tl LAND- EN TUINBOUW GEMENGD NIEUWS HONDERD JAAR FRANSCHE SPOORWEGEN. LAATSTE BERICHTEN BURGERLIJKE STAND partijdige algemeene opinie zekerlijk den blaam op anderen zou werpen voor den nieuwen toestand, waarin de burgeroorlog waarschijnlijk voor onbepaalden tijd zou worden verlengd tengevolge van de vrije levering van wapens aan beide partijen in Spanje over zee cn over land. Men hoopt ook, dat de Duitsche en Ita- liaansche vertegenwoordigers van hun re geeringen instructies van meer verzoenen den aard voor de vergadering der commis sie van vandaag zouden ontvangen. Men vestigt er de aandacht op, dat een algeheele afschaffing van het controle stelsel de Pyreneeëngrens zou openen voor oorlogstuig, bestemd voor de'Spaansche re geering, hetgeen zou opwegen tegen het voordeel, dat Franco uit de afschaffing zou kunnen trekken. MARINE EN LEGER Met ingang van heden zijn de dienst plichtige korporaals P. Rijkee, F. J. Schijf, U. Udema en N. Verboon van de 2e school- compagnie regiment kustartillerie te Vlis- singen aangesteld tot dienstplichtig ser geant titulair. Regeerings delegatie paardententoonstelling Parijs. De Nederlandsche regeering, daartoe door de Fransche regeering uitgenoodigd, heft de heeren jhr. J. van Vredenburch, algemeen voorzitter der vereeniging „Stam boek voor het Nederlandsche trekpaard (B.T.)" en dr. ir. A. Sevenster, rijksland- bouwconsulent bij het Nederlandsche ge zantschap te Parijs, aangewezen als regee- ringsgedelegeerden op de nationale paar dententoonstelling, welke van 711 Juli te Parijs gehouden wordt. Felle brand in een car- tonnagefabriek. Gisteravond is door tot nog toe onbekende oorzaak brand ontstaan in de „CartonnagefabrieK Rotterdam", gelegen in de Delftschestraat te Rotterdam. Men zag rookwolken opstijgen en kort daarna sloegen de vlammen uit de zolder verdieping fel naar buiten. Zware rookko lommen baanden zich een uitweg en tot ver in den omtrek was het te zien, dat er een zware brand woedde. De brandweer rukte onmiddellijk met groot materiaal uit en het is mede aan haar snel ingrijpen te danken, dat deze brand ten slotte nog snel bedwongen kon worden. Het vuur vond in de licht brandbare arti kelen op de zolderverdieping gretig voedsel en in een minimum van tijd stond de ge- heele verdieping in lichter laaie. Er was op dat moment niemand van het personeel meer in het pand aanwezig. Een oogenblik heeft men nog gevreesd, dat het geheele pand een prooi der vlam men zou worden, maar aangezien de zolder van de andere verdiepingen is gescheiden door een zwaren betonnen vloer, is zulks niet het geval geweest. Wel zijn 't dak en de schoorsteen ingestort. Doordat de brand weer groote hoeveelheden water in het vuur wierp, kon ook uitbreiding naar de belen dende panden voorkomen worden. De zolderverdieping is totaal uitgebrand, terwijl de benedenverdiepingen veel water schade hebben gekregen. Aanhoudingen wegens dief st al en zedendelict. Gisteren kwam A. v. d. B., wonende in het gehucht Nerhoven onder Gilze, tot de ont dekking, dat uit zijn geldkistje een bedrag van vijfhonderd gulden was ontvreemd. Hij deed hiervan aangifte bij den burgemeester, die een onderzoek instelde, met als gevolg dat een buurjongen van v. d. B., de 18-jari ge C. G. werd gearresteerd. Na een streng verhoor door de politie legde de jongen een bekentenis af. Hij had nog een bedrag van 160 in zijn bezit. De rest had hij hier te lande en in België op gemaakt. In verband met een verklaring van den aangehoudene werd echter ook v. d. B. zelf gearresteerd, als verdacht van het plegen van onzedelijke handelingen .met den bedrij ver van den diefstal. Ook hij is na een volledige bekentenis opgesloten. Beiden zullen voor den officier van justitie worden geleid. Ook zekere S. van A., verdacht van heling van het geld. werd aangehouden, doch na verhoor weder om in vrijheid gesteld. Brand in een pakhuis te Rotterd am. Hedennacht is brand ontdekt op de bovenverdieping van een pakhuis gelegen aan den Boerenstelger te Rotterdam, dat voor wat het bovenge deelte betreft, in gebruik is bij de firma H. H. de Klerk, handel in tapijten, gordij nen, meubelen en aanverwante artikelen. De brand werd ontdekt door een nacht waker, die vuur zag in het bovengedeelte van het pakhuis, dat als atelier gebruikt wordt. De brandweer rukte daarop met groot materiaal uit. Dank zij het krachtig op treden van de brandweer is de vuurzee, welke vooral in den aanvang fel naar bui ten laaide, tot het atelier beperkt geblevei. Aangezien het pakhuis een zelfstandig pand is en slechts enkele kleinere ver bindingen met het hoofdgebouw heeft, is er weinig gevaar geweest voor het over slaan van het vuur naar het groote pand. Het atelier en een deel van het dak brandde uit. De beneden gelegen verdie pingen van het pakhuis hebben eenige wa terschade opgeloopen. De oorzaak van den brand is tot nog toe onbekend. Buren hebben echter verklaard, dat zij nè, middernacht nog in het pand hebben hooren loopen. Dit is betrekkelijk niets bijzonders, want gedurende de laat ste weken zijn schilders bezig geweest om het pakhuis aan de buitenzijde wat op te knappen en blikbaar hebben zij verschil lende malen ook des nachts daaraan ge werkt. Door een dak gevallen. Op de Marinewerfkade in de monteur- school te Amsterdam, is gistermiddag een arbeider van een glazen dak gevallen. Met fracturen aan armen en beenen is hij naar het Binnengasthuis vervoerd. Ernstiger kwam een meisje te vallen, dat op het Waterlooplein in een patronaatsge bouw door een dakluik viel. Met een ver moedelijke wervelfractuur is zy naar het Onze Lieve Vrouwegasthuis overgebracht. Ketel ontploft in drukkerij te Bergen op Zoom. Op de stoomdrukkerij van „de Zoom" is een ketel ontploft, waardoor ge lukkig geen persoonlijke ongelukken ver oorzaakt zijn. De gasketel van den lucht drukmotor is, aldus de Tel., door onbeken de oorzaak onklaar geraakt. De ketel sloeg hierdoor met een geweldigen knal door het plafond en het dak en kwam vervolgens terecht in den tuin van den heer N. van Meel, die op enkele meters afstand van de plaats waar ketel, pannen en balken vlo gen, zat te werken. Er is veel materieele schade aangelichtalle ramen werden ten gevolge van den druk stukgeslagen. Zendinrichtingin be slag genomen. De radiocontrö- ledienst heeft op 30 Juni jl. een zendinrich- ting in beslag genomen ten huize van H. v. d. L., Adelaarsweg te Amsterdam-Noord. Tegen v. a. L. zal proces-verbaal worden opgemaakt wegens overtreding van het radioreglement 1930. Autobotsing te Amster dam. Gisteravond is op de kruising MarnixstraatElandsgracht te Amster dam, een motorfiets, bestuurd door een 43- jarigen Amsterdammer tegen een auto ge botst. Eerstgenoemde reed in de richting van de Rozengracht, terwijl de auto van den kant van de Kinkerstraat kwam. De motorrijder sloeg tegen de auto aan en bleef met een ernstige hoofdwonde en kwetsuren aan de handen liggen. De G.D. vervoerde hem naar het Wilhelmina-gast- huis. Beide voertuigen werden beschadigd. Wachtmeester der Kon. marechaussee verdron ken. De wachtmeester der Kon. mare chaussee P. v. D. te St. Anna Parochie was Dinsdagochtend naar Berlikum ge gaan, waar hij op de kermis dienst gedaan had. Sindsdien had men ondanks alle na sporingen niets meer van hem vernomen, totdat men Woensdagavond zijn lijk in de Noorderleeg vond. De overledene laat een vrouw en twee kinderen achter. (N.R.Ct.) Het grootste Duitsche orchideeë n-g ebied wordt natuurreservaat. Het 11 hec taren beslaande grootste Duitsche orchi deeën-gebied naby Hönningen aan den Rijn, is thans tot natuurreservaat verheven. Zes tien verschillende soorten orchideeën wor den hier gekweekt. Postauto beroofd. Een postauto te Milaan (Italië), waarmede postpaketten van waarde verzonden wer den, is door een auto, die dwars over den weg ging staan, gedwongen te stoppen. Uit dezen auto stopten vier individuen, die den postambtenaar en den chauffeur in be dwang hielden en zich eenige postzakken toeëigenden, waarmede zij in allerijl de vlucht namen. De politie heeft hen nog niet gevonden. DE HISTORISCHE TOCHT PARIJS— ST. GERMAIN. Op 24 Augustus zal het precies hondera jaar geleden zijn, dat de eerste stoomtrein het nieuwe Parijsche station verliet, om onder het vivat-geroep van een meer sen- satiezuchtige dan van de practische waarde van het stalen ros overtuigde menigte, naar het plaatsje Saint Germain te vertrekken. In den hoogen, open wagon had een moe dige schaar-reizigers plaatsgenomen, waar onder zich ook koningin Marie Amélie, de echtgenoote van den burgerkoning, bevond. Slechts weinige menschen waren zich van de historische beteekenis van dit oogenblik bewust en de meeste Parijzenaars geloof den, dat men hen, zooals de Minister van Financiën Thiers het spottend noemde een nieuwe „speelgoed" had geschonken, waar in men 's Zondags naar het theater zou kunnen rijden. Met uitzondering van Emil Péroires en een handjevol energieke inge nieurs was men ook in vakkringen scep tisch gestemd en de geleerde Arago be weerde zelfs, dat tochten door tunnels on mogelijk zouden zijn. Gelukkig hadden de onverschrokken pioniers van de Fransche spoorwegen eenige geldgevers gevonden, die hun de voor den aanleg van den spoor weg ParijsSt. Germain benoodiigde 6 millioen francs voorschoten. Over de op den eersten tocht bereikte snelheid van 32 km per uur, welke voor toenmalige begrippen bijna onbegrijpelijk was, was men weliswaar zeer enthousiast, maar niemand geloofde er toch ernstig aan dat een dergelijke snelheid ook op een lan- geren afstand zou kunnen worden bereikt. MEDEDEELINGEN VAN ONZE ADVERTEERDERS Breipatronen. Het doet ons genoegen, dat wij onzen lezeressen iets kunnen mededeelen, waar van zij vaak kunnen profiteeren. De pak jes Lux bevatten voortaan een heel prac tische en welkome verrassing, n.l. een breipatroon, dat speciaal voor de fabri kanten van Lux is ontworpen. Het zijn alle origineele Parijsche modellen. Den eenen keer vindt U een model voor een aardig damesjasje, en een anderen keer weer een patroon voor leuke baby-wolletjes of een theemuts. De modellen zijn zeer aardig. Desondanks verdrongen zich dagelijks zoo veel reislustigen op het station, dat de pas sagiers dikwijls eenige uren op het perron moesten wachten, alvorens zij de reis, die 28 minuten duurde, konden aanvaarden. Het eindpunt van dezen „kindertrein" be vond zich in het plaatsje Pecq, gelegen aan den voet van de heuvels, waarop St. Ger main ligt. Om tegen de heuvels op te stoo- men, had de zwakke locomotief nog geen adem genoeg. Tien jaren later werd het eindpunt van dezen eersten Franschen spoorweg naar het slotterras verlegd. Daar toe was echter een viaduct noodig, dat 1.5 millioen francs kostte. Eerst in het jaar 1859 zag de nu met krachtige longen uit geruste locomotief kans, het treintje tegen de heuvels op te trekken. Sindsdien bleef volgens goed Fransch gebruik alles bij het oude, totdat in het jaar 1927 de electrische trein de stoomlocomotief verdrong. RADIUM ONTDEKT IN NOORD CANADA. Het element radium is van onschatbare beteekenis en dit heeft in het bijzonder voor de geneeskunde ter bestraling van kanker een zeer hooge waarde. De Fransche ge leerde Curie heeft het radium ongeveer 40 jaar geleden in de pekblende van Joachim- stal in Bohemen ontdekt. Het element komt steeds in uraanertsen voor. Sinds in het Katanga-district (Belgische Congo) radium ontdekt werd, is België de grootste radium- producent ter wereld. De wereldproductie bedraagt per maand twee tot drie gram Do geheele op de wereld aanwezige voor raad wordt op 500 gram geschat. Sinds eenigen tijd schrijven de Canadee- sche en Noord-Amerikaansche bladen nu veel over groote radiumvondsten in Noord- Canada. Hier zouden enorme rijkdommen onder het ijs verborgen liggen. Speciaal in Engeland interesseert men zich voor de winning van radium in Canada, daar de Engclsche wetenschap haar bezit aan radium met minstens 20 gram wenscht te verhoogen, om haar onderzoek te kunnen voortzetten. Een goudzoeker vond in het hooge Noor den van het land de pekblende temidden van rotsen en ijsblokken. Het was een toe val, maar het maakte den man tot million- nair. De gelukkige was Gilbert la Dne, een Canadeesch Franschman uit Ottowa. Eenige duizenden kilometers van den Noordelijksten spoorweg ter wereld verwij derd werd een mijn aangelegd, waarom nu zoo langzamerhand een kleine stad is ontstaan: Cameron Bay, aan de kust van de zee gelegen. Vliegtuigen zorgen voor het verkeer met de overige wereld. Ongeveer zes weken in het jaar heeft men hier zon. Voor jacht en vischvangst bestaat hier vol op gelegenheid. Daar geld geen rol speelt, leven de weinige honderden inwoners van het mijndistrict in een welhaast idealen toe stand. Nog staat de onderneming aan het begin van haar ontwikkeling. De eigenaar gaf intusschen juist dezer dagen te Ottawa een groot banket tor gelegenheid van het eerste ounce radium (ongeveer 28 gram), dat men gewonnen had. In den loop van dit jaar zal de productie echter met 300 verhoogd worden. Het monopolie van de Belgische Congo is in ieder geval reeds op het oogenblik gebroken. Men zal begrijpen, dat deze ontdekkingen in hot arctische gebied van Canada niet slechts een wetenschappelijk, maar ook een groote economische beteekenis zullen heb ben. Zeker is n.l., dat de prijzen van het uit de pekblende gewonnen radium wel spoedig zullen dalen. VOOR CENT per week onlvangt 0 iederen avond de VLISSINGSCHE COURANT thuisbezorgd en Is U bovendien gratis verzekerd tegen ongelukken. Nationaal Verlond van Gemeente ambtenaren in Nederland. Vervolgens csprak de voorzitter, de heer A. Kooiman zijn blijdschap uit over de cfficieele ontvangst. Wij zijn met groot genoegen naar Vlissingen gekomen. Niet alleen om de hartelijke verhouding met de plaatselijke afdeeling, maar ook omdat er steeds met het gemeentebestuur een goede s menwerking .s geweest. Steeds kon men n.. wederzijdsch begrip en waardeering tot overeenstemming komen. Spreker wees op de buitengewoon moeilijke periode die de vereeniging achter den rug heeft. Na hartelijk dank te hebben gezegd voor de vriendelijke woorden van welkom riep spreker den burgemeester een spoedig tot weerziens toe. Bij deze plechtigheid waren mede tegen woordig alle wethouders, benevens den ge meente-secretaris, den heer F. Bisschop. DE VERGADERING VAN HET NIET INMENGING S-COMITÉ. De Duitsch-Italiaansche voorstellen. In de vergadering van het sub-comité voor de niet-iumenging die hedenmorgen te Londen bijeen is gekomen, is een gemeen schappelijke Duitsch-Italiaansche verkla ring afgelegd, waarin, gezegd wordt De regeeringen van Düitschland en Italië hebben de laatste dagen beraadslaagd over den feitelijken toestand der niet-inmenging in Spanje. Zij zijn vast besloten het beginsel der niet-inmenging in stand te houden. Het Engelsch-Fransche voorstel van 29 Juni kan door de Duitsche en Italiaansche regeerin- gen niet worden beschouwd als een bevredi gende oplossing van dit probleem, op grond van de redenen, die reeds in de vorige ver gadering uiteengezet zijn. De Duitsche en de Italiaansche regeering zijn zich bewust van de ernstige moeilijkhe den van den toestand en zijn derhalve van opvatting, dat het de plicht is van allen, nieuwe middelen en methodes te zoeken om- de noninterventie zoo doeltreffend mogelijk te maken. Met het oog op deze voornaamste ge dachte komen zij overeen aan het comité de volgende, nieuwe, constructieve voorstellen voor te leggen 1. Alle betrokken mogendheden komen overeen aan de beide Spaansche partijen de rechten van oorlogvoerenden toe te kennen. Een zoodanige beslissing zou tot onmiddel lijk gevolg hebben, dat de niet-inmengings- politiek werd versterkt, aangezien inder daad alle Europeesche mogendheden aan haar verplichtingen als onderteekenaars van de niets-inmengingsovereenkomst de plich ten zouden toevoegen, die rusten op neutrale staten Krachtens de beginselen van het in ternationale recht, welke van toepassing zijn op den bijzonderen toestand in Spanje. De voorgestelde maatregelen zouden boven dien de volgende voordeelen geven a) Door toekenning van een internatio naal statuut aan beide partijen in Spanje zouden deze tegenover de neutrale staten de volledige verantwoordelijkheid op zich nemen voor de oorlogsvoering in de lucht, te land en ter zee. b) De vlootcontróle door de vier mogend heden, die geheel mislukt is, zou evenals ieder ander systeem van vlootpatrouille, overbodig worden. c) De belangrijke bressen, die in het vo rige systeem aanwezig waren, zouden wor den uitgeschakeld, aangezien de schepen, welke de Spaansche vlag of de vlag van niet-Europeesche landen voeren, door de beide partijen aan een effectieven vorm van contröle zouden worden onderworpen. 2. Met uitzondering van het patrouille systeem, dat, zooals reeds uiteengezet is, een volkomen mislukking is gebleken en derhalve niet kan worden voortgezet, zou het huidige controlesysteem, zooals het door het comité is goedgekeurd behouden blijven. De Duitsche en Italiaansche re geeringen stellen derhalve voor, zoowel dc controle der Spaansche grenzen te land als ook het systeem der controle, zoowel in ai* havens als door waarnemers, die zich aan boord der nietinriengingsschepen be vinden, in stand te houden. 3. De Duitsche en Italiaansche regeerin gen zouden ieder verder voorstel op dezen grondslag toejuichen. UIT DE STAATSCOURANT. Bij K.B. van Juli zijn met ingang van den datum van dit besluit benoemd tot officier vlieger der 3e klasse bij de Koninklijke marine de heeren G. van Driessen, R. L. van Es, M. J. C. de Liefde, J. R. Schuiling, S. A. Snep, H. J. Stoutjesdijk is met ingang van 1 Juli 1937 in vasten dienst benoemd tot ingenieur der marine ir. A. M. Fabery de Jonge. DE NIEUWE AMSTERDAMSCHE TAXI-TARIEVEN GEEN FOOIEN MEER. In de heden gehouden vergadering van Burgemeester en wethouders van Amster dam is goedgekeurd de nieuwe loonregeling in het stationneerende taxibedrijf. In verband hiermede zal met ingang van Zaterdag 3 Juli a.s. het nieuwe, fooilooze tarief in dit bedrijf worden ingevoerd. In de Amsterdamsche blokbandtaxi's zal een mededeeling aan het publiek worden geplaatst, dat geen fooien gegeven mogen worden. MARKTBERICHTEN FRUITVEILING MIDDELBURG. 2 Juli. Aardbeien 833 ct., witte bessen 1215 ct., roode bessen 516 ct., kruisbessen 1314 ct., frambozen 1844 ct., Muscaat- druiven 57—59 ct. Frankenthalers 68—77 ct., Meikersen 36 ct., Hollanders 4448 ct., madeleines (val) 5 ct. Précose de Trévoux 67 ct., alles per K.G. perziken 212 ct. per stuk. AARD APPEL VEILING MIDDELBURG 2 Juli. Aanvoer 65.700 K.G. Bonken ƒ1.00— 1.05 groven 1.00—1.14 drielingen 6694 ct., kriel 5081 ct., alles per 25 K.G. STOOMVAARTLIJNEN Uit- en thuisvarende schepen. „Amstelland" (thuisr.) 29 Juni te Santos „Aagtekerlc" (thuisr.) 1 Juli te Brisbane „Bengkalis" (thuisr.) 30 Juni van Belawan „Brastagi" (uitr.) 1 Juli te Belawan „Gaasterkerk" (uitr.) 1 Juli te Manilla „Hoogkerk" (thuisr.) 1 Juli van Colombo „J. P. Coen" (uitr.) 1 Juli van Sabang „Jagersfontein" (thuisr.) 30 Juni van Lis sabon „Kota Nopan" 28 Juni van New Orleans n. Batavia „Kota Inten" p. 1 Juli St. Vincent, Batavia naar New York „Kota Gede" (uitr.) 1 Juli te Bintang „Marnix van St. Aldegonde" (uitr.) 1 Juli te Southampton „Manoeran" 30 Juni van Belawan, Calcutta naar Vancouver „Modjokerto" (thuisr.) p. 30 Juni Ouessant „Simaloe" (uitr.) 30 Juni te Port Said „Streefkerk" (uitr.) 30 Juni te Port Said „Salabangka" (thuisr.) 30 Juni v. Marseille „Simon Bolivar" (thuisr.) 30 Juni van Ma deira „Tabinta" 29 Juni te Belawan, Batavia n. New York BIGGEKERKE. Over de maand Juni. BEVALLEN: A. de Buck, geb. van Sluijs, z. J. S. Flipse, geb. Koene, d. OVERLEDEN t A. Boone, 63 j., vrouw van K. P. Ge- schiere. GOES. GETROUWD? F. A. de Coninck, jm. 20 j. en A. C. van Velthoven, jd. 21 j. (D.Z.) WISSELKOERSEN Noteering van heden, 3 Juli 1937, 3 uur (officieel) Londen 8.99 Berlijn 72.97J/2 J Parijs 6.98 Brussel 30.63 JA Zwitserland 41.62 New York 1.81 15/16. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 3 Juli, 3 uur. Stille markt. Nauwelijks prijs houdende stemming. Onregelma tig koersverloop. Beleggingsmarkt kalm. Amerika stil. De berichten omtrent het in stand blijven van het monetaire driehoeksaccoord werden ter beurze gunstig beoordeeld. Desniette min betoonde men zich wederom gereser veerd en de handel was van geringe afme tingen. Vooral de onzekerheid waarin men verkeert omtrent de toekomst van den Franschen franc maant tot voorzichtigheid. Hedenmorgen werd dit devies wederom op verlaagd peil afgedaan en onwillekeurig bleef dit op het algemeene sentiment niet zonder uitwerking. Doch toen nadien het Fransche devies zich juist even beneden een prijs van 7 cent kon handhaven, ging de meening postvatten, dat men den prijs .voorloopig op ongeveer dit peil zal houden. De stemming op de effectenbeurs was aan den gedrukten kant. De koersen verschil den wel niet veel bij die van gisteren, doch in verscheidene gevallen werd toch beneden het niveau van gisteren afgedaan. Aanbod voor buitenlandsche rekening was hieraan klaarblijkelijk niet vreemd. Onder beurstijd werden overigens slechts kleine schomme lingen meegemaakt. Zoo werden Koninklij ken wat lager ingezet, doch nadien vielen geen groote variaties meer waar te nemen. Van de Amerikaansche soorten werden Shell Unions een kleinigheid lager geno teerd. Op de Suikerafdeeling liepen H.V. A.'s, na nauwelijks prijshoudende opening, enkele punten naar boven, doch vervolgens trad een kleine reactie in. Enkele andere Suikeraandeelen werden iets lager afge daan. De stemming op de Rubberafdeeling was lusteloos. Amsterdam Rubbers kwa men iets lager te liggen. De minder cou rante soorten werden op onsystematische wijze genoteerd, hetgeen voornamelijk ver band hield met de technische markt-positie van ieder aandeel op zichzelf. De handel was vrijwel tot stilstand gekomen. Senem- bah's werden wat hooger genoteerd. Indus- trieelen trókken slechts weinig belangstel ling. Aku's en Unilevers waren weinig ver anderd. De Philips-aandeelen verloren en kele procenten. In Scheepvaartpapieren ging weinig om. Nederlandsche Scheepvaart Unies waren goed prijshoudend. De Ameri kaansche markt had een stil verloop en de koersen vielen, rekening houdende met de Wallstreet-noteeringen, niet mee. Op de Beleggingsmarkt was weinig te doen. De 4 obligaties Nederland en Ned.-Indië wer den wat lager afgedaan. De Staatsfondsen van het lagere rentetype konden zich mee- rendeels handhaven. De nieuwe 3 obli gaties ontmoetten goede vraag en liepen in verband hiermede zelfs op tot 95 11/16. Prolongatie 1 LICHT OP VOOR AUTO'S. FIETSEN EN VOERTUIGEN Juli uur Vrijdag 2 9.53 Zaterdag 3 9.52 Zondag 4 9.52

Vlissingse Courant | 1937 | | pagina 3