DOUWE EGBERTS NOOTJES UIT DE PROVINCIE Oud HoMoneU stedeMC&ojOJH ■■HH Gistermiddag: zijn te Ankara (Turkije) Vier zeer hevige aardschokken gevoeld, waardoor onder de bevolking een paniek ontstond. Omtrent slachtoffers of schade is nog niets bekend. Thans is het resultaat bekend geworden van de steunactie, welke de Nederlandsche Bioscoop-Bond op Donderdag 1 December jl. ten behoeve van vluchtelingen wegens geloof en ras heeft georganiseerd. De op brengst bedraagt in totaal 17.000. Kerstwijdingssamenkomst. Dinsdagavond a.s. zal in de Groote Kerk de jaarlijksche Kerstwijdingssamenkomst worden gehouden. De Ned. Hervormde predikanten Visbeek, Vossers en Hietkamp, zullen resp. spreken over de Kerstbood schap voor Staat, voor Volk en voor Kerk. Voor verdere bijzonderheden verwezen wij naar de in dit nummer voorkomende advertentie. Alh ambra"-Theater. Een uitgebreid voor-programma met de bekende en gewilde variatie gaat de lange hoofdfilm, waarin een der meest populaire filmsterren optreedt, vooraf. Na het We reldnieuws vraagt een reclame-filmpje voor Philips radio bijzonder de aandacht. Het is het verhaal van „Doornroosje", dat in 1939 op moderne wijze door de nieuwe productie van onze groote industrie tot le ven komt. Aan het kunstige en kunstzinni ge vervaardigen heeft ons blad ruim aan dacht besteed. Volstaan wij dus met de vermelding, dat men hier van een inslaand en beschaafd succesnummer kan spreken, waarbij de heldere kleuren en de muzikale illustratie voorname factoren zijn. Een paar teekenfilmpjes, benevens een korte comedie zijn een prettige inleiding tot de grootsch gemonteerde, romantische muzikale film met een sterke intrigue Tarantella, Deze groote show-film, fonkelend van muziek en vitaliteit, melodieus, brillant en meesleepend, een ononderbroken weelde voor oog en oor, heeft tot achtergrond de spannende oorlogsdagen, toen ruim een eeuw geleden geheel Spanje in verzet rees tegen een alleenheerscher, die, eveneens van burgerlijken afkomst en gesteund door energieke paladijnen, de hand klemde rond den schepter ov*r gan^ch Europa. Jeanette Macdonald, bekoorlijker dan ooit in een schat van costuums en onovertrof fen in haar prachtcreaties van vurige Spaansche dansen, speelt een harer groot ste en schoonste rollen. Zij is de hoofdper soon in deze romantische en origineele ge schiedenis van een schoone danseres, die in dienst van haar trotsche vaderland de erg ste gevaren niet schuwt en door haar schrander en vindingrijk brein volmaakt opgewassen is tegen de Fransche contra- spionnage. Van de eene grootsche scène valt deze film in de andere. Reeds het begin treft aanstonds door den opzet. Jubelend begroet het volk zijn populairen nieuwen koning, Ferdinand VH. Wel groot is de tegenstel ling later met den intocht van Napoleons broer Joseph in Madrid volgens bevel van Napoleon, waarbij de geheele bevolking zich afwendt en de gewapende opstand overal uitbreekt. Voortreffelijk en geestig zijn de vondsten, als de Spaansche spionne zich naar Bayonne, het Fransche hoofd kwartier begeeft, en zij haar Franschen col lega vergeefs tracht kwijt te raken. Men bestudeere hier de ezel-serenade, dit hu- morrijke spel van rythme, zang, muziek en dialoog. Hoe onweerstaanbaar is haar op treden in het officiers-casino. En dan later weer als zigeunerin, die achter de gehei men der Franschen tracht te komen. Vol beteekenis is ten slotte het optrekken der Engelschen, die in Spanje in vijf jaar van stad tot stad de militaire heerschappij te rugdringen om haar, gesteund door een aaneengesloten, vrij volk, dat tot de hoog ste offers bereid is, in den verschrikkelijken slag bij Vitoria, door vrijheid te doen ver vangen. Dit is allemaal uiterst kundig in elkaar gezet en meesterlijk geënscèneerd. Jeanette's tegenspeler, Allan Jones, de nieuwe tenor, blijkt, behalve over een prachtige zangstem, ook over acteurta lenten en veel humor te beschikken. Prachtig sluit het geheel. Men wordt ge grepen en geboeid door al die fascineerende tafereelen, door de spanning, de muziek, het in-leven van allen, die „Tarantella" maakten tot een grootsch filmwerk. „Luxori'-Theater. Ieder beeft voor mijn commando Met deze Universal-film brengt wijlen de begaafde actrice Adèle Sandrock nog eens een bezoek aan Vlissingen, aldus haar on sterfelijkheid aantoonend. Zij speelt in deze onderhoudende rolprent de rol van de thea ter-directrice Pauline Neubert, die een hal ve eeuw met succes den schepter in „Olym- pia" heeft gezwaaid, doch niet met de nieuwere stroomingen van doen wil hebben en zelfs de perscritiek aan haar laars lapt, waardoor credieten worden opgezegd en sluiting' van het theater voor de deur staat. De moderne opvattingen van haar klein zoon Eric (Wolfgang Liebeneiner) kunnen in haar oogen geen genade vinden en als hg den moed heeft over zfln eigen operette te beginnen met het oogmerk daarmede de situatie te redden, dan wordt hg met een warme kruik naar bed gestuurd. In de vroo- lijke atmosfeer van het lunapark Tivoli was Eric in aanraking gekomen met Hella Bergson (Marianne Hoppe), de dochter van den grootsten vijand van Pauline, den uit gever en „man die den moed had" Peter Bergson (George Alexander). De film ver haalt dan verder hoe Pauline onder den druk der omstandigheden en gebeurtenissen het roer omgooit en hoe de première van Eric's operette een succes wordt in dubbele beteekenis, daar een verloving niet uit blijft. Heeft Pauline dus in alle opzichten gecapituleerd, van één feit doet zij geen af stand. Zij blijft de lakens uitdeelen en wel met een dergelijke nadrukkelijkheid, dat „ieder beeft voor haar commando". De ver schillende personen doen van heerlijk spel genieten Adèle Sandrock en Georg Alexander staan daar trouwens bij voor baat borg voor de vroolijke noot ont breekt geenszins en door de uitstekende regie van Georg Zoch komt de aardige in houd voortreffelijk tot zijn recht. Van een moderne operette naar De mijnen van Koning Salomo in Zuid-Afrika is in de bioscoop slechts één enkele pas. Deze British-film werd onder regie van Robert Stephenson vervaardigd naar de avonturen-roman „King Salomons mines" van H. Rider Haggard. We wor den verplaatst naar den tijd, dat in dit we relddeel de eerste diamanten werden gevon den en de gelukzoekers door de diamant koorts bevangen werden. De bekende ne gerzanger Paul Robeson ontmoeten wij als bediende van een Spanjaard, die in het be zit is van een eenige honderden jaren oude landkaart, waarop de plaatsen zijn aange geven, waar edelgesteenten gevonden wor den. De kaart komt, na den dood van den eigenaar, in handen van den Ier O'Brien en diens dochter Kathy, waarna papa, die nu heelemaal verblind is door het fantastische, mogelijk stomme geluk, er alleen op uit trekt om de mijnen van koning Salomo met de enorme schatten te ontdekken. Kathy sluit zich aan bij een jachtgezelschap en ook Robeson is van de partij. Na een moei- zamen tocht door de woestijn vallen zij in handen van Zoeloe's in de buurt van de be geerde schatten. Vermoedelijk is Kathy's vader even te voren hetzelfde overkomen. Imposante natuuropnamen en exotische mi lieu's trekken nu de aandacht. Met eiken meter stijgt de spanning in afwachting van de dingen, die komen zullen. Gelukkig ont popt Robeson zich nu als Negerkoning, waardoor de arme gevangenen althans een zeker gevoel van veiligheid bezitten, al is het nog zoo klein. De lotgevallen en avon turen der gelukzoekers zijn echter nog vele, waarbij de schitterende regie voor een aan- kleedrng wist zorg te dragen, welke de stoutste fantasie en geheimzinnigheid tart. Bijzondere aandacht vraagt en verdient ook de verrukkelijke stem van Paul Robeson, die in zijn trekkersliedjes met echo-effect zeer veel te genieten geeft, terwijl het spel van hem en zijn medespelers Anna Lee, Arthur Sinclair, Roland Young beslist geroemd moet worden. Wie van twee aantrekkelijke hoofdfilms wil profiteeren, moet deze week naar Luxor gaan. Vooraf gaan fragmenten uit de op de komst zijnde film „De groote illusie" en Hollandsch Nieuws van Polygoon, waarin een opname van Joodsche vluchtelingetjes, kindertjes, die niet weten en begrijpen, waarom zij zoover van huis zijn Adventavond. Woensdagavond zal in de Gereformeerde Kerk alhier een adventavond worden ge houden waar ds. H. A, Wiersinga uit Lei den, ds. G. Smeenk en cand. F. Pijlman Jr., hulpprediker, beiden uit Vlissingen, zullen spreken over het onderwerp „Verwach ting". Een dameskoor zal zijn medewerking verleenen. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende advertent^. Kerstwijding. Donderdag a.s. zal de Chr. Gemengde zangvereeniging „Hoop op Zegen" met me dewerking van het middelkoor in het Con certgebouw het Bijbelspel „Alzoo lief had God de wereld" van den heer A. Bosdijk opvoeren. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomends advertentie. Vlissingsch scheepvaartnieuws. Aangekomen: „Mecklenburg" van Harwich (verwacht). Om te bunkeren: Nederlandsch m.s. „Mr. Harm Smeenge" van Caen Ita- liaansch s.s. „Deamazella" van Norden- hamn. Vertrokken: „Prinses Juliana" naar Harwich„Mr. Harm Smeenge" naar Antwerpen„Deamazella" naar Bari „Cataharina" naar Londen. DE O.L. VROUWEKERK GEREED. De pt-. Jacobuskerk gesloten Wij lezen in „De Scheldeklok" o.m. „Op het Kerstfeest zal de, wat den in houd betreft, afgebouwde O.L. Vrouwekerk in gebruik worden genomen. In kleine on derdeden moet daarna nog een en ander worden afgewerkt, maar zij is toch voor het gebruik gereed. De machtige O.L. Vrouwekerk, plaats biedend aan ongeveer 1000 „gezeten" parochianen zal dan on getwijfeld groot genoeg zijn, om de ge heel e parochie binnen haar muren te her bergen, 250 plaatsen zijn er bijgekomen en bovendien een doopkapel en Mariakapel, terwijl de tijdelijke gevel vervangen is door de definitieve en het houten zang koor door een van beton en steen. En op den gevel staat daar fier en zwie- PASSAGE EN REISBUREAU „VLISSINGEN" Boulevard de Ruyter 40. Telef. 38 3 rig de schoone beeltenis van de Koningin van den H. Rozenkrans, aan Wie dit Gods huis is toegewijd. Alleen de torens ontbreken nog, maar die zijn van latere zorg. De Communie bank en zijaltaren vragen dringend om verbetering, doch ook hierin zal de gedul dige tijd ons wel verder helpen. Hoe de nieuwe preekstoel zal bevallen? De plaats is nu zeker gunstiger, maar het kan toch noodig blijken, een flink klankbord aan te brengen". „Katholiek Vlissingen mag met trots wijzen op de groote en grootsche kerk, gewijd aan Haar, die voor eeuwen her, de glorie en de toevlucht was van Wal cheren, en tot Wie nog duizenden hoopvol opzien als de Moeder van Altijddurenden Bijstand Alle goede dingen bestaan in drieën. Voor de derde maal vieren wij het Kerst feest in de O.L. Vrouwekerk, sinds zij parochiekerk werd. Tot tweemaal toe za gen de parochianen het altaar en het priesterkoor in nieuwen luister, nu den derden keer jubelen de Kerstgezangen voor het eerst door de voltooide kerk Maar ook deze medaille, hoe schoon zij is, heeft haar keerzijde. De oude katho lieke St. Jacobuskerk, die 80 jaar lang de parochiekerk was, wordt voor goed ge sloten. O zeker, wij kunnen ons indenken, dat daarbij een gevoel van weemoed voor al de ouderen onder ons vervult. Groot en vele waren de weldaden, die de goede God daar mtstortte, bigde en droevige herinne ringen zijn aan het oude Godshuis ver bonden. Inderdaad, het heeft zijn bezwaren, dat sommigen onder ons nu voortaan verder van de kerk verwijderd zijn en daardoor moeilijker kunnen komen tot Hem, die in Zijn woning de Zijnen lederen Zondag wacht en zelfs in de week graag bij zich ziet. Het treft ook ons pijnlijk, dat vooral degenen, die moeilijk ter been zijn en hoog van jaren zich voortaan haast on bereikbaar ver verwijderd weten van de kerk, waarin zij de stramme knieën bui gend, zich zoo graag wenden tot Hem, die daar altijd woont en met liefde naar hen luistert. Het moet erkend, dat zware offers wor den gevraagd, vooral van de ouderen. Laat niemand toch meen en, dat de kerke lijke overheid daarvoor ongevoelig is, maar deze moge toch ten volle vertrouwen, dat iedere welmeenende parochiaan, ook al kost het begrijpelijk moeite, zich edelmoe dig zal onderwerpen aan de maatregelen, die de omstandigheden vragen" „Over de uren, waarop de H.H. Missen zullen worden vastgesteld en over de ver huring der plaatsen zullen van den kansel mededeelingen worden gedaan. Welgemoed gaan wij dit jaar weer het heerlijk Kerstfeest tegemoetMoge dit feest van vrede en vreugde door onze geheele parochie, als één groot gezin ge vierd worden in de ééne parochiekerk, waar het Kerstekind ons allen wacht met Zijn groote gaven, terwijl Zijn Lieve Moe der met teedere goedheid neerblikt op Haar Goddelijk Kind en op ons allen, Haar toegewijde kinderen. Pastoor". Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal. Ter gelegenheid van het 40-jarig jubi leum van prof. dr. Willem Mengelberg als dirigent van het toonkunstkoor dirigeerde dezen Donderdagavond Jospeph Haydn's „Die Jahreszeiten". Amsterdam heeft in het R.A.I.-gebouw een internationaal circusprogramma ge kregen. Bg een firma op het Lange Voorhout te Den Haag zal Dinsdag 20 December de eerste veiling van zilvervossen worden ge houden, op verzoek van de Ned. Ver. van Fokkers van Zilvervossen e.a. pelsdieren. Vergissing van een ontvanger by het uitbetalen van gelden. Donderdagmorgen jl. passeerden twee personen met een personenauto de Bel- gisch-Nederlandsche grens via het grens- kantoor Kapellebrug. Onder het voldoen van de daarvoor vereischte formaliteiten behoorde ook het storten van een gelds bedrag als cautiestelling voor het vervoe ren van de auto naar Nederland. Des avonds keerden de reizigers met hun auto naar België terug en passeerden weer het grenskantoor teneinde het cautiebedrag van den grensontvanger terug te ontvan gen. Op een wisselkantoor ter plaatse bleek den Belgischen reizigers dat de grensontvanger zich bij de terugbetaling van het cautiebedrag had vergist en in- plaats van één, twee bankbiljetten van 100 had terugbetaald. Men achtte het blijkbaar niet noodzakelijk den ontvanger op zijn vergissing opmerkzaam te maken en hem het geld terug te geven. Ook de ontvanger had inmiddels zijn vergissing bemerkt en stelde de plaatselijke politie met een en ander in kennis. Deze stelde te Antwerpen met behulp van de Belgische politie een onderzoek in, en wist de rei zigers op te sporen. Ook wist de politie hen tot teruggave van het teveel uitbe taalde biljet van 100 te bewegen, welk bedrag daarna aan den betrokken grens ontvanger werd teruggegeven die zooals te begrijpen is, in zijn nopjes was, omdat zijn vergissing voor hem een schadepost had kunnen beteekenen. Tulnbouwontwikkelingsdag voor Zeeland. Onder leiding van den heer H. A. Hanken werd Vrijdag te Goes een drukbezochte tuinbouwontwikkelingsdag voor Zeeland gehouden. De voorzitter kon behalve spre kers en deelnemers ook de heeren prof. Sprenger te Wageningen en ir. van der Plassche, inspecteur van den tuinbouw, ver welkomen. Eerste spreker was de heer A. Provoost te Wilhelminadorp over„Varieteiten- keuze". Tweede spreker was de heer W. J. Robijn te Goes over „Onderstammen". De heer S. K. Phaff, ambtenaar van den plantenziektekundigen dienst sprak daarna over „Ziektebestrijding". Laatste spreker was de heer ir. A. K. Zweede uit Wageningen over „Vloeibaar fruit". Nadat nog enkele lantaarnplaatjes wa ren vertoond volgde sluiting. Handesregister Kamer van Koophandel. W ij z 1 g i n g Westelijk Noordbrabant (Breda). J. Beukelaar, Tholen, manuf. en kol.w. Gev. Brugstr. 25 winkel in meubelen, stof- feerderij. Gev. Eendrachtsweg 4 slijterij. Vrijwillige voldoening van belasting. De Minister van Financiën maakt be kend, dat ten behcve van 's Rijks schat kist is ontvangen wegens over vorige ja ren te weinig betaalde belasting naar in komen en/of vermogen (gewetensgeld) bij den ontvanger der directe belastingen te Heinkenszand 8.75, onder de letters A. K. Oostburg 24.48. Plannen tot verbetering van den ouden Vlissingscken weg. De oude Vlissingsche weg, een der oud ste en fraaiste wegen op Walcheren, wordt al jaren door het groote verkeer gemeden. Ê>e reden hiervan is niet slechts gelegen in het feit, dat de Nieuwe Vlissingsche weg een kortere verbinding tusschen de twee Walchersche steden vormt, maar de voor keur voor den jongsten weg vloeit voor een belangrijk deel voort uit den meer dan slechten toestand, waarin de bestrating van de oude verbinding verkeert. De groote, oude kasseien, die door hun kleur aan dezen weg een aparte bekoring verleenen, liggen zo ongelijk, dat zelfs de grootste optimist alleen in uiterste noodzaak zijn auto met hen in aanraking brengt. De oude weg, die door zijn ongemeen karakter en door zijn zeldzame beplanting een belangrijke at tractie voor het toerisme zou kunr n vor men, ligt tengevolge van zijn levensge vaarlijk wegdek verlaten. Hoe het komt, dat men deze verbinding zoo volkomen heeft verwaarloosd Omdat onderhoud geld kost, en omdat de weg niet minder dan drie eigenaren heeft, nl. Middelburg, Vlissingen en de commissie van den weg, bestaande uit een combinatie van personen uit die twee steden. De laat ste beschikt over een fonds, dat ontstond toen de provincie destijds den tol op den weg afkocht. De verwaarloosde weg staat nu echter binnenkort te worden verbeterd, meldt de N.R.Ct. Daar het een tertiaire weg is, en omdat onlangs de bepaling is geschapen, da. onderhoudsplichtigen van tertiaire we gen in Zeeland, van de onderhoudskosten 65 pet. van de provincie kunnen ontvangen, stelt zijn aanpassing aan het snelverkeer geen onoverkomelijke financieele eischen meer. Van de kosten der verbetering, ge raamd op ƒ80.000, zullen de drie hierboven genoemde intstanties slechts 35 pet. be hoeven bij te dragen. De voorstellen tot verbetering van dezen bekenden weg, die dagteekend van 1600, zijn, behalve aan de drie onderhoudsplich tigen, gezonden aan de besturen der drie landelijke gemeenten, door wier gebied de weg leidt. Getracht zal worden van deze gemeenten, die practisch nog meer belang bij de verbetering hebben dan de wettelijke eigenaren, een subsidie te verkrijgen. Armenwet. Bij Kon. besl. zijn, voor het tijdvak van 1 Jan. 1939 tot 31 December 19'0, aange wezen als deskundigen, bevoegd tot het afgeven van een verklaring, als bedoeld in artikel 39, 4de lid van de ArmenwetH. Piccardt, zenuwarts te VlissingenG. J. Scherphuis, zenuwarts te MiddelburgW. K. Dikland, geneesheer-directeur van de stichting „Vrederust" te Bergen op Zoom. OOST- EN WEST-SOUBURG. Jaarvergadering Patrimonium. Gisteravond hield de afdeeling Souburg van Patrimonium haar jaarvergadering. Na opening der vergadering brachten se cretaris en penningmeester de jaarversla gen uit. De rekening van den penningmees ter gaf een klein batig saldo aan. Hierna leverde de heer P. v. d. Putte een onderwerp over „Huisgezin en maatschap pij". Op deze inleiding volgde een zeer ge animeerde bespreking. Op gebruikelijke wijze sloot de voorzitter de vergadering. Optreden van den heer Kers in de „Zwaan" Voor een tamelijk gevulde zaal trad gis teren de Vara-kok, de heer P. J. Kers Jr. op. Na een openingswoord van den voor zitter kreeg de heer Kers direct het woord. Op zeer aangename wijze heeft hij diverse recepten aan de dames voorgelegd. Voor de getuigde van de welvaart onzer voorvaderen. Hun geurige rook tabak, die hun goede smaak bewees, heet nu Oud Holland- sche Pijptabak van C00PVAERT 10ch SCHOUT-I5dp.Yionj ONDERTROUW CIRCULAIRES en -KAARTEN. billijke prijzen moderne uitvoering vlugge levering Drukkerij VAN DE VELDE. pauze was het woord aan de dames. Ieder, die wat te vragen had, kon dit doen. Ver schillende vragen werden gesteld en het ging zeer gezellig en huiselijk toe. Na den heer Kers was het woord aan den heer Stappershoef van Zaltbommel om een kort propagandawoord te spreken. Hij schetste de beteekenis van de radio in het algemeen en die van de arbeiders in het bij zonder. In gedachten bracht hrj zijn gehoor terug naar de Septemberdagen. lederen avond, ja ieder oogenblik luisterde men naar de berichten, die werden doorgegeven of misschien het verlossende woord zou ge sproken worden. Ook in de toekomst zal de omroep nog van groote beteekenis zijn. Wij hopen op betere tijden, maar de interna tionale toestand is nog zeer gespannen. Spreker wees er in dit verband op hoe het fascisme in Italië tot stand kwam m 1923 en het nationaal-socialisme in Duitsch- land in Januari 1933. In het bijzonder de vrouwen wekte spr. op om bij de komende verkiezingen zoo actief mogelijk te zijn om de democratische vrijheid te behouden. Deze rede werd met groote aandacht gevolgd. Na de pauze behandelde de heer Kers verschillende gerechten voor de a.s. feest dagen. Spr. toonde op vaak humoristische wijze aan hoe men op zeer voordeelige wijze iets lekkers kan klaar maken. Voor den aanvang hiervan hadden de aanwezigen een schrift met potlood ontvangen, waar aanteekeningen en recepten in geschreven konden worden. Daarvan werd een ruim ge bruik gemaakt. Te ongeveer 11 uur sloot de voorzitter deze vergadering. MIDDELBURG. Ledenwerving voor het Roode Kruis. De leden van de damesafdeeling en van de transportcolonne van de afdeeling Mid delburg van het Nederlandsche Roode T'ruis, die zich belast hebben met het wer ven van leden, kunnen niet klagen over ge brek aan succes, doch zij ontmoeten bij hun propaganda moeilijkheden. Het blijkt herhaaldelijk, dat er een mis verstand is, die leidt tot verwarring van het Roode Kruis met het Groene- of met het Wit-Gele Kruis. De beide laatste nuttige vereenigingen hebben tot doel hulp te verleenen bij ziekte door het beschikbaar stellen van allerlei verplegingsartikelen, of zooals hier het Wit-Gele Kruis ook doet, door het instel len van een wijkverpleegster. ARNEMUIDEN Jaarvergadering Ons Belang Donderdagavond hield de afdeeling Ar- nemuiden der Z.L.M. de landbouwvereeni- ging „Ons Belang" een algemeene verga dering. De voorzitter de heer C. Franse te Kle- verskerke wierp in zijn openingswoord een terugblik op de financieele uitkomsten van enkele takken van het landbouwbedrijf over 1938. Voor den Walcherschen land bouw met zijn vele gemengde bedrijven en ook door het heerschen van het mond- en klauwzeer was het over het algemeen geen gunstig jaar. Het aftredende bestuurslid de heer C, Janse werd met algemeene stemmen her kozen. Verder werd besloten een volgende ver gadering een spreker uit te tioodigen over de verbetering van het rundvee. Na be spreking van enkele steunmaatregelen en de benoeming van een commissie tot het nazien van de rekening sloot de voorzitter de vergadering. th, de; Sp bre wgs van

Vlissingse Courant | 1938 | | pagina 2