SPORT BURGERLIJKE STAND De pot hachtige die hun en door verdeeld en (ba- eigen- welke ort be- bereiken urn Jl- De wijf. dik als it met i tanden, lerkaak WEERBALANS. (Volgens de statistiek van De Bilt was 1933 in zijn geheel genomen normaal in temperatuur en hot aantal uren zonneschijn was tien procent boven normaal). f, Wordt weer tijd voor de balansen Na 't verscheiden van het jaar, En De Bilt is, meteorisch, Weer het' eerste daarmee klaar. Drieëndertig, is de slotsom, Bracht geen crisis in het weer, De balans is thermometrisch In volmaakt gebalanceer. Drukkend warm in zomervlagen, Koud in aanvang en besluit, In het eindtotaal der dagen Koud in aanvang en besluit, In het eindtotaal der dagen Komt het kiele-kiele uit, Met zijn zonneschijnproductie Was het hooger in totaal. En het sleet ons, dankb'ren klanten, Tien procent boven normaal, Voor de eerste resultaten Van het jaar, dat van ons ging. Is dit, naar malaisenormen, Lang geen kwade rekening, Vele die straks zullen volgen Op meer commercieel gebied, Durf ik wel bij voorbaat zeggen, Zijn zoo evenwichtig niet. Onder nul zal voor de meesten Wel de droeve slotsom zijn, Want een omzet die een winst bracht Is daar zelfs niet meer in schijn. („Utr. Dagblad"). P. GASUS. RECHTSZAKEN Rechtbank te Middelburg. Zitting van 5 Januari 1934. J. M. F., 50 jaar, slager te Oost en We3t Souburg, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij hij, wegens een aan keuring onderworpen slachtdier zonder vergunning slachten, werd veroordeeld tot 14 dagen hechtenisstraf met last tot open baarmaking van de uitspraak in de Pro vinciale bladen op kosten va.n den veroor deelde. Eisch Bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep, Zondagssluiting te Zoutelande. G. G., 30 jaar, caféhouder te Zoutelande, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middel burg, waarbij hp, wegens in de gemeente Zoutelande, als houder van eene voor het publiek toegankelijke inrichting, deze in richting met aanhoorigheden des Zondags niet den geheelen dag gesloten houden, werd veroordeeld tot een geldboete van 0.50 of 1 d. h. De verdere behandeling dezer zaak werd uitgesteld in afwachting op een uitspraak van den Hoogen Raad in verband met een soortgelijke overtreding. Eveneens werd de behandeling der zaak tegen G. P., 45 jaar, pensionhouder te Zou telande, aangehouden, die, wegens gelijke overtreding, eveneens door den Kanton rechter te Middelburg was veroordeeld tot een geldboete van 0.50 of 1 d. h. S. B., 25 jaar, volontair ter gemeente secretarie te Aagtekerke was in hooger be roep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij hp, wegens het als bestuurder van een motor rijtuig in een bocht binnen de bebouwde kom met hetgeen door hem wordt bestuurd, niet de rechterzijde van den weg houden, werd veroordeeld, tot een geldboete van 10 of* 10 d. h. Eisch Bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep. M. C. v. d. L., 21 jaar, fruitkweeker te Kloetinge, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij, wegens zonder voorzien te zijn van een jachtacte zich met een schietgeweer buiten openbare wegen en voetpaden bevinden, werd veroordeeld tot een geldboete van 100 of 50 dagen hech tenis en bevel tot uitlevering van het niet in beslaggenomen geweer of te betalen de waarde daarvan ges chat op veertig gulden subs. 50 dagen hechtenis. De Ambtenaar van het O. M. bij genoemd Kantongerecht was eveneens in appel gekomen. EischVernietiging van het vonnis, doch dezelfde straf. J. H., 38 jaar, broodbakker te 's-Gra- venpolder, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij, wegens als bestuurdei van een motorrijtuig de linkerzijde van den weg houden, terwijl dit niet noodzakelijk is voor het uitwijken bij het inhalen van mo torrijtuigen enz. werd veroordeeld tot een geldboete van 10. of 10 d. h. en toewijzing van de civiele vordering tot een bedrag van 25 te betalen aan M. de Munck te Kruiningen. Eisch Bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep. J. V., 38 jaar, commissionair te Wissen- kerke, was in hooger beroep gekomen te gen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij, wegens als bestuurder van een motorrijtuig daarmede over een weg rijden, zonaer dat het motorrijtuig is voorzien van een nummer, dat behoorlyk Is verlicht, werd veroordeeld tot een geld boete van 15 of 10 d. h. Eisch Bevestiging van het vonnis waar van hooger beroep. J. K., 34 jaar, landbouwer te St. Lau rens, had zich te verantwoorden wegens het doen van een valsche opgave aan cn- Commissie der Centrale Landbouw Onder linge. Zijn arbeider C- had op 19 October jl. ge vochten met een anderen arbeider en ha-i daarbij een wond aan oog en rechter slaap opgeloopen. K. had aan de Commissie voorgegeven, dat zijn knecht C. bij het lossen van sui kerbietenkoppen op een met paarden be spannen wagen had gestaan. De beesten zouden er plotseling van door zijn gegaan met het gevolg dat C. op de bodemplank van den wagen zou zijn terecht gekomen, waardoor hij de verwondingen aan oog en slaap zou hebben opgeloopen. Na deze aan gifte zou verdachte een aangifte-formulier waarin een en ander stond omschreven hebben onderteekend, wetende dat zulks niet waar was, om aldus een uitbetaling voor het aan C. zgn. overkomen ongeval te bekomen van bedoelde Ongevallen Com missie der Centrale Landbouw Onderlinge. Doordat de secretaris dier Commissie evenwel langs anderen weg tijdig van de onwaarheid van de beweringen van ver dachte op de hoogte kwam, kon het opzet van verdachte tijdig worden voorkomen. Verdachte was verschenen en bekende het biljet valschelijk te hebben ingevuld. Hij had een en ander gedaan, omdat hij ongerust was dat hij anders de dokterskos ten zou moeten betalen. De get. Abrahamse gaf een uiteenzetting van het voorgevallene en beweerde, als het niet was uitgekomen, er nadeel voor de maatschappij zou zijn ontstaan, die dan de vergoeding zeker had uitgekeerd. De Officier van Justitie, vorderde een geldboete van 50 of 10 d. h. in aanmer king nemende dat verdachte overigens gunstig bekend staat. Aan J. F. E., 30 jaar, landbouwer te Stoppeldijk, was ten laste gelegd, dat hij in het tijdvak tusschen 18 April 1933 en 4 September 1933 te of nabij Stoppeldijk, een circa zes jaren oude lichtbonte koe en een bont varken, waarop krachtens de wet ingevolge beschikking van den President der Arrondissements-Rechtbank te Mid delburg, op 18 April 11. door den fungee- rend deurwaarder bij het Kantongerecht Hulst, beslag was gelegd, en van welke dieren hij, verdachte, als bewaarder optrad, opzettelijk aan gemeld beslag heeft ont trokken, hebbende hij zich in dat tijdvak aldaar van die dieren ontdaan, zoodat deze op 4 September 11. niet meer aanwezig waren. Eisch 25 of 10 d. h. A. J. V., 47 jaar, landbouwer te West- dorpe, was in hooger beroep gekomen te gen een vonnis van den Kantonrechter te Terneuzen, waarbij hij, wegens het voor handen hebben van varkens, die niet waren voorzien van een oormerk, werd veroor deeld tot een geldboete van 40 of 10 d. h. Eisch Bevestiging van het vonnis met uitzondering van de straf, 25 of 10 d. h. Uitspraak in alle zaken 15 Januari a.s. LUCHTVAART DE POSTJAGER VERTROKKEN EN WEER TERUGGEKEERD. Gisterenavond om drie minuten over achten in Indië wees de klok elf minuten over drie is de „Postjager" van het vlieg veld Tjilitan bij Batavia opgestegen om te trachten binnen enkele etmalen het moeder land weer te bereiken. 's Morgens had het vliegtuig in Bandoeng nog proefgevlogen en is de nieuwe antenne bevestigd. Ook is het daar geheel nagezien en toen allés in orde werd bevonden, ver trok de jager naar Batavia, vanwaar uit de groote sprong zou worden gemaakt. Aanvankelijk was, zooals men weet, het vertrek op 1 uur in den nacht bepaald, doch later is dit op 3 uur gesteld. Dit had echter niets te maken met motorstoornis of iets dergelijks, maar lag alleen in het feit, dat de vliegers, nu er zooveed mail was, niet zoo veel benzine wilden innemen. Eerst had het in de bedoeling gelegen om naar Alor- star te vliegen, waar men met daglicht wilde arriveeren. Nu moest de afstand ech ter korter gemaakt worden en zou men in Singapore landen. Daar men hier echter ook bij daglicht wilde landen moest men nood zakelijkerwijze wel iets later vertrekken. Dank zij de radio was met Indië ook heel Nederland weder in staat het gebeuren op het vliegveld te volgen. De Bataviasche ra- diovereeniging had het initiatief genomen tot deze uitzending, welke door de poste rijen naar Nederland werd doorgegeven en via Kootwijk-Radio naar onzen omroep. Over het geheel genomen was de uitzen ding ook dezen keer heel goed en ontelbare Nederlanders hebben de spanning der laat ste kwartieren kunnen meebeleven en het geronk der drie zware motoren kunnen hooren, dat tenslotte langzaam wegstierf in den tropischen nacht. Op het vliegveld waren naar schatting ongeveer 1000 personen aanwezig, wat, in verband met het vergevorderde nachtelijk uur, vrij veel genoemd mag worden. Allereerst was aan het woord de heer Van Baaien, voorzitter van den bond van radiovereenigingen in Ned.-lndië, die er zijn vreugde over uitsprak, dat ook deze gebeur tenis weer door de radio door geheel Ned.- lndië en naar Nederland kon worden uitge zonden en die aan de P.T.T., welke deze uit zending in Nederland en Ned.-lndië ver zorgden, hulde bracht voor hun werk. Spr. deelde nog mede, dat de uitzending van het vertrek van de „Pelikaan" naar Ned.-lndië uitstekend was geslaagd en dat hij daarover vele rapporten uit Nederland had ontvan gen, die een uitstekende ontvangst meldden. Verder wenschte hij de bemanning een goe de reis. Vervolgens sprak de resident Van Hoek, die de bemanning een voorspoedige reis toewenschte en een behouden thuiskomst in. het vaderland. Dan kwam de chef van de P.T.T. voor de microfoon om op zijn beurt de bemanning een voorspoedige reis en een behouden aan komst in Holland toe te wenschen. Nauwelijks, aldus spr., zijn we bekomen van den indruk van de schitterende pres tatie van de „Pelikaan", of reeds wederom wordt een snelvlucht ondernomen. Het volle succes van deze vlucht wordt de beman ning van harte toegewenscht. Hierna nam de heer De Boer, als verte genwoordiger van het studie-comité „Snel- post Nederland-Indië" het woord, die de be manning namens het comité een hartelijk vaarwel toeriep en een goede reis. Toen was het woord aan de bemanning van den „Postjager", luitenant Asjes het eerst. We zullen, zoo zeide hij, trachten te maken wat wij maken kunnen. Spr. dankte de bestaande organisaties voor de medewer king, die zij nog zouden ondervinden, reeds bij voorbaat. Spr. beslootWij zullen alles trachten te doen zonder eenige risico. Deze woorden werden met een hartelijk applaus ontvangen. Geysendorffer begon met de mededeeling, dat hij eigenlijk heelemaal niets te zeggen had. Alles wat ik te zeggen heb, aldus de piloot, is, dat we er naar verlangen in het vaderland aan te komen. We zullen er van maken wat er van te maken is. Spr. besloot met de mededeeling aan zijn familie in Ne derland, dat hij nog in uitstekenden staat was. De marconist Van Straaten bleek eerst even zoek te zijn, maar ook hij ontkwam er niet aan om een kort woordje te zeggen. En het was kort „Dames en heeren, we gaan aanstonds vertrekken en we hopen, dat we het er goed af mogen brengen". Tenslotte sprak nog de adjudant van den vlootvoogd de heer Wichers, die de beman ning namens vice-admiraal Osten een goede reis toewenschte. Het toestel, dat inmiddels voor de hangar geplaatst was, werd weldra door de menigte omstuwd. Het aanslaan der motoren duurde eenige minuten, maar tenslotte draaiden ze alle drie. Om 8 uur zette de „Postjager" zich in beweging, luid toegejuicht door het publiek en taxiede naar de startbaan. Hier bleef het toestel weer even staan en liet de mo toren even draaien om ze op temperatuur te laten komen. Dan taxiede het weer verder. Steeds sneller ging het over de startbaan, terwijl het toestel in het donker bijna niet meer te volgen was. Om acht uur drie was het toestel los en verdween de „Postjager" in de richting van Meester Cornells en Ba tavia om zijn langen tocht te beginnen. De „Postjager" had weer pech. Na het vertrek van Tjlilitan is de „Post jager" wegens een defect aan de benzine leiding naar dit vliegveld teruggekeerd. De reis is weer voortgezet. Het comité snelpost NederlandIndië deelt mede, dat de „Postjager". te 4.40 uur (Greenwich tijd) te Alorstar is aangeko men. Te 5.20 uur het toestel naar Rangoon vertrokken. Het gedwongen uitstel van het vertrek van den Postjager uit Indië is een bewijs te meer, dat de tocht van dit vliegtuig niet anders is dan een proefvlucht en uitsluitend uit dit oogpunt moet worden bekeken. De Postjager vliegt onder omstandigheden, die men thans nog niet als normaal kan be schouwen zoo brengt b.v. de buitengewoon groote snelheid nog de kans mee op ver rassingen en onverwachte moeilijkheden, welke zich tijdens de vlucht openbaren en dan vaak eerst na verloop van tijd. Wij denken hier aan de antenne, die blijkens de berichten een der oorzaken van het uitstel van het vertrek was. Zooals bekend, is bij den Postjager de sleepantenne vervangen door een boven op den romp van het vlieg tuig gespannen antenne van enkele meters lengte. Dit antennetype is niet voor het eerst bij den Postjager toegepastde K.L.M.-vliegtuigen van de Indië-route heb ben alle een dergelijke antenne, die nimmer aanleiding gaf tot moeilijkheden. Ook de Pelikaan is ervan voorzien en gedurende de geheele prachtige recordvlucht van deze machine heeft er nooit iets aan gehaperd. Tijdens den tocht van den Postjager bo ven ons land, waarbij alle organen aan een strenge beproeving werden onderworpen, werd aan geen onderdeel iets gevonden, dat op een toekomstig defect wees. En toch moest de Postjager den eersten dag al de reis onderbreken wegens motorstoring en raakte bij het verdere verloop van de vlucht ook de antenne soms onklaar. Onge twijfeld zullen de ervaringen, thans met den Postjager opgedaan, leiden tot veran deringen en verbeteringen en zoo zal ook brj de voorbereiding van een volgende vlucht de noodige aandacht worden besteed aan het antennesysteem, waarvan de practische bruikbaarheid reeds lang vaststaat, maar dat blijkbaar voor de omstandigheden, waaronder de Postjager vliegt, een kleine constructieve verandering behoeft, waartoe deze eerste vlucht de noodige gegevens zal kunnen leveren. Het Nationaal luchtvaartfonds. De belangstelling voor het Nationaal Luchtvaartfonds, waarvoor zooals bekeurt mag worden verondeisleid, het Pelikaan- Comité de inzameling heeft geopend, neemt hand over hand toe. Reeds kwamen individueels giiien van particulieren, waai- onder één van 5000, twee van j 1000 r. verscheidene van '500 en minder, terwyi ook girobiljetjes van 0.10 en 0.25 met stroomen binnen liepen bij de kantoren, die zich welwillend met het inzamelen dei gelden hebben belast. Zooals men weet zijn dit N.V. Furnee en Co. bankiers te 's-Gra veuhage, gironummer 3290 Firma Lipp- mann Rosenthal Co., Bankiers te Am sterdam, gironummer 1014Firma K. Mees Zonen, Bankiers te Rotterdam, gironummer 6400 N.V. De Spaarne Bank te Haarlem, gironummer 7218. Huldiging van Sjef Grosfeld. In zijn geboorteplaats Roosendaal heeft men het plan opgevat Sjef Grosfeld, den mecanicien van de „Pelikaan" een aparte hulde te brengen voor zijn aandeel in het succes van de recordvlucht naar Indië. Be reids is een huldigingscomité gevormd, dat de plannen zal uitwerken. Het ligt in de bedoeling den koenen luchtvaara een huldigingstocht door de straten zijner geboortestad te laten maken, alsmede officieele ontvangst door het ge meentebestuur te bereiden en den dag te besluiten met een algemeene huldebetoo- ging door de burgerij in een der gebouwen van de stad. Als voorloopige datum van de huldiging is vastgesteld Zondag 14 Jan. a.s. Biljarten. Voor de voorwedstrij den, welke Maandag a.s. zullen plaats heb ben in het lokaal van den heer C. Elich, Badhuisstraat, zijn de partijen als volgt in gedeeld 121.30 uur PeemanSaes, 1.30 3 uur BoekhoutSaes, 31.30 uur Boek houtHoornick, 4.306 uur Hoornick Saes, 6—7.30 uur PeemanSaes, 7.309 uur PeemanHoornick, 910.30 uur Boek houtHoornick, 10.3012 uur Boekhout Peeman. Voor iedere winnende partij wordt 0.40 bij het gemiddelde gesteld. Hrj, die een alge meen gemiddelde behaalt van boven 8 zon der zijn toegift gemiddelde promoveert di rect naar de 2e klasse. t ALNBES'IEDINGEN De directie der Nederlandsche spoorwe gen heeft te Utrecht aanbesteed de levering van hout, nl. eiken-, grenen-, vuren-, iepen-, iroko en teakhout benoodigd gedurende het le halfjaar 1934. Een en ander in 12 per- ceelen. Ingekomen waren 42 inschrijvings biljetten. De N.V. Houthandel voorheen G. Alberts Lz. en Co. te Middelburg was de laagste voor perceel V bij keuring hout in werk plaats N.S. voor 18578 en voor perceel XI 11489. NUTTIGE WENKEN Koperen naambordjes, deurknoppen, enz. kan men veel langer mooi houden, wanneer men na het poetsen er met een rauwen aardappel over wrijft. Dat houdt ze dagen lang mooi, Een andere methode is het ko-, perwerk .eens in de week met een fluweelen lap met een weinig naaimachineolie af te nemen. Hars is een uitstekend middel om messen of vorken, die in de ivoren of beenen hand vaten los zijn gaan zitten weer vast te zet- zen. Men vult de holte in het handvat met wat tot poeder gewreven hars, maakt de ijzeren pin van vork of mes roodgloeiend en drukt deze stevig in het. handvat. Veeg alle overvloedige hars, die er misschien uit- siepert, af. MIDDELBURG. ONDERTROUWD. J. P. C. Grootjans, 38 j. en D. van Luijk, 33 j. BEVALLEN. E. C. A. de Meijer, geb. Jansen van Ro- sendaal z. C. Adrjaanse, geb. Louwerse, d. H. J. Vroon, geb. Quist, z. MARKTBERICHTEN VEILING MIDDELBURG. 5 Januari. Baksla 6672 ct., veldsla 38 ct., spinazie 3337 ct., spruiten 1024 ct., witlof 1531 ct., koolrapen 14 ct., peen 210 ct., uien 12 ct., kroten 23 ct., roode kool 26 ct., bruine boonen 614 ct., witte boonen 10 20 ct., spruitkoppen 10 ct., sjalotten 2 ct., alles per K.G. cyclame 29 ct., honing 35 37 ct., beide per potrapen 3 ct., prei 15 ct., selderie lVs&V2 ct., knolselderie 17 ct., alles per bos savoye kool 14 ct., roode kool 16 ct., boerekool 2%4 ct., bloemkool 414 ct., andijvie 12V2 ct., alles per stuk tomaten 819 ct. per K.G. APOTHEEK GEOPEND Zondag 7 Januari is de apotheek geopend van mevr. wed. VAN OCKENBURG, Bad huisstraat. STOOMVAARTLIJNEN „Ealoeran" (thuisr. 5 Jan. v. Singapore „1. empo" (uitr.) 5 Jan. v. Southampton ..Kot Gede" 5 Jan. te Rott. van Batavia „Meliskerk" (uitr.) 5 Jan. te Antw. „Nieuwkerk" (thuisr.) 5 Jan. te Momtoss;) „Nijkerk" (thuisr.) p. 4 Jan. Dakar „Po.ulau Brass" (uitr.) 4 Jan. te Port Sai-J „Rietfontein" (uitr.) 4 Jan. te Kaapstad „Se.ooskerk" (uitr.) 5 Jan. te -Melbourne „Sibajak" (thuisr.) p. 5 Jan Sagres „Volendam" (uitr.) g. 4 Jan. Lizard LICHT 0P VOOR AUTO'S, FIETSEN EN VOERTUIGEN. Januari Zondag 7 Maandag 8 4.32 4.33 HOOGWATER TE VLISSINGEN Januari Zondag 7 S.00 17.27 Maandag 8L.K, 5.éS 18.13 AGENDA van publieke vermakelijkheden, vergaderingen, enz. Alhambra-theater. Van Vrijdag 5 tot en met Donderdag 11 Januari„The King of Jazz" en „Twee Vaders." Luxor-theater. Van Vrijdag 5 tot en met Donderdag 11 Januari„De zoon uit Amerika" en „Meineed." Zondag 7 Januari. Louis David's nati- naal cabaret, Concertgebouw, S.15 uur. Dinsdag 9 Januari. Vertooning spreken de film N.C.R.V., Geref. kerk, Paul Krugerstraat, 8.15 uur. Dinsdag 9 Januari. Openbare vergade ring „de Dageraad", Concertgebouw, 8 uur. Woensdag 10 Januari. Openbare voor dracht, Theosofische Vereeniging, Doopsgezinde kerk, 8.15 uur. Donderdag 1 Februari. Uitvoering zang- vereeniging „Looft den Heer", Groote Kerk, 8 uur. RADIO-RUBRIEK Maandag 8 Januari. Hilversum, 1875 M. Algemeen pro gramma, verzorgd door de Vara. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. V. P.R.O. 10.15 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins en gramofoonplaten. 12.00 Vara-kleinorkest o.l.v. H. de Groot. 2.00 Gramofoonplaten. 2.15 Orgelspel C. Steijn. 2.45 Gramofoon platen. 3.15 Pianorecital H. de Bock. 4.00. Gramofoonplaten. 4.30 Kinderuur. 5.00 Va- ra-orkest o.l.v. H. de Groot en gramofoon platen. 6.30 Muzikale causerie P. Tiggers. 7.00 H. J. Marinus Met den lichtbak op stap. 7.20 Vervolg orkestconcert. 7.58 S.O. S.-berichten. 8.00 Uitzending uit het N.V.- Huis te UtrechtDe Stem des Volks, het Utrechtsch Sted. orkest en solisten. Leiding H. Altink. 9.20 Vaz Dias. 9,30 Voordracht M. Beversluis. 9.50 Vervöig concert uit Utrecht. 11.00 Gramofoonplaten. 11.15 De Flierefluiters o.l.v. J. v. d. Horst, Huizen, 296 M. N.C.R.V. 8.00 Schrift lezing en meditatie. 8.15 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst o.l.v. ds. N. P, E. G. v. Uchelen. 11.00 Chr. lectuur. 11.30 Friesche declamatie door mej. D. Tamminga. 12.15 Gramofoonplaten. 12.30 Orgelconcert J. Zwart. 2.00 Voor de scholen. 2.35 Causerie. A. J. Herwig. 3.15 Knipcursus. 4.00 Bijbel lezing door ds. H. J. Jaanus, m.m.v. zang en orgel. 5.00 Concert door H. Hermann, viool en F. Kloek, orgel. 6.30 Vragenuur» 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Vragenuur. 8.00 N.C.R.V. kleinorkest o.Lv. P. v. d. Hurk. 9.00 J. Bolman Edelsteenen door alle eeuwen. 9.30 Vervolg concert. 10.15 Vaz Dias. 10.25 Vervolg concert. 11.00 Gra mofoonplaten. Daventry, 1554 AL 10.35 Morgenwij ding. 10.50 Tijdsein en berichten. 11.05 Le zing. 12.20 Orgelspel T. Jenkins. 1.05 Wes tern Studio-orkest o.Lv. Thomas m.m.v. so listen, bariton en piano. 2.35 Gramofoon platen. 3.20 Sportpraatje. 3.40 Midi. Stu dio-orkest o.l.v. Cantell. 4.20 Concert. A. Lucchesi, viool en M. Cunningham, piano, 4.50 Schotsch Studio-orkest o.l.v. G. Daines. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten, 6.50 Bach's pianomuziek door Fr. Merrick. 7.10, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 „Who was that", luis terprijsvraag. 8.25 „And now follows", revue-programma m.m.v. solisten, koor en orkest. 9.20 Berichten en lezing. 9.55 B.B.C. orkest o.l.v. W. Braithwaite m.m.v. E. Toch, piano. 11.05 Voordracht. 11.10 Het Grosvenor House dansorkest o.l.v. S. Lip ton, Parijs, „Radio-Paris", 1724 AL 8.05 en 12.20 Gramofoonplaten. 8.20 „Les dragons de Villars", operette van Maillart, m.m.v. koren en órkest o.l.v. Bigot. Ralundborg, 1153 M. 11.20 Concert uit rest. „Wivex". 2.20 C. Rydahl's orkest. 7.50 Kwartetconcert, fluit, viool, viola, cello. 8.10 Reportage. 8.40 Populair concert 9.20 Orkestconcert, m.m.v. solisten. 10.20 Dans muziek. Langenberg, 473 M. 5.25, 6.35, 10.80 en 11.20 Gramofoonplaten. 12.55 Omroep orkest o.l.v. Seyfert 2.40 Iersche muziek. 3.20 Koorconcert o.l.v. Breuer m.m.v. solis ten, 6,20 Omroeporkest o.l.v. Winter. 8.20 Omroeporkest o.l.v. Rosbaud. 10.20 Dans muziek. 11.20 Gramofoonmuziek. Rome, 441 M. 8.05 Populair concert o.l.v. Culotta. 9.20 Vocaal- en instrumentaal concert. Hierna tot 10.50 Dansmuziek en berichten. Brussel, 338 AL 12.20 Gramofoonpla ten. 1.30 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 5.20 Symphonieconcert o.l.v. Kumps. 6.50 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest o.l.v. eemans. 10.30 Gramofoonplaten. 508 M. 12.20 omroeporkest 1.30 Gramof.pl. 5.20 Om roepkleinorkest o.l.v. Leemans en gramo foonplaten. 8.20 Symphonieconcert o.l.v. Kumps. 10.30 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1685 AL 7.20 „Wien dér Treue", hoorspel van Else Krafft- Slramm. 8.20 Dansmuziek. 9.20 Berichten. 0 50. Sportpraatje. 10.05 WeerK richt. 10.20 i Populair concert uit Munchen.

Vlissingse Courant | 1934 | | pagina 7