Bolidt voor kunststof sportvloeren. international Aanbrengen van kunststoflaag ook voor Bolidt precisiewerk Hoofd onderhoudsdienst Jos van der Lijke is apetrots op zijn splinternieuwe baan De renovatie van de atletiekaccommodatie te Vlissingen werd in opdracht van de Dienst Wel zijns voorzieningen Vlissingen voorbereid en uitgevoerd door KONINKLIJKE WEGENBOUW STEVIN r Ook uw gemeente heeft gekozen voor de Bolidtan kunststof atletiekbaan. Zij en de atletiekverenigingen Marathon en Zeeland Sport kozen daarmee niet alleen voor de naam Bolidtan maar ook voor: - de uitgebreide internationale ervaring van Bolidt kunststoftoepassing BV te Alblasser- dam. - de geavanceerde technieken die Bolidt bij het maken van kunststof atletiekbanen toepast. - sportieve prijs, een prijs waarmee je kunt werken. Bolidt zal ook bij deze topakkommo- datie zijn beste beentje voorzetten. Heeft u plannen voor een kunststof atletiekbaan, indoor sportvloer, tennisbaan of een multifunctioneel buitensportveld? Neem dan kontakt op met Bolidt De Vlissinger Woensdag J5 september 1982 kantoor: Vogelzangsweg 100 4461 VW Goes tel. 01 100-27410 MS REGIO ZUID EN KWS SPORT BLOEMSCHIK KEN VOOR VOLWASSENEN IN DE WELLINGE Expositie van Marcel Robbe wensen de gemeente Vlissingen en de atletiekvereniging "MARATHON" veel sukses met de nieuwe akkommodatie. Uw adres voor: - grondwerken - rioleringen en persleidingen - asfaltverhardingen en slijtlagen - betonverhardingen - tennisbanen - bestratingen - groenvoorzieningen - atletiek-, hockey-en voetbalvelden. Voor inlichtingen: Rayonkantoor Houtkade 40, 4462 EP Goes, Postbus 1 93, 4460 AD Goes Tel. 01 100- 13510 of 05200- 55755 Buiten kantooruren: 01 1 52-1 365/05293-1 250 v kunststof toepassing b.v Dit is Jos van der Lijke. het hoofd onderhoudsdienst van het sportcomplex Bas- kensburg. Ruim veertien jaar vertroetelde hij. 'zijn' conventionele sintelbaan op het sportcomplex. En dat troetelkind werd er plotse ling uitgerukt. "Dat was wel wat hartzeer", geeft hij toe. "We wisten niet wat ons boven het hoofd hing. Niettemin is alles keu rig op zijn pootjes terecht gekomen. En nu is dit voor Zeeuwse begrippen unieke project mijn trots". Uit die trots ontstond overi gens al ruzie, biecht Jos van der Lijke op. "De mensen houden zich stomweg niet aan de regels. En dan trap pen ze op mijn ziel. De baan wordt betreden door men sen die er niets op te maken hebben. Neem nou de schooljeugd. Als ze tijdens hun les licha melijke oefening aan het verspringen zijn. lopen ze zo uit de bak over de baan. ter wijl voorgeschreven is dat ze over het grasveld dienen te lopen" Minder moeite heeft Van der Lijke met de groep 'vreemden' die gebruik maakt van de kunststofatle tiekbaan. "Nu de baan een maal vrijgegeven is. komen ze uit alle streken van Zee land om eens te kijken of de baan goed loopt. Ik kan me dat wel voorstellen, maar het mag eigenlijk niet. Uit de richting van de sportve renigingen. zo hoorde ik. willen ze daar een stokje voor steken, door het invoe ren van een kaart. Maar wie moet daar dan op letten?". Het zijn zo maar wat kant tekeningen uit de mond van Jos van der Lijke. Hij om ringt de baan met veel zorg en zal dat blijven doen. De bouw maakte hij helemaal mee. De vertwijfeling ('Wat hangt er nu boven mijn hoofd') heeft plaatsgemaakt voor vertrouwen in een toe komst. die voor de Vlis- singse atletiekwereld met deze baan zonder meer rooskleurig zal zijn. (foto Ruben Oreel) In de scholengemeenschap voor beroepsonderwijs De Wellinge wordt binnen kort een cursus bloem schikken gegeven. De Stichting Bevordering On derwijs aan Volwassenen (SBOV) organiseert deze cursus onder het motto: 'een beetje meer feest in huis!'. De cursus start maandag 4 oktober. De lessen zijn el ke maandag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor verdere informatie kan men bel len: 01717-2010. Marcel Robbe exposeert vanaf zaterdag 18 septem ber schilderijen en teke ningen in Antiques B. Witte aan de Vlasmarkt 11 te Middelburg. Jan Haas opent de tentoonstelling zaterdag om half twee. Het werk van Robbe is tot en met 30 oktober van dins dag tot en met zaterdag van 10 tot 18 uur te be zichtigen. Officieel leverancier voor de Olympische Spelen Moskou HAARLEM Raamsingel 8 2012 DS - Telefoon 023 315140* GOES - Postbus 21 4460 AA - Telefoon 01100 - 14330* - Telex 55314 sport nl Vestiging in België te Sint Martens-Latem VOOR UW KOMPLETE ATLLTILK-VOORZIENINGEN Proficiat sportmensen van Vlissingen. Mfcjedm rtifnlnnalcn Affeitsxres Sf «Msttnert:, «,oV Edisonweg 14. 2952 AD Alblasserdam. Holland Telefoon: Ü1859-5444 Telex: 29592. Jos van der Lijke, hoofd onderhoudsdienst Baskenburg De gloednieuwe kunststof- in dit soort klussen, was deze voldoet. Zorgvuldig moet laag wordt behoedzaam op klus echter geen routinema- gemeten, geschraapt en ge- de asfalt gelegd: en dat is tige afhandeling. Een put of keken worden. Uiteindelijk millimeterwerk. Voor de kuil in de bovenlaag bete- is het gelukt om de baan werknemers van de firma kent - hoe minimaal ook - optima forma op te leveren. Bolidt. die specialisten zijn dat de baan niet aan de eisen (foto Ruben Oreel) v V

de Vlissinger | 1982 | | pagina 11