tëilïl ASPIRIN NOOTJES STADS- EN PROVINCIENIEUWS BINNENLAND De leider van de Belgische rexistische partij, Leon Degrelle, is op weg naar Italië, gisteravond is hij Parijs gepasseerd. De directeur van het postkantoor voor Bessarabië (Roemenië), Peter Voinef, is gearresteerd wegens spionnage voor een buitenlandsche mogendheid. Hij zal voor den krijgsraad terechtstaan. Officieel wordt medegedeeld, dat de Oos- tenrijksche regeering het voornemen heeft binnenkort een consulaat te Addis Abeba te vestigen. Op een spoorwegbrug van Creil (Frank rijk) heeft gisteren de sneltrein Amiens Parijs een twaalftal mijnwerkers aangere den. Twee van hen werden op slag gedood, de overigen werden meer of minder ernstig gekwetst. Het aantal visa voor immigranten in de Ver. Staten heeft in 1936 41.202 bedragen tegen 34.146 in 1935. Een Britsch ambtenaar bij den Chinee sehen toldienst in de haven van Kwang Sjau Wan is vermoord, naar men zegt door smokkelaars. De autoriteiten stellen een onderzoek in, De noordelijke staten van Amerika wor den door een hevige koudegolf geteisterd. In Minneapolis is de thermometer in 16 uur 50 graden gedaald. In Dakota vriest het op het oogenblik 28 graden. nog lang gegeven moge zijn deze harmonie van eendrachtig Vlissingen te aanschou wen. Tijdens het dankwoord van den burge meester zet de Marinekapel weder het Wil helmus in, dat door allen wordt gezongen, waarna burgemeester van Woelderen zeide, hoezeer hij het op prijs stelde, dat zij, die ondanks het slechte weer vreugde in het hart hebben, naar het gemeentehuis zijn gekomen, waarna enthousiast werd inge stemd met een door hem ingesteld driewerf hoezee, op de Koningin, Prinses Juliana en Prins Bernhard, Groot enthousiasme. Hoe goed inmiddels de stemming gewor den was, bleek wel uit het feit, dat onmid dellijk hierop eenstemmig besloten werd, ondanks de voornemens die in de Willem III eigenlijk reeds vorm hadden gekregen, de ylaggestoet wèl te laten doorgaan en de .vaandels te ontplooien. Aldus geschiedde en vlug werd de stoet voor het gemeentehuis opgesteld, de Mari nekapel aan den kop, bestuur, afgevaardig den en vaandels er achter. En daar ging het met volle muziek de druipende stad in, terwijl de regen maar bleef neergutsen. Van het Stadhuis ging de stoet over de Schipbrug, Koningsweg, Aagje Deken straat, Glacisstraat, Van Dishoeckstraat, Van den Spieghelstraat, v. d. Sluysstraat, Singel, Margrietenlaan, Irislaan, Begonia laan, Hyacintenlaan, Bloemenlaan, Leliën- laan naar den Singel, maar daar aangeko men, werd toch besloten de verdere route sterk in te korten, zoodat men langs den kortsten weg naar het Bellamypark mar cheerde, waar de stoet werd ontbonden en het voor hedenmiddag op het programma .vermelde vervolg, werd afgelast. Het weer was ook tè bar en wij hebben respect voor den moed van de toch werkelijk zeer velen, die zich er niettemin niet door hebben laten weerhouden om hedenmorgen toch in een deel van de stad kond te doen van het feit, dat de feestelijkheden ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Juliana een aan vang hebben genomen. Kinderzang. Terwijl deze dappere afgevaardigden door de stadzwommen zouden wij haast hebben gezegd (en wie later zag hoe druip nat velen waren geworden, zal deze uit drukking kunnen begrijpen liep het Con certgebouw dat met Oranje en groen aller aardigst versierd was, stampvol. Een sna terende, vroolijke kinderschaar, de leerlin gen van de 6e, 7e en 8e klas van alle lagere scholen, vulde de ruime zaal al spoedig tot In de uiterste hoekenhet was er dan ook .tjokvol, toen de genoodigden aan de voorin geplaatste tafel plaats namenwij merk ten hierbij het voltallige college van B. en yv. met den gemeente-secretaris op, Mevr. van Woelderen en Mevr. Edelman, en den Inspecteur van het L.O. in de inspectie Middelburg, den heer Wit. De burgemeester heeft de kinderen kort toegesproken en er op gewezen, dat zij gich, eenmaal groot geworden, deze vreug- dige dagen zullen herinneren„al stormt het buiten, wij vieren feest Op het podium zat de Harmonie „St. Cae- cilia" gereed onder leiding van haar diri gent den heer A. Geijsen en onder deze be kwame leiding zongen de kinderen staande het Wilhelmus en het'k Hou van Holland. En het was werkelijk alleraardigst om te luisteren naar die stampvolle zaal kinderen, die met him vroolijke heldere stemmen de liederen zoo goed tot hun recht deden ko men. Vervolgens was het woord aan den heer Schout, die de kinderen op geestdriftige wijze, maar toch eenvoudig en voor allen begrijpelijk toesprak, herinnerende aan de jeugd van Prinses Juliana en Prins Bern hard, die „leuke sommen moesten leeren, zooals jullie" en die beide werden opgeleid voor de taak die hun later in het leven zou wachten. Spr. verhaalde van de wijze, waar op die beide jonge menschen elkaar ont moetten en leerden liefhebben. „En straks helpt snel en zekef 3 A ÏBAYER® E ie! op oranje band en Bayerkruis buisjes van 20 tabi - 70 cent zakjes can 2 tabi - 10 cent is Prins Bernhard net zoo goed van ons als Prinses Juliana Morgen worden hun le vens samengesnoerd, tot één stroom, die Nederland zal voeden. In heel het land is het bruiloft, viert men feest en ook de Vlis- singsche kinderen zijn blij, ómdat er weer hoop is voor Oranje. Spr. herinnerde aan de vele gebeurtenissen in onze vaderlandsche geschiedenis waaruit de verknochtheid van. het Nederlandsche Volk aan Oranje blijkt en vertelde, hoe twee zoons van Koning Willem III stierven, zoodat slechts een oude Koning ,met een zieken zoon (Prins Alexan der) overbleven. Dat waren bange dagen voor Oranje maar toen zond God Koningin Emma en vóór Prins Alexander stierf, was onze tegenwoordige Koningin Wilhelmina geboren. Spr. wees er o.a. nog op, dat an dere vorsten een lijfwacht noodig' hebben om hen te beschermen dat behoeft hier niet het geval te zijn, want in Nederland is heel het volk de lijfwacht van het vorsten huis, daar Oranje ons volk tot een eenheid maakt. Vandaar ook de groote vreugde die alom heerscht nu morgen Prinses Juliana e". Prins Bernhard in het huwelijk gaan treden. Met een „lang leve bruidegom en bruid" eindigde de heer Schout zijn luid toe gejuichte rede. Vervolgens werden het Feestlied en Jubel lied ten gehoore gebracht, waarna de bur gemeester een driewerf hoezee inzette, waarvan wij zeker niet behoeven te vertel len, dat het door het aandachtige jeugdige gehoor op uitbundig enthousiaste wijze werd overgenomen. En dit was eveneens een aardig mo mentje terwijl de autoriteiten vervolgens de bijeenkomst verlieten, gingen alle kin deren staan, zoodat de autoriteiten door een breede haag van feestelijk gestemde, ver heugde kindergezichtjes, het Concertge bouw verlieten. En het zingen had de kinderen zóó goed gesmaakt, dat zij zelf nog maar een paar nummertjes aan het officieele repertoire toevoegden, zeker als schadeloosstelling voor het feit, dat de openlucht-zang helaas met het oog op het slechte weer moest wor den afgelast. In den loop van den ochtend was hiervan aan de verschillende scholen bericht gezonden, zoodat de kinderen van de 4e en 5e klasse niet naar het Bellamy park zijn gegaan, waar zij aanvankelijk met de reeds eerder genoemde zangertjes de be kende 4 liederen ten gehoore hadden zullen brengen. Carillonbespeling. Te ca. kwart over twee begon de heer B. ten Cate zijn concert op het carillon van den St. Jacobstoren, gelijk hij dit ook morgen en Vrijdag hoopt te doen. En, al was het weer dan ook allesbehalve ideaal, het was inmiddels tenminste droog gewor den, zoodat verschillende stadgenooten nog hebben kunnen luisteren naar het program ma dat de heer Ten Cate ten gehoore bracht en dat als volgt was samengesteld Wilhelmus. Wilt heden nu treden. Menuet, Mattheson. Rondo, Rameau. Oud Engelsche dansen. Allegro, Bach. Menuet, B*ch. Kent gij het land. Wy leven vrij, Wilms. De Zilvervloot, Viotta. Wij willen Holland houen, Spoel. Een lied van Nederland, Den Hertog. Allegro, Mozart. Menuet, HSndel. Kinderfeesten. Wanneer men weet, dat Vlissingen thans gelukkig 25 buurtcommissies telt en dat deze, vrijwel zonder uitzondering heden, en Zaterdag (een enkele vindt morgen plaats) kinderfeesten organiseeren, zal men kunnen begrijpen, dat het voor ons blad ten eenen- male onmogelijk was al die feesten te be zoeken, noch hiervan verslagen op te ne men wij hebben er de menschen niet voor en bovendien zou onze plaatsruimte het op nemen van afzonderlijke verslagen ook niet toestaan. Maar dit is ook niet noodzakelijk, want mogen er al verschillende te consta- teeren zijn in de wijze, waarop de verschil lende commissies de kinderen van hun leden-buurtgenooten 'n onvergetelijken mid dag hebben bezorgd, de feesten hebben toch ook veel gemeen. En het belangrijke en tot blijdschap stemmende er in zien wij vooral in het feit, dat het in onze stad mo gelijk is geworden, dat men eendrachtig nauw samenwerkt voor een mcoi doel, in dit speciale geval het aan de hand van een voor ons volk belangrijke gebeurtenis, blijdschap en vreugde schenken aan het kind. Dat de een dit zus, en de ander op wat andere wijze doet, is niet zoo belang rijk, maar dit is wel het geval, met het feit, dè,t al die feesten gehouden werden en ge houden zullen worden en dat men er de liefde, inspanning, toewijding en geldelijke opoffering voor over heeft blijken te heb ben, noodig om de kinderen eenige uren van onverdeeld genoegen en pret te kunnen bezorgen. Men begrijpt dus, dat het allerminst een gevolg is, van het feit, dat wij het eene kinderfeest van meer beteekenis zouden achten dan het andere, wij hedenmiddag een kijkje hebben genomen in enkele zalen waar d'e kinderen bijeen waren en andere niet bezochten. Het is in dit verband wel aardig te ver melden, dat het dagelyksch bestuur van het Centraal Comité, voorzitter, secretaris en penningmeester dus, vergezeld van den burgemeester in diens kwaliteit als eere voorzitter van het Centraal Comité, een bezoek hebben gebracht aan alle kinder feesten die hedenmiddag hebben plaats ge vonden en dat zij dit ook Zaterdag a.s. hopen te doen. In de zalen waar wij geweest zyn en dit is natuurlijk ook het geval geweest in de feesten die wij niet konden bezoeken, troffen wij overal een vroolijke, opgewekte kinderschaar met een ijverig, toegewijd comité-bestuur aan. Overal werden de kin deren prettig bezig gehouden, zoodat een vroolijke klaterlach en uitbundig kinderge schater dikwijls niet van de lucht waren en wij behoeven er zeker niet bij te vertel len, dat de buurtcommissies bewezen heb ben, goed te weten, dat kinderen dubbel genieten, wanneer er ook een paar ver snaperingen bij te pas kunnen komen. En die hebben zij zich uitstekend laten sma ken Wanneer wij den dag overzien, moeten wij natuurlijk erkennen, dat het slechte weer een leelijke streep door de rekening heeft gehaald, maar niettemin is er geens zins aanleiding om van een mislukt of in het water gevallen feest te spreken. Men weet langzamerhand wel, dat wij ook dit in de courant zouden constateeren, wanneer het helaas een feit ware geweest. Maar dit is gelukkig toch niet zoo en zij, die de feestelijkheden voor zoover die thans hebben plaats gehad, bijwoonden, zullen dit kunnen beamen. Het weer was slecht, maar de stemming was en is goed, en als wij de kunst verstaan die stemming vast te hou den, zal Vlissingen een feest vieren, dat misschien beter nog kan zijn (dit zal van het weer afhangen), maar waarvan •wij toch in ieder geval kunnen zeggen het was goed. Dragen wij allen hiertoe naar vermogen het onze bij een vroolijk gezicht en een goed humeur kosten niet veel en behoeven voor niemand een te zwaar offer te betee- k'enen Straks, en deze regels zullen U dan in middels thuis onder oogen zijn gekomen, gaat de feestverlichting overal aan, zoodat er vanavond en de komende avonden heel wat te genieten valt. Alsen daar krijgen wij weer dat vervelende, telkens weerkeerendealsals het weer maar wat meewerkt en tevreden wil zijn, met de douches en windvlagen die wij heden reeds in al te rijkelijke mate hebben kunnen ge nieten. Ook is er hier en daar aan de ver sieringen door regen en wind niet onbe langrijke schade aangericht. Een verzoek aan de buurtcommissies enz. De d? ie van den dienst van Gemeen tewerken verzoekt ons het navolgende te willen publiceeren. Aangezien het aantal straatmakers in de gemeente beperkt is, kunnen onmogelijk alle gemaakte gaten in de bestrating op tijd hersteld worden, indien alle buurtcomité's gelijktijdig eerepoorten, palen enz. wegne men. Daarom worden die comité's verzocht om, zoodra een paal of poort wordt wegge nomen, de daardoor ontstane gaten zelf voorloop'g te vullen, door de daaruit geko men steenen zoo goed mogelijk in de ope ningen te leggen en daarna even aan te stampen. Zoo spoedig mogelijk zal dan definitieve herbestrating volgen. Met het oog op den halven werkdag op Zaterdag en den Zondag wordt men ver zocht op Zaterdag geen palen, poorten of zuilen weg te nemen, doch daarmede te wachten tot Maandag. De slagerswinkels op Vrijdag 8 Januari gesloten. In een in dit nummer voorkomende ad vertentie deelt de Slagerspatraonsvereeni- ging mede, dat de slagerswinkels der leden op Vrijdag 8 Januari den geheelen dag ge sloten zullen zijn. Candidaatstelling Kamer van Koophandel. Bij de heden gehouden candidaatstelling voor een lid van de afdeeling Kleinbedrijf van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Zeeuwsche Eilanden in de vacature-P. G. Laernoes, zijn candidaat ge steld de heeren P. I. Hamming en P. A. Salomé beiden alhier. Er zal dus een stemming moeten plaats hebben. Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal. Wij fotografeerden in verlicht Vlissingen 1) Grand Hotel „Britannia". 2) de R.H.B.S. 3) Eerepoort Slijkstraat. 4) N.V. Handelscompagnie. 5) Molen bij Grand Hotel „Britannia". 6) Hoe „Britannia" er inwendig uitziet. 7) Verlichting bij de fa. Zandee. Z.K.H. Prins George, Hertog van Kent, die het a.s. Prinselijk huwelijk zal bijwo nen, is Dinsdagmorgen per eigen vliegtuig op het vliegveld Ypenburg geland. Ter gelegenheid van het a.s. Prinselijk huwelijk maakte het regiment motorartille rie Dinsdag een marsch door het Gooi. Trekkingsavond van de verloting van den Jeugdbond voor Onthouding. Gisteravond hield de J.V.O. den trek kingsavond van zijn verloting in de „Oude Vriendschap". Toen de voorzitter van de afdeeling Vlis singen, Marius Hubregtse, den avond open de, was de zaal vrij goed bezet. Nadat Adri van Oorschot enkele komi sche liedjes ten gehoore had gebracht, kwam de afdeeling Middelburg met het tooneelstukje „De Wonderdokter" voor het voetlicht, dat veel succes oogstte. Adri de Broekert vergastte het publiek op eenige komische voordrachten, die ook zeer in den smaak vielen. Hierna sprak de heer van Zaltbommel eenige propagandistische woorden voor de blauwe beweging. Na de pauze voerde de afdeeling Vlissin gen het tooneelstukje „De bedrogen huis vrouw" op, dat de lachspieren flink in be weging bracht. Het buikspreken van Adri van Oorschot had eveneens veel bijval, terwijl tenslotte een drietal, door de afdeeling Vlissingen uitgevoerde tableaux, een waardig slot van het programma vormde. Tot slot vond de trekking der lotery plaats. (Zie voor den uitslag achterstaande advertentie in dit blad). Tusschen de verschillende nummers zorg de de heer Haaze voor een prettige afwis seling door vroolijke pianomuziek. Een ernstig verkeersongeval. Voerman breekt beide beenèn. Hedenmorgen te half acht heeft op den Prins Hendrikweg een ernstig verkeers ongeval plaats gehad. Een daar rijdende melkwagen werd namelijk van achter aan gereden door een luxe-auto, met het nood lottige gevolg dat de bestuurder van den melkwagen, de 58-jarige J. M. uit Souburg op den weg werd geslingerd en beide bee- nen brak. Hij is naar het ziekenhuis „Bethesda" overgebracht. Het gespan sloeg na de aanrijding op hol, doch kon bij de Keersluis worden gegrepen. Zoowel de melkwagen als de luxe-auto zijn vrij ernstig beschadigd De politie stelt naar de schuldvraag een onderzoek in. Vlissingsch Scheepvaartnïeuws. Aangekomen: Engelsch stoomschip „Tra velier" van LondenGrieksch stoomschip „Kyma" van HuilNederlandsch stoom schip „Hennie" van Terneuzen Engelsch stoomschip „The Sultan" van Terneuzen Nederlandsch motorschip „Oud-Beijerland" van Antwerpen. Vertrokken„The Sultan" naar Goole „Oud-Beijerland" naar Hayle. MIDDELBURG Storm en regen brengen schade aan de versiering aan. Zooals begrijpelijk is heeft de storm en regen ook te Middelburg vrij veel schade aan de versieringen aangebracht. SLUIS Eervol ontslag verleend. De Commissaris der Koningin heeft met ingang van 1 Februari eervol ontslag ver leend aan J. B. die Wispelaere als bezol digd veldwachter in de gemeente Sluis. Zeeland brengt ruim 12.400 voor het Nationaal huwelijksgeschenk op. Naar wij van den penningmeester van het Provinciaal werkcomité, jhr. F. Bee- laerts van Blokland te Middelburg ver nemen, zijn thans alle afrekeningen van de geheele provincie voor het Nationaal hu welijksgeschenk binnen. Na aftrek van alle onkosten is de opbrengst in Zeeland ruim 12.400. MARINE EN LEGER Plaatsingen by de Marine. By beschikking van den Minister van Staat, Minister van Defensie a.i., zijn de volgende plaatsingen gelast Met 22 Januari 1937 De kapitein-luitenant ter zee J. C. A. Scholte ter beschikking gesteld de kapi tein-luitenant ter zee J. J. van der Have belast met het bevel over de marinekazerne te Amsterdam en tevens als chef der ma rinekustwacht aldaar. Met een door den commandant der mari ne te Willemsoord te bepalen datum De luitenant ter zee der le klasse J. B. Meijer ter beschikking gesteld de luite nants ter zee der le klasse J. B. de Meester a.b. Hr. Ms. Hertog Hendrik als le officier en H. J. Suermondt a.b. Hr. Ms. Hertog Hendrik de luitenant ter zee der 2e klasse C. H. E. Brainich von Brainich Felth a.b. Hr. Ms. Wachtschip te Vlissingen de lui tenants ter zee der 2e klasse P. Schotel a.b. Hr. Ms. Schoipioen A. H. W. von Freijtag Drabbe a.b. Hr. Ms. SchorpioenA. G. den Boesterd a.b. Hr. Ms. Schorpioen A. F. Wiederhold a.b. Hr. Ms. Hertog Hendrik; den officier van den marinestoomvaart dienst der le klasse H. Riemers a.b. Hr. Ms. van Speijk den officier van den marinestoomvaart-, dienst der le klasse A. J. Romijn a.b. Hr, Ms. van Speijk. De kapitein-luitenant ter zee J. J. van der Have, onlangs uit Oost-Indië gerepatrieerd, wordt 18 Januari geplaatst te Amsterdam. De eerste luitenant der infanterie G. H. van der Spek, gedetacheerd bij het korps mariniers te Rotterdam, is overgeplaatst by de marinekazerne te Willemsoord. RECHTSZAKEN Hooger beroep aangeteekend. Door P. G., echtgenoote van P. P., café houdster, wonende te Vlissingen, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis der, rechtbank van 21 December 11., waarbij zij wegens het bevorderen van ontucht is ver oordeeld tot 1 maand gevangenisstraf. Idem door J. v. S., echtgenoote van J, A. D., caféhoudster te Vlissingen ,op 21 Dec. 11. wegens eenzelfde feit eveneens ver* oordeeld tot 1 maand gevangenisstraf. (D.z.y Gemeente-secretaris van Webl tot 100 gulden boete veroordeeld. Eenigen tijd geleden is voor de recht bank te Arnhem behandeld de zaak tegen den gemeente-secretaris van Wehl, die te recht stond omdat hij een huwelijksacta had onderteekend, terwijl hij bij de voltrek king van het huwelijk niet aanwezig was geweest. Een andere ambtenaar had voor. beambte van den burgerlijken stand gefun-< geerd en later had de gemeente-secretaris de acte onderteekend. De rechtbank veroordeelde hem tot een geldboete van 100 gulden, subs, een maand hechtenis, doch de officier van justitie was in hooger beroep gegaan. Het gerechtshof te Arnhem heeft heden het vonnis van de rechtbank bevestigd. LUCHTVAART Prins Bernhard op Schiphol. Toen vanmiddag de bruiloftsgas&n by het huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bernhard, die in den namiddag een bezoek zouden brengen aan de bloemententoon stelling „Lente in Januari" te Aalsmeer* op Schiphol aankwamen, bevond zich in, het gezelschap, tot aller verrassing, ook Prins Bernhard. Vóór de lunch bezichtigden de gasten, die zich in vijf autobussen in even zoovele groepen verdeelden, het vliegveld. In verband met het stormweer werd af gezien van een demonstratie, welke kapi tein Van Weerden Poelman met de J.A.V.A. zou hebben gegeven. 19 nieuwe Engelsche lichtschepen. De Daily Telegraph verneemt, dat 19 oude houten lichtschepen vervangen zullen worden door nieuwe, modern uitgeruste schepen. Deze nieuwe schepen zullen beschikken over een sterke lichtinstallatie, radiotoe* stellen, een signaal-systeem voor mist* welke schepen met een peil-installatie mo gelijk maakt hun weg te vinden en ook de verblijven voor de bemanning zullen aan hooger eischen voldoen. KWIJTSCHELDING EN VERMINDERING VAN STRAF. De Regeeringspersdienst meldt Bij gelegenheid van het huwelyk van H.K.H. de Prinses der Nederlanden met Z.D.H. Prins eBrnhard van Lippe-Biester- feld is, zooals oiok vroeger- bij dergelijke heugelijke feiten geschiedt is, aan onder scheidene veroordeelden gratie verleend. Meerendeels betreft dit veroordeelingen tot, in den regel geringe, geldboeten. Daarnaast is, op den voet van den jaar- lykschen af- en ontslag, aan een aantal tot vrijheidstraf veroordeelden afslag of kwijt schelding van straf gegeven. Voorts hebben bij deze gelegenheid de veroordeelden wegens de muitery aan boord van „De eZven Provinciën", voor zoover deze hun straf nog niet ondergaan hadden, óf kwijtschelding gekregen van het nog onvervuld gedeelte hunner vrijheid straf, öf een zoodanigen afslag, dat de mogelijkheid geschapen is, hen voorwaar delijk in vrijheid te stellen. De maatregelen daartoe te geraken, worden spoedig getrof fen. Het militair eerbetoon op 7 Januari. In aansluiting op hetgeen reeds is mede gedeeld omtrent de regeling van het mili tair eerbetoon bij het prinselijk huwelijk in het algemeen en meer in het bijzonder be treffende een eerefront van deputaties van officieren, reserve-officieren en beroeps onderofficieren van het Kon. Ned.-Indische leger, de Kon. Marine en van alle korpsen van de Kon. landmacht in groot, respectie velijk ceremonieel tenue, opgesteld in de Torenstraat, Zuidzijde en Noordzijde, ver nemen wij nog het volgende Zij, die van dit eerefront deel uitmaken, zullen om 9 uur van het Binnenhof naar de standplaatsen afmarcheeren via Hof singel—SpuiGroote Markstraat en Jan Hendrikstraat.

Vlissingse Courant | 1937 | | pagina 2