STADSNIEUWS UIT DEN OMTREK NOOTJES Vlissingen Middelburg Oost- en West-Souburg Domburg Arnemuiden Vit Zeeuwsch-Vlaanderen Breshens Eede Naar ernemen zal thans de tweede Stap ter bereiding van de distributie yan petro.-um plaats vinden. Allen, die petroleum noodig hebben voor andere doeleinden dan in het huishouden voor verwarming, verlichting en koken, zullen zich daarvoor kunnen aanmelden bij het rijksbureau voor aardolieproducten. Daartoe zijn van heden af by alle distri butiekantoren in Nederland verkrijgbaar aanvraagformulieren voor petroleum voor industrieele doeleinden. 9 Naar wij van bevoegde zijde vernemen zal ongeveer medio November a.s. de lichting 1924 van de bereden artillerie met groot verlof gaan. S üx Naar wordt medegedeeld zal Emil Jan- nings ter gelegenheid van de première van zijn nieuwe film „Robert Koch", welke Vrijdagavond 27 October in het City-the ater te 's-Gravenhage plaats vindt, naar Nederland komen. Emil Jannings zal de première in Den Haag bijwonen. 9 Het bedrag van de heffing en steunuit- keering op boter, is behoudens tusschen- tydsche wijziging, voor de week van 26 Oc tober tot 2 November vastgesteld op 80 ct. per K.G. (onveranderd). 9 9 9 Door het slechte weer werd gisteren overal de Belgische kust geteisterd. Alle reddingsposten waren gealarmeerd. Ten gevolge van de woelige zee zijn vele mij- nen aangespoeld. Met ingang van volgende week zullen de Belgische militairen boter krijgen. De Belgische minister van buitenland- sche zaken, minister Spaak, zal volgens Havas vanavond te 20 uur een radiorede houden. In politieke kringen te Brussel gelooft men, dat Spaak er bij zijn medebur gers op zal aandringen, alle voorvallen te vermijden, die de neutraliteit van België in gevaar zou kunnen brengen. Een millioen Britsche arbeiders zal bin nenkort beslissingen nemen over aanbie dingen, die gedaan zijn door de werkgevers in antwoord op eischen betreffende hoogere loonen. 9 9 9 De Engelsche koning heeft gisteren er gens in Engeland een munitiefabriek be zocht. Hoewel het bezoek geheim was ge houden, werd de koning bij het verlaten der fabriek toch luide toegejuicht door een groote menigte. 99 Steephen King Hall is zonder stemming gekozen verklaard tot lid van het Engelsche Lagerhuis als vertegenwoordiger van het district Ormskirk (Yorkshire), welke zetel vacant was. De actie inzake de repatrieering van Duitschers is volgens het officieele orgaan, der Hongaarsche nationaal-socialisten Pes- ti Ujsag ook van toepassing op de Duitsche minderheid in Hongarije, ca. 500.000 men- schen. 9 9 9 Karei Roos, een der voornaamste leiders der Elzasser autonomisten, is wegens het uitleveren van belangrijke militaire ge heimen aan agenten van den Duitschen spionnagedienst, te Nancy ter dood veroorr deeld. Drie zijner medeplichtigen werden tot vijf jaar dwangarbeid veroordeeld en een tot de doodstraf en militaire degrada tie. De Luxemburgsche grens langs de oor logvoerende landen zal zeer binnenkort met sodiumlampen bebakend worden. 9 Griekenland heeft zijn scheepvaartbu- reaux uit Londen, Cardiff en Rotterdam naar Lissabon verplaatst. Het grootste deel van de Grieksche koopvaardijvloot doet thans Lissabon aan op weg naar Amerika en Noord-Europa. 9 9 9 De nieuwe Slowaaksche president, Tiso, heeft een uitgebreide amnestie afgekon digd, op grond waarvan alle politieke ver oordeelden begenadigd worden. 9 Officieel wordt volgens het D.N.B. te Kaunas medegedeeld, dat Vrijdagochtend de Littausche troepen in het gebied van Wilna zullen binnenrukken. De stad zelf zal Zaterdag bezet worden. 9 9 9 Het in het buitenland gepubliceerde be richt, volgens hetwelk aan de Turksche oostgrens 30.000 Turksche soldaten gecon centreerd zouden zijn, wordt door het Turksche telegraafagentechap tegenge sproken. 9 9 9 Naar officieel gemeld wordt, is de hoog ste Sovjet voor zijn vijfde buitengewone bijeenkomst op 31 October te Moskou bij eengeroepen. De agenda is niet bekend ge maakt. 9 9 9 De regeering van Iran is afgetreden. De demissionnaire minister van justitie, Daf- tari, is beslist met de vorming van een nieuw kabinet. «99 Litausche troepen onder leiding van op perbevelhebber generaal Rastikis, zijn van ochtend over de grens getrokken en net gebied van Vilnius binnengerukt. President Roosevelt heeft een radiorede voering uitgesproken waarin hij de pogin gen van redenaars in en buiten het congres om de mogelijkheid naar voren te brengen, dat Amerikaansche jongemannen in den oorlog zouden worden gezonden, „een der ergste verzinsels in de tegenwoordige ge schiedenis" noemde. De Slowaaksche regeering heeft gisteren besloten collectief af te treden. De president heeft dit ontslag aanvaard en de demissi onnaire ministers belast met de afdoening der; loopende zaken. De vliegramp op het strand. BEHANDELING VOOR DEN RAAD VOOR DE LUCHTVAART. Onder voorzitterschap van mr. dr. D, A. P. N. Kooien heeft de Raad voor de Lucht vaart gistermiddag in het ministerie van waterstaat een openbaar onderzoek inge steld naar het ongeval, dat op 6 Juni jl. nabij het luchtvaaartterrein Schiphol is overkomen aan het vlievtuig PHAKN (Nachtegaal) en naar het ongeval, dat op 10 Juni jl. op het strand te Vlissingen is overkomen aan het vliegtuig PHAJK (Krekeltje). In de zaak van de Nachtegaal waren als getuigen opgeroepen de K.L.M.-bestuur ders A. D. Snislaar en J. P. J. Bielfeldt en de chef van den vliegdienst I. A. Aler, ter wijl in do zaak van het Krekeltje als ge tuigen verschenen de werktuigkundige C. A. de Bruyn van Melis- en Mariekerke, de vliegtuigbestuurder A. K. Bosman en de heer Aler. Begonnen werd met het onderzoek naar het ongeval met het Krekeltje. Dit vliegtuig is op 10 Juni des middags om 16.20 uur op het strand te Vlissingen neergestort, waarbij de drie inzittenden, de leerling-vliegers Van Tijen en Faber en de passagier De Visser om het leven kwamen. Volgens het rapport van den inspec teur voor de luchtvaart, die met het voor-onderzoek was belast, zou dit ongeval te wijten zijn aan het feit, dat de bestuurder een te scherpe bocht heeft gemaakt met te weinig snelheid, tengevolge waarvan het vliegtuig is weggezakt. Uit het getuigenverhoor bleek, dat de instructeurs Bosman en Steensma des mor gens met 3 vliegtuigen van Schiphol naar Haamstede waren gekomen, waar lessen werden gegeven, na beëindiging waarvan de leerlingen Van Tijen en Faber op dracht kregen met het Krekeltje naar Vlissingen te vliegen, op welk traject Van Tijen zou sturen, en van daar naar Schip hol, bij welke vlucht Faber het vliegtuig zou besturen. Bij het verhoor van den werktuigkundi- dige De Bruyn zei deze te hebben gehoord, dat op het vliegveld Haamstede ongeveer 30 kilogram ballast uit het Kreketlje is genomen. Getuige heeft voor het vertrek van het vliegveld de belading nagezien en deze bijgevuld. Deze belading was voldoen de voor twee personen en getuige wist niet, dat er een passagier zou meegaan. Verder zei getuige, die zelf het vertrek van het vliegtuig niet heeft bijgewoond, dat hy den gezagvoëder niet op de hoogte heeft ge steld van de verandering van de belading. Op een vraag, wie verantwoordelijk is voor de 'ballast, zei getuige te meenen, dat de gezagvoerder daarvoor verantwoorde lijk blijft, maar omdat deze er niet altijd naar kijkt, heeft getuige dit maar gedaan. Getuige Bosman verklaarde te hebben geweten, dat op Haamstede ballast was uit genomen, maar zich daarmede niet verder te hebben bemoeid. Ook deze getuige ver klaarde, dat de vliegtuigbestuurder ver antwoordelijk is voor de belading. Als instructeur heeft getuige goedgevonden, dat er een derde man als passagier mee ging. Op een vraag van den voorzitter of in het algemeen het meenemen van dien pas sagier door een leerling-vlieger toelaatbaar moet worden geacht, zei getuige, dit in be perkten zin toelaatbaar te vinden en zeer zeker in het onderhavige geval. De leerling-vlieger Van Tijen was vol gens een ministerieele beschikking tot het medenemen van een passagier, die boven dien nog tot het personeel behoorde en naar Vlissingen moest, gerechtigd, terwijl deze passagiers voorts een stuk heeft on derteekend, waarin hij afzag van elke aan spraak op de maatschappij. Van Tijen was volgens getuige een goed vlieger en daarom heeft getuige er geen bezwaar in gezien hem een derden man te laten medenemn. Na een opmerking, dat getuige den leer ling Van Tijen gewaarschuwd heeft voor zichtig te zijn, antwoordde de heer Bosman dat hij dit altijd deed, omdat hij wist, dat Van Tijen een ondernemende jongeman was, die wel eens wat waagde, en daarom was het niets bijzonders, dat getuige dit dien morgen ook heeft gedaan. Getuige Aler verklaarde, dat inderdaad de gezagvoerder verantwoordelijk is voor de belading, doch als regel vertrouwt hij daarbij op den werkmeester. Op de vraag of het verantwoord was, dat de drie jongelui, waarbij geen instruc teur was, met dit toetsel gingen vliegen, zei getuige, dat het normaal is, dat leer lingen met elkaar meevliegen op solo vluchten. Dit is nuttig voor hun zelfvertrouwen en verantwoordelijkheidsgevoel. Hetzelfde geldt voor het meenemen van een vrijen passagier, maar daarover mag nooit beslist worden door den leerling zelf. Hoewel zulks is toegestaan, achtte de heer Aler, waar Van Tijen zelf in Vlissin gen woonde, en, hem kennende, van hem verwacht mocht worden, dat hy wellicht bravour-stukjes zou uithalen, in het onder havige geval de combinatie toch niet ge lukkig. Daartegenover staat echter, dat Van Tijen van tevoren veel tegenslag op vlieggebied had gehad, in verband waar mede het noodig was, dat hij zijn zelfver trouwen terug kreeg. In dit licht moet de toestemming van den instructeur, die daar mede hoopte, dat dit zelfvertrouwen bij Van Tijen zou terugkeeren, dan ook wor den gezien. De Raad zal later uitspraak doen. Mutaties personeel Loodswezen. Aan den zeeloods J. Schaap is met in gang van 1 Januari 1940 eervol ontslag verleend. Zeeman aan beroerte overleden. Gisteren werd een der opvarenden van het Estlandsche stoomschip „Marvi" dat te Middelburg een lading hout lost, door een beroerte getroffen. De man is naar het ziekenhuis „Bethesda" alhier overge bracht, waar hij hedenmorgen is over leden. Nieuwe persleiding voor de rioleering. Op het Betje Wolffplein is men heden morgen begonnen met de werkzaamheden voor het aanbrengen van een nieuwe pers leiding voor de rioleering die zal loopen van het Betje Wolffplein langs de Badhuis straat en den Spuiboezem naar den Wa- tertren, waar zooals bekend een pompge- maal zal worden gebouwd. De betaling van gevorderde paarden. Op vragen van het Tweede Kamerlid Hilgenga betreffende de betaling van voor de mobilisatie gevorderde paarden heeft de minister van Defensie als volgt geant woord Uit ingewonnen ambtsberichten is gebleken, dat de Commissarissen der Koningin de gelden, bestemd voor de be taling van voor de mobilisatie gevorderde paarden, met bekwamen spoed aan de burgemeesters hebben overgemaakt. Er zijn geen aanwijzingen, dat de betaling van deze gelden aan de belanghebbenden thans nog niet heeft plaats gevonden. gen moeten stopzetten. Zij verzocht thans de kostelooze beschikking over het gym nastieklokaal van school J aan de Molen straat. Tegen het doen gebruiken van dit lokaal hebben B. en W. geen bezwaren echter achten zij het niet juist het koste loos in gebruik af te staan. Zij stellen voor 1.50 per keer te rekenen. Het bestuur der afdeeling van het Insti tuut voor Arbeidersontwikkeling heeft ver zocht een lokaal van de centrale 7e klasse school te mogen gebruiken voor het hou den van een zgn. arbeiders-avondschool. B. en W. stellen ook in dit geval voor 1.50 per avond te rekenen. Vereeniging tot behartiging van de belangen van slechthoorenden. Gisteravond hield de afdeeling Middel burg van deVereeniging tot behartiging van de belangen van slechthoorenden haar eerste bijeenkomst in dit winterseizoen in een der zalen van de Eendracht. Na een lipleesoefening heeft de vice- presidente, mevrouw van Deinse, alle aan wezigen welkom geheeten. De heer v. d. Hofstede heeft als afge vaardigde naar de jaarvergadering teLun- teren zijn groote vreugde vertolkt over de saamhoorigheid die er op die vergadering heerschte en over de inrichting en ligging van het landhuis. De secretaresse, mej. Bok, heeft aan mevrouw van Deinse darik gebracht voor de verzorging van dë reis, die dezen zomer naar België is gemaakt. Hierna is de avond verder doorgebracht met sjoelbakken en andere spelen. Wien kiest ze? Die martiale uniform bekoort het hart van ieder meisje maar die schitterende ele- gante Shelter staat nóg fijner en flinker. Hem zal ze zeker kiezen. RESTAURANT Hotel „Noordzee-Boulevard" Reserveert Uw tafel. Tel. 164. Onderstaand menu serveeren wij Zondag a.s. a ƒ2.50 per couvert. Lobster Cocktail. Petite Marmite Henry IV. Baron de Boeuf Bouquetière. Caneton Bigarade. Marmeladedes pommes pommes chips. Crêpes Suzette. Tijdens ons bitteruurtje speciaal bittergarnituur Oommissie van beroep voor hengsten. Bij Kon. besluit van 12 October zijn o.m. voor het tijdvak van 1 October 1939 tot en met 30 September 1944 benoemd in de commissie van beroep voor hengsten van het type trekpaard tot lid en voorzitter, A. F. J. Aernoudts te Sluis en tot plaats vervangend lid C. de Feijter te Bosch- kapelle. Overnemingsprijzen van peulvruchten en fjjne zaden. In vervolg op de mededeeling van 19 October omtrent de verhooging van de overnameprijzen voor granen deelt de Mi nister van Economische Zaken mede, dat hy heeft besloten ook den overnemingsprijs voor peulvruchten te verhoogen. Deze prijzen zullen, met terugwerkende kracht voor de reeds overgenomen peul vruchten, voor gemiddelde kwaliteit gele verd op door den provincialen voedselcom- missaris aan te wijzen leveringsplaats, per 100 K.G. zijn Capucijners a. blauwpeulen 13.50, b. Wijker 13.50, c. Mansholt of Hala 16.50 Waalsche boonen (op basis van 25 piksel) 12 duivenboonen 12 veldboo- nen 10.25 bruineboonen (en strooboonen) 17 Walchersche ronde boonen 19 witte boonen 20 groene erwten (w.o. kroon- erwten) 10.35 schokkererwten 12.85. De prijzen van groene- en schokkereiwten gelden voor in September overgenomen par tijen. Deze prijzen wprden maandelijks met 0.10 per 100 K.G. verhoogd tot en met 1 Juni 1940. Voor het eerst wordt dit ge acht te zijn geschied op 1 October, de prij zen voar de maand November zullen der halve resp. ƒ10.55 en ƒ13.05 per 100 K.G. bedragen. Aangaande de fijne zaden is besloten, dat de overnemingsprijs voor koolzaad gehand haafd blijft op 15 per 100 K.G. en die voor kanariezaad wordt verhoogd tot 12 per 100 K.G., terwijl karwijzaad, blauw maan zaad en mosterdzaad niet zullen worden overgenomen. Omtrent den overnemings- prys voor lijnzaad zullen nog mededeelingen worden gedaan. Voor partijen karwijzaad, blauwmaan- zaad en mosterdzaad welke reeds door de provinciale voedselcommissarissen werden ingenomen, zal een regeling worden ge troffen. Gebruik schoollokalen* Tot voor eenige weken maakte de Mid- delburgsche burgerwacht voor het houden van haar oefeningen gebruik van het niet in gebruik zijnde gymnastieklokaal van de voormalige openbare school aan de Lange- delft. Nu dit gebouw door de militairen in gebruik te genomen, heeft zij haar oefenin Beschikking over gemeente-eigendommen. Bij raadsbesluit van 21 Juni 1933 werd aan B. en VV. de bevoegdheid verleend de openbare verpachting van enkele in het besluit aangegeven landerijen en de onder- handsche in-gebruikgeving van verschil lende lokalen zelfstandig te regelen. Waar deze bevoegdheid slechts werd verleend tot 1 Januari 1940 e<n handhaving daarvan B. en W. zeer wenschelijk voorkomt, stellen zy voor een ontwerp-besluit te bekrachti gen. De gedenkramen voor het gebouw van het Leger des Heils. Zooals men zich zal herinneren werd op de bijeenkomst in de Concert- en Gehoor zaal op 6 Juli ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van het korps van het Leger des Heils te Middelburg, door den burge meester medegedeeld, dat de bijeenge brachte som van 700 o.a. zou worden bestemd voor het aanbrengen van een drie tal bijzondere gedenkramen in het gebouw aan de Hoogstraat. De onthulling is thans bepaald op Dins dag 7 November te 8 uur. De burgemeester en mevrouw van Walré de Bordes hebben zich bereid verklaard deze plechtigheid te verrichten. Een der ramen brengt het embleem van het Leger' in beeld. Een tweede raam geeft een aardbol te zien met het motto van den stichter van het Leger, William Booth, „De wereld voor Christus en Christus voor de wereld" Het derde raam vertoont twee legervlaggen gekruisd over elkaar. Tijdens deze plechtigheid hoopt het jubi leum-comité tegenwoordig te zijn en ook vele andere genoodigden. Het ligt in de be doeling dezen avond ook de oorkonde, die op 6 Juli overhandigd is, te plaatsen. Voogdijraad. Bij K. B. van 23 October is aan mevrouw Ch. M. Beelaerts van Blokland, geboren Besier, op haar verzoek eervol ontslag verleend als lid van den Voogdijraad te Middelburg, onder dankbetuiging voor de als zoodanig bewezen diensten. Algemeen steuncomité 1839. Gisteravond heeft de burgemeester ten gemeentehuize een commissie geïnstalleerd, teneinde een inzameling voor te bereiden ten behoeve van het „Algemeen steun comité 1939'\ Deze commissie bestaat uit de heeren F. Leenhouts, voorzitter P. A. Vervaat, secretaris H. K. van Duivenvoorde, Jac. de Smit, M. Ufkes, S. Vreeke, leden. De commissie stelt zich voor, zich met een circulaire tot de bevolking te richten. Varkensfonds „Onderlinge hulp". Deze week werd alhier opgericht een varkensfonds onder den naam van „On derlinge hulp". Houders van varkens, wel ke geen prys stellen op inentingen of an derszins, kunnen zich als lid opgeven. Ver schillende houders traden reeds als lid toe. Begin van brand ontdekt. Donderdagmiddag omstreeks half vier ontstond alhier een begin van brand in de villa „The Wigwam". Tegen dat 'savonds de eigenaar de villa voor korten Lijd zou betrekken, had de dienstbode de kachels aangemaakt. Bij een daarvan in het ach terste gedeelte der woning was het be hang in brand geraakt, hetwelk nog zoo tijdig door de dienstbode werd ontdekt, dat omwonenden, die te hulp waren ge roepen, met cmers water het vuur kooiden blusschen. Varkenspest. Bij een landbouwer is onder zyn varkens de varkenspest geconstateerd. Met verlof uit Indië. Met verlof is in ons land' aangekomen de gepensionneerde Nederlandsch-Indische ambtenaar H. G. Hofstee, gouvernements- arüs, Axelschestraat 54, Terneuzen. Onhoudbare toestand. Na den geweldigen regenval van de laatste dagen heeft zich ook nu weer aan de Zeestraat, zooals reeds jaren het geval is, een groote hoeveelheid water verzameld dat daar van alle kanten heenstroomt en er blijft staan tot het weggezakt is, daar afwateringsmogelijkheid ontbreekt. De be woners van een perceel aan de Zeestraat kunnen al dien tijd hun huis slechts be reiken als zij door het water heenpiassen. Het straatje voor dat huis staat geheel onder water. Reeds verschillende malen is op verbetering aangedrongen, zelfs in ver gaderingen van den gemeenteraad, doch de toestand is nog niet veranderd inte gendeel de plas verplaatste zich nog steeds meer naar den huizenkant. Voor de be woners die reeds jaren met dit ongemak opgescheept zitten, is het te hopen dat hierin eens verandering gebracht zal wor den. Bieten laden. Moesten tot voor kort de bieten die de stoomkraan op den steenen steiger niet uit den wagens kon halen, in het schip ge dragen worden met manden, thans zijn weer jaoobsladders in gebruik genomen wat het laden en lossen bespoedigt en bovenal vergemakkelijkt. 125-jarig bestaan Kon. Marechaussee. In verband met het 125-jarig bestaan der Koninklijke marechaussee was vandaag van de marechaussee-kazerne alhier de vlag uitgestoken. Moeilijkheden voor „Uit het Volk Voor het Volk". Zooals vele vereenigingen is ook de muziekvereeniging „Uit het VolkVoer het Volk" gedupeerd door de mobilisatie daar verschillende leden onder de wapenen zijn geroepen. Toch zal gëtracht worden de najaarsuit moering door te laten gaan, hoewel ook eenige leden van de aan de vereeniging verbonden tooneelclub in mi litairen dienst zijn. Militairen huren sportveld. De militairen huren thans voor een be paald bedrag per maand het voetbalter rein der V.V. „Breskens". Het ligt in de bedoeling verschillende wedstrijden te spe len, waarbij dan gebruik zal worden ge maakt van de doelen enz. der V.V. „Bres kens", De gemeenteraad vergadert. In de raadsvergadering van den raad dezer gemeente, die onder voorzitterschap van den burgemeester gisteren voltallig bij eenkwam, beëedigde de voorzitter dén heer E. Buijck, die bij de vorige vergadering wegens ziekte afwezig was. Besloten werd voor 1939 een subsidie van 40 te verleenen aan de afdeeling Eede van de Ned. Vereeniging voor Luchtbe scherming. Het bedrag bedoeld in artikel 101, 5e lid der L.O. wet 1920 wordt voor 1940 vastgesteld op 10 por leerling. In behandeling werd daarna gebracht de bestrating van een pleintje op den hoek, BrieverswegDorpsstraat. De voorzitter stelde voor het college van B. en W. te machtigen deze bestrating te laten uitvoe ren op de voor de gemenete voordeeligste wijze. Zonder hoofdelijke stemming werd besloten. Voorts werd besloten met ingang van 1 November 1939 een bedrag van 300 per jaar beschikbaar te stellen voor een tijde lijk ambtenaar ter secretarie. Daarna kwam de behandeling der be grooting dienst 1940 aan de orde. Bij den post waar ter vorming van een algemeene reserve 1500 naar den kapitaaldienst is overgebracht, vroeg de heer W. Dhondt met welk doel deze reserveering plaats vindt. De voorzitter zei dat deze reservee- ring niet geschiedt voor een bepaald uit te voeren werk. De heer Dhondt zei er de voorkeur aan te geven om aan dit bedrag wel degelyk een bepaalde bestemming te geven voor rente en aflossing van een geldleening, die zou moeten dienen voor verbetering van wegen, daar het grootste deel van den weg door de kom der gemeen te in zeer slechten toestand verkeert, en verbetering dringend noodzakelijk is. In verband hiermee stelde spr. den raad voor het college van B. en W. op te dragen plannen te ontwerpen tot verbetering van den weg door de kom der gemeente. Daar het ontwerpen van deze plannen kosten met zich meeebrengt was de meerderheids fractie tegen dit voorstel, dat dan ook met 4 tegen 3 stemmen werd verworpen. De begrooting dienst 1940 werd verder zonder op- en aanmerkingen vastgesteld. Bij de rondvraag informeerde de heer Dhondt wat de raad denkt over den bouw van een nieuw gemeentehuis. De heer Sturtewagen achtte de tijdsomstandigheden niet gunstig om thans een zoodanig besluit te nemen. De meerderheid deelde deze meening, zoodat het voorstel niot in stem ming werd gebracht. Daarna sloot de voorzitter de vergade ring.

Vlissingse Courant | 1939 | | pagina 2