NOOTJES Hoofdpijn, indigestie en rheumatische rugpijnen Een permanente Luchtvaart-tentoonstelling BINNENLAND GEMENGD NIEUWS MARKTBERICHTEN Grisis-Publicatiën. BURGERLIJKE STAND STOOMVAARTLIJNEN AGENDA HOOGWATER TE VLISSINGEN De Tweede Kamer is bijeengeroepen te gen Dinsdag 26 April a.s., des namiddags te kwart voor twee. Ongeveer twee duizend verkenners, pad- vindsters en welpen van den Leger des Hcils-padvindersbond, zullen uit alle dee- 'en des lands op den tweeden Paaschdag op het landgoed Meerenbosch bij 's-Graven- hage bijeenkomen. Het bedrag- van de heffing en de steun- uitkeering op boter is, behoudens tusschen- tijdsche wijziging, voor de week van 14 tot 21 April vastgesteld op 50 cent per kg (on veranderd). Het centraal bureau voor de statistiek deelt mede dat de Nederlandsche electrici- teits-f abrieken, die in de openbare stro om- behoefte voorzien, in de afgeloopen maand Maart 199 millioen kwh. uit de centrales hebben afgegeven. In Maart 1937 bedroeg de afgifte 193 millioen kwh. De cijfers voor de maanden Januari en Februari 1938 lui den resp. 224 en 192 millioen kwh. De kapitein der artillerie,- A. Asman uit Amersfoort, die Zaterdagmorgen vroeg bij een auto-ongeluk te Hulshorst ernstig werd gewond, is gistermiddag in het ziekenhu'3 „Salem" te Ermelo aan de bekomen ver wondingen overleden. Gistermiddag is te Berlijn een bataljon van het 14e reg. infanterie uit Linz aan gekomen, evenals een zgn. lastdier-machi negeweer-compagnie. De Oostenrijksche troepen zullen deelnemen aan de groote parade op den verjaardag van Hitier. Het Engelsche Lagerhuis is gisteren verdaagd tot 26 April, den dag waarop de begrooting wordt ingediend. Het Hooger- huis is tot 2 Mei op reces gegaan. De filmoperateurs in Londen, die lid zijn van den bond van electriciens, zijn gister avond in staking gegaan uit protest tegen de weigering van sommige werkgevers met hun vertegenwoordigers te onderhandelen over verhooging van loonen en arbeids voorwaarden. Tot nu toe moesten alleen enkele bioscopen in de voorsteden de voor stellingen onderbreken. Aan de spoorlijn Milaan-Bologna (Italië) zijn proefnemingen verricht met nieuwe instrumenten, welke zijn uitgevonden door ingenieur Lodetti, en de rails geluidloos maken, waardoor het karakteristieke stoo- ten van den trein wordt weggenomen. Nootje Op vijftien mijl afstand van Suez (Egyp te) is gisteren een vrachtauto met werklie den op een spoorwegovergang door een goe derentrein gegrepen. Achttien arbeiders werden gedood en vijftien gewond. In de „Ocean" mijn van de Pittsburgy Coal Company te Smithdale (Pennsylvania) zijn gisteren twee mijnwerkers door een instorting om het leven gekomen. Een afscheid. Het was Woensdag de laatste dag dat Mejuffrouw J. M. Solbach aan de R. K •chool op den Wal verbonden was. Geduren de 22 jaar, waarvan 12 jaar aan deze school, heeft zg haar beste krachten aan het onderwijs geschonken. Wegens a.s. hu welijk had z\j ontslag gevraagd en dit is haar op de meest eervolle wijze verleend. Het was dan ook te begrijpen, dat niet al leen het onderwijzend personeel, maar ook het schoolbestuur alsmede de wethouder van onderwijs in het Vincentiushuis aanwe zig waren om afscheid van de scheidende te nemen. De kinderen hebben door zang en decla matie dank gebracht voor alles, wat mej. Solbach voor hen geweest is, niet alleen als onderwijzeres, maar ook door het verlee- nen van de meest uitgebreide hulp. Achtereenvolgens voerden het woord het hoofd der school, de heer P. M. Wolters, de heer C. J. de Groot, namens het onderwij zend personeelde ZeerEerw. heer J. A. Voorham namens het schoolbestuur en de heer M. H. Boasson namens het gemeente bestuur. Allen roemden den grooten ijver en toewijding van mej. Solbach en spraken de beste wenschen uit voor haar verder leven. De meeste toespraken gingen gepaard met het aanbieden van geschenken. Mej. Solbach dankte allen onder den in druk van dit afscheid, voor de betoonde toegenegenheid en nam met een handdruk afscheid. Den kinderen wacht na de vacantie nog een tractatie. Een jubileum. Heden herdenkt de heer J. P. Lucieer den dag, waarop hij voor 35 jaar als schilders knecht bij den heer A. Heijboer op de Ba lans in dienst trad. Mede omdat vroegere lustrums door verschillende omstandighe den ongemerkt voorbijgingen, heeft de heer Heijboer heden uiting willen geven aan zijn groote waardeering voor het werk van den heer Lucieer en hij heeft hem dit door het asuibiecien van een geschenk, van bloemen en versnaperingen en het verder vrij af ge ven, doen blijken. Pachtvermindering van voor volkstuinen gebruikte gemeentegronden. Het bestuur der vereeniging voor Volks tuinen „Kweeklust" heeft aan den Raad te Middelburg verzocht de pachtsom van de verschillende gemeentegronden, welke, op basis van 175 per h.a. per jaar, bij haar in pacht zijn, te verminderen met 20 alzoo tot 140, zulks voor het pachtjaar 1 December 1937 tot 1 December 1938. B. en W. stellen voor op dit verzoek guo- stig te beschikken. Voorziening vacature onderwijzer school C. Door het ontslag verleenen aan den heer P. A. Vermeulen als onderwijzer aan school C, moet in die vacature worden voorzien. Nadat sollicitanten waren opgeroepen, ver zocht ook een tweetal leerkrachten van school A om overplaatsing naar school C, zulks met het oog op een in de toekomst niet denkbeeldige op-wachtgeld-stelling. Het voorstel wordt nu gedaan om den onderwijzer C. J. Geldhof over te plaatsen van school A naar school C. Ter vervulling van de dan ontstane vacature aan school A willen Burg. en Weth. sollicitanten oproe pen voor onderwijzeres, aangezien het on derwijs in handwerken daarmede ten zeer ste gebaat zal zijn. Dat dit onderwijs, on danks het feit, dat slechts één onderwijze res aan de school is verbonden, geen stag natie ondervindt, is te danken aan de reeds langdurige belangelooze medewerking van een onderwijzeres-volontaire. Wederom een honderdjarige. Morgen bestaat wederom een Mlddel- burgsche zaak 100 jaar, nl. die der firma Gebr. Peek. Op 16 April 1838 opende de grootvader van den tegenwoordigen eigenaar, de heer J. Peek, met zijn broeder de zaak op den Burg. Het was toen een koperslager^, die in den loop der jaren tot een groot bedrijf is uitgegroeid. De tegenwoordige eigenaar, de heer J. C. E. J. Peek, heeft goed begrepen, dat men de bakens moet verzetten als het getij ver loopt. Handbrandspuiten, die de firma ook vervaardigde, zijn er maar enkele meer, en voor de koperslagerij en handel in koper waren is de tijd ook roo goed als voorbij. Dat de heer Peek de branche huishoude lijke artikelen en met name nu ook aarde werk enz. belangrijk heeft uitgebreid, is daarom goed gezien geweest. 25-jarig jubileum. Zooals reeds in het kort gemeld, her denkt de heer C. Barentsen, districts- bouwkundige bij den rijksgebouwendienst te Middelburg, heden den dag waarop hij voor 25 jaar in staatsdienst trad. Gisteren is in intiemen kring op het districtsbureel dit feit herdacht Daarbg is de jubilaris toegesproken door den heer L. BJok uit 's-Gravenhage, directeur van de onderhouds- en uitbreidingswerken, die als blijk van waardeering een boekwerk aan bood. Namens alle ambtenaren van den dienst sprak de onderdirecteur, de heer J. F. L. de Boer, eveneens uit 's-Gravenhage, en bood bloemen en een ets, voorstellende den toren van Veere, aan. Namens het personeel van het bureau te Middelburg sprak de heer B. Dentz. Deze bcod een omlijsting voor de ets aan. Heden ontving de jubilaris vele bloem stukken en telegrammen w.o. van mr. dr. K. J. Frederiks, secretaris-generaal van Binnenlandsche Zaken en van J. C. E. baron van Lynden, hoofd rijksgebouwen dienst. Hedenmiddag had een receptie in hotel „de Burg" plaats. Dief aangehouden. Hedennacht heeft de politie te Middel burg proces-verbaal opgemaakt tegen ze keren S., diie zich schuldig maakte aan diefstal van een balk. OOST- EN WEST-SOUBURG Korfbalvereenigjng opgericht. Als vervolg op den propaganda-wedstrijd te Souburg op Zaterdag j.l. werd gister avond in het vereenigingsgebouw „Con cordia" een vergadering belegd, teneinde te komen tot de oprichting van een korf balvereniging. Al was de opkomst niet groot, de aan wezigen waren enthousiast en na afloop van de prettige bijeenkomst was de op richting onder den naam S.K.V. „Animo" met 13 leden een feit. Het secretariaat wordt, in afwachting van de verkiezing van een definitief bestuur, waargenomen door den heer W. Goor, Nieuwe Vlissing- sche weg 13. Het voorloopig bestuur zal trachten spoedig een terrein ter beschik king te hebben. Ook zal het zich in ver binding stellen met de bestaande korf balverenigingen in den omtrek, zoodat de hoop gewettigd is, dat „Animo" wel dra haar eersten wedstrijd zal kunnen spelen. De vertegenwoordigers van den Z.K.B., de heeren A. Everaars en G. de Ru Jr., gaven de verzekering, dat de jonge ver eeniging op volledigen steun en medewer king van den Z.K.B. kan rekenen. DOMBURG Gemeenteraad. Donderdagavond vergaderde de gemeen teraad van Domburg. In principe werd besloten de vereeniging tot stichting en instandhouding van Chr. scholen voor zwakzinnigen een subsidie van 30 per leerling die uit deze gemeente eventueel die school zou bezoeken, te ver leenen. Het comité voor B-steun vroeg den raad beschikbaarstelling van een bedrag van 54 maal 5.70. In dit bedrag wordt door het Al haar klachten in korten tijd verdwenen „Vele jaren leed ik aan hoofdpijn, indi- gestio en rheumatische rugpijn, tot ik l'/2 jaar geleden er toe overging Kruschen Salts te gaan gebruiken. Reeds na eenige maanden bemerkte ik een belangrijke ver betering, terwijl nu al mijn klachten zoo goed als geheel zijn verdwenen. Ik ben in die V/2 jaar een heel ander mensch gewor den". Mej. W. D. te R. Deze dame koos het juiste middel om haar klachten te bestrijden. Kruschen Salts reinigt nl. Uw lichaam van alle schadelijke stoffen, terwijl Uw afvoerorganen worden aangespoord tot betere en geregelde wer king, waardoor U er van verzekerd zijt, dat zich geen afvalstoffen meer kunnen ophoo- gen en Uw klachten voorgoed verdwenen zijn. Kruschen Salts is verkrijgbaar bij apothekers en erkende drogisten 0.40, 0.75 en 1.60 per flacon. Let op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Han dels Mij., Amsterdam, voorkomt. (Adv.) Rijk bijgedragen voor 54 maal 3.70, zoodat feitelijk een bedrag van 2 per werklooza of 108 ten laste der gemeente blijft. Be sloten werd dit bedrag toe te staan. De begrooting van het waterleidingbedrijf 1937 moest worden gewijzigd. Het verlie3- saldo oorspronkelijk geraamd op 491 moest nader worden geraamd op 793. B. en W. hadden in verband met de uit komsten van het waterleidingbedrijf in 1937 een nauwkeurig onderzoek laten instellen naar den vermoedelijken uitslag van het dienstjaar 1938. Een en ander met de voor opgestelde bedoeling dat in geen geval een hooger tekort dan geraamd te duchten zou zijn. Teneinde dit te bereiken was het wen- schelijk om de uitgaven te verhoogen in ra ming met 680. Om hiervoor dekking te vinden stelden B. en W. voor verschillende wijzigingen in de toepassing der voorwaar den aan te brengen. Na een uitgebreide discussie werden deze voorstellen met algemeene stemmen aan vaard. Nog werd besloten in de politie-verorde- ning indien mogelijk op te nemen een ver bod tot het plaatsen van. grijpkasten aan den openbaren weg. Begin van brand. Toen Woensdagavond laat de heer J. v. O. de schilderswerkplaats passeerde van den heer P. in de Wijngaardstraat, bemerkte hij dat deze vol rook stond. Direct werden de bewoners gewaarschuwd en het bleek dat een begin van brand was ontstaan in de bergplaats achter den schilderswinkel. Het gelukte met eenige emmers water het vuur te blusschen. De oorzaak ligt vermoedelijk in het wegspringen van vonken tijdens het be werken van een 3tuk ijzer. OP BEZOEK TE „SOESTERDAL". Een onzer medewerkers die gisteren te Soesterberg een bezoek heeft gebracht aan bovengenoemde tentoonstelling, schrijft ons Gevolg gevende aan een uitnoodiging van de, door de Koninklijke Ned. Vereen, voor de Luchtvaart ingestelde commissie van advies voor de Luchtvaarttentoonstelling „Soesterdal", die onder de auspiciën van de K.N.V.v.L. te Soesterberg wordt gehouden, woonden wij gisteren de door den burge meester van Soest, den heer mr. W. S. J. Visser, verrichte heropening by. Van de zij de der pers bestond er groote belangstel ling, waaraan het feit dat Soesterberg een voornaam centrum der luchtvaart is, niec vreemd is. Onder de aanwezigen troffen wij om., aan den directeur van het lucht vaartbedrijf Soesterberg, kolonel van Rooy, kapitein Wijnkamp, den directeur van het Kon. Ned. Met. Inst, te de Bilt en vele an dere militaire en burgerlijke autoriteiten. De secretaris van de K.N.V.v.L., kolonel H. Walaardt Sacré, l.eette de aanwezigen welkom, waarna hij den burgemeester van Soest verzocht de tentoonstelling te ope nen. Spreker stelde hierbij in het licht wat deze expositie ook voor de gemeente Soest beteekent. Door den hernieuwden vorm waarin zij zich thans vertoont zal zij meer nog de algemeene aandacht trekken. Wij bevinden ons hier op historisch terrein dat door zijn ontwikkeling steeds meer waarde zal krijgen. Wat door initiatief, onderne mingsgeest en doortastendheid in dezen tijd is te bereiken, wordt hier thans ver toond. De belangstelling van het publiek be paalt zich uiteraard niet alleen tot het tentoonstellingste- rein, doch breidt zich ook uit over de prachtige omgeving. Dat het bezoek aanzienlek kan zijn blijkt wel uit het feit,dat men het afgeloopen jaar 50.000 bezoekers hueft kunnen noteeren. De tentoonstelling. Na de korte openingsrede werden eerst de buitenstaande Fokker-machines bezich tigd, waarna een bezoek aan het model van een scherf- en gasvrije schuilplaats ge bracht werd. Een z.g. sluisgang, afgesloten door aan weerszijden een hermetisch slui tende ijzeren deur geeft toegang tot het eigenlijke verblijf dat geheel uit beton op getrokken is. Het hoogst noodige is er aan wezig, w.o. verduurzaamde spijzen, ver band-artikelen etc., terwijl een tafel en eenige banken er het eenige comfort uit maken. Een tweede uitgang geeft tevens gelegenheid het verblijf langs een andere zijde te verlaten. Reeds worden vele nieuwe gebouwen op aansporing der autoriteiten, van dergelijke schuilplaatsen voorzien. In het nieuwe tentoonstellingsgebouw, dat op de plaats van het oude is verre zen, hebben de Nederlandsche vliegtuigen- fabrieken een stand ingenomen. De nieuw ste modellen zijn er te vinden en men krijgt er een volledig idee van hetgeen de inter nationale luchtlijnen bevolkt. Fokker staat er met zijn gevechts- en verkeersmachines die reeds geleverd of wel in aanbouw zijn. Koolhoven heeft een sorteering taxi- kartografie- en landsverdedigingsvliegtui gen die sterk de aandacht trekt. De K.L.M. demonstreert een platten grond van haar luchtlijnen in sprekende kleuren, waarop de legio vliegvelden door lichtpunten zgn aangegeven. Een treffende kijk op haar groei geeft het aantal door haar vervoerde passagiers over 1920 en 1938, dat respectievelijk 81.810 en 4.916.739 bedraagt. Ook de Air France geeft een overzicht van haar kunnen evenals de Lufthansa. De Kon. Shell geeft een interessanten kijk cp haar distributiestelsel en de enorme hoe veelheid motor brandstof welke zij omzet. Belangrijk is ook de inzending der P.T.T. en men kan de beteekenis der luchtvaart voor haar bedrijf duidelijk afleiden uit het aantal vervoerde post-kilogrammen over de jaren 1931 en 1937 dat resp. 102 en 1296 bedraagt. Ook ae vervoersgelegenheid valt hierbij in het oog. Waar voorheen een Fok ker F 7 éénmaal per 14 dagen naar Indië vloog en er 10 dagen over deed, daar vliegt thans de Douglas D.C. 3 het traject in 5 dagen en doet dit twee maal per week. Ook de Nederlandsche Seintoestellenfa- briek demonstreert er haar apparaten die een veilige vlucht van het vliegtuig ver zekeren. Verder hebben er het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Instituut en tal van andere instellingen, ondernemingen en be drijven die voor de luchtvaart werken, stands die meer dan bezienswaardig zijn. Nu de tentoonstelling in handen van de N.V. „Luchtvaarttentoonstelling Soester berg" is overgegaan en de K. N. V. v. L. er het bescherm vrouwschap van aanvaard beeft is het geheel in serieuze banen geleid. Vooral ook nu de opbrengst van het be zoek aan het nationale luchtvaartfonds ten goede zal komen is een bezoek aan deze internationale tentoonstelling aan te be velen. Men geniete dan tevens van de prachtige omgeving. Met de bus is de tentoonstelling van het Centraal station Utrecht af, binnen een half uur te bereiken. NOG 89 PERSONEN VERDRONKEN IN HET EERSTE KWARTAAL 1938. Hoe nuttig het is om de zwemkunst machtig te worden, moge blaken uit het feit dat in het eerste kwartaal van dit jaar in ons land 89 personen zgn verdron ken, waarvan 12 jongens, 3 meisjes, 48 mannen, 16 vrouwen en 10 auto-drenke lingen. Gered werden of wisten zich te redden in ditzelfde tijdvak 16 jongens, 6 meisjes, 27 mannen, 6 vrouwen, en 66 drenkelingen uit auto's, in totaal dus 121 personen. Het aantal auto's, bussen en vracht auto's dat te water reed, bedroeg 42. Hier bij zijn niet gerekend 21 te water gereden auto's, waarbij de inzittenden geen ern stige gevolgen van het ongeval onder vonden. Doodelgk verkeersonge luk. Op den rijksstraatweg nabfl het kerkhof te Harderwijk is Woensdagmiddag het zesjarig zoontje van de familie Pol- houdt, dat op den rgweg aan het spelen was, door een personenauto gegrepen en met ernstige verwondingen naar het Pius- gesticht te Harderwijk overgebracht. In deze inrichting is de knaap gisteren over leden. Duopassagier veronge lukt. Hedenmiddag is op den weg LochemGoor, nabg de grens tusschen Gelderland en Overijssel, een ernstig motor ongeluk gebeurd. Een duopassagier heeft hierbij het leven verloren. Ongeveer ter hoogte van de boerderij Kiefte reed de heer E. H. Chr. van Kerk- haf uit Velp (Gld.) met z\jn motor over een hond, waardoor hij de macht over het stuur kwijt raakte en tegen een boom sloeg. Zijn echtgenoote, die op dc duo zat, werd tegen den grond gesmakt. Zij kreeg een schedel- basisfractuur en was op slag dood Het stoffelijk overschot is naar het lijkenhuis je te Barchem (gemeente Laren (Gld.) over gebracht. De heer Van Kerkhof werd op genomen met een gebroken been en nog enkele andere verwondingen. Per zieken auto is hg naar het ziekenhuis te Velp overgebracht, waar hg ter verpleging ls opgenomen. De Canadeesche v ij f- ling heeft een broertje gekregen. Mevrouw Dionne, de 28-jarige moeder van de Canaduesche vijf- ling heeft te Callander het leven geschon ken aan een zoon. Het is misschien niet algemeen bekend, dat vóór de geboorte van de vijfling het gezin Dionne reeds 7 kinderen telde. Thans zijn er dus 13. De vijfling viert den 28sten Mei haar vierden verjaardagde geboorte van de nu zoo flinke en sterke meisjes veroorzaakte in dertijd veel spanning en dokter Dafoë moest er heel wat zorg aan besteden om hen in leven te houden. GEMEENTELIJKE VISCHMIJN VLISSINGEN. Donderdag 14 April. Redelijke aanvoer. Pufschar 3.30— 3.80; pufschol 2.90ƒ3, beide per mand? schar 4.10 middelschol 1.802.10 j mooie schol 3.60—4; wijting ƒ2ƒ2.20, alles per 20 K.G. Zoodjes 0.602. Gar-* nalen consumptie 1822 cent per K.G. AARDAPPELVEILING MIDDELBURG 14 April 1938. Late blauwe 83126 ct., Bevelanders 83 88 ct., poters 5571 ct., alles per 25 kg, FRUITVEILING MIDDELBURG. 14 April 1938. Appelszoete bellefleur 512 ct., huis* manszoet 1213 ct.peren1013 ct., al les per kg. DENATURATIEVERGOEDING ERWTEN. EN VELDBOONEN OOGST 1937. De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de denaturatievergoe ding voor erwten van oogst 1937, welke zijn gedenatureerd in het tijdvak van 11 April tot en met 16 April 1938, 1,25 per 100 kg zal bedragen voor groene erwten, door handelaren gedenatureerd en voldoen de aan het standaardmonster van kwali teitsklasse C, en 0,75 per 100 kg voor voedererwten, door de telers gedenatu reerd. De steunvergoeding voor veldboonen van den oogst 1937, welke aan de daartoe ge stelde eischen voldoen en door telers of handelaren zijn gedenatureerd in genoemd tijdvak zal 2,30 per 100 kg bedragen. Tevens wordt er de aandacht op ge vestigd dat op 15 en 16 April geen dena- turaties zullen plaats vinden, waarvan de aanvrage niet reeds op 14 April in het bezit der Centrale was. GOES. GETROUWD! F. Koeijers, 21 j. cn K. Thoolnaar, 27 j, F. van Dalen, 20 j. en M. F. de Witte, 21 j. J. Hoogerland, 24 j. en H. M. Am- perse, 17 j. J. G. Dominicus, 24 j. en N. Wlllemsen, 23 j. BEVALLEN? A. J. Mijnsbergen, geb. Zwartepoorte, d. A. H. Zandee, geb. Kodde, d. E. J» Maartense, geb. de Gruijter, z. (D.Z.): „Alwaki" (thuisr.) 13 April van Santos „Breda" (uitr.) 12 April te Corral „Bintang" (thuisr.) 13 April van Sabang „Baloeran" 14 April te Batavia van Rott, „Blommersdijk" 13 April van New Orleans naar Rotterdam „Buitenzorg" (thuisr.) p. 13 April Perim „Garoet" (thuisr.) p. 13 April Perim „Hebe" 14 April van Amst. naar Rott. „Hebe" 15 April te Rott. van Amst. „Kedoe" (thuisr.) p. 13 April K. del Armi „Kota Nopan" (uitr.) p. 13 April Perim „Nijkerk" (uitr.) p. 13 April Gibraltar „Randfonteiri" (thuisr.) 13 April te Zan zibar „Ruys" (uitr.) p. 13 April Madeira „Sitoebondo" (uitr.) p. 14 April Gibraltar „Serooskerk" (thuisr.) 13 April van Genua „Tabinta" (thuisr.) 13 April te Genua „Zaanland" (thuisr.) 13 April van Bahia „Zuiderkerk" (thuisr.) 14 Apr. te Sjanghai van publieke vermakelijk heden, vergaderingen. en2. „AIhaml)ra"-Theater. Van Vrijdag 15 tot en met Donderdag 21 April„Ver bannen" en „De laatste trein uit Ma drid". „Luxor"-theater. Van Vrijdag 15 tot en met Maandag 18 April„De laatste vrijbuiters" en „Hoogspanning, levens gevaarlijk". Dinsdag 19 en Woensdag 20 April „Daphne en de diplomaat" en „De melkboer". zondag 17 April (le Paaschdag). Caba retavond „Kunst naar Kracht", Con certgebouw, 8 uur. Maandag 18 April. Openb. uitvoering kinderkoor „Jong Leven", Concertge bouw, 8 uur. April Vrijdag 15 1.33 13.58 Zaterdag 16 2.08 14.31 Zondag 17 2.43 15.06 Maandag 18 3.19 15.43 Dinsdag 19 3.55 16.17 Woensdag 20 4.34 16.53

Vlissingse Courant | 1938 | | pagina 2