ZAKE zijn ZAKE N Nieuwe showroom voor autobedrijf Veersedam Ab Goedbloed opende friteshal Appy Happy uit Q? het zakenhart 'Sport en zaken gaan goed samen' GOED O GEN Af I CAA AAI als in accessoires. Schildersbedrijf De Cock gaf zaterdag voetballers Middelburg beter aanzien r, -v Leeuwenburgh nu ook ruitersportartikelen Dert toonde ontwikkelingen op foto- en video-gebied ide)/lissinger Woensdag 8 december 1982 DE VLISSINGER Ke itc Het autobedrijf Veerse dam heeft de zaak aan de Vrouwenpolderseweg in Vrouwenpolder drastisch uitgebreid. Was er voor heen slechts een ruime werkplaats en werden de auto's toen letterlijk 'van de stoep verkocht', nu heeft het Vrouwenpolder- se autobedrijf er een grote showroom bijgekregen waarin een groot aantal gebruikte wagens staan opgesteld. Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 4330 KA Middelburg EVO-secretaris J. Drost neemt afscheid Niet rooskleurig PIET KOSTER VAN AUTOBEDRIJF POPPE Zaalvoetbal Zaalvoetbaltoernooi voor families Kerstcontact voor ouderen Schuur 'Brakenburg' bestemd voor caravanopslag Raad Domburg bijeen Winterserie WIK Opbouwcommissie vergadert Herdruk 'k Gaen ik 'n Stikje schrieve Wijkkomitee Scheldebuurt uit verontwaardiging Praatgroep voor volwassenen \MILLEN WEzowel in kleding Een bril gaat met die mode mee. Hardy adviseert u vakkundig omtrent glassterkte en ontwerp. Hardy weet er alles van. Bellamypark 38, Vlissingen. Telefoon 01184-12010. hardy optiek Contactlensspecialist ANVC. Discussie FNV arbeidstijdverkorting Oliebollen-actie Puzzeltheek unieke dienstverlening Kinderoppas gevraagd voor volwassenencursussen Vrouwencafé Trui Sint Nicolaasfeest Walk Inn geeft muziekspecial Zeeuwse PvdA-ers bijeen Culturele raad Vlissingen bijeen Brievenbus verplaatst in Biggekerke Experimentele dienst Hofpleinkerk Trui verzorgt warme maaltijd Diagnostische ultrageluidstechniek m -mmiss. m - j l l ïc+. ÏCM '<=ri I INFORMATIERUBRIEK OVER HET WEL EN WEE VAN ONZE ADVERTEERDERS VERSCHIJNT EXCLUSIEF IN DEZE KRANT In totaal is er zo'n 400 vierkante meter ruimte bijgekomen. In deze uitbreiding is ook een spuitkabine voor de schadeafdeling onderge bracht. Tonny Hannewijk begon het bedrijf in 1970 als eenmans zaak en momenteel heeft de 34- jarige ondernemer 6 vaste mede werkers en 3 part-timers in dienst. Wethouder W.J. Sanderse van Veere opende vorige week vrijdag onder grote belangstelling de nieuwbouw. Hij had lovende woorden voor de durf en de crea tiviteit van de heer Hannewijk om in deze tijd van economische stil stand een dergelijke uitbreiding te realiseren. Namens het gemeen tebestuur had de wethouder een oude prent van de Dorpsdijk in Vrouwenpolder voor de onderne mende garagehouder. De afbeel ding toonde ondermeer Garage Van Hecken. het bedrijf waaruit het huidige autobedrijf is voort gekomen. Ook de medewerkers kwamen met een geschenk. Adri Wonder- gem. chef van de werkplaats, bood het cadeau - een 'aangek leed' stuurwiel met droogbloemen en enkele oude herinneringen - namens het personeel aan. Nadat wethouder Sanderse met een sportwagen vanuit de werkplaats de showroom was binnengereden, volgden de genodigden en was er in de nieuwe showroom een drukbezochte receptie. Firma Dert, speciaalzaak voor fo to, video en geluid, heeft de afge lopen weken belangstellenden ge legenheid gegeven om zich op de hoogte te stellen van de nieuwste ontwikkelingen zowel voor wat betreft het fotogebeuren als op het terrein van beeld en geluid. In de zaak aan de Nieuwendijk in Vlissingen werd een beeldplaten speler getoond, een nieuwe ont wikkeling van Philips, waarvan verwacht wordt dat het apparaat half volgend jaar op de markt komt. De beeldplatenspeler werd getoond in combinatie met de Bose-geluidboxen. Het nieuwe apparaat, op ieder televisieont vanger aan te sluiten, wordt 'ge voed' door een schijf die wordt afgetast door een laser, waardoor beschadigingen tot een minimum worden beperkt. 3 De plaat bevat zowel beeld als geluid, in stereo. De fotoliefhebbers konden zich bij Dert op de hoogte stellen van het complete Olympus-gebeuren, waaronder 38 objectieven en ruim drie honderd accessoires waren te zien. De speciale voorlichtings- en informatieavonden, zoals Dert die regelmatig houdt om zijn klan tenkring te begeleiden, werden druk bezocht. Foto Dert heeft ook een aantal grootformaat camera's regelmatig in voorraad, van de merken Broni- ca, Mamiya en Hasselblad. Deze grootformaat camera's met uit wisselbaar optiek zijn er al van rond de duizend gulden. Van Has selblad is er momenteel een aan trekkelijke inruilactie. Van dit merk wordt op 21 en 22 januari een demonstratie in de zaak gehouden. A. Drost Voor de scheidende EVO-se- cretaris A. Drost wordt dinsdag 14 december een afscheidsre ceptie gegeven in de Middel burgse schouwburg. De heer Drost trad in 1946 in dienst van de EVO (algemene verladers- en eigen vervoer organisatie). Sinds die tijd was hij regiosecre- taris voor Zeeland. Het EVO- kantoor is gevestigd in Middel burg. In Zeeuwse en West-Bra bantse verkeers-en vervoerskrin- gen was de heer Drost een bekend figuur. Ook buiten EVO verband toonde hij zich een voortreffelijk organisator. Jarenlang hield hij zich als secretaris bezig met het reilen en zeilen van de Middel burgse Lawn Tennisclub (MLTC). Tijdens de receptie op 14 decem ber is tevens gelegenheid om ken nis te maken met de heer J. Derk- sen. die de functie van de heer Drost overneemt. Hengelsport en dierenspeciaalzaak Leeuwenburgh aan de Kleine Markt te Vlissingen is kortgeleden uitgebreid met een afdeling ruitersport. Het vroegere magazijn achter de winkel is hiervoor ingericht. Door de verbouwing is een sfeervolle ruimte verkregen waarin een grote collectie ruitersportartikelen ruim en overzichtelijk is uitgestald. In het nieuwe gedeelte is ook een bar ingericht, hier kunnen de klanten onder het genot van een kopje koffie hun keus bepalen. Een paskamer maakt het geheel compleet. De klanten kunnen deskundige adviezen krijgen van verkoopster Marion de Bruin, die zelf al vele jaren in de ruitersport actief is. Leeuwenburgh verzorgt ook reparaties aan zadels, hoofdstellen en tuigen. De nieuwe ruitersportafdeling heeft regelmatig aan trekkelijke voordeelaanbiedingen. Friteshal Appy Happy opende vo rige week de deuren aan de Korte Noordstraat 35 in Middelburg, in een pand waar voorheen ook een friteszaak was gevestigd. In de nieuwe zaak gaat de 32-jarige Ab Goedbloed van zijn hobby bakken, braden en koken nu zijn werk ma ken. Goedbloed. een geboren en geot- gen'getogen Middelburger, was al bijna twee jaar werkloos. Hij heeft gesolliciteerd bij 't leven, maar kon niet aan de slag komen. "Ik ben niet het type om mijn hand op te houden en daarom probeer ik nu voor mijzelf te be ginnen", zegt de nieuwe onderne mer. De snackbar is geheel op nieuw ingericht en ingedeeld. Er is een vierpans frituuroven, een koelvitrine met allerlei snacks en een kast met zes smaken schepijs. Met enkele zitjes, laaghangende verlichting en boerenbonte gor dijntjes is een sfeervol geheel ver kregen. Als specialiteiten zijn er de zelfgemaakte slaatjes, gehakt ballen. karbonades en saté's en verder worden eerste kwaliteit fa- brieksprodukten gebruikt. Ook in broodjes heeft Appy Happy ruime sortering. De nieuwe zaak is dagelijks geo pend van elf uur 's morgens tot middernacht. Zondags is de zaak gesloten. Tijdens de openingsdag -woensdag 1 december werden de heer en mevrouw Goedbloed rijkelijk in de bloemetjes gezet. (door Hans Hollestelle) Zaken doen en een sportclub bes turen gaan heel goed samen. Dat is de mening van Piet Koster, be drijfsleider van het autobedrijf VW Audi Poppe in Vlissingen, die te vens al weer zes jaar voorzitter is van de VC Vlissingen. Ook in de scheidsrechterswereld is Koster geen onbekende. Twaalf jaar lang leidde hij voetbalwedstrijden in de hoogste regionen van het ama teurvoetbal, hij heeft zelfs op de nominatie gestaan om in het be taald voetbal te fluiten. Hiervoor is hij echter op 0,13 punt afgewe zen. Inmiddels heeft hij zijn scheidsrechterscarrière beëindigd. De afstanden die wekelijks moes ten worden afgelegd werden hem te groot. Zijn relaties in de sportwereld ko men hem goed van pas bij zijn werk in de autobranche. Het ver trouwen dat hij in de sportwereld opbouwde, komt goed van pas bij het verkopen en adviseren van auto's. "Het komt meermalem voor dat ik een auto verkoop, omdat de mensen me kennen uit de sportwereld", vertelt de 44- jarige bedrijfsleider. "Uiteraard is het merk dat wij voeren ook goed en betrouwbaar", voegt hij er snel aan toe. Koster kwam in 1975 bij Autobe drijf Poppe in dienst, eerst als verkoper en twee jaar later nam hij de leiding op zich van het Vlissingse autobedrijf. Daarvoor had hij al een jarenlange ervaring in de autowereld en bij Hunders- marek in Kapelle werkte hij ook voor het VW-Audi-concern. Toen dat bedrijf het dealerschap kwijtraakte kwam Koster op aan raden van de importeur terecht bij Poppe in Vlissingen en daar. maakte de autoverkoper spoedig carrière. De huidige economische malaise heeft zich ook in de autowereld doen kennen en Koster vindt dat de zaken niet rooskleuriger voor gesteld moeten worden dan ze zijn. "Gelukkig zakken we momenteel !niet verder terug, maar we lopen zeker twintig procent achter met m dat we ons als autobedrijven niet mee laten sleuren in die zelfde richting. Er moet tenslotte winst gemaakt worden om te kunnen blijven draaien". Voor de komende jaren vindt Koster 'dat we blij mogen zijn als vier jaar terug", stelt hij. En: "Iedere transactie verloopt moei zaam. De handel is accu's en ban den is in een onderlinge strijd tussen de verschillende bedrijven al kapot en we moeten oppassen we de stand van zaken zoals we die momenteel meemaken kun nen handhaven'. Uiteraard komt het gesprek te recht in de sportwereld en dan met name voetbal. Sinds hij zes jaar geleden de voorzittershamer van de VC Vlissingen opnam is er veel gedaan om de structuur en het- beleid van deze Vlissingse voetbalvereniging naar een hoger peil te brengen. "Bestuurlijk zijn we dan ook klaar om in de hoofdklas van het amateurvoetbal uit te komen, maar het spelers bestand laat het nog afweten. We zullen deze zaken professioneler moeten aanpakken, maar dan komt het punt vergoedingen om de hoek kijken. Ik weet dat er in de amateurwereld vergoedingen worden gegeven, maar om dat te bewijzen is een moeilijke zaak". Toch vindt Koster dat het die kant uit zou moeten, want dan kun je ook van je spelers eisen dat ze zich volledig inzetten. "Drie keer per week trainen en dan nog een hele zondag van huis is nogal een zwa re belasting als daar niets tegen over staat", bezweert de' VCV- voorzitter. En voor wat het spelersmateriaal betreft zou hij graag zien dat er een samenbundeling uit de regio zou plaats vinden. "Dit gebeurt wel, maar nog niet intensief ge noeg", vindt Koster. Het Vlissingse autobedrijf heeft zelf ook een zaalvoetbalploeg die onder de naam VW Audi Poppe uitkomt in de hoofdklas Walche ren van de zaalvoetbalcompetitie. Deze sponsoring acht Koster voor tweehonderd procent verant woord voor zijn bedrijf. "Zonder de steun van bedrijven is het bijna niet meer mogelijk om nog sport te bedrijven", benadrukt hij. Door de steun van het bedrijfsleven kunnen vaak de gaatjes worden gedicht in de financiële begrotin gen, die anders niet opgevuld kunnen worden. Hij vindt echter dat de sportsponsoring in Neder land een positieve weg heeft inge slagen. Dus ook hier gaan sport en zaken weer goed samen in het dienen van wederzijdse belangen. De familie Gilde uit Middelburg (Gilde Boys) houdt zaterdag avond 11 december een zaalvoet baltoernooi voor families die evenals de Middelburgse voetbal lers een familieteam op de been kunnen brengen. Behalve nog twee families uit Middelburg, de families De Groot en Van Wijn gaarden, komen ook de familie Bischops uit Kerkrade en de fa milie Van Straten uit Maassluis naar de Zeeuwse hoofdstad. Al eerder hielden de Gilde Boys een zaalvoetbaltoernooi maar toen waren alleen competitieteams uit genodigd. Het toernooi begint om half acht en duurt tot elf uur. De wedstrijden worden geleid door W. de Keuning en P.K.A. van Raan. Evenals voorgaande jaren houdt de stichting welzijnswerk voor ouderen, in samenwerking met andere instellingen, een kerstcon tact, dat in drie delen is opges plitst. Op eerste kerstdag is er van 15.30 tot 18.00 uur in het dien stencentrum Het Schuttershof in Middelburg een bijeenkomst waar onder meer kerstliederen worden gezongen en een klein programma wordt geboden. In de tweede plaats is er een mogelijk heid voor mensen die niet naar het dienstencentrum kunnen komen, om thuis bezocht te worden. Voor beide mogelijkheden kan men zich opgeven bij de stichting, tel. 01180-27537. Ten derde is h'et mogelijk om op tweede kerstdag, tussen 10.30 en 12.00 uur een kopje koffie met kerstgebak te gebruiken bij de Unie van Vrij willigers in gebouw 'De Boog' aan de Herengracht 52 in Middelburg. Als burgemeester en wethouders van Arnemuiden in de raadsver gadering van maandag 13 decem ber hun zin krijgen zal de schuur van boerderij 'Brakenburg' in die gemeente worden verhuurd van de heer Dieleman, die het bouw sel voor de opslag van caravans wil gebruiken. De plannen om de schuur om te bouwen tot sportac commodatie zijn dan van de baan. De gemeenteraad zal hierover met nog een aantal andere zaken moeten beslissen. De vergadering in het gemeentehuis van Arne muiden begint om 19.30 uur. De gemeenteraad van Domburg krijgt dinsdagavond 14 december een agenda met elf punten af te werken. Er zal onder meer een delegatie benoemd moeten wor den voor de benoeming van een hoofdleidster en leidster van de openbare kleuterschool, er moet een gemeentelijk lijkschouwer benoemd worden en er moet een verordening geluidshinder re creatieinrichtingen worden vast gesteld: Deze openbare gemeen teraadsvergadering in het ge meentehuis in Domburg begint om half acht. Zaterdag 11 december houdt de wandelsportvereniging "Willen is Kunnen" haar jaarlijks evene ment de Winterserie. De start vindt plaats vanuit de Breehof aan de Breestraat in Vlissingen. De afstanden zijn 10, 15 en 35 km.. De starttijd van de 35 km. is van 8.30 tot 9.30 uur, de deelnemers aan de 10 en 15 km. starten om 13.30 uur. In de rust zal aan de deelnemers een kop snert worden aangeboden in de Vlissingse Sta tionsrestauratie. De medische verzorging is ook dit jaar weer in handen van het Rode Kruis. Deze winterserie bestaat uit 4 tochten, de volgende tochten zijn op 15 ja nuari 1983, 5 en 26 februari 1983. De Opbouwcommissie Oost-Sou burg komt woensdag 8 december (vandaag) in wijkcentrum Mid-, denhof aan de Kanaalstraat 64 in Oost-Souburg in een openbare vergadering bijeen. De agenda vermeldt onder meer de verslag geving van enkele werkgroepen en projectgroepen alsmede de bespreking van een brief met be trekking tot de notitie school-ge- zin-buurt. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Van het boekwerkje 'k Gaen ik 's stikje schrieve van de hand van J. Vader is een tweede druk ver schenen. De eerste druk, die in juni van dit jaar uitkwam, was uitverkocht, zodat een nieuwe oplaag is verschenen, zo wordt meegedeeld door de Heemkundi ge Kring Walcheren. Het wijkkomitee Scheldebuurt in Vlissingen, dat onlangs een prijs in ontvangst mocht nemen van de wedstrijd 'Een kern waar pit in zit' is verontwaardigd dat bij deze prijsuitreiking niemand van het college van burgemeester en wet houders van Vlissingen aanwezig was. "Door deze afwezigheid blijkt weer eens dat bewoners door het college niet serieus ge nomen worden. Van andere ge meentes waren wel vertegen woordigers aanwezig. Ook de heer Boertien sprak zijn bevreemding uit over uw afwezigheid", zo be sluit het schrijven aan het Vlis- sings college. Begin januari start er vanuit het buurten klubhuis Marnix een praatgroep voor volwassenen op de maandagmiddag. Het ligt in de bedoeling dat deze groep zal draaien op thema's die de mensen aangeven. Om een start te maken zijn al wat thema's bedacht zoals: gezond eten, tieners, scheiding, milieu en dergelijke. Men zou graag in contact komen met men sen die dezelfde belangstelling hebben om te komen tot een aan zet voor een programma. Voor informatie: telefoon 67022. De Industriebond FNV afdeling Middelburg discussieert maandag 13 december in het Middelburgse Zuiderbaken onder meer over ar beidstijdverkorting. Ook wordt nagegaan in hoeverre de leden bereid zijn mee te discussiëren over dit onderwerp. De bijeen komst maandagavond begint om half acht. In de week van 27-31 december houdt YFC Vlissingen een huis aan huis verkoop van oliebollen. De verkoop van oliebollen zal door medewerkers gedaan wor den. De oliebollen-actie start op 27 december om tien uur. De op brengst van deze actie zal geheel ten goede komen aan et evangeli satiewerk van de YFC in Vlissin gen. Voor ouderen in Vlissingen heeft de Stichting Welzijn voor Oude ren een unieke dienstverlening. In het dienstencentrum Bachten Reede bestaat sinds ongeveer vijf jaar een puzzeltheek. waar leg puzzels kunnen worden geleend. Net als boeken in bibliotheek. De puzzeltheek is in het bezit van ongeveer vierhonderd puzzels, variërend van 200 tot 500 stukjes. Het merendeel van de puzzels werd geschonken. Wie een puzzel wil lenen kan elke woensdag ochtend van tien tot twaalf uur terecht in Bachten Reede. De kosten per lening bedragen een dubbeltje. Zieden krijgen de puz zels thuisbezorgd. Voor informa tie 01184-12706 of mevrouw Bremmers 01184-70278. In januari start in het buurt- en klubhuis Marnix weer een aantal cursussen voor volwassenen. Om het ouders van kleine kinderen ook mogelijk te maken deel te nemen aan een of meerdere cur sussen wil Marnix kinderopvang organiseren. Mensen die met kleine kinderen willen omgaan, worden daarom opgeroepen con tact op te nemen met het Buurt en Clubhuis Marnix, Noordbeek- seweg 18, West-Souburg, telefoon 01184-67022. De thema-avond 'Vrouw en kunst' die het vrouwencafé Trui voor donderdag 9 december op het programma had staan, gaat niet door. Het gebeuren zal begin volgend jaar plaatsvinden. Het café aan de Kerksteeg 5 in Mid delburg is 9 december wel gewoon open, vanaf acht uur. Bij vol doende deelneming wil Trui vol gend jaar met een vrouwenpraat groep beginnen. Belangstellenden kunnen zich nu al melden tel. no. 01180-15108. De bond van gehandicapten en arbeidsongeschikten (ANIB) viert donderdagavond 9 december sin terklaasfeest in het dienstencen trum Het Schuttershof in Middel burg. De leden en hun introducees worden om half acht verwacht. Het tweede deel van de avond wordt bingo gespeeld. De jeugdsociëteit 'Walk Inn' te Vlissingen houdt vrijdag 10 de cember een muziekspecial. Kaar ten voor deze special, die 's avonds om half negen begint, zijn aan de zaal verkrijgbaar. Het gewest Zeeland van de Partij van de Arbeid houdt zaterdag 11 december de jaarvergadering in De Prins van Oranje in Goes. Er moeten vier bestuursleden in functie worden gekozen en voor de dertien overige bestuurszetels zijn maar liefst 17 kandidaten gesteld. De bijeenkomst begint om 10.15 uur. Het bestuur van de culturele raad Vlissingen komt donderdagavond 9 december om acht uur bijeen in Bachten Komme om zich onder meer bezig te houden met zaken als zomerplan '83, werkplan sectie Amateuristische kunstbeoefening en de muziekschool. De PTT is tegemoetgekomen aan een verzoek van een aantal inwo ners van Biggekerke om de brie venbus bij het postkantoor in die plaats te verplaatsen naar de hoek van de Schuitvlotstraat en het Kerkplein. Sinds 30 november is aan deze wens voldaan. Zondagmiddag om half vijf be gint in de Hofpleinkerk in Mid delburg een experimentele dienst waarvan de liturgie samen met de kinderen is voorben. d. Uitgangs punt van de dienst is het negende hoofdstuk van het boek 'Belijden is doen'. Samen met de kinderen wordt de maaltijd van de Heer gevierd. Ds. A.C. Moerman en Fred Bergwerff verlenen mede werking. Na afloop is er gelegen heid tot nabespreken en koffie drinken. Voor de allerkleinsten is er een crèche. Informatie: Krina Wattel. 01180-13125. De kookgroep van vrouwencafé Trui komt weer in actie. Donder dagavond 9 december wordt in 't Pand rond zes uur een warme maaltijd opgediend. Er staat een echt winterse maaltijd op het me nu. Vrouwen die, eventueel met hun kinderen, mee willen eten, kunnen woensdag 8 december bellen naar 01180-37993. Na de maaltijd blijft het café open. Vandaag, woensdag 8 december, houdt Prof.Dr. Ir. N. Bom van de Erasmusuniversiteit te Rotterdam eelezing voor het Natuurkundig Gezelschap over het onderwerp "Diagnostische Ultrageluidstech nieken". Het principe van alle echosystemen wordt gevormd door het meten van echolooptij den. In de lezing- zullen de toe passingen op het medische gebied nader worden toegelicht. Korte geluidspulsjes worden in een bundel uitgezonden en de echo's van de reflecterende objec ten geregistreerd. Op deze manier ontstaat een doorsnee van het te onderzoeken orgaan. Dit kan in tegenstelling tot de röntgentech- niek op een voor de patiënt geheel ongevaarlijke wijze geschieden. Momenteel zijn er apparaten ont- wuckeld waarmee zelfs onderzoek gedaan kan worden aan bewe gende struct'- b.v. het hart. Ook is het mogelijk om het onge boren kind met ultrageluid te bestuderen. De eerste zaterdagvoetballers van Middelburg zijn geheel in het nieuw gestoken. Daarvoor tastte directeur J.C. de Cock van het gelijknamige schilderbedrijf aan de Middelburgse Koepoortstraat diep in het portemonnee "De presentatie van ons elftal is daar mee een stuk beter geworden", stelt aanvoerder Daan Roelse. De schildersdirecteur reikte per soonlijk de shirts uit. 3 Hij voorziet dat de zaterdagspe lers van de voetbalclub Middel- van een medewerker) De leiders in de verschillen de klassen wisten dit week einde allen het net te vinden. Daardoor weinig verande ring in de top van de top- scorerslijsten. Gerard Schipper en Stanley Souli mans tonen zich tot nu toe de produktiefste spelers van Zeeland. Beiden scoorden elfmaal. Tweede klas: 1. Gerard Schipper (Oostkapelle), 11 doelpunten; 2. Ad Poortvliet (Arnemuiden) en Stoffel Schipper (Oostkapelle), 6 burg hard op weg zijn om uit de schaduw van hun clubgenoten te treden, die op zondag hun best doen om het Zeeuwse voetbal in de landelijke competitie te verte genwoordigen. De Cock leidt dat af uit het feit dat op de zaterdag dat hij de shirts uitreikte er on danks het slechte weer toch nog ruim vijftig toeschouwers rond de wei stonden om de zaterdageer steklassers KNVB-afdeling Zee land in actie te zien. uC*--' «.o» f395: -C* doelpunten; 4. Leon Kuijs (Middelburg) en Patrick De Witte (Oostkapelle), 5 doel punten; 6. Michael Dek (Middelburg), Henk de Nood (Arnemuiden). Jan de Pooter (AZVV) en Wim Geluk (Bruse Boys), allen 4 doelpunten. Derde klas: 1. Bram van de Broecke (Breskens) 9 doel punten; 2. Peter de Waard (Kapelle) en Wim Allaart (Serooskerke), 8 doelpun ten; 4. Hemmy van der Sluijs (Goes), Franz van der Pijl (Hoek). 7 doelpunten; 6, Albert Mortier (Steen), Kees Kleppe (Kloetinge) Jan de Grip (Goes), Jan de Lobel (Breskens), 6 doelpunten; •Vierde klas: 1. Stanley Sou limans (Hoofdplaat), 11 doelpunten: 2. Boudewijn van Craenendonck (Clinge), 10 doelpunten; 3. Hugo Crucq (Nieuwland) en Jan Blok (Wolfaartsdijk), 8 doelpunten; 5. Rein van Boven(Nieuwdorp), Dave van Haaften (SPS). Piet Goedbloed (Veere); Rudie van Weele (Zeeland Sport), Mart Koopman (Mevo), Leo Geene en Kees van de Kreeke (beiden Wolfaarts dijk), allen zes doelpunten. Vijf spelers scoorden vijf keer.

de Vlissinger | 1982 | | pagina 7