C GEMENGD NIEUWS INGEZONDEN STUKKEN WAT GEEFT DE RADIO? ra „Gecompliceerde ding iseht één doode. n r 13- Gis termorgen is op den rijksstraatweg te Abcoude, ter hoogte van de consumpüeijs- fabriek „Moba" een gecompliceerde aanrij- geschied, welke aan één persoon het leven heeft gekost. Een auto, eigendom van en bestuurd door jen chauffeur van het statenlid ir. Middel- )ffg, komende uit Baambrugge en op weg aar Abcoude, reed met volle vaart, toen Hj voor een uit de tegenovergestelde rich- ag komenden motor, meer naar rechts rilde uithalen, op een hem voor hem ry'den- ;n fietser. De wielrijder, de 37-jarige heer f. uit Utrecht, die op weg was naar Am- (>rdam voor het afleggen van een familie boek werd door de aanrijding tegen een aren hek geslingerd. De auto kwam door g botsing in de langs den weg loopende bier terecht. De chauffeur van den heer ïddelberg, die alleen in de auto zat, kon uit den wagen bevrijden en op den wal teen, hierbij geassisteerd door den be- porder van den motor, een Amsterdam sen arts. Nadat deze arts den chauffeur x den wal had geholpen, zag hij aan den jat van den weg den wielrijder liggen. j<!o mocht echter niet meer baten. Het ijchtoffer moet op slag zijn gedood. Het stoffelijk overschot is naar het lij- iBhuisje op de algemeene begraafplaats te jimbrugge overgebracht. Be motorrijder, die de auto met zeer jroote snelheid van de tegenovergestelde richting: zag naderen en eveneens wilde uit wijken, reed den berm van den weg op en kwam in aanraking met een kilometer paaltje waardoor zijn been is geblesseerd. De chauffeur van de auto, die de aanrij- Ü»g veroorzaakt heeft, is gearresteerd. -Ongelukken-parade. Ztodag reed op den rijksweg UtrechtDen Bosch, ter hoogte van Beesd een personen- cto, welke uit de richting 's-Hertogen- •jjsch kwam. Op het gedeelte, waar de weg xg niet voltooid is en een groot afsluithek 5 aangebracht, werd de chauffeur van de cto verblind door een tegenligger. Hij ■ade krachtig, met het gevolg, dat de wa- jq over den kop sloeg en tegen het af- icithek vloog. De chauffeur die alleen in it auto zat, kreeg een verwonding aan het sofd. De auto was eerst nog in aanraking jtkomen met een dubbelen mast van het iectrisch licht, waardoor de omgeving in het duister werd gezet. De bestuurder van den tegenligger ver volgde na slechts een oogenblik gestopt te hebben zjjn weg. Tengevolge van de duisternis merkte de bestuurder van een autobus van den dienst Amsterdam-Eindhoven, den verongelukten wagen niet op en hoewel een voetganger met een roode lantaarn het verkeer waar schuwde. Met volle vaart reed de bus op de guto in. die geheel vernield werd. De heer H. de Vaal uit Beesd en zijn 13- jarig dochtertje, die met enkele andere voetgangers ter plaatse stonden te kijken naar de gehavende auto konden niet tijdig op zij springen en werden door de bus aan renden en gewond. In de autobus, welke ernstig beschadigd wrdj ontstond een paniek, doordat de pas- seiers door elkaar werden geslingerd. Van de twintig inzittenden, geraakten tide dames bewusteloos. Een hunner :oest op advies van den gewaarschuwden pteesheer van Beesd naar de rijkskhnie- to te Utrecht worden vervoerd. De andere Imiatelocs geraakte dames, de chauffeur Hide personenauto en de heer Vaal en zijn titertje werden de nabijgelegen garage den heer Drenth binnengebracht en Bgen tijd later naar hun woningen ver- ft dit alles nog niet genoeg was, is de (Btèntelijke electricien Bulik, die eenigen -linahet ongeluk de electrische leiding in Gewilde brengen, en daartoe in den mast u geklommen, in aanraking gekomen 2d de electrische leiding. Een oogenblik 'taf hij in den paal hangen, doch vervol- viel hy uit den vijf meter hoogen mast 'alaag. Gelukkig wist de heer Krul uit ^d den man op te vangen, aoodat een "listig ongeluk werd voorkomen. "Motorrijder geslipt en «rnstig gewond. Zaterdag- Mit slipte een 23-jarige Amsterdammer tit zijn motor op het Frederiksplein bij j «et Oostsinde. De jongeman sloeg over den k0P en kreeg verschillende verwondingen ,n een hersenschudding. In ernstigen toe stand is hij in het O.L.V. Gasthuis opge nomen. -De Waal vast. De laatste ®se dagen is de Waal sterk gewassen, nl. Jeer 1.50 meter. Zondag was de stand t N.A.P. De uiterwaarden staan on- r water en ook de Waalkade voor Nij- ojen is overstroomd. Gisteren was de was minder dan Zater- en er bestaat gegronde hoop, dat van J"'03dag af een langzame val zal intreden. Zakkenrollers aan het r k- Zondagavond heeft een Amster- Jaer aangifte gedaan, dat, terwyl hij e hoofdstad op het balcon van een njtuig van lijn 5 stond, een portefeuille i en<^e bedrag van ongeveer 500 5.. De gebruikelijke methode van snijding van de kleeren met een scherp hierbjj toegepast. '»ovê traP gevallen heeft v Zondagochtend van eWoner van de tweede verdieping l«rdam Pand Slotboom straat 16a te Rot- Langsiaar0111^^1, dat dc 48"J'arige Pieter noetnd run* u een zolderkamer van ge- trap iag ^woonde, dood op de zolder- Vermoedelyk was de ongelukkige in het duister van de trap gevahen. De bewoner van de tweede étage, de heer R. van R., telefoneerde na zijn ontdekking onmiddel lijk een dokter, die constateerde, dat de dood reeds voor Zaterdagavond elf uur moest zrjn ingetreden. Een soortgelijk ongeval deed zich gister middag in een perceel in de Louis Botha- straat in Amsterdam-Oost voor. De 77-ja- rige I. Keizer viel daar van de trap en kwam zoo ongelukkig op het hoofd te recht, dat de dood onmiddellijk intrad. Het stoffelijk overschot is door den G.G. en G.D. naar het Nederlandsch-Israëlietisch ziekenhuis vervoerd. Ernstige aanrijding. Zaterdagavond is op den hoek van de Balthazar Floriszstraat en de Hobbema- kade te Amsterdam een botsing tusschen een personenauto en een motorrijwiel voor gevallen. De bestuurder van den motor, een 29-ja rige Amsterdammer, werd hierbij ernstig gewond. Hem werd het linker bovenooglid afgescheurd, voorts bekwam hij een bloed uitstorting aan het hoofd en een hersen schudding. De geneeskundige dienst ver voerde hem naar het Wilhelminagasthuis. Een klap, die aankwam. Zaterdag werd bij een familie in een der huizen bij het kruispunt Hobbemakade Cornelis Anthoniszstraat te Amsterdam een feestje gevierd. Op een gegeven oogenblik ontstond ongenoegen tusschen enkele feest gangers. Een van hen kreeg een klap, waardoor hij tegen de straat sloeg. De geneeskundige dienst moest hem daarna met een schedel fractuur naar een ziekenhuis brengen. Arbeider bij ketelont ploffing ernstig gewond. Zaterdagmiddag is in de lakkerij- en moffelafdeeling van de Veendaalsche stoomfabrieken voor ijzer-industrie van de Gebr. van Leeuwen in de Schoolstraat te Veenendaal een ketel geëxplodeerd. De ze- ventien-jarige Van Verseveld uit Ingen was juist bezig de moffelketel te poetsen, toen deze door onbekende oorzaak ontplofte. Met brandwonden overdekt werd hij voor- loopig naar de woning van een dokter over gebracht. Zijn toestand was ernstig. Ter bestrijding van den brand welke na de ontploffing was ontstaan, werd onmid dellijk de fabrieksspuit in werking gesteld. Spoedig was ook de motorspuit van Vee nendaal aanwezig. Binnen een half uur tijds was men den brand in deze afdeeling meester, zoodat uitbreiding naar het op 30 meter afstand gelegen gebouw kon worden voorkomen. De schade, welke nog niet kon worden vastgesteld, is op beurspolis verzekerd. Bende smokkelaars ontmaskerd.^.De douanebeambten te Enschede hebben een uitgebreid smek- kelcomplot ontdekt, dat vertakkingen in het geheele land blijkt te hebben. Het i3 gebleken, dat met een auto van een was- scherij te Enschede, welke ook klanten in Duitschland heeft, in den loop van onge veer een jaar voortdurend goederen over de grens zijn gesmokkeld, o.a. radio-appara ten, fototoestellen, vulpennen enz. Deze artikelen werden in verschillende plaatsen van Nederland verkocht. Ook aan Duit- schen kant waren eenige personen in het complot betrokken, die met gesmokkeld geld de artikelen betaalden. Zij zijn door de Duitsche autoriteiten gearresteerd. In Ne derland is voor een waarde van verschei dene duizenden guldens in beslag genomen. Tegen twintig personen is proces-verbaal opgemaakt. De eigenaar van de wasscherij had met deze smokkelaffaire niets uit te staan. De chauffeur bleek misbruik van het in hem gestelde vertrouwen te hebben ge maakt. Het onderzoek wordt nog in ver schillende plaatsen voortgezet. Steuntrekker, die ambte naar van Maatschappelij- ken steun aanviel, aange houden. Vrijdagochtend heeft een ontevreden steuntrekker op de Bloemgracht te Amsterdam een ambtenaar van Maat- schappeliiken steun aangevallen. De ambtenaar stond, teneinde eenige no tities te maken, even stil. Op dat moment sprong de man hem op den rug en riep „Ik heb er genoeg van, nu ga je er aan". Hii duwde den ambtenaar naar de gracht zijde, maar voordat de man er in kon sla gen dezen in het water te stooten, hadden omstanders den aangevallene ontzet. De man vluchtte, doch Vrijdagavond heeft de politie hem aangehouden. Hij zal dezer dagen voor den Officier van Justitie worden geleid. Flesschentrekkery? De politie te Nijmegen heeft proces-verbaal opgemaakt tegen Th. J. D., winkelier te Nijmegen, wegens oplichterij en flesschen- trekkerij. De man kwam onder verdenking van flesschentrekkerij en toen de politie bij hem de winkelwaar in beslag wilde nemen, bleek deze te bestaan uit 375 leege doozen. De goederen bleken meestal op het platteland verkocht te zijn. Er zijn ongeveer vijftig le veranciers uit het geheele land bij betrok ken. De schulden aan de leveranciers, wel ke ongeveer 1.500 gulden bedragen, bleken zoo goed als niet betaald te zijn. De politie waarschuwt tegen D., winkelier in galan terieën. In het water geraakt en verdronken. De 30-jarige arbeider W. Vermeulen, wonende te Baten burg in de gemeente Ravesteyn, en werk zaam op een baggermolen, liggende in de oude Maas by Neerloon, verliet Dinsdag avond na het beëindigen van de werkzaam heden den molen om zich naar huis te be geven. Woensdagmorgen keerde de man niet meer op den molen terug en toen zijn baas Vrijdag nog steeds niets van hem had ge hoord, werd één van zijn mede-arbeiders er op uit gestuurd om te hooren of Vermeulen misschien ziek was, of dat hij om een an dere reden niet weer op het werk was ver schenen. Toen echter bleek, dat de man sinds Dinsdag ook niet in zyn woning was ge weest, hetgeen zijn echtgenoote niet zoo vreemd vond, omdat het wel vaker ge beurde, dat hij eenige dagen en nachten op den molen verbleef, werd de politie van de vermissing in kennis gesteld. Zaterdagmorgen vroeg werd de fiets van Vermeulen gevonden. Deze lag tegen een dijk niet ver van den molen. De omgeving van den baggermolen is gedurende den ge- heelen dag afgedregd, doch men heeft niets gevonden. Men gelooft, dat Vermeulen Dinsdagavond bij ongeluk in het water van de oude Maas is geraakt en dat het lijk met den stroom is meegevoerd. RADIO-RUBRIEK DE NIEUWE BUNDEL VAN DE NEDERLANDSCH HERVORMDE KERK. In tal van Nederlandsch Hervormde ge meenten is de nieuwe Psalmen, en Gezan genbundel der Nederlandsch Hervormde Kerk reeds ingevoerd en hier en daar kwam de gemeente in afzonderlijke bijeenkom sten samen om uit de bundel te zingen. Vrijdagavond 24 dezer zendt de V.P.R.O. zulk een samenkomst uit van 8 tot 9 uur uit de Nieuwe Waalsche Kerk te Amster dam, alwaar de leden der Amrterdamsche Vereeniging van Vrijzinnige Hervormden en andere belangstellenden samenkomen om onder leiding van Anthon van der Horst en met medewerking van het versterkt koor dier vereeniging een uur uit de nieu we bundel te zingen. Organist is de heer Meindert Boekei. Ds. B. J. Aris zal telkens de te zingen liederen inleiden. Buiten verantwoordelijkheid der redactie. De copie wordt niet teruggegeven. DE AFSLUITDAM IN HET HAVENTJE VAN MEIJER. Mijnheer de Redacteur, Het bericht in de Vlissingsche Courant van 10 Maart omtrent de stormschade by het haventje van iMeijer vestigt nog weer eens de aandacht op het werk, dat daar al sedert maanden den laatsten tjjd_vaak on afgebroken dag en nacht, aan den gang is. Veel stadgenooten, ook wel vreemden, slaan het nijvere gedce daar en op het badstrand met belangstelling gade, waarbij het aan critiek niet ontbreekt. Ongetwijfeld zal het daarom in ruimen kring met gemengde gevoelens gelezen zijn, dat het herstellen van de veroorzaak te schade der vorige week naar schatting aan 200 arbeiders circa 14 dagen extra werk za. geven. Een vruchtbaar werkob- ject, en des te vruchtbaarder indien bin nenkort slecht weer nogmaals veel ver nielt. Die „stuurlui" daar o.an het haventje opperen velerlei min of meer dwaze ideeën, maar m.i. zyn er onder, die publicatie waard zyn, omdat er wat bruikbaars in schuilt. A. meende, dat het verstandig was ge weest het eigenlijke werk nog niet in 1939 aan te vangen, maar vooraf 100.000 of meer zakken te koopen, deze met zand te vullen, ze voorloopig op te stapelen met het oog op de mogelijkheden, die voorVlis- singen uit den onzekeren internationalen toestand kunnen voortkomen. Ze waren dan prachtig materiaal voor schuilloopgra- ven, die we in onze goede stad, al9 behoo- rende tot de plaatsen der hoogste geva- renklasse, zoo dringend noodig hebben. Ware eenmaal de tyd der oorlogsgeruchten voorbij, dan „mikte" men die zakken een voudig met inhoud en al in het haventje van Meijer. B. interesseerde zich meer voor het bad- bedrijf. Hij oordeelde, dat het strand voor den Boulevard Evertsen reeds zoo is af genomen, dat de vrees van den heer Oos terhuis waarschijnlijk bewaarheid wordt. Gaat het afgraven van het strand nog weken door, dan bestaat de combinatie Vlissingenbadplaats niet meer. C. ging hiertegen in, achtte deze ziens wijze te pessimistisch, beweerde, dat het strand spoedig weer puik in orde komt. Gaat het niet snel genoeg, dan kan er nog altijd zand in wei'kverschaffing aan de tweede duinen gehaald worden. Er zal dan misschien voor een jaar een eenigszins on- gewenschte tcestand komen, maar vele werkloozen kunnen opnieuw gedurende maanden nuttigen arbeid verrichten. Wel jammer, betoogde hij, dat de her tenkamp niet spoedig klaar kan zijn deze zou dan eenige compensatie geven voor de vreemdelingen, die zich straks in Vlissin gen als badplaats min of meer teleurge steld gevoelen. Mijnheer de Redacteur, ik ben geen deskundige, en geef deze meeningen en beschouwingen voor betere, maar wel acht ik het van belang, dat een bevoegde zyn oordeel uitspreekt over het werk, dat hier op en by het stiand wordt uitgevoerd, ook over de m: gelijkheden en onmogelijkheden daarvan. Met dank voor de plaatsing, J. BRANDER. ^Illllllllllllllll[!lllllll!lllllllllllllllllll!llllllll!lllllll!llllllllllllllllillllllllll!l!lll!ll!:!llll!!llll!!!!l!!!!l!l!l!llllll!llllllll!i!lllll!lll!lllllll!lllll!llllll!llll1llllllllllllllll!!lllllllllllll!llllllll>n I DINSDAG 14 MAART Hilversum I, 1875 en 301.5 M. A.V.R.O. 8.00 Gramofoonmuziek. (Om 8.15 Berichten). 9.00 Orgelspel. 9.15 Gramofoonmuzlek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 A.V.R.O.-Amuse mentsorkest. 11.00 Wenken voor de huis houding. 11.30 Omroeporkest. 12.15 Berichten, gramofoon muzlek. 12.30 Omroeporkest, A.V.R.O.-Operette- koor en solisten. 2.05 Renova-kwintet. 2.45 Kniples. 3.45 Disco-variété. S 4.30 Kinderkoor. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 A.V.R.O.-Saion- orkest. (Ora 6.25 Be- richten). H R.V.U. 6.30 Psychologische cau serie. s A.V.R.O. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Gramofoonmuziek. 7.15 Causerie „De 49ste Jaarbeurs te lm echt". 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten A.N.P., Radiojournaal, mede- deelingen. 8.20 Causerie „De Indische lectuur-week". 8.30 Bonte Dinsdagavond- trein. 10.00 Radiotooneel. se 10.20 Zang met pianobegelel- ding (met een Inlel- ding). 10.40 Gramofoonmuzlek. 11.00 Berichten A.N.P., gramofoonmuziek. 11.30 De A.V.R.O.-Dance Band. H Hilversum il, 415.5 M. K.R.O. 8.00 Gramofoonmuziek. (ca. 8.15 Berichten). 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig half- uurtje. 12.00 Berichten. 12.15 K.R.O.-orkest. (1.00 Gramofoon muziek.) 2.00 Vrouwenuur. 3.00 Modecursus. 4,00 Gramofoonmuziek. 5.00 K.R.O.-Melodisten en solist. (5.45 Felicitatie- bezoek). 6.35 Berichten, sportpraatje. 7.00 Berichten. 7.15 Cyclus „Naar de nieu we gemeenschap". 7.45 Gramofoonmuziek. 8.00 Berichten A.N.P., mededeelingen. 8.15 Lijdensmeditatie. 9.30 Het Stedelijk Orkest van Maastricht en soliste. 10.30 Berichten A.N.P. 10.40 K.R.O.-orkest. 11.20 Gramofoonmuziek. Droitwich, 1500 M. 11.40 Gramofoonmuziek. 12.20 Verslag over een vlieg tocht dwars over het Noord-A merikaan- sche continent. 12.50 Bobby Howell en zijn Band. 1.35 Gramofoonmuziek. 4.15 Orgelspel. 4.40 Het Marie Dare Strijk kwartet. 5.20 Gramofoonmuziek. 5.40 Het B.B.C. Theater orkest. 6.20 Berichten. 6.45 Pianovoordracht. 7.00 Rad;otooneel. 7.20 Het B.B.C. Variété- Orkest. 7.50 Causerie „Town and country". 8.20 „Please teacher", operette. 9.20 Berichten. 9.45 Discusie „Patent medi cines". 10.20 Vioolvoordracht. 10.40 Inleiding volgende uit zending. 10.45 Uit Rome 3e acte Madonna Oretta", opera. 11.15 Vincent Ladbrooke en zijn orkest. 11.20 Wally Dewar en zijn Band. 11.50 Dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 2.35 2.50 3.35 1.40 4.55 5.05 5.25 6.35 7.20 8.35 9.50 5 Zang. 5 De Stafmuzieb van de Garde Républicaine. Zang. Gramofoonmuziek, Pianovoordracht. Zang. Gramofoonmuziek. Vioolvoordracht. Het Cantrelle-orkesf, Gitaarvoordracht. Het Locatelll-orkest. Kamermuziek. Radiotooneel. Keulen, 456 M. 5.50 en 6.30 Gramofoon muziek. 7.50 Omroepschraramel- ensemble. 11.20 Omroeporkest en -koor en solisten. 1.30 Populair concert. 3.20 Omroepkleinorkest. 6.30 Winterhulpprogram ma. 7.50 Omroepdansorkest en solisten. Brussel, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 en 1.30 Omroeporkest. 1 50 Gramofoonmuziek. 5.20 Omroepdansorkest. 6.50 en 7.20 Gramofoon muziek. 9.20 Omroepsymphonie- orkest. 10.30 Gramofoonmuziek. Brussel, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.55 en 1.30 Radio-orkest. 1.50 Gramofoonmuziek. 5.20 Orgelspel. 6.35 Gramofoonmuziek. 8.20 en 9.35 Radio-orkest, 10 30 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender 1571 M. 7.30 Politiek dagbladover zicht. 7.45 Bonte Avond. 9 20 Berichten. 9.50 Pianovoordracht. 10.05 Berichten. 10.20 Het Stedelijk Orkest van Mainz. ■IIMIinillllllllllllllliilllliillllllllllllllllllllllllllllinillllllllliilIIIIIIIIIII!!'1 i^hMlliilliiiill!l'!iiilli!lirii!llillill!!llllllllllllii!iiliiiiiiiiiiiii:;:i!i:!!!i<|i|||||[||iiiiiiiiiiii|||i||||||„g Samengesteld door het Kon. Meteorologisch Instituut te De Bilt. De weerstoestand van hedenmorgen 7.2U uur Vlissingen Den Helder Weer: zwaar bewolkt zwaar bewolkt Wind: zwak, N.W., ZwakW. Temperatuur: 2 gr. 4 gr. Min. hedennacht: 1 gr. 1 gr. Neersi. afg. etmaal: 0 m.m. 0 m.m. Verwachting geldig van hedenavond tot morgenavond ongeveer 19 uur Voor het geheele land Meest matige westelijke tot noordelijke wind, betrokken tot zwaar of half bewolkt, mogelyk enkele regenbuien, temperatuur om het vriespunt, des nachts, overdag zelfde temperatuur. Buitenlandsch Weerbericht. Hedenmorgen uit officieele gegevens samengesteld door het Kon. Met. Instituut. De beide maxima van den luchtdruk ten zuidwesten van Ierland en over Zuid-Scan- dinavië vereenigden zich tot een machtig gebied van hoogen luchtdruk, waarvan de kern reikt van den Oceaan tot diep in het vasteland van Europa. Naar het noordwes ten zet het zich voort over de geheele breedte van den Oceaan en reikt tot in Canada. Het breidt zich thans naar het Noorden over IJsland uit, waar de lucht druk snel stijgt aan de achterzijde van een secundaire van een diepe depressie die gis teren door het noodwesten trok en thans verdwijnt naar de Poolzee. Deze secundaire ligt voor de Noorsche kust. Haar invloed reikt tot op de Noordzee. De depressie bracht temperatuurstyging van Schotland tot hoog in het noorden langs de Noorsche kust. Continentale winden voeren bij voort during polaire iuchtmassa's aan naar Cen traal en Zuid-Europa, dat geheel bedekt is met <?en gebied van lichte en plaatselyk zelfs matige vorst. De koude Iuchtmassa's trekken over de Alpen en breiden zich uit over het geheele westelijke Middellandsche Zee-gebied. In het hooggebergte blijft het extreem koud. (Saentis meldt lichte sneeuwval bij temperatuur min 19 graden, Jungfraujoch onbewolkt meer met min 24 graden Celsius). In Engeland is het even eens koud, de winden zwaf? en er heei'scht in het binnenland mist. WEERBERICHT VOOR BELGIË. Zwakke tot matige Noordelijke tot Wes- telyke wind, afwisselend bewolkte en hel dere hemel, plaatselyk regen en mist in den nacht. Op enkele plaatsen nog lichte nachtvorst. De barometer is onveranderd. STOOMVAARTLIJNEN Uit- en thuisvarende schepen. „Abbekerk" (uitr.) p. 10 Maart Gibraltar „Ameland" p. 13 Maart Ouessant „Baloeran" (uitr.) 13 Maart te Belawan „Dempo" (thuisr.) 14 Maart 8 uur te Rott. verwacht „Hebe" 11 Maart v. Malaga n, Castellon „Indrapoera" (thuisr.) 12 Maart v. Sabang „Kedoe" (thuisr.) 12 Maart te Hamburg „Kertosono" 12 Maart te Rotterdam „Kota Baroe" (uitr.) 12 Maart te Belawan „Kota Gedeh" p. 10 Maart Asuncion „Kota Pinang" (thuisr.) 12 Maart van Port Said „Sitoebondo" (uitr.) 12 Mrt. v. Port Said „Tapanoeli" (thuisr.) 12 Maart van Aden „Tosari" (thuisr.) p. 12 Maart Point de Galle „Brastagi" p. 11 Maart Fernando Noronha „Baarn" 11 Mrt. van Amst. n. Curagao „Waterland" (thuisr.) 11 Maart van Las Palm as „Zaanland" (thuisr.) 11 Mrt. van Rio de Janeiro „Tarakan" (uitr.) 13 Maart te Londen „Nieuw Amsterdam" 8 Maart te Mar del Plata „Breda" (uitr.) 9 Maart te Talcahuano „Rotterdam" 9 Maaart van Kingston J. „Statendam" 9 Maart van Kingston J. „Springfontein" (thuisr.) 10 Mrt. te Mom- bassa „Volendam" 11 Maart van New York „Veendam" 11 Maart van New York .Mgenaa. VAN PU B LI EK b VtKMAKbUlKlLUbN VEK(JAUEM.\(iEN. ENZ -J „Alhamora"-theater. Van Vrijdag 10 tot en met Donderdag 16 Maart„Het meisje uit het Verre Westen" en „En kele reis Hollywood". „Luxor"-theater. Van Vrydag 10 tot en met Maandag 13 Maart„Bokser te gen wil en dank" en „De geheimzin nige misdaad". Dinsdag 14 Maart. Propaganda-avond Kindertehuis „De Lichthoeve", „Con certgebouw", 8.15 uur. Donderdag 16 Maart. Concert Vliss. Or kestvereniging, „Britannia", 8.15 uur. Zaterdag 18 Maart. Balletavond „Bri tannia", 8 uur. Dinsdag 21 Maart, Uitvoering Christ, Zangvereniging „Hosanna", Concert gebouw, 8 uur. LICHT OP VOOR AUTO'S, FIETSEN EN VOERTUIGEN Maart uur Maandag 13 6.28 Dinsdag 14 630 Woensdag 15 6.32 HOOGWATER TE VLISSINGEN Maart Dinsdag 14 7.56 20.37 Woensdag 15 9.26 22.11 Donderdag 16 10.45 2815 Vrydag 17 11.44

Vlissingse Courant | 1939 | | pagina 7