K&ïtt te C A Middelburg reikte cadeaus uit aan winnaars jaarlijkse kleurwedstrijd 0? tel zatenliirt Schoolfoto uit de oude doos 'Jachthaven geeft Vlissingen een lift V Zaterdag 17e Snuffelmarkt Zeeuwse primeurs tijdens videodemonstratie bij Back St.Nicolaasaktie Trefcenter DE VLISSINGER Woensdag 16 november 1983 DRIE RESTAURATEURS PRESENTEREN SAMEN BEAUJOLAIS PRIMEUR HERENMODE HEYSTEK 'ZAAK VAN DE MAAND NOVEMBER' Kinderpostzegels Frans kaarten V redesgebedsdienst Stille Kring PCOB toont dia's Energie anders Afstand moeders Cursus meditatie Raad Westkapelle Pechiney Maandelijkse ruilbeurs Wandtegels Zuidafrika V olleybaltoernooi Vliegtuiginstrumentatie Cursus Engels Schoolverlaters Rondkomen Zestigjarig huwelijk Woonlasten Jongerensoos Tandhygiëne Acupunctuur Bezuinigen UW kledingbeurs Carnaval MATIERUB RIEK OVER HET WEL EN WEE VAN ONZE ADVERTEERDERS VERS CHIJNT E) (CLUSIEF IN DEZE KRANT Zaterdag is het weer snuffelen ge blazen in de Middelburgse vei linghal tijdens de Walcherse Snuffelmarkt, die voor de zeven tiende keer plaatsvindt. Op 1500 vierkante meter vloeroppervlakte kunnen gebruikte spullen worden gekocht of verkocht. Hoewel er ook handelaren met spullen de kramen bemannen, worden deze snuffelmarkten in de eerste plaats opgezet om mensen de gelegen heid te geven zolderopruimingen en dergelijken te verkopen. Voor de organisatie van deze markten tekent het Organisatie- en Evene- mentenburo Zuid-West-Neder land. De Snuffelmarkt begint 's morgens om negen uur en is tegen vijf uur 's middags afgelopen. Er worden spullen verkocht die va riëren van bankstellen tot eierle- pels. Voor de komende markt en die in december zijn alle kramen al verhuurd. Wie in jaquari een kraam wil huren of anderzijds in formatie wil kan die inwinnen bij het organisatiebureau 01100-20107 of 01102-2988. In de kantine van de C A- vestiging in Middelburg kregen zaterdagmorgen negen kinderen, die de beste prestaties leverden in de jaarlijkse Palomino-kleurwed- strijd, de prijzen uitgereikt. De winnaartjes, variërend in leeftijd van vier tot en met veertien jaar, waren vergezeld van hun ouders. Bedrijfsleider M. Papendorp toonde zich niet alleen verheugd met het grote aantal deelnemers van de twaalfhonderd uitgereikte kleurplaten waren er vierhonderd ingestuurd - maar ook het gele verde kleurwerk was zeer naar de zin van de Middelburgse C A- bedrijfsleider. "Het was zeer moeilijk voor de jury om de win naars uit te kiezen en vooral de oudste groep, de 10- tot 14- jarigen, bezorgde de jury veel werk door de vaak fraaie kunst werken", vertelde Papendorp voordat hij de prijzen uitreikte. Er waren drie leeftijdsgroepen. Voor elke groep was een hoofdprijs be schikbaar. De 4- tot 6-jarigen kre gen een Palomino kleurkoffer, de 7- tot 9jarigen een horloge en de oudste groep een zakcomputer- spel. Voorts waren er nog tien extra prijzen (een rugzak) beschikbaar. Voor het eerst moesten de deel- nemertjes ook een wit vlak inte kenen en kleuren en als opdracht moest op elke inzending paard voorkomen. Op de foto de prijswinnaars, on derste rij( de jongste groep): van links naar rechts: Raymonda Dijkwel Middelburg, Rutger Bou- ma, Vlissingen en Evelien Ploe- gaert Souburg; middelste rij: René Kregeler Middelburg, Marièlle Visser Vlissingen en Celène de Kam Vlissingen; staand: Petra Murre Middelburg, Karin Poppe Souburg, Hennv Knol Middel burg. Uiterst rechts de inzendin gen van de prijswinnaars. In de Middelburgse C A- vestiging was een expositie van alle ingezonden werkstukken. Tijdens de uitgebreide videode monstratie toont Foto Film Video Back aan de Sint Jacobstraat in Vlissingen een primeur voor Zee land: de Sony Betamovie. Het is de eerste videocamera voor de con sument met een ingebouwde re corder. De uitgebreide video de monstratie en show is nog tot en met zaterdag 19 november. In de nieuwste videovond'st van Sony past elke gewone Betamax cassette, zodat de liefhebber drie uur achtereen kan opnemen zon der dat er een snoertje aan te pas komt. Verder zijn er tijdens deze show alle topmerken aanwezig, zoa^ls Akai. Van deze firma heeft Back een groot 'aantal thuisrecorders met infrarood afstandsbediening in huis. vanaf de prijs om en nabij de tweeduizend gulden. JVC en Sharp tonen het veel gevraagde mini VHS-systeem. De bezoekers kunnen ook kennismaken met de nieuwste Sony-videorecorders. Voor professioneel en semi-pro- fessioneel gebruik is JVC present met Umatic montagesets en mo nitoren. de driebuis kleurencame- ra's en randapparatuur. De ho mecomputer ontwikkelt zich ook razendsnel en daarvan toont Back dé laatste snutjes. Verder natuur lijk spellen, compact disc. PCM. teletekst en viditel. Volgens Back wordt deze show- demonstratie gehouden omdat er een overweldigende belangstelling bestaat onder het publick voor de ze producten. Videospecialisten geven alle gewenste informatie. "Overigens zonder koopverlich ting", voegt Back daar aan toe. De korfbalvereniging TOP uit Ar- nemuiden is voor het eerst in het 42-jarig bestaan gesponsord door Rinus Stoffels, directeur van Stof fels Cleaning, ook wel bekend als CDA-raadslid in Arnemuiden. Stoffels heeft de selectie van TOP uitgerust met trainingspakken, die half oktober werden uitgereikt. Voorzitter Minnaard van TOP, bedankte het echtpaar Stoffels namens alle leden van de vereni ging en overhandigde aan beiden een presentje. Op de foto is de voltallige selectie van TOP 1, in zijn nieuwe rood/blauwe trainingspakken met wit opschrift, trainer J. Mal- jers, voorzitter Minnaard en het echtpaar Stoffels. Gedurende de St. Nicolaasperiode (tot en met 5 december) heeft Trefcenter een originele wedstrijd georganiseerd. Verborgen op een St. Nicolaas- prentje staat een letter. Wie het woord Trefcenter kan vormen, ontvangt een digitaalhorloge. Deelnemers met de origineelste slagzin kunnen een hoofdprijwin- nen, bestaande uit een kleuren T.V. en honderden guldens aan waardebonnen. De jeugd komt in het restaurant weer aan bod, want vanaf 21 no vember kan men bij een open haard een schoen zetten, die op woensdag 30 november door St. Nicolaas persoonlijk gevuld zal worden. Dankzij een hecht samenwerkingsverband presenteren drie restaurateurs in Vlissingen dezer dagen de Beaujolair Primeur. Het zijn de uitbaters van de Lamme Goedzak en de Gevangentoren, beiden zijn gevestigd aan de Boulevards en Noordzee aan het Beursplein. De zo begeerde wijn is maandagnacht per express naar Vlissingen vervoerd. Deze stunt moet het begin zijn van samenwerking tussen het drietal die in de toekomst I nog meer inhoud moet ^krijgen. Een herenmodezaak met een eigen atelier komt vandaag de dag niet veel meer voor. Het merendeel van de modezaken laat de veranderin gen van de kleding aan derden over. Maar Heystek Herenmode aan het Vlissingse Bellamypafk 42 is nog 'ouderwets'. Al vanaf 1931, toen wijlen vader Heystek de zaak begon - ook aan het Bellamypark maar iets verder naar de Vissers- haven toe - verandert Heystek de verkochte kleding, indien nodig, zelf. "Er is een tijd geweest dat we zeven mensen in ons atelier had den. In die tijd werd er dan ook uiteraard veel maatkleding ver kocht. Van lieverlee is dat terug gelopen, maar nog steeds hebben we een eigen atelier", vertelt de heer J.A. Heystek, die sinds 1966 de zaak aan het Bellamypark zelfstandig leidt. Vanaf 1954, toen zijn vader overleed, deed hij de zaken samen met zijn moeder. Er is echter nu nog maar één kleermaker op het atelier werk zaam. Maar die is er dan ook al heel lang. Op 15-jarige leeftijd kwam H. Groesser als aankomend kleermaker bij Heystek in dienst en volgend jaar maakt hij de 40 jaar vol. "We willen hem uitge breid in het zonnetje zetten, maar hij wil niet", zegt de heer Heystek "Maar we hebben nog bijne een jaar om hem om te praten". De lange diensttijd van de heer Groesser heeft ertoe geleid dat een groot deel van de klanten- kring hem als lid van de familie Heystek beschouwt. "Vaak ko men er klanten binnen, die door de heer Groesser zijn geholpen en hem nog wat willen vragen, met het verzoek of ik mijn broer even wil roepen", lacht Heystek. 'Ik laat het dan maar zo, eigenlijk behoort hij ook wel een beetje tot de familie na zo'n lange tijd". In de loop der jaren is Heystek Herenmode al enkele malen ver bouwd: in 1947 voor het eerst, daarna in 1957 en in 1960 en in 1979 voor de laatste keer. "De zaak breidde steeds wat verder uit, maar nu is alle ruimte op. We kunnen niet meer verder", zegt de 60-jarige ondernemer. Heystek heeft een groot aantal modeontwikkelingen meege maakt. "Vroeger was een kostuum iets bijzonders dat bij vele gele genheden werd gedragen. Nu gaat men veel vlotter en sportiever gekleed en ook een broek met jack of trui is tegenwoordig een erg gewilde kombinatie". Toch heeft Heystek ook een grote collectie kostuums in vlotte en ei gentijdse stoffen en creaties. "En het grote voordeel bij ons is dat wij een kostuum behoorlijk kun nen veranderen. Niet alleen een te lange broek wordt korter ge maakt, maar ook ingrijpende ve randeringen worden uitgevoerd. Het is van groot belang dat ie mand met een wat moeilijk figuur zich ook prettig voelt in zijn pas gekochte pak". Verder verkoopt Heystek een uitgelezen collectie overhemden, truienj sjaals, strop dassen en bonneterie, de totale herenmode dus. Dit jaar onderging ook het Bella mypark waaraan de modezaak is gelegen een opknapbeurt en hoe wel dat naar de mening van Heystek redelijk is gedaan heeft hij toch wel enkele bedenkingen en vooral het ontbreken van vol doende parkeerplaats zit hem dwars. "Er kan maar aan een kant ge parkeerd worden en doordat het smaller is geworden komt het no gal eens voor dat, als er een vrachtwagen staat te lossen er een complete opstopping ontstaat". En dat vindt de Vlissingse onder nemer nu niet direct een prettige situatie En voor de Vlissingse middenstand vindt Heystek het van groot belang dat er op korte termijn een jachthaven wordt aangelegd, "want dat zal de bin nenstad van Vlissingen toch wel een geweldige lift geven", meent hij. Heystek Herenmode behoort tot de zaken die door Vlissingen Pro motion is aangewezen als 'zaak van de maand'. Voor de maand november heeft het herenmode huis dit predikaat verworven. J.A. Heystek en Groesser, die nog wel eens voor broers worden versleten (foto John Siwabessy) Vanaf deze week zijn de plaatse lijke comitees kinderpostzegels weer present in hun kramen. Zo ook in Middelburg waar tot 31 december kinderpostzegels in een aparte kraam op het postkantoor aan de Lange Noordstraat ge kocht kunnen worden. Van 12 tot en met 17 december is het comitee eveneens aanwezig in stands bij Vroom en Dreesman en in het Trefcenter. De vereniging ACFZ (Association de la Culture Francais en Zélan- de) houdt óp zaterdag 19 novem ber een kaartmiddag voor leden en niet-leden in het verenigings gebouw Trefpunt aan de Nassau- laan 2 in Middelburg. Aanslui tend is er vanaf 19 uur gelegen heid om pannekoeken te eten. Voor meer informatie 01184- 18713 (de heer Solé). 'Onder wiens paraplu schuilen wij' is het onderwerp dat dominee L.J.G. IJkel zondag 20 november bespreekt tijdens de vredesge- bedsdienst in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat in Middelburg. De dienst begint om half acht zondagavond. De vredesbeweging in Middel burg houdt weer een aantal Stille Kringen op het Koorkerkhofhoek Lange Delft. De eerste is zaterdag 19 november en begint om half twaalf 's morgens. De volgende (duur een half uur) zijn op de za terdagen 3 en 24 december en 7 januari. Het doel van een Stille Kring is protest tegen de kernbe wapening. De afdeling Middelburg van de PCOB (protestants christelijke ouderen bond) komt woensdag 23 november bijeen voor de maan delijkse ledenvergadering. Na het huishoudelijke gedeelte, dat om 14 uur begint, worden dia's ver toond van het op 19 april gehou den dagje uit. Mevrouw H.A. van Visvliet toont daarna dia's van een door haar gemaakte reis naar de Italiaanse Riviera. San Remo en Monaco. De bijeenkomst is toe gankelijk voor iedere vijftig plus ser. Wie vindt dat de energierekening te hoog is en zich afvraagt wat daar zelf aan te doen, kan van 21 tot en met 23 november terecht in het VJV te Middelburg. Op vele vragen die met energiebesparing hebben te maken wordt gepro beerd een antwoord te vinden. Er is die dagen namelijk een ten toonstelling van de Stichting Energie Anders. Scholen kunnen hun belangstelling voor dit project kenbaar maken door telefonisch te reageren. Informatie 01180- 16278. Elke eerste en derde dinsdag van de maand is er een ontmoeting van afstandmoeders. Er wordt tij dens die bijeenkomsten vooral gepraat over wat men doormaakt en hoe men zich voelt. Volgens het Fiom, de organisatie die zich be zighoudt met hulp bij zwanger schap en alleenstaand ouder schap, praten afstandmoeders somds voor het eerst sinds lange tijd over hun problemen tijdens zo'n bijeenkomst. Voor informa tie 01180-27311 ln het meditatiecentrum aan de Brakstraat 9 in Middelburg wordt weer een cursus gegeven. Gedu rende vijf avonden wordt uitleg gegeven en de techniek beoefend. De beoefende meditatietechnie ken hebben tot effect dat span ningen verminderen doordat in zicht wordt verkregen in de wijze waarop deze tot stand komen. Voor informatie 01180-38198. Westkapelle wil de woonforen- senbelasting'verhogen met tien procent. Het college acht verho ging onder meer gegrond omdat elders in Zeeland de tarieven voor diegenen die meer dan negentig dagen de beschikking hebben over een vakantiewoning hoger liggen. Op donderdag 24 novem ber spreekt de raad zich uit over dit voorstel tijdens de vergadering in het gemeentehuis die om acht uur begint. Het PvdA-kaderblad De Baan breker vraagt zich af of het niet een beetje al te stil is rond Pechi ney in het Sloegebied. Onlangs kwam een rapport op de proppen waarin onverbloemd werd duide lijk gemaakt dat de aluminiumgi- gant zich niet meer zo verbonden voelt met de kerncentrale en dat Pechiney vijftig duizend gulden méér wil van de overheid om te kunnen overlegen. Niettemin schat het kaderblad de kansen van Pechiney om te overlegen hoog in. Bedacht wordt dat als Pechiney Nederland verlaat een aardgas centrale zal moeten sluiten. En dat kost de overheid aanzienlijk meer dan de 140 miljoen gulden die Pechiney nu eist om te kunnen overleven. De vogelvereniging Zanglust breidt de activiteiten uit met een maandelijkse ruilbeurs. Elke der de zaterdag kunnen dankzij deze vereniging uit Arnemuiden vogels worden gekocht of geruild in het tuincentrum De Groenmarkt aan de Van Cittersweg in Arnemui den. Een tweetal handelaren koopt het overtollige kweekmate- riaal op. De eerste beurs is op za terdag 19 november. Vervolgens is er elke derde zaterdag van de maand een beurs, waarvan de or ganiserende vereniging hoopt dat het een soort familiefeest wordt. W.P. Jacobs, oud-leraar aan de scholengemeenschap in Vlissin gen spreekt op dinsdag 22 no vember over de Nederlandse Ma- jolica-wandtegel in de 16e, 17e en 18e eeuw. Jacobs licht zijn lezing, die hij houdt voor de Heemkun dige kring Walcheren, toe met dia's. De bijeenkomst is toegan kelijk voor leden en introducé's en begint dinsdagavond om acht uur. Wie er niet geweest is en er toch over wil praten (Zuidafrika) kan dezer dagen een tentoonstelling bezoeken in het Rijn Schelde In stituut aan de Dam en het Aktie- huis aan de Simpelhuisstraat. bei de in Middelburg. Er wordt onder meer getoond hoe agressief het door blanken geregeerde Zuida frika de landen om zich heen on der de duim houdt middels bom- bardementen en invallen. Verder wordt ook nog een informatie- kraam in Middelburg neergezet en op woensdag 30 november is een informatiebijeenkomst in het RSI. waar iemand uit zo'n buur land iets komt vertellen. Verder is het de opzet een collecte te hou den. De opbrengst is bestemd voor waterpompen, die steeds maar weer schijnen te worden verwoest. Het Vlissinése buurthuis De Pa raplu houdt zaterdag 19 novem ber een volleybaltoernooi in de sporthal van de Zeevaartschool in de wijk Paauwenburg (ingang Chopinlaan). Het toernooi is van 10.30 tot 16.30 uur. Er zal gespeeld worden om de Parade Super Wis seltrofee. Naast de wisselbeker zijn er nog andere prijzen te win nen. Bekers en standaards en di verse andere kleinere prijzen. Die zijn beschikbaar gesteld door banken en middenstand van de wijk Paauwenburg. Er zijn zestien deelnemende teams. Op vrijdag 18 november spreekt professor ir. F.J. Abbink van het Nationaal Lucht- en Ruimte vaart-laboratorium te Amsterdam over vliegtuiginstrumentatie. In de voordracht zal een inzicht worden gegeven van de instru mentatie van de verkeersvliegtui gen. Hierbij zal speciale aandacht besteed worden aan de ergono mische aspecten binnen de cock pit van een vliegtuig. Zeker bij de geavanceerde technieken is de mens-machine relatie dikwijls een bepalende factor voor het be heersen van deze technieken. De lezing zal beginnen om 20.00 uur en plaatsvinden in de Con cert- en Gehoorzaal, Singelstraat 13 te Middelburg. Voor de orga nisatie tekent het Natuurkundig Gezelschap in Middelburg. Wie snel Engels wil leren spreken kan - bij voldoende deelname - binnenkort terecht in het buurt huis De Zwaan aan de Kromwe- gesingel. Elke woensdagavond wordt er dan druk geoefend en woordjes uit het hoofd geleerd, zodat de deelnemers zich al vrij snel in deze wereldtaal kunnen uitdrukken. Voor informatie 01184-61252. Het VJV in Vlissingen houdt van af donderdagochtend 17 novem ber een oriëntatiecursus voor jon geren die dit jaar van school zijn gekomen en nog geen werk von den. Er worden tijdens deze cur sus, die vijf achtereenvolgende donderdagen plaatsvindt, onder werpen besproken als solliciteren, opleiding en bijscholing, werklo- zenprojecten en werklozenrege- lingen. Informatie wordt gegeven naar aanleiding van de vragen die bij de deelnemers leven. De bij eenkomsten in het VJV-gebouw aan de Verkuyl Quakkelaarstraat 95 in Vlissingen zijn van half tien tot half twaalf. 'Uitkomen met inkomen' is de ti tel van een cursus die op dinsdag 22 november van start gaat in hef buurthuis De Zwaan aan de Kromwegesingel in Oost-Sou burg. Tijdens de cursus wordt be keken hoe men het beste het geld kan aanwenden zonder in de pro blemen te komen. De cursus staat onder leiding van een docente van de stichting Huishoudelijke Voorlichting en omvat vier lessen, die elke donderdagochtend wor den gegeven van kwart over negen tot kwart over elf. Op maandag 28 november is het zestig jaar dat ze als echtpaar lief en leed hebben gedeeld. Dit heuglijke feit willen ze niet alleen vieren en daarom geven Dirk Tom en Eva Vrolijk die dag in hotel-restaurant 'De Watertoren' (Koudekerkseweg 2) een receptie. Die duurt van 's middags vier tot zes uur. Ze kunnen dan in ieder geval verzekerd zijn van bezoek van Vfissings' eerste burger, drs. Th. J. Westerhout en diens echt genote. Zij gaan het 'diamanten paar' omstreeks vijf uur feliciteren namens het gemeentebestuur. Noch de heer Tom noch diens echtgenote komen uit Zeeland. Hij werd geboren te Hazerswoude op 6 april 1899. Mevrouw Tom zag op 1 november 1900 in Rot terdam het levenslicht. De vergadering van het Woonlas- tenkomité Vlissingen is verzet van donderdag 17 naar donderdag 24 november. Op de agenda staat onder meer de kabel, waarover in Vlissingen momenteel druk wordt gesproken. Verder behandelt het Woonlastenkomitee een aantal beleidszaken. De vergadering vindt plaats in Bachten Komme aan de Badhuisstraat en begint om half acht donderdagavond. Elke zondagmiddag (14.00 tot 16.30) en elke vrijdagavond 19.30 tot 23.00 uur) kunnen jongeren van 12 tot 16 jaar terecht in wijk- gebouw 't Trefpunt aan de Nas- saulaan 2 in de Middelburgse wijk Nieuw-Middelburg. Dan is er soos. Eet} disk-jockey draait nieu we en oude platen. De jeugd kan er dansen en kletsen etc. De Stichting Welzijn voor Oude ren in Middelburg houdt op vrij dag 18 november een voorlich tingsbijeenkomst over tandhygië ne. Tandarts E. Steunenberg en mondhygiëniste Karin van de Heyden vertellen in het diensten centrum aan de Schuttershof straat in Middelburg iets over het onderhoud van een kunstgebit en natuurlijke tanden. Deze voor lichtingsbijeenkomst (met gratis kopje koffie) begint vrijdagmid dag om twee uur. De huisarts H.H.M. Zwartelé spreekt voor de Nederlandse Ve reniging van Huisvrouwen, afde ling Middelburg, over acupunc tuur. Dat gebeurt op dinsdag 22 november in restaurant De Blau we Haan aan de Markt in Mid delburg. Aanvang 20 uur. De bestuurscommissie Culturele Zaken in Middelburg behandelt tijdens de vergadering op don derdag 17 november onder meer het bezuinigingsplan 1984-1987. Ook de nota Kunstzinnige Vor ming in Middelburg wordt onder de loep genomen. De vergadering begint om 15.45 uur. De UW (Unie Van Vrijwilligers) in Middelburg houdt donderdag 17 november in het gebouw aan de Herengracht 52 van 14 tot 16 uur een kledingbeurs. De collectie gebruikte kleding.is weer zo goed als nieuw en omvat zowel dames-, kinderkleding als kleren voor hsie Culturele Zaken in Middelburg behandelt tijdens de vergadering opdonderdag 17 november onder meer het bezuinigingsplan 1984- 1987. Ook de nota Kunstzinnige Vorming in Middelburg wordt onder de loep genomen. De ver gadering begint om 15.45 uur. Prins Willem den Eerste zal ook dit jaar zijn scepter weer zwaaien over de carnavallende Middel burgers. Zaterdag werd de prins aan zijn onderdanen voorgesteld in het Zuiderbaken. Slechts een handjevol bezoekers woonde dit gebeuren bij. Willem den Eerste is voor het vierde achtereenvolgen de jaar prins carnaval in Middel burg. Ook de Raad van Elf, over igens niet geheel compleet, stelde zich publiekelijk voor. Het carna val in Middelburg gaat van start onder het motto: 'Een goed be sluit. vier carnaval in Zuid'. AAP, NOOT, MIES "Het is altijd het eerste waar ik naar kijk", schrijft mevrouw T. Tazelaar-Cornelisse over de ru briek Aap, Noot, Mies, en ver zoekt de foto uit de tijd dat ieder een haar nog kende als Tannetje Cornelisse te plaatsen. Het is klas vijf van de Christelijke School Gravestraat in Middelburg. Deze foto werd ongeveer zestig jaar ge leden gemaakt. De klasgenootjes van Tannetje Cornelisse zijn indien nog in leven 72 73 jaar. De inzendster woont nu aan de Oosterscheldestraat 217 in Mid delburg. Mevrouw Tazelaar noemt de vol gende namen van haar klasge nootjes, na de heer Blijdorp, die het hoofd der school was. Eerste rij: Tannetje Cornelisse, Suus Melse, Marie van Moolen- broek. Koos den Hollander, Suus Branders, Mientje Berkeveld, Marie Walraven, Leintje Davidse, Willem Tevel. Tweede rij: Pietje Klercq. Mina Joosse, Keetje Verhage, Dina de Lange, Zeeveld, Mina Spruit, Jan Arnoldus, Meester Pouwer. Derde rij: David de Vos, Jan Tis- sat van Patok, Adolf Bouwens, Arie Tange, Mientje Gideonse, handwerk juffrouw Rientens. Keetje Kleinepier, Cor Cornelis se, Hendrik Bassie, Cor de Vos. Vierde rij: Kees Hondsmerk, Jo Poortvliet, Anton Snijders, Leunis van Liere. Ko Dijkgraaf, Andries Legerstee. Liggend: Jacob Hendrikse, An dries Wondergent. Koo de Visser en Koo Joosse. Ook deze foto is weer te bestellen bij de redactie van dit b|ad. De foto kost J' 7.50. Ont in het bezit te komen, dient u dit knipsel met de betaling op te zenden. Betaalt u met een cheque deze dan svp op naam van onze fotograaf. Ruben Oreel. Geld dient te worden aan getekend.

de Vlissinger | 1983 | | pagina 7