500 300 25 No. 175 73e Jaargang! 1935 UitgaveFirma F. VAK DE VELDE Ir., Walstraat 58-60, Vlissingon. Telef. 10. Postrekening 86287 257 JULI Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen EERSTE8LAD STADS- EN PROVINCÏENIEUWS VLISSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJS: Voor alle gemeenten op Walcheren en waar agentschappen geves tigd zijn f2.20 per 3 maanden. Franco door het geheeie rijk f2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk f3.40. Voor de overige landen bij wekel. verz. f3.20. Afzonderlijke nrs. 5 cent ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels fl.25; iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel. Kleine advertenties van 1—5 regels 50 ct Iedere regel meer 10 ct (max. 10 regels). Bij 3 maai plaatsing van 1 —5 regels f 1.alles bij vooruitbetaling De abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim. gulden bij verlies van een wijsvinger. gulden bij verlies van een anderen vinger. AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" Dit nummer bestaat uit 3 bladen en een Kindercourant. Fiitsen HET WERKFONDS 1934. Dezer dagen is het driemaandelijksche verslag van de werkzaamheden verschenen, die op grond van het werkfonds 1934 tot uitvoering zullen worden gebracht. Dit verslag is natuurlijk eenigen tijd bij de te genwoordige situatie ten achter, hetgeen wel blijkt uit het bedrag van ruim 27 mil- lioen, diat bij afsluiting ervan reeds was toe gezegd, terwijl minister Colijn juist dezer dagen in de Kamer heeft medegedeeld, dat er van de 60 millioen op het oogenblik nog slechts een paar millioen over zijn. In den laatsten tijd is dus nog een 25 millioen bestemd voor verschillende werken, waar omtrent het verslag evenwel nog geen me- dedeelingen bevat. Gaan wij na, welke objecten er uit dit werkfonds zullen worden gefinancierd, dian valt het op, hoe weinig daarbij is, dat op een mogelijkheid van verdere werkverrui ming wijst. Voor industrieele objecten is slechts ongeveer 7 millioen beschikbaar ge steld, goeddeels voor den bouw van ver schillende schepen, vooral kustvaartuigen. Van de openbare werken zien wij feitelijk alleen in de werken voor het kanaal in de Geldersche vallei een perspectief ten aan zien van verruiming van werkgelegenheid In de toekomst. Dit kanaal immers zal voor de afwatering der betrokken streek belang rijke gevolgen hebben, terwijl ook goedkoo- per vervoer vanuit dat gebied, dat op het oogenblik zeer geïsoleerd ligt, mogelijk zal worden. Er is derhalve kans, dat de tot Standkoming van dit kanaal zoowel voor den landbouw als voor de industrie zekere gevolgen zal hebben in de richting van voortdurende werkverruiming in dit gebied. Een groot deel der andere werken, die uit het werkfonds zullen worden bekostigd, zijn evenwel zaken, die reeds lang waren geprojecteerd, doch die door de crisis zijn uitgesteld, ofschoon uitstel daarbij eigenlijk onmogelijk was. Daartoe rekenen wij den afbouw van het Zuiderzeeziekenhuis in Rot terdam, de verbetering van het station Utrecht en de verbetering van verschillende andere overwegen bij stations, alsook de bouw van diverse kademuren en de aanleg Van korte stukken weg hier en daar. Het is duidelijk, dat al deze werken, hoe noodzakelijk zij ook mogen zijn, geen ver dere perspectieven voor werkverruiming bieden. Is het ondernomen werk eenmaal af- geloopen, dan valt op dat terrein niets meer te doen, terwijl verbetering van sta tionstoegangen, vervanging van slechte kademuren, enz. verder geen consequenties hebben voor de toekomst, wat werkverrui ming betreft. Daarom kunnen wij zonder meer de aan kondiging der regeering begrijpen, dat het bij de 60 millioen niet zal blijven, maar dat er later verdere credieten zullen worden aangevraagd, om, nadat de thans onderno men werken gereed zullen zijn, weer nieuwe objecten ter hand te nemen. Dat is vol strekt noodzakelijk, wil men de werkverrui ming blijven behouden klaarblijkelijk re kent de regeering er volstrekt niet op, dat öe werkloosheid, door verbetering der eco nomische situatie van ons land, vanzelf zal Verminderen. Integendeel, dit werkfonds wordt voorloopig als een blijvende instel ling beschouwd, ter bestrijding van de over- groote werkloosheid, die eer neiging tot toe neming dan tot vermindering vertoont. Wij nemen volgaarne aan, dat op de meest serieuze manier alle ingediende plan nen zijn onderzocht, en dat daaruit diegene tot verwerkelijking zijn gekozen, waaraan het meest behoefte bleek te bestaan. Maar toch kunnen wij zonder meer geen genoegen nemen met het afwimpelen op massale wij ze van alle voorstellen, meer dan 300, die Van de zijde der industrie zijn gedaan. Er zijn velen in ons land, die hadden ge hoopt, dat deze 60 millioen, zij het dan voor een deel, zoodanig zouden worden besteed, dat er van een blijvende uitwerking sprake Zou zijn. In de ons omringende landen is duidelijk gebleken, dat regeeringscredieten zekere uitwerking in dit opzicht kunnen hebben. Wat thans met het werkfonds gebeurt schept het gevaar, dat men diverse werken wit dit fonds gaat uitvoeren, die anders wel op andere wijze gefinancierd zouden zijn. Dan schept het werkfonds natuurlijk in het geheel geen verruiming van arbeidsgelegen heid, zelfs op dit oogenblik niet. Het komt ons daarom voor, dat de regee- ïihg goed doet een zoo duidelijk en volledig mogelijk beeld te geven, zonder natuurlijk geheimen te publiceeren, van die werken van industrieelen aard, waarvoor hulp uit het werkfonds is aangevraagd en gewei gerd, met mededeeling van de reden, waar om die weigering is geschied. Vooral van den nieuwen minister van economische za ken, den voorstander van industralisatie, kan deze toelichting worden verwacht. Ouderavond school B. Op Woensdagavond jl. werd een ouder avond gehouden in school B (Groote Markt) alhier. Deze ouderavond was in hoofdzaak be stemd voor het bezichtigen der voorwerpen, gemaakt door de kinderen onder de lessen in nuttige handwerken, handenarbeid en teekenen. 85 ouders hadden aan den oproep gehoor gegeven en tegen 8 uur waren al vele ouders aanwezig in de Slöjdzaal van boven genoemde school. De tentoongestelde voorwerpen bestonden uit gehaakte kussens, kleedjes, kraagjes enz., zoomede cartonnen doosjes, schilde rijtjes, bordjes mooie teekeningen enz. te veel om te noemen. Alle voorwerpen, die in zeer korten tijd vervaardigd waren, waren allen zeer keurig en netjes afgewerkt. Wij merken hierbrj nog even op, dat dit de eerste tentoonstelling op dit gebied was van school B en een ieder was dan ook vol lof over het gepresteerde. Een woord van dank aan het hoofd der school en het onderwijzend personeel is hier zeer zeker op zijn plaats. Onder de bezoekers merkten wij den schcoiarts op, dr. Smitt. Van de gelegenheid om het schoolwerk in de klassen te bezichtigen, werd een druk gebruik gemaakt. De inspecteur van bet lageT onderwijs in de inspectie Middelburg, de wethouder van onderwijs te Vlissingen, zoomede de voor zitter der centrale oudercommissie, hadden bericht van verhindering gezonden. Het was een zeer goed geslaagde avond; Opheffing openbare school C, Joost de Moorstraat. In verband met de wetswijzigingen op het openbaar lager onderwijs had gister avond de laatste ouderavond plaats in school C aan de Joost de Moorstraat, daar 'de kinderen van die school met 1 Septem ber a.s. over de andere openbare scholen in onze gemeente worden gedistribueerd. Voor dezen laatsten ouderavond bestond groote belangstelling. Behalve het onderwij zend personeel en de ouder-commssie, was ook de wethouder van onderwijs, de heer W. P. Edelman, tegenwoordig. Deze vergadering die, op verzoek, onder leiding stond van den voorzitter der ouder commissie, den heer L. Goedbloed, had een zeer geanimeerd verloop. In verschillencie toespraken werd op het verlies van deze school gewezen. De wethouder van onderwijs bracht een woord van warmen dank aan het onderwij zend personeel, aan de ouder-commissie en aan alle ouders voor de wijze waarop zij de belangen van deze school hebben behartigd, in het bijzonder aan mej. Wolthuis, die 31 jaar aan de Eilandschool verbonden is ge weest. Nadat de agenda was afgewerkt, sprak de voorzitter nog een afscheidswoord tct de ouders. Hij memoreerde in het kort de goede verstandhouding die er steeds tusschen ouder-commissie en onderwijzend personeel heeft bestaan en bracht den wethouder van onderwijs dank voor zijn gehouden betoog en de aangename samenwerking. Namens alle ouders dankte hij mej. Wolt huis voor de lofwaardige wijze waarop zij de school gedurende 31 jaar had gediend. Het was hem een voorrecht aan deze onder wijzeres namens alle ouders een blijk van waardeering te mogen aanbieden, welk ge schenk bestaat uit een ruststoel. Door luide bijvalsbetuigingen gaven de aanwezigen blijk van instemming met de woorden van den heer Goedbloed. Zichtbaar bewogen dankte mej. Wolthuis allen voor deze on vergetelijke hulde. Nadat de secretaris der ouder-commissie, de heer Wolf, dank had gebracht aan alle ouders voor de spontane manier waarop zij aan dit huldeblijk hadden bijgedragen, sloot de voorzitter dezen laatsten ouderavond van school C, Een afscheid. Gistermiddag kwamen de ambtenaren, behoorende tot het ingenieursdistrict Vlis singen, bijeen op het bureel van het ge noemde district aan de Houtkade alhier, om afscheid te nemen van hun chef, den heer G. A. Bor, waarnemend ingenieur der tele grafie en telefonie, die, na ruim 22 jaren werkzaam geweest te zijn bij den techni- schén .dienst der tèlegrafi'e en telefonie te Vlissingen, met ingang van 1 Augustus e.k. benoemd is tot adjunct-hoofd van het tele foondistrict te Deventer. De heer en mevrouw Bor werden per auto van hun woning gehaald en ontvangen in een versierde zaal van het kantoorgebouw Aan mevrouw Bor werden bloemen aange boden. Vervolgens werd het woord gevoerd door den heer D. Kuiper uit Vlissingen namens het administratieve personeel en door de heeren J. W. Gulden uit Hulst en H. Hesse- lingen uit Vlissingen namens het technische personeel, welke heeren uiting gaven aan de gevoelens van hoogachting en eerbied, welke in alle rangen van het personeel voor den heer Bor worden gekoesterd. Vooral werd naar voren gebracht, dat de heer Bor zich steeds een humaan chef heeft betoond en behalve als ambtenaar ook als mensch aller sympathie en achting heeft weten te verwerven. Steeds stond hij op de bres, zoowel voor de belangen van den dienst als voor die van het personeel. Als stoffelijk blijk van waardeering werd door den heer Hesselingen namens het ge heel e personeel een electrische klok aange boden, waarbij de hoop werd uitgesproken dat deze klok in Deventer de gedachten nog dikwijls zou-doen teruggaan naar het perso neel van het ingenieursdistrict te Vlissin gen. Door den heer D. Wagemaker werden daarna in een geestige speech eenige herin neringen opgehaald uit den langen tijd, dien de heer Bor bij den technischen dienst in Vlissingen werkzaam is geweest. Namens het personeel werd door hem een met foto's en teekeningen verlucht album aangeboden, betrekking hebbende op de loopbaan en den werkkring van, den heer Bor in Vlissingen. Voorts werden nog eenige' woorden van dank gesproken door den heer J. Biesma. De heer Bor bracht tenslotte, mede na mens zijn echtgenoote, op de hem eigen eenvoudige wijze aan allen dank voor het vele, dat hem dezen dag was geboden, ter wijl door hem de verzekering werd gegeven, dat zoowel door zijn vrouw als door hem steeds met genoegen aan hun Vlissingschen tijd zou worden teruggedacht. Nog geruimen tijd bleef men daarna ge zellig bijeen. Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal. De teraardebestelling van het stoffelijk overschot van den gezagvoerder van de „Gaai", den heer J. S. W. van der Feyst en den radio-telegrafist L. Aafjes, op „Zorg- vlied" te Amsterdam. Eenige opnamen van de Vierdaagsche afstandsmarschen te Nijmegen. Het waterkamp voor meisjes aan de Kagerplassen. De minister-presi dent dr. H. Colijn en minister van Lidth de Jeude begeven zich naar den ministerraad. Legeroefeningen in de buurt van Breda. Moderne vogelverschrikkers. Huldi ging van dr. Jac. P. Thtjsse ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag te Amsterdam. De restauratie van het torentje van het Haagsche stadhuis. Tevens hebben wij voorgehangen een foto van het muziek corps van het Leger des Heils te Grimsby dat in Vlissingen komt concerteeren op 27 Augustus a.s. Een Engelsch muziekkorps van het Leger des Heils zal onze stad bezoeken. Officieele ontvangst ten stadhuize. De Grimsby-band, een der muziekkorpsen van het Leger des Heils te Grimsby, de grootste stad van het graafschap Lincoln shire met zijn ongeveer honderdduizend in woners, zal op Dinsdag 27 Augustus a.s. een bezoek aan Vlissingen brengen en 's middags een openlucht-concert geven in de muziektent op den Boulevard. Des avonds zal een groote uitvoering worden gegeven in de St. Jacobskerk. De burgemeester heeft toegezegd het korps officieel ten stadhuize te ontvangen, terwijl de Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverwkeer een tea zal aanbieden in „Britannia". Over ait zeer gunstig bekend staande mu ziekkorps worden ons de volgende bijzon derheden medegedeeld i De Grimsby-band is een der beide mu ziekkorpsen van het Leger des Heils te Grimsby, dat reeds 53 jaar bestaat. Het korps is in Grimsby zelf zeer gezien en heeft in vele andere plaatsen in Engeland uitvoeringen gegeven. Nederland zal het eerste land zijn, hetwelk op het vasteland van Europa bezocht zal worden. De muzikanten, evenals alle muzikanten van het Leger des Heils, geven geheel be langeloos bun tijd. betalen hun eigen uni form en helpen door contributies mee om het muziekkorps in stand te houden. Boven dien helpen zij het werk van het Leger des Heils ;n alle opzichten. Zij zijn allen werk zaam in de industrieën van1 Grimsby. De instrumenten, die zij bespelen, zijn alle ver vaardigd op de Leger des Heilsfabriek te St. Albans (Londen). In 1934' was dit muziekkorps verkoren om als „Solo-Muziekkorps" dienst te doen tij dens het muzikanten-congres te Sheffield, hetwelk geleid werd door den Kommandant van Groot-Brittannië en Ierland en van welk concert een zeer gunstige kritiek werd gegeven. De uitvoering in de St. Jacobskerk, waar over nadere bijzonderheden per advertentie bekend gemaakt zullen worden, belooft voor muziekliefhebbers een mooie avond te wor den. Alhambra-Theater. Als ik koning was. Ik trouw mijn eigen vrouw. Als men den titel van de eerste aardige film leest, denkt men onwillekeurig aan een vorst. De koning in deze film heeft echter hier niets met een vorst te maken. Integen deel. Hij heet Koning, is directeur-generaal van een groote automobielfabriek, zonder er evenwel groote allures op na te houden. Een monteur, in den persoon van Victor de Nowa, is technisch vrij wat knapper, zelfs meer dan Franz Weber, die als ingenieur werkzaam is. Want de monteur heeft een nieuw model knalpot met luchtkoeling uit gevonden, waarmede hij in het einde van de film de fabriek voor ondergang behoedt, door het model aan een rijken Amerikaan te verkoopen. Weber daarentegen heeft ook iets uitgevonden, maar dit blijkt een mis product te zijn. De film zou echter niet vol maakt zijn, indien er niet nog een liefdes geschiedenis doorheen gevlochten was, die het geheel zeer aantrekkelijk maakt. WfJ zouden tenminste niet graag Camilla Horn, die als secretaresse van de directie op de fabriek werkzaam is, hier hebben willen missen. Zij en de Nowa zijn smoor op elkan der en als de laatste, ontslagen is, op ver moeden de andere werklieden te hebben op geruid, houdt zij het ontslag achter, ten einde den monteur nog in de gelegenheid te stellen een fabrieksfeestje mee te ma«en. Hier ontmoet Nowa den voornaamsten aandeelhouder, zonder echter te weten wie deze is. Die twee kunnen het op die fuif heel best vinden met elkaar en als de Nowa, na o.m. verteld te hebben, dat het op de fabriek verkeerd toegaat, den volgenden morgen wakker wordt in het bed van Wes termeier. verwondert dit eigenlijk niemand. Dè Nowa ziet zich dien dag plotseling tot directeur gebombardeerd, verkoopt o.a. zijn uitvinding en redt daardoor de fabriek van ondergang. Het orkest van Egon Kaiser speelt de reeds bekende schlager „Mach' die Augen zu und traum' mit mir von Liebe" én „Wenn ich so koennte, wie ich moechte". In het tweede hoofdnummer ontmoeten wij. onze zeer goede en geliefde bekenden van het witte doek. Paul Hörbiger en Lil Dagover. Van goed en vroolijk filmwerk is men dus verzekerd. Het amusementsgegeven behandelt een huwelijk, dat uitstekend zou kunnen zijn, indien de man niet al te zeer door zijn vrou welijke cliëntèle in beslag genomen werd. Ook de vrouw zoekt dan in haar jaloezie een betrekking. Ze wordt verslaggeefster en haar interviews brengen haar met veel mannen, in aanraking. De herhaalde afwe zigheid wekt dan de achterdocht van den echtvriend op. De gevaarlijkste plannen dwalen door de hoofden, men denkt reeds aan echtscheiding. Een getrouwe vriend treedt dan op. Een geniale inval moet redden, wat scheef dreigt te gaan. Tenslotte lukt dit en wordt het echtpaar het oeroude spreekwoord indach tig, dat men eerst leert te waardeeren, wat men bezit, als men op het punt staat, het te verliezen. De verzoening volgt en alle dwaze jaloe zie, de grootste bron van alle ellende, is vergeven en vergeten. Beide hoofdnummers zijn alleraardigst, worden vlot en met kunde gespeeld, zoodat men zich bij een filmgang naar „Alhambra" best amuseert. MIDDELBURG Het Schuttershof. Gedurende de kermis zullen in het Schut tershof voorstellingen worden gegeven on der leiding van den impressario Hugo Helm, tevens directeur der Fritz Hirsch Operette. Deze heeft een uitgebreid variété programma samengeseld, dat op Maandag 29 Juli zal starten onder het devies Tempo! Tempo Deze uitgelezen troep bestaat uit befaamde Nederlandsche en buitenlandsche artisten. Als motto geldtLachen La chen Lachen Het gezelschap brengt zijn eigen orkest mede onder leiding van den revue-compo nist Gerrit van Weezel. Het speelt met eigen décors. De artistieke leiding berust bij Fr. Stefan. De voorstellingen welke zoo als gezegd Maandag 29 Juli een aanvang nemen, duren tot en met Zaterdag 3 Aug. Op Woensdag 31 Juli en op Zaterdag 3 Augustus wordt bovendien een matinée ge geven, welke om 2 uur een aanvang neemt, terwijl de avondvoorstellingen om 8 uur be ginnen. Men zie verder de in dit nummer voor komende advertentie. Zeeuwsche Bakkersbond. In verband met de jaarvergadering van; den Zeeuwschen Bakkersbond hield de af- deeling Middelburg Woensdag en Donder dag vakwedstrijden op de bovenzaal van „St. Joris" te Middelburg. Voor de mooiste inzendingen waren een groot aantal prijzen beschikbaar gesteld, die als volgt werden toegekend Klasse I, waterbusbrood (lang model) s le prijs J. Vleugel, Goes 2e D. Klooster man, Goes 3e P. de Wolff, Middelburg 4e D. van de Vrede, Ierseke 5e M. H. Dek ker, Hoedekenskerke6e A. J. Moggré, Biervliet. Klasse 2, waterbusbrood (kort model) le M. de Graag, Arnemuiden 2e E. J. M, Spelier, 's-Heerenhoek3e P. de Wolff, Middelburg 4e J. van Paasschen, Kapelle 5e M. Steketee, Nieuwdorp 6e J. Smalle- gange, Biezelinge 7e M. Luteijn, Gapinge, Klasse 3, melkbrood (lang model) le P, C. Filids, Ierseke 2e J. van Paasschen, Kapelle 3e D. van de Vrede, Ierseke 4e J« Smallegange, Biezelinge 5e G. J. de Graag, Veere 6e A. J. Eckbardt, Terneuzen. Klasse 4, Hollandsche beschuitle J. Smallegange Biezelinge 2e N. C. Deurloo, Tholen 3e Joz. Remijnse, Kapelle 4e J« Vleugel, Goes 5e M. J. Brevet, Oostburg 6e G. J. de Graag, Veere7e P. Dekker, Ierseke. Klasse 5, krentenbrood (busbrood) le G, J. de Looff, Wemeldinge 2. J. Smallegan ge, Biezelinge 3e A. van Damme, Oost- Souburg 4e W. M. van Wijngen, Elle- woutsdijk 5e J. Verboom, Wolfaartsdijk 6e Joz. Remijnse, Kapelle. Klasse 6, tarwebrood (lang model) le J4 Smallegange, Biezelinge 2e M. Steketee, Nieuwdorp 3e P. C. Filius, Ierseke 4e G. Melse, Middelburg 5e P. de Wolff, Middel burg 6e D. M. van Haalst, Groede 7e Adr. Jansen, Ter Neuzen. Klasse 7, kleinbrood le prijs niet toege kend 2c D. van de Vrede, Ierseke 3e I. A. Luteijn, Breskens 4e E. J. M. Spelier, 's- Heerenhoek.5e J. Vleugel, Goes 6e A. A, Kavelaars, Ter Neuzen. Klasse 8, ter opluistering artikelen der broodbakkerij. Voor deze klasse was slechts één inzending, nl. van den heer J. M. Deur waarder te Oost-Souburg, waarvoor een eervolle vermelding werd toegekend. Klasse 9, ter opluistering artikelen der banketbakkerij le prijs I. A. Luteijn, Bres kens (met lof) 2e A. de Schipper, Wisse- kerke 3e firma A. L. van Melle, Goes 4e J. M. Deurwaarder, Oost-Souburg. Voor deze klasse was nog een inzending buiten mededinging van den heer J. Ph. Salomé te Middelburg. De jury was van oordeel, dat hiervoor een eervolle vermel ding op haar plaats was. Klasse 10, waterbusbrood (lang model) 5 le W. Vleugel. Goes 2e M. Sul, Middel burg 3e A. Joosse, Arnemuiden 4e W. P. van de Vrede, Ierseke 5e J. van Belzen, Vlissingen 6e M. C. Deurwaarder, Oost- Souburg. Klasse 11, melkbusbrood (lang model) le P. H. Filius, Ierseke 2e M. C. Deur waarder, Oost-Souburg 3e W. P. van de Vrede, Ierseke. Klasse 12, Hollandsche beschuitle H. G. Deurloo, Tholen 2e W. P. van de Vrede, Ierseke 3e W. Vleugel, Goes 4e M. J. Huissoon, Ierseke. De wisselbeker van den Provincialen Zeeuwschen Bakkersbond werd toegekend aan den heer P. C. Filius te Ierseke. Van de gelegenheid tot het bézichtigen der inzendingen is een druk gebruik ge maakt. Woensdagavond had een feestavond plaats, welke mede door goede declamatie en muziek uitstekend slaagde en tijdens welken de afdeeling Middelburg ter gele genheid van het 25-jarig bestaan van den Zeeuwschen Bakkersbond aan den voorzit ter, den heer Ch. J. de Wolff, een cadeau aanbood. Nadat in een stampvolle zaal Donderdag morgen de leden met hun dames waren ver welkomd, koffie en gebak was aangeboden en velen nog een kijkje bij de inzendingen voor de wedstrijden hadden genomen, ving de jaarvergadering aan, waarin de waarse-

Vlissingse Courant | 1935 | | pagina 1