MOTJES fc UIT DE PROVINCIE MIDDELBURG. OOST- EN WEST-SOUBURG. NIEUW- EN ST. JOOSLAND AAGTEKERKE. CLINGE. DREISCHOR De abonne's 1000 500 300 150 100 25 Vandaag zal de eerste Hollandsche fciaatjesharing aan H.M. de Koningin wor den aangeboden. Ook H.K.H. Prinses Juliana en Prins Bernhard zullen met een vaatje van het heerlijke zeebanket worden vereerd, De Nederlandsche vereeniging tot ver eenvoudiging van onze spelling heeft Za terdagmiddag in de groote zaal van het A. M.V.J.-gebouw te Amsterdam een drukbe zochte vergadering gehouden, waar verte genwoordigers van alle takken van onder wijs hun meening hebben gezegd over de thans heerschende verwarring op het ge bied van de spelling. ts De tweejaarlijksche algemeene vergade ring van den Centralen bond van trans portarbeiders, welke drie dagen zal duren, is hedenochtend in de „Harmonie" te Gro ningen geopend met een rede van den voor zitter, den heer A. Kievit. Op 75-jarIgen leeftijd is te Amsterdam Overleden de heer Maurits Rodrigues de Miranda, die o.m. vele jaren te Middelburg ;een hotel geëxploiteerd heeft. e Gisteren ztfn twee treinen ontspoord in 'de omgeving van San Luis Potosi (Mexi co). Verscheidene personen werden ge wond. Men veronderstelt, dat de treinen tot ontsporen werden gebracht door aan hangers van generaal Cedillo. s e De gedelegeerden ter Europeesche post- fconferentie te Brussel hebben onder het Voorbehoud van ratificatie door de belang hebbende postadministraties een overeen komst geteekend, waarbij de toeslag voor luchttransport in het Europeesche postver keer wordt afgeschaft. De overeenkomst zal op zijn laatst op 1 Augustus 1939 van kracht worden, f. e De belangrijkheid van Londen als kunst markt is gebleken uit het resultaat van de Veiling der collectie-Schiff, welke uit New York was overgebracht en bijna 100.000 pond heeft opgebracht De veiling heeft drie dagen geduurd. 9 De staatssecretaris van het ItaHaansche ministerie van oorlog, generaal Pariani, schrijft in het tijdschrift „Rassegma Ita- liana"y dat Italië thans in het geheel 9.800.000 man tusschen 18 en 55 jaar of 23 procent der bevolking kan mobiliseeren, waarbij nog komen 2.300.000 weerbare mannen uit het rijk en de Noord-Afrikaan- sche provincies komen, De Poolsche bladen melden, dat de her tog en de hertogin van Kent in Juli in Polen verwacht kunnen worden. Zij zouden evenals het vorig jaar de gast zijn van graaf Alfred Potocki op diens landgoed ï^ancut. 9 By een brand in een kiezelwasscherij te Obernburg a. d. Main (Buitsehland) zijn twee arbeiders, die door het plotselinge uit breken van het vuur niet meer konden ont komen, levend verbrand. Een derde be kwam zware verwondingen. on In de Brandenburgsche motorenfabrie- ken te Spandau is tijdens proefnemingen .een ernstig ongeluk gebeurd, dat in de pers slechts vermeld wordt in een overlijdens bericht, dat door de fabrieksdirectie in de kranten is geplaatst voor de vijf bij het Ongeluk om het leven gekomen arbeiders. Daarin wordt gezegd, dat het ongeluk ge beurde „bij werkzaamheden tot herstel van het vaderland." *99 Nabij Stockholm is de auto, waarin de filmster Greta Garbo en de dirigent Sto- kowski reden, omgeslagen. De beide inzit tenden. zijn evenwel ongedeerd gebleven. z In het Palestijnsche dorp Barish nabij Ramelh zijn twee families slaags geraakt. In het gevecht werden veertig personen gewond, Te Homs (Noord-Sirië)' is het tot een ikloppartij gekomen tusschen soldaten van het vreemdelingenlegioen en kooplieden. Deze vechtpartij heeft geen politieke be- teekenis. Er werden 12 personen gewond. Twintig personen zijn gearresteerd. fli 9 De seismograaf van de Fordham univer siteit heeft Zaterdagnacht twee aardschok ken geregistreerd, waarvan het epicen trum ongeveer vijfduizend kilometer ten zuiden van New York lag. O O Zondag naderde een taifoen langzaam de Japansche kust. De taifoen is ontstaan in de omgeving van de vulkanische Bonln- eüanden. Tot nu toe is nog geen melding gemaakt van schade. 9 Te Divin in Slowakije zijn Zaterdag vier vrouwen op het veld door den bliksem ge troffen en gedood. Zy werden geheel ver koold. P.T.T. op Woensdag a.s. In verband met den verjaardag van Z.K. J3. Prins Bernhard op 29 dezer, is de (dienstuitvoering op dien dag als volgt ge kegeld .i Het kantoor is voor den telegraaf- en telefoondienst doorloopend geopend. Voor den postdienst, voor alle onderdee- Jen tot 12 uur. De girostortingen welke worden aange nomen, worden eerst den volgenden dag gelijktijdig met die van den 30sten Juni aan het centrale giro-kantoor gezonden, behoudens die waarvan spoedbehandeling wordt gevraagd, welke laatste evenwel ten centraal girokantoor slechts worden geboekt voor zoover deze aldaar vóór elf uur aanwezig zijn. Ook voor de busrechthouders is het kan toor geopend als op werkdagen. De tweede briefpostbestelling, de tweede pakketpostbestelling en de tweede lichting der bussen in de stad worden dien dag niet uitgevoerd. Marinejachtje omhooggevaren. Zondagmiddag is het motorzeiljacht „Falga" van de Marine Jachtclub alhier met 5 opvarenden bij het zeilen op het Nollehoofd gevaren en blijven zitten. Omstreeks half vier voer men met volle zeilen voor het badstrand. Het paalhoofd bij den Nolledijk stond toen geheel onder water. Vermoedelijk dachten de opvaren den dat er genoeg water stond om hier over heen te kunnen varen. Dit was ech ter niet het geval zoodat het jachtje vast liep. Bij laag water is gebleken d»at het by de botsing lek is geslagen. Men zal trachten het schip dat reeds geheel afge tuigd is, te dichten en het hierna los te trekken. Gecompliceerde uitzetting van ongewensch- te vreemdelinge. De politie te Amsterdam had een bevel tot uitzetting uit ons land uitgevaardigd tegen een 21-jarig Pooïsch meisje, dat het vorig jaar te Amsterdam was aangekomen. Daar te Amsterdam niet over een directe verbinding met Polen wordt beschikt en de reis door Duitschland te veel formalitei ten vraagt, is deze ongewenschte vreemde linge Zaterdag ter beschikking van den Commissaris van Politie alhier gesteld en naar het bureau van politie overgebracht. Door zijn zorgen is zij in den nacht van Za terdag op Zondag door een inspecteur van politie naar het Poolsche stoomschip „Slask" overgebracht, dat van Antwerpen komende op de reede heeft gestopt om het meisje aan boord te nemen, waarna het de reis naar Gdynia, de bekende Poolsche ha ven, heeft voortgezet. Vlissingsch scheepvaartnieuws. Aangekomen: „Prinses Juliana" van Harwich (verwacht) Nederlandsch m.s, „Geziena" van LondenNederlandsch m.s. „Gejo" van Terneuzen „Drente" van Antwerpen „Eland" van Par„Rottum", „Vledderveen" van Londen „San Antonio" van Tavira„Union" van Dartmouth. Om te bunkerenNederlandsch m.s. „Melissa" van HavreNederlandsch m.s. „Grunda" van AntwerpenZweedsch s.s. „Ivan Gorthon" van Rid-Hamdock „Graculus" van Sittdngboume Noorsch s.s. „Fjord" van TerneuzenBelgisch m.s. „Renepaul" van Rouaan. Vertrokken*. „Mecklenburg" naar Harwich„Gejo", „Drente" naar Londen „Eland" „Rottum", „Melissa" naar Antwer pen „Vledderveen" naar Brussel„Ivan Gorthon" en „Graculus' naar New Found- land „San Antonio" naar Mistley „Grun da" naar Lomma; „Renepaul" naar Sluis kil „Fjord" naar Archangel„Penteli" naar zee. Wedvlucht met postduiven. Zondag 26 Juni jl. hield de postduiven vereniging „De Vriendenkring" haar wed vlucht vanuit Pont St. Maxence. Afstand 247 K.M. Los 715 uur. Eerste aankomende duif om 11-11-43 uur. Laatste prijsduif om 11-49-52 uur. De prezen werfden als volgt behaald le, 3e, 6e, 7e, 9e, 10e, 15e pr. M. van Bslzen; 2e pr. gebr. Wisse4e en lie pr. B. J. Peters 5e W. Beekman8e en. 14e pr. K. Marijs12e pr. C. Bosschaart13e pr. C. Mommaas 16e pr. F. Temmerman. Stand kampioenschap eerste vijf deel nemers luidt als volgtM. van Belzen 614 p.K. Marijs 603 p. gebr. Wisse 376 p. H. Peters 330 p.J. H. Leijdekkers 294 p. Het jubileum van de Vereeniging voor Ziekenhuisverpleging. De feestelijke herdenking van het tien jarig bestaan van de Vereeniging voor Zie kenhuisverpleging op Walcheren is Zater dag in alle opzichten goed geslaagd. Nog voordat de receptie in de bovenzaal van het Nederlandsch koffiehuis te Mid delburg begon, waren daar verschillende bloemstukken aangebracht, o.a. van de zus terverenigingen te Vlissingen, in Zuid- en Noord-Beveland en in Zeeuwsch-Vlaande- ren. Van hen, die op de receptie hun ge- lukwenschen kwamen aanbieden, noemen wij in de eerste plaats de vertegenwoordi gers der zusterafdeelingen in Zeeuwsch- Vlaanderen, in Noord- en Zuid-Beveland en te Vlissingen. Voor de laatste sprak dr. A. Staverman, die als zijn persoonlijken wensch naar voren bracht, dat de tijd moge aanbreken dat Vlissingen in de Walchersche vereeniging wordt opgenomen en deze vereeniging ge heel het eiland omvat. Na de receptie had de algemeene verga dering plaats onder voorzitterschap van jhr. mr. A. F. C. de Casembroot. Het jaarverslag en de rekening werden goedgekeurd. Tot bestuursleden werden herkozen jhr. mr. A. F. C. de Casembroot te Westkapel- le, L. Onderdijk te Middelburg en dr. P. de Haas te Arnemuiden. Na de rondvraag sloot de voorzitter de gewone vergadering en ging direct over tot de F eestvergadering. De voorzitter gaf daarop eerst een kijkje in de wordingsgeschiedenis van de vereeni ging en wees er op, dat zij thans 10 jaar en 2 dagen bestond. Thans heeft men 27.000 leden en een. reservefonds van 48.000. De secretaris, de heer Onderdijk deed daarop mededeeling van ingekomen schrif telijke en telegrafische gelukwenschen. Hierna was gelegenheid voor de aanwe zigen om een woordje te zeggen. Hiervan maakten gebruik de heeren dr. S. S. Sme ding, hoofdredacteur van de Middelburg- sche Courant, H. J. van Geuns, S. Stolk na men de federatie, J, H. de Jongh namens de boden van het Middelburgsch Zieken fonds, A. D. Littoorj als een der oprichters, A. Flipse, ook mede-oprichter en F. de Rijke als oprichter en oud-bestuurslid. De heer Onderdijk bracht dank aan het bestuur voor de samenwerking en verder aan alle medewerkers der vereeniging. De voorzitter dankte tenslotte een voor een de verschillende sprekers voor de goe de wenschen en de woorden van medeleven met de vereeniging en haar streven. Zeeuwsche Schaakbond. Zaterdag 25 Juni werd een vergadering gehouden van het bestuur van den Zeeuw- schen Schaakbond! met afgevaardigden der afdeelingen. De heer J. S. Blokpoel te Middelburg werd tot secretaris gekozen. Omtrent de competitiewedstrijden in den aanstaanden winter kwam men overeen te spelen in drie klassen. In klasse I zouden uitkomen Middel burg I en n, Goes I en n en Vlissingen I in klasse HMiddelburg HE, Vlissingen II en A.S.V. I f in klasse Hl Koudekerke, Vlissingen Hl en A.S.V. H. Bij klasse II en m wordt gespeeld met dubbele ronden. De tijd w-erd bepaald op 30 zetten per anderhalf uur. Voor het tournooi om het kampioen schap van den Zeeuwschen Schaakbond zal elke club hoogstens twee spelers aanwijzen. Verder speelt daarin mee do heer J, J, yan den Enke te Zierikzee, De volkszangschool. Er was Zaterdagavond by de tweede op voering van de cantate „Goudhaartje en de troubadour" weer geen plaatsje in de Con certzaal onbezet en de leerlingen van de Volkszangschool hebben weder met animo de aardige operette vertolkt, waarby ook ditmaal «vooral de kleine solistjes zich bij spel en zang uitstekend woerden* Plotseling overleden. Gistermorgen ging de bijna 76-jarige heer Schouten van zijn woning aan den Seis- singel naar de R.K. kerk, toen hy in de Seisstraat plotseling ddor een hartverlam ming werd getroffen en dood neerviel, waar bij nog een bloedende wonde aan zijn hoofd ontstond. Het stoffelijk overschot is eerst bij een der omwonenden binnengebracht en later per politiebrancard naar de woning vervoerd. Een gevaarlijke hond. In den nacht van Zaterdag op Zóndag is een groote zwarte hond in de omgeving van Nieuw Middelburg en den Noordweg, op roof uitgeweest en heeft verschillende ko nijnenhokken opengebroken. Enkele lang- ooren moesten het ontgelden en werden dood teruggevonden, terwijl anderen van de ope ning gebruik makende, er tusschen uit gin gen en elders werden teruggevonden. De Langedelft-bestrating. De vele klachten over de gladheid van het plaveisel in de Lange- en Kortedelft zyn aanleiding geweest tot het nemen van een proef met het vlakker leggen van de straat en het bestrooien der koperslakken met stukjes steen, met het doel zoo de steenen ruwer te maken. Men koos het deel bij de St. Jansstraat, waar het voor paar den, komende uit die straat al heel moeilijk was op de pooten te blijven staan. Voldoet deze proef, dan ligt het in de be doeling de hoofdstraat in haar geheel een zelfde bewerking te ondergaan, in de hoop aan de gerechtvaardigde klachten een einde te maken. Nederl. Juristen Vereeniging. In de Zaterdagmorgen in St. Joris te Mid delburg gehouden huishoudelijke vergade ring van de Nederlandsche Juristenvereeni- ging werden tot bestuursleden gekozen mr. S. N. B. Hanbertsma, mr. J. Offerhaus en prof. mr. dr. L. W. van der Pot, zulks in de vacatures ontstaan door de periodieke aftreding van de heeren prof. mr. E. M. Meyers, mr. A. J. Marx en mr. H, van Wageningen. Hierna werd de openbare vergadering hervat en kwam aan de orde de vraag of de vertegenwoordiging krachtens volmacht na dere wettelijke regeling behoeft en zoo ja, in welken zin. In den loop der vergadering werd o.a. ook nog medegedeeld, dat het secretariaat overgaat in handen van prof. mr. P. A. J. Losecaat Vermeer. Na afloop maakten de nog aanwezige leden een autotocht naar 'Veeres Gevonden voorwerpen. Een sleutel bij v. d. Berg, Middelburgsche straat 46 blauwe mantelband bij Visser, Kanaalstraat 15 fietsnetje en polshorloge bij L. de Witte, Middelburgsche straat 81 paar klompjes aan speld bij Leeman, Spoor straat 18. Een belangrijke wegverbetering. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, zullen de werkzaamheden, die thans verricht worden aan den hoofdstraatweg in de kom van het dorp Nieuwland, vermoedelijk Woensdag beëindigd zijn. Reeds thans is te zien, dat een zeer groote verbetering is aangebracht in de gevaarlijke bocht aldaar. Als het werk is beëindigd zal het verkeer met deze groote verbetering zeer zeker ge baat zijn. Actie tegen den coloradokever. Vrijdagavond had de plaatselijke land- bouwvereeniging op verzoek van den Burr gemeester een vergadering uitgeschreven, ten einde een bespreking te voeren tot be spuiting van de aardappelvelden ter bestrij ding van den coloradokever. Deze bespreking, die in zeer aangename stemn^ng verliep, had het volgende resul taat. De landbouwers bespuiten voor eigen rekening hunne velden. Van gemeentewege worden de kleine veldjes beplant met aard appelen in de z.g. volkstuintjes bespoten. Aan het bespuiten van de volkstuintjes van gemeentewege zyn geen kosten voor belang hebbenden verbonden. De waterleiding maatschappij verleende ook medewerking door het voor deze be spuiting benoodigde water tegen betaling te leveren. De burgemeester drukte de aanwezigen zeer op het hart om de groenten als sla enz. die in de nabijheid van de aardappelvelden liggen, na de bespuiting, bij consumptie goed te wasschen, aangezien het loodarse- naat zwaar vergiftigd is. De coloradokever is in deze gemeente nog niet voorgekomen. Het geldt dus hier beter voorkomen dan genezen. Elfjarig meisje verdronken. Een elfjarig dochtertje van den arbei der E. van der Waes te Aardenburg is Zaterdagmiddag in een kreek nabij deze gemeente verdronken. Het meisje was met eenige andere kin deren in de kreek gaan zwemmen. Met nog een speelkameraadje waagde zij zich waar schijnlijk te ver in het water. Beide kinde ren verdwenen in de diepte. Het jongetje kon tydig op het droge worden gehaald. Bij het meisje waren de levensgeesten echter reeds geweken. Ook kunstmatige ademhaling mocht niet meer baten. Benoeming nieuwe burgemeester van Clinge. By Kon. besluit van 23 Juni 1938 is met ingang van 1 Juli 1938 benoemd tot bur gemeester der gemeente Clinge, P. V. M. Vercauteren. De heer Vercauteren is thans wethouder der gemeente Clinge. 30 jaar burgemeester. Vandaag herdenkt de heer E. H. P. van Nahuys den dag waarop hg voor 30 jaar burgemeester-secretaris van Dreischor werd. Verder is hij reeds 26 jaar burge meester van Noordgouwe. Reeds maanden is hy thans ziek, zoodat hij zooals gemeld ter gelegenheid van zijn herbenoeming eeni- gen tijd geleden op zyn ziekbed moest wor den beëedigd. MARINE ENILEGËR Opgave overgeplaatste onderofficieren der Marine. Majoor-monteur J. F. Baayens van O.Z. D. naar Sumatra. Sergt.-machinist H. Bastiaan van Van Speijk naar Sumatra. Sergt.-machinist H. M. Burgers van Van Speijk naar Kaz. Amsterdam, tewerkge steld bij den bouw van den mijnenlegger „W. van der Zaan", bij de Ned. Dokmij. te Amsterdam. Schipper P. W. van Warmerdan, van O. Z.D. naar afd. Mariniers R'dam, tewerk gesteld bij den bouw van de O-booten K XIX en K XX bij de N.V. Wilton Feyën- oord te Schiedam. Maj.-torpedomaker P. Zeegers van O.Z. D. naar Afd. Marns. R'dam, tewerkgesteld alsvoren. Maj.-machinist D. Swanborn van O.Z.D. naar Afd. Marns. te R'dam, tewerkgesteld bij den bouw van de O-booten by de Rott. Droogdok Mg. te Rotterdam. Schipper G. van Weerdenburg van W.s. Willemsoord naar O.Z.D. Schipper M. Valkhoff van Kazerne Wil lemsoord naar O.Z.D. Bootsman S. van der Scheer van O.Z.D. naar W.s. Willemsoord, Bootsman W. van Gent van O.Z.D. naar Kazerne Willemsoord. KERK- EN SCHOOLNIEUWS Aan de Chr. H.B.S. (5 jarige cursus) te Den Haag is geslaagd voor het eindexamen de heer P. Kleinepier te Zoutelande. in het bezit eener Polls, zyn gratis verzekerd tegen ongelukken voor 2 gulden by levenslange on geschiktheid tot werken. gulden bfl dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bö verlies San duim. gulden by verlies van een wijsvinger. gulden by verlies van een anderen vinger. LUCHTVAART Groote vlucht van marinetoestelleu langs Pacific-kust. Acht en veertig Amerikaansche marine patrouillevliegtuigen zyn Zaterdagochtend van San Diego Californië) opgestegen voor een non stopvlucht langs de kust van den Stillen Oceaan naar Seattle. Dit is de groots ste massavlucht, die de Amerikaansche marine ooit heeft ondernomen. De af te leg gen afstand bedraagt 2000 K.M. Gisteren zijn 44 van de 48 bombarde mentsvliegtuigen op het Washington-meer te Seattle gedaald. Zij hebben 1900 kilometer; afgelegd, de grootste afstand, door Ameri kaansche vliegtuigen in groepsverband zon- der tusschenlanding gevlogen. Vier toestel len keerden naar San Diego terug, Amy Johnson heeft een ongeluk. De aviatrice Amy Johnson is Zondag tijdens een vliegfeest te Walsall met een zweefvliegtuig neergestort. Zij werd onge deerd uit de wrakstukken gehaald. RECHTSZAKEN Kantongerecht te Middelburg, De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens Overtreding van de „Motor- en Rijwiel- wet" j P. K. te Domburg, 3 b. s. 3 d. h. J. C. v. d. W. te Goes, 1 b. s. 1 d. h. M. B. te Koudekerke, 2 b. s. 2 d. h.A. (Jh. V. te Middelburg, 1 b. s. 1 d. h. A. C, te Zoutelande, 2 b. s. 1 w. t. sch.J, P.L* te Middelburg, 3 b. s. 3 d. h.A. C. te Vlissingen, 2 b. s. 2 d. h.C. M, te Vrou wenpolder, 3 b. s. 3 d. h.A. de C. te Goes, 10 b. s. 10 d. h.W. G. te Goes* 2 b. s. 2 d. h.W. V. te Koudekerke* 2 b. s. 2 d. h.J. M. te Middelburg, 4 b. s. 2 d. h.H. v. K. te Oost- en We-st- Souburg, 0.50 b. s. 1 w. t. sch. A. B. te Veere, 1 b. s. 1 d. h.M. J. te Goes, f. 5 b. s. 5 d. h.J. P. K. te Vlissingen, 1 fc>, s. 1 d. h. Overtreding Keuringsverordening voor de gemeente Middelburg A. A. v. d. M. te Tilburg 3 b. s. 3 d. h. Te Middelburg met een voertuig een standplaats innemen ten einde waren aan het publiek te verkoopen zonder vergun ning van B. en W.A. C. de V, te Vlissin gen, 1 b. s. 1 d. h. Zonder daartoe gerechtigd te zijn loop an over eens anders grond J. L. B. S. te Middelburg, 0.50 b. s. 1 d. h. Zonder daartoe gerechtigd te zijn loopen op eenigen grond, die beplant isA. R. te Oostkapelle, vrijspraak. De gegijzelde journalist. De journalist C. L. Hansen, die ruim drie weken in December van het vorige jaar in gijzeling doorbracht, omdat hij weigerde den naam te noemen van dengene, van wien hij inlichtingen omtrent het verhan delde in een geheime zitting van den, Haagschen gemeenteraad zou hebben ge kregen en die, na de gijzeling, vervolgd werd wegens het als getuige opzettelijk niet voldoen aan zijn verplichtingen, welke men als zoodanig te vervullen heeft (art* 192 wetboek van strafrecht), was by het Haagsche Hof in appèl gekomen van een vonnis van de Haagsche rechtbank waar bij hij veroordeeld was tot 100 subsidiair 50 dagen hechtenis. De procureur-generaal bij het Haagsche gerechtshof had bevestiging van het von nis der rechtbank geëischt. Conform dezen eisch heeft het Hof heden uitspraak ge daan. LANDBOUW EN VEETEELT Invoerprjjsverschil voor aardappelen. De minister van Economische Zaken, ge let op artikel 12 van het crisis monopolie- besluit 1933 en op zijn beschikking van 17 Maart 1938, zooals deze laatstelyk is ge- wyzigd, heeft goedgevonden genoemde be schikking te wijzigen in dier voege, dat het daarin bepaalde wordt gelezen als volgt „Het prijsverschil voor aardappelen waarvan de invoer plaats vindt in het tijd vak, aanvangende met ingang van 1 April 1938 en eindigende met ingang van 1 Aug. 1938 vast te stellen op 3 per 100 kg net to". Uit het bovenstaande, aan de Staats courant ontleende, bericht blijkt, dat de voorgenomen verhooging van het prysver- schil voor aardappelen van f 3 05 l 5 voor

Vlissingse Courant | 1938 | | pagina 2