KARAVANEN Ouders! A 1 500 300 25 EERSTE BLAD NO.304 173e Jaargang 1935 VRIJDAG Dilmvi: firma F. HU DE VELDE Ir., lilsM DB-DHisiinp. Tilif. ID. Pnlnltgiiiii IE2D1 27 DECEMBER Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen NI EUWË KW A RT A AL- A BONNE'S GRATIS STADS- EN PROVINCIENIEUWS qoed en toch, J goedkoop §cliei»rleii«sscw en ABONNEMENTSPRIJS: Voor alle gemeenten'op Walcheren en waar agentschappen geves tigd zijn f2.20 per 3 maanden. Franco door hét geheele rijk f2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk f3.40. Voor dé overige landen bij wekel. verz. f3.20. Afzonderlijke nrs. 5 cent. ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels fl.25; iedere regel meer 25 cent. Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct. p. regel. Kleine advertenties van 1—5 regels 50 ct. Iedere regel meer 10 ct. (max. 10 regels). Bij 3 maal plaatsing van 1 - 5 regels f 1.alles bij vooruitbetaling De abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor: gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij door een ongeluk. dood gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim. gulden bij verlies van een wijsvinger. gulden bij verlies van een anderen vinger. AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLATPERS" Dit nummer bestaat uit 2 bladen ontvangen de 'in deze maand nog ver- schijnende nummers. lie abonné's der „Vlissingsche Courant" in het bezit van een polis, zijn overeenkomstig de betreffende bepalingen, gratis verzekerd tegen ongevallen. 4- De winkelsluiting. Voor zoover nog noodig, herinneren wg er aan, dat bloemenwinkels op 30 Decem ber tot 10 uur geopend mogen zijn, op 31 December geldt dit voor alle winkels en de Nieuwjaarsdag is voor de winkelsluitings wet gelijk aan de weekdagen. De „Nieuw Zeeland", Het motorschip „Nieuw Zeeland" van de Kon. Paketvaartmaatschappij, welk schip aan de N.V. Kon. Maatsch. „de Schelde" alhier van nieuwe machines is voorzien, is hedenmiddag naar de reede vertrokken tot het houden van proeftochten. Na deze proeftochten zal de „Nieuw Zeeland" naar de buitenhaven alhier terugkeeren en op 2 Januari naar Rotterdam vertrekken. „De Volksstem". De Oude Vriendschap. Van den auteur Albert van Waasdijk, die o.a. „Het Zedelijk Bewustzijn" schreef, ver tolkte de afdeeling tooneel van de Gemeng de Zangvereeniging „de Volksstem" op Eersten Kerstdag het comediestuk in vier bedrijven „Kleine Menschen". De opvoering had vele belangstellenden getrokken, zoo dat de zaal geheel gevuld was toen voor het eerste bedrijf het doek gehaald werd. Het stuk speelt ach af in een klein plaatsje, nu eens in de woning van Van der Groef, de voorzitter van den kerkeraad, dan weer ten huize van den dominee. Hoewel het stuk uitstekend werd ver tolkt en ongetwijfeld niet heeft nagelaten diepen indruk op de aanwezigen te maken, lijkt het ons wat uit den tijd en een tikje overdreven, hetgeen wel zeer sterk tot uiting kwam in de verhouding tusschen bovengenoemd kerkeraadslid en diens echt- genoote. Verdraagzaamheid en naastenliefde waren in dit gezin, waarin later hun zoon Willem een belangrijke rol speelt, wel ten eenenmale zoek. In het geheele stuk domineeren feitelijk vier personen, nl. de dominee van het dorp met zijn nichtje Suze, dat later echter een pleegkind blijkt te zijn en het echtpaar Van der Groef. De dominee heeft naar het oordeel van den kerkeraad te moderne opvattingen, wel ke meening nog versterkt wordt tijdens de kennismaking met het nichtje Suze, een baikvischje uit de groote stad, dat het le ven van de vroolijke zijde beziet en daar mede wel een felle tegenstelling toont te genover de altoos bedompte en bekrompen manieren van de leden van den kerkeraad. In een bespreking tusschen den kerke raad en den dominee blijkt de laatste, die o.m. wordt verweten, dat hij de pastorie afstaat voor huisvesting van een meisje, waarop een smet rust, een goed herder met gezonde begrippen en ruime opvattin gen te zijn. Ook blijkt dit, wanneer dezelf de kerkeraad hem wil misbruiken, door hem tijdens de eerstvolgende preek in de kerk eenige aandacht te laten schenken aan de komende gemeenteraadsverkiezin gen en de kudde te suggeréeren den can- didaat Van der Groef, voorzitter van den kerkeraad te stemmen, hétgeen de dominee weigert als zijnde in strijd met zijn ambt. De goede verhouding tusschen den do minee en den kerkeraad is hiermede ge schokt, vooral wanneer de kerkeraad dan bij wijze van wrok de gemeentenaren tegen den dominee opzet door van hem en zijn nichtje minder fraaie verhalen te doen. In- tusschen is Willem de zoon van Van der Groef opvallend veel belangstelling gaan toonen voor het nichtje, die harerzijds niet geheel onbeantwoord blijft. Onwillekeurig trekt hij dan ook partij voor. den dominee en ook voor het meisje, dat aanleiding geeft tot onverkwikkelijke tooneelen ten huize van Van der Groef, waarvan zijn vrouw, een zacht, lief mensch, het slacht offer wordt. Zijn woede tegen zijn zoon, wreekt hij op zijn vrouw, waarvoor hij dan ook een tiran is. Het menschje probeert telkens haar zoon te bewegen, al was het dan ook maar terwille van haar, niet meer tegen zijn vader op te staan, doch de strijd in zijn ziel tusschen huichelen en op komen tegen onrecht, besluit het laatste te kiezen, waarbij hij echter zijn oude moeder steeds ter zijde staat. Het stuk besluit met het aftreden van den dominee, wiens leven in het dorp on dragelijk is geworden en met de verbinte nis tusschen Suze en Willem, die eveneens het dorp verlaten, waarvan zij gezamen lijk kennis geven aan den kerkeraad juist in vergadering bijeen en waarin Pilgers, de godsdienstonderwijzer met zijn zalvende predikaties voor Willem op de knieën moet, waaraan hij zonder verzet voldoet, van welke gelegenheid de overige leden gebruik maken de plaat te poetsen. Aan de aankleeding van de tooneelen was uiterste zorg besteed, terwijl ook aan het grimeeren veel aandacht was geschon ken, zoodat de verschillende medewerkers geheel in „stemming" waren voor het mi lieu, waarin ze verkeerden. In den beginne merkten we reeds op, dat het stuk uitstekend werd vertolkt. De diverse rollen bleken wel in goede handen te zijn en het geheel gaf dan ook blijk van nauwgezette studie. De rol van Van der Groef was wel een ondankbare, doch werd voortreffelijk gespeeld èn dan die van zijn vrouw Zoowel haar houding ais haso* groote bezorgdheid waren subliem en dan haar onderworpen gezegde „Gunst, man De afdeeling tooneel en' zijn leider, de heer L. P. van Oorschot, kunnen met groo te voldoening op deze opvoering terugzien, hetgeen ook de bezoekers wel hebben doen blijken, want de tevredenheidsbetuigingen waren hartelijk en gul. Vlissingsche Tooneelvereeniging „Koningin Wilhelm ina". De Oude Vriendschap. „Koningin Wilhelmina" had voor haar Kerstuitvoering een gezellig programma samengesteld voor de pauze tooneel, daarna cabaret. De hoofdschotel bestond uit „Een kleine vergissing", blijspel in één bedrijf door Antonie, dat over 't geheel genomen vlot en met veel animo voor het voetlicht werd gebracht. Tooneelstukjes met een militai ren inslag willen er nog, evenals toen Vlis- singen nog een flinke garnizoensplaats was, steeds in, vooral als een van de hoofd figuren een oppasser is, om wien in den regel d'anig gelachen wordt. Zoo ook hier. In 't dorpje Wildenhagen komt inkwartie ring en bij den rentenierenden winkelier Kaaskooper, een echten parvenu, zal een kapitein, baron Van Beukenstein, zijn in trek nemen. Vader Kaaskooper ziet in dezen adellijken officier direct den juisten man voor zijn dochter Elsje, die evenals haar papa aan de parvenu-ziekte iijdt en al spoedig besluit haar toekomstigen ver loofde, den kantoorklerk Eduard Halen, zijn congé te geven. Mevr. Kaaskooper gaat met de hoogdravende ideeën van man en dochter niet accoord, maar al haar ver maningen blijven vruchteloos. Kaaskooper. die geweldig trotsch is op zijn inkwartie ring, haalt den eersten den besten militair, die zich aan zijn woning vervoegt, met vlag en wimpel binnen en overlaadt hem met plichtplegingen en weldaden, 't Gaat er recht genoeglijk toe en onze landsverde diger laat zich al dat eerbetoon en het gulle onthaal welgevallen, ja, is er zelfs voor te vinden om de dochter des huizes tot de ztjne te maken. Groot is echter de ontgoocheling als de echte kapitein ver schijnt en blijkt, dat de vertroetelde mili tair diens oppasser Jan is. Het schaamrood stijgt vader en dochter naar de wangen, doch kapitein Van Beukenstein brengt alles in het reine en zorgt» dat het ook tusschen Elsje en Eduard weer O.K. wordt. De di verse rollen waren in goede handen. De drie Kaaskoopers waren best van allures, de oppasser wias aardig van typeering, de kapitein een flink militair, terwijl Eduard en de dienstbode Jetje trachtten van hun rolletjes te maken wat er van te maken is. De uitvoerenden hebben menig staaltje van goed samenspel gegeven en verschil lende leuke tafereeltjes gecreëerd, zoodat meermalen een gulle lach in de goed be zette zaal weerklonk en een welverdiend succes spelers en speelsters ten deel viel. Aan articulatie en accentuatie moet ech ter veel meer aandacht worden besteed. hebt U onze advertentie reeds gelezen voor den ZATERDAGMIDDAG Waar U dikwijls om vroeg bieden wij U thans aan. DIRECTIE „ALHAMBR A"-T HEATER. Ook den cabarettisten heeft hét niet aan succes ontbroken. Een bonte ry liedjes met sappige refreintjes, die spoedig door het publiek werden medegezongen, ging er als koek in'. Men was ook naar Parijs ge weest, speèlde banjo met oom Piet, drukte Marietje aan het hart en ging met dë struische Vólendamsche haar Amsterdam. Aan het met uitdrukking voorgedragen „Levenslang" hebben de aanwezigen ech ter niet meegedaan, 't. Was ook wel een tikje griezelig achter die ijveren tralies Het levensliedje „De groote mijnheer" werd zeer verdienste lijk gebracht evenals een tweetal voordrachten „Een koffiepraatje" en „Sulleman- heeft trouwplannen", waar van de laatste al bijzonder insloeg. Voorts verdient een Spaansch liedje èn om de costumeering èn om de uitvoering vermel ding en moet het Kerst-tableau met zang gememoreerd worden om de wijdingsvolle sfeer, welke werd gewekt. Lichteffecten gaven enkele nummers een sprookjesachtig aanzien. Charles Haaze met zyn dapper huisor kest zorgden voor een passende begeleiding en speelden tusschen de nummers de zaal" vol met populaire muziek. Een aandachtig en dankbaar publiek heeft 'kennelijk ge noten. Bal besloot den avond. Kunst naar Kracht. Concertgebouxo. Dat Kees de -Ruijter de kunst verstaat een attractief programma in elkander te zetten en met zijn ensemble op succes volle wijze voor het voetlicht te brengen, is ons bij de eerste Kerstuitvoering van de revue- en cabaretclub „Kunst naar Kracht" weer duidelijk gebleken. Het spreekt wel haast vanzelf, dat de eerste nummers van de reeks van achttien er op gericht waren om door gewijde muziek w.o. natuurlijk het overbekende „Stille Nacht" en een sug gestief tableau met zang een Kerststem ming tr scheppen en de aanwezigen er aan te herinneren, dat Kerstdag vóór alles is een feest van het Kind en van den Vrede voor allen, die van goeden wille zijn. Een groote sparreboom met twinkellichtjes, in de zaal geplaatst, was daar om deze ge dachte te versterken. Jammer, dat het pu bliek zich nu niet bepaald rustig hield. De uitersten raken elkaar nu eenmaal in de wereld en zoo werden we van het hooggestemde ideaal geplaatst naar het prozaïsche leven van Kees, den groente man, die met allerlei kwinkslagen zijn moestuinvoortbrengselen aanprees. In bonte mengeling, maar wel wat langgerekt tem po, volgden daarna bedjes, ensembles, voordrachten en balletten, afgewisseld door populaire, pittige muziek van het uitste kende huisorkest onder Corns, van Beers, elkander op. Zonder de overige nummers minder te waardeeren, zij hiervan speciaal genoemd de voordracht „Het keukenkatje" om de echt natuurlijke wijze, waarop zij door een dame en Kees werd vertolktde door Kees de Ruij-ter ten tooneele gevoerde fraai ge- imiteerde „Kip" van Van Santen, welker ge schiedenis in het leuke refreintje een stampvolle zaal en enthousiaste medewerk sters en medewerkers vondde beide mooie gecostumeerde en prijzenswaardig uitgevoerde dansnummers (een schilder achtig Hawaii- en een fijn Klokkenballet), welke door de wisselende, kleurrijke be lichting aan effect wonnen. Van de zang nummertjes vielen vooral de odelette aan „Moeder" en „Het huisje bij den toren" (pendant van „Het plekje bij den molen") bijzonder in den smaak. Het reeds eerder gebrachte tableau „Goeden Nacht" met zijn pakkend décor, vormde den sluitsteen. Bal besloot den avond. P. T. en T. Aan de telefoniste bij den interlocalen telefoondienst, J. M. Verhagen-Joosse al hier, is wegens huwelijk met ingang van 9 December j.L eervol ontslag verleend. Tentoonstelling postduivenvereenlging „De Posthoorn". Voor de inzendingen op bovenbedoelde tentoonstelling, die 21 en 22 December hier ter stede gehouden werd, zijn de volgende prijzen toegekend Klasse oude doffers W. van Uxem, Ie en lie pr.J. Perwez 2e pr.J. Kats 3e en 13e pr. j M. C. de Buck 4e pr. A. de Vis ser 5e en 12e pr. J. Janisse 6e pr. L. J. Izeboud 7e pr. J. van Hecke 8e, 14e en 17e pr. A. van Keulen 9e pr. Zuidweg 10e en 19e pr. A. Ots 15e en 18e pr. en L. van Soige 16e pr. Klasse oude duiven Jo de Ridder le pr. P. Schenkel 2e pr. D. van Leeuwen 3e pr.; J. Stroo 4e en 7e pr. J. van Akkeren 5e pr. M. C. de Buck 6e pr. J^ Janisse 8e pr.L. van Sorge 9e pr. J. v. d. Weele 10 pr. A. van Keulen 11e en 13e pr. A. v. d. Bergen 12e pr. J. C. Eiff 14e pr. J. J. War ren 15e pr. W. van Uxem 16e pr. J. de Ridder 17e pr. N. van Hoorn 18e- pr. en J. Perwez 19e pr. Klasse jarige doffers A. Ots le pr.A. de Visser 2e pr. J. van Hecke 3e pr. J. Stroo 4e pr. A. van Keulen 5e, 11e en 14e pr. A. v. d. Heuvel 6e pr. Jo de Ridder 7e pr.J. de Ridder 8e en 10e pr. B. de Ridder 9e pr. P. Schenkel 12e pr. M. Jansen 13e pr. en D. van Leeuwen 15e pr. Klasse jarige duiven J. Kats le pr. J. Perwez 2e en 10e pr. P. Schenkel 3e en 9e pr. ;,J. Stroo 4e pr. J. v. d. Weele 5e pr. A- v. d. Berge 6e pr. W. de Nooijer 7e pr. W. J. Hanssen 8e pr. J. de Ridder 11e pr. D. van Leeuwen 12e pr. en J. Wissekerke 13e pr. Klasse jonge doffers L. van Sorge le pr. A. v. d. Berge 2e en 9e pr.N. van Hoorn 3e en 12e pr. J. Stroo 4e pr. F. de Nooyer 5e pr. W. de Nooijer 6e en 17e pr.J. Warren 7e pr. J. Kats 8e pr. L. J. Izeboud 10e pr. P. Schenkel 11e pr. W. van Uxem 13e pr. C. V. Vermeulen 14e pr. J. Wissekerke 15e pr. J. de Ridder 16e pr. en Zuidweg 18e pr. Klasse jonge duiven M. C. de Buck le pr. A. van Keulen 2e pr. F. de Nooijer 3e en 13e pr. P. Schenkel 4e en 8e pr. A. Ots 5e pr. W. de Nooijer 6e en 15e pr. J. de Ridder 7e pr. C. V. Vermeulen 9e pr. J. Wissekerke 10e en 16e pr.A. de Bree lie pr. W. van Uxem 12e pr. Jo de Rid der 14e pr. A. v. d. Berge 17e pr. J. Kats 18e pr. A. de Visser 19e pr. W. J. Hans sen 20e pr. D. van Leeuwen 21e pr. en W. Izeboud 22e pr. Mooiste doffer de heer W. van Uxem mooiste duif de heer L. van Sorge. Een vechtpartij. Gisteravond ontstond in het Bellamypark een vechtpartij tusschen eenige matrozen De politie heeft de vechtersbazen geschei den en onder een grooten toeloop naar het bureau van politie overgebracht. MIDDELBURG Tentoonstelling van pluimvee en konijnen. Op de te Middelburg gehouden tentoon stelling van pluimvee werden de volgende prijzen toegekend Afdeeling Hoenders Aan de volgende personen uit Middelburg J. Melse 1 twee de J. Simpelaar 1 eerste, 1 tweede J. J. Valkier 1 eerste, 2 tweede J. J. Antheu- nisse 5 eerste, 2 tweede, 1 derde H. v. Bo ven 2 eerste C. Joziasse 1* eerste W. H. Antheunisse 1 eerste, 1 tweedeW. de Pagter 1 tweede aan de volgende perso nen uit Goes A. PriesterMeliefste 3 eer ste, 3 tweede, 1 derde J. Wisse 2 eerste, z tweede, 2 E.V. A. Corstanje, 5 eerste, 2 tweede J. van Splunder 1 eerste verder M. J. Rottier, Vlissingen 2 eerste, 1 twee de, 1 derde, 1 E.V. L. J. Luteijn, Vlissin gen 4 eerste J. van Splunder, Souburg 2 eerste, 1 tweede M. Steijn, Hoedekensker- ke 3 tweede, 3 dei-de, 2 E.V. mevrouw Kraamer, 't Zand 1 eerste A. H. Dijk meg er, Schildwoude 5 eerste P. Polder man, Koudekerke 1 eerste. Afdeeling Dwerghoenders Aan de vol gende personen uit Middelburg A. Fran cois 1 eerste, 3 tweede W. de Pagter 2 eerste J. J. Antheunisse 3 eerste, 3 twee de, 2 derde J. C. Vogelenzang 1 eerste C. Baas 4 eerste, 1 tweedeJ. J. Valkenier 5 eerste M. C. v. d. Driest 2 eerste, 1 tweede J. Simpelaar 1 eerste. Verder W. Anker, Vlissingen 1 derde M. J. Rottier, Vlissingen 1 tweede Gebr. Adema, Vlis singen 3 eersteJ. van Splunder, Souburg 2 tweedeW. Kerkhove, Souburg 1 eerste, 1 derdeP. Jacobse, Souburg 1 eerste, 1 tweedeH. H. Antonisse, Souburg, 1 eer ste mevrouw Kraamer, 't Zand 2 eerste J. A. de Jonge, Eindhoven 3 eerste. Afdeeling Sierduiven.: J. A. Maat, Mid delburg 1 eerste, 1 derde H. Vader, Oost- kapelle 1 E.V.A. Marinusse, Oostkapelle 1 tweede, 1 derde, 1 Z.E.V. Afdeeling Postduiven Aan de volgende personen uit Middelburg E. A. Polvliet 2 tweede C. Joziasse 1 eerste, 1 tweede G. de Blaeij 2 derde, 1 vierde, 1 Z.E.V. P. L. van Overbeeke 4 tweede, 1 derde R. Dir- veo. 1 eerste, 1 Z.E.V. J. Lama.in 2 eerste 1 derde, 1 E.V. verder P. l'antus, Kou Kerstrede van den Paus. (Buitenland) De werkloosheid neemt toe. (Binnenland), Spoorwegramp in Thüringen. Nederlandsche Roode-Kruis-ambuIancö te Addis Abeba aangekomen. (Oorlog Abessinië), ZIE VERDER EVENTUEEL LAATSTE BERICHTEN. dekerke 1 eerste, 1 tweedeW. Schut, Eibergen 1 tweede, Jan Sturm, Veere 1 eer ste, 1 tweede, 1 derde, 2 Z.E.V. en 1 E.V., J. Koens, Lewedorp 2 tweede, rar. J. J« Snoep, St, Laurens 1 eerste, 1 derdë, 1 Z.E.V, Afdeeling Konijnen Aan de volgende personen uit Middelburg J. C. Moens X Z.E.V., N. Comelisse 2 eerste, 1 tweede, A. A. Clement 4 eerste, 2 tweede, 1 derde, 1 E.V., P. J. den Hollander 3 eerste, J. C« Vogelenzang 4 eerste, 2 derde, J. L. Wigard 1 eerste, C. van Sluijs 1 eerste, P. C. Jan sen 2 eerste, 2 tweede, 2 derde, 1 E.V., J, H. Wigard 1 Z.E.V., W. de Pagter 1 eerste, 2 tweede aan de volgende personen uit Goes A. Corstanje, 2 eerste, 1 tweede, M. J. de Jong 1 tweede, 1 derde, 1 Z.E.V.aaii de volgende personen uit Vlissingen M. J, Rottier, 2 eerste, J. F. Berting 3 eerste, H. Siegers 1 derde, 1 E.V., Gebr. Adema, 9 eerste, 2 tweede, 2 derde, 2 E.V. aan dè volgende personen uit Wolphaartsdijk G.' Remijnse 1 eerste, 1 derde, G. van Strien 1 eerste, 2 tweede, 2 Z.E.V., J. Katsman 1 derde, M. KopmeLs 2 Z.E.V., Gebr. Katsman 1 eerste, G. J. Kramer 1 twëede, A. J. Kra mer 1 tweede verder P. A. Snoep, Wem el- dinge 1 derde, M. v. d. Broéke, Vrouwen polder, 1 eerste, 1 tweede, A. M. Bouterse, Geersdrjk 1 eerste, 2 derde, 3 Z.E.V., J« Roose, St. Laurens 2 eerste, 3 tweede, 1 derde en 1 Z.E.V., C. Vermeulen, St. Lau rens 1 tweede, M. Harmsen, Nieuwland 1 derde, 1 Z.E.V., A. P. Dingemane, St. Lau rens 2 eerste, 1 tweede, 1 derde, P. J. Ter- woert jr., Koudekerke 2 eerste, 1 tweede, Jac. Blaakman, Schoondijke 1 eerste, C, Vermeulen, St. Laurens 1 eerste, J. Goud, 's Heer Arendskerke, 8 eerste, 1 tweede, 5 derde en 5 Z.E.V., J. de Voogt, Oostburg 1 tweede, Adr. de Cock, Tilburg 1 eerste, 1 tweede. Loopeenden S. Janse, Nieuwland 1 eer ste. De bekers werden als volgt toegekend Verzilverde w'sselbeker voor mooiste toom of trio aan J. J. Antheunisse, Middel burg, jubileumbeker voor mooiste toom: dwerghoenders aan H. J. Antonisse, Vlis singen, zilveren wisselbeker voor mooiste konijn aan P. J. den Hollander, Middelburg, verzilverde wisselbeker voor mooiste konijn aan Adr. de Cock te Tilburg wisselbeker voor mooiste postduif aan C. Joziasse, Mid- delburg en wisselbeker voor mooiste haan of hen aan A. H. Dijkmeijer, Schildwolde. Het resultaat van den oliebollendag. De oliebollendag door het plaatselijk Cri siscomité te Middelburg gehouden heeft netto opgebracht de som van 428. OOST- EN WEST-SOUBURG Agenda gemeenteraad. Vergadering van den gemeenteraad op Maandag 30 December 1935, des nam. 2 uur. Punten van behandeling 1. Ingekomen stukken en mededeelingen, 2. Benoeming onderwijzer.

Vlissingse Courant | 1935 | | pagina 1