Aardige kinderkleeren voor den zomer. GEMENGD NIEUWS uoor 'Pluimveehouders NOOTJES De firma De Groof Co., agente van cle N.V. Rotterdamsche Lloyd meldt, dat de boottrein, in aansluiting op het mailschip „Slamat", hetwelk hedenmorgen te Mar seille wordt verwacht, Woensdag 9 Mei om 7.14 uur te Roosendaal, om 8.11 uur te Rot terdam D.P. en om 8.44 uur te Den Haag H.S.M. zal arriveeren. Uit bezuinigingsoverwegingen zullen op 24 Mei a.s. 72 werklieden by den dienst der gemeenteveren te Amsterdam ontslagen worden, Volgens een voorloopige opgave Is te Rotterdam opgave gedaan van ruim 36^ millioen verzwegen vermogens en te Haar lem yan 14 millioen. t Op het baanvak RotterdamDordrecht is gisteren de officieele proefrit gehouden met den electrischen trein. De hoogst be reikte snelheid bedroeg 115 K.M. per uur. De rit van de Beurs naar het D.P,-station duurde 2 minuten, v* Het voorjaarsfeest in den Dierentuin te "s-Gravenhage, de veelbekende verkapte kermis, is Zondag door ruim 15.000 perso nen bezocht, 9**. Zaterdagmiddag is in de uiterwaarden yan Dreumel een das ontdekt. Het dier werd door 2 jongens achtervolgd en in het water gedreven. Hierna slaagden de jonge lui er in het beest levend te vangen. Een rijksveldwachter achtte het dier gevaarlijk yoor de omgeving en doodde het met een revolverschot. De das woog 23 pond, Voor de vacature van secretaris van de Kamer van Koophandel te Kampen hebben zich 300 sollicitanten aangemeld, van wie het meerendeel een academischen graad heeft behaald. s Wegens gebrek aan afzet hebben de vier staats- en de acht particuliere steenkolen mijnen in Limburg Zaterdag niet gewerkt. De Belgische kabinetsraad heeft het wetsontwerp goedgekeurd inzake het ver bod tot het dragen van uniformen vooralle politieke organisaties met een militair ka rakter, Het aantal werkloozen In Engeland be droeg op 23 April 2.148.195, d.i. 53.382 min der dan op 19 Maart en 549.439 minder dan het vorig jaar op hetzelfde tijdstip. tuurlijk ook moet leiden tot het geven van nieuwe levensnormen aar. de toekomst. Scherp critiseerde Rosenberg het optre den van veel professoren en confessioneele kringen, die, zoo zeide hij, een tamelijk concentrischen strijd voeren. Wij zien dien strijd echter niet met angst tegemoet, aldus spreker, en denken er niet aan deze heeren .tot martelaren te maken. Wij beleven thans, vervolgde Rosenberg, een innerlijke reorganisatie van den staat en van het geheele Duitsche cultureele leven. Wanneer de idealen door de geheele natie worden gesteund, zal Duitschland zich door de moeilijkheden heen werken en weer een sterke staat met een bloeiende yolkscultuur worden, I PARTIEELE AMNESTIE IN OOSTENRIJK. Het ministerie van justitie heeft aan de presidenten der beide strafgerechten een decreet gericht, dat verordeningen bevat voor de begenadiging van de deelnemers aan de revolutie van Februari, welke zich in hechtenis bevinden. Alle leden van den Schutzbund, die zich naar aanleiding van de sommatie van den Bondskanselier vrij willig hebben aangemeld, zullen worden .begenadigd. Voorts zullen de leden van den Schutz bund, die zich bij de plaatsen, waar gestre den werd, ophielden, doch niet deelnamen aan de gevechten, niet verder worden ver volgd, Men verwacht, dat ongeveer 400 van de 1600 nog gedetineerd „Schutzbundler" bij deze actie zullen worden betrokken. DE VERNIEUWDE VLAAMSCHE FRONTPARTIJ. De correspondent van „het Vad." te Brussel meldt Voor de eerste maal sedert de oprichting van het Vlaamsch Nationaal Verbond, dat, in vele plaatsen, de vroegere Vlaamsch- Nationale Frontpartij heeft vervangen, is Zondag weer te Kester, in het Zuid-Westen van Brabant, een „landdag" gehouden, die zeer druk was bijgewoond. Door het V.N. V. waren strenge ordemaatregelen getroffen, ten einde het verstoren van deze bijeen komst door de afdeelingen van de socialis tische anti-oorlogsliga, die in het V.N.V. een min of meer fascistisch gezinde orga nisatie zien, te voorkomen. Sterke groepen van de Vlaamsch-Nationale Verweers-or- ganisaties bevonden zich in de streek. Een toerauto, gevuld met leden van de roode anti-oorlogsliga, werd tot terugkeeren ge dwongen. De landdag zelf gaf geen aanleiding tot incidenten. In het dorp, waar de „leider" van het V.N.V., het gewezen Kamerlid De Clercq woont, werd een optocht gevormd, die zich naar den „IJzeren Man" begaf, op den top van een heuvel, die geheel Zuid- West-Brabant beheerscht. Onder de aanwezigen bevond zich ook dr. A. Borms. Na het défilé hield de heer De Clercq, haven. op den heuvel* een lange rede* waar in hh" het programma van het V.N.V. als volgt samenvatte Wij willen den organischen volksstaat, opgedolven uit de Nederlandsche traditie, met gewaarborgde volksmedezeggenschap en volkscontrole en die niets te copieëeren heeft van het Maurassisine, noch van het Italiaansch fascisme, noch van het Duit sche Hitlerisme. De staatsordening die we voorstaan kan slechts toegepast worden in een Dietschen volksstaat. De onnatuurlijke Belgische staatsorde hebben wij niet te re gelen. Doch ook niet te vergeten, dat we in België leven en zelfs eiken schijn ver meden er toe bij te dragen het Belgisch fascisme in de hand te werken. Wij hebben er alle belang bij uit de wanorde en de anarchische ongebondenheid van den Belgi schen staat alles te halen wat bevorderlijk zou zijn voor onzen strijd. Ook ons hard nekkig te verzetten tegen elke versterking van het staatsgezag en de inkrimping der grondwettelijke vrijheden. In deze houding is niets onlogisch, omdat in onze opvatting- alle hervorming van staat en economie ge bonden blijft aan het bestaan van een ge zonden nationalen grondslag, die in den Belgischen staat afwezig is. Daarom op het gebied der staatsordening alleen vast legging der groote lijnen, die regeling der détails wordt overgelaten aan onze theo retici. Verder verklaarde de „leider" nog, dat mocht België zich door Frankrijk in eea nieuwen oorlog laten wikkelen, het V.N.V. aan al zijn leden de verplichting zou op leggen aan het mobilitatiebevel geen ge volg te geven. VERDEELING VAN RUSSISCH GOUD. In 1917, vóór de revolutie in Rusland, werd er bij een bank te Stockholm, de Enskildabank, door een Russische bank voor een waarde van 5 millioen roebel aan goud gedeponeerd in verband met een cre- diet-transactie. Tengevolge van de revolu tie kwam er van deze transactie niets. Sedert zrjn er herhaaldelijk onderhande delingen gevoerd tusschen de Zweedsche bank en de Sowjet-regeering, die aanspraak op het goud maakte omdat het voor reke ning van den Russischen staat zou gedepo neerd zrjn. De Zweedsche staat mengde zich in de zaak daar hij ook nog vorderin gen op de Sowjet-Unie had o.a. voor trans porten door het Zweedsche Roode Kruis. Verleden jaar is er eindelijk een regeling tot stand gekomen, die door den Zweed- schen Rijksdag werd goedgekeurd, waarbij het goud ter waarde van 14 millioen kro nen verdeeld werd tusschen den Zweed- schen staat, de Sowjet-unie en de Enskilda bank. Na aftrek van de kosten, door den Zweedschen staat gemaakt voor bovenge noemde transporten, werd van het Russi sche goud een kleine 4 millioen kronen op de begrooting gebracht als toevallige bate. De regeering had voorgesteld van die 4 millioen één millioen te verdeelen onder de door de revolutie uit Rusland verdreven Zweden, die alles in den steek hadden moe ten laten, welke verdeeling zou geschieden naar evenredigheid van de door dezen ge leden verliezen. Dit voorstel is dezer dagen in den Rijksdag aan de orde geweest, doch er was inmiddels door de commissie uit den Rijksdag, welke het voorstel in behan deling had gehad, een compromis-voorstel gedaan waarbij er een fonds zou worden gesticht van 2 millicon kronen, uit de rente waarvan 750.000 kronen per jaar, steun naar behoefte zou worden verleend aan de uit Rusland gevluchte Zweden. Dit voorstel is thans door de beide 'amers van den Rijksdag aangenomen. Het besluit heeft bij de betrokkenen groote ontstemming ge wekt zij hadden gewild, dat het geld onder hen verdeeld zou zijn (zooals de regeering oorspronkelijk had voorgesteld) nadat het bedrag tot het dubbele zou zijn verhoogd. DE REGELING DER OORLOGS SCHULDEN. De „speaker" van het Amerikaansche Representantenhuis, Rainey, heeft in een persconferentie verklaard, dat, naar hij verneemt, president Roosevelt een regeling in zake de oorlogsschulden met Finland wil treffen. Finland is het eenige land, dat bij de betaling niet in gebreke is gebleven. Roosevelt, aldus verklaarde Rainey verder, ztl, na het sluiten der overeenkomst soort gelijke verdragen met andere landen aan bevelen. De regeling met Finland zal de overige wereld laten zien, wat Amerika zal doen, indien de staten, die met hun betalin gen achterstallig zijn, zouden verklaren hun betalingen te verrichten. In bepaalde kringen wordt opgemerkt, dat zich moeilijkheden zouden voordoen, door alle debiteuren op dezelfde wijze te behandelen. Men verwacht, dat de aan staande boodschap van den president den vorm aan zal nemen van een rapport over den stand der bepalingen. Men herinnert ook aan de onverzettelijke houding van het Congres ten aanzien van de schulden, toen Hoover indertijd zijn moratorium afkondig de. Senator Johnson heeft in den Senaat critiek geoefend op de landen, die slechts symbolische betalingen verrichten. Hij ver klaarde, dat zijn wet, waarin zooals be kend, bepaald wordt, dat aan staten, die in gebreke zijn gebleven, geen credieten mo gen worden verstrekt, volgende maand in werking zal treden. AMERIKA GAAT DE ZUINIGHEID BEGRIJPEN. Een Amerikaan geeft meer nonchalant een dollar uit, dan wij een gulden. Zoo was het althans. Maar er is zooiets als een crisis over de wereld gegaan en die heeft ook den Amerikanen meer bedacht zaamheid bijeengebracht. Ze gaan begrijpen dat ze hun vroegere royaliteit ietwat moe ten inperken. Wat Amerika aanpakte, was het steeds gewend met ruime hand te doen. Zoo wer den de Amerikaansche ambassades in het buitenland zeer duur. Daar moet gege ven de tegenwoordige tijdsomstandigheden een einde aan komen, heeft het demo cratische lid van het Huis van Afgevaar digden Raymong Cannon gezegd en hij heeft een wetsontwerp opgesteld, om de uitgaven van de Amerikaansche ambassa des in het buitenland tot 300.000 dollar te beperken. Het inrichten van de ambassade te Mos kou heeft niet minder dan een millioen dollar gekost. Het was een goed ding, aldus deze afgevaardigde, om sovjet-Rusland te erkennen, doch het is een slecht voorbeeld voor de Russen om daartoe zulk een be langrijk bedrag uit te geven. Cannon verklaart, dat andere mogendhe den in Washington ambassades hebben, welke niet meer dan 300.000 dollar per jaar kosten, doch de Amerikaansche vertegen woordigingen kosten meer dan een millioen dollar. De Amerikaansche ambassade te Parijs bijv. kost 1.295:000 dollar per jaar, die te Rome 1.145.000 dollar en te Buenos-Ayres 1.275.000 dollar per jaar. Als de buitenlandsche mogendheden deze groote uitgaven zien, aldus besluit Cannon, is het dan een wonder, dat zij hun oorlogs schulden niet aap ons betalen Inbraken. De vorige week zijn te Kampen en ook te Zwolle in enkele villa's inbraken' gepleegd waarbij gouden en zilveren sieraden en ook geld gestolen is. Het vermoeden won veld, dat Amster- damsche inbrekers deze kraken hadden ge zet en vrij spoedig waren twee der vermoe delijke daders opgespoord. Op verzoek van den burgemeester van Kampen speurde de Amsterdamsche re cherche nog naar twee medeplichtigen, die echter onvindbaar, waren. Een der gezochten echter bevindt zich thans ook in arrest. Deze man, een 26-ja- rige koopman en een oude bekende van de politie, was niet thuis toen de recherche zich aan zijn woning vervoegde, maar gïs- termorengen vervoegde deze man zich aan het politiebureau-Raampoort, waar hij, ver ontwaardigd kwam informeeren, waarom de recherche aan zijn woning was geweest. Daar er een verzoek van den burgemeester van Kampen tot opsporing en aanhouding van dezen man was, kreeg hij geen gele genheid meer het bureau te verlaten, maar werd hij in arrest gesteld en naar het hoofdbureau overgebracht. Vandaar is de man op transport naar Kampen gesteld. Vergiftiging nog onop gehelderd. Het vergiftigings- geval aan de Waardgracht te Leiden, waar het echtpaar De B. na het eten van - ge stoomde makreel-ernstig ongesteld is ge worden en aan de gevolgen waarvan de man Zondagmorgen in het Academisch ziekenhuis is overleden, schijnt moeilijker op te lossen te zijn dan men aanvankelijk dacht. Het staat vast, dat men in het perceel Waardgracht 124 Donderdag gestoomde makreel heeft gekocht, welke dienzelfden dag is gegeten. De man at er een behoor lijke portie van, de vrouw daarentegen een klein stukje. Nog denzelfden nacht werd de man onwel, hetgeen zich zoo ern stig liet aanzien, dat hy naar het Acade misch ziekenhuis m est worden overge bracht. De vrouw is gisteren naar het Aca demisch ziekenhuis vervoerd. Op het oogenblik zyn verschillende des kundigen aan het onderzoeken of de visch giftige bestanddeelen heeft bevat toen ze gekocht werd, dan wel, eenmaal gekocht vergiftigd is gewo 'den. Een meening, die échter zich steeds meer aai. de onderzoe kers opdringt is, dat de visch, eenmaal ge kocht, besmet is door typhusbacillen en men hier .e doen heeft met een zeer ernstig geval van paratyphus. Een definitief oor deel kon over de juiste oorzaak nog niet worden gegeven. De toestand van de vrouw was gister morgen naar oma' ndigheden redeiyk wel. Met een brandend pe troleumstel gevallen. Zondagavond had de vrouw van een land bouwer, wonende in de Hooge Valk bij Lunteren, het ongeluk, dat zij met een brandend petroleumstel, dat zy naar een ander vertrek wilde brengen, kwam te val len. De vrouw geraakte in brand en werd zoo ernsitg met brandwonden overdekt, dat zij aan de gevolgen overleed. Waar zijn de visschen van de Westkust gebleven? Er was een tijd, zoo meldt de United Press, dat de kunstwateren van Frankrijk wemelden van allerlei visschen. De vis schers van Bretagne, Normandië en van dc Vendée waren welgestelde lieden en de vis- scherij bloeide. Doch door een geheimzinni ge oorzaak verdwenen plotseling de vis schen, zonder dat iemand zeggen kon waar heen. Deze verdwijning had zoo onver wachts en snel plaats, dat er geen sprake kon zijn van een uitputting der vischgron- den. Op het oogenblik zrjn er nog wel ma krelen, sardines en tongen aan de Atlanti sche kust, doch andere vischsoorten zijn er niet meer. De Fransche visschersvlocten moeten voor de haringvangst naar IJsland varen en de kabeljauwvangst in de buurt van New Foundland uitoefenen. Hierdoor wordt jaarlijks een zoo groot verlies aan menschenlevens en schepen geleden, dat de visschers voortdurend bij de regeering om steun aandringen. Daarom moeten nu in de komende dagen vijf regeeringsschepen op zoek naar de verdwenen visschen. Met des kundige en wetenschappelijke lieden aan boord zullen zij tot den herfst op de zee rondvaren en dé verblijfplaa .s der Fransche visschen vaststellen. Het schip „Président Theodore Tissier" zal zijn werk vanuit Lorient beginnende „Dubourdieu" ter hoogte van kaap St. Malo, de „Gaston Ri vier" bij de Vlaamsche banken en twee schepen in het Kanaal. Het geheele oostelij ke deel van den Atlantischen Oceaan zal worden afgezocht. Valsche passen. Blij kens berichten uit Oslo, heeft de Duitsche geheime politie onlangs een bekend agent van de Komintern gearresteerd, die in het bezit was van een Noorsch paspoort en voorgaf Noor te zijn, hoewel men geconsta teerd moet hebben, dat hij Duitscher is. Men vermoedt, dat ziel in Noorwegen een communistisc' centrale bevindt, waar echte Noorsche passen met behulp van valsche stempels voor partijgenooten in den vreemde gereed gemaakt worden. De po litie heeft de zaak al eenigen tyd in onder zoek en zal een scherpe controle op vreem delingen uitoefenen. Volgens Tidens Tegn, heeft omstreeks den lsten Mei te Oslo een conferentie van communisten uit de Scandi- naafsche landen plaats gehad, waar orders van Moskou uitgedeeld zijn. Een avondblad weet te vertellen, dat den laatsten tijd al daar opmerkelijk veel telegrammen uit Rusland zijn ontvangen en uit „Ny Dag", het communistisch hoofdorgaan blijkt, dat een afgezant van M skou, een zekere Ding ier, een onderzoek naar de actie der Zweed sche communiste .1 heeft ingesteld, dat vrij onbevredigende resultaten opleverde en er toe zal leiden, dat verschillende verande ringen in de partijleiding worden onderno men. Dronken lui beschieten 14 uur lang de politie. Het kleine Fransche stadje Auxerre heeft deezr dagen een schrikkelijken nacht beleefd. Uit een drinkgelag ontwikkelde zich een woeste schietpartij, welke tenslotte daarheen leid de, dat twee inwoners zich in hun huizen verschansten en veertien uur lang de po litie met revolver- en geweerschoten op een afstand hielden. Bij het aanbreken van den dag gelukte het eindelijk den burgemeester de revolverhelden tot rede te brengen. In- tusschen bleven drie gewonden op het slag veld achter. Het drama was begonnen in een café, waar een verjaardag werd ge vierd. Toen de politie kwam opdagen, werd deze met kogels ontvangen. Een der beambten werd gevaarlijk in den buik getroffen. Toen de politie zich terugtrok om versterking te halen, liepen de revolverhelden naar hun woning, waar zij de politie op een levendig Wenken Beenzwakte bij kuikens. Bij verschillende koppels komen in dezen tijd van het jaar gevallen van heenzwakte voor. De kuikens die eerst goed gezond en vlug ter been waren, worden minder be. wegelijk. Ze blijven meer zitten en loopen moeilijker. Spoedig treden ziekteverschijn selen duidelijker op en gaan de diertjes doorzakken in de beenen. Vaak wordt dit zoo erg, dat het loopbeer geheel op den grond komt en ze dus met de hiel den bo dem rakende voor het hok rondscharrelen, De oorzaak er van is een gebrek aan vitamine D., een stof, welke voor het groeiend organisme onmisbaar is. Dikwijls ziet men de aandoening optreden bij kui- kens die langen tijd achter glas gehouden zijn, zoodat de natuurlijke vorming van het vitamine onder invloed van de ultraviolette stralen uit het zonlicht niet plaats kunnen vinden, daar deze laatste door glas tegen gehouden worden. Ook wanneer het langen tijd achtereen donker bewolkt weer is geweest, komt de aandoening wel voor, omdat het daglicht dan ook weinig ultra-violette stralen bevat. Het best kan men de meest zieke dieren opruimen, daar deze in de meeste gevallen toch naderhand de schadelijke nawerking van de ziekte nog ondervinden. De anderen geeft men door het voer, 2 gewichtsdeelen levertraan op 100 gewichtsdeelen voer. Denk er echter om goede levertraan van betrouwbare firma's te nemen, want op dit gebied bestaat helaas heel wat misleiding en bedrog. Als voorzorg dient men bij een langdurig verblyf achter glas of bij aanhoudend don ker weer ook levertraan te geven. Nadruk verboden. Dr. W. v. R. geweervuur tracteerden. Het gelukte niet het huis binnen te dringen. Daar 't huis gemeente-eigendom was, wilde men niet met handgranaten gooien. Den geheelen nacht werden aan beide zijden schoten gewisseld. De politie overdacht reeds militairen te hulp te roepen om met traangas de mis dadigers te overmeesteren. Toen kwam de burgemeester tusschenheide. Geheel alleen, met een zakdoek zwaaiend, ging hij op het huis toe. Hij riep de gebarricadeerde bur gers toe. zichzelf niet in het ongeluk te storten. Hy wist wel, dat zij bedronken wa ren en hij zou voor het gegrecht voor hen in de bres springen. Hy zou verder zorgen, dat hen nu niets kon overkomen. De schie ters waren klaarblijkelijk nuchter geworden PARIJSCHE MODEBR1EP Versiering met cretonne bloemen. Nopjesstoffen Moeder heeft een schattige jurk voor baby gemaakt. Het stofje is maar heel eenvoudigxchtblauw katoen. Maar ze vond nog een oude lap cretonne, waar ze met St. Nicolaas doozen mee had bekleed. Daar knipte ze met een schaar voorzichtig de bloemen uit en naaide die als een rand geheel rondom onder langs het rokje. Het resultaat is alleraardigst, die vroo- lijke bonte bleomenguirlande op het zachte blauw. Iedereen roept er over. Nu gaat ze nog een leuke jurk maken van naturel-kleurige shantung. Als ver siering komt er °.en dubbele rij geborduurde roode moezen langs den rok en boven langs den hals. Dat is niet buitengewoon veel werk. De moezen worden heel groot ge nomen zoodat er misschien zestien op den rok voorkom ei en veel minder nog aan den hals. Moezen, noppen en stipjes zijn een alleraardigste versiering voor kindergoed en dezen zomer zullei. we ze zeker heel veel zien zoo klein als speldenknoppen en zoo groot als chocolade-flikken en alle maten daartusschen. Zijn de moezen niet ingevuld, da': wil zeggen, zijn het alleen maar kringetjes, zoo komen ze in nog grootere maten in grootte, om maar eens bij confiseurstermen te blyven, van oublies. hoedje van soepele zandkleurige zomer- wol. Het tweede kindje is gestoker» in een leuk nopjesjurkje van wit met licht-blauw. En de kleine jongen draagt een gebreid pakje van iuze wol met een ceintuurtje om het middel. Ook de gebloemde katoenen en cretonnen stofjes, zijn uiterst geschikt voor zomer- dracht. Frisch en fleurig staan ze voor het kleine goed en ze zijn bovendien minder gauw vuil dan effen stoffen. Kinderen be hoeven dan bij het spelen en ravotten niet voortdurend om hun schoone jurkjes en pakjes te denken, wat voor henzelf zoowel als voor moeder een groot gemak is. Heeft de kindermode voor dezen zomer eigenlijk groote wijzigingen ondergaan Indien we goed opmerken, zoo zien we dat de verandering hoofdzakelijk bestaat in de kleinigheden. Sinds we zoo verstandig zijn onze kinderen rationeel te kleeden, dat wil zeggen in overeenstemming met hun leef tijd en met de eischen van hun groeiend lichaampje, verandert de mode niet meer zoo sterk. Kleine meisjes dragen niet *eer Over het algemeen is er niet veel noodig oreen kindje leuk te kleeden. Het aloude bekende spreekwoord, dat de eenvoud het kenmerk van liet ware is, gaat nergens zoo op als bij kindergoed. De leukste jurk kun nen we bederven door een ietsje teveel garneering, het mooiste manteltje verliest zijn bekoorlijkheid als we het te gekleed maken. Zijn bijv. de drie peuters van onze eerste teekening niet aardig gekleed En toch zijn de kleertjes maar simpel. Het eerste meisje draagt een manteltje en Imitatie-dameskleeren, maar heboen baar eigen, speciale kleeding. Alleen in kleinig heden sluit deze aan de heerschende mode aan. Zoo vinden we by kinderkleeren even eens het ruime pofmouwtje, schouderkra gen, pelerines fichus, die met strikken slui ten. En bij de grootere meisjes treffen we de jurken aan, die uit twee verschillende stoffen gemaakt zijn, zelfs de blouse en rok. Nu de groote dame3 nie: meer buiten handschoenen kunnen, dragen ook de klein tjes by bijzondere gelegenheden handschoe nen bij het enkele jurkje. Het middel is op zyn plaats. Het rokje valt ruim. E® kleuren zijn licht en vroolijk in één woord het is een mode waarover elke moe der tevreden kan zyn, WILHELMINE.

Vlissingse Courant | 1934 | | pagina 2