Vlissingsche Courant TWEEDE BLAD PLOUVIER VOOR UW MAILSCHOENEN Na het Prinselijk Huwelijk BINNENLAND SPORT Tandum-Puzzle voor het Misdeelde Kind. Ha Kgl in Je sticcuii) van de van Vrijdag 8 Januari 1937. No. 6. Prins en Prinses uit Den Haag vertrokken. Gisteren in den namiddag reeds zijn Prinses Juliana en Prins Bernhard uit' 's-Gravenhage vertrokken, meldt de Msb. Tegen vier uur opende zich een der achteruitgangen van het paleis, een auto1 reed uit en volkomen onbemerkt reed het jonge prinselijke paar weg door de feestende stad. Het blad verneemt, dat de Prins en Prin ses van plan zijn hun huwelijksreis op zoo eenvoudig mogelijke wijze te ondernemen. De reis zal grootendeels per auto worden gemaakt, waarbij de Prins zelf den wagen zal besturen. Naar Het Loo Gisteravond gingen te Apeldoorn hard nekkige geruchten, dat het prinselijk paar op het paleis Het Loo zou zijn gearriveerd. Alle informaties naar de juistheid hiervan stieten echter op de meest stellige ontken ning. Er was ook, zoo verzekerde men aan de Msb. in het geheel geen personeel in het paleis, aangezien dit was opgeroepen om dienst te doen in Den Haag. H.M. de Koningin naar het buitenland. Naar de Msb. verneemt is H.M. de Ko ningin zeer vermoeid van de feestdrukte en zal zij na haar verblijf op het Het Loo eenigen tijd rust nemen in het buitenland. Vertrek van vorstelijke gasten. Hr-den zijn van het Station Staatsspoor te 's-Gravenhage eenige van de vorstelijke gasten vertrokken, die bij het huwelijk van Prinses Juliana aanwezig zijn geweest. Het waren de vorst van Lippe met de vorstin van Lippe en Prins Armin van Lippe en Prinses Carola zur Lippe. De vorst van Waldeck en de erf-groot- hertog van Oldenburg met de erfgroot- hertogin Eilika van Oldenburg. Ter afscheid waren op het perron, aan wezig de dames en heeren, die den eere- dienst van deze vorstelijke gasten gedu rende de bruidsdagen hadden gevormd, als mede de gouverneur van de residentie jhr. W. Roell. Zöodsahet publiek buiten het station de hof-auCó's had zien voorrijden en op het perron een afzetting had bespeurd, be merkte het, dat hier weer wat bijzonders aan de hand was en begaven zich velen naar het perron om de vorstelijke gasten te zien vertrekken en een laatste afscheid toe te wuiven. Vrije Universiteit viert Prinselijk huwelijk. Hedenmiddag kwam de Senaat der Vrije Universiteit te Amsterdam in buitenge wone zitting bijeen, in verband met het huwelijk van H.K.H. Prinses Juliana en Z. D.H. Prins Bernhard. Nadat medegedeeld was, dat namens den Senaat een schrijven van gelukwensch werd verzonden aan het prinselijk bruidspaar en aan H.M. de Koningin, hield de rector mag nificus, prof. dr. J. Watermk, een rede. De hooge hoed van Prins Bernhard De keuze van een nieuwen hoogen hoed voor Prins Bernhard geschiedde onlangs uit een zichtzending, die een bekende Haagsche firma hem op zijn bestelling aan het paleis aan het Noordeinde bezorgde. Ook hierbij liet de Prins zijn humor blijken. Hij voerde bjj het oppassen allerlei vermakelijke ma noeuvres met de hoofddeksels uit en toonde zicli een zeer gemakkelijken klant. De Prins bestelde tevens een Alpino mutsje'en een overall: „Als ik mijn auto moet reparëeren", lichtte hij toe. Het vertrek van den Hertog van Kent. Hedenochtend even voor half twaalf is de Hertog van Kent met het vliegtuig van zijn broeder, den Hertog van Windsor, van Ypenburg gestrv- met bestemming het mi litaire vliegveld Hendon bij Londen. Nadat de piloot,captain Fielden, de mo toren van de rood-,blauwe Havilland-Dra- gon Rapide even had laten draaien, nam de Hertog van allen die hem uitgeleide deden, afscheid. Ook de hofchauffeur, die den Hertog ge durende zijn kort verblijf in de residentie gereden heeft, kreeg een handdruk. De Hertog dankte hem voor de bewezen dien sten en schonk hem als 'herinnering een gouaen .dasspeld, waarin een ,,G" is aange bracht en de spreuk „Honni soit qui mal y pense". Even taxiede het vliegtuig over 't veld om dan met den kop in den wind 'n aan loop te nemen en precies half twaalf kwam de machine los van den grond. De Nederlanders in den vreemde vieren feest. De Nederlandsche kolonie te Berlijn heeft gisteren liet huwelijk van Prinses Juliana met Prins Bernhard met een feest avond in den Zoo gevierd. Prof. dr. M. T. Breine, docent in de Ne derlandsche taal aan de Berlijnsche uni versiteit hield een feestrede. Hij besloot met hoera's op de Koningin en het jonge paar uit te brengen, die door de aanwezi gen geestdriftig werden overgenomen. Men zong daarop het Wilhelmus. De gasten bleven tot laat in den avond gezellig bij een. De Keizer en de Keizerin van Japan heb ben aan H. M. Koningin Wilhelmina tele grafisch hun gelukwenschen aangeboden. De Nederlandsche kolonie van Osaka en Kobe, welke een 350-tal leden telt, heeft ter gelegenheid van het huwelijk een feest georganiseerd, dat werd gepresideerd door den Nederlandschen consul-generaal. De Nederlandsche kolonie te Bordeaux heeft gisteren ten huize van den consul, den heer A. F. E. Mahler, een feestelijke bijeenkomst gehouden. De prefect van de Gironde, die comman deur is in de Orde van Oranje-Nassau, bood den heer Mahler zijn hartelijke geluk wenschen aan. De drukte in Den Haag. Nog' langen tijd nadat de stoet ontbon den was en de vorstelijke personen het paleis waren binnengegaan, bleef de men- schenmenigte voor het paleis .bijeen, in de hoop dat het prinselijk bruidspaar nog een maal op het balcon of voor de ramen zou verschijnen. Hun hoop werd echter niet vervuld, on danks het steeds weer aanheffen van het Wilhelmus, het zingen van „lang zullen ze leven" of het gejuich. Het eenige resultaat was, dat enkele zeer jeugdige bruidsmeis jes zich voor de ramen van het paleis ver toonden en de juichende menigte toewuif den. Toen het publiek de raadgevingen per luidspreker niet opvolgde, moest de politie meer handelend optreden en vooral be reden politie moest er bij te pas komen om weer een behoorlijke circulatie op het Noordeinde te krijgen. Den geheelen namiddag defileerden ech ter nog duizenden langs het paleis. Uittocht der bezoekers. De velen tienduizenden trokken in den namiddag, toen de officieele plechtigheden waren afgeloopen, in dichte drommen de stad in. Slechts een betrekkelijk gering deel der bezoekers maakte gebruik van de ge legenheid, die de Nederlandsche spoorwe gen boden om op gemakkelijke wijze Den Haag te verlaten. De meeste feestgangers immers, die nog niet eerder in de afgeloopen weken in Den Haag waren geweest, bleven wachten tot na het vallen van de duisternis, om dan de feestverlichting te gaaii bekijken. En zoo was het dan laat in den middag en des avonds weer een ongekende drukte in de binnenstad, waar het zelfs in de afgeloopen dagen niet zoo vol is geweest als gisteren. Voller dan alle vorige dagen waren de café's en restaurants, die soms geruimen tijd gedwongen waren wegens plaatsgebrek hun deuren te sluiten, waaróp het publiek geduldig in een lange rij bleef wachten, tot anderen plaats hadden gemaakt. Onder die omstandigheden maakten de kraampjes en stalletjes die eetbare waar verkochten, goede zaken. In het algemeen heerschte er ook in de stad en in de café's meer stemming dan in de voorafgegane bruidsdagen. In vele café's speelde de muziek het Wilhelmus, dat staande door de bezoekers werd mee gezongen. Er werd in de café's gezongen en gedanst, en af en toe hosten groepen jongelui, vaak getooid in vreemdsoortige costumes of met grijnzende maskers, door de straten. Tot wanordelijkheden kwam het niet, want de feestelijke stemming was goed en bleef goed. Later in den avond begon het bij de sta tions drukker te worden. Steeds talrijker werd de menigte, die uit de hofstad naar haar woonsteden wilden terugkeeren. Vele groepen soldaten, die men in den namiddag zonder uitrusting onder leiding van onderofficieren en vergezeld door manschappen van het Haagsche garnizoen door de stad had zien wandelen ter bezich tiging van de versiering, trokken in marschtempo, weer model bepakt en be- i wapend, onder commando van hun offi- eieren onder de tonen der trompetten of op de maat van de trommels naar de stations, waar op de goederenemplacementen de voor de militaire transporten bestemde treinen gereed stonden en geleidelijk naar ïï»t noorden, oosten en zuiden van ons land vertrokken. Evenals gistermorgen bij de aankomst van troepen en publiek, liep ook thans bij het vertrek alles in volmaak te orde en vrijwel volgens de vastgestelde regeling, dank zij de perfecte organisatie der spoorwegen. Ook de tallooze autobussen en auto's van allerlei aard verlieten in lange rij Den Haag. Tot laat in den avond duurde de feest vreugde voort, die men in de residentie in de komende tijden zeker niet licht zal ver geten, Amsterdam viert feest. In het kader van de feestelijkheden ter viering 'Van (Htwélijk vtói Prtosëd Ju liana met Prins Bernhard werd gistermid dag te Amsterdam op den Dam een groote zangdemonstratie gehouden. Des avonds zijn vele honderden deelnemers aan den fakkeloptocht met vlammende flambouwen langs den Stadsschouwburg getrokken, op het Peristyle waarvan verscheidene autori teiten hebben neergezien op een grootsch en fantastisch schouwspel. Na afloop trok het' publiek in dichte drommen naar het stadscentrum en de om geving daarvan, waar zoowel op straat als in de café's het feestbetoon tot diep in den nacht is voortgezet. Verder werd des avonds in de Centrale Markthal een massabijeenkomst gehouden door het comité van Oranje en nationale organisaties. De heer Jan ter Haar Jr., voorzitter van het centraal comité, sprak een openings rede uit. Op voorstel van den spreker wer den telegrammen met gelukwenschen ge zonden aan Z.K.H. Prins Bernhard, H.K.H. Prinses Juliana en aan H. M. de Koningin. Na samenzang sprak rector H. Drost, die in een hooggestemde rede de gedachte uitwerkte, dat Oranje en Nederland door de geschiedenis van eeuwen één zijn ge weest. Verder hebben nog het woord gevoerd oud-minister mi*. H. Bijleveld, dr. I. H. J. Vos, lid van de Tweede Kamer en dr. J. Gajentaan, voorzitter van de commissie tot regeling van den feestavond. Koorzang wisselde de redevoeringen af. De burgemeester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt, en eehtgenoote hebben in het. Rijksmuseum een ontvangst gehouden. De ze geschiedde iri do eere-galerij. In de eere-galerij en de aangrenzende za len van het Rijksmuseum was ter gelegen heid van deze receptie een tentoonstelling ingericht van doeken en bustes van de le den van het Huis van Oranje, van Prins Willem I tot Koning Willem III en Konin gin Emma. Persreceptie in de Ridderzaal. In de Ridderzaal te 's- Gravenhage hebben gisteravond de chef van den regeerings- persdienst en mevrouw Lievegoed een re ceptie aangeboden ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard aan de te 's-Gravc hage aanwe zige buitenlandsche journalisten, vertegen woordigers van binnenlandsche journalis ten-organisaties, de buitenlandsche pers- vereeniging enz. De receptie was druk bezocht. Onder de genoodigden bevonden zich o.a. Minister president dr. Colijn, zoomede verschillende persattaché's bij gezantschappen. .Mr. J. H. Telders f Gistermiddag is te 's-Gravenhage in den ouderdom van 60 jaar overleden mr. J. H. Telders, oud-lands-advocaat en oud-deken van de orde van advocaten bij den Hoogen Raad der Nederlanden. Geschenk van het vorstelijk bruidspaar aan Goesti Raden Adjeng Siti. De dochter van Mangkoe Negoro de zevende heeft van het vorstelijk bruidspaar een fraai portret, gevat in een zilveren lijst ten geschenke gekregen, voorzien van een autographie luidende „Aan Raden Adjeng Siti, in dank voor haar schoone hulde, tij dens onze bruidsdagen, Juliana en Bern hard." VOETBAL; De wedstrijden van a.s. Zondag. In de 2e klasse A staan, voor a.s. Zondag vier competitie-ontmoetingen op het pro gram. Vlissingen en Hero hebben een vrijen dag. Op het terrein aan den Kapoentjesweg speelt Breda tegen de Zeeuwen. Breda heeft nog vijf wedstrijden in het verschiet en mag voorloopig geen punt meer verliezen om den wedloop met Middelburg en Hero bij te houden. Zij zullen zeker alles in het werk stellen om op het Zeeuwen-terrein te win nen. Onder de gegeven omstandigheden zijn de punten voor onze stadgenooten goud waard. Op papier maken de Zeeuwen tegen Breda natuurlijk weinig kans. Toch is Breda niet onverslaanbaar, hetgeen op het R.B.C.-terrein kort geleden is gebleken. We hebben goeden moed op den wedstrijd van a.s: Zondag, want we achten onze stadge nooten, indien ze hun dag hebben, in staat dezelfde prestatie te leveren als R.B.C. Op Oplossing. Door de oplossing dezer 1 andum-Puzzle in le zenden, steunt men het Misdeelde Kind. Gevormde woorden. misdeelde kind; iedereen; staat; oplossingen porto nietsteunt duizenden; met; zegels; duizenden; allenzorgenhoudtmooie. het Breda-terrein verloren de Zeeuwen in^ dertijd met 24. Middelburg speelt in Terneuzen. De be zoekende club is ongetwijfeld veel sterker dan de thuisclub. We zien de Middelburgers dan ook met een overwinning terugkeeren. Zeelandia krijgt bezoek van T.S.C. De Zeelandianen hebben zich in drie weken' tijds door drie achtereenvolgende overwin-' ningen. een .stuk uit de gevaarlijkeomge ving omhoog gewerkt. Het zou ons niet verwonderen, wanneer a.s. Zondag T.S.C, eraan moest gelooven. In Oosterhout wist Zeelandia een gelijk spel te behalen (44). In dat geval behoeft Zeelandia voor degra datie-gevaar niet meer bevreesd te zijn. In Goes speelt R.B.C. De Goessenaren. staan met 6 winstpunten rog lang niet safe:- en het zal voor hen zaak zijn deze ontmoet ting tot een goed einde, te brengen. Een ge lijk spel achten wij zeker binnen Goes' be reik. Hoofdplaat heeft Zondag het stoute- stukje uitgehaald, het tot dusver ongesla gen Axel met 31 te kloppen. Door deze overwinning en door het gelijke spel van Sluiskil in IJzendijke heeft Hoofdplaat door een beter doelsaldo zich op de tweede plaats der ranglijst genesteld. Door de ne derlaag- zijn de kampioenskansen der lei ders in de 3de klasse A niet in gevaar. De Oranje-mannen krijgen Zondag alweer een uitwedstrijd die bijna even lastig zal zijn als de pas gespeelde. Sluiskil is op eigen terrein altijd een moeilijk te overwinnen te genstander en daar deze club zelf ook nog een kansje op de eereplaats heeft, zal Axel dubbel op zijn qui vive moeten zijn. De uit slag zal niet ver van een gelijk spel aflig gen. BiervlietBreskens ging wegens ter rein-afkeuring niet door en voor a.s. Zon dag" is de wedstrijd in omgekeerde volgorde vastgesteld. Het terrein der withemden is dezen \#iritèr' iti' slechte cóhdi'tlè~ én ëiïkbie regenbuien - kunnen hier alles bederven." Breskens kan in normale omstandigheden, op beide punten beslag leggen, al is ge dwongen rust soms fataal voor dit elftal. Wil Breskens de strijd om de 2de plaats volhouden met Hoofdplaat, Sluiskil en Hulst, dan dient zeker gewonnen te worden daar van genoemde clubs Breskens de meeste verliespunten heeft. Oostburg krijgt bezoek van IJzendijke dat Zondag een gun stig resultaat boekte door tegen Sluiskil gelijk te spelen (22). Hiermede is weer bewezen dat de blauw-witten in eigen huis heel wat mans zijn. Het kan Zondag voor IJzendijkeeen goede dag worden als van Oostburg gewonnen wordt. Het resultaat zou zijn, dat IJzendijke een plaatsje op de ranglijst zou opschuiven ten koste van Oostburg. Nu kunnen wij niet aannemen, dat Oostburg zich zoo zonder meer zal la ten kloppen, maar gezien het spel van deze W.-Z.-Vlamingen in voorgaande wedstrijden durven wij hun in het gunstigste geval een gelijk spelletje toedenken. Hulst en Terneu zen die beide wedstrijden tegen elkaar reeds gespeeld hebben, krijgen a.s. Zondag com petitie-rust, evenals Hoofdplaat. Voor Hulst is dit jammer daar deze ploeg bijv. reeds 4 FEUILLETON Een wintersportroman van Peter Krayenbühl. 17) Ik heb ook van u gehoord, antwoordt mevrouw Arlen, eenigszins uit de hoogte en Dieter bemerkt onmiddellijk, dat zij over dat vernomene niet zoo bijster voldaan is... Hij geeft zich alle mogelijke moeite een gunstigen indruk te maken, maar hij be seft al spoedig, dat hij die pogingen gerust kan opgeven tusschen hem en mevrouw Arlen bestaat geen enkel punt van over eenstemming of wederzijdsche sympathie. Voor haar is Dieter niets meer dan een jcngmensch met de eenigszins obscure taak hotelgasten, die daarvoor willen betalen, de skisport bij te brengen. De ietwat malicieuse wijze, waarop zij een bedenkelijken socialen afstand tusschen hen bewaart, deert Dieter niet. Hij be schouwt dat als een symptoom van ouder- wetschen klassenstrijd, waarom h\j slechts kan lachen. Nochtans betreurt hij het ern stig, dat hij bij haar, als moeder van Grace, niets te winnen heeft, vooral in deze situatie, nu hij alleen tegenover twee staat en die twee het bovendien volkomen eens zijn. Want mevrouw Arlen en dr. Hembder blijken elkaar uitstekend te begrijpen en laten Dieter duidelijk voelen, dat hij voor hen slechts een outsider is. Zij beschouwen elkaar als zeer „esoterisch", mevrouw Ar len beklaagt zich, dat de meditatie na de lunch haar niet gelukt is en dr. Hembder belooft haar plechtig haar voortaan met zijn astraal licht te zullen bijstaan, omdat hij haar „karmisch" immers zooveel ver plicht is. Het gesprek komt dan op de dagelij k- sche gebeurtenissen en mrs. Angelica Arlen wijst er Dieter op, dat hij ganschelijk ver keerd doet zijn sympathie te betuigen met de stakende katoenspinners in Lancashire, omdat die menschen nu eenmaal niet wil len leeren hun „karma positief te aanvaar den". Dat is dr. Hembder uit het hart ge grepen, denkt Dieter en de ander bevestigt dat door hem onder zijn welwillende aan dacht te brengen, dat diens visie op deze materie niet geheel juist is, omdat men tenslotte nooit uit bet oog moet verliezen, dat een dergelijke „ik-looze massa" voor het grootste deel uit gereïncarneerde Indie- ers van de kaste der paria's bestaat Dieter zwijgt eerbiedig voor zooveel wijsheid, maar innerlijk denkt hij Je kunt me nog veel meer vertellen, maar men schen met zoo'n ongunstige physionomie als jij vertrouw ik toch niet verder dan ik ze zie Mevrouw Arlen bestelt baar derde stuk slagroomtaart en wijst er de beide beeren op hoe ontzettend pijnlijk bet is in zoo'n gedrang te moeten zitten, waar men de eigen aura nauwelijks meer van vreemden kan differentieeren Maar dan voelt Dieter toch een rilling over zijn rug gaan en plotseling krijgt hij baast om weg te komen. Er is niemand die hem tegenhoudt Nog vóór hij het zaaltje verlaten heeft, pakt hem echter iemand bij de slip van zijn jas het is Gugelhofer, die volkomen gezond en opgewekt met de blonde Friezin aan één tafeltje zit en hem omstandig en verontschuldigend tracht bij te brengen, dat de meer gevorderden morgen vroeg v/eer onder zijn leiding de bergen zullen ingaan. Maar Dieter voelt zich allerminst gekrenkt, want door dit besluit van Gu gelhofer zal hij althans zijn dagelijksche ontmoeting met Grace niet behoeven te verzuimen Hij leert haar den volgenden ochtend van een andere zijde kennen en zij komen daar door weer een stuk dichter tot elkaar, Grace meent hem eens ernstig de les te moeten lezen over zijn gedragingen van den vorigen dag hij is zijn boekje te buiten gegaan door eigenmachtig op te treden, overschrijding van zyn bevoegdheden en een schromelijke verwaarloozing van de diplomatieke gebruikenHij moge dan al een aardigen kijk hebben op problemen van onderwijs, kunsten en wetenschappen, het ministerie van buitenlandsche zaken is haar ressort en mrs. Arlen behoort ongetwijfeld tot de competentie van buiten landsche z?-ken Dieter voelt zich klein worden onder deze strafpredicatie en slaat schuldbewust zijn oogen neer. In ernst, Dieter, je bent niet handig geweest. Het is gisteravond voor het eerst tot een openlijken twist tusschen mama en mii gekomen. Het is niet prettig, Dieter, een moeder te zien huilenmaar ik kon haar niet de minste hoop geven, Dr. Hemb der zal voor mij nooit in aanmerking ko men Wie komt dan wel in aanmerking, Grace? vraagt Dieter, kwasi onschuldig. Jij in de allereerste plaats, Dieter, als geen mensch mij meer hebben wil Mama was tenslotte overtuigd, dat ik hem ook eigenlijk heelemaal niet waard was en ze zei niet te begrijpen, hoe ze aan zoo'n dochter kwam. Ik moest bepaald een ver keerde incarnatie zijn Dieter barst in een schaterlach uit, Grace geeft hem een gevoeligen stomp in zijn rug en beiden suizen daarop in snelle vaart naar het dal. Maar hoe staat je vader nu eigenlijk tegenover dien dr. Hembder? wil Dieter weten, als zij beneden de zeehondenvellen om hun ski's binden om in een vlakke serpentine de helling naar de Kaiserspitze te nemen. Een man, die slagroom eet, komt bij Pap nooit in de gratie. Maar jij ook niet, Dieter, als je bij het schaken op remise speelt, omdat je niet wilt winnen. Pap 'had je heel gauw door Er is me ook niets aan gelegen om in de gratie te komen, antwoordt Dieter geërgerd en verlegen. Wie is die dr. Hembder eigenlijk „Eigenlijk" is elk tweede woord van dr. Hembder en ik haat het, Dieter Hij is een Zwaab, Dieter. Zijn vader heeft een gezondheidspijp uitgevonden en de zoon handelt daarin. Bovendien heeft hij een soort uitgeverij „voor schoone wetenschap pen"Interessant, wat Dieter? Hij is zoo echt de zoon van een gefortuneerd man Misschien verklaart dat cok zijn aca- demischen titelje kunt nooit weten In ieder geval is hij de intellectueele op lichter op het gebied der reincultuur. En fin, hij zal met zijn vrouwelijke minzaam heid zijn theosofische carrière wel maken... Jammer voor de goede zaak, dat zij zulke aanhangers telt. Twee - zielen, één gedachte, Dietef 1 Ik ben ook niet zoo. Mij zullen die dingen stellig nog eens gaan interesseeren, als ze mij in deugdelijker vorm onder het oog worden gebracht Ja, men moet ze als feiten beschou wen of nietIn ieder geval echter mag men er niet "over dazen, vooral dan niet, als de moreele legitimatie daarvoor ont breekt...... besluit Dieter en hij voelt zich plotseling' zeldzaam innig met Grace ver bonden. Zwijgend beklimmen zij den berg. Onge veer 30 meter onder den spitsen top binden zij hun ski's af om voor een korte rust in de sneeuw plaats te nemen. Weet je, Grace, begint Dieter aarze lend, als zij een poosje zwijgend naast el kaar hebben gezeten, terwijl jij gister avond met je moeder ruzie maakte, voelde ik me ook niet bepaald ongewekt Je bent een domme jongen, Dieter. Over zooiets kun je toch slechts lachen In zekeren zin, Grace, misschien welMaar het was toch ook weer een aanleiding voor me eens na te gaan wat ik in de wereld beteeken. Niets dan een arme slobber...... En wat zou dat dan nog, Dieter? Dan ben je sléchts een v>an de duizenden en in goed gezelschap Ik ben heelemaal niet in gezelschap, Grace. Als je dat denkt, vergis je je deer lijkIk sta moederziel alleen. Het had maar weinig gescheeld, of ik was er giste ren van door gegaan't Was niet om uit te houden. Je bent een mispunt, Dieter zoo met een ga ik er van door. Sinds wanneer maakt geld- den mènsch gelukkig? (Wordt vervolgd).

Vlissingse Courant | 1937 | | pagina 5