zaken Iémand moet toch zorgen voorlagere prijzen! Slager Wat dit land nodig heeft is een brutale kruidenier Meer dan honderd prijzen gingen de vorige week omlaag. Dat kon, want als je steeds meer winkels krijgt, kun je ook steeds scherper inkopen. En als je goedkoop kunt inkopen, kun je wat doen voor je klanten. Dat blijkt! Rolluiken beveiligen tegen inbrekers De Vlissinger - De Faam Arnemuiden presenteert zich Woensdag 8 september 1982 OPEN DAGEN VAN BE DRIJFSLEVEN 'een geluk bij een ongeluk' DE BINDERIJE VERHUISDE NAAR OVERKANT 'F VOORLICHTINGS EN HUISHOUD BEURS Bezoekers krijgen leuke attentie op Expo Vlissingen Chinese mandarijnen, Superieur margarine, Zuurkool, Theebiskwie, Delmonte tomatenpuree, Diepvries spinazie, Diepvries boerenkool, Brado bak en braad, Gouda's Glorie margarine, pakje 250 gram Karaat halvarine, Rode bietjes, Rode kool, Doperwten zeer fijn, Spliterwten, Karaat tafelmargarine, Mini-frites, Kersen op lichte siroop, pot 850 ml Schick scheermesjes, Splendid totaalwasmiddel, Odorex deodorant roller, 100 ml., 2 stuks Cazador sherry, Nivea cremebad, 199 199 199 319 349 369 399 9QQ Dreft fijnwasmiddel, zonnebloemolie, Gevulde koeken, Tuinbonen fijn, Doperwten met wortelen, fijn. Va pot Diepvries patat frites, unox smac, 449 17Q Tissue toiletpapier, Halfvolle koffiemelk, Stimorol kauwgom, Mac Leans tandpasta, Nutricia chocomel, Ribkarbonade, gg verse haasfilet, 15,48 Lange varkenshaasjes, 0AQ Edammer 1650 gram Dobbelman gezinswasmiddel, O.B. tampons, .QQ Martini vermouth, K0R All, witte Reus, Montilla, II l9 9 II9 I19 '99 99 625 699 799 Vlissingen, Hermesweg 25 Middelburg, Blauwedijk 47 Nissan directeur geeft voorbeeld MEER FANTASIE EN DURF A rnemuiden staal vrijdag 10 en zaterdag 11 spetember van 's morgens tien uur tot 's middags half vijf bol van de activiteiten. Vrijdag en za terdag houden de grotere bedrijven Open Dagen en zaterdag haakt de midden stand daarop in met activi teiten in een tent. Het motto luidt die dagen 'Arnemui den presenteert zich'. Be halve laten zien wat de oude vissersplaats allemaal heeft te bieden, wordt daar aan vast gekoppeld de opening van de onlangs gerecon strueerde Keetweg. De grotere bedrijven zijn vrijdag uitsluitend geopend voor genodigden. Deze be drijven, die voornamelijk zijn gevestigd aan de Keet- weg, laten zien en dal ge beurt ook zaterdag voor het grote publiek tot welke ver richtingen zij in staat zijn. Als bijzondere attractie kan ongetwijfeld de demonstra tie schoonmaken van Stoffel Cleaning worden aange merkt. Ook de demonstratie van Glasinstruments b.v. (zij maken onder andere buisjes voor laboratoria) is interes sant. Verder heeft het on langs nieuw geopende gar- nalenbedrijfvan Van Belzen veel interessants te bieden en ook het constructiebrdrijf Murre toont wat bijzonders. De Middenstand van Arne muiden presenteert zich za terdag in een tent aan de Keetweg-Molenweg. Daar naast presenteert de vrijwil lige brandweer van Arne muiden een spectaculaire show en zijn er ook enkele agrariërs met hun werktui gen. H/en geluk bij een onge luk', noemt eigenaar Mee kels van de bloemisterij De Binderije zijn nieuwe zaak aan de Gravestraat 12. Na de brand in zijn woning in het tegenoverliggende winkel en woonhuis op nummer 12a, kwam vrijwel onmiddellijk het bericht dat hij zijn bedrijf kon voortzetten in dezelfde straat. Hij vindt dat hij nu in een riante positie is terecht gekomen. De Binderije kan nu onbedreigd voortbestaan. Het uitgebrande huis is im mers eigendom van de ont- wikkelingsmaatschappi e Waal, die er van alles wil, maar daarvoor moesten eerst de aanwezige ondernemers het veld ruimen. "Mijn advocaat vond het wel een beetje jammer om het proces te stoppen dat wij tegen De Waal voerden. Ze ker nu de winstkansen enorm waren gestegen. Maar ze zag ook wel in dat het nieuwe onderkomen in het belang van de continui- teit van de winkel was", weet de heer Meekels. De Binderije is vooral ges pecialiseerd in bloemschik ken. Meekels en mevrouw Koldenhof (beiden eige naar) verzorgen behalve bruidsboeketten ook bloem stukken bij jubilea en uit voeringen. Ook bieden zij steeds dagelijks verse bloe men aan. De winkel is tachtig vierkante meter groot. Achter de winkel is een ruime werkplaats van veertig vierkante meter, die via een binnenhof bereik- baar is. De leveranciers be hoeven hun waar niet via de winkel aan te dragen, maar kunnen terecht via de Zus terstraat. Iedere bezoeker aan de Expo Vlissingen, die van woensdag 8 tot en met zaterdag 11 september in de meubelhal aan de Hermesweg (indus trieterrein) plaatsvindt, krijgt een attentie. Wat dat is, blijft een verrassing. een brutale kruidenier nodig A nononA/ton -»oor (iin ftKBÊË iiiM; r hele parten, blik 312 gram pakje 250 gram pak 500 gram pak 175 gram blikje 150 gram pak 450 gram. Vrij Produkt pak 450 gram. Vrij Produkt pakje 200 gram kuip 500 gram Va pOt Va POt half blik zak 500 gram kuip 500 gram kilo platinum, 10 stuks fosfaatarm, zak 2 kilo fles 0,68 liter, medium dry flacon 500 ml. pak 1100 gram literflacon. Vrij Produkt pak 6 stuks Va POt kilo blik 200 gram OPsQp 4 rollen 200 vel. Vrij Produkt fles 1000 gram 5 pakjes a 12 stuks tube 75 ml., rood of blauw literfles wfnkefspaart kostpnV0 naar de 1e Kwaliteit maar Dus2y^ilo 399 Niet in alle filialen verkrijgbaar. Slagersprijzen geldig tot en met 11 september a s. kilo vers, 100 gram W99 zak VA kilo. pakje 40 stuks, normaal of speciaal *+33 fles 0,75 liter, rood of witDcO fles u,/ iilci koffer 2 kilo koffer 3 kilo oorkruik 2 liter PRUSSUG Op de beurs is van alles te zien. Gezellige stands, oude ambachten en er worden beurskoopjes aangeboden. Daarnaast is er op deze huishoud- en voorlichtings- beurs een restaurant waar de inwendige mens versterkt kan worden. De Expo biedt interessante zaken voor het hele gezin. Woensdag tot en met zater dag is de beurs geopend van half twee tot tien uur 's avonds en zaterdag van tien tot vijf uur. Behalve isolatie blijkt een rolluik uitstekende diensten te kunnen bewijzen tegen inbrekers. Dit zegt de vere niging van Rolluiken-mar kiezen- en zonweringsbe- drijven (Romazo). Immers, de meeste inbraken beginnen met het forceren van een deur of een raam. ROMAZO gaat nog verder en weet dat in winkels, ban ken en andere gebouwen deze vorm van inbraakpre ventie reeds veelvuldig wordt toegepast. In de par ticuliere sector is het rolluik nog niet zo erg in zwang. Rolluiken voldoen overi gens pas aan de normen (vastgesteld door het tech nisch bureau ter Bevorde ring van schadepreventie) als ze van staal of alumi nium zijn gefabriceerd. Om echter een passend rol luik aan te brengen adviseert ROMAZO om eerst een be trouwbaar vakman in te schakelen. Aangenomen kan worden dat rolluikbe- drijven die zijn aangesloten bij ROMAZO goeie vak kundigheid herbergen. Bovendien zijn de leden verplicht om één jaar garan tie te geven op bijvoorbeeld het electrische gedeelte van de installatie, inclusief voor- rijkoslen. De directeur C.ter Haar van Nissan Motor Nederland B.V., introduceerde op spectaculaire wijze de nieuwe Nissan Cherry aan de dealerorganisatie. In het Dolfirena van Ouwehand Dierenpark te Rhenen bracht hij, geheel gekleed, al rijdende op een dolfijn de prijs van deze nieuwe auto. Hij wilde hiermee symbolisch aantonen dat de dealers met meer fantasie en durf de markt moeten bewerken, teneinde het resultaat van hun dealerbedrijven te verbeteren.

de Vlissinger | 1982 | | pagina 15