NOOTJES STADSNIEUWS Brieven van een Bressianer. UIT DE PROVINCIE Het bestuur van het Nationaal Fonds voor bijzondere nooden deelt mede, dat Z.K.H. Prins Bernhard het fonds een ruime gift heeft doen toekomen. De Minister van Financiën, mr. J. A. de Wilde heeft Zaterdag onder leiding van den directeur van den Wieringermeer ir. S. Smeding een bezoek gebracht aan den Wieringermeerpolder. Bij beschikking van den Minister van Binnenlandsche Zaken is mr. A. J. Ros- man, hoofdcommies bij de afdeeling bin- nenlandsch bestuur, met ingang van 25 November jl. aangewezen als chef van de afdeeling armwezen van het departement van binnenlandsche zaken. Onder groote belangstelling heeft de Minister van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen, prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine Zaterdag het nieuwe schoolgebouw der tweede Amsterdamsche Christelijke Nijverheidsschool voor meisjes, Rustenbur gerstraat, geopend. Sedert Zaterdagmiddag vier uur wordt het vierjarig zoontje van den heer P. van M. te Maasland vermist. Ondanks naspo- ringen van de politie en omwonenden was het gisteren nog niet gelukt het kind te vindien. Het vermoeden bestaat, dat het jongetje in de omgeving van de woning verdronken is. 9 De Fransche mailboot „Champlain" is te Le Havre (Frankrijk) binnengeloopen met een lading goud aan boord bestemd voor de Bank van Frankrijk, ten bedrage van drie millioen francs in staven en munt. 9 De Franscne eerste minister Chautemps, er. de minister van buitenlandsche zaken, Delbos, zijn gisteren om 16 uur 30 naar Londen vertrokken. De Duitscher Hubert Spengel, die wegens spionnage ter dood was veroordeeld, is Za terdagmorgen te Berlijn met de bijl te rechtgesteld. 9 De studentenongeregeldheden te Weenen ('Oostenrijk) zijn geëindigd door krachtig ingrijpen van de politie en door het toe passen van disciplinaire middelen. De universiteit van Weenen zou vandaag weer geopend worden. De verordening in zake de medische faculteit, welke oorzaak van de ongeregeldheden was, is verzacht. O Naar aanleiding van het 100-jarig be staan der spoorwegen in Oostenrijk hebben de Oostenrijksche posterijen op 22 Novem ber 137 drie extra postzegels uitgegeven, a 12, 25 en 35 groschen. Deze zegels toonen resp. de eerste Oostenrijksche stoomlocomo tief, de modernste en snelste sneltrein- locomotief der Oostenrijksche spoorwegen en het nieuwste type van een electrische sneltrein-locomotief. De politie heeft Zaterdag te Sofia (Bul garije) alle leden van de nieuwe centrale commissie van de communistische partij gearresteerd. Uit de in beslag genomen archieven is gebleken, dat de partij jaar lijks drie millioen Leva uit het buitenland ontving. 9 Zaterdagochtend is in een tram te Boe karest (Roemenië) een bus met benzine ontploft, welke een passagier bij zich had. Onder de passagiers ontstond een paniek. Zestien personen werden gewond, 'waarvan twee zoo ernstig, dat zij vermoedelijk er aan zullen bezwijken. tf In Croydon (Engeland) zijn sinds Zater dag negen nieuwe gevallen van typhus waargenomen. Het aantal zieken is hier mede opgeloopen tot 226. 3 3 3 In Schotland is een wet uitgevaardigd, die vanaf de eerste Januari 1938 alle vivi sectie op honden verbiedt. Overtreding van deze bepaling voor de eerste maal zal ge straft worden met een boete van circa der tig pond en een tweede maal met een ge vangenisstraf van drie maanden. Üi De asch van Ramsey Macdonald is Za terdag bijgezet in het familiegraf te Spy- nie, een dorp op vijf kilometer van Lossie mouth (Engeland). Toen de stoet zich van het station te Lossiemouth naar het huis van de familie begaf, waar een korte dienst werd gehouden, was vrijwel geheel Lossiemouth op de been. Een auto van de politie, welke bescher ming verleende aan een aan Joden toebe hoorenden vrachtauto, werd gisteren in de bergen bij Nazareth (Palestina) uit een hinderlaag hevig van beide zijden bescho ten. Een Britsche politiebeambte, die ern stig werd gewond, is kort daarna overle den. Tijdens een bezoek aan een waterkeering nabrj Nagano (Japan) is Zaterdag een groep studenten door het aanstroomende v/ater verrast. Acht hunner werden ge dood, verscheidene anderen gewond. 3» Volgens de laatste berichten zijn bij de overstroomingen in de Cubaansche pro vincie Oriente 23 dooden te betreuren, ter wijl een veertigtal personen gewond is. i De Zwarte Zee wordt door hevig onweer en storm geteisterd. Verscheidene scbepen verkeeren in nood en aan den ingang van de Bosporus is een zeilschip van 53 ton gezonken. Een deel van de bemanning is gered. Uitvoering Vlissingsche Speeltuin- Vereeniging. Zaterdagavond gaf bovengenoemde ver- eeniging een uitvoering in de groote zaal van „de Oude Vriendschap". De Vliss. Cabaret- en Tooneelvereeni- ging „Ons Doel" verleende aan deze uit voering welwillende medewerking. De voorzitter, de heer D. Heijboer, open de de druk bezochte bijeenkomst en heette namens het bestuur van de Vliss. Speel- tuinvereeniging allen hartelijk welkom. Spr. uitte zijn blijdschap over de groote opkomst, waarin hjj een bewys zag van be langstelling in het werk der vereeniging. Spr. wees er op, dat in het afgeloopen zo merseizoen veel nieuw materiaal voor den speeltuin is aangeschaft. Hij bracht dank aan „Ons Doel" voor haar medewerking en hoopte dat deze avond aanleiding mag zijn dat velen als lid der vereeniging zullen toetreden. Alvorens het programma werd afge werkt, vond eerst een verloting plaats, die zooals vanzelf spreekt, groote belangstel ling ondervond. Onder de aanwezigen heerschte de noodige spanning wien een der fraaie prijzen ten deel zou vallen. Hierna volgden een vijftal nummers door de cabaret- en tooneelvereeniging „Ons Doel", waarvan het eerste nummer: „Ope ningslied" door alle medewerkenden werd gezongen het 2e nummer was solo-zang „Onder die oude linde", een mooi liedje, waarvan de vertolking door den heer Sohier echter wel wat te wenschen overliet. Het volgende „Een nieuwe ster ontdekt", was een aardig, goed gespeeld nummertje, dat veel bjjval verwierf, evenals „Mag ik van U een foto". Tot slot volgde „Naar den Speeltuin", een parodie op bet nuttige werk der vereeniging. Het tooneel was in een imitatie-speeltuin veranderd. De „kinde ren" zongen en het refrein Naar den speeltuin, wie gaat er mee Het is daar prettig en ieder is tevrêe, 't Zij op den schommel, in de caroussel, De kleintjes amuseeren zich daar wel. Naar den speeltuin, vooruit ga mee, Nou niet meer zeuren, want daar is 't oké, werd door de zaal spontaan meegezongen. Grabbeltonnen, waarin druk werd ge grabbeld, zorgden er voor de inkomsten der vereeniging te doen versterken. Na de pauze werd opgevoerd „Cel 1'3 is vrij", klucht in 2 bedrijven. Een kwartjes vinder, Heintje, speelt het klaar enkele da gen door te gaan voor een beroemd zwem- kampioen, Onderwater, en logeert in diens hotel. De koddigste situaties komen voor, vooral wanneer -de werkelijke -kampioen arriveert. Er werd echt hartelijk gelachen en den speelsters en spelers, die hun rollen uitstekend kenden, viel een zeer waardee- rend applaus ten deel. De voorzitter was dan ook de tolk van alle aanwezigen met „Ons Doel" dank te zeggen voor de wijze, waarop zij medewer king had verleend en het publiek een ge- zelligen avond had geschonken, waarop de voorzitter van „Ons Doel" mededeelde dat ook in de toekomst op de leden kan gere kend worden. Het huisorkest van „de Oude Vriend schap" verzorgde het muzikale gedeelte op de bekende, uitnemende wijze. De fruitautomaten zyn verboden. In verschillende café's alhier, ongeveer een dertigtal, waren reeds eenigen tjjd de z.g. fruitautomaten opgesteld. In andere deelen van ons land, o.a. te Amsterdam is het meermalen voorgekomen dat mannen met deze automaten hun geheele weekgeld verspeelden. Daar de apparaten vermoede lijk onder hazard vallen, is de Commissaris van Politie er thans toe overgegaan deze te verbieden. In den loop van de vorige week heeft de politie den betrokken café houders medegedeeld, dat de automaten vandaag verdwenen moesten zijn daar anders tot in beslagneming zou worden overgegaan. Badhuis aan de Bonedykestraat. Gedurende de week van 22 tot 27 No vember werden in het badhuis 441 baden genomen en wel 308 door heeren, 107 door dames en 26 door kinderen. Droeve ongelukken. St. Ni- colaas komt. Het nieuwe raad huis van Groede ingewijd. Tal rijke nieuwe burgemeesters. Twee ernstige ongelukken dompelden de vorige week onze gemeente in rouw. Het eerste betrof schipper Jobse, die in de uit oefening van zijn bedrijf over boord viel en verdronkhet tweede overkwam den heer Weykman, die bij een auto-ongeluk naby Blankenberghe het leven verloor. De heer Weykman was de eenige firmant der oude graanzaak fa. Schippers en Weyk man, die vroeger ongeveer den geheelen graanhandel in onze streek beheerschte. Van beide families, die voor onze gemeente van groote beteekenis zyn geweest, was hij de eenige, die nog te Bresken s woonde. Bovendien was hij ontvanger-griffier der drie Breskensche polders en van den Hoofdplaat- en Thomaespolder. Humaan werkgever en steeds even vrien delijk, was hij algemeen zeer gezien. Het sprak dus vanzelf, dat een groot aantal vrienden aanwezig was, om hem de laatste eer te bewijzen. De groote deelneming bij het droef gebeuren zal zeker voor zijn De biljarfceompetitie. Gisteren werden in het clubgebouw van A.L.M. te Goes de wedstrijden voor de competitie van den N.B.B. voortgezet en wel tusschen de teams E van A.B.C., V.E.V. en A.L.M. en team F van V.E.V. en A.L.M. De Vlissingsche ploegen brachten het tot een overwinning. Team F van V.E.V. won 4 partijen van het eerste rooster, terwijl de partijen voor het tweede rooster gelijk eindigden n.l. 22. Het team behaalde 12 punten en bracht zijn totaal op 20 punten en A.L.M. 4 punten. Team E van V.E.V. won 2 par tijen en verloor er 2 van A.L.M., dus ieder verkreeg 4 punten. Team E van A.B.C. won 3 partijen en verloor er 1 van A.L.M. en behaalde 6 punten en A.L.M. 2 punten. De stand in team E is als volgtA.B.C. Vlissingen 14 punten uit 2 wedstrijden V.E.V. Vlissingen 8 punten uit 3 wedstrij den A.L.M. Goes 10 punten uit 3 wed strijden. Flobr komt simultaan spelen. Men schrijft ons Woensdag 1 December a.s. vindt in het Grand Hotel „Britannia" een simultaan- séance plaats onder auspiciën van den Zeeuwschen Schaakbond. Daartoe is uitgeiioodlgd de nog jeugdige grootmeester S. Flohr, die tijdens de maten EuweAljechin in Nederland vertoeft en in de schaakwereld groote populariteit ge niete Deze grootmeester, die in verschillende tournooien meermalen als no. 1 of 2 aan kwam, is door de F.I.D.E. aangewezen als candidaat voor de volgende match om het wereldkampioenschap schaken. Tijdens zijn verblijf hier te lande maakt de heer Flohr kennis met verschillende schaakclubs door het houden van simul- taanséances. Dat vöor deze simultaan-séance groote belangstelling bestaat laat zich begrijpen. Gespeeld zal worden aan 50 borden. De burgemeester van Vlissingen, de heer van Woelderen had zich gaarne bereid ver klaard den eersten zet te doen aan het eer ste schaakbord, doch aangezien hij Woens dag uitstedig is, is de wethouder van So ciale Zaken, waarnemend wethouder van Onderwijs, de heer Rorije tot deze ceremo nie bereid gevonden. Verbetering. In onze recensie van den voordracht avond van A.G.O. staat o.m. dat de heer van Elsacker Vondel's „Geuzenvendel" voordroeg dit moet natuurlijk zijn „Geu zenvesper". Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal Gisteren werd te Rotterdam in het Feyenoord-Stadion de voetbalwedstrijd nagelaten betrekkingen een troost zijn ge weest. IÜ 8 5 December nadert met rassche schre den, maar bint Nicolaas zal, daar zijn jaar dag op Zondag valt, eerst een dag later onze gemeente bezoeken. Het werk, dat daaraan vooraf gaat, is reeds vergevor derd, maar de commissie, die ieder jaar opnieuw uit eigen initiatief den feesteltfken intocht en uitdeeling regelt, maakt daar van geen drukte. In stilte doet zij steeds haar werk en het mag gezegd worden, zij doet het goed. Echter, ieder jaar opnieuw daalt het be drag der ingeteekende bedragen. Ook dit maal was de opbrengst weer minder dan het vorige jaar. Gedeeltelijk mag dat wel hieraan worden toegeschreven, dat de laat ste maanden zoo vaak gelegenheid is ge geven tot het offeren van een bijdrage voor het een of ander bijzonder of alge meen doel. Er kan echter niet aan getwijfeld wor den, dat ondanks bet geringere bedrag de commissie haar werk naar behooren zal vervullen. Veel succes zij haar van harte toegewenscht. m Groede heeft de vorige week zijn nieu we gemeentehuis ingewijd. Het is een HollandLuxemburg gespeeld: Van Spaen- donck in duel met den Luxemburgschea keeper; het eerste Nederlandsche doelpunt. Bakhuys en zijn vrouw waren ook bij dezen wedstrijd tegenwoordig. Algemeene vergadering der Z.L.M. Hedenmiddag hield de Z.L.M. een druk bezochte algemeene vergadering in de bo venzaal van de sociëteit de Vergenoeging te Middelburg. De algemeen voorzitter, de heer mr. P. Dieleman, heette allen welkom, in het bij zonder den heer Van der Wart als verte genwoordiger van het provinciaal bestuur en den heer mr. dr. D. J. Hulshoff Pol, hoofdcommies van het departement van Koloniën. Hierna werden ale mededeelingen voor kennisgeving aangenomen. De contributie voor 1938 werd vastgesteld als voor 1937. De begrooting werd goedgekeurd. Vervolgens heeft mr. D. J. Hulshoff Pol een inleiding gehouden over „De landbouw- steunpolitiek en haar verhouding tot de industrieele bescherming", waarin spr. als zijn meening uiteenzette dat wil men het prijs- en loonniveau iir den landbouw in evenwicht doen zijn met het prijs- en loon niveau daarbuiten, ordening van den land bouw ter voorkoming van overmatige pro ductie onmisbaar zal zijn. Wil men geen ordening, dan kan men zich natuurlijk ver genoegen met een zekere landbouwproduc tie, doch dan moet men afzien van het ideaal van een evenwicht tusschen de koop kracht van den landbouw en de koopkracht daarbuiten. Gewest Zeeland der S.D.A.P. In het Volksgebouw „de Gouden Poorte" te Middelburg had gisteren de jaarvergade ring van het gewest Zeeland der S.D.A.P. plaats. Van de 39 afdeelingen waren er 35 vertegenwoordigd. De vorzitter, de heer L. Onderdijk, heet te afgevaardigden en gasten welkom. Goedgekeurd werden de jaarverslagen van den secretaris en van den penningmeester. Het beleid van het bestuur werd na een bespreking goedgekeurd. De secretaris der Statenfractie, de heer de Baare, bracht verslag uit. Dit verslag gaf geen aanlei ding tot opmerkingen. Herkozen werden als lid van het gewes telijk bestuur de heeren L. Onderdijk, A. Rorije, L. C. Janssen, A. C. de Pauw, A. J. op den Brouw, J. C. de Bruine, P. N. Kruit hof, B. F. Burkunk en mevrouw C. Bene- kerde Knegt. Tot lid en plaatsvervangend lid van den deu partijraad werden resp. herkozen de hoeren A. C. de Pauw en L. P. van Oor schot en van den bijzonderen partijraad resp. de heeren L. P. van Oorschot en L. C. Janssen. De afdeeling Vlissingen werd aangewe zen als controle-commissie en de afdeeling Goes als congrescommissie. De vergadering ging accoord met de reeds in uitvoering zijnde regeling om in samenwerking met de vereeniging van soc. dem. raads- en statenleden in het seizoen 19371938 in de verschillende deelen van de provincie districts-cursusvergaderingen te beleggen voor de raadsleden en candi- daat-raadsleden. De begrooting 1937—1938 werd goedge keurd en ten slotte heeft de propagandist voor het deel van het land, waartoe ook Zeeland behoort, de heer J. Lip ronk era, de reeds in uitvoering zijnde winterpropaganda behandeld. Te vier uur sloot de voorzitter de ver gadering. Chr. Boeren- en Tuindersbond. In de Vrijdag gehouden vergadering van het bestuur der Zeeuwsche afdeeling van den Chr. Boeren- en Tuindersbond werden mededeelingen gedaan over het te stichten pachtbureau voor de provincie Zeeland. Accoord werd gegaan met de verdeeling der zetels. Het voorzitterschap werd waargenomen door de Z.L.M,, het secretariaat door den kring Hulst van den N.C.B. Besloten werd alsnog aan te sluiten bij de vereeniging tot bestrijding van tuber culose onder het rundvee. prachtig gebouw, dat er in alle opzichten wezen mag. Het raadsbesluit, waarbij tot dezen bouw werd besloten, heeft indertijd de gemeente in geweldige beroering gebracht, die ten slotte tot een heftigen strijd heeft geleid. Het gevolg was, dat bezwaarschriften wer den ingediend, ingezonden stukken werden geschreven, enz. Niets hielp, het besluit bleef gehandhaafd en is ten uitvoer ge bracht. De spanning is geleidelik gewe ken, en de vrede grootendeels weergekeerd. Het gebouw is thans gereed en smaak vol ingericht en er kan niet aan getwijfeld worden, of het zal de voldoening geven, die er van verwacht is. m 3c Het is wel opvallend, dat in enkele jaren tijds zoo'n belangrijk aantal gemeenten in deze streek een nieuw gemeentehoofd heb ben gekregen. Van de zestien gemeenten, die het „Land van Cadzand" telt, zijn n.l. de volgende van burgemeester veranderd Biervliet, Cadzand, Schoondtfke en Bres- kens, terwijl nog vacatures loopen te IJzendyke, Waterlandkerkje en Zuidzande, wat een wijziging van ruim 40 betee- kent. Daarvan komen er 5 of ruim 30 voor rekening van dit jaar. Bakkersvakonderwjjs in Zeeland. De eïndlesscn van de cursussen Bakkers- Vakonderwijs te Middelburg en te Goes, werden gehouden resp. op 24 en 25 No vember j.l. Aan de volgende cursisten kon het di ploma worden uitgereikt Van den cursus te Middelburg aan de heeren A. Adriaanse, Koudekerke A. de Bree, Koudekerke, P. H. Deurwaarder, O.- en W.-SouburgL. van Eenennaam, Ame* muiden A. Goor, Vlissingen P. Jansen, MiddelburgA. F. de Jager, Middelburg Chr. Klootwijk, Vlissingen P. Moens, N. en St. JooslandJ. D. Roelse, Koudekerke. Van den cursus te Goes aan de heeren F. G. van den Berge, Kruiningen P. J. Films, Ierseke D. Heuseveldt, Wisseker- ke G. Korstanje, WissekerkeW. Leijs, WolfaartsdijkJ. A. Moerman, Terneu- zen C. P. de Mul, Krabbendyke P. W. Slaakweg, 's-HeerenhoekA. Verburg, Waarde A. Verhage, KruiningenJ. van de Vreugde, Krabbendijke J. A. Vink, Co- lijsplaatN. Zwikker, Bergen op Zoom. De Coöperatieve Melkinrichting Walcheren en de T.B.C.-bestrijding onder het rundvee. In verband met de t.b.c.-bestrijding ón der het rundvee hield de Coöperatieve Melkinrichting „Walcheren" te Middelburg Zaterdagmiddag een buitengewone verga dering, welke de voorzitter, de heer S. Si- monse van St. Laurens, opende met een woord van hartelijk welkom, en zulks in het bijzonder tot de heeren P, Steehouwer uit Breda en L. W. de Waardt, directeur van den vee- en vleeschkeuringsdienst. Het bestuur van de Coöperatie besloot de t.b.c- bestrijding onder het rundvee ter hand ts nemen en wil ook eventueel aangeslotenen bij een der plaatselijke veefondsen in de gelegenheid stellen daaraan deel te nemen. De heer A. Geschiere JHzn. te Grijpskerke zal den Brabantschen Zuivelbond, waarbij de Zeeuwsche Coöperatie Zuivelfabrieken zijn aangesloten, in de Provinciale vereeni ging vertegenwoordigen. Vervolgens hield de heer Steehouwer een lezing over de t.b.c.-bestrijding. Een aantal personen gaf zich reeds tot deelneming aan de t.b.c.-bestrijding onder het rundvee op. Handelsregister Kamer van Koophandel voor Zeeuwsch-Vlaanderen (Terneuezen). Nieuwe inschrijvingen: Adriaansens' Steenkolenhandel, Teroeu- zenH. Brakman, Nieuwvliet, bakkerij A. J. Lijbaart, Biervliet, schilderA. D. de Potter, Hulst, aannemer; P. J. de Pot ter, Hulst, metselaar enz. Unitas, St. Jan steen, tricotagefabriek Wagenmakerij ge broeders van Ecken, Clinge. Wijzigingen: A. O. Acke, Sas van GentA. Adriaan- sens-Buijsrogge, HontenisseWed. Th. Borm-IJsebaert, StoppeldijkCadsandia, Cadzand J. H. Gillissen, Westdorpe Mai- son Deuninck en Vueghs, Aarden burg Manufacturehhandel Julia van de Walle, HulstM. Mieras-Meijer, AxelW. Mul ler, TerneuzenN.V. Nieuwe Nederiand- sche Maatschappij tot vervaardiging van spiegelglas enz., Sas van GentA. Poppe, Graauw en LangendamA. Schijve, NieuwvlietJ. van Strien en Zoon, Ter- neuzen A. P. J. Tas, OostburgJ. F. van der Veeken en Zoon, Stoppeldijk. Opheffingen:! A.de Brauwer, AardenburgCement, Pannen- en Tegel fabriek C. Dellaert, Westdorpe Coöpera tieve Inkoopvereeniging „Middenstandsbe- lang" G.A., Aardenburg. OOST- EN WEST-SOUBURG Een strenge winter te wachten? De laatste dagen, vooral in den voor avond, kwamen hier hesle troepen wilde ganzen over, meestal vliegende in zuidelijke richting en zooals altijd, in V-vorm. Weer- profeten voorspellen nu een strengen win ter, want het waren vriesganzen. De ganzen evenals de meeste eendvogels vliegen in V-vorm. Hun instinct heeft hen geleerd dat zij in massa op deze wijze het vlugst voor uitkomen zij vormen een wig in de lucht lagen. De voorste, met uitgestrekten hals, ■wij zouden hem den piloot kunnen noemen, heeft de zwaarste taak. De anderen drijven wel niet, maar komen toch gemakkelijker vooruit. Als men ze met een kijker volgt, zal men bemerken dat de voorste vogel van tijd tot tijd vervangen wordt. Hij be geeft zich dan in de achterhoede en een andere vogel neemt zijn plaats in. Zoo dom air* de ganzen vaak genoemd worden, zijn Zij dus blijkbaar nietzij hebben nog meer slimme hoedanigheden dan alleen het red den van het kapitool. Hun trek begint som mige jaren al vroeg. Wij hebben ze vaak in begin October al waargenomen, hoewel ze dan zelden in de omgeving neerstrijken. Dat zij niet meer zoo veelvuldig voorkomen in onze weilanden dan jaren geleden, kan zijn oorzaak hebben in gebrek aan zoet waterplassen, die door de nieuwe afwate ring minder voorkomen. GOES Aanstelling van een onderwijzer. Tengevolge van uitbreiding van het getal leerlingen aan de openbare Ulo-school kan met ingang van 1 Januari a.s. aan deze s^-'.ool een zesde, vaste leerkracht worden benoemd. Behoudens dispensatie van den Minister van de verplichting tot benoeming van een wachtgelder, afkomstig van het O.L. on derwijs in deze gemeente, bieden B. en W. de volgende voordracht aan 1. Joh. Ge- leiins te Rotterdam, 2. J. M. Blokpoel te '5-Gravenzande.

Vlissingse Courant | 1937 | | pagina 2