Zeeuwsclie Reisgids Uit den omtrek STADSNIEUWS NOOTJES Stappen bij de neutrale mogendheden. Winterdienstregeling Ocent Vlissinqen Voor de Geslaagde inzet van het ontspanningswerk voor de militairen. RESTAURANT Hotel Noordzeeboulevard De Eerste Kamer komt Dinsdag 31 Oc tober a.3., des avonds can half negen bij een. De agenda is nog niet vastgesteld. Het bedrag van de heffing en steunuit- keering op boter is, behoudens tusschen- tijdsehe wijziging, voor de week van 19 tot 26 October 1939 vastgesteld op 80 cent per kg. De centrale recherche te Amsterdam heeft Donderdagochtend twee mannen aan gehouden, die verdacht worden van heling van vier autobanden, die in begin Sep tember te Doorn door twee militairen wa ren ontvreemd. 9 O In de week van 8 tot en met 14 Octo ber 5.1. bezweken tengevolge van het mond en klauwzeer131 runderen, 108 kalve ren, 66 varkens en biggen en 2 schapen. O 9 Donderdag is te Enschede in den ouder dom van bijna 102 jaar overleden de we duwe J. Stroink—Nijland. De thans over ledene was de oudste inwoonster der ge meente Enschede. Naar wij vernemen zal de Willibrord herdenking, uitgaande van het Nationaal comité, op 7 November a.s., den dag, waarop deze groote apostel der Neder landen twaalf eeuwen geleden gestorven is, des middags in den Dom te Utrecht worden gehouden. s a Minister-president Chamberlain heeft in het Engelsche Lagerhuis medegedeeld, dat hij zijn wekelijksch overzicht van den oorlogstoestand 26 October zal geven. 9 9 Twee Duitsche vliegers, de onderofficier Seydel en de vlieger Schleicher, die bij den aanval op de Firth of Forth gesneuveld zijn, werden vandaag te Edinburgh met mi litaire eer begraven. De Poolsche ambassadeur te Londen, Raczinski, heeft gisteren een oproep ge publiceerd tot het geheeleBritschenjk om een fonds tot hulp aan Polen te stich ten. De icrd mayor van Londen zal voor zitter worden van de commissie, die zich met dit werk zal belasten. Koning Boris van Bulgarije heeft de vor ming van een nieuw kabinet opgedragen aan minister-president Kiosseivaaiof. Men veronderstelt, dat de nieuwe regeering volmachten zal vragen. *99 Maatregelen zijn genomen om een aan tal schepen gereed te houden om Moham- medaansche pelgrims uit Indie naar DJid da te vervoeren. De Indische regeermg onderhandelt met de scheepvaartmaat schappijen. De pelgrimsreizen zullen der halve na een tijdelijke onderbreking wor den hervat. 9 9» De chef der Letlandsche handelsdelega tie welke gisteravond uit Moskou terug gekeerd is heeft medegedeeld dat de goe- derenruil tusschen Letland en de Sovjet- Unie docr de handelsovereenkomst ver- viervoudigd zal worden. Het> Italiaansche slagschip „Impero", dat 35.000 ton meet, zal 29 October a.s. te wa ter worden gelaten. In het Engelsche Lagerhuis heeft John Anderson medegedeeld, dat vriendschappe lijk gezinde vreemdelingen in Engeland binnenkort toestemming zullen krijgen ieder werk te verrichten, dat het ministerie van arbeid goed zal vinden en waarbij de belangen van Britsche onderdanen met worden benadeeld. Volgens een bericht van radio Roma is generaal Franco uit Burgos naar Madrid vertrokken. Madrid is thans weer de hoofd stad van Spanje. Gisteravond is een verdrag van vriend schap geteekend tusschen Iran en Japan. Na een diner bij koning Gustaaf zijn koning Chrïstiaan en koning Haakon gis teravond uit Stockholm vertrokken. 9 9 9 De was van de Ouse blijft belangrijke schade aanrichten in Buckinghamshire, Northamptonshire en Bedfordshire. Drie dorpen zijn door de overstroomingen ge ïsoleerd. 999 In geheel Oost-Canada is gisteren een betrekkelijk hevige aardbeving geveeld. De schokken werden gedurende drie minu ten gevoeld te Quebec, Montreal, Ottawa en Toronto. O 9 Seradjogloe werd vanochtend met het Russische oorlogsschip „Moskowa" te Istan- boel verwacht. De consul van Tsjecho Slowakije in Cana da, Steinkopf, heeft medegedeeld, dat zeer veel in Canada wonende Tsjecho-Slowaken dienst hebben genomen. Zij zullen Tsjecho- Slowaaksche legioenen vormen bij de ge allieerde legers. INZAKE CONVOYEERING DOOR OORLOGVOERENDEN. Het Duitsche Nieuws Bureau meldt Naar in politieke kringen wordt verno men, hebben de pogingen der Engelschen den neutralen koopvaardijschepen, evenals in den wereldoorlog convooi aan te bieden, Duitschland genoept tot een mededeeling aan de neutrale staten. In deze mededeeling worden de neutrale staten er aan herinnerd dat een ingaan op het Engelsche aanbod volkenrechtelijk de neutrale schepen hun neutraliteit ont neemt en dat zij dan als schepen van den vijand zouden kunnen worden behandeld. Volledig en nauwkeurig. Van heden af verkrijgbaar aan het bureau der Courant en bij de bekende adressen. Veer abonnés der Vlissingsche- Breskensche Courant Q Voor niet-abonné's 12 cent ®OOGOOOO©OOO0©O®O®GOO0OO©©O0 Dames-collectanten gevraagd. WOENSDAG WORDT EEN ZACHT ZINNIGE AANSLAG OP UW BEURS GEPLEEGD. Het plaatselijk comité voor Ontwikke ling en Ontspanning voor gemobiliseerde militairen schrijft ons Het dreigde allang, maar nu komt het er dan ook van. Een huis aan huis ophaaldienst met bus sen, opdat een ieder bij kan dragen voor de ontwikkeling en ontspanning der mili tairen hier ter stede. Vlissingers, tot dus ver staat ge verre vooraan. Dat moet zoo blijven. Vele centrale comité's zijn opge richt, dis met zijn allen voorloopig niets van zich laten hooren. Het comité, opge richt door Z.K.H. Prins Bernhard heeft be kend gemaakt, dat iedere garnizoensplaats voorloopig voor zichzelf moet zorgen Zóódan ge behoeft niet langer te wachten met het geven van uw gaven. Wanneer ge goed deze krant leest, kunt ge bemerken, Vlissingers, hoe gij de Zee vaartscholieren en vele medewerkenden in de gelegenheid gesteld hebt, den eersten officieelen avond voor de militairen ts ge ven. A.s. Woensdag wordt gecollecteerd. Zoo komen er vele avonden, als gij mee doet door uw enthousiasme op Woens dag 25 October. Van 9 uur des morgens af, wordt door 50 dames huis aan huis, ook de bovenhuizen en de étages waar meer dan één gezin woont, gecollecteerd. Spaar dus uw gave bij elkaar. De stad is hiertoe in 50 wijken verdeeld. Laat geen deur ge sloten voor deze dames. Maar wij hebben de dames nog niet, kijk, dat is nu echt Vlissingsche gewoonte, komt wel terecht, zeker, maar dan moet ge ook goed letten op wat volgen gaat. 50 dames gevraagd. Zaterdag 21 October moeten zich 50 dames opgegeven hebben. Dat moet, dames van Vlissingen Slechts één vrouwenclub heeft tot dusver geant woord op een oproep van ons comité, met mejuffrouw Terwoerd aan het hoofd. Zaterdag komen dus nog 45 an dere dames zich melden op de volgende adressen, na 9 uur 's morgens en vóór 24 uur Js avonds De Middenstandsbank, Walstraat 87 (dus hier nu eens geen geld brengen of halen, maar Uw enthousiasme aange ven dames M. Geelhoed, Oude Markt 43. J. van der Gie-sen, Steenenbeer 6. Dus op drie adressen. Stel ons niet teleur, niet waar? Vijf tig dames hebben we zóó Denk er om, gy moet allen 18 jaar zijn, geen dag eronder, hoeveel erboven, daarnaar zal dezen keer niet gevraagd worden. De tijd dringt, de winter is lang maar na deze inzameling komen wij niet terug... wanneer ze voldoende is. Die is natuurlijk voldoende... want 50 dames komen en Vlis singen geeft, geeft gul en met plezier. Namens het comité De dienstman J. VAN DER GIESEN, Steenenbeer 6, giro 29113 (dit laatste voor degenen die juist op reis zijn... of nóg meer willen schenken). Postzegelloket voor verzamelaars. Aan het postkantoor alhier is Zaterdag middag 21 October een loket voor postze gelverzamelaars geopend van 3 uur tot 4 u. 30. Aldaar zijn naast diverse postze gels van Nederland verkrijgbaar de post en portzegels van Nederl. Indië, Curagao en Suriname. De aandacht wordt er op gevestigd, diat verschillende koerseerende zegels van Ned. Indië zonder en met wa termerk verkrijgbaar zijn. Een leelyke val. Even voor het einde van den werktijd gistermiddag om tien over vijf, is de 18- jarige hulpklinker M. uit Lewedorp die werkzaam was bij „de Schelde" op het voor den Rotterdamschen Lloyd in aan bouw zijnde mailschip, van een hoogte van ca. 6 M. naar beneden gevallen. De jongeman stond op de helling bovenop een kistje te werken. Door onbekende oorzaak is het kistje weggegleden, waardoor hij zijn evenwicht verloer en naar beneden tuimelde. Met een lichte hersenschudding is hij naar het St. Josephziekenhuis over- gebrachti Dat smaakt naar méér Terwijl de regen buiten in stroomen neerviel, hebben ca. vijfhonderd militairen gisteravond in het Concertgebouw een bui tengewoon gezelligen avond beleefd. Har telijk is er gelachen om het lang niet van humor gespeende tooneel, genoten is er van de muziek en meermalen heeft men de populaire wysjes zoo meegezongen dat de zaal er van daverde. Het was officieel de eerste ontspan- ningsbijeenkomst die het comité voor ont wikkeling en ontspanning van gemobili seerde militairen alhier organiseerde. En het moet direct gezegd worden, de inzet is uitstekend geweest. Met de opmerking „Dat smaakt naar méér" zullen zeker allen instemmen die de bijeenkomst van gisteren hebben bijgewoond. Even over half acht werd het comman do „geeft acht" gegeven, waarna de com mandant van Zeeland, de burgemeester dezer gemeente, de heer C. A. van Woel- deren en verschillende officieren de zaal binnentraden en de voor hen bestemde zetels innamen. Onder de aanwezigen merkten wij verder o.m. op wethouder Edelman en den directeur van de zee vaartschool, den heer P. Vijn. Nadat twee tamboers en twee hoornbla zers van de kustartillerie een saluut ten gehoore hadden gebracht, sprak de voor zitter van het comité, den heer F. G. Lemmers, een welkomstwoord, inzonderheid tot de autoriteiten. Spr. was van meening uat deze bijeenkomst die ver zorgd werd door de Vlissingsche Zeevaart- schoolvereeniging en de accordeonband van het depot kustartillerie, dus door burgers en militairen tezamen, niet zal nalaten de goede verstandhouding nog te verbeteren. Spr. verzocht vervolgens den burgemees ter deze bijeenkomst officieel te openen. Burgemeester van Woelderen spreekt. Met groote voldoening heette de burge meester de in de veile zaal aanwezigen welkom, en wees op de sympathie en de algemeene instemming van de Vlissing sche burgerij en de instelling O. en O. die het geven van deze avonden mogelijk ma ken. Er zijn vele tegenstellingen, waarvan er ook wel eens worden opgelost. Die tus schen militairen en burgers bestaat niet meer. De gemobiliseerden zijn uit hun haardsteden gekomen om hun plicht te vervullen. Daarom is het dringend noodig dat het hun zoo aangenaam mogelijk wordt gemaakt en dat zij zooveel als doenlijk is, worden gesteund. De militairen moeten beschermd werden tegen den vijand van het menschdom de verveling. Het comité zal minstens iedere maand een feestavond geven. Bovendien zal ge zorgd worden voor ontwikkeling. Steeds heeft een goede wisselwerking tusschen garnizoen, marine en burgerij bestaan en spr. hoopte dat deze traditie zal gehandhaafd blijven; Wanneer militairen bepaalde plannen nucichten hebben voor het ontspannings werk, dan zullen deze gaarne worden in gewacht, terwijl spr. hen ook opwekte mede te werken aan de programma's. Met den wensch dat deze avonden in den smaak zullen vallen en geregeld ge houden zullen kunnen worden, verkla' rde de burgemeester de reek3 van bijeenkom sten voor geopend. Met een warm applaus werden deze woorden onderstreept. De heer Lemmers bracht dank aan den burgemeester, tevens eere-voorzitter van het comité, en hoopte dat de geuite wen- schen in vervulling mogen gaan. Vervolgens was het woord aan den voor zitter van de Zeevaartschoolvereeniging, den heer Hofman, die den directeur der school, den chef van de practische oplei ding en vele anderen dank bracht voor den steun bij de voorbereidingen onder vonden. Staande werd hierop het Wilhelmus ge zongen. De burgemeester hief een „Leve de Koningin" aan, waarmee met een drie werf hoera werd ingestemd. Het feest begint l Na dit officieele gedeelte begon de :<-et. De beurt was eerst aan de accordeonband onder leiding van soldaat den Toonder, welke laatste octk in het verdere deel van den avond zich als accordeonist en pianist van zijn beste zijde heeft laten zien. Op aardige wijze bracht de band verschillende populaire nummers ten gehoore die veelal uit volle borst werden meegezongen. Hoe kan het anders als gespeeld wordt van „Kug, rats en boonen", „Bel Ami", „Ik heb een huis met een tuintje gehuurd", enz. Dat de goede stemming er hiermede direct in gekomen was, behoeft geen be toog. Vervolgens werd een kort uitstapje naar Duitschland gemaakt, althans op het witte doek. De film was beschikbaar gesteld door de Nederlandsche Reisvereeniging. Genoten werd van de mooie natuuropna men en van de zoetvloeiende muziek van de „Minstrels" die voor begeleiding zorg den. Een gitaarensemble, de „Musical sailors", bracht hierna enkele bekende melodieën ten gehoore, met medewerking van een zanger die over een goede stem beschikt. Hartelijk is er gelachen om het laatste nummer voor de pauze het optreden van een wieleracrobaat, die de malste caprio len op zijn karretjes wist uit te halen. In de pauze werd allen een consumptie aangeboden, een aanbod waarvan natuur lijk een dankbaar gebruik ,is gemaakt. In het vervolg van het gevarieerde pro gramma konden de jazzliefhebbers hun hartje ophalen aan de muziek .an de „Minstrels" en later van een trio van deze band. Het fraaie spel van den accordeonist den Toonder viel hierbij op. Verder hadden de zeevaartscholieren en enkele dames veel succes met de schets van het fuifnummer en hetzelfde kan ge zegd worden van het zangduo dat verschil lende liedjes met leuke refreintjes ten ge hoore bracht, w.o. ook het regimentslied met het bekende „Ki-ka-kapitein". 1 -at mag nu eenmaal niet op een militairen avcind gemist worden 9 9 9 Tegen elf uur werd de bijeenkomst be sloten met het zingen van het Wilhelmus. Namens O. en O. bracht de heer Lem mers daarop dank aan de medewerkenden voor den gezelligen avond die den aanwe zigen was bezorgd. Een kapitein sprak niaimens de militairen woorden van dank. Men waardeert het bij zonder dat de Vlissingsche burgerij zich op deze wijze over de militairen bekom mert. Voorts dankte hij in het bijzonder soldaat aen Toonder en deed verder de mededeeling dat onder de soldaten reeds druk geoefend wordt en dat men hoopt over zes weken een bijeen komst te kunnen houden waarop een gedeelte van de burgerj de gast van de militairen zal kunnen zijn. De heer Hofman zei tenslotte dank voor de tot de Zeevaartschoolvereeniging ge richte woorden. s Hedenavond zal een zelfde bijeenkomst gegeven warden voor een andere groep militairen. BEKENDMAKING VAN AANBE STEDINGEN van provinciale werken en van werken van de calamifceuze waterkeeringen. Bij besluit van Ged. Staten van 3 Augus tus 1928 werden voorschriften gegeven voor de bekendmaking in de couranten van aanbestedingen van werken, uit te voeren door de besturen van de waterkeeringen der calamiteuze polders of waterschappen, terwijl bij hun besluit van 13 Januari 1933 zoodanige voorschriften werden gegeven voor de bekendmaking van aanbestedingen van werken, uit te voeren door de provin cie. Het is Ged. Staten wenschelijk voor gekomen, deze aangelegenheid nader te overwegen. Ged. Staten zijn van meening, dat het aanbeveling verdient voor de toe komstige bekendmakingen in de couranten een algemeenen regel vast te stellen welke zoowel voor de eerstgenoemde als voor de tweede categorie van werken zal gelden. De indeeling van de uit te voeren werken in kleinere en grootere, waarvan de schei dingslijn wordt getrokken bij de werken van hoogere raming dan f 5000 wenschen zij te behouden. Met intrekking van genoemde besluiten bepaalden Ged. Staten dat bekendmaking van de aanbesteding van werken, waarvan de raming ten hoogste 5000 bedraagt, geschiedt in de „Provinciale Zeeuwsche Middelburgsche Courant", in „de Zeeuw" en in het „Dagblad van Noord-Brabant en Zeeland", ten aanzien van werken, gelegen in Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen ge schiedt bovendien bekendmaking in het „Algemeen Advertentieblad voor Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen", ten aanzien van die, gelegen in Ooostelijk Zeeuwsch-Vlaan deren in de „Terneuzensche Courant" en in de „Zeeuwsche Koerier" en ten aanzien van die, gelegen in Tholen, St. Philipsland en Schouwen en Duiveland, bovendien in de „Zierikzeesche Nieuwsbode". De aanbesteding van werken, waarvan de raming hooger is dan 5000, wordt bo vendien bekend gemaakt in „Cobouw", centraal orgaan voor de bouwwereld en in „Vraag en Aanbod". De aankondigingen geschieden slechts éénmaal. REGEERINGSPRIJZEN VOOR OVER NEMEN VAN GRANEN TE LAAG GEACHT. Uitbreiding suikerbietenteelt gewenscht. Maandag jl. vergaderde het dagelijksch bestuur der Zeeuwsche Landbouw-Maat- schappy, onder leiding van den heer mr. P. Dieleman, algemeen voorzitter der Z.L.M. O.m. kwamen de volgende onderwerpen in bespreking Prijzen landbouwproducten. Uitvoerig werd van gedachten gewisseld over de prijzen, waarvoor de Regering de landbouwproducten overneemt en welke tot zoo groote ontstemming van den boe renstand aanleiding hebben gegeven. Het dagelijksch bestuur heeft het afwj- zend standpunt, dat het Landbouw-Comité ten aanzien van de gevoerde prijzenpolitiek der Regeering inneemt, eenstemmig goed gekeurd en acht deze houding dan ook vol komen gerechtvaardigd. Het dagelijksch bestuur is van oordeel dat de prijzen der granen te laag, die van de peulvruchten en fijne zaden zeer in het bijzonder te laag zijn vastgesteld. Onjuist werd geacht dat voor de ronde Walchersche kogelboonen en de duiven- boonen geen afzonderlijke prijzen zijn vast gesteld, welke hooger dienen te zijn dan die der bruine boonen, resp. veldboonen. Besloten werd bij het Landbouw-Comité hierop aan te dringen. Met voldoening werd kennis genomen van de mededeeling, dat het Landbouw- Comité het initiatief heeft genomen om in samenwerking met de beide andere land bouworganisaties een onderhoud met den minister van Economische Zaken inzake de prijsvaststelling der landbouwproducten aan te vragen. Aardappelregeling. Het dagelijksch bestuur nam kennis van de regeling, welke voor de consumptie aardappelen is getroffen. De in uitzicht gestelde garantieprijs voor de consumptie-aardappelen per 1 April 1940 acht het dagelijksch bestuur voldoende om een algeheele ontwrichting van de aardappelmarkt te voorkomen. Dagelijksche aanvoer ZEEUWSCHE OESTERS PER DOZIJN 11.75 DINERS a 11.50, «2.25 en «3.. Restaurant la carte Met betrekking tot de grove consumptie aardappelen werd de denaturatievergoeding onder de huidige omstandigheden redelijk geacht. Met voldoening werd vernomen dat de mogelijkheid is geopend om voorloopig tot 1 Januari a.s. een normaal kwantum poot- aardappelen tusschen de maten 28 en 55 mM uit te voeren, terwijl de in uitzicht gestelde garantieprijs per 1 April 1940 voorkomt dat tegen afbraakprijzen moet worden verkocht. Verbouw suikerbieten. In verband met de op 16 October jl. in gevoerde suikerdistributie heeft het dage lijksch bestuur als zijn meening uitgespro ken, dat het thans dringend noodig is de voor 1940 met suikerbieten te bezaaien op pervlakte uit te breiden. De aanvoer van suiker uit overzeesche gebieden is door de gewijzigde omstandig heden waaronder wij thans leven zeer on zeker geworden. Teneinde zich in de toe komst voor een tekort aan suiker te vrij waren is uitbreiding der suikerbietenteelt, welke bovendien aan vele handen werk geeft, zeer gewenscht, mede in verband met de groote hoeveelheid voeder iu den vorm van bladeren, pulp en melasse die bij den suikerbietenverbouw wordt verkregen. Uitbreiding is thans zeker gemotiveerd, daar bij den huidigen suikerprijs de suiker bietencultuur geen geld kost aan het Land bouwcrisisfonds. Besloten wordt het Landbouw-Comité te verzoeken bij de betreffende instanties op uitbreiding van den verbouw van bieten aan te dringen. Uitvoer ongerepeld vlas. Het dagelijksch bestuur nam kennis van de mededeeling, dat de Regeering den uit voer van ongerepeld vlat heeft verboden. In de provincie Zeeland heefs men ernstige bezwaren tegen het stopzetten van dezen uitvoer. In verschillende deelen van onze provin cie wordt het vlas niet gerepeld en wordt het steeds met het zaad uitgevoerd. Dit is thans onmogelijk geworden waardoor vele relaties welke reeds jaren lang bestaan, verloren dreigen te gaan. Daar het landbouwbelang met het hand haven van het verbod tot uitvoer van onge repeld vlas niet is gediend, besloot het dagelijksch bestuur het Landbouw-Comité te verzoeken er bij de Regeering op aan te dringen de gelegenheid tot uitvoer van on gerepeld vlas weer open te stellen. Voedernormen. Het dagelijksch bestuur heeft kennis ge nomen van de voedernormen, welke zy'n vastgesteld voor de periode van 16 Octo ber tot 12 November 1939. In de vorige vergadering heeft het dagelijksch bestuur aangedrongen op verhooging der normen voor de werkoaarden en krachtvoer be schikbaar te stellen voor de veulens. Aan beide verzoeken is thans voldaan. Het dagelijksch bestuur acht de thans bestaande normen redelijk, met dien ver stande dat het wenschelijk ware een be perkte hoeveelheid krachtvoer voor het mestvee beschikbaar te stellen. Besloten werd de aandacht van het Landbouw-Comité hierop te vestigen. Hooivordering. Besproken werd de regeling der hooi vordering, welke met medewerking van de burgemeesters der onderscheidene gemeen ten geschiedt. De prijzen waarvoor het hooi wordt overgenomen zjjn vastgesteld als volgtle. kwalitiet wit hooi 53 per 1000 Kg., le kwaliteit lucernehooi 60 per 1000 Kg. Landbouwverlof. Het dagelijksch bestuur nam kennis van de zakenverlofregeling, welke binnenkort zal worden bekend gemaakt. Met het oog op de defensiebelangen zal alleen in dringende gevallen zakenverlof kunnen worden verleend. Teneinde over de aanvragen tot verlof te kunnen adviseeren zullen provinciale adviescommissies worden ingesteld. Bedrijfsraad Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. Ingekomen is een schrijven van den heer J. W. Scheele te Vogelwaarde, waarin wordt medegedeeld, dat hij als vertegen woordiger der Z.L.M. in den bedrijfsraad voor Oost Zeeuwsch-Vlaanderen bedankt. Besloten wordt in de vacature-Scheele te benoemen den heer J. den HamerJansen te Axel en als plaatsvervangend lid den heer Abr. Dees Dzn. te Terneuzen. Vereeniging tot bestrijding van t.b.c. onder het rundvee. Als bestuursleden van de Vereeniging tot bestrijding van t.b.c. onder het rundvee werden herbenoemd de heeren M. Kleine- pier te 't Zand bij Middelburg en Iz. van Cruijningen te Zuidzande. Vereeniging Keuringsdienst Zeeland. Als leden van het bestuur van den Keu ringsdienst Zeeland werden opnieuw aan gewezen de heeren J. C. van Langeraad te Dreischor, A. I. Leenhouts te Retranche- ment en D. W. Lindenbergh te 's Heer Arendskerke. MIdza. Tot hoofdbestuurslid van de Landelijke Midza z\jn benoemd de heeren J. J. Grys- peere, Middelburg en A. P. M. Witkamp, Goes. Eervol ontslag by P.T.T. Op zijn verzoek is eervol ontslag ver leend aan den kantoorhouder der P.T.T* te Sluiskil, den heer A. Brakman.

Vlissingse Courant | 1939 | | pagina 2