Neem 'n AKKERTJE BURGERLIJKE STAND dat verschillende fietsers, wonende te Kou- dekerke en te Middelburg-, zich als lid van onze vereeniging hebben aangemeld. Van üeze plaats brengen wij nog een woord van dank aan den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland, de K.N.A.C., aan Burg. en Weth., den gemeentesecretaris en den raad der gemeente Koudekerke voor den steun, dien wij voor den aanleg van dit rijwielpad hebben ontvangen. Wij spreken hierbij de hoop uit, dat nog vele fietsers te Koude kerke en te Middelburg zich gedrongen zul len gevoelen om als lid van onze vereeni ging toe te treden, om ons te helpen den schuldenlast, die de vereeniging in het be lang van een veilig verkeer voor alle fiet sers voor den aanleg van dit rijwielpad op zich heeft genomen, te helpen verlichten. Alleen zijn wij niets, vereend zijn wij al les". Helpt ons het aangevangen werk te kunnen voortzetten. In den loop van dit jaar is de Motor- en Rijwielwet gewijzigd, waardoor het o.a. verboden is dat bakfietsen van de rijwiel paden gebruik maken. Het gedeelte rijwielpad vanaf Westduin tot aan de Zuidelijke grens van Biggekerke en vanaf de Noordelijke grens van Bigge kerke tot aan het klinkerpad te Zoutelan- den is dit jaar geteerd. Bij wijze van proef hebben wij voor deze oppervlakte-behande ling Colzuma gebruikt van de N.V. „Vïis- mar", alhier. Indien deze proef voldoet, zal dit in de toekomst een bezuiniging geven op de ex ploitatie van onze rijwielpaden, aangezien Colzuma direct uit het vat verwerkt kan worden en niet verwarmd behoeft te wor den. Overigens heeft het onderhoud van onze rijwielpaden met de overwegen en de afrasteringen geregeld plaats gehad. Het doorgroeien van duindoorns door het weg dek van het rijwielpad in de duinen blijft ons aanhoudende zorg baren. Bij de aansluiting van het Slobberduin- sche rijwielpad aan het rijwielpad in de duinen zijn in het belang van een veilig ver keer een paar verkeerspalen met roode reflectors geplaatst. Het is te betreuren, dat de opgeschoten jeugd deze reflectors kort na het tijdstip van plaatsing reeds yernield heeft. Bij het begin van het seizoen is het rij wielpad bij Valkenisse door een automobi list uit Utrecht stuk gereden. Na onder zoek is het ons mogen gelukken den dader te vinden, die zich bereid verklaarde de aangebrachte schade te vergoeden. De federatie van Nederlandsche Rijwiel- padvereenigingen heeft op 5 Mei 1934 een verzoek gericht aan den minister van fi nanciën om, al3 tot verhooging van de rij wielbelasting van 2.50 op 3 wordt be sloten, een zeker deel van deze verhooging «it te keeren aan de rijwielpad-vereenigin- gen voor aanleg c.q. onderhoud van de rijwielpaden. Uit de Kamerverslagen is gebleken, dat deze verhooging tot nu toe nog niet is tot stand gekomen. Tevens heeft genoemde federatie op voorstel van de in Juni van dit jaar te Barneveld gehou den vergadering, een bespreking gehad met den heer Westhoff, inspecteur voor de werkverschaffing in Nederland, om een uit- keering uit het 60 millioen plan voor aan- ïeg van rijwielpaden. Van den algemeenen secretaris van het Werkfonds heeft de fede ratie op 16 Juli 1934 bericht ontvangen, dat hoewel er geen beginsel bestaat waarop het Werkfonds van het aanleggen van rijwiel paden te zijnen laste zou moeten afzien, dit soort werkzaamheden zich bij uitstek leent voor werkverschaffing. Uit deze me- dedeeling blflkt, dat een bedrage uit het Werkfonds niet wel mogelijk zal zijn. De heer Westhoff heeft als zijn meening aan de federatie nog medegedeeld, dat iedere rjjwielpadvereeniging zich kan wenden tot den minister van sociale zaken om 100 van de te betalen arbeidsloonen voor aan leg van rijwielpadenvoor de overige uit gaven, voor zoover de vereeniging deze niet kan betalen, kan dan overleg worden ge pleegd met de betrokken gemeentebesturen, vermoedelijk zal de minister geen bezwa ren hebben, dat ook de gesaneerde gemeen ten de bijkomende kosten betalen. Wij hebben gemeend dit punt hier wat "breedvoerig te moeten bespreken, aange zien de mogelijkheid niet is buiten geslo ten, dat verschillende gemeenten van deze mededeelingen in de toekomst een dank baar gebruik kunnen maken. Aan de beurt van aftreding als hoofdbe stuurslid waren dit jaar de heeren J. Bergs- ma en jhr. de Casembroot, die in de op 26 Februari van dit jaar gehouden algemeene vergadering wederom als zoodanig zijn her kozen en hun benoeming hebben aange komen. In den loop van dit jaar hebben de hee ren A, Bakker, burgemeester van Koude kerke en mr. R. M. van Dusseldorp, lid van Ged. Staten van Zeeland, door hun benoe mingen respectievelijk tot burgemeester van Oldenbroêk en Goes, ontslag genomen als lid van het hoofdbestuur van onze ver eeniging. Met dankbaarheid zien wij terug op hetgeen door beide heeren in het belang van onze vereeniging in den loop der jaren Met aantal leden is te Middelburg met «Höfeveer 180 toegenomen, ook te -Kou- 'rp.vVa is het aantal leder toegenomen, xu ce overige af deelingen is een kleine teruggang van 1 et ledental geconstateerd, zoodat het tota-i aamai leden -.geveer ge lijk U geblevja aio in 1133Wij vertrouwen dat de enkele leden die gemeend hebben door verslechtering van positie te moeten bedanken, alsnog op hun besluit zu"en te rugkomen en het groote belang van los van den hoofdweg liggende rijwielpaden voor een veilig verkeer zullen weten te v ïardeeren. Vergeet niet, fietsers., aat U i reds voor 0.50 per jaar een zoo goed als veilig verkeer oo onze rijwielpaden wordt aangeboden. Het bestuur heeft schulden ge- bij Rheumatische pijnen. Spierpijn enz. maakt om U dit genot te verschaffen, helpt dan ook deze schulden te bestrijden. Ook dit jaar was de samenwerking met de verschillende afdeelingen, den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland en de fede ratie van rijwielpadvereenigingen in Ne derland weer van den meest vriendschap- pelijken aard. De rekening over het afgeloopen boek jaar wijst in ontvangst en uitgaven een bedrag aan van 15.906.50. Onder de ontvangsten komen voor con tributie der afdeeling Vlissingen 948.87, Middelburg 400, Souburg 17.25, Koude kerke 115, Biggekerke 30 en Westka- pelle 70.50. Na het uitbrengen van het verslag werd rekening en verantwoording gedaan van het financieel beheer der vereeniging gedu rende het afgeloopen jaar, na beëindiging waarvan door den voorzitter het rapport werd voorgelezen van de kascommissie. Spreker sloot zich gaarne aan bij het uitgebracht rapport. Ook hij brengt een woord van hulde en dank aan den secreta ris-penningmeester voor het vele werk door hem in het belang der vereeniging in het afgeloopen jaar verricht en stelt voor hem voor het gevoerde beheer te dechargeeren. De leden betuigen hun instemming met het door den voorzitter gesprokene, terwijl de decharge wordt verleend. Daarna werd de begrooting voor het dienstjaar 1935 behandeld. Na eenige op merkingen betreffende eenigen achteruit gang in enkele posten van geraamde con tributies en betreffende aflossing geldlee- mng, werd deze begrooting in ontvangst en uitgaaf vastgesteld op 2336. Als lid van het hoofdbestuur wordt met algemeene stemmen herbenoemd de heer Jhr. H. A. van Doorn, burgemeester van Oost- en West-Souburg. Op voorstel van den voorzitter wordt be sloten met de vervulling van de vacature mr. Van Dusseldorp te wachten tot het nieuwe college van Ged. Staten zal zijn samengesteld. Vervolgens werd de kascommissie voor 1935 benoemd. Bij het verzoek om machtiging voor aan leg van een rijwielpad over den djjjk naar Ritthem ontspon zich een breedvoerige discussie. De afgevaardigde van de afdeeling Sou burg vond het vreemd, dat, nu nog geen aanvang is gemaakt met den aanleg van het rijwielpad VlissingenSouburgMid delburg langs den Ouden Souburgschen weg, reeds machtiging wordt gevraagd voor aanleg van een rijwielpad naar Rit them. Die spreker zag gaarne dat - alsnog zoo spoedig mogelijk, zulks om ontstem ming onder de leden te Souburg te voorko men, met den aanleg van dit rijwielpad zal worden begonnen. De voorzitter zegt, dat er in bet geheel geen ontstemming behoeft te komen, aan gezien, wat het gedeelte VlissingenSou burg betreft, reeds binnenkort met den aanleg zou kunnen worden begonnnen. Het ligt, zegt spreker, maar geheel aan de be slissing van het comité te Souburg. Van het' bedrag ad 1400, waarover dit co mité beschikt, kan nu eenmaal geen 7 K.M. rijwielpad worden aangelegd, zoodat volgens spreker het comité in het belang van vele inwoners van Souburg zou hande len, door zoo spoedig mogelijk het gedeelte Vlissingen—Souburg te doen aanleggen en dan later, als er wederom gelden beschik baar zijn, het overige gedeelte tot Middel burg. Wat het aanbrengen van het rijwielpad Vlissingen—Ritthem betreft, zegt de voor zitter, dat dit voorloopig nog maar een principe-besluit zal zijn, aangezien het hoofddoel is een werkobject te krijgen voor werkverschaffing. Daar het rijk en de be trokken gemeenten als regel al deze kosten voor hun rekening nemen, gaat dit buiten bezwaar van de vereenigingskas. De noodige gelden voor verharding moe ten nog gevonden worden, doch kunnen in geen geval uit de kas van de vereeniging worden bestreden. De fietsers zullen wat extra moeten offeren. Bovendien gaat er nog heel wat tijd voorbij voordat de noodi ge vergunningen voor aanleg van het rij wielpad VlissingenRitthem in ons bezit zullen zijn. Spreker meent nu voldoende aangetoond te hebben, dat het rijwielpad Vlissingen Souburg-Middelburg zeker niet op den achtergrond is geschoven. Hadden wjj ge daan kunnen kragen dat een rijwielpad langs laatstgenoemden weg uit het 60 mil- lioenplan zou kunnen worden aangelegd, dan was misschien al met het werk begon nen. Dit zal echter wel tot de onvervulde wenschen blijven behooren. Spreker geeft nogmaals in overweging om het comité te Souburg voor te stellen, reeds nu met het gedeelte Vlissingen Oost-Souburg een aanvang te maken. De afgevaardigde van Souburg zal deze raak in zijn afdeeling ter sprake brengen. Dij de rondvraag vaagt een der leden om met de afdeeling Vlissingen besprekin gen te voeren om te tx-achten bet ledental te doen vermeerderen en zulks ook te doen bij de afdeeling Zoutelande. Een ander lid vraagt om te trachten et tekort op de rekeninv zoo spoedig mogelijk weggewerkt te krijgen. De voorzitter zegt, dat dit het beste kan geschieden door te Lachten zooveel moge lijk leden aan te brmgen. Nog een ander lid vx-aagl pogingen aan te wenden voor uitbreiding rijwielpad rich ting Domburg. De voorzitter zeg* dat wij ter >evoegder plaatse wel eens hierover kunnen spreken. Weer een ander lid vraagt of er geen andere bronnen zijn aan te boren dan con tributies. De voorzitter zegt dat de tijd op het oogenblik te moeilijk is om om subsidies te vragen. Ook wordt nog verzocht al het mogelijke te doen dat geen verkeersobstakels worden geplaatst bij de rijwielpaden. Dit wordt door den voorzitter toegezegd. Vervolgens wordt 'besloten den secreta ris-penningmeester af te vaardigen naar de vergadering van de federatie van Neder landsche Rijwielpadvereenigingen te Groen- lo in Juni a.s., alwaar door hem voorstellen zullen gedaan om aanvulling te verkrijgen van de motor- en rijwielwet, zoodat het mogelijk wordt gemaakt dat onze vereeni ging aan leden machtiging kan verleenen om op bepaalde dagen* en uren met een bakfiets van het rijwielpad gebruik re maken. Bovendien zal worden voorgesteld om in de motor- en rijwielwet een bepaling opge nomen te krijgen dat het aan fietsers ver boden is met 2 of. meer personen op een rijwielpad naast elkaar te blijven rijden als fietsers van tegenovergestelde richting ko men gereden. VOETBAL: NederlandEngeland. In dezen landenkamp, welke op Zaterdag avond a.s. te Amsterdam gespeeld wordt, zal als arbiter, fungeeren dr. Bauwens (Duitschland). Deze referee is gekozen uit een voordracht, waarop ook voorkwamen de internationale scheidsrechters Langenus (België) en Eklind (Zweden). De belangstelling voor dit voetbalevene ment heeft alle tot dusver bestaande re cords geslagen. Het grootst aantal aanvra gen kwam tot dusver bij den K.N.V.B. bin nen voor den wedstrijd NederlandIerland in April 1934, de voorwedstrrjd voor het we reldvoetbal tournooi in Italië. Vereenigingen, bonden en officials hebben in totaal voor NederlandEngeland 96.000 kaarten aan gevraagd. Verder heeft een groot aantal particulieren om toegangsbewijzen verzocht. De vereenigingen en bonden, die bij hun aanvrage het benoodigde geld moeten in sluiten hebben bij den K.N.V.B. de som van 160.000 gedeponeerd, een bedrag, waarvan meer dan 100.000 moest worden terugge zonden, daar slechts een gering percentage van de aangevraagde plaatsen kon worden toegewezen. Het aantal Engelschen, dat den wedstrijd zal bijwonen, is, naar de „Sport kroniek" meldt niet groot. In totaal zijn slechts 300 kaarten naar de overzijde van de Noordzee gestuurd. Het Stadion te Amster dam kan naar men weet slechts ruimte bie den voor 89000 toeschouwers. Dit lijkt voor onze verhoudingen een geweldig cijfer, maar als men weet, dat op 6 April jl. in het Sta dion te Glasgow 130.000 toeschouwers te genwoordig waren by den wedstrijd tus- schen de vertegenwooi-digende elftallen van Schotland en Engeland, verzinken we daar bij in het niet. De „Sportkroniek" bevat een interessante beschouwing over onze tegenstanders van Zaterdag a.s. en zegt Het is een zeer sterke ploeg. Spelers, die tegen Schotland minder goed hebben vol daan, zijn vervangen. Het aebtertrio vormt een bekend en hecht bolwerk samen met den niet minder bekenden spil Barker, dien we tegen Italië een uitstekenden wedstrijd hebben zien spelen. De beide andere spelers zijn, voor zoover wij weten, nieuwelingen in internationale wedstrijden, doch genieten in de League zekere vermaardheid door hun ingooien. De voorhoede wordt geleid door Richardson. Met Westwood, den kundigen linksbinnen en Êastham, vormt hij een sterk binnentrio. De vleugels debuteeren, doch naar wat wij in den Cup-Final van Boyes gezien hebben, kan men ervan op aan, dat ook deze spelers hun plaats ten volle waard zijn. De oorspronkelijk gekozen midvoor Drake van Arsenal, kan wegens verwondingen niet uitkomen. Richardson is de midvoor van Cupfinalis te West Brom- wich Albion. Carter op de rechtsbinnen- plaats is eveneens verhinderd en wordt ver vangen door Eastham van de club Boltow Wanderers. Er zullen tijdens den wedstrijd volgens onderlinge afspraak geen invallers worden toegestaan. Na de overwinning te Brussel was het te verwachten, dat het Nederlandsch elftal weinig wijzigingen zou ondergaan. Daar La- gendaal niet voldaan heeft, is Drok opnieuw gekozen. Deze speler krijgt dus weer een kans, hetgeen gerechtvaardigd is door het tot dusver door hem in het Nederlandsche elftal gepresteerde. Een verrassing is ge weest de vervanging van Van Gelder door Meanders. Van Gelder was te Brussel, of schoon niet op zijn best, toch ruimschoots voldoende. De „Sportkroniek" oordeelt, dat Meijnders gekozen is, omdat zijn spel meer verrassend is. Als de D.F.C.-er het op zijn heupen heeft, zegt het blad, en dat gebeurt haast in eiken wedstrijd, kan hij schitteren de dingen doen. Hij 'zal het in hem gestelde vertrouwen ongetwijfeld niet beschamen. De „Sportkroniek" schrijft verder, dat we in Amsterdam werkelijk eon uitstekend En- gelsch elftal te zien krijgen, waarin inter nationale routine, techniek, snemeid èn schotv lardigbeid. op gelukk.ge w(ize door- eengemengd zijn. In Engeland hecht men er -eel waarde aan, dat de ploeg 'n Amster dam een goed figuur maakt, vandaar dat zij met veel zorg werd samengesteld. Stel'ig moet hsit elftal beschouwd worden als een van c beste, cue do 'ngelschen momentee. op de been kuixn- brengen. De laatste maai, dat er een landenwed- strijd tusschen Engeland en Nederland plaats vond w°c in 191?. Dat was de be faamde wedstrijd op Houtrust, toen Huug de Groot (Sparta), bekend onder den naam „het kanon" met twee onhoudbare kogels een Nederlandsche overwinning tot een feit maakte. In dien gedenkwaardigen wedstrijd stond bij Engeland als midvoor opgesteld de vermaarde Vivian Woodward. In hetzelf de jaar namen de Engelschen met 21 te Huil revanche voor deze onverwachte ne derlaag. In 1912 verloor Nederland te Hull met 40 in 1911 werd te Amsterdam met 10 verloren. In 1909 verloren de Oranjemannen met 40 en 91. In 1908 werd te Londen met 40 verloren en in 1907, het eerste jaar dat er een landenwedstrijd tegen En geland werd gespeeld, werd te Den Haag met 81 en te Darlington met 122 verlo ren. Deze laatste nederlaag is oorzaak ge worden, dat men sindsdien is gaan spreken van „het drama te Darlington". Het stan denlijstje is Engeland 9 8 0 1 457 16 Nederland 9 1 0 8 745 2 INSIDER. Uit de „Sportkroniek" nemen wij de vol gende beschouwing over betreffende de spe lers van het Engelsche elftal Hibbs (Birmingham) is al sinds enkele jaren de beste keeper van Engeland en hij is feitelijk steeds een vaste Keuze. Tegen Italië was hij wegens een verwonding ver vangen door Moss, maar overigens stond hij steeds onder de lat. Hij is een buitengewoon vaardig en rustig doelverdediger, die zich niet gauw van zijn stuk laat brengen. Men. kan er voorts van op aan, dat zijn samen- wei'king met de achterhoede voortreffelijk is, vooral met aanvoerder Hapgood, den Arsenal-crack, die eveneens al eenige jaren tot de beste backs van Engeland behoort. Een vlugge tactische speler, niet al te groot van stuk. Zijn clubpartner Male, die ook tegen 'Italië speelde en.eveneens in den laatsten wedstrijd tegen Schotland van de partij was, heeft niet geheel de capaciteiten van zijn captain, maar is niettemin uiter aard een voortreffelijk speler. Hij is veel langer, kopt daardoor meer en naar wat wij ons van den wedstrijd tegen Italië herin neren, durft hij behoorlijk ver op te dringen. Tegen hem zal onze voorhoede o.i. meer kans hebben dan tegen den uiterst gerouti- neerden Hapgood. In de halflinie is Barker Derby County), ontegenzeggelijk de ster. Tegen Italië heeft hij prachtig gespeeld en ook tegen Schot land moet hij weer goed geweest zijn. Wij lazen nogal eens, dat hij een haïf-aanvallen- den spil Is, zulks in tegenstelling met de meeste der tegenwoordige Engelsche center- halves, die louter derde back oftewel „stop per" spelen. Het kan zijn, maar ons staat toch wel heel sterk bij, dat hij tegen de Ita lianen in hoofdzaak verdedigend speelde en als het ware het centrum vormde van de Engelsche verdediging.' Zoowel de beide backs als de kanthalves vonden in hem toen een actief steunpuntzij konden als zij in moeilijkheden verkeerden, altijd den bal aan hem kwijt. Zijn functie van bewaker van den midvoor bleef hij echter eveneens trouw en al moge hij dan niet zoo'n „klever" zijn als menige andere Engelsche spil of als bijv. Munzenberg (Duitschland)hjj zal zich wel zoo opstellen, dat de midvoor van de tegenpartij zich niet veel grappen kan ver- oorloven. Burrows Sheffieldzagen wij Za terdag voor het eerst spelen, maar hij ver vulde in de Cup Final slechts een secundaire rol, vooral doordat de linksbinnen Starling zoo ontzettend veel werk verzette. Hij was in elk geval in alle opzichten zijn plaats waard, d.w.z. dat hij vooral verdedigend goed werk verrichtte. Zijn ingooien vielen ons op. Wat dat betreft moet echter de an dere half Garduer (Aston Villa) hem nog verre overtreffen. Deze Villa-speler geldt als één van de twee beste ingooiers van Engeland. Hij moet dus, gezien wat Bur rows reeds presteert, den bal van de zijlijn gemakkelijk tot voor doel kunnen gooien. Het zal dus zaak zijn bij eiken ingooi, van welken kant ook, zorgvuldig te dekken, zelfs op plaatsen ver in het veld. Aanvankelijk stonden degenen, die gere geld Engelsche wedstrijden zien, nogal sceptisch tegenover de verkiezing van den jongen Albion-speler Boyes (linksbuiten). Misschien ook niet ten onrechte. Wij hebben het groote genoegen gehad Brook tegen Italië te zien spelen en bovendien Bastin, zij bet dan als linksbinnen en wi) gelooven toch ook wel, dat deze twee spelers beter zijn dan Boyes, ondanks diens werkelijk uit stekend spel in de Cup FinaL Maar Brook wordt al een dagje ouder en Bastin schijnt niet geheel fit te zijn, misschien dat men daarom eens een jonge, veelbelovende kracht naar voren heeft willen brengen. Bas Paauwe zal vermoedelijk menig pittig dueltje met dezen 22-jarigen linksbuiten uitvechten. De geheele voorhoede bestaat uit vrij jonge krachten en is snel en productief. Te gen Oostenrijk nu was Jack van de party en tegen Italië Brook en die geroutineerde spelers hebben toen stellig in den aanval den toon aangegeven. Zal nu tekort aan in ternationale routine wellicht de prestaties van de overigens voortreffelijke spelers na- deelig beïnvloeden Het zal in elk geval een goed ding zijn, als de Hollanders van den aanvang af toonen in het minst niet be vreesd te zijn voor de reputatie hunner te genstanders. Westwood, de linksbinnen wordt algemeen beschouwd a±s een bizonder goed voetballer, -ie wel als verbiudln ga- speler zal optreden, maar die niettemin veel/uldig in den - aval te vinden Is, ge tuige het flink" "antal g' dat hy gece- rtld maakt. In eerste instantit zal het ech ter zijn taak wel zijn óf den midvoor óf de v'eigels de kansen te geven. De rechtsbui ten Worrall is een debutant, van wien be kend is, dat hij zeer snel is en over een goed schot beschikt. De Hollandsche verdediging za) er wel voortdurend op beducht moeten zijn, dat F~gelsehe vleugelspelers graag met den bal naar uinnen rennen om hun ge vaarlijke diagonaalschoten af te vuren. De a.s. competitie-wedstryden. Na een week stilstand wordt de compe titie Zondag a.s. hervat. Voor de promotie wedstrijden 2e klasse worden gespeeld de ontmoetingen RoermondWillem II en MiddelburgPalemig. De eerste klassers zullen het in Roermond zwaar te verduren krijgen. Thuis verloren ze met 12 van de Limburgers. Hoewel na- tuurlyk in wedstrijden als deze alles kan gebeuren en er dikwijls de grootste ver rassingen vallen, slaan we de kansen van de Roermondenaars toch het beste aan. Roer mond heeft de verovering vaü het eerste klasserschap binnen eigen bereik en het zal o.i. voor Willem n een heele toer zijn in Roermond de thuisclub te weerstaan. Door een der bij deze promotiewedstrijden betrok ken clubs is bij den K.N.V.B. protest aan- geteekend tegen het medespelen van Massy, die tot dusver te Boxmeer in een R.-K. club is uitgekomenen daar de functie van gesa larieerde oefenmeester moet hebben ver vuld. Middelburg krijgt, nu er thuis gespeeld wordt tegen Palemig een kansje op een overwinning en het zou ons niet verwonde ren, indien de Middelburgers een kleine overwinning wisten# te behalen. In Zuid- Limburg wisten de Middelburgers het tot een gelijk spel tegen Palemig te brengen (11). Als Palemig op het Nadorst-terrein verliest, zijn haar kansen voor de eerste klasse naar de maan, want dan noteeren de mijnstreekbewoners al 6 verliespunten. Waar de Limburgers zoo'n groot belang hebben bjj bet resultaat in deze ontmoeting, is het te verwachten, dat zij zich van hun beste zijde zullen laten zien en hun uiterste best zullen doen, in Zeeland niet te verlie zen. Een spannende voetbalkamp staat dan ook a.s. Zondag op het Nadorst-terrein voor de deur. Voor de promotiewedstrijden derde klasse krijgt Axel haar eerste thuiswedstrijd te spelen. Boeimeer is de tegenpartij. Na de débacle van Axel in Breda tegen Boeimeer, mag verwacht worden, dat de Zeeuwsck- Vlamingen het ditmaal wel beter zullen doen. Of ze een hernieuwde nederlaag tegen de Bredanaars zullen weten te voorkomen, staat echter nog te bezien. INSIDER. VLISSINGEN. Van 9—16 Mei. ONDERTROUWD J. Wegermans, 22 j. en P. J. C. Lauwe reins, 19 j. J. F. Krieger, 26 j. en S. de Nooijer, 25 j. G. Catsman, -68 j. en N. E. Reijnoudt, 34 j. C. Kollaart, 24 j. en M. Fritz, 17 j. C. Jasperse, 20 j. en E. L. de Nooijer, 19 j. L. Kristelijn, 25 j. en M. A. W. H. Schuurbiers, 22 j. GETROUWD: A. J. Streefkerk, 27 j. en S. C. Hillen, 22 j. j. s. Baas, 36 j. en L. Gillissen, 25 j. J. J. Brummel, 34 j. en. H. W. van Putten, 30 j. BEVALLEN: E. Jongman, geb. de Boo van Uyen, d. M. J. van Burg, geb. van der Doe, d. M. J. M. de Kam, geb. Lako, z. C. D. Bos- selaai', geb. Verschuren, d. M. E. Meijer, geb. Schürmann, z. A. Dommanschet, geb. van den Berge, z. N. Castel, geb. de Visser, z. C. P. Dellaert, geb. van Beuse- kom, d. M. J. van Reems, geb. Vlegels, z. M. E. Verplanke, geb. van Hoeve, z. P. Meulblok, geb. van Eek, z. J. P. Al- bregts, geb. Beun, z. OVERLEDEN: L. Duijvekot, 54 j., ongeh. L. C. Cou- mou, 74 j., vrouw van J. BreeL H. B. Moll, 77 j., man van P. W. Küller. J. W. van Nobelen, 43 j., man van W. Mansber gen. C. Leidekkers, 18 j., ongeb. W. de Visser, 57 j., wedn. van P. C. de Wolf. M. P. van Duin, 43 j., man van C. T. A. van de Velde. M. S. Dunnes, 85 j., wede. van J. W. Crucq. MIDDELBURG. BEVALLEN; S. de Looze, geb. Wiersma, z. OVERLEDEN: F. Minderhoud, 83 j., wed. A. Dekker. J. Faase, 45 j„ geh. met J. v. d. Veel. C. J. Engelberts, 81 j., ongeh. d. H. G. v. d. Pol, 20 j., ongeh. z. G. J. v. Weel, 78 j., wedn. A. M. Schoonacker. (M.C.) SOUBURG van 8—14 Mei 1936. GETROUWD. A. J. Reijnhout, 22 j. en L. Ch. Midavaine, 23 j. ONDERTROUWD. P. M. Oranje, 34 j. en C. Adriaanse, 31 j. G. van Belzen, 20 j. en M. S. van Hoorn, 17 j. OVERLEDEN. C. E. Kabboord, 54 j., vrouw van P. Lu* teijn. A. van de Guchte, 68 j., wed. van I. Kluifhout. W. de Visser, 57 J., wedn. van P. C. de Wolf. J. W. van Nobelen, 43 j., rron van .V. Mijnsbergen. J. Faase, •xó j., vrouw van J. van der Weele. WESXiCAPELLE. V\n 6—13 Mei. ONDEFTKCU WD: II. Wf uiers, 25 j. en W. Huibregtse, 24 j- CE'xKOUWD? van Pc te, 28 en L. Huibregtse, 20 j «ARDENBURG. BEVALLEN: B. C. Jonckheere, geb. Cauwels, z. D. M. Rijckaert. geb. Benamio, z. P. A.

Vlissingse Courant | 1935 | | pagina 6