LAND- EN TUINBOUW INGEZONDEN STUKKEN SPORT GE1ENGD NIEUWS De moderne vrouw maakt weer handwerken. vóór er nog sprake was van een rijkswe- genfonds. Het is hem gelukt den weg door Zuid-Beveland belangrijk te doen verbete ren, maar ook dien weg te doen aanpassen aan de omgeving, aan de natuur. Die liefde voor de natuur heeft hij ook steeds bg de jongeren gekweekt. Kapitein ter zee D. Vreede was de woord voerder van de neven en nichten, voor wie oom Hendrik de schakel was met de vorige generatie der familie. Hij stond tusschen een oom en een ouderen broeder in, en was altijd bereid met raad en daad bij te staan. Nadat nog verschillende andere sprekers het woord hadden gevoerd, speelde het or gel het andante uit de Vie sonate van Men delsohn. Aan de groeve heeft de zoon voor de be langstelling bedankt. Electrificatie spoorlijn Rotterdam- Dordrecht. Ter gelegenheid van de inwerkingtreding van de electrificatie der spoorlijn Rotter damDordrecht op 15 Mei, werden Maan dagmiddag diverse spoorwegautoriteiten en hoofden van tusschen Dordrecht en Rotter dam gelegen gemeenten officieel ten Raad- huize van Dordrecht ontvangen. In zijn begroetingsrede wees burgemees ter de Gaay Portman op het groote belang, dat zoowel voor Dordrecht als voor Rotter dam en tusschen gelegen gemeenten in de electrificatie van de spoorlijn is gelegen. Spr. uitte ook zijn bewondering voor cte groote voortvarendheid waarmede het werk is tot stand gebracht en sprak den wensch uit, dat de lijn RotterdamDordrecht ook economisch een belangrijk onderdeel moge vormen van het Ned. spoorwegnet. Ir. E. C. W. van Dijk, directeur van de Ned. Spoorwegen beantwoordde de rede van den burgemeester en sloot zich bij diens goede wenschen aan. Men vereenigde zich daarna aan een noenmaal in Hotel Ponsen. Per extra electrische werden de gasten door het Dordtsche gemeentebestuur naar het station D. P. te Rotterdam uitgeleide gedaan. De telling van het pluimvee. Tot de landbouw-inventarisatie, welke in het tijdvak van 14 Mei tot 1 Juni door tel ling wordt vastgesteld, behoort ook het pluimvee. Was deze telling tot dusver al leen van statistisch belang, thans is dit an ders geworden, daar de broedtermijn reeds dit jaar en ongetwijfeld ook in den naaste toekomst, eenerzijds wordt bepaald door de broedmachine-capaciteit en anderzijds door de grootte van onzen pluimveestapel, waar van namelijk jaarlijks een deel door jonge dieren vervangen moet worden. Het is der halve zaak de grootte van onzen pluimvee stapel zoo nauwkeurig mogelijk te kennen. Aangezien dit niet bereikt zal kunnen worden, wanneer de telling in het hiervoren genoemde tijdvak plaats vindt, heeft de „Vereeniging van Broederijen en Pluimvee- fokbedrijven in Nederland" (V.B.N.) zich in deze met een schrijven tot den minister van economische zaken gewend, waarin wordt uiteengezet, dat men voor de vaststelling van dat gedeelte van den pluimveestapel, hetwelk in 1935 door jonge dieren vervan gen moet worden, in het voorjaar dan op nieuw heeft te gissen a. het aantal hennen, dat uit de voorjaar 1934 getelde kuikens is opgegroeid b. het aantal hennen, dat opgroeide uit de na het tellingstijdvak onder de kloeken gebroed zgnde kuikens, welk aantal een enormen omvang schijnt aan te nemen c. het aantal na de telling opgeruimde oude hennen, welke jaarlijksche opruiming in den loop va- den zomer en herfst nog moet plaats vinden. Aangezien elk dezer drie punten op zich zelf reeds aanleiding tot zeer groote ver gissingen kunnen geven, terwijl daarop dan de voor zeer breede kringen zoo belangrij ke sluitingsdatum van het broedseizoen 1935 gebaseerd zal moeten worden, ver zocht genoemde vereeniging den minister van economische zaken, de telling van het pluimvee niet in het tijdvak van 14 Mei tot 1 Juni te doen plaats vinden en voor zoover dit niet meer verschoven zou kunnen wor den, deze telling te doen herhalen in den loop van den aanstaanden herfst en wel op een tijdstip, dat de dit jaar op te ruimen hennen als r eeds van de bedrijven verwij derd beschouwd kunnen worden, opdat het onzekere element van een niet voldoend nauwkeurig bekende grootte van onzen pluimveestapel uit de becijferingen omtrent het aantal in het broedseizoen 1935 in te leggen broedeieren zal zijn verdwenen. LUCHTVAART Eerste proefvlucht van de „Graf Zeppelin". Het luchtschip „Graf Zeppelin" is Maan dag om 14.45 na zijn eerste proefvlucht vlot geland. Nadat nieuwe passagiers aan boord wa ren gegaan, en een zweefvliegtuig met den piloot Wigmayer onder het luchtschip was bevestigd, verhief «ie „Graf Zeppelin" zich om 15.23 uur weder in de lucht. Op een hoogte van ongeveer 500 meter verliet de zeilvlieger het luchtschip, maakte een eereronde om de „Graf Zeppelin" en voerde eenige „stunts" uit. Om 15.43 uur landde het toestel op het vliegveld. Eenige minuten later landde ook de „Graf Zeppelin". De poging, om een zeilvliegtuig van een luchtschip te doen starten, mag als volko men geslaagd beschouwd worden, Een record-vliegtocht. Een Amerikaansch postvliegtuig, be stuurd door den piloot Jack Rarye, heeft den afstand van Los Angeles naar Newark in den staat- New-Jersey, een traject van ongeveer 4000 kilometer, afgelegd in den recordtgd van elf uur en 31 minuten. Te Kansas-City maakte hij een tusschenlan- ding van tien minuten, zoodat zijn gemid delde uursnelheid 360 kilometer bedroeg. Het oude record stond op naam van Eddie Rickenbakkers, met 13 uur en 2 minuten en was in het begin van het jaar gevestigd. Ongerustheid over het lot van een sub-stratospheerballon. Zondagmorgen tegen 8 uur is te Bitter- feld de sub-stratospheerballon Bartsch von Sigsfeld opgestegen. In den middag was te Bitterfeld nog geen bericht van de landing van den ballon ontvangen. Men vreest het ergste. Aangezien in de hoogere luchtlagen een groote windsnelheid heerscht, bestaat de mogelijkheid, dat de ballon zeer ver, misschien naar Polen, Rusland of ook naar zee is afgedreven. Het rijksministerie van buitenlandsche zaken is van den toestand op de hoogte gesteld en heeft maatregelen genomen opdat de inzittenden bij een even- tueele noodlanding in het buitenland alle mogelijk assistentie zullen verkrijgen. De ballon Bartsch von Sigsfeld is de grootste Duitsche ballon en heeft een in houd van bijna 9500 kubieke meter. Ballon commandant is dr. ingenieur Schrenck uit Berlijn. Buiten verantwoordelijkheid der redactie. De copie wordt niet teruggegeven. DE GEPENSIONNEERDE OUD-MILITAIREN. Mijnheer de Redacteur Ingevolge het antwoord van den minister van financiën in de Eerste Kamer op vra gen van mevrouw Pothuis-Smit, heerscht er onder de oud-militairen een algemeens ontmoediging. Van minister Oud hadden zij dat ant woord nimmer verwacht, daar hij als Ka merlid steeds een warme verdediger hun ner belangen is geweest en nog niet zoo heel lang geleden zoo ongeveer verklaarde het de schoonste dag van zijn leven te zul len vinden de oud-militairen afdoende te kunnen helpen. Volgens dat antwoord blijft het vernede rende bijslag aanvragen aan de steunstich ting bestaan en zullen zij dus noodgedwon gen wederom de vernedering moeten on dergaan, hun armoede aan politieambte naren of armenbezoekers bloot te leggen. Zoo zullen de oud-militairen, die vele jaren eervol tot in de hoogste onderofficiers-ran gen hebben gediend, met hun karig pen sioentje wederom verre ten achter staan aan inkomsten bij hun vroegere onderge schikten, die door hun pensioen plus bij slag onder aanmerkelijke betere omstan digheden leven. De oud-gepensionneerde militairen zijn overtuigd, dat 's lands financiën de regee ring zorgen baren. Doch zij meenen, waar 95 onzer volksvertegenwoordiging er steeds bij de regeering op aandringen hun beter pensioen te geven, welke dames en heeren toch wel in de eerste plaats van genoemde zorgen overtuigd zijn, de meer dere uitgaven voor die pensioenverbetering volkomen verantwoord moet zijn. Excellentie, zij smeeken u, geef hun de gelijkstelling in pensioen met de oud-ge pensionneerde burgerambtenaren. Hun laatste levensdagen zullen dan minder somber zijn. De meerdere uitgaven voor het rijk kunnen niet zoo'n groot gewicht ia de schaal leggen, daar de meesten hoog bejaard zijn en hun aantal door sterfte ge leidelijk verminderd. Excellentie u alleen heeft het in handen aan hun redelijk verlangen te voldoen. Be spaar hen de vernedering bij de steunstich ting aan te kloppen. Slechts één penne- streek van u en een schoone dag in uw leven is er, want de oud-militairen zullen u daarvoor zegenen. Mijnheer de redacteur, namens alle oud- gepensionneerde militairen betuig ik U mijn hartelijken dank voor de plaatsing. OUD-ONDEROFFICIER VOETBAL. Programma voor Maandag 21 Mei. Afdeeling TV. Promotiecompetitie 2e klasse. MiddelburgDe Baronie. JulianaTegelen. Promotiecompetitie 3e klasse. H.K.I.Zeelandia. Axelde Zeeuwen. Wat weinigen vermoed zullen hebben Is geschied. Middelburg verloor haar eersten wedstrijd, waarbg het ging om de verdedi ging van haar plaats in de eerste klasse. Dat is dus slecht begin, temeer daar de cijfers, die Tegelen boekte (41) aan dui delijkheid niets te wenschen overlaten. De Zeeuwen forceerden thuis tegen de tweede klasse Axel een gelijk spel, hetgeen wijst op gering krachtsverschil tusschen onze plaatselijke club en de Zeeuwseh-Vla- mingen. Zeelandia leed ten tweeden male de ne derlaag. Nu werd thuis van H.K.I. verlo ren. Vier verliespunten in een competitie als deze na 'wee gespeelde wedstrijden is een leelijk ding. De papieren van Zeelandia zijn dan 0£k sterk in waarde gedaald en we geven haar niet veel kans meer op pro motie. Vlissingen verrichtte zeer verdienstelijk werk door haar laatste competitie-wed strijd uit tegen R.B.C. te winnen. Dosko bleef in een nog resteerenden competitie wedstrijd thuis de baas over Terneuzen, daarmede revanche nemende voor de 41 nederlaag, indertijd op het Terneuzen-ter rein geleden. De wedstrijden om den K.N.V.B.-beker worden met Pinksteren vervolgd. Uit het Zuidelijk district hebben de clubs N.O.A.D., N.A.C., Bleijerheide en de 2de klasser Pa lemig het tot de 5de ronde gebracht. Alle andere Zuidelijke clubs zijn afgevallen. INSIDER. Het Ned. Elftal naar Rome. Naar wij vernemen zal dr. Van der Meu- len de Nederlandsche voetbalploeg naar Rome vergezellen. Men deelt nader mede, dat dr. A. Y. van der Meulen, de moeilijkheden begrijpende, waarin de technische commissie en de keuzecommissievan den Kon. Nederland- schen Voetbalbond ten opzichte van het doelverdedigersvraagstuk van het Neder landsche elftal zich op dit oogenblik bevin den, alsmede ten gevolge van de talloos vele verzoeken van officials en spelers, be sloten heeft zich alsnog tér beschikking te stellen van de technische commissie om de reis naar Italië mede te maken. De technische commissie heeft dit aan bod gaarne aanvaard, daar zg overtuigd is, dat deze daad van den oud-aanvoerder van het Nederlandsch elftal, niet alleen met geestdrift ontvangen zal worden, maar vooral, omdat zij meent, dat dit aanbod een gunstig, moreel effect op de geheele ploeg zal hebben. Bovenstaand bericht zal ieder sport- en voetballiefhebber in Nederland met vreug de begroeten. Van der Meulen is dus bezweken voor den aandrang, die van zoovele zijden op hem is uitgeoefend Wij twijfelen er niet aan, of het zal Gé- jus zijn, die in Italië het Nederïandsciie doel zal bewaken. En aan wien kan dat beter worden toevertrouwd dan aan hem? Het is waar, Van der Meulen heeft al se dert een half jaar niet meer gespeeld, maar voor iemand van zijn klasse en van zijn routine is dat niet zoo'n overwegend be zwaar. Na eenige keeren oefenen zal hij er ongetwijfeld weer „in" zijn. Het behoeft wel geen betoog, dat de we deropname van Van der Meulen een zeer belangrijke versterking, voor ons elftal be- teekent. Men denke bijv. aan den wedstrijd tegen Frankrgk op Donderdag jl. Onze backs speelden toen lang niet zoo goed, als wg dat van hen gewend zijn en dat was beslist een gevolg van den zwakken kee per, dien zij achter zich hadden staan. We ber en Van Run durfden niet op hem te vertrouwen en daardoor poogden zg alle situaties zelf op te knappen, wat tegen de snelle, prachtige voorhoede der Franschen lang niet meeviel. Maar met Van der Meu- ly in het doel zal ons elftal weer zijn ouden, beproefden aanvoerder bij zich hebben, die zooals boven reeds gezegd tevens een krachtige moreele steun voor de ove rige Oranjemannen zal beteekenen. Met het Nederlandsche elftal, waarover wg thans de beschikking hebben, is niets onmogelijk Zelfs Rome niet De Zwitsersche ploeg voor Italië. De Zwitsersche Voetbalbond heeft thans de spelers aangewezen voor den toer naar Italië. Voor elke plaats in het elftal staan twee spelers ter beschikking, uitgezonderd echter voor de spilplaats, want aan goede centerhalfs ontbreekt het den Zwitsers. Het plan is Liriiger als zoodanig aan te wijzen, ofschoon hij geruimen tijd niet heeft gespeeld. De volgende 23 spelers zijn benoemd Doel Séchebaye en Bizzozero backs Minelli, Bassi, gebr. Weiier midden Guinchard, Liniger, Lörtscher Ortelli, Jac- card»; voorLaube, Passello, Kielholz, Trello Abegglen, Xam Abegglen, Bossi, Amado, Frigerio, Jaggi, Büche, Aebi en Albertini. Postduiven. Zondag hield de postduiven-vereeniging „De Vriendenkring" haar wedvlucht vanuit Noyon. Afstand 212.5 K.M. Eerste duif werd geconstateerd om 12-13-27 uur. Laatste prijsduif om 12- 58-39 uur. Los 8 uur. De prijzen werden als volgt behaald le, 4e, 7e, 14e en 25e prijs H. Ots 2e, 3e, 6e, 8e en 38e prijs J. S. 5e, 9e en 30e prijs M. C. de Buck 10e, 29e, 33e en 35e prijs K. Marijs 11e en 23e prijs G. Jacobs 12e en 36e prijs A. van Keulen 13 prijs W. Schroevers 15e en 34e prijs G. Schroevers; 16e, 22e en 27e prijs Gebrs. Wisse 20e en 37e prijs H. Peters 21e en 28e prgs B. J. Peters 26e en 32e prijs J. A. van Gemst 31e prijs J. J. van Boven en 24e prijs J. B. Dierickx. Stand kampioenschap eerste vijf deelne mers luidt als volgtJ. S. 368 punten G. Jacobs 260 punten K. Marijs 258 punten H. Ots 239 punten en M. C. de Buck. 208 punten. Zondag 20 Mei a.s. wedvlucht uit Corbeil. De moordaanslag te 's-G ravenhage. Omtrent den overval en moordaanslag, Zaterdagavond jl. in het perceel Rijswijlcsche weg 329 te 's-Gravenhage gepleegd op den 53-jarigen heer E. Blanche, vernemen wij nog, dat de tweede verdachte, J. A. O., bij zijn vlucht eenige gouden en zilveren munten moet hebben verloren in de Calandstraat, waar hij deze uit zijn zak hoorde vallen. De por- temonnaie zelf is niet in handen van de daders gekomen, doch wel de inhoud ervan, dien zij los in den zak hadden gestoken. O. had echter een gat in de voering van zijn colbertjas en daardoor zouden eenige munten verloren zijn geraakt. Zij, die deze munten mochten hebben ge vonden of daaromtrent inlichtingen kunnen verschaffen, worden verzocht, die ten spoe digste aan de politie mede te deelen. Ook moet een bankbiljet van 10 onderweg van Den Haag naar Hoek van Holland door O. zijn verloren. De vinder daarvan dient zich eveneens ten spoedigste te melden ook in het belang van het politie onderzoek. De toestand van het slachtoffer» den Öeer Blanche, was gisteren zeer bevredi gend. Winkeliers opgelicht. Den laatsten tijd kwamen bij de politie van het bureau aan de Nassaukade te Rot terdam, herhaaldelijk aangiften binnen van winkeliers, die door een jong meisje waren opgelicht. Dit meisje gaf zich uit als dienstbode en vroeg uit naam van me vrouw artikelen op zicht die zij in vele ge vallen meekreeg, waarna de winkelier tot de ervaring kwam, dat aan het opgegeven adres niets van de zaak bekend was. De oplichtster liep tegen de lamp toen een winkelier bij wien zij een japon be stelde haar zijn dienstbode meegaf die op antwoord moest wachten. Zij de oplicht ster ging aan het opgegeven adres in de Pretorialaan een winkel binnen en toen zij er uit kwam vertelde zg de dienstbode, dat de japon gehouden zou worden en dat ze even weg ging om geld te wisselen. De dienstbode moest te vergeefs blijven wach ten maar toevallig had zij gezien, dat een haar bekende jongeman het meisje had ge groet. Via dezen jongeman wist de politie te ontdekken, dat de oplichtster de 16-ja- rige A. T. was. Zij werd gearresteerd en bij een huiszoeking werd een deel van de onrechtmatig verkregen goederen terug gevonden. Uit het onderzoek is gebleken, dat het meisje een vader heeft, die duiven houdt en bij wedstrijden dikwijls prijzen won. De mevrouw, bij wie het meisje in dienst was, heeft haar een keer verteld dat zij deze prijzen vazen enz. wel tegen eeti zacht prijsje wilde overnemen en met die wetenschap is het meisje begonnen haar oplichtingen te plegen. Veel van de daar mee verkregen artikelen heeft zg weggege. ven of in winkels laten staan. Deburgemeester van Denekamp verongelukt. Gisterenavond heeft op den straatweg Qot- marsumDenekamp een ernstig auto-on. geval plaats gehad, tengevolge waarvan de burgemeester van Denekamp, de heer j. Wynia, is gedood. De heer Wynia reed met zijn auto van Ootmarsum naar Denekamp. Ter hoogte van den zgn. overlaat, in de buurtschap Tilligte, schijnt door tot nu toe onbekende oorzaak de burgemeester, die zelf den wa gen bestuurde, de macht over het stuur kwijt te zijn geraakt. In volle vaart is de wagen in botsing gekomen met een langs den weg staanden boom. De auto werd vrijwel in elkaar gedrukt en geraakte in brand. De heer Wynia werd door den schok der botsing uit den wagen geslingerd. Toen voorbijgangers het zwaar gewonde slacht offer ontdekte, werd ijlings medische hulp ingeroepen. Men vervoerde den heer W. naar een in de nabijheid gelegen boerderij. Kort na het ongeval is het slachtoffer overleden. Dr. Wortelboer uit Ootmarsum constateerde een dubbele schedelbreuk. De politie van Denekamp stelt een on derzoek naar het ongeval in. In de nabij heid van de plek, waar het ongeval ge- schied is, moest de auto een brug passee- ren. Het wegdek ter plaatse is bol. De auto schijnt door de snelheid gewipt te zijn en tengevolge hiervan moet de bestuurder de macht over het stuur verloren hebben. De auto is totaal vernield. Het zoo droevig verscheiden van den burgemeester van Denekamp de heer Wynia is 46 jaar oud geworden en was se dert 8 jaar burgemeester heeft ter plaatse een diepen indruk gemaakt. Kano-vaarster die niet kon zwemmen. Op den Bergschen Plas te Hilligersberg is een kano gekan teld, waardoor ':et alléén-inzittende i-jari- ge meisje J. B. uit Rotterdam, in het water viel. Zij kon niet zwemmen, doch wist zich aan de kano vast t« klei imen. Eerst be- merkte echter niemand het ongeval en op een gegeven oogenblik moest mej. B. door kramp de boot loslaten, zoodat zrj in de diepte verdween. Gr'.ukkig kreeg toen juist de heer G. S., uit Rotterdam, de drenke linge in het oog. Hij bedacht zich geen PARIjSCHt MODEBRIEF Versieringen, die aan een japon een persconEijk cachet geven. Het is een verblijdend teeken in onzen tgd van mechanisatie op elk gebied, dat er tenminste op ons speciaal vrouwelijk ge bied, een opleving naar de andere zijde valt te bespeuren. In lang vervlogen tijden, toen er nog geen machines bestonden, moest tie vrouw alles eigenhandig verrichten. Al het lijf-, zoowel als het linnengoed was geheel 't werk harer vlijtige handen. Ze spon den weefde, ze versierde het goed met prachtig open naald- en borduurwerk. Toen zijn langzamerhand alle handwer ken door de machines overgenomen. Deze sponnen en weefden voor ons en leverden de stoffen kant en klaar, alsof dit nog niet genoeg was, gingen de machines zelfs de versieringen aanbrengen. Vlugger en accu- rater dan wij het kunnen, maakten ze open zoompjes en borduursels voor ons. We kon den prachtige kussens en tafelkleeden koopen met machinaal borduurwerk ver sierd japonnen en ondergoed, lakens en sloopen, ze dankten alle hun garneeriug ac.n 't kille staal der machine. Wel worden er in grootmoeders dagen nog veel hand werkjes gemaakt. Maar wat een hemels breed verschil met de mooie oude handwer ken Hoe leelijk zgn de gehaakte kleedjes en antimacassers, hoe smakeloos is bijna alles wat uit dien tijd stamt, zoowel wat kleur als lijn betreft. We kunnen soms nog alleen maar het geduld bewonderen, waar mee het handwerk tot stand is gebracht en ons er over verwonderen, hoeveel moeite en tijd er besteed werd om zoo iets leelijks te vervaardigen. En dat is nu het mooie van onzen mo dernen tijd dat we weer naar de oude handwerken teruggrijpen, maar dat we het doen met smaak en kunstgevoel. Tallooze dames bezitten weer een weefstoel. En het is een genot, de mooie zelfgeweven kleed jes, kussens en tafelloopers te bewonderen. Het meest moderne studentje haakt en breit weer, dat het een lust is. Maar wat is er een streven op dit gebied naar mooie vormen, naar goede kleurencombinaties. Jumpers en shawls en gebreide taschjes, wat zien we daar de smaakvergissingen, die ook nu voorkomen, daargelaten, heel veel goeds en moois in. Onze tgd waardeert weer het handwerk. Wanneer een goede vriendin ons met onzen verjaardag zes zakdoekjes schenkt met een eigenhandig open zoompje versierd, zgn we daar blijer mee dan met hét fijnste zijden doekje. En zoo komen we er steeds weer toe, ook onze kleeding weer zelf te vervaardigen. Of, indien dit onmogelijk is, ze tenminste eigenhandig te versieren. En dan kunnen we, met een klein beetje handigheid slechts, wonderen doen. Met een zijden of kanten kraagje, waarin we iets van onzen persoonlijken smaak gelegd hebben, wordt het eenvoudigste japonnetje tot een artis tiek toiletje. Er is zóóveel moois op kra- gengebied en juist voor de handwerkende vrouw liggen daar tallooze moeilijkheden. Iets heel aparts geeft onze eerste afbeel ding. De eenige versiering van dit zeer eenvoudige japonnetje is de mooie kraag, waarvan de reepen met een fijn gehaakt entredeuxtje aan elkaar zijn gezet en het geheel met een picootje ia omwerkt. Op dezelfde wijze zijn de elegante lange man chetten gemaakt. Wie goed kan borduren, kan beeldige kragen maken, met open Engelsch bor duursel. Bij een licht avondtoiletje kan een luchtige kraag van doorgestopte tulle bui tengewoon fijn staan en zeer flatteus voor een jong meisje. Wie minder geduld heeft, kan alleraardigste effecten bereiken met kleurig wolborduursel, een werkje dat vlug gaat en een eigen charme geeft. Ook met de kruissteek kan men moolö dingen maken, in het genre van Koe- meensch of Russisch borduursel en als ver siering oneindig veel mooier dan een ge* Kocht gallonnetje. Wilt ge u aan iets heel moois wagen» maak dan een zeer chique bolero voor een avondjapon. Deze bolero neemt ge van lamé, gebrocheerde zijde of, iets dergelijk' Vervolgens brengt ge er een grillige lijnen* warreling op aan, die ge met zwarte zijd0 doorstikt. De bolero wordt met ZAvarte zijdö gevoerd en met een grooten gitten knoop gesloten. WILHELM!^'

Vlissingse Courant | 1934 | | pagina 6