Courant PLOUVIER VOOR UW ROBINSONS TWEEDE BLAD ALS DE HOP BLOEIT GEMEENTEBESTUUR BINNENLAND Het Koninklijk bezoek aan Brussel. Vereeniging Rijwielpad Walcheren. qeeti tftmj J3axeer-Ci&kertfes^i FEUILLETON van de Donderdag 16 Mei 1935. No. 115. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Vlis singen gelet op de beschikking van den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid dd. 14 Maart 1932 doen te weten dat de opgaven bedoeld in de artikelen 3.5 en 51 der Drankwet 1931, Staatsblad Nr. 476, vanaf heden ter inzage liggen ter Ge meente-Secretarie (2e afdeeling) en tegen betaling der kosten 1 per exemplaar) verkrijgbaar worden gesteld. Vlissingen, 16 Mei 193ÊS. Burg. en Weth. voornoemd, P. G. LAERNOE3, L.B, De Secretaris, A. DE BEIJL, L.S. De lunch. Aan de lunch, die Woensdagmiddag door de Belgische vorsten aan Koningin Wilhel mina en Prinses Juliana werd aangeboden, is ook deelgenomen door den eersten minis ter van Zeeland. Deze is na de lunch nog ge ruimen tijd in gesprek gebleven niet Koningin Wilhelmina, in tegenwoordigheid van Koning Leopold en den Nederlandschen gezant. De wandeltocht kon Woensdagmiddag wegens het zeer gure weer niet worden uit gevoerd. Toch heeft Prinses Juliana in een hofauto een tocht gemaakt naar Tervueren, Groe- nendael en het Zonienwoud. De vooravond werd door de beide Ko ninklijke families intiem doorgebracht. Koningin Wilhelmina heeft Woensdag om negen uur alle Belgische hof dignitaris sen in een gezamenlijke audiëntie ontvan gen. Een aristocratisch hal. Woensdagavond begaf H.K.H. Prinses Ju liana zich in gezelschap van Z.M. Koning Leopold en Koningin Astrid naar het schit terend aristocratisch bal in den salon van hel Concert Noble, Aarlenstraat te Brussel, een vereeniging, die door Koning Leopold II werd opgericht en steeds een voorname rol heeft gespeeld in de Belgische hoofdstad. De salon van deze adellijke vereeniging werd reeds te'negen uur geopend, daar 1700 genoodigden werden verwacht, allen geko zen uit de diplomatenkringen, den Belgi schen adelstand, regeeringskringen, de hoogste militaire kringen en uit de meest representatieve milieus van industrieelen en groot-financiers. Te tien uur deden de Koninklijke perso nen hun intrede, terwijl de symphonie van het Koninklijke Gidsenregiment, onder lei ding van kapitein Arthur Prevost, de „Bra- bangoime" en vervolgens het „Wilhelmus" speelde. De Belgische majesteiten en H.K.H. Prin ses juliana werden ontvangen door een com missie uit de drie inrichtende vereenigin- gen, n.l. Concert Noble, Cercle d'Eterier Beiges en Société Royale Hippiquo de Bei ges, waarbij zich een delegatie voegde van de bekende aristocratische club uit Parijs „Les Saisons de Paris", die momenteel te Brussel vertoeft, in verband met het inter nationaal Concours Hipique. Deze commissie bestond uit Luitenant- Generaal du Roy de Blicqui, Graaf Jacques d'Oultremont, Markies de Polignac, Prins de Brogües, Baron de Traux de Vardin, Raymond Vaxelaire, Prins Charles de Croy, Prins de Merode Westerloo, Graaf Cornet de Ways Huard, Graaf de Baillet Latour, Kolonel Baron de Trannoy en Louis Solvay. De ontvangst van de Belgische vorsten en van H.K.H. Prinses Juliana geschiedde in den gelen salon, in. den rechter-vleugel van het gebouw. Daarna had de voorstelling plaats van de ambassadeurs, de gezanten en zaakgelastig den van buitenlandsche mogendheden en van de aanwezige Belgische ministers De- vèze, minister van defensie en Van Isacker, minister van economische zaken. Vervol gens van den heer Lippens, voorzitter van den Senaat en van den heer Poncelet, voor zitter van de Kamer. Daarna namen de Koninklijke personen plaats op een esclade, luisterrijk ingericht, aan de rechterzijde van den danssalon onder majesteueuze kroonluchters. Om half twaalf werden de koninklijke gasten, de ambassadeurs, de gezanten en de ministers naar het koninklijk buffet geleid, de andere gasten naar een ander buffet in den linkervleugel van het gebouw. Om half een verlieten Koning Leopold, Koningin Astrid en Prinses Juliana en hun ne hofhouding het baL Onderzeeërs te Brussel. Woensdagavond zijn twee Nederlandsche onderzeeërs in de Kanaalhaven, te Brussel aangekomen. Het zijn de O 13 en de O 15 uit Den Hel der. De O 13, metende 600 ton, staat onder bevel van commandant Bickering Visser en heeft een bemanning van 31 koppen. De O 15 van 610 ton, staat onder bevel van com mandant Nolle en heeft eveneens een be manning van 31 personen. De onderzeeërs blijven tot 22 Mei te Brus sel. Officieren en bemanning van beide duik- booten zullen heden hij het tweede bezoek van de Nederlandsche vorstinnen aan de Wereldtentoonstelling, de eerewacht vor men. Kort na de aankomst van de onderzeeërs liepen een groot aantal menschen naar de Kanaalhaven om de Nederlandsche üuikboo- ten te zien en de bemanning hartelijk toe te juichen. Film van het bezoek. De filmfabriek „Polygoon" heeft een op namestaf gezonden naar België, teneinde een cinematografisch verslag te maken van het bezoek van de Koningin en de Prinses aan Brussel. Het eerste deel van dit verslag wordt reeds van Woensdagavond af in de belang rijkste theaters in Nederland gedraaid. Bezoek aan het Nederlandsche Paviljoen. De Javaantjes, die tijdens het bezoek van H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana aan het Nederlandsch Paviljoen den Indischen groet brachten, waren Ja vaantjes die als bedienden verbonden zijn aan het Indisch restaurant „WaroongBa tavia". Dit restaurant wordt geëxploiteerd door de Ned. Exploitatie van Indische restau rants. waaraan alle partijen, ook de sociaal-demo craten, zouden deelnemen. De zoo noodza kelijke aanpassing zou dan gezocht worden langs een anderen weg, dan die de regeering in het dezer dagen ingediende wetsontwerp zou hebben aangegeven!. Niettegenstaande deze berichten het blad bereiken van meer dan één zijde, die op.de hoogte kan zijn, kon echter noch een be vestiging, noch een afdoend démenti wor den verkregen. Eerste Kamer. De Eerste Kamer is bijeengeroepen tegen Dinsdagavond 21 Mei half 9. Aan de orde is alleen mèdedeeling van het besluit der Centrale Afdeeling. De voor zitter zal aan de Centrale afdeeling voor stellen, een aantal wetsontwerpen in de af- deelingen te doen onderzoeken onmiddellijk na deze openbare vergadering. Des Woensdags d.a.v. zullen eenige wets ontwerpen in de aideelingen worden onder zocht, o.m. de Kieswet en het algemeen ver bindend en onverbindend verklaren van on dernemer sov ereenkomsten. Een nationaal Kabinet? Men meldt uit Den Haag aan „Ons Noor den", dat er momenteel in parlementaire kringen zeer ernstige geruchten gaan, dat de regeering niet voornemens is, om naast het thans ingediende bezuinigingsontwerp te komen met maatregelen tot verlaging van de vaste lasten. In verband hiermede is het thans zeker, dat zich in de Tweede Kamer een zeer groote meerderheid zal verklaren tegen het thans ingediende bezuinigingsont werp. Men acht het niet waarschijnlijk, dat in deze.jDmstandigheden zal gewacht worden op de openbare behandeling, maar dat reeds eerder het huidige kabinet zal aftreden. Men spreekt in verband hiermede reeds van de vorming van een nationaal kabinet, Disconto-verlaging. Nadat de val van de Belga een golf van wantrouwen in de andere goudvaluta's had doen ontstaan, was o.a. de gulden gedurende eenigen tijd aan een dusdanigen druk bloot gesteld, dat de Nederlandsche Bank in de eerste helft van April, teneinde zich te ver dedigen tegen de kapitaalsafvloeiing naar het buitenland, tot tweemaal toe er toe overging het disconto mèt een vol procent te verhoogen, waardoor dit op 4% kwam te staan. Inmiddels is echter weder een ontspan ning ten aanzien van den gulden ingetreden, die duidelijk tot uitdrukking kwam in het terugloopen van de geldkoersen op de open markt. Onder deze omstandigheden zal een dis conto-verlaging van Vz waartoe de Ne derlandsche Bank thans is overgegaan, wei nig verwondering wekken en ten hoogste worden opgevat als een bewijs, dat onze circulatiebank den aanval op den gulden met succes heeft afgeslagen. Het bestuur kreeg opdracht alle gepaste middelen aan te wenden om het onheil voor het overheidspersoneel te keeren en in een vertegenwoordigend congres dit personeel in de gelegenheid te stellen van zijn gevoe lens blijk te geven. De spellingkwestie. Dezer dagen heeft de Commissaris der Koningin in de provincie Gelderland in een rondschrijven aan de burgemeesters van de gemeenten van Gelderland verzocht in offi- cieele stukken de spelling De Vries en Te Winkel te gebruiken. In het rondschrijven werd herinnerd aan de circulaire van den minister van buitenlandsche zaken van 2 October 1934 in deze aangelegenheid. Centrale van Overheidspersoneel. Te Amsterdam is een vergadering gehou den van de Centrale van Nederlandsch Overheidspersoneel (C.N.O.P.) met de be sturen der aangesloten organisaties, ter vaststelling van hét standpunt tegenover de maatregelen, die in het wetsontwerp ter verlaging van de openbare uitgaven ten aanzien van het overheidspersoneel zijn neergelegd. Door tal van afgevaardigden werd de ern stige ontstemming vertolkt, die in hun or ganisaties in het bijzonder over de voorge nomen nieuwe salarisverlaging heerscht. Men besefte volkomen de groote moeilijk heden, waarvoor de regeering zich geplaatst ziet, doch was van oordeel, dat zij, voor het sluitend maken der begrooting, al te ge makkelijk naar het middel der salarisverla- ging grijpt. Een bewijs hiervoor zag men o.a. in het feit, dat de eertijds aangekondig de crisisinkomstenbelasting en de belasting op de besloten naamlooze vennootschappen nog steeds op invoering wachten. Verschillende andere maatregelen, zooals de vervanging van onderwijzers door laag bezoldigde kweekelingen, de omzetting van 3-jarige nijverheidsscholen in 2-jarige, de verslechtering der pensioenwetgeving, wer den aan critiek onderworpen. De IJsheiligen nog niet van plan den aftocht te blazen. De weerkundige medewerker van „de Tel." schrijft Men kan moeilijk zeggen, schrijft onze weerkundige medewerker, dat de IJsheili gen ons dit jaar vergeten. Overal zijn de kachels weer aangestoken, hier en daar re deneert men over recordkoude. Laten wij voor onze Meimaand de balans eens opma ken en eens een praatje houden over de normale temperaturen voor dezen tijd van het jaar, ons daarbij baseerende op de ge gevens van De Bilt. De gemiddelde dagtem peratuur voor Mei bedraagt 13.9 gr. Celsius. Hoe groot zijn nu de afwijkingen hiervan gedurende de laatste dagen 10 Mei was boven normaal, 11 Mei daarentegen bleef 1.2 gr. Celsius beneden pari, 12 Mei week al 4.6 gr. Celsius naar den kouden kant af, 13 Mei was 6.0 gr. Celsius te laag, en op 14 en 15 Mei wees het kwik in onze ther mometers resp. 8.0 en 8.9 gr. Celsius bene den de normale waarde. Er trok dus sedert 10 Mei een geleidelijke daling van temperatuur op, en men mag de groote afwijking welke zich Woensdag voor deed, gerust bijzonder noemen. Was zij ech ter extreem Nog nietDe gemiddelde temperatuur was Woensdag ongeveer 5 gr. Celsius. Raadpleegt men nu de lijst van laagste daggemiddelden tusschen 1849 en 1929, dan blijkt de koudste Meidag een ge middelde van 2V2 graad Celsius te hebben, terwijl voor den koudsten 15den Mei als laagste waarde 3.0 graad Celsius genoteerd staat, dus nog 2 graden Celsius lager dan de temperatuur van Woensdag. Wordt echter de temperatur van heden, Donderdag gelijk aan die van Woensdag, dan wordt in zekeren zin een record gebro ken, want de koudste 16e Mei had tot op heden een gemiddelde van 5.5 gr. Celsius. Zal dit gebeuren Er is wel eenige kans op. De verwachting voor heden luidt zelfs iets kouder. Nog steeds blijft een uitgebreid hooge- drukgebied in het Westen nabij IJsland en over den Oceaan den weerstoestand ten on zent beheerschen. Daardoor houdt de koude-aanvoer uit het Noorden aan. Daal- gebieden van den luchtdruk brengen de laatste dagen regen en betrokken luchten. Dienteng-evolge heeft het weer zoo'n somber karakter en kan zelfs de zon niet gemak kelijk haar verwarmenden invloed laten gelden. Voorloopig blijft dus het vuur in den haard nog aan, er moet nog heel wat ver andering in de drukverdeeling optreden voor wij zomersche dagen krijgen. De IJs heiligen zijn'nog niet op den aftocht. Gisteren werd ten raadhuize alhier de algemeene vergadering gehouden van de Vereeniging Rijwielpad Walcheren. De voorzitter, de heer C. A. van Woelde- ren, opende met een welkom aan de aanwe zigen deze vergadering. Allereerst werd door den voorzitter me- dedeeling gedaan van de ontslagaanvrage wegens vertrek door de heeren mr. R. M. van Dusseldorp en A. Bakker, resp. we gens hun benoeming tot burgemeester van Goes en Oldenbroek. Spreker meent namens alle leden hier nog een bijzonder woord van dank aan beide heeren te mogen uitbren gen voor het vele en nuttige werk in het belang van onze vereeniging verricht. Vervolgens heet d? voorzitter den heer J. L. Dregmans, burgemeester van Koudeker- ke, welkom, die ambtshalve deel zal uitma ken van ons hoofdbestuur. Spreker hoopt dat de heer Dregmans zal willen mede- Zelfs Uw lievelingskostje lust Ge niet meer, doordat Uw spijsvertering niet goed v/erkl en Uw maag in de war is. Uw darmen ledigen zich niet voldoende. Daardoor ontstaan ingewand-sloornissenriekende adem, beslagen tong, opgezwollen buik, pijn en druk in de maagstreek, hoofdpijn. Wacht niet langer! Verwijder uit Uw dar men de giftige afvalstoffen met de nieuwe Laxeer-Akkertjes. De bijzondere besiand- deelen zuiveren tegelijkertijd Uw bloed. Uw spijsverlerings-organen gaan weer normaal werken, Uw geheele gestel zal verbeteren. Ge gevoelt U verjongd, want Per 12 stales 60 cent TRalaui. ScAóorcScmp werken voor den verderen bloei van onze vereeniging. Hierna worden de notulen van de vorige jaarvergadering gelezen, welke onveran derd worden goedgekeurd. Vervolgens werden eenige ingekomen stukken voorgelezen, waarna door den se cretaris het navolgende jaarverslag werd uitgebracht. Mochten wij in het vorige jaar de hoop uitspreken, dat spoedig met den aanleg van een rijwielpad DomburgWestkapelle zou worden begonnen, thans kunnen wij mede- deelen dat deze aanleg wel niet lang meer op zich zal laten wachten. De provinciale waterstaat en het polder bestuur van Walcheren beramen plannen voor verbetering van den zgn. Schelpen- weg DomburgWestkapelle, waarbij 'te vens da aanleg van een rijwielpad langs dien weg onder het oog zal worden gezien. Hoewel dit werk niet door onze vereeniging zal worden uitgevoerd, mogen wrj hier toch wel vaststellen, dat wij, als tot aanleg van een rijwielpad langs dien weg wordt over gegaan, indirect aan de tot stand koming van dit rijwielpad hebben medegewerkt. De aanleg: van een rijwielpad Vlissingen Oost-SouburgMiddelburg langs den Oost- Souburgscben weg is voorloopig nog niet door ons op den voorgrond geschoven, aan gezien een verzoek, of deze weg uit het 60 millioen plan verbeterd kan worden, nog in behandeling is mocht dit verzoek worden ingewilligd, dan zal getracht worden ook een rijwielpad langs dien weg aangelegd te krijgen. Ondertusschen heeft de afdeeling Sou burg niet stil gezeten zij heeft getracht gelden in te zamelen, om, mochten de plan nen niet slagen om een rijwielpad aange legd te krijgen uit het 60 millioen plan, zelf tot aanleg van dit rijwielpad te kunnen overgaan. Een daartoe in het leven geroe pen comité heeft succes gehad met haar v/erk door haar was een loterij aangelegd en een bazar ingericht, waarmede zij een tamelijk groot bedrag heeft bijeengebracht, v/elk bedrag voorloopig voor bovenvermeld doel is gereserveerd. In de maand Maart van dit jaar werd een begin gemaakt met de opmetingen en het uitzetten van het nieuw aan te leggen rijwielpad van Koudekerke naar de duinen. Op 23 April d.a.v. werd een begin ge maakt met den aanleg van voormeld rij wielpad, terwijl op 18 Juli 1934 de officieele opening van dit rijwielpad door burgemees ter Van Woelderen onder groote belangstel ling van het hoofdbestuur, afdeelingsbestu- ren en genoodigden, w.o. Burg. en Weth. met den secretaris en den gemeenteraad van Koudekerke, heeft plaats gehad. Dat de aanleg van dit rijwielpad in een groote behoefte voorziet, is voldoende ge bleken uit het vele gebruik dat nu reeds door de fietsers van dit pad is gemaakt. Ook mogeii wij dit afleiden uit het feit, Naar het Engelsch. (Nadruk verboden.) 161 May, die het oogenblik, dat hij haar hand had gedrukt, zich doorstroomd voelde van een soort gelukzaligheid, was opeens weer wreed ontgoocheld. Och, als ze dan toch niet mooi kon wezen, zooals dat hoppluk- stertje, was ze dan maar liever zoo doodge woon als Jess en Helen dan maakte ze zich tenminste geen illusies, wat betreft haar uiterlijk. „Nu, heb ik dat niet juist gezegd?" fluis terde Bertha weer. „Volkomen juist. Het is het mooiste Meisje, dat ik ooit heb gezien. O, ik moet haar portret schilderen zooals zij daar nu staat. Zou ze dat goed vinden?" „Misschien als u het haar eens heel lief vraagt." „Kent u haar? Stelt u mij dan eens aan haar voor." Maar terwijl hij dit zei, keek'Gillian op cn ontmoette zijn blik. Ze kreeg een kleur en trok zich jjlings terug naar de mand, uie mrs. Tredgold en zij voor haar rekening hadden. „Wel, kindje, ben je weer wat uitgerust?" hlonk tiet vriendelijk. „Ja, dat wel, Groopie. Maar ik kan niet zeggen, dat dit deel van den tuin mij be valt. Ik zou liever aan den kant werken, waar de echte plukkers bezig zgn, niet hier, waar dc menschen er een spelletje van maken." „Waarom eigenlijk, liefje? Het lijken mij heel aardige jonge dames en ze hebben den heelen ochtend hard gewerkt." „Maar ze voeren nu niets uit." „De boog kan niet altijd gespannen blij ven. Ze zijn zeker moe, net als jij, en ne men er ook eens even hun rust van. Geluk kig zal het zoo dadelijk etenstijd zijn." „Zouden wij niet in onze tent kunnen eten, Groopie? Het zou daar veel koeler zijn en dan zou ik u naderhand een lekker kopje thee zetten." Misschien, dat na de lunch de vreemde heer weg zou wezen en zoo niet, dan kon zij altijd nog hoofdpijn voorwenden en in de tent blijven, dacht Gillian. „Kijk, nu zijn we net te laatze gaan zeker eten", zei Bertha, toen ze het twee tal zag weggaan. „Nu, dan zullen we haar voorbeeld vol gen", klonk het opgewekt van Helen. „Ik ben zeker, dat de meisjes ergen honger hebben na haar werken in de open lucht. Om hoe laat heb jullie ontbeten?" „O, zoowat midden in den nachtlachte Bertha. „Ja, nu je het zegt, voel ik wel ergen honger." „En ik rammel eenvoudig riep Jess. „Zeg, Helen, wat hebben wij voor de lunch Iets lekkers?" „Kom maar eens kijken."- En ze nam Jess mee naar een koel plekje in den tuin, waar een net meisje een keu rig verzorgde lunch neerzette. Het ezel wagentje, waarin het maai gebracht was, stond op eenigen afstand. „Ha, zalm-mayonnaise Tong Mijn ge liefde citroenmarmelade Perziken en drui ven Jij weet, hoe het hoort, Helen En wat zie ik ddér?" met hét oog op een ketel, die stond te koken op een spiritus vlam. „Krijgen we koffie na de lunch? Jij denkt toch ook om alles „Mr. Loren heeft altijd zoo graag een kop koffie na de lunch en Jim ook. Waar zou hg toch zijn? Hij heeft beloofd, dat hij met ens lunchen zou." Helen keek steeds de richting uit naar het Huis en Loren meende, dat alle opge wektheid van haar gelaat verdwenen was. „Misschien heeft de Squire hem opge houden", zeide hij. Het meisje keek naar Helen. „Ik geloof, dat mr. Jim naar Londen is gegaan, miss. Dit heb ik Bates hooren zeg gen, toen hij den auto klaar maakte." „Naar Londen? En komt hij dan van avond terug?" „Dat weet ik niet, miss. Hij heeft geen chauffeur meegenomen. Bates zei, dat mr. Jim den wagen aan het stationshotel zou stallen." „O, dan komt hij zeker wel terug. De Squire beeft niet graag, dat zijn auto in een vreemde garage staat", zei Helen, blijkbaar verlicht en de gelukkige uitdruk king keerde wéér op haar gelaat. Loren merkte het op, zooals hij iedere verandering waarnam in haar trekken. En nu had hij zich dien ochtend nogal zóó ge vleid, dat het zgn gezelschap was, dat daar die uitdrukking had te voorschijn ge roepen. Waarin bestond toch dat geheim van Jims populariteit bij de dames? En niet alleen bij de oppervlakkige jonge meis jes, die hij in gezelschappen zoo dikwijls ontmoette, maar zelfs bij een van zoo'n ernstige levensopvatting als Helen. Toen hij er Jim zeiven eens naar vroeg, had die geantwoord, dat het niet anders dan een slag was, die van nature de een wel en de ander niet bezat. Dan hoorde Loren zeker tot de niet-bezitters, al was dit dan ook een schrale troost Helens lunch werd een waar succes. Ze waren allen even vroolijk en lachten en praatten druk. In Jims afwezigheid ver vulde Loren de rol van gastheer en allen amuseerden zich kostelijk. HOOFDSTUK IX. Er was dien avond een dineetje op het Kuis en tot Helens niet geringe verrassing trad Jim. de eetkamer binnen, juist op het oogenblik dat men aan tafel zou gaan. Hij was zeer opgewekt en praatte druk. Helen en mrs. Chetwyn, die de eenige dames waren, stonden al gauw van tafel cp, terwijl de heeren meest oude vrien den van den Squire nog wat bleven poli- tiseeren, al genietend van den goeden wijn en port, waar de kelders van mr. Payne voor bekend stonden, Loren begreep niet, hoe Jim dien avond zoo opgewonden kwam, maar toch had dit een zeer natuurlijke oorzaak. Zoodra hij dien middag het station Cha ring Cross bereikte, nam hij een taxi en leed naar het kantoor van den architect, wien hij de boodschap van den Squire over bracht, waarna hij Westwaarts reed, er zich al op verheugend, dat hij nu binnen een paar minuten Gillian zou weerzien. Wat zou zij verrast kijken Dan zou hij een afspraak met haar maken, dat hij met haar zou samenkomen, zoodra zij vrij was van haar werk en dan zou hij niet rus ten, eer zij haar toestemming had gegeven tot een geheim huwelijk allereerst. Bleef öe Squire aandringen, dat hij toch Helen zou trouwen, dan zou hij haar in zijn vertrou wen nemen en een beroep doen op haar hulp en sympathie. Het, kantoortje, waar Gillian het geld van de klanten ontving, was dicht bij de deur. Wie schetst nu zijn teleurstelling, toen hg' daar een heel ander meisje zag zitten Nadat hij van zijn eersten schrik beko men was, vroeg hij „Neem mij niet kwalijk, maar ik had verwachtiemand anders t zien." „U bedoelt zeker de jongedame, die hier vóór mij was?" „Ja. Waar is zij gebleven?" „Dat weet ik niet. Zij is weg en nu neem ik haar plaats in." XWordt vervolgd.),

Vlissingse Courant | 1935 | | pagina 5