TOfflÜ WRI1KKFN UIT DRAAD EN LUCHT BURGERLIJKE STAND ADVERTENTIEN ConceitvereBfiiging te Middelburg. Art. Rubinstein, de oplosbare r651/2 °/o voedsel voor 40 cent, met kunstmest voor gratis verzorgingsaanwijzingen. Ver kamerplanten 1I krijgbaar bij de Bloem- en Zaadwinkels groot aantal werkloozen en schoolkinderen heeft medegewerkt. Het gemeentebestuur heeft nadien in een bulletin verklaard, dat de ratten in de stad -volkomen uitgeroeid zijn. Een reusachtige o 1 i e- pijpleiding. Gisteren is te Kirkuk door den koning van Irak officieel de pijp leiding geopend, die de petroleumgebieden van Mesopotamië met de Middellandsche Zee verbindt. De pijpleiding is aangeiegd door de Internationale Petroleum Maat schappij, waarin Britsche, Fransche, Ame- rikaansche en Nederlandsche belangen ver tegenwoordigd zijn. Er is voor een. totale lengte van 1200 mijl pijpen gelegd, groo- tendeels door een 'dor en verlaten woestijn gebied. De kosten hebben 10 millioen pond sterling bedragen. Er loopt een dubbele 'ei- ding van Kirkuk naar Haditha, waar een der lijnen in Zuidelijke richting afbuigt naar Haifa in Palestina, terwijl'de Noordelijke lijn te Tripoli aan de kust van Libanon uit komt. Tegen geheel-stalen r ij- tuigen.- Naar de „News Chronicle" meldt, hebben de spoorwegmaatschappijen bij haar bestellingen voor nieuw rollend materiaal geheel-stalen rijtuigen uitge schakeld. Om de uitwerking van een moge lijke botsing tot een minimum te reducee- ren, zullen de nieuwe rijtuigen, van hout en staal vervaardigd worden. Het rapport door de rijksinspectie uitge bracht over het spoorwegongeluk bij War rington, waarbij 5 menschen werden ge dood en 18 gewond, heeft in Engeland de doodsklok geluid over geheel-stalen rijtui gen. Toegegeven wordt dat het stalen rij tuig grootere schokken kan weerstaan, maar de wijze waarop het heen en weer ge worpen wordt na *n zwaren schok hij zekere snelheid levert grootere risico's op voor de inzittenden dan het rijtuig dat deels van hout is vervaardigd en dat in zekere mate schokken kan absorbeeren. Een landlooper wint lite, ratuurprijs. De litera tuurprijs voor dit jaar van de Italiaansche stad Messina is ten deel gevallen aan Cesare Lucchini, een onbekend landlooper. Het „Vad." vertelt van dezen merkwaar- digen man het volgende Cesare Lucchini, een 52-jarige, is reeds sedert zijn zestiende jaar een zwerver. Hij gaat van dorp tot dorp en van stad tot. stad, rusteloos. Hij heeft heel Italië door kruist. Hij heeft honger en dorst leeren verdragen. Hij heeft met .de boeren op het land gepraat en met de meisjes in de tuinen gebabbeld. Hij heeft geslapen onder den blooten hemel, in tij en ontij. En wanneer hem iets inviel, dan trok hij een vuil stuk papier uit zijn broekzak en schreef er zijn ervaringen en zijn wonderlijke avonturen neer. Langzamerhand groeiden de „manus cripten" in zijn zak aan. De grond was zijn schrijftafel en de rand van een oude krant diende dikwijls tot schrijfpapier. Door een toeval werd men opmerkzaam op den zwervenden kunstenaar. De stad Messina aarzelde niet om den rusteloozen zwerver te eeren en dit deed zij door hem 12000 lire te geven. Een mooi bedrag voor iemand die geen eischen heeft. Cesare Lucchini denkt er ondanks dezen prijs niet over om zijn zwerversbestaan prijs te ge ven. Nu is Cesare Lucchini met één slag een beroemd man. Hoe hij dien roem zal dra gen Waarschijnlijk zonder zich er veel om te bekommeren. Men kan zich althans nauwelijks iets anders voorstellen van iemand, die meer dan vijf en dertig jaar de ongebondenheid gekend heeft. Een Japansche stad in vlammen. Een buitengewoon hevige brand is gistermiddag te zes uur uitgebro ken in de stad Sakai, gelegen in het district Tottori. Toen het vuur te ruim één uur des nachts had uitgewoed, was een derde deel der stad aan de vlammen ten offer geval len. Naar gemeld wordt, zijn vijfhonderd huizen verwoest, zoodat meer dan 2000 menschen dakloos zouden zijn geworden. Bijzonderheden zijn echter nog niet bekend. De wraak van een moe der. Zaterdag voor een week heeft de gescheiden vrouw van een Parijsch ad vocaat, mr. Izouard, een drietal schoten gelost op de secretaresse van haar gewezen man, Germaine Paz, eveneens meester in de rechten. Gelukkig heeft de vrouw haar tegen standster niet ernstig gewond. Het is ver klaarbaar, dat een vrouw, die door haar man bedrogen is, de vrouw, die zij daar mede schuldig aan acht, een haat toedraagt. Het was dan ook niet de eerste keer, dat mevrouw Chaucot, zooals thans de geschei den vrouw weer heet, de secretaresse van haar man bedreigde. Reeds in 1929, toen de scheiding werd uitgesproken, heeft zij het meisje, dat toen de jongste advocate aan de Parijsche balie was, met een revolver be dreigd. Deze was toen echter niet geladen. Thans schijnt het echter om meer te gaan. Verleden jaar beeft de dochter van het echtpaar Izouard, die bij de scheiding aan den vader was toegewezen, en die ook haar graad als meester in de rechten behaald had, zelfmoord gepleegd en de moeder be weert nu, dat dit ook de schuld is van de secretaresse van haar man. Treffend is de bekentenis, die zg dezer dagen voor den rechter van instructie heeft afgelegd. Deze luidt als volgt „Ik bén getrouwd in 1902. Mijn dochter tje werd in 1902 geboren. Ik zal niet ingaan op de' rédenen, die mij na 27 huwelijksjaren deden toestemmen in een echtscheiding. Mijn man heeft mij van het begin af be drogen, maar ik heb hem steeds vergeven. Wat ik niet verdragen kon was de houding, die Germaine Paz tegenover mij aannam. Na de scheiding is mjjn dochter Renée bij haar vader gebleven Zij heeft het al evenmin kunnen volhouden in de nabijheid van de secretaresse van mijn man. Verleden jaar Mei moest Renée een kuur gaan doen in een sanatorium in de Alpen. Haar. ziekte was niet ernstig en in Augus tus kon zij hersteld naar Parijs terug kee- ren. Haar geestesgesteldheid was echter ernstig aangetast en op 29 Augustus heeft zij vergif ingenomen, waaraan zij vier dagen later is overleden." Ofschoon mevrouw Chaucot haar beken tenis in de grootst mogelijke kalmte deed, kon zij toch op dit moment haar tranen niet bedwingen. Spoedig was zij zichzelf echter weer meester en ging zij door met haar verklaringen. Na eenigen tijd had zij haar gewezen man verzocht het meubiliair van Renée te mogen hebben. Haar man had hieraan vol daan, maar zoo zegt mevrouw Chaucot „de persoonlijke herinneringen, die mij het meeste waard waren, hield hij zelf. Toen ben ik op het plan van mijn misdaad ge komen. Ik heb een revolver gekocht om mij te kunnen wreken op Germaine Paz, die ik verantwoordelijk stelde en nog stel voor den dood van mijn dochter. Ik wilde mijn gewezen man niet dooden, want hij is toch de vader van mijn dochter. Op den bewus- ten Zaterdag kwam ik bij kennissen van daan en ik wachtte op de autobus, toeval lig net voor het huis, waar men mg zooveel leed berokkend had. Toen kwam de gedach te bij mij op, hoe mijn wraak te volvoeren. Ik zeide tegen mijzelf Als zij komen, zoo veel te erger, als zij niet komen, zooveel te beter. Maar het noodlot bracht hen naar mij toe. Germaine Paz kwam naar buiten, met haar hondje, om in den auto te stap pen. Toen heb ik geschoten. De eerste maal in het wilde weg. De tweede maal heb ik gemikt op haar borst en de derde maal op haar hoofd. Ik wilde haar dooden." Op dit moment kwamen de verdedigers van mevrouw Chaucot tusschenbeide, maar de vrouw hield in alle kalmte vol, dat het haar plan was geweest om te dooden. Zooals reeds gezegd is zij in haar plan niet geslaagd. Doordat de secretaresse net bukte om haar hondje op te nemen, gingen de kogels over haar heen. Het is niet meer dan billijk hier te ge wagen van het feit, dat'Germaine Paz ten eenenmale ontkent schuldig te zijn aan de echtscheiding van haar patroon en dat zij ook met den zelfmoord van Renée Izouard niet te maken heeft. In dit geval wijst zij er op, dat het meisje in Augustus onder de hoede van haar moeder in het sanatorium was. DE VERDEELING DER WERKZAAM HEDEN VAN DR. H. COLIJN. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) De minister van waterstaat ad interim, dr. H. Colijn, is voornemens in de ochtenduren zijn werk zaamheden in het departement van water staat te verrichten. In den middag zal hij op koloniën zijn. Gisterenmiddag heeft de heer Colijn met den secretaris-generaal van waterstaat enkele aangelegenheden, het departement betreffende, besproken. He denochtend is de. gewone ministerraad ge houden en morgenochtend stelt minister Colijn zich voor zijn werkzaamheden op waterstaat aan te vangen. DE WONINGHUREN, 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Op 11 Januari heeft een commissie uit de werkgevers vak centrale en de arbeidersvakcentrale be sprekingen gevoerd met den minister van sociale zaken inzake de woninghuren. Aan den minister was een rapport op dit vraag stuk betrekking hebbende toegezonden, terwijl door den voorzitter van de commis sie, den heer Van der Walle een samenvat ting van het rapport nader werd toegelicht. In de aan den minister toegezonden sa menvatting wordt allereerst geconstateerd, dat er in verschillende gemeenten een te kort aan woningen bestaat, waarvan de huur door arbeiders en daarbij in het ge lijkgestelde kan worden betaald. Voorts zal daling van de vaste lasten welke van groote beteekenis zijn op de hu ren reeds kunnen plaats hebben, indien leeningen van verschillende woningbouw- vereenigingen in leeningen met een lager rentetype zouden kunnen worden omgezet. Aan de regeering wordt verzocht op korten termijn overleg te plegen met de vereeniging van directeuren van hy potheekbanken en de broederschap van notarissen om tot maatregelen te ko men inzake verlaging van hypotheekrente. Voorts moet worden gestreefd naar de bouw van nieuwe goedkoope woningen op bijzondere voorwaarden waarbij standaar diseering en normaliseering een groote rol zouden kunnen spelen in het brengen van verlaging der kosten. Ook moeten de p.V.n-' ion zooveel mogelijk gecoördineerd en ge centraliseerd worden ontworpen. HET CRISIS VLEESCHBESLUIT. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Naar ons ter oore komt, is dezer dagen de afkondiging te wachten van het crisis vleeschbesJuit 1935. In dezen algemeenen maatregel van bestuur is bepaald, dat op grond van de landbouw-crisiswet (artikel 11) bij den in voer van vleesch een heffing hierop gelegd kan worden. Voorts is dezer dagen de pu blicatie te wachten van. een ministerieele beschikking, waarin de bedragen van deze heffing worden vastgesteld. CONTINGENTEERING VAN DEN INVOER VAN VLEESCH. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) De „Staats courant van hedenavond zal een Kon. be sluit bevatten, waarbij de contingenteermg van den invoer van vleesch voor 1 jaar wordt verlengd. In afwg king van de be staande regeling wordt: er thans onder scheid gemaakt tusschen 4 groepen. Voor alle groepen is het percentage van den toe- gestanen invoer bepaald op 20 van de in de basisjaren ingevoerde hoeveelheid. Voor versch, gekoeld en bevroren rund- en kaJfs- vleesch zijn 1929, 1930 en 1931 als basis jaren aangewezen. Voor ander vleesch 1931 en 1932. Voor levende schapen ook 1931 en 1932 en voor slachtpaarden eveneens J931 en 1932. De Nederlandsche Veehouderij-cen trale zal optreden als eenig importrice en door deze centrale zullen invoermachtigin- gen worden verstrekt. CONSUMPTIEMELK. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) De prijs voor het taxe-gedeelte van consumptiemelk, ge kocht op regeeringscontract, is voor de vol gende week bepaald op 6% cent per L. eventueel verhoogd met premie of vermin derd met de afdracht voor de kwaliteit. De afdracht voor andere in consumptie ge brachte melk is vastgesteld op 2% et. perL. WELDADIGHEIDSZEGELS. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) In de periode 19341935 zijn in Den Haag de volgende aantallen weldadigheidszegels voor het kind verkocht, 123.123 van 3 cent, 108.517 van 8 cent, 126.678 van 10 cent en 40.098 van 16 cent, met een totale opbrengst van 31.458.53. De toeslag voor het kind be draagt hierdoor 11.572.90. EEN CIVIELE VORDERING TEGEN DE „TELEGRAAF". AMSTERDAM. (V.D.) De Eerste Kamer der rechtbank deed vandaag uitspraak in de civiele procedure, die de heer Julius Bar- matt tegen de „Telegraaf" heeft aanhangig gemaakt wegens belediging. Hij vorderde een schadevergoeding van 30.000. De rechtbank stelde Barmatt in het gelijk en veroordeelde de „Telegraaf" wegens het toe brengen van materieele schade tot betaling van 500 en tot 1000 tot betering van het nadeel door Barmatt geleden in eer en goe den naam. Voorts werd de „Telegraaf" ver oordeeld in de kosten van het geding, be groot op 200. Het vonnis moet worden aangeplakt aan het hoofdgebouw van ge daagde en aan het gerechtsgebouw. Wat deze laatste bepaling betreft, is het vonnis uitvoerbaar bij voorraad.. De rechtbank overwoog, dat Barmatt op grove wijze en onnoodig krenkend is beleedigd. VERDUISTERING DOOR EEN VALSCHE HANDTEEKENING. ALKMAAR. (V.D.) De rechtbank deed hedenmorgen uitspraak in de zaak tegen den 23-jarigen wissellooper bij de Ned. Mid- denstandsbank te Alkmaar, A. K., die in November in dienstbetrekking met ge bruikmaking van een valsche handteeke- ning een bedrag van ruim 7000 had ver duisterd ten nadeele van de middenstands- bank. Verd. werd conform den eisch van het O. M. tot 2 jaar gevangenisstraf ver oordeeld. De rechtbank achtte, gezien den ernst van het feit, geen termen aanwezig voor een mindere straf. Het verzoek van den verdediger om een psychiatrisch onder zoek in te stellen werd afgewezen. EEN ERNSTIG VERKEERSONGELUK. DALFSEN. (V.D.) Hedenmorgen is cle 17-jarige J. H. Teunissen, toen hij op zijn rijwiel gezeten van achter een stilstaande auto komende, den Almeloschen straatweg wilde oversteken, door een uit de richting Zwolle komende auto gegrepen en een eind meegesleurd. De jongeman, die hevig uit een hoofdwonde bloedde, bleef bewusteloos liggen. De chauffeur van de auto, waarme de de aanrijding geschiedde, zekere H. B. uit Zwolle, bracht zijn auto direct tot stil stand en droeg den gewonde met behulp van eenige omstanders een café binnen. Nadat de eerste hulp was verleend, is de jongeman in bedenkelijken toestand over gebracht naar het ziekenhuis te Zwolle. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 15 Januari 1935. 5e Klasse 2e Lijst. 1000 No. 14425 19398 20612 22124 400 No. 21959 22185 200 No. 2984 7150 10260 15521 18593 23694 23871 100 No. 638 5239 6128 8542 9450 11640 12143 14688 17907 19555 21882 JBRESKENS over de maand December 1934. GETROUWD. M. P. van Meenen, 24 j. en A. W. Duse- bout, 24 j. A. A. Fenvjn, 23 j. en W. A. Klaassen, 17 j. J. van den Broecke, 20 j. èn P. D. Jansen, 22 j. BEVALLEN, C. A. M.' Albregtse, geb. de Winde, z. S. A. Keijmel, geb. Verkeij, z. W. A. Janse, geb. Klaassen, z. S. S. P. Spoor, geb. van. Beugen, z. OVERLEDEN. A. Riemens, 77 j., man van M. du Mez. rr Samengesteld door det Kon. meteorologisch Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 774.1 te Valen cia. Laagste barometerstand 750 te Isafjord. Verwachting Meest zwakke wind uit Noordelijke richtingen. Nevelig tot half be wolkt. Weinig of geen neerslag. Tempera tuur om het vriespunt des nachts, overdag weinig verandering van temperatuur. Buiterfendsch Weerbericht. Hedenmorgen uit ojjicieete gegevens sdmengesteld door het Kon. Met. Instituut Het hooge drukgebied verplaatst zich in N.-O. richting maar breidt zich ook naar het Z.-O. uit. Ofschoon bij IJsland een nieuwe daling optreedt, nemen aanvankelijk de vorstkansen weer toe. In Scandinavië is de vorst in midden Zweden weer zeer streng geworden en zij zal vermoedelijk het volgende ëtmaai weer toenemen. Ook in Duitsehland nam de vorst gemiddeld iets toe, vooral in het W. en er is weer op ver scheidene plaatsen sneeuw gevallen. Op de Britsche eilanden is de temperatuur nog boven normaal, maar iets dalende bij opkla rende liicht. Alleen in Oost-Frankrijk en in het Westen van ons land is de temperatuur aanmerkelijk gestegen, terwijl te De Bilt reeds vorst in den nacht voorkwam. Alleen aan de Noorsche kust en bij IJsland komen nog krachtige winden voor. In onze omge ving is de wind zwak en wordt veel mist gemeld. MARKTBERICHTEN GOESCHE MARKT. 15 Januari 1935. De aanvoer van erwten was heden zeer ruim. Schokkers 10.5012, Haver 6 6.25, Kookerwten 910, Bruineboo- nen 1012, Maanzaad 1213. Eieren per 100 stuks 2.70, per 25 stuks. 0.67%, particuliere prijs 3.70, Eend eieren 2.70, Poelje-eieren 1.75. Boter 1.55 per K.G., middenprijs 0.77% per 5 ons, particuliere prijs 0.87%. Fa- brieksboter 0.90, Afwijkende boter 0.60. Nöteering handelaren Boter le soort 0.70 per 5 ons. Kipeieren 2.70, Poelje eieren 1.75. Aanvoer V.P.Z. 6154 eieren. Prijs 2.90. VEEMARKT ROTTERDAM. 15 Januari 1935. Aanvoer 174 paarden, 6 veulens, 1180 magere en 681 vette runderen, 235 vette en 179 graskalveren, 1034 nuchtere kalveren, 264 schapen en lammeren, 1 varken, 39 bokken. Totaal 3793 stuks. Prijzen per K.G. Vette koeien 56—58, 4852, 3238 ct.vette ossen 4852, 44 —46, 38—40 ct. stieren 4648, 4244, 38 ct. vette kalveren 75—80, 6065, 45—50 ct. schapen 38, 34, 30 cc. lammeren 40, 35, 30 ct. graskalveren 40, 36, 32 ct. slachtpaarden 40, 35, 30 ct. Prijzen per stuk schapen 17, 13, 9 lammeren 12, 10, 8 nuchtere slachtkalveren 7.50, 6.50, 5 nuchtere fokkalveren 17, 13, 8 slachtpaarden J 160, 120, 80 werkpaarden 230, 150, 90 hitten 95, 75, 65 stieren 240, 190, 140 kalf koeien 220, 380, 120 melkkoeien 215, 180, 120 vaarzen 130, 100, 70 pinken 100, 80, 60 graskalveren 60, 50, 40. Overzicht Vette koeien en ossen korter aanvoer, stugge handel, prijzen als vorige week. Stieren korter aanvoer, handel kalm, prijzen onveranderd. Vette kalveren korter aanvoer, handel traag, prijzen lager. Scha pen en lammeren iets korter aanvoer, han- de. lui, lagere prijzen. Nuchtere slacht- en fokka'verer aanvoer ruimer, vlugge hanael, pryzen iets hooger. Biggen korter aanvoer, willige handel, prijzen stijver. Paarden iets rirmer aanvoer, kalme handel, prijzen als vorige week. Kalf- en melkkoeien ruimer aanvoer, flauwe handel, prijzen onveran derd. Vaarzen en pinken ruimer aanvoer, zeer kalme handel, prijzen voor de slacht lager. Door de C.R.C. werden ongeveer 270 stuks "ee (runderen en kalveren) overgenomen, BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 15 Januari, 3 uur. De noteeringèn kwamen over de geheele linie öp hooger niveau. Daarbij was de da- li 'g van koersen van dollarobligaties met betwiste goudclansule ten einde en voor enkele soorten trad een licht hersteV in. Unilevers waren vast, ondanks de daling van het pond. De noteering steeg ongeveer 1 Ook Philips waren goed gedisponeerd en trokken, na fractioneel hooger inzet, nog 1 aan. Aku's waren prijshoudend. Koninklijken, die hedenmorgen tot boven 140 waren gestegen, zagen de koerswinst later een fractie terugloopen. De Ameri- kaansche soorten waren nauwelijks prijs houdend. Suikerwaarden waren vast. H. V. A.'s kwamen ongeveer 2% hooger. Ta bakken werden bij kalmen handel hooger afgedaan, waarbij Deli Maatschappij opvie len door een stijging van 3 Rubberaan- deelen hadden een uiterst stil verloop bij lichtelijk, hooge koersen. Scheepvaartaan- deelen werden boven de vorige koersen af gedaan, terwijl certificaten Ned. Handel Mij. tot 29 stegen. De Amerikaansche fond sen waren goed prijshoudend. De Duitsche obligaties waren willig, speciaal de Young- leening zonder verklaring, die 2 hooger gold. De stemming voor Ned. Staatsfond sen was vast, vooral Oude Schuld, die óp nagenoeg het hoogste niveau kwam. De Ned.-Indische leeningen en gemeente-obli gaties waren goed van toon. WISSELKOERSEN Noteering van heden, 15 Januari 1935, des nam. 3 uur (officieel) Londen 7.23% Berlijn 59.36 Parijs 9.75% Brussel 34.58Zwitserland 48.87 New-York 1.48%. CORRESPONDENTIE A. d. B. Wij moesten het van U ont vangen ingezonden stuk nog tot het num mer van Woensdag laten overstaan. Red. In plaats van kaarten. Geboren CHARLES FRANCISCUS HENDRICUS, Zoon van G. C. HAZENBOSCH. M. j. HAZENBOSCH— DISSEN. St. Joseph-Ziekenhuis. Vlissingen, 14 januari 1935. Nieuwstraat 37. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele be wijzen van deelneming bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, JAN MARTINUS DOUW, ont vangen. Uit aller naam, A. DOUW. Walstraat 89. Voor de bewijzen van deelne ming bij het overlijden van onze geliefde Dochter en Zuster, JAN NET |E CHRISTINA JOHANNA VAN VREDEGEM, betuigen vij onzen hartelijken dank, inzonder heid aan de Doktoren SMITT en DE GREEF voor hun geneeskun dige hulp en het verplegend per soneel van het St. Joseph-Zieken huis voor de liefderijke verpleging. Familie VAN VREDEGEM. Onzen hartelijken dank aan allen die blijk gaven van medeleven met het overlijden van onzen ge liefden Man en Vader, den Heer CORN. FLIPSE. Inzonderheid aan den Zeerüel. Heer Dr. BLOOS en de liefderijke verpleging van de Zusters MÈ1JERS en KRUIJTHOF. Uit aller naam, Wed. C. FLIPSE—STRIJD. N. Abeele 309, Souburg. 3e Concert op Vrijdag 18 Januari, S.15 uur, in de Concert- en Ge hoorzaal. Lange Singelstraat. Piano. Bach, Chopin, Poulinc, Ravel, Albeniz, Stravinsky. Kaartenverkoop Donderdag 17 januari van 2—4 uur en Vrijdag avond aan de Cassa. Plaatsbespreking Concert- en Gehoorzaal Donderdag 17 Januari van 22.45 uur voor vennoten 3 uur bij 1, ling voor het publiek. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Man, Va der, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, de Heer AREND LAPOKT, in den ouderdom van 90 jaar. Uit aller naam, Wed. A. LAPORT— VAN ECK. Vlissingen, 15 Januari 1935. Kanaalstraat 24.

Vlissingse Courant | 1935 | | pagina 3