K« Kampioen Goedkoop Huishouden van Vlissingen. De prijzen zijn natuurlijk onveranderd laag gebleven Komt u gauw eens kennismaken? Vanaf vorige week woensdag heet de Kampioen Goedkoop Huishouden van Vlissingen gewoon Torro. Dat ligt een stuk gemakkelijker in de mond. Maar dat is nipt het enige. De winkel zelf is nogal veranderd. Verbeterd, mogen we wel zeggeii U kunt voortaan al uw bood- schappen bij één kassa afrekenen. Natuurlijk zijn de gezelligheid, het ruime assortiment, de goede kwaliteit, het prettige personeel en... de lage prijzen gebleven ^-Natuurlijk. Torro is Kampioen Goedkoop Huishouden van Vlissingen. Met wellicht het laagste prijspeil van deze regio. Kijk, dat is duidelijke taal in een tijd, dat de hand wat steviger op de knip zit! Als u plezierig boodschappen wilt doen,' ruim wilt kunnen kiezen en zo min mogelijk wilt betalen, dan is er maar één zaak: Torro. De totaal ver nieuwde, ongeslagen Kampioen Goedkoop Huishouden van .VlissingenWelkom. COOSJE BUSKENSTRAAT 135 VLISSINGEN DE VLISSINGER Woensdag 26 oktober 1983 Zrótsel Palmo- live shampoo Antiroos of normaal. 2 Flacons a 400 ml. Met gratis tube Colgate tandpasta Oil of Ulay Met gratis pompje, 125 ml Zwitsal baby zeep 3 Stuks ve/pakt Steradent Koker 26 tabletten Fiets- kabelslot Met cijfer- kode Antivries Voor auto radiator, 1 liter Autopechkoffer^ Model de luxe, van 12.95 voor Heren Shetland trui ioo% wol, in diverse kleuren Laktasje In diverse kleuren. Slechts Uni flanel blouse Met lange mouw en ronde kraag, ingestikte plooitjes in voorband. In off-white en bleu, nu Wasemkapfilters Vlam- dovend, 2 stuks Tolet spuitbus Luchtverfrisser, Capri, Dennen of Floral Big shopper De ideale opbergtas Theedoek Royaal en goed drogend, afmeting 60x65 Heren sokken Per 5 verpakt, in 5 mode kleuren. Slechts Diepvries zakken 25 Stuks Pyrex dekschalen Helder ovenvast glas. 1 Liter, van 8.95 voor 2 Liter, van 9.95 voor Sisal deurmat 60x35 cm, gevlochten Nylon gaastas Ruime maat, nu Afvalbak Jumbo Bruin/ beige, nu Handmixer Transparante meng beker met maatverde ling. Slechts Wol 15% wol, 85% acryl. Per knot van 1.95 voor Schuur- spons Set a 10 stuks Logeer bed Met prima matras. In extra solide uitvoering. Van 139.- voor Majorette 3 Autootjes nu Verpakte zak doeken Dames, per 5 stuks Heren, per 5 stuks ..4.95 Tornado Hobby box Personen weeg schaal Geur- popje Van 9.75 voor Tonka trucker Met oplegger, van 21.95 voor Yahtzee van MB Het dobbelspel voor de gehele familie Dokter Bibber van MB Van 27.95 voor Plastic voetbal Vanaf Meisjes pop Piccolini Slechts Kleur boek Met 5 kleur stiften, nu Mens erger je niet Van 9.75 voor Spellenmagazijn Hoedje wip, Motor Cross, Ganzebord, World cup, surfing en vlooienspel in een doos, nu Prijswijzigingen t.g.v. overheidsmaatregelen en/of van fabrikantenzijde voorbehouden.

de Vlissinger | 1983 | | pagina 9