GEMEENTERAAD VAN VLISSINGEN niéuwe jaar met de film „De trek naar hec Westen" (The Plainsman). De film speelt zich af na het einde van den burgeroorlog in Amerika. De wapen- fabrikanten die nog groote voorraden repe teergeweren hebben, verkoopen deze door tusschenkomst van zekeren Lattimer aan de Indianen. De autoriteiten hebben echter juist de handen vol met het onderdrukken van de oproerige bewegingen onder dezen volksstam. De gevolgen blijven niet uit. Een munitieconvooi wordt overvallen, doch ook weer bevrijdt door Wild Bill Cock die tenslotte al zijn bemoeiingen met den dood moetbekoopen. In het „Luxór"-theater worden „Zijne Excellentie" en „Giovanni de Veroveraar" vertoond. Eerstgenoemde film brengt ons in het nabije Oosten en laat zien hoe twee Engelschen het klaar spelen een oorlog tegen Engeland te voorkomen, die dreigt te ontstaan doordat de Emir is vermoord. De tweede film „Giovanni de Veroveraar" handelt in Italië ten tijde van de renais sance en de hoofdpersoon in deze rolprent, Giovanni, van den burcht zijner voorvade ren verdreven, slaagt er na veel strijd in om Italië te bevrijden van de overheer- sching der volgelingen van den Condottierl van Florence, wiens doel rooven en plun deren was. Mutaties loodswezen. De loodskweskeling le klasse M. J. Kooger en A. Lagendijk zijn met ingang van 1 Januari 1938 benoemd tot hulpbin- nenloods. De loodskweekeling 2e klasse J. van den Heuvel is met ingang van dien zelfden datum bevorderd tot loodskweeke ling le klasse. De Nutsspaarbank in 1937. In de Nutsspaarbank Coosje Busken- straat werden in het jaar 1937 12946 in- lagën gedaan tot een bedrag van 1.854.816,83 en 7910 terugbetalingen tot een bedrag van 1.483.361,10. Er werden in dat jaar 894 nieuwe boekjes uitgege ven en 384 geheel afbetaald, waardoor het aantal spaarders steeg tot 8182. Aan rente werd bijgeschreven 74.957,69, waardoor het totaal tegoed op 31 Decem ber werd gebracht op 3.072.300,88. Voor de laatste maal in 1937 ongewensehte vreemdelingen. Den laatsten tijd schreven wij niets meer oyer stowaways en ongewensehte vreem delingen. Dit beteekent echter niet dat Vlissingen niet meer met een bezoek door deze personen werd „vereerd". Vandaag zullen wij daarom de gastenlijst van het politie-pension voor dit jaar besluiten met er melding van te maken dat een 40-ja- rige Duitscher die zich als stowaway had verstopt op het Bulgaarsche stoomschip „Balkan" dat op weg was van Antwerpen naar Varna (Bulgarije) alhier in handen der politie werd gesteld en over de grenzen des Rijks moet worden geleid. Verder heb ben heden twee Chineezen den nacht door gebracht op het bureau van politie. De mannen waren n.l, van Duitschland op weg naar Londen waarvoor zij wel een kaartje hadden, doch geen geld. Vandaag zijn zij met de mailboot naar Engeland vertrokken en de politie hoopt vurig dat do Engelsche politie deze vreemdelingen zal toelaten daar anders het nieuwe jaar voor de politie ten opzichte der vreemdelin gen weer begint zooals ook 1937 is be gonnen engeëindigd. De brandweer moet verhuizen. Enkele weken geleden meldden wij dat in verband met den bouw der Dorniervlieg- booten de vliegtuigafdeeling der Kon. Maat schappij „De Schelde" moet worden uitge breid. De twee aan den Singel staande ga rages nabij het voormalig Fijnwerk zullen voor dit doel afgebroken worden. Zoodoen de kon de brandweer niet langer van een dezer garages gebruik maken, In afwach ting van een nadere beslissing is dezer da gen al het materiaal voorloopig onderge bracht in de.garage van de Stoomvaart Mij. „Zeeland" aan de Kenau Hasselaarstraat. Geen vrijstelling van betaling van muziekauteursrechten. Naar het ons bekend is, hebben verschil lende vereenigingen het Bureau voor Mu- ziek-auteursrecht (Buma) verzocht om voor de uit te voeren muziek bij de a.s. blijde gebeurtenis vrijstelling te verleenen voor het betalen van auteursrechten. Buma zal aan deze verzoeken echter geen gevolg geven en zal volledige betaling der ver schuldigde auteursrechten eischen. Een godsdienstoefening en dankstonde in de Groote Kerk te Vlissingen, Naar het Vlissingsch Predikfceurtenblad meldt, heeft het moderamen van den ker- keraad der Ned. Herv. Gemeente alhier be sloten om op den te verwachten nationalen feestdag een godsdienstoefening en dank stonde te houden en wel des morgens om half elf. Toch ontdekt. Bij een onderzoek in een woning alhier, waar men clandestien een aansluiting had aangebracht op het net der radio-distribu tiemaatschappij vond de recherche een pris makijker en een fototoestel, welke haar, afgaande op de signalementen, bekend voorkwamen. Zij nam de voorwerpen in be slag en keek op het bureau den staat der vermissingen na. Haar bleek daaruit dat in den zomer van 1934 uit een auto van een gast van Hotel „Britannia" een prisma kijker en een fototoestel waren gestolen. Bij nadere beschouwing kwamen de mer ken, nummers enz. der vermiste voorwer pen volkomen overeen met die van bet in beslag genomene. Een 18-jarige jongeman uit de woning is daarop aangehouden en heeft bekend in 1934 deze voorwerpen uit den auto te hebben ontvreemd. De geïnterneerde Spanjaarden. Naar wij vernemen is de Spanjaard die hier tijdelijk woonde en die korten tijd ge leden bij de ontvluchting zijner landge- nooten was aangehouden en naar Gorkum overgebracht, waar hij met de overige ge arresteerde Spanjaarden werd opgesloten in een kazerne, heden weer in vrijheid ge steld en naar Vlissingen teruggekeerd. Wellicht zal een en ander verband hou den met de mededeeling van Franco, waar van wij deze week melding maakten, n.L dat cle gevluchte Spanjaarden teruggezon den zullen worden. Hoewel een en ander nog niet is geschied, zal deze mededeeling voor de regeering toch aanleiding zijn ge weest om de andere Spanjaarden weer vrij te laten. Loopjongen bestolen. Een 14-jarige loopjongen deed gister avond bij de politie aangifte dat een man. hem op straat van zijn portemonnaie met geld had beroofd en er daarop snel van door was gegaan. Een inspecteur van po litie stelde onmiddellijk een onderzoek in, hetgeen echter tot op heden nog geen resul taat heeft opgeleverd. Voorschriften binnenleidingen. Wij vestigen de aandacht van belang hebbenden op de in dit nummer voorko mende bekendmaking van Burgemeester en Wethouders ten aanzien van de door dat college vastgestelde en verkrijgbaar gestelde voorschriften voor binnenleidingen voor leidingwater. Hedenmiddag te 2 uur kwam de ge meenteraad in openbare vergadering bijeen, onder voorzitterschap van den heer C. A. van Woelderen. Aanwezig 17 leden. Afwezig de heer W. P. Edelman, wegens ziekte en de heer L. P. van Oorschot, beiden met kennisgeving. Mededeelingen. Mededeeling wordt gedaan van verschil lende door Ged. Staten goedgekeurde raadsbesluiten. Over te leggen stokken. 1. Besluit van Ged. Staten van Zeeland tot het verdagen van hunne beslissing om trent de gemeentebegrootimg voor 1938. 2. Rekening over 1936 van het Ned, R.K. Huisvestingscomité. 3. Rekening over 1936 van de Nutsfröbel- school over het schooljaar 1935-1936. Notificatie. 4. Adres van den Ned. Bond van hotel-, koffiehuis-, restauranthouders en slijters om de tap verboden en sluitingsuren tijdens de a.s. feestelijkheden niet te doen gelden en om vrijstelling van vermakelijkheidsbelas ting. De VOORZITTER zegt, dat het eerste verzoek behoort tot de competentie van den burgemeester, die zjjn beslissing zal mededeelen. Op het verzoek om vrijstelling van ver makelijkheidsbelasting stellen B. en W. voor afwijzend te beschikken. Alzoo besloten. 5. Adres van de Kon. Ned. Athletiek Unie om adhaesie te betuigen aan het adres van dé Athletiekvereenigingen „Mara thon" en „Athletiekvereeniging 1935" om een der sportterreinen in te richten voor de beoefening van de athletiek. Notificatie. Benoemingen. Tot regentes en regent van het Gasthuis worden herbenoemd mej. B. W. de Kam en de heer G. J. J. Kuipers, beiden met 11 stemmen. De heer König verkreeg tel kenmale 6 stemmen. De heer KÖNIG zegt, dat de soc.-ciem. beweging nog steeds te zwak in het col lege vertegenwoordigd is. Dit beschouwen zij als een onrecht, en zoolang dit onrecht niet is opgeheven, zullen de soc.-dem. raadsleden zich niet aan de voor dracht houden. Tot lid der commissie voor de Zeemans- en Visschersbeurs wordt herbenoemd de heer A. J. van Ockenburg. Tot leden van het bestuur der gemeen telijke instelling van Maatschappelijk Hulp betoon worden herbenoemd de heeren G. van Puffelen, L. E. Doornbos en C. J. Mommaas en in de vacature van den heer M. C. Braat wordt gekozen de heer jhr. J, GraswinckeL Tot lid der commissie van toezicht op de arbeidsbemiddeling en werkloosheids verzekering wordt in de vacature M. C. Braat gekozen de heer jhr. J. Graswinckel. Tot leden in de commissie van toezicht op het lager onderwijs worden herbenoemd de heeren M. A. van Popering, M. L. Ker- pestein en benoemd de heeren F. D. G. Prins en H. B. Woltering. Tot tijdelijk leeraar aan de Avondschool voor Nijverheidsonderwijs wordt benoemd de heer L. Ahn, met 15 stemmen, nadat de heer HILDERNISSE (v.d.) nog een inlichting had gevraagd, welke door den waarnemenden wethouder van onderwijs gegeven werd. De heer Heidoorn verkreeg 2 stemmen Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal. Ter gelegenheid van het 25-jarig beslaan van het Instituut „Schoevers" is een tik- teekeningwedstrijd uitgeschreven. Onder de inzendingen bevond zich o.a. een teekening van den minister-president, dr. H. Colijn. In, verband met de aanstaande blijde gebeurtenis worden door den P.T.T.-dienst te Baarn en Soestdijk de noodige maatre gelen genomen. Voor het paleis Soestdijk is men bezig met het leggen van de telefoonkabels, waarlangs straks het blijde nieuws wereld kundig zal worden gemaakt. Aan het Badhotel te Baarn werden Don derdagmiddag 30 telefooncellen afgeleverd ten behoeve van de Nederlandsche journa listen, die in dit hotel hun intrek hebben genomen. Vlissingsch scheepvaartnieuws. Aangekomen: „Prinses Juliana" (verwacht) Nederlandsche m.s. „Pax I", „Frogres", Hendrika" en „Johanna" van Antwerpen; ,,Grad;a" van Gent; „Pallas" en „Vledderveen" van Londen, Om te bunkeren: Nootsch m.s. „Rigel" van Aarhuus„San José" van DuinkerkenDuitsch s.s. „Quersee" van VilvoordeBulgaarsch s.s. „Balkan" van AntwerpenGrieksch s.s. „Nereus" van StettinDuitsch s.s. „Helga Boge" van Calais. Vertrokken: „Mecklenburg" naar Harwich„Rigel" naar Rio de Janeiro„San José" naar Oslo „Quersee" naar LapalUce„Balkan" naar Malta „Vledderveen" naar Antwerpen„Nereus" naar Panama City en „Helga Boge" naar Hamburg, Een schoorsteenbrandje. De politie bluschte gistermiddag een schoorsteenbrandje in een perceel aan de Vrouwestraat. Roetaanlading was de oor zaak van het brandje. Verordening Vischmynbedrijf. B. en W. stéllen voor het vischmijnbedrijf aan te wijzen als tak van dienst, bedoeld in artikel 252 der Gemeentewet en daartoe een ontwerp-verordening vast te stellen, De heer DE RUITER (c.h.) vraagt of ook dit bedrijf kan gebracht worden ouder do controle van het bureau van Nederland sche gemeenten. Dit acht spr. wel wen- schelijk, Weth. RORUE (s.ö.a.p.) zegt, dat dit bedrijf komt onder Sociale Zaken, en dus automatisch onder de controle van dit bu reau. Aangenomen, Gelden voor nieuwe kachelplaten. B, en W. stellen voor aan het R.-Kath. Schoolbestuur uit de gemeente een bedrag van 22 beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van 8 nieuwe kachelplaten. Aangenomen. Ketel voor centrale verwarming. Ten behoeve van de centrale verwarming in school D vragen B. en W. een crediet van 1200 tot aanschaffing van een nieu wen ketel. De heer DE RUITER vraagt naar de be stemming van den ouden ketel, Weth. ANKER (v.b.) zegt, dat deze ke tel in reserve blijft aan de schcoL De heer CASTEL (s.d.a.p.) is van mee ning, dat deze ketel het al spoedig oege- ven heeft. Spr. wil inlichtingen inwinnen bij de firma Braat, waar de technische fout schuilt. De heer WOLTERING zegt, dat wij voor een goeden ketel niet op 100 moeten kijken. Deze meerdere kosten komen er wel uit. De VOORZITTER zegt, dat den ^aad nadere technische gegevens zullen ver strekt worden. Aangenomen. Motorspuit voor de politie. B. en W. vragen machtiging tot aan schaffing van een. metorspuit 2000, en deze babyspuit onder te brengen in het bureau van politie ter beschikking van de gemeente-politie. De VOORZITTER zegt, dat dit voorstel eenige bezwaren heeft gewekt bij de vrij willige brandweer. Er is echter geen enkele reden voor on gerustheid. Dit corps blijft intact, doch het is enkel een voorzorgsmaatregel, om de politie ftrj brand volkomen paraat te doen zijn. De heer DE RUITER (c.h.) wijst ook op de ontevredenheid bij het brandweerper soneel, die door de toelichting van den voorzitter niet geheel zal worden wegge nomen. Zij achten zich gepasseerd en spr. vraagt of er geen oplossing te vinden is, waar door aan de bezwaren der brandweer te gemoet kan worden gekomen. De VOORZITTER zegt, dat wij allen het er over eens zjjn, dat de brandweer uitstekend werk verricht. Doch de preventieve taak der politie eischt bijzondere maatregelen. Men moet de zaak niet opblazen'. De taak der brandweer wordt niet bekort. Men moet geen tegenstellingen scheppen, die niet bestaan. De heer SOREL (a.r.) verwondert het dat nu dit voorstel komt. Btf de behande ling der begrooting was hier nog niets van bekend. Spr. vraagt naar de aanleiding van dit voorstel. Spr. is altijd van oordeel ge weest, dat de politie wel wat meer brand- materieel noodig had, doch de brand in de St. Jacobsstraat heeft die meening wel doen veranderen, hetwelk hij nader betoogt De heer HILDERNISSE (v.d.) wijst op de vergadering der luchtbescherming, die een verspreide brandweer wil. Hoe denken B. en W. daarover? vraagt spr. De heer DE BART (s.d.a.p.) juicht na mens zijn fractie het voorstel van harte toe. Van de ontstemming der brandweer behoeven wij ons niets aan te trekken. De maatregel, die nu wordt voorgesteld, is in het belang der bewoners. Spr. zegt, dat de deskundigheid der brandweer ook niet te roemen valt, getuige een brandje in „Goed Wonen". De heer WOLTERING (a.r.) vraagt of de baby-spuit door één man kan vervoerd worden. De VOORZITTER zet uiteen, wat de oorzaak is van de indiening van dit voor stel, Ook in verband met de luchtbe scherming is dit minimum-spuitje dringend noodig. De beste bewaarplaats is bjj de politie, die steeds aanwezig is. Het toestelletje kan door één man be diend worden. Wat de centralisatie betreft, laten wti ook dit nuchter bezien. Bij luchtgevaar worden de brandmiddelen door de stad tij delijk verdeeld. Zulk een tijd eischt bijzon dere middelen doch in gewone tijden is centralisatie ook uit financieel oogpunt zeer gewenscht. Spr. heeft alle hulde voor het werk der brandweer. Er heerscht hier enkel een misverstand. Hierna wordt het voorstel aangenomen z.h.s. Kwijtschelding pachtsom. Daar in verband met werkzaamheden de IJsclub „Vlissingeiièè dit seizoen geen ge bruik kan maken van haar terrein, stellen B. en W. voor deze vereeniging de pacht som ad 100 voor één jaar kwijt te schel den. Alzoo besloten. Aankoop van grond. B. en W. stellen voor van de N.V. Stoom tram „Walcheren" gronden aan te koopen tot een bedrag ad 1672.20 en deze gronden in werkverschaffing te doen egaliseeren. Aangenomen. Verkoop van grond Besloten wordt tot verkoop van grond aan a. de N.V. Stoomvaart Maatschappij „Zeeland" 23 M2 grond aan de Kenau Has selaarstraat 12 276. b. Joh. Loois Hzn. q.q. 125 M2 aan den Singel 18 2250. De Waterleiding. Naar aanleiding van de bjj de behande ling van de begrooting voor 1938 door den heer Nieuwschepen gemaakte opmerking betreffende het in de z.g. Tuinstad herhaal delijk voorkomen van breuken in de wa terleidingbuizen, en den slechten smaak van het water na de plaats gehad hebben de herstellingen daarvan, deelen burge meester en wethouders het volgende mede I. In 1937 zjn in de z.g. Tuinstad op de volgende data buisbreuken voorgekomen 6 Augustus Anjelierenlaan, 6 September Leliënlaan, 15 November Irislaan en 19 November Leliënlaan. Voor het herstellen van de leiding in de Leliënlaan moesten alleen twee perceelen op den hoek van den Singel/Rozengracht afgesloten worden. Voor de herstelling in de Anjelierenlaan en Irislaan moesten meerdere perceelen gedurende eenige uren zonder water worden gezet. Hiermede zijn de betreffende bewoners vooraf in kennis gebracht. De oorzaak van het meerdere malen voor komen van lekkages in de Tuinstad, is de sterk corroseerende werking van den grond op het materiaal der buizen. Het ligt daarom in de bedoeling om bij nieuwe uitbreidingen van het buizennet een nieuw materiaal toe te passen, n.L asbest, omdat een ongeveer zevenjarige ondervinding hier in Nederland doet vermoeden, dat dit materiaal beter tegen de inwerking van der gelijken slechten grond bestand is. n. In het laatste halfjaar zijn geen klachten over den smaak van het water in de z.g. Tuinstad voorgekomen. Eventueeie klachten dienen echter tjjdig en op het tijdstip waarop tot klagen aanleiding be staat, te worden ingediend, daar anders geen bevredigend onderzoek naar de oor zaken kan worden ingesteld. De heer SOREL (a.r.) zegt, dat kortge leden by een lek In de Irislaan weer niet gewaarschuwa is. Ds VOORZITTER zal dit ter kennis der directie brengen. Hoog struikgewas langs verkeers wegen. Naar aanleiding van de door de heeren Castel en Sorel by de behandeling van ds begrooting gemaakte opmerkingen be treffende het hoog opgroeien van struik gewas, staande op den hoek Bonedijke- straatSottegemstraat en hoek Singel Paul KrugerstraatGeraniumlaan, deelen burgemeester en wethouders het volgende mede 1. Plantsoen BonedijkestraatSottegem straat. Vorig seizoen werd dit plantsoen, te be ginnen bij de Schuitvaartgracht reeds ge deeltelijk vernieuwd. Gebrek aan tijd was oorzaak, dat het niet geheel kon geschie den, doch het ligt in de bedoeling dit als nog zoo spoedig mogelijk te doen. Intus- schen is het gedeelte bij de Sottegemstraat over een lengte van 25 meter gesnoeid. 2. Plantsoen SingelPaul Krugerstraat- Geraniumlaan. Dit plantsoen is werkelijk wel wat hoog nu het verkeer hier steeds drukker wordt. Over een lengte van 45 meter zullen alle struiken worden weggenomen en zal het aldus vrijkomende tot gazon en bloemperk worden bestemd. Verlof by den Reinigingsdienst. Bij de behandeling van de begrooting voor 1938 werd door burgemeester en wet houders, naar aanleiding van een daar over door den heer Marijs gestelde vraag, de toezegging gedaan, dat de verlofrege ling van het personeel van den Reinigings dienst onderzocht zal worden. Burgemeester en wethouders deelen het volgende mede Het personeel van den reinigingsdienst wil het verlof over het algemeen gaarne op verschillende tijdstippen in korte perio den. Dit zal wel verband houden met den wensch om een stukje land te bewerken. Tot 1937 kon met deze wenschen vrijwel rekening worden gehouden. Thans zijn er eenige vacatures en waren er bovendien nog zieken, zoodat voor verlofgangers tij delijk 2 losse krachten moesten worden genomen. Het was natuurlijk niet mogelijk telkens voor eenige dagen één of twee losse werkkrachten aan te stellen, zoodat de vol gende regeling noodwendig moest worden getroffen. De resteerende verlofdagen moesten door het personeel in opvolging aaneengesloten worden genomen, en voor dien aaneengeschakelden tijd werden tijde lijk 2 losse werkkrachten aangesteld, zon der ontwrichting van den dienst was geen andere regeling mogelijk en zoolang Ged. Staten nog niet hebben beslist dat het per soneel uit 20 man mag bestaan, kan daar in ook geen verandering worden gebracht. De heer MARIJS (a.r.) dankt B. en W. voor deze inlichtingen. Uit alles blijkt toch dat het vaste personeel noodig is. Spr. hoopt dat Ged. Staten ervan overtuigd zullen kunnen worden dat het vasts per soneel weer op volle sterkte gebracht wordt. Het personeel stelt zeer veel prijs op enkele losse vrije dagen. De banken by „Goed Wonen". Naar aanleiding van de door den heer Castel gemaakte opmerking betreffende den toegang tot de banken, staande aan den Singel nabij „Goed Wonen" deelen bur gemeester en wethouders het volgende mede Om deze banken heen bevindt zich een haagje van sierheesters, welke met opzet zóó zijn geplaatst, dat de gebruikers van de banken het zicht hebben niet op de huizen, doch op de zijde van den Water gang. Het was dus ook logisch de banken aan die zijde toegankelijk te maken. Nu kan natuurlijk het pad wel naar de andere zijde worden verlegd, doch dat wordt dan langer, en zal er dan niet mooier op worden. De heer CASTEL (s.d.a.p.) is niet over tuigd door dit antwoord. In het belang van de ouden van dagen wil spr. dit pad toch veranderen. Verschillende verbeteringen. Bij de behandeling van de begrooting voor 1938 is verzocht te verbeteren 1. Beursplein. 2. Badhuisstraat. 3. Rijwielpad langs den Prins Hendrikweg. 4. Dijkstraat met zijstraten. 5. Paul Krugerstraat tusschen Hobeinstraat en R.H.B.S. 6. Aagje Dekenstraat bij de gesloten fa- briekspcort van „De Schelde". 7. Koudekerkscheweg nabij brievenbus, al daar. Het antwoord van Burgemeester en Wet houders luidt als volgt Ad 1, 2 en 5. Zijn onderhanden. 4d 3. Zal onderzocht worden. Ad 4. Dijkstraat en alle zijstraten zijn op één na thans in orde. Ad 6. Is in orde gemaakt. Ad 7. Is zoo goed mogelijk in orde ge maakt. De heer HILDERNISSE (v.d.) wil op dé Badhuisstraat de tram in het midden doen rijden. Ds VOORZITTER zegt, dat dit ƒ25.000 zal kosten. Dat is niet te betalen. De heer KÖNIG (s.d.a.p.) véstigt de aan dacht op den slechten toestand der Bree- waterstraat. Zal aandacht aan worden geschonken. Rondvraag. De heer PAAP (v.b.) zegt dank voor de tractatie door den voorzitter, die ons in Oudejaarsavond-stemming bracht en wenscht hem namens den raad een goed jaaruiteinde toe. De heer DE BART (s.d.a.p.) bespreekt den toestand van den Oost-Bermweg. Hij wil dien weg in behoorlijken toestand bren gen of hem voor het autoverkeer sluiten. Van dezen weg maken honderden rnen- schen gebruik. Spr. dringt op afdoende ver betering aan. De VOORZITTER zegt dat wjj gaarne bereid zgn tot overleg met Souburg. De heer POLDERMAN (c.h.) bespreekt het éénrichtingsverkeer en dringt aan op een soepele handhaving, vooral voor hand en melkwagens. De VOORZITTER zegt, dat deze regeling binnenkort weer zal bekaken worden. De heer DE RUITER (c.h.) vraagt, hoe het staat met de plannen voor de brand weer kazerne. Weth. ANKER (v.b.) zegt, dat de plannen goed vorderen. Er is nu overeenstemming bereikt met de vakbonden. De VOORZITTER zegt, dat de raad een goed voorbeeld gegeven heeft van burger plicht om op den laatsten dag van het jaar nog te vergaderen. Spr, wenscht de leden met hun gezinnen een zalig uiteinde en een voorspoedig Nieuwjaar toe en hoopt, dat de opleving ir het komende jaar voortgang moge vinden. Hierna wordt de vergadering te kwart over drie door den Voorzitter gesloten.

Vlissingse Courant | 1937 | | pagina 2