Pullman WETENSWAARDIGHEDEN OVER SLAPEN auping lattoflex: pot heeft de grootste en fijnste slaapkamershow van de benelux Goed slapen is lekker wakker worden. een derde deel van ons leven brengen we door in onze slaapkamer, en een groot deel van die tijd in ons bed. dat mag best reden zijn om eens wat meer aandacht aan bed en slaapvertrek te beste den. en bij uitstek nu, tijdens de dagen van het slapen, vanaf heden staat de slaapka mer bij pot in het middelpunt van de belangstelling, ieder een en alles staat klaar om u te inspireren en u de beste in formatie te geven die u zich kunt wensen om van het sla pen en de slaapkamer iets aantrekkelijks te maken. Dat het bed zelf daarbij veel aan dacht krijgt ligt voor de hand. lekker wakker worden kan al leen als u goed hebt geslapen in een bed dat, door de juiste combinatie van onderlaag en matras, een optimale steun geeft aan de wervelkolom, bijvoorbeeld: pullmann matrassen zijn niet voor niets beroemd, ideaal is de pullmann boxspring-com- binatie. een stevige, een veer krachtige ondergrond (de boxspring), die een bedom- bouw overbodig maakt en die te combineren is met elke pullmann matras, slaapcom fort in optima forma, nage noeg alle lengte- en breedte- maten zijn verkrijgbaar. recht dan bij ideens. neem het sinus donsdekbed met z'n over elkaar vallende lengte- pijpen. overal even dik en geen 'warmtelekken' op de stiknaden. of de thermo. twee dunne, superlichte dekbed den, door klitteband aan el kaar verbonden, 's zomers ge bruikt u één helft, 's winters beide, nieuw van ideens is het extra lange dekbed (135 x 220 cm), voorkomt koude voeten, is er ook in cv-uitvoe- ring. ook fraaie bijpassende hoezen levert ideens. maar het belangrijkste is de onvergelijkbare kwaliteit vaan de vulling, uw garantie voor jarenlang lekkere en constante warmte in bed. dekbedovertrekken van: ideens, dommelin, erbelle en bergshasser. modem,.-klassiek en sjiek voor elk wat wils. nog zo'n uitstekende combi natie waarmee u kunt kennis maken bij pot: het auping auronde ledikant, bestaande uit een fraai vormgegeven le dikant, een komfortabel spi raal-matras (zowel aan hoofd- en voeteneinde ver stelbaar) en een speciaal ont wikkelde bovenmatras. goed slapen is lekker wakker worden. een heel ander bedbodem- idee is lattoflex. een uitste kend idee dat door veel fabri kanten is overgenomen, maar nooit helemaal werd geëve naard. de echte lattoflex is gebaseerd op een bodem van onafhankelijk verende beu ken latten, opgehangen in rubber gewrichten, met ver stelbaar hoofd- en voeten einde. hierop komt een veer krachtige lattoflex schuim rubber matras. genoeg nu over het bed zelf. laten we het eens hebben over wat erop komt. bijvoor beeld een dekbed, en dan kunt u dus nergens beter te en voor mensen die niet aan dekbedden willen beginnen: bij pot in axel prachtige wol len zaalberg dekens in ver schillende kwaliteiten, kleu ren en maten, voor héél ver wende slapers nu iets nieuws: de mooiste dekens van flu weelzachte lama en alpaca wol. een grote luxe voor hen die van comfort houden. laatste nieuws zeer grote keus eigentijdse zeemzachte fijne katoenen jalla en cannon badhanddoe ken, washandjes en gasten- doeken, in fijne kleurcombi natie^ zelfs erg leuk om kado te geven. exclusiviteit, waar het om wonen qaat in de grootste en meest exclusieve showroom van de benelux een boeiend en toch heerlijk 'slaapverwekkend' verhaal verteld door ideens, lattoflex, pullman, au ping, hülsta, interlübke en pot axel. oor1 de dagen van het slapen bij pot in axel met een ervaring van zo'n 70 jaar in de verkoop van alles voor de slaapkamer durft pot gerust te zeggen "expert te zijn", u mag van ons dan ook vanzelfsprekend een goed advies verwachten, maar aan goed advies aléén hebt u ook niets, daarom vindt u bij ons een enorme kollektie voor een komplete slaapkamer, dus: slaap problemen? kom naar pot: de grootste en fijnste slaapkamerexpositie van de be nelux. klinkende namen waar u van ophoort: aurora, artifort, benders, brunati, cassina, castelijn, comfort, cor, de sede, durlet, gelderiand, giorgetti, knoll, koekoek, hülsta, kill-intern., lübke, leolux, miller, muylaert, mulleman, n-line, pas-toe, poltrona-frau, rietveld, raanhuis, spakman, saporiti, thonet, interlübke. 4 verdiepingen exclusief wooncomfort, gemakkelijk te bereiken met grote liften of trappenhal. (zondags gesloten). pot (pot sinds 1907) waar ieder een zomaar binnen mag lopen vrijdagavond koopavond van 18 tot 21 uur (zondags gesloten) tel. belgië 0031-1155-2010 tel. ned. 01155-2010 kortrijk 1

de Vlissinger | 1982 | | pagina 12