fceite 1^Xc>t44^Uc 'Tafeltje dekje is veel te duur' KOPPELING DIVERSE TEKSTVERWERKERS uit Hut akeulart Bedrijfsleider Van Duin: zorg om vaste klanten Schoolfoto uit de oude doos Surf- en catamarancentrum Het Veerse Meer leert plankzeilen in één dag Drukkerij van de Velde eerste in Z.W. - Nederland Woensdag 10 augustus 1983 DE FAAM - DE VLISSINGER OUDERENBONDEN IN BRIEF AAN STICHTING WELZIJN VOOR OUDEREN: 'ONGENUANCEERDE KRITIEK' Ventevogel slaat eerste paal voor Westduin Hotel SATÉ BABI ONDANKS PARKEERPROBLEEM BOERT TREFCENTER GOED Braderie-opening Folklore in Veere Stratenloop Piet de Ridder-tocht Subsidie blinden Opleiding sport Clubcross Vissershaven Afvalmarkt Zestig jaar getrouwd Open Avond Kerk Vlissingse evenementen Acht van Zeeland Ambachtendag Einde kraampjes Avondwandeltocht Marktpauzedienst Stadhuistoemooi. Eerste pijler Raad Mariekerke Middelburg gaat spuiten Gestalt workshop Financiën Veere Steunfractie D'66 Sociale zaken Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 4330 KA Middelburg Ouderen in Vlissingen betalen te veel voor de maaltijden van 'ta feltje dekje'. Wie in de Scheldes- tad gebruik maakt van deze service betaalt minimaal 12,50. In Zuid- Holland betalen gebruikers van 'tafeltje dekje' een prijs die va rieert tussen 4,75 en 10,65. Dit schrijven de Vlissingse afdelingen van ouderenbonden (PCOB en ANBO) aan de Stichting Welzijn voor ouderen. Gezien dit prijsver schil, concluderen beide bonden dat de ouderen er dan wel 'bekaaid af komen' en vragen om een ge paste oplossing om de lasten van de klantenkring te verlichten. Verder spijt het beide bonden dat de ouderensociëteiten gedurende de zomermaanden gesloten wa ren. Ze schrijven: "Hierdoor zijn velen van ons erg teleurgesteld en wij vragen dan ook uw begrip voor het feit dat ook in de zomer tijd het contact met anderen van essentieel belang kan zijn voor de oudere en ouder wordende mens". ANBO en PCOB hopen er op dat er voor de volgende jaren en oplossing gevonden wordt voor de regeling van de vakanties van de medewerkers in de sociëteiten. Het sluiten van de beide sociëtei ten is te wijten aan de bezuinigin gen, zo legt Ten Hacken van de Stichting Welzijn voor Ouderen uit. Niettemin zorgde de stichting voor een alternatief. "Gedurende de zomermaanden stond de ont spanningsruimte van het bejaar dencentrum Ter Reede voor de Vlissingse en de Zoute Viever voor de Souburgse ouderen open. De bonden en de ouderen wisten dat". En wat betreft de te dure maaltijden vindt Ten Hacken ook al dat de bonden wat ongenuan ceerd zijn in hun kritiek. "De ver gelijking met Zuid-Holland gaat niet op. De maaltijden van tafeltje dekje zijn zo groot dat iedereen er twee dagen mee doet. In Zuid- Holland betreft het een etentje voor één dag. Daartegenover zijn we met de stichting wel bezig om te zoeken naar maaltijden die goedkoper geleverd kunnen wor den. Met name de ANBO had dit kunnen weten omdat iemand van die organisatie in ons bestuur zit". De stichtingsfunctionaris voegt er overigens nog aan toe wel toe te juichen dat de ouderenbonden kri tisch de vinger aan de pols houden, maar in deze beide zaken volledig de plank mis te slaan. Drukkerij van de Velde in Vlissin gen is het eerste bedrijf in Zuid- West-Nederland dat in staat is een koppeling tot stand te brengen tussen diverse tekstverwerkers en haar Linotron 202 fotozetters. Deze koppeling is mogelijk dank zij de ingebruikname van de word processor-interface van Linotype (WPI). De koppeling van elders naar de zetmachine vindt onder meer plaats via een telefoonlijn. Vol gens de drukkerij is het nu moge lijk om op een efficiënte wijze zetsel en drukwerk te vervaardi gen. De prijs noemt Drukkerij van de Velde in 'goede verhouding tot de prestatie'. Gesproken wordt zelfs van vijftig procent besparing op de zetkosten. Tekstverwerking krijgt een steeds bredere betekenis in de maat schappij. Met de invoering van verwerkingsapparatuur kan de tekstverwerking een veel breder terrein bestrijken. De teksten worden vastgelegd op klein'e schijfjes, floppy's of diskettes ge heten. Dit gebeurt door middel van electromagnetisme. Voor wat betreft de besparing op de kosten hebben klanten vooral voordeel omdat er geen nieuwe teksten meer hoeven te worden getikt. De tekst immers is nog vastgelegd op de floppy. Correc ties en het bijvoegen van zetin- strukties kunnen gelijktijdig wor den ingevoegd zodat munt kan worden geslagen uit arbeidstijd besparing. Voorts kan Drukkerij van de Vel de, die een dagblad fabriceert, goedkoper werken omdat er toch een groot aantal gekwalificeerde grafici werkt. Het snelle fotoze- tapparatuur doet de rest. Gedeputeerde J.B. Ventevogel slaat op vrijdag 12 augustus de eerste paal van het te bouwen Westduin Budget Hotel. Het hotel wordt gebouwd op Westduin 1 te Valkenisse, op de plaats waar voorheen hotel Westduin stond. Het officiële paalslaan is vrijdagochtend om half elf. 'Leer surfen in één dag'. Met deze slogan lokt het Surf- en Catamarancentrum Het Veerse Meer mensen naar deze recreatie- plas die, na jaren de kat uit de boom te hebben gekeken, eindelijk ook eens de basisbeginselen van de razendpopulaire plankzeilsport onder de knie willen krijgen. 'Leer surfen in één dag'. Het is niet zo maar een loze kreet die hoofdsur- finstructeur Leo Kemps (26) van het surfcentrum slaakt. Want wie na één cursusdag nog niet zelf standig en verantwoord kan sur fen, mag gratis terugkomen en het nog eens proberen. Omdat deze formule nogal aan slaat, kan Leo Kemps het allang niet meer alleen af. Bij grote drukte wordt hij geassisteerd door een aantal parttime-instructeurs. Deze hebben, net als Leo, als eni ge surfinstructeurs in Zeeland het felbegeerde ANWB-diploma 'windsurfinstructeur' behaald. Het Surf- en. Catamarancentrum Het Veerse Meer is de enige door de ANWB én door de Internatio nal Windsurf School (1WS) er kende surfschool in Zeeland. Het surf- en catamarancentrum Het Veerse Meer werd aan het begin van dit seizoen geopend. Het ligt op de 'Kleine Piet', aan de rand van het dagrecreatieterrein Oranjeplaat aan de oevers van het Veerse Meer in de gemeente Ar- nemuiden. Voor beginners heeft het centrum dag-, avond-, week end- en woensdagmiddagcursus sen. Ook zijn er speciale groep- sarrangementen. Het centrum heeft verder een 'surf-fit-cursus', waarbij het surfen vooral op een vrij speelse manier kan worden aangeleerd. Naast een windsurfschool kent het centrum verder een petit-res- taurant, kleed-, douche- en toile truimten en een goed gesorteerde onderdelenshop. Vlees wordt gemarineerd om het meer smaak te geven en om het malser te maken. Meestal marineert men in ro de of witte wijn, gecombineerd met olie, azijn, verschillende kruiden, wat citroensap, fijn gesnipperde ui, wat takjes sel derij of peterselie. Hoe lang vlees moet marineren, hangt af van het soort vlees en van de grootte. 500 g. in blokjes gesneden hamlappen of schouderkar bonade (zonder been) sap van 1 citroen 1 a 2 teentjes knoflook (uit de knijper) 1 gesnipperde ui zout, peper 1 theelepel ketoembar 1 theelepel djinten I eetlepel sojasaus Meng citroensap en alle krui derij door elkaar en wrijf de stukjes vlees ermee in. Laat dit een uurtje of twee zo staan. Rijg het vlees aan saté-pennen en rooster ze op houtskool, onder de grill of in een grill- pan. Rooster ze vooral kort, zodat het vlees sappig blijft. De roostertijd hangt af van de grootte van de stukjes vlees. Bij saté hoort: Pindasaus 1 pot pindakaas 2 theelepels sambal oelek - 1 eetlepel ketjap 2 eetlepels azijn 1 grote ui 2 tenen knoflook Vi theelepel djinten 2 eetlepels olie Fruit de gesnipperde ui en knoflook in olie zacht en goudgeel. Maak een mengsel van de pindakaas, ketjap, sambal, djinten en voeg dit bij de uien. Roer alles goed door elkaar en verdun dit mengsel met azijn en warm water tot sausdikte. Laat het geheel nog 10 minuten uiterst zachtjes pruttelen en breng de saus op smaak met zo nodig zout en nog wat sambal. Het zou deze zomer een hangen en wurgen van jewelste worden om overeind te blijven, zo voorspelde bedrijfsleider Meindert van Duin dit voorjaar. Zijn blik dwaalde na die uitspraak somber in de richting van het Geregebied, waêr bouw vakkers nijver een enorme put groeven. Dw parkeerkelder die daar moet verrijzen betekent wel iswaar voor de toekomst meer ruimte voor de auto's van klanten van het Trefcenter en de winkels in de stad, maar voor het moment en voor de zomer, rekende Van Duin op een fikse omzetdaling. Maar die somberheid - zo blijkt nu - was volkomen onterecht. De cijfers van vorig jaar worden zelfs met enkele procenten overtroffen. En voor het eerst sinds driejaar moest bedrijfsleider Van Duin de deuren voor enkele kwartiertjes sluiten op een maandagmiddag omdat de zaak bomvol was. Niettemin maakt Meindert van Duin zich wat zorgen om zijn vaste klanten. Als er immers zo veel toeristen met hun auto Mid delburg en het Trefcenter bezoe ken, blijft er weinig ruimte over voor de klanten uit de regio. Bij het gemeentebestuur in Middel burg ópperde hij het idee om de winkels in de zomer langer open te houden, waardoor de storm loop op de winkels vooral op warme dagen was te spreiden. Het gemeentebestuur wilde aanvan kelijk welwillend meewerken, maar stuitte op de landelijke win- kelsluitingwet, die alleen dispen satie verleent in" grensgebieden en toeristenplaatsen. "Het probleem is", zo legt Van Duin uit, "dat toeristen best be reid zijn om een ommetje met hun auto te maken en wat verder te lopen. Klanten uit de regio willen zo snel mogelijk hun boodschap pen doen en weer naar huis gaan. We blijven in dit verband echter ad-rem bij het zoeken naar oplos singen". Een van die oplossingen vond de gemeente door op de laad- en losruimte van de spoorwegen een parkeerplaats bij noodgevallen los te peuteren. Deze is echter niet permanent ter beschikking en gaat pas open als de gemeentepo litie chaos in de stad constateert. Overigens ervaart Van Duin de medewerking van het gemeente bestuur als bijzonder positief. "De gemeente heeft voor een bijzon der goeie verwijsborden gezorgd, zodat de bezoeker aan Middel burg, voordat hij de stad binnen rijdt, weet waar hij de auto kwijt kan. Zo wordt de Loskade voor de bussen gereserveerd. Het Hof van Tange is voor bezoekers aan de binnenstad eveneens goed be reikbaar gemaakt". Maar ook het Trefcenter zelf was actief. In mei kregen alle langpar- keerders op het Vlissingse Bol werk een standaardbrief onder de ruitenwisser waarin zij verzocht worden ruimte te maken voor de klanten van het Tref en hun auto voortaan op het Hof van Tange te plaatsen. Behalve de zwarte mini van een jongedame met een kan toorbaan in de binnenstad, volde den alle automobilisten snel aan dat verzoek. Sinds kort glimt ech ter ook de zwarte mini 's morgens al voor negen uur op het Hof van Tange. Concurrenten van het Trefcenter trachten een slaatje te slaan uit de problemen die voor de zomer dreigden te ontstaan. In pagina grote advertenties pochten ze met de opmerkelijk vele parkeerruimte voor hun deur. "We hebben meer omzet dan een jaar geleden. Dat zou kunnen betekenen dat onze beste klanten blijven komen. Maar we moeten op de hoede zijn en na elk gesignaleerd probleem een op lossing zien te vinden", waar schuwt Van Duin. Meindert van Duin: Winkels langer open houden in de zomermaanden (foto Ruben Oreel). Mevrouw C. Speckens-Vierhout verricht de officiële opening van de braderie in Vlissingen. Die of ficiële gebeurtenis vindt plaats donderdag 25 augustus om tien uur bij het Betje Wolffplein aan het begin van de Walstraatpro- menade. Zaterdag 13 augustus vindt in Veere een folkloristische show plaats. De folkloristische show houdt in een optreden van de fol kloristische dansgroep Walacra. een Walcherse klederdrachten show onder leiding van mevrouw M. de Jager-de Pagter en een rin- grijderij met koudbloed paarden van de Gapingse Ringrijdersver- eniging. De ringrijderij wordt ge houden op het Bastion en begint om 13 uur. Het folkloristische dansen en de klederdrachtenshow vinden plaats in en rondom de Grote Kerk te Veere. Laatstge noemde evenementen beginnen om 15 uur. De TROS-televisie zal 's middags opnamen maken voor een toekomstig programma van Kitty Knappert. Dinsdag 16 augustus houdt de at letiekvereniging Dynamo '70 uit Middelburg voor de derde maal een stratenloop door het centrum van Veere. Start en finish zijn op het Oranjeplein. Vanaf half zeven kunnen deelnemers inschrijven op het parkeerterrein bij de Campveerse Toren. De afstand van de stratenloop, die om half acht start, bedraagt naar keuze 2,1 tot 8,4 kilometer. Wie de kracht toer tot een goed einde brengt, ontvangt een herinnering. Toerclub Walcheren heeft zater dag 13 augustus de Piet de Rid der-tocht op het programma staan. Het aantal kilometers dat de deelnemers voor de wielen ge schoven krijgen bedraagt tachtig. Inschrijven is mogelijk in hotel Walcheren aan de Brouwerijstraat te Koudekerke. Gestart wordt om half tien. Donderdag 25 augustus vergadert de gemeenteraad van Westkapelle weer. Op de agenda van de ver gadering, die om 20 uur begint, staat onder meer het voorstel van burgemeester en wethouders de Stichting Ons Zeeland (organisa tie voor blinden en slechtzienden) met ingang van 1984 een jaarlijkse subsidie van 100,— toe te ken nen. De Zeeuwse organisatie voor blinden en slechtzienden had elke gemeente in Zeeland om ƒ313 gevraagd om het vermoedelijke tekort om '84 te dekken. B en w vinden het onjuist dat kleine ge meenten net zoveel moeten beta len als grotere en gaat om die re den niet akkoord met het voorstel van de stichting. De commissie Opleidingen van de Zeeuwse Sportraad begint in ok tober of november een cursus re creatiesportleider-A. De cursus wordt, afhankelijk van de aan meldingen, gegeven in Vlissingen of Goes. In september beginnen weer enkele Algemene Basis Op leidingen in Terneuzen, Zierikzee, Oostburg, Goes en ook Vlissin gen. Inlichtingen over opleidin gen zijn te verkrijgen bij de Zeeuwse Sportraad, telefoon: 01180-33024. Zaterdag 13 augustus vindt op het crossterrein van De Uitlaat te Vlissingen-Oost de zevende club cross plaats. Het Sloehavencircuit van de motorsportvereniging wordt 28 augustus gebruikt voor een regio-cross. Aan de start ko men de klassen 125, 250 en 500 kubieke centimeters. Volgens een voorlopige rdming kost het de gemeente Vlissingen 490.000 om de Vissershaven ge schikt te maken als ligplaats voor het ramschip Schorpioen. Dit be drag is te lezen in een ontwerp- raadsvoorstel inzake herinrichting Vissershaven. Het noodzakelijke en dure baggerwerk betreft wel de gehele haven, zodat ook ligplaat sen voor andere schepen ontstaan. Onder het motto 'Afval bestaat niet, afval is grondstof houdt de werkgroep Natuur- en Milieu educatie van de KMNV Walche ren zaterdag 17 september een zogenaamde kringloopmarkt. Op de markt, bij wijkgebouw De Schuur aan de Middelburgse straat te Oost-Souburg, is veel in formatie verkrijgbaar over het beperken van huishoudelijk afval, het hergebruiken van grondstof fen en over energiebesparing. Ook het opruimen van milieubedrei- gend afval komt aan bod op de kringloopmarkt. Bezoekers van het gebeuren kunnen hun oud papier en tijdschriften kwijt op de markt. De buurtvereniging Van Duyvenvoorde houdt bovendien nog een rommelmarkt met kle- dingbeurs. Volgende week, woensdag 17 au gustus, is het zestig jaar geleden dat Frans Hermanus Kaashoek en Cornelia Adriana de Bruijne el kaar het ja-woord gaven. Een re ceptie in hotel Walcheren te Koudekerke is als viering van dat heugelijk feit aangewezen. De burgemeester van Vlissingen, drs. Th.J. Westerhout, en diens echt genote zullen het diamanten echtpaar (hij is geboren op 27 ok tober 1899, zij 30 augustus 1896) namens het gemeentebestuur ge lukwensen aanbieden. De recep tie begint om 16 uur. Dinsdag 16 augustus is er in de Hervormde Kerk van Domburg een Open Avond. Er is gelegen heid de kerk te bezichtigen en ook is de plaatselijke diakonie aanwe zig. In gebouw de Poort loopt een dia-serie over het wereld diako- naat naar aanleiding van de Zeeuwse ervaringen met hulp van buitenaf in '53. De Open Avond begint om half negen. Ook in het kader van het interkerkelijk zo- merwerk is er woensdag 17 au gustus een Zomeravondstilte in de Hervormde Kerk aan^de Markt. De Domburgse brassband Apollo treedt op en tevens is er ruimte voor samenzang en wordt een meditatie verzorgd door ds. J.L. Drogendijk uit Zevenaar. Een en ander begint om half negen. In het kader van de zomerevene- menten van de winkeliersvereni ging Winkelcentrum Vlissingen staat zaterdag 13 augustus de Walstraat van 14 tot 17 uur vol met kramen. Het publiek wordt bovendien nog getracteerd op mosselhapjes. Zaterdag 20 augus tus zijn de twee laatste .evene menten van de winkeliersvereni ging deze zomer. Op de Kleine Markt is van 14 tot 17 uur een demonstratie te zien van verdedi- gingssporten. Vanaf de Zeilmarkt starten, opnieuw van 14 tot 17 uur, de gratis rondritten van de paar dentram, die inzittenden door de binnenstad voeren. Zondag 21 augustus houdt de Tourclub Vlissingen een vrije toertocht, de zogenaamde Acht van Zeeland. Deelnemers kunnen kiezen uit de afstanden dertig, zestig, negentig en 175 kilometer. Startplaats is de kanovijver aan de Burgemeester van Woelderenlaan in Vlissingen tussen acht en twaalf uur. Wie de tocht uitrijdt, krijgt een fraaie herinnering. De middenstandsvereniging van Veere houdt ook deze zomer weer een aantal toeristendagen. De or ganisatie heeft gekozen voor the matische dagen omdat vele toe risten Veere meermalen bezoe ken. Op woensdag 17 augustus is de Veerse oude ambachtendag. De andere woensdagen van de maand zijn kraampjesdagen. Zaterdag 13 augustus vindt de af sluiting van de Arnemuidse kraampjesdagen plaats. In het ka naal De Arne zijn watersportacti viteiten, onder andere roeiwed- strijden. 's Avonds is een optreden van een bekend visserskoor ge programmeerd. Uiteraard worden prentbriefkaarten verkocht waar van de opbrengst is bestemd voor het museum. Vandaag, woensdag 10 augustus, houdt de wsv Marathon weer een zomeravondwandeltocht. Start plaats is camping Oranjezon aan de Koningin Emmaweg te Vrou wenpolder. De start vindt plaats om 19 uur. De afstand van de tocht is naar keuze vijf of tien ki lometer. Volgende week woens dag is de laatste zomeravondwan deltocht van de vereniging. Start plaats is dan de kantine Kanovij ver aan de Burgemeester van Woelderenlaan in Vlissingen. Starttijd en afstanden zijn gelijk aan de tocht van vanavond. Morgen donderdag is de laatste marktpauzedienst van deze zomer in de Koorkerk te Middelburg. Zoals altijd begint de dienst om 12.15 met een orgelbespeling. Vanaf 12.30 uur vindt de korte dienst (tot 13 uur) plaats. De voetbalclubs Middelburg, Ar- nemuiden, PPSC, en Xerxes spe len zaterdag 13 augustus op het gemeentelijk sportpark aan de Nadorst in Middelburg om de bekers van het Stadhuistoemooi. De eerste wedstrijd is om 13 uur tussen Middelburg en PPSC. Ar- nemuiden en Xerxes spelen om dezelfde tijd op een ander veld. De finale is om kwart voor vier en de verliezersronde om half drie. Voor de organisatie tekent ander maal de MV&AV Middelburg. De eerste pijler voor de storm vloedkering in de Oosterschelde zal vanavond (woensdagavond 10 augustus) omstreeks elf uur op zijn plaats in de stroomgeul Hammen worden neergezet. Dinsdagochtend zal de Ostrea in alle vroegte de pijler in bouwdok I bij het werkeiland Neeltje Jans optillen" en vervolgens naar de nabijgelegen stroomgeul Ham men varen. Het vaartuig'zal daar omstreeks 9.30 uur aankomen. In de loop van dinsdag worden nog metingen verricht met betrekking tot eventuele zandafzetting op de funderingsmatten. Daarbij komt het onderwater inspectievoertuig Portunus in actie. Minister Smit- Kroes zal de werkzaamheden vanaf een speciaal schip volgen. De gemeenteraad van Mariekerke gaat orde op zaken zetten. Dat gebeurt tijdens de vergadering van de raad op woensdag 17 au gustus als het 'reglement van orde voor de vergadering van de raad der gemeente Mariekerke' aan de orde komt. Het vorige reglement dateert van 1966. Voorts wordt deelnemen aan de gemeenschap pelijke regeling Districts Gezond heidsdienst Zeeland besproken. De bijeenkomst van het gemeen tebestuur begint om half acht woensdagavond. Onkruidbestrijding en alles wat er mee heeft te maken komt aan de orde tijdens een vergadering van de Middelburgse commissie voor volksgezondheid en milieu, die op donderdag 11 augustus wordt ge houden in de vergaderruimte in het pand Stadhuisstraat 2. Vol gens gemeentewerken moet er na drie jaar toch weer op grotere schaal worden gespoten omdat onkruid in de goten verwijderen met mankracht te arbeidsinten sief is. Bewoners die bezwaren hebben tegen chemische bestrij dingsmiddelen kunnen dat ken baar maken. Hun huis wordt overgeslagen. Wel wordt er van uitgegaan dat die bewoners dan zelf hun gootje schoonmaken De vergadering waar onder meer dit punt aan de orde komt begint om kwart over vier. Maandag 15 augustus start er in het Surati Rajneesh Meditatie centrum, Brakstraat 9 in Middel burg een gestalt workshop. Deze workshop is bedoeld voor mensen die op een speelse manier aan zichzelf willen werken. Op de ze ven avonden die de workshop duurt, wordt er gewerkt met ge stalt, psychosynthese, fantasie-oe feningen, dromen en andere strukturen. De leiding is in han den van swami Amand Luk en Ma Puja Azima. Aanvang 19.30 uur. Inlichtingen bij Surati, tel. 01180- 38198. De commissie- financiën van de gemeente Veere vergadert van daag (woensdag 10 augustus) vanaf half vijf op de gemeentese cretarie. Gesproken wordt onder meer over een crediet voor de restauratie van de stadhuistoren. De Middelburgse afdeling van D'66 houdt op donderdag 18 au gustus een openbare vergadering van haar steunfractie in het stad huis. De agenda van de komende raadsvergadering wordt onder de loep genomen. De commissie sociale zaken in Middelburg bespreekt onder meer de uitvoering van een pro vinciaal woonwagenplan in haar vergadering van vrijdag 12 au gustus, die om 16 uur in het stad huis plaatsvindt. AAP, NOOT, MIES... Mevrouw M. Lenselink-Blokpoel, die woont aan de Griffioenstraat 7 in Middelburg stuurde ons deze foto van school J. aan de Molen straat in Middelburg uit 1934. De inzendster heette toen Mientje Blokpoel. Van haar klasgenootjes noemt zij de volgende namen. Bovenste rij: Piet Barts, Jan Flo- risse, Eduard Schoonakkers, Cor Vader, Leen Griep, Wim Corne- lisse, Jan Heyse, Kees Sinke. Tweede rij: Truus Flierman, Ina Orbaan, Corrie Temme, Annie Kraaienfeld, Brina Kunst, Rie Poppe, Mientje Blokpoel (in zendster), Ina de Munck, Jopie Bouman, Janneke de Koster, Carla Jacobson, Cattelijn Adriaanse. Derde rij: Rietje Polderman, Riekje Wesselink, Jeane Crucq, Suus van Aardsen, Eveline Port- heyne, Cornelie v.d. Minne, Leentje v.d. Welle Jo Jobse, Koos Franse, Hans Brongers, Ineke Hesselink. Onderste rij: Louw Louwerse, Karei de Baare, Piet Flipse, Leo Strooband, Adrie Vermazen, Robbie Hubregtse. Het hoofd van de school was de heer Van Roon en klassejuf me juffrouw Stein U kunt in het bezit komen van deze foto door dit knipsel aan ons te zenden, samen met f 7,50. Cheques s. v.p. op naam Van onze fotograaf Ruben Oreel. Stuurt u geld, dan verplicht de PTT u tekenen. Hel adres: ger, Postbus 5017, Middelburg. de brief aan te Faam- Vlissin- 4330 KA in

de Vlissinger | 1983 | | pagina 7