pot, interlübke en uw bungalow pot pot PQt pot de nieuwe slaapkamer Wij stellen aan u voor: de interlübke kastenwand 61 cm diep interlübke interlübke interlübke interlübke interlübke interlübke interlübke EXCLUSIVITEIT, WAAR HET OM WONEN GAAT IN DE GROOTSTE EN MEEST EXCLUSIEVE SHOWROOM VAN DE BENELUX bij een individuele woonvorm als de bungalow is, hoort ook een heel eigen interieur, een interlübke interieur bijvoorbeeld, interlübke meubelen komt u nergens tweemaal dezelfde tegen, omdat ze altijd weer anders gekombineerd zijn. geen meubel is zo veelzijdig als een interlübke meubel, er zijn interlübke zitgroepen, slaapkamers, stoffering (,,dekoridee") en natuurlijk interlübke's grootste troef: kastenwanden. in elke denkbare variatie toepasbaar, zodat u naar hartelust kunt spelen met ruimte en indeling, u zet ze gewoon langs de muur of maakt er juist een nieuwe muur van om een hele kamer of een gezellighoekje mee af te scheiden, u maakt er een vierkante, zolderhoge opbergtoren van, midden in de kamer, niets is te gek. zelfs bedden, bureaus en eetkamertafels kunnen in een interlübke- kastenwand onzichtbaar verdwijnen, want bij interlübke is alles even kwalitatref hoogwaardig, uniek en mooi en funktioneel van vormgeving, pot kent de eindeloze mogelijkheden van interlübke. juist pot kan u daarom helpen daaruit uw puur persoonlijke woondroom te distilleren, pot staat niet voor niets bekend om deskundige adviezen en onberispelijke service! Waarom interlübke niet alleen het oog streelt maar ook met verstand bekeken moet worden. Voorbeeld: >antro< Een bekend architekt karakteriseerde interlübke als volgt: "Logisch beredeneerd en toch attraktief". Ons voorbeeld is o.a. >Studimo< Wat er goed uitziet moet ook goed werken, interlübke voorbeeld: >De kastenwand met zwevende deur< Een goed ontwerp ontstaat bij interlübke niet door toeval. Het wordt voor zijn f unktie gemaakt. Voorbeeld: >Médium< interlübke interlübke Dit zijn slechts enkele van de vele kenmerken die voor alle interlübke programma's gelden. Goede woonideeën leveren is niet alleen een kwestie van goede smaak, er komt ook veel vakmanschap bij kijken, interlübke meubelen komen pas goed tot hun recht wanneer onze ervaren binnenhuis- architekten deze meubelen speciaal voor u van een avies voorzien. Komt u eens geheel vrijblijvend naar onze interlübke show kijken en laat u adviseren. Lichtkoof boven kastje en bedden, tevens af legplank Lange, gestrekte hand grepen versterken de liinen van dit programma. Het bed in vele maten en uitvoeringen lijkt te zweven, werkt daar door optisch lichter Schrijfbureautje of werkblad kompleteren het geheel de grootste en meest exclu sieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1907) waar iedereen zomaar bin nen mag lopen. Interessant op te bouwen in. verschillende hoogten Elementen zonder achterwand of met deurtjes en laden. Als scheidingswand of tegen de muur te plaatsen Werkt interessant in de ruimte door kwadratische afmetingen Interessant vertikaal liinenspel. Vele interieur- indelingen mogelijk. Alles verstelbaar Grote vlakke deuren die zwevend voor de kast worden opgehangen In geopende toestand staan de deuren niet in de weg Fronten in lak-, hout- spiegel stof- of behang-uitvoering. Dit zijn slechts enkele van de vele kenmerken die voor alle interlübke programma's gelden. Goede woonideeën leveren is niet alleen een kwestie van goede smaak, er komt ook veel vakmanschap bij kijken, interlübke meubelen komen pas goed tot hun recht wanneer onze ervaren binnenhuis- archïtekten deze meubelen speciaal voor u van een advies voorzien. Komt u eens geheel vrijblijvend naar onze interlübke show kijken en laat u adviseren. de grootste en meest exclu sieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1907) waar iedereen zomaar bin nen mag lopen. Dit zijn slechts enkele van de vele kenmerken die voor alle interlübke programma's gelden. Goede woonideeën leveren is niet alleen een kwestie van goede smaak, er komt ook veel vakmanschap bij kijken, interlübke meubelen komen pas goed tot hun recht wanneer onze ervaren binnenhuis- architekten deze meubelen speciaal voor u van een advies voorzien. Komt u eens geheel vrijblijvend naar onze interlübke show kijken en laat u adviseren. de grootste en meest exclu sieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1907) waar iedereen zomaar bin nen mag lopen. Dit zijn slechts enkele van de vele kenmerken die voor alle interlübke programma's gelden Goede woonideeën leveren is niet alleen een kwestie van smaak, er komt ook veel vakmanschap bij kijken, interlübke meubelen komen pas goed tot hun recht wanneer onze ervaren binnenhuis- architekten deze meubelen speciaal voor u van een advies voorzien. Komt u eens geheel vrijblijvend naar onze interlübke show kijken en laat u adviseren. Door de praktische maatvoering is een woontoren of een scheidingswand geen probleem. Het is mogelijk de elementen steeds opnieuw te groeperen. Niet alleen naast elkaar maar ook op elkaar Let op de niet alledaagse bovenkant van de elementen De ideale stapelbasis De sierlijke en toch praktische deurgrepen vormen een kenmerk van het design de grootste en meest exclu sieve woninginrichting van de benelux (pot sinds 1907) waar iedereen zomaar bin nen mag lopen. studimo >studimo< is nu wezenlijk uit gebreid en heet daarom van nu af aan >studimo< plus. Men kan rustig zeggen dat een dergelijk, alles omvattend pro gramma, er in deze vorm nog niet geweest is. Van kamerhoge kastenwanden tot transparante scheidings wanden, van duidelijke, zakelijke funktionaliteit tot exclusieve ele gance. Er zijn vrijstaande ele menten, elementen die meer op de wand zijn geörienteerd, ele menten met of zonder achterwand iilll en elementen met of zonder |piiiijjjj profiellij sten. Een kamer die niet l||l met >studimo< plus in te richten is, is nauwelijks denkbaar. Zelfs hoekverbindingen, deur- en vensterombouw behoren tot de mogelijkheden van dit alles omvattende programma >antrcx I® Op de foto de uitvoering in hout. Ook in lak wit/grijs of donkerbruin mogelijk. Keuze uit zeer vele bed- kombinaties. Bijpassende kastenwanden zijn in het programma aanwezig. PUI Dit is de kastenwand die een stuk woon geschiedenis heeft gemaakt: de interlübke kastenwand 61 cm diep. Zijn vorm vloeit logisch voort uit zijn functie. Oneindig is hij aan elkaar te bouwen. De indeling van de kast is geheel naar wens en altijd te variëren. U merkt het: deze kast is het voorbeeld van een tijdloos modern meubel ontwerp. pst in axel exposeert een grote exclusieve kellektie san aurora, artï- fort, brunati, cassina, castelijn, castle-furn. cidue, comfort, cor, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, knoll, lattoflex, hulsta, kill-inter, liibke, leolux, miller, n-line, pas-toe, psHrsna-frau, rietveld, saperiti, fhonet, interlübke. 4 verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trappenhel. (Vrijdagavond koopavond van 18 tot 21 uur) M (pot sinds 1907) waar iedereen zomaar binnen mag lopen, vrijdag- van 18.00 tot 21.00 uur. zondags gesloten. H tel. belgië: 0031-1155-2010 ÖACI tekned.: 01155-2010

de Vlissinger | 1983 | | pagina 22