m Jifietzcxr- GEMENGD NIEUWS t. AKKEKUES CACHETS) LAATSTE BERICHTEN OPGAVE VAN PERSONEN SCHEEPVAARTBERICHTEN GEMEENTEBESTUUR BURGERLIJKE STAND MARKTBERICHTEN WISSELKOERSEN BEURS VAN AMSTERDAM AGENDA HOOGWATER TE VLISSINGEN LICHT OP VOOR AUTO'S, FIETSEN EN VOERTUIGEN Nagekomen Advertentie. dat zij weerstand bieden aan de Italianen, doch de laatste twee maanden verzetten goedgewapende bandietenbenden zich tegen de expedities van de Italianen, naar de correspondent van Reuter meedeelt, die vanuit Addis Abeba thans te Cairo is aangekomen. Op een nacht zijn op verschillende plaat sen in Addis Abeba de lijken van Italiaan- sche soldaten met doorgesneden keel ge vonden. De Italianen hebben hierop dui zenden. arrestaties verricht. Vele arrestan ten zijn intusschen weer vrij gelaten, an deren zijn aan de wegen tewerk gesteld en de overigen worden in de gevangenis vast gehouden. De Italiaansche garnizoenen zijn gebonden aan de steden tengevolge van de moeilijke verbindingen. Naar vernomen wordt bevinden zich in de plaats Aspata- fari eenige honderden Italianen omsingeld door duizenden gewapende Abessijnen. De Italianen zijn vrijwel vol vertrouwen, dat zii de situatie meester zijn en de weer- spannigen in toom te houden door hen werk te geven, of door hen als recruten aan te monsteren en hen een uniform, een geweer en 120 lire per maand te geven. Opmerkelijke onthulling van de „Messagero", Het blad „Messagero" publiceert een onthulling, die Salvatore Farina gedaan heeft in de „Ardito d'Italia" volgens welke negus in Februari jl. een Italiaansch protectoriaat zou hebben aanvaard. De Negus was toen bereid aan Italië het pt-otectoriaat te verleenen over uitgestrekte gebieden van het keizerrijk, met inbegrip van Aksoem. Er zou een verbinding tot stand worden gebracht tusschen Eritrea en Somaliland, terwijl de Negus er voorts mede accoord ging, dat Italiaansche des kundigen naar Abessinië werden gezonden om de bestuursorganen aldaar te reorgani- seeren. De economische exploitatie van Abessinië werd geheel voorbehouden aan een Ita- liaansch-Abessijnsche maatschappij, op voorwaarde, dat Italië den keizer persoon lijk een milliard lire zou uitkeeren, en de aandeelen der maatschappij voor een helft voor Italië en voor de andere helft voor den Negus zooi worden gereserveerd. De sancties opgeheven op 15 Juli. De coördinatie-commissie heeft besloten de sancties ij eg en Italië op t 0 heffen '6 p 1'5 Jul I* Wielrijder door auto aangereden. Vanmiddag is op de Stadhouderskade bij de Frans Halsstraat te Amsterdam een wielrijder aangereden door eertaütp van een particuliere taxi-onderne ming. De man werd vrij ernstig gewond per auto van den G.G. en GD, naar één der zie kenhuizen overgebracht. Ongeval 1) ij Het be sproeien van vruchtboo- m e n. Jongstleden Donderdag is de 17-jarige Comelis Klop, wonende in de Biesbosch bij Sleewijk, bij het met carbo- lineum besproeien van vruchtboomen onwel geworden en in bewusteloozen toestand naar Raamsdonksveer vervoerd. De jon gen is niet meer bij kennis gekomen en is Zaterdagmorgen overleden. Geneeskundi gen vermoeden, dat de carbolineum, waar mede de boomen ter verdelging van scha delijke insecten werden besproeid, giftig was en dat Klop hiervan het slachtoffer is geworden. Naar den aard en de samenstel ling van het carbolineummengsel wordt een onderzoek ingesteld. Oude kerk t Horssen gedeeltelijk ingestort. De oude kerk te Horssen in Maas en Waal, welke behouden blijft als monument van oudheidskunde, is Vrijdagavond gedeelte lijk ingestort. Na een kleine voor-werking, stortte het gewelf in en vernielde het po dium. De middelen ontbraken om de kerk grondig te herstellen. Sinds eenige jaren was. de kerk buiten gebruik. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De staking te Ant werpen. De staking van de zee lieden en het trampersoneel duurt nog steeds voort, zonder dat eenige oplossing in het vooruitzicht is. Aan boord van 4 Belgische schepen, alle behoorende tot de Compagnie Maritime Beige, waarop nog officiëren waren achtergebleven, hebben de havenarbeiders den arbeid neergelegd, ver- Marende, dat zij deze officieren als „rat ten" (stakingsbrekers) beschouwden. De belanghebbende scheepvaartmaatschappij heeft besloten een klacht in. te dienen bij het Nationaal Haven-comité tegen deze schending van het collectief contract. 300 Joden door voedsel vergiftigd. De correspondent van de „Daily Telegraph" meldt uit Jeru zalem;:: Tijdens het weekend zijn onder de 'armste deelen van de Joodsche bevolking in Jeruzalem ongeveer 300 gevallen van ver giftiging voorgekomen. 24 Joden moesten in het ziekenhuis worden opgenomen. Eén is reeds overleden. Tot dusverre zijn nog geen bewijzen verkregen voor opzettelijke vergiftiging van de gebruikte levensmidde len. Er wordt echter een chemisch onder zoek ingesteld. Men meent te moeten zoe ken in de richting van een grooten voorraad vïsch, die Vrijdag uit Bagdad in Jeruzalem is aangekomen en die tegen buitengewoon lagen prijs is verkocht. "AKKERTJES" dragen het AKKER-merk in ruitvorm. Dan weet Ge wat Ge inneemt, want een geneesmiddel is een zaak van vertrouwen. Let op! Op den inhoud komt het aan. Deze waarborgt U een snelle hulp bij: hoofdpijn, onbehaaglijkheid, griep, enz. Weiger daarom nabootsingen, die er misschien uiterlijk op lijken, maar waar van de inhoud niet te vergelijken is met het zéér bijzondere poeder, dat is sa mengesteld door Apotheker Dumont, waarmede "AKKERTJES" gevuld zijn. Nederlandsch Product Recept van Apotheker Dumont Koker met 12 stuks 52 ct. Zakdoosje, 3 stuks 20 ct, UIT DE STAATSCOURANT. Bij Kon. besluit van 2 Juni 1936 is met ingang van 7 Juli 1936 benoemd tot adju dant in buitêngewonen dienst van H.M. de Koningin, de kolonel A. R. van den Bent, commandant van de brigade grenadiers en jagers (le infanteriebrigade). DISCONTO NED. BANK VERLAAGD. Met ingang van morgen is het disconto van de Nederlandsche Bank N.V. verlaagd van 3% procent op 3 procent. DR. COLIJN OVER DE VERKIEZINGEN VAN 1937. Zaterdag is in Amsterdam een anti-revo- lutionnaire landdag gehouden. Onder de sprekers, die daar optraden, behoorde ook de minister-president dr. H. Colijn, die een woord van opwekking sprak tot. mobilisa tie voor den verkiezingsstrijd, die ons te wachten staat. Die strijd, zei spreker, zal fel worden. Voorteekenen hebben zich reeds ver toond. Hij zal gelijken op die van 1905. Hij zal fel zijn, omdat we in zoo'n wonderlijken tijd leven, omdat we in een revolutionnai- ren tijd leven. Dat beteekent niet dat er bloed vloeit, maar dat er op elk terrein diep ingrijpende veranderingen plaats heb ben. In de eerste plaats op staatkundig terrein. Het constitutioneel parlementair stelsel was de hoeksteen van de regeerin gen- en wat is er, vroeg spreker, na enkele jaren van over gebleven. Hoeveel is er ai niet gevallen op- dat gebied en hoeveel wan kelt er niet. De komende verkiezing zal hier in Nederland ook beslissen over de vraag, welk regeersysteem zal kunnen wor den gehandhaafd. Daarom moeten we kleur bekennen. We moeten klaar voor oogen houden wat goed is voor land en volk. Bovendien zijn er nog de moeilijkheden van het economisch leven. We hebben ge tracht ons zoo goed mogelijk bij de omge ving aan te passen. Eiken dag wordt het echter openbaar, dat wij niet op dien weg kunnen doorgaan. De boeien, waarin het bedrijfsleven is geklonken, zullen worden geslaakt. Ook dit zal een van de punten worden in den strijd en wanneer spreker dan denkt aan de geestelijke verwarring, dan wordt het hem bang te moede. We zullen kleur moeten bekennen te mid den van het vele, dat wankelt. En dan kwam spreker tot de vraag, wel ke houding" de anti-rev. partij daartegen over moet aannemen. De eerste eisch waar men aan zal hebben te beantwoorden wordt uitgedrukt in het woord rust. Onbewogenheid te midden van getier, ge vaar, verwildering. Er gaat bijna geen week voorbij of er verschijnt een boek, er gaat bijna geen dag voorbij of er verschijnt een blad, waarin betoogd wordt hoe we moeten komen uit de verwarring. Daarom zeide spreker rust in den zin van onbewogen heid. Terwijl alles om ons roept om actie, roep ik tl toe:: rust Naast 'de rust is toch nog ook iets anders noodig, zoo vervolgde spr. en wel buitenge wone krachtsinspanning. We moeten bren gen aan het Nederlandsche volk, wat noo dig is. Het gaat dan in hoofdzaak om de Nederlandsche staatszekerheid, de funda menten van het economisch leven, om be houd van een vrij geestelijk leven en het keeren van de omwentelingsgezindheid, die hoe langer hoe meer op de volken van Europa beslag legt. Spr. besloot met een opwekking om, vasthoudend aan de begin selen, met waardigheid den strijd te voeren. MANOEUVRES BIJ TONGEREN. Vanmorgen zijn in de omgeving van Ton geren cavallerie-manoeuvres begonnen. Ver ondersteld wordt, dat een plotselinge inval uit het Noorden en Noord-oosten, dus over Nederlandsch gebied, heeft plaats gehad. Het is voor het eerst, dat in deze streek manoeuvres worden gehouden. De regimen ten zijn samengesteld uit gemotoriseerde eenheden, cavallerie, infanteristen en wiel rijders. DE HERTOG VAN KENT OPENT DE ENGELSCHE TENTOONSTELLING TE AMSTERDAM. Onder zeer groote belangstelling en in aanwezigheid van vele autoriteiten is Za terdagmiddag in het Stedelyk Museum te Amsterdam de Engelsche tentoonstelling „twee eeuwen Engelsche kunst" door den hertog van Kent, broer van Koning Edward VIII van Engeland geopend. 's Middags heeft de hertog van Kent ver schillende Amsterdamsche woningen bezich tigd en een bezoek gebracht aan het Rijks museum. 's Avonds was de Hertog op Het Loo, waar hij door H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana werd verwelkomd. Met het privé-vliegtuig van den koning van Engeland is de hertog van Kent gister morgén, kort voor half twaalf, van Schip hol vertrókken om naar Londen terug te keeren. die zich in deze gemeente hebben gevestigd of deze hebben verlaten, gedurende de ,2e helft van de maand Juni. Aantal inwoners op 1 Juni 21779. Aantal inwoners op 1 Juli21717. GEV E S TIG D H. Strabbing, adj. commies ter secr., C. Buskenstraat 46, van Marum. H. Roelse, rijkswerkman, Glacisstraat 59, van Ritthem. R. J. A. Gombert, roeier B.L., Walstraat) 102, van Oostende. J. Bosselaar, bloemist, Palingstraat 46, van Boskoop. J. H. Ott, korpL monteur,, Wachtschip, van Den Helder. J. van der Poel, fraiser, Verkuyl Quakke- laarstraat 19, van Rotterdam, H. A. Brandon, portier, Breestraat 17, van Rotterdam. F. M. Rouw, zeeman, Dijkstraat 137, van Antwerpen. G. A. Wessels, winkelier, Nieuwendyk 5, van Middelburg. A. H. N. van Nunen, marinier le klasse, De Ruyterstraab 3, van West-Indië. W. D. Leijdsman, metaalfraiser, Eede straat 10, van Dordrecht. A. Th. van Ombergen, fabrieksarbeider, Groenewoud'l8, van Hontenisse. J. Ruitenschild, luit. ter zee, Boulevard Bankert 38, van Naarden. J. van der Pompe, marinier, Nijverheid straat 9, van West-Indië. M. Hekhuis, metaaldraaier, Groenewoud 2, van Goes. W. Heidoorn, werktuigk., Steenenbeer 3, van Haarlem. Mej. C. J. A. Remigius, zonder, Badhuis straat 41, van 's-Gravenpolder. A. But, stoker le klasse, Achter de Kerk 7, van Rotterdam. A.L. Bakker, kapelmeester, Beursplein 11, van Den Haag.. VERTROKKEN? J. Duijvekotde Voogd., zonder, Glacis-, straat 136, naar Koudekerke. N, P. Bosschaart, kleermaker, Bonedijke- straat-9, naar Middelburg. A. A, Visser, werkman, Pluimstraat 15, naar Dordrecht. C. Kollaart, marinier le kl., Nareissen- laan 5, naar Rotterdam. W. P. Hendrikse, bankwerker, Glacis straat 59, naar Nijmegen. D. de Voogd, machinist N.S., Paul Kru- gerstraat 86, naar Maassluis. N. Homme, 11. machinist N.S., Kanaal straat 24, naar Hengelo. S. N. Teunissen, winkelbediende, Sara- sijnstraat 10, naar Axel. W. C. de Kok, zonder, Meidoomlaan 27, naar Nijmegen. J. de Visser, matroos le kl., Wachtschip, naar O. en W. Souburg. J. Flink, stoker le kl., Aagje Dekenstraat 125, naar O. en W. Souburg. O. Lammerts,, korp. kok, Wachtschip, naar O. en W. Souburg. P. Provoost, tuinman, Van Speijkstraat 7, naar O. en W. Souburg. J. W. Pieters, onderwijzer, Boulevard de Ruyter 62, naar Bussum. Th. A. van der Linden, machinist N.S., Glacisstraat 12, naar Roosendaal c.a. C. J. Beerens, smid, Scherminkelstraat 27, naar Waterlandkerkje. Russisch schip in groot gevaar. 000 menschen bevinden zich aan boord. Het Russische vrachtschip „Cima" dat 4000 ton meet, is. in den mist gestrand by het eiland Onekaton in de groep der Koe- rillen. De machinekamer heeft ernstige avery. Aan boord bevinden zich niet min der dan 900 menschen, voor het meeren- deei visschers. De toestand, is zeer ernstig, daar schepen, die hulp willen bieden, de plaats van het ongeluk nog niet hebben kunnen bereiken wegens den dichten ne vel. Het schip was op weg van Wladiwos- tock naar Petrapowlowsk, De Russische schepen „Orochon" en „Boerewestinik" hebben van de Japansche autoriteiten vergunning gekregen om. de havenzont van Onekaton, die anders voor buitenlandsche schepen verboden gebied is, binnen te varen. „Aagtekerk" j(uitr.) 3 Juli van Algiers „Breda" (uitr.) p. 3 Juli Beachy Head „Breedijk" 3 Juli te Galveston van Rott. „Burgerdijk" 2 Juli van New Orleans naar Rotterdam „Chr. Huygens" (thuisr.) 3 Juli te Suez „Indrapoera" (uitr.) 3 Juli v. Marseille „Jagersfontein" (thuisr.) 4 Juli van Mom- bassa „Kota Radja" 2 Juli van Halifax, New York naar Batavia „Kota Nopan" .(thuisr.) p. 3 Juli Kaap Gu- ardafui „Mapia" 2 Juli te Calcutta van Seattle „Poelau Bras" (thuisr.) 4 Juli. te M^-rc-1'- „Spaarndam" (uitr.)-p. 3 Juli Lizard „Serooskerk" (thuisr.) 2 Juli van Kobe „Salabangka" 3 Juli te Belawan, Batavia naar New York „Sitoebondo" (uitr.) p. 4 Juli Vlissingen v. Antwerpen „Waterland" (uitr.) p. 3 Juli Ouessant BEKENDMAKING. Aangifte leerlingen Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. Burgemeester en Wethouders van Vlis singen maken bekend, dat op Maandag 6, Dinsdag 7 en Woensdag 8 Juli a.s., des avonds van 79 uur in het schoolgebouw aan het Groenewoud No. 41, ingang Groe newoud, gelegenheid bestaat tot aangifte van nieuwe leerlingen voor de Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. Nieuwe leerlingen moeten vóór 17 Sep tember a.s. den 13-jarigen leeftijd hebben bereikt. Zij mogen vanaf den aanvang der lessen niet gelijktijdig een dagschool be zoeken. Zij, die in het bezit zijn van een trouw boekje, worden verzocht dit bij de aangifte mede te brengen. Vlissingen, 4 Juli 1936. Burg. en Weth. van Vlissingen, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. VLISSINGEN. Van 26 Juli. ONDERTROUWD: A. C. Maas, 25 j. en W. K. Step, 23 j. A. C. M. Rovers, 28 j. en J. A. J. Bukkens, 30 j. GETROUWD: E. C._ Boogerd, 29 j. en M. van der Eijk, 20 j. G. Sturm, 25 j. en G. Schroevers, 21 j. W. Muller, 20 j. en C. P. Kuzee, 17 j. P. J. Vaes, 27 j. en L. M. Jansen, 22 j. BEVALLEN: M. Kollaart, geb. Fritz, d. O V E R L E D EN.; C. Kokelaar, 65 j., gesch. van M. J. Slag boom. ZOUTELANDE. BEVALLEN: P. Cijvat, geb. Wondergem, d. OVERLEDEN,: J. Zachariasse, 77 j., wedh. van C. Pleijte. r BIGGEKERKE. G E T R O UW DJ J. van Keulen, 22 j. en A. Geschiere, 22 j. BEVALLEN.: D. W. Caljé, geb. Janse, d. A. J. Sturm, geb. van Winkelen, z. M. Wielemaker, geb. de Witte, levenl. d. FRUITVEILING MIDDELBURG. 6 Juli 1936, Öp de veiling deden; Jecunda 1720 ct,, Madame Moutot 16 ct., Roode bessen 11 18 ct.. Witte bessen 7 ct., Ge^ kruisbessen 610 ctv alles p. kg. Perziken 4 ct., Netme- loenen 20 ct., beide per stuk Frambozen 78 ct. per pond Hollandsche kersen 2.7 28.ct,, Meikersen 21 ct., Black Alicante 47 48 ct, alles per kg. VEEMARKT ROTTERDAM. 6 Juli. Aanvoer 584 vette runderen, 320 vette kalveren, 461 schapen en lammeren, 556 varkens, totaal 1931 stuks. Prijzen per K.G.Vette koeien 50, 51, 3642 ct., vette ossen 52, 47, 3842 ct., vette kalveren 75, 65, 4247 ct., varkens (levend gewicht) 35, 34, 33 ct., schapen 4C, 36, 28 ct., lammeren 39, 35, 28 ct. Prijzen per stukSchapen 20, 16, 12, lammeren 14, 12, 9. OverzichtVette koeien en ossen aan voer ruimer, handel tamelijk, prijzen iets lager dan vorige week, prima ko;e 60 ct., os 54 ct.vette kalveren aanvoer iets grooter, handel redelijk, prijzen le kw. als vorige week Dinsdag, 2e en 3e kw. iets lager, prima kalf 80 ct.schapen en lam meren aanvoer iets korter, handel willig, prijzen hoogervarkens aanvoer iets min der, handel kalm, prijzen van vorige week gemakkelijk te handhaven. Eenige partijen schapen werden voor export verkocht. Totaal aanvoer in Juni8840 runderen, 981 paarden, 39 veulens, 2343 vette kalve ren, 4805 nuchtere kalveren, 2445 schapen, 164 bokken, 2984 varkens, 390 graskalve ren, 7 biggen. AARD APPELMARKT ROTTERDAM. 6 Juli. Geldersche blauwpitters 67 ct., Gelder- sche ronde 56 ct.» Westlandsche drie lingen 45% ct., Westlandsche lange 5 6 ct., Westlandsche ronde 5%7% ct., alles per KG. Aanvoer redelyk, kalmen handel. VLASMARKT ROTTERDAM. Aanvoer 200 KG. blauw, schoon 0.48 0.52 3000 KG. Groningsch 0.43— 0.48 4200 KG. Holl. geel 0.44—0.48, alles per KG. Dóór de drukte op het land was de aan voer ter beurze niet groot. De vraag bleef eveneens beperkt, het aangevoerde vlas werd tegen de genoteerde prijzen verkocht. Noteering van 6 Juli 1936, nam. 3 uur. (Officieel). Londen 7.36% Berlijn 59.22Parys 9.72% Brussel 24.81% Zwitserland 48.04 New-York 1.46®/i6. Amsterdam, 6 Juli 1936, "des nam. 3 uur Kalme markt. Goed prijshou dende stemming. Vrij opgewekte affaire in Rubberfondsen. - Meeren- deels hoogere koersen. Beleggings- afdeeling stiL Am er ik aansch e waarden kalm. Het zakenverkeer op de Amsterdamsche effectenbeurs was heden wederom van kal men aard. Voor enkele aandeelen echter werd vrij goede belangstelling aan den dag gelegd. In de Rubberfondsen ontstond een opgewekte handel in Amsterdam rubber, die goede vraag ontmoetten, hetgeen verband hield met de spiegelingen inzake mógelijke grootere verkoopen van palmolie aan de Vereenigde Staten, in verband met een te verwachten vetschaarschte aldaar. Ook di verse minder courante rubberaandeelen werden hooger genoteerd ên 'de tendénz'yoor het artikel rubber was hieraan niet vreemd. Goede aandacht werd voorts geschonken aan de tabaksfondsen. Voor de bekende Su matra aandeelen openbaarde zich wederom vraag, zoodat die over de heele linie enkele punten naar boven konden loopen. Op de Scheepvaartafdeeling bestond een vaste stemming voor Nederlandsche Scheepvaart- Unie en de daarmede, verwante aandeelen, hetgeen in verband werd gebracht met de opheffing der sancties tegen Italië. Hoe wel de affaire in Suikerfondsen weinig te beteekenen had, konden de H.V.A.'s zich niettemin iets avanceeren. Bij beperkte omzetten waren Koninklijken goed gedispo neerd. Bij de opening stelde de koers zich reeds boven het vorige slot en daarna viel een verdere verbetering waar te nemen. Industrieelen hadden een kalm verloop. Tegen de algeheele beurstendenz in hadden de Philipsaandeelen een gedrukt voorkomen zoodat die beneden het vorige niveau wer den afgedaan. In beleggingswaarden ging niet veel om. De Ned. Staatspapieren wer den op ongeveer het peil van den vorigea beursdag genoteerd. Provinciale- en ge meentelijke obligatiën waren dooreengeno- men prijshoudend. Ook de Ned. Spoorweg- obligatiën waren goed gedisponeerd,, hoewel de koersen niet veel verschilden bij de vo rige. De Amerikaansche afdeeling was stiL D. .stemming was prijshoudend. Zelfs in de staal- en de koperaandeelen vonden slechts zeer kleine omzetten plaats. Voor Shell Unions werd slechts, geringe belang stelling aaii den."dag.gelegd. .Doch de.stem ming voor dit fonds was vast. De geldmarkt was wederom ruimer. Prolongatie 2% van publieke vermakelijk heden, vergaderingen eqz. Paviljoen WandelpierDagelijks Cabaret dansant. Optreden van Willy Heldering en ensemble en het danspaar di Ritasso. „Alhambra"-theater. Van Vrijdag 3 tot en met Donderdag 9 Juli„Amphi tryon" en „Dark Hazard Wereldkam pioen", „Luxor"-theater, Van Vrijdag 3 tot en met Donderdag 9 Juli„de onstui mige Don Juan" en „Een man van de Daad". Woensdag 8 JuliZeeuwsche Zendingsdag tuin voormalige Willem IH-kazerne, 10.15 eh 2 uur. Bij ongunstig weer in een der zalen. Zaterdag 11 en Zondag 12 Juli s Indisch Ballet Menaka, Grand Hotel Britannia, 8.15 uur. Juli Maandag 6 3.19 15.33 Dinsdag 7 3.56 16.08 Woensdag 8 4.35 16.47 Donderdag 9 5.18 17.33 Vrijdag 10 6.00 18.18 Zaterdag 11 E.K. 6.59 19.09 Juli uur Maandag 6 9.51 Dinsdag 7 9.51 Woensdag 8 9.50 Donderdag- 9 9.49 Vrijdag 10 9.48 Zaterdag 11 9.47 H Getrouwd F. DELVOYE en NEL STROOSNIJDER, die, mede namens wederzijdselte familie, dank zeggen voor de be toonde belangstelling vóór en tijdens hun huwelijk ondervonden. VHsslngén, 6 Juli 1930,

Vlissingse Courant | 1936 | | pagina 3