De IJsbaan KERK- EN SCHOOLNIEUWS MARINE EN LEGER FAILLISSEMENTEN GEIENGD NIEUWS UIT DRAAD EN LUCHT MARKTBERICHTEN ADVERTENTIEN Coöp Je Broederband lli.A.] waarin teleurstelling wordt uitgesproken over de motie die door Ged. Staten van Zeeland aan de Staten dier provincie is voorgesteld (en die met algemeene stem men is aangenomen) inzake het aanleggen van aanleghavens voor den veerdienst WalsoordenHansweert, werd voor ken nisgeving aangenomen. De tijdelijk benoemde klerk, de heer P. van Es, werd met ingang van 1 Januari a.s. definitief benoemd en diens jaarwedde verhoogd van 1300 tot j 1500. De begrooting voor 1934 werd vastge steld op een eindcijfer van 8899.05, met een batig saldo van 9.90. Door den heer De Smidt werd de vraag gesteld of, nu er toch te 9 uur 's avonds een veerboot van Vlissingen naar Breskens vertrekt (waar p hij voor zich echter geen prijs stelt) omdat er dan toch geen aan sluitingen meer zijn, die boot nog niet een minuut of 10 later zou kunnen vertrekken om nog aansluiting te geven op den trein die te 9.06 te Vlissingen aankomt. De voor zitter acht dit niet uitvoerbaar aangezien het vertrek dan allicht een kwartier latei moet gesteld worden en de boot ten slotte op een te laat uur weer te Vlissingen terug kan zyn. Een aanvaring. Het Finsche stoomschip „Atlanten", dat. op weg was van Terneuzen naar Gent, s tengevolge van een defect aan den stuur ketting bij het passeeren van de Hoekscoe Brug by Terneuzen in aanvaring gekomen met den lichter „Teja" van de Nederland sche Transport Maatschappij te Rotter dam. De binnenzijwand van de „Teja" is hier bij opengescheurd. De „Atlanten" beert haar reis voortgezet. De „Teja" blijft te Terneuzen om te repareeren. Mk en heryk. Ged. Staten hebben besloten, dat de her ijk der maten en gewichten in 1934 voor de hierna vermelde gemeenten zal plaats heb ben op de volgende dagen en nader door den ijker in overleg met het gemeentebestuur vast te stellen uren. Te Middelburg voor Middelburg 8, 9, 10. 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 Januari en 1 en 2 Februari, voor Nieuw- en St. Joosland 5 en 6 Februari, voor St. Laurens 7 Februari, voor Grijps- kerke 8 Februari. Te Vlissingen 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28 Februari en 1 en 2 Maart. Te Koudekerke voor Koudekerke 5 en 6 Maart, voor Biggekerke en Meliskerke 7 Maart.. Te Westkapelle voor Westkapelle 12 en 13 Maart, voor Zoutelande 13 Maart. Te Domburg voor Domburg 15 en 16 Maart, voor Aagtekerke 16 Maart. Te Oostkapelle 19 Maart. Te Serooskerke (W.) 20 Maart. Te Veere voor Veere 21 en 22 Maart, voor Vrouwenpolder 21 Maart. Te Arnemuiden 23 Maart. Te Oost- en West-Souburg voor Oost en West-Souburg 26, 27 en 28 Maart, voor Ritthem 27 Maart. Bevestiging en intrede. Gisteren werd ds. R. ten Kate, overge komen van Koudekerke, bij de Ned. Herv. gemeente te Dordrecht, in de Augustijne- kerk bevestigd door ds. Petri, met een predikatie over Nehemia 2 20 „God van den hemel, Die zal het ons doen gelukken en wij zijne knechten zullen ons opmaken en bouwen". Na de bevestiging werd den nieuwen leeraar toegezongen Gez. 96. Des avonds te 6 uur deed ds. Ten Kate zijn intrede, sprekende over Lukas 14 23 „En de heer zeide tot den dienstknecht Ga uit in de wegen en heggen en dwing ze in te komen, opdat mijn huis vol worde". Hem werd na het uitspreken van den zegen toegezongen Psalm 134 3. Er waren des avonds circa 1400 hoorders aanwezig. Ger. Gem. Bedankt voor het beroep naar Aagtekerke door ds. M. Heikoop te Utrecht. Examens. Voor het examen als civiel-ingenieur s aan de xechnische hoogeschool te Delft ge slaagd de heer C. L. M. Lambrechtsen ce Terneu-;en. Hr. Ms. „Hertog Hendrik" bevond zich Zondagmiddag ter hoogte van Kaap Finls- terre. Hr. Ms. torpedobootjagers „Ban- ckert" en „Van Nes" bevonden zich gistel- middag ter hoogte van Kaap St. Vincent. De luitenant ter zee 2e klasse D. L. van Elk, van de onderzeedienstkazerne te Wil lemsoord, die tijdelijk te Rotterdam is ge plaatst, is belast, bij de Rotterdamsche Droogdokmaatschappy, met het houden van toezicht by den verderen afbouw van de onderzeeboot K XV. De luitenant-kolonel H. A. Soetens, der infanterie bij het Oost-Indische leger, heeft den militairen dienst met pensioen verlaten. De te Leiden tot arts bevorderde semi- arts D. de Liefde is bestemd tot reserve officier van gezondheid 2e klasse bij het reserve personeel van den geneeskundigen dienst der landmacht. Door de rechtbank te Middelburg is he den failliet verklaard J. de Kok, aannemer te Coes. Rfcchter-commissaris mr. A. van der Hoop, rechte: en curator mr. Ph. Hu- genholz, auvocaat te Goes. Ongelukken. Op den Bosch- dijk onder Eindhoven heeft gisteren ecu doodelijk verkeersongeval plaats gehad. De heer P. de Bie, oppasser in het Rijks krankzinnigen gesticht liep met zyn /"juv gearmd in de richting van de stad. in de zelfde richting kwam een auto aanrijden, Doordat de groote lampen defect waren, voerde de wagen kleine lampen, de be stuurder zag het echtpaar blijkbaar te laat. Toen hy hen zag, remde hy uit alle macht. De wagen gleed uit met het gevolg, dat beide personen werden aangereden. De Bie bekwam een zware schedelfractuur en werd onmiddellijk naar een ziekenhui 3 overgebracht. Daar is hrj zonder tot be wustzijn te zijn gekomen overleden. Toen gisterenmiddag familieleden van een zeke re alleenwonende de Rooy te Weert', dezen een bezoek wilden brengen, kregen ze op hun kloppen geen gehoor. Hierdoor ver ontrust, forceerden ze de deur en vonden den 71-jarigen man dood op bed liggen. Gasverstikking had een einde aan zyn le ven gemaakt. Een 15-jarige jongen is bij het schaatsenrijden op het Kanaal te Tweede Eenloërmond met groote snelheid tegen een gesloten brug opgereden. Hij liep daarby zulke ernstige verwondingen op. dat hij enkele oogenblikken later aan zijn verwondingen is overleden. Gisteren middag is de heer T., hoofd der R.-Kala. school te Dokkum, bij het schaatsenrijden voorover met het hoofd op het ys geslagen. Na een nabijgelegen woning te zijn binnen gebracht, bleek de heer T. te zijn overle den. Hij laat een vrouw met 9 kinderen achter. Zware storm op de Oost zee. Op de Oostzee en de Finsche Golf heeft een zeer hevige storm gewoed. Bij de Alands-eilanden zijn twee stoomschepen vergaan, waarbij elf zeelieden om het leven zijn gekomen. Op het Peipus-meer in Oost-Estland zijn op een ijsschots 20 visschers met zeven paarden afgedreven. Over him lot is niets bekend. De hevige storm heeft in de Bocht van Riga 50 visschers, die zich op een ijsschots bevonden, naar buiten op zee gedreven. Een moesten hunner gelukte het, het vaste land te bereiken, maar 16 visschers dre ven op de ysschots af. Eerst later is het een ysbreker gelukt ook deze visschers te redden. Een neger gelyncht in Tennessee. - Een 20-jarige neger, die eenigen tyd geleden op de beschuldi ging een blank meisje te hebben aangerand, was gearresteerd, is door een menigte zon der vorm van proces aan een boom opge hangen. Cheek was Woensdag uit de ge vangenis ontslagen, omdat er geen bewijzen van zijn schuld konden worden gevonden. Nog geen twee dagen later vond de politie zyn ontzield lichaam. Zy beschikt niet over aanwijzingen, die ophelderingen zouden kunnen brergen in deze geheimzinnige lynchpartij. ZONDAGSSLUITING VOOR CAFÉ'S TE SEROOSKERKE. 's-GRAVENHAGE. (C.B.). De Hooge Raad wees heden arrest in de zaak van A. W., caféhouder te Serooskerke (W.), die door de rechtbank te Middelburg is veroor deeld wegens het openhouden van zyn café op Zondag, hetgeen door de politieverorde ning van Serooskerke is verboden. Requirant's verweer, dat de betreffende bepaling onmogelijk in het belang van de openbare orde kan zijn vastgesteld, daar zy in hooge mate belemmerend werkt voor het moderne verkeer werd niet aanvaard. De Hooge Raaad heeft het cassatiebe roep verworpen. HOFBERICHT. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) H. M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana stel len zich voor op 3 Januari voor eenigen tijd naar Zwitserland te gaan. De Prinses zal waarschijnlijk de maand Januari aldaar verblijven, terwijl H. M. de Koningin de Prinses* zoolang gezelschap zal houden als de werkzaamheden van de Koningin dit zullen toelaten. MOORD OP EEN WINKELIERSTER. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) De Hooge Raad heeft heden verworpen het cassatie beroep van M. van C., die in hooger beroep door het gerechtshof te 's-Gravenhage in zake den overval op 9 Mei 1933 gepleegd op een winkelierster te Rotterdam veroor deeld is tot een gevangenisstraf van 10 jaar. DE „PELIKAAN" VERVANGT DE „ZILVERMEEUW". AMSTERDAM. (V.D.) Hedennacht is de „Pelikaan" in plaats van de „Zilver meeuw" voor een Kerst vlucht naar Indie vertrokken. Het geduld der wachtenden werd wel op de groef gesteld. Tegen 3 uur in den nacht wordt de verlichting van het vliegveld ge deeltelijk ontstoken. De verkeerstoren iaat een groote verlichte X zien, die het terrein schier daghelder verlicht. Inmiddels is be kend geworden, dat het vertrek van „de Zilvermeeuw" dat op 3 uur was vastge steld, ernstige vertraging ondervindt door het feit, dat in de midden motor een de fect is geconstateerd. Met man en macht wordt gewerkt om het euvel te herstelleu. De deuren van de groote Fokkerloods gaan weer dicht. Te kwart over 4 komt dc verrassing van den nacht. De heer Plesman dringt zich door de dichte menigte, die voor het restaurant op het platvorm samen gepakt staat en op de ballustrade klimmend, deelt hy mede, dat „de Zilvermeeuw" door een defect aan den midden-motor niet starten kon en dat de „Pelikaan" met dezelfde bemanning de Kerstvlucht naar Insulinde aanvaarden zal, zulks in overleg met den minister en den directeur-generaal der P.T.T. Getracht zal worden, zoo zei hij, ook met de „Pelikaan" een snelle vlucht naar Indië te maken en de retuorvlucht op den vastgestelden da tum, 27 December, te doen plaats hebben. Noch de K.L.M., nóch de technische dienst hebben eenige schuld aan dezen ernstigen tegenvaller. In den midden-motor was ook vroeger al een storing ontdekt en we mo gen blij zyn dat het euvel nog in Amster dam is gekomen. De bemanning zal aan boord van de „Pelikaan" een zwaardere taak hebben dan indien zy met de „Zilver meeuw" had kunnen vertrekken. Wy laten het aan haar over hoe zij die taak zal op knappen, doch ik verzoek U deze kranige menschen, als zij over eenige minuten ver trekken, op krachtige wijze blijk te geven van uw sympathie. (Daverend applaus). Terwijl de heer Plesman spreekt zijn de voorbereidingen met de ingevallen machine reeds tot een goed einde gebracht. Ver bluffend snel zijn de postzakken en de ba gage der bemanning in de „Pelikaan" overgebracht en om half vijf is deze onder warme toejuichingen der honderden be langstellenden haar Indiëvlucht begomien. Goede reis en behouden terugkeer. DINER NED. DAGBLADPERS. AMSTERDAM. (V. D.) Aan het diner van de vereeniging „de Nederlandsche Dag bladpers", Donderdag a.s. ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan in het Carl ton- hotel te Amsterdam te houden, zullen als eeregasten o.a. aanzitten Z.K.H. de Prins, de ministers mr. Marchant en mr. Ver schuur, de Commissaris der Koningin in de provincie Noord-Holland en de burge meester van Amsterdam. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 18 December. 3e Klasse le Lijst. f 1500 No. 18901 1000 No. 10934 18354 400 No. 8290 11399 16181 20058 200 No. 4352 11161 16043 100 No. 2723 4752 5034 10572 11964 12305 20035 10559 EEN VERMIST WATERA iTEGTUIG GEVONDEN. PARIJS. (V. D.) Het watervliegtuig op de lijn AlgiersMarseille, dat gisteren ochtend op de Middellandsche Zee een noodlanding moest maken en tot in den nacht S.O.S.-signalen uitzond, is veilig ge borgen. Het stoomschip „Marguerite" sein de hedenmorgen om 6 uur draadloos, dat het de op het water drijvende machine had gevonden. De opvarenden waren onge deerd en de post onbeschadigd. DE DtJITSCHE RIJKSBANK. BERLIJN. (V. D.) Ook in de tweede week van December waren de terugvloei ingen naar de rijksbank met 7.1 mil.ioen mark zeer gering. Dit wordt in verband gebracht met de goede Kerstzaken en de maatregelen van de regeering voor werk verschaffing. De voorraad dekkingsmidde len is opnieuw verminderd, daar behalve de loopende uitgaven ook de renten voor de Youngleening beschikbaar moest zijn. De goudvoorraad is met 6.69 tot 391.07 milli- oen gedaald. De bankbiljetten-circulatie is van 54.72 tot 54.01 nillien mark gedaald. De dekking bedroeg in September 11.6 tegen 11.7 op 16 December, EEN BLOEDIG INCIDENT. BELGRADO. (V. D.) Tijdens het bezoek van het Joego-Slavische koningspaar aan Zagreb (Agram) heeft zich aldaar een bloedig incident voorgedaan. Officieel wordt medegedeeld, dat politiebeambten op hun gewone controle-ronde in een huis drie verdachte personen ontdekte. Toen zij hun vroegen .zich te legimiteeren, trok een der mannen een revolver en schoot den politie agent dood, terwijl een tweede door een schot werd gewond. De verdachten tracht ten daarop te verdwijnen, doch 2 hunner werden door het publiek aangehouden en aan de politie overgeleverd, terwijl de der de vanmorgen in de omgeving van Zagreb werd gearresteerd. Naar wordt medege deeld, beloven de onderzoekingen volledige klaarheid in deze zaak te zullen brengen. DEMONSTRATIES TEGEN HET RIJKSDAGPROCES. LONDEN (V. D.) Verscheidene honder den betoogers, w.o. vele communisten, heb ben Zondagavond gedemonstreerd voor het gebouw der Duitsche ambassade te Londen tegen het Rijksdagbrandproces te Leipzig en voor de invrijheidstelling der beklaag den Toigler, Dimitrof, Popof en Tanef, Hierby kwam het tot ernstige botsingen met de politie en met Engelsche fascisten. Verscheidene personen, w.o. 2 politieagen ten werden gewond, terwijl 8 personen wer den gearresteerd. De betoogers waren voor het overgroote deel afkomstig uit het Londensche East- End en marcheerden uit deze richting naar het centrum der stad, doch de politie was eveneens op haar post en had de naby de ambassade gelegen Waterloo-square afge zet. Toen de betoogers echter op Waterloo- Square aankwamen braken zy onder het geroep „Weg met de nazi's" door het po- Utiecordon heen en trachtten de ambassade te bereiken. Kort daarop kwam er politie- versterking, die met gummiknuppels tegen de betoogers optrad. De oetoogers, w.o. veel vrouwen, verdeuigden zich krachtig. Een politie-auto werd door de menschen onder ste boven geworpen, doch even daarna werd de politie opnieuw versterkt om het ge bouw der Duitsche ambassade te bescher men. Een tweede stoet van betoogers werd aangehouden en een communist, die met een roode vlag op het politiecordon toeliep, werd gearresteerd. Nadat verschiliende onderhandelingen waren gevoerd stond de politie den secre taris der Internationale Arbeidershulp en een tweeden betooger toe zich naar de am bassade te begeven, teneinie een adres te overhandigen, waarin de invrijheidstelling der beklaagden der Rijksdagbrand werd ge- eischt. Het adres werd ter ambassade in ontvangst genomen, doch aan het verzoek om den ambassadeur Golch persoonlijk te mogen spreken werd niet voldaan. Korten tijd later kwam het opnieuw tot een handgemeen tusschen Engelsche fas cisten en anti-fascisten. De politie greep hier opnieuw in. De Duitsche ambassade bleef onder politiebescherming. TWEE SCHEPEN MET MAN EN MUIS VERGAAN. LONDEN. (V. D.) Meer en meer vreest men dat het vrachtschip „Broomfleet" met een bemanning van 13 koppen in den hevi- gen storm van Woensdag verloren is ge gaan. Sedert dien heeft men niets meer van het schip gehoord, doch korten tijd later zijn de lijken van 4 leden der bemanning aan de kust van Norfolk gevonden. Men vreest dat de „Broomfleet", evenals het stoomschip „Culmore", dat 12 opvarenden aan boord had, met man en muis is ver- O'DUFFY GEARRESTEERD. DUBLIN. (V.D.) De leider der blauw- hemden, generaal O'Duffy werd Zondag avond gearresteerd in het Iersche graaf schap Mayo. De arrestatie vond plaats toen O'Duffy een vergadering van blauwhemden wilde toespreken. Omtrent de arrestatie van generaal O'Duffy wordt nader gemeld, dat deze ge schiedde toen de fascistenleider een verga dering van blauwhemden te Westport wilde toespreken. Ondanks het regeeringsverbod droeg hij toch het blauwe uniformhemd. Twee politie-inspecteurs arresteerden O'Duffy toen hy het spreekgestoelte betrad en brachten hem ondanks het protest der aanwezige blauwhemden onder politiegelei- de naar de kazerne over. De politie had de toegangswegen naar de stad afgezet en tal van blauwhemden, die zich naar Westport wilden begeven werden aangehouden en teruggestuurd. HET NIEUWE SPAANSCHE KABINET Minister-president Lerroux heeft een ver klaring gepubliceerd, waarin hij o.a. zegt Ik wil mijn ambt vervullen in het teeken van den vrede, zonder zwakheid, maar te vens zonder iemand te provoceeren. Het eenige, dat mij voor oogen staat, is het welzijn des vaderlands en der republiek. Het is mijn wensch, de bevestiging der staatsorde ondanks iederen aanval te vol tooien. De ervaringen, die wij met het vrouwenkiesrecht hebben opgedaan, bewij zen, dat Spanje een democratisch land is, dat voor en boven alles wil rust, econo mische welvaart en wederzij dsche hoog achting. Lerroux rekent op een vaste re- publikeinsche meerderheid. Dinsdag zsl zijn kabinet zich aan het parlement voor stellen. AARDAPPELMARKT ROTTERDAM. 18 December 1933. Brielsche eigenheimers 3.253.50 Zeeuwsche blauwe 3.754 Zeeuwsche eigenheimers 33.25 Zeeuwsche bonte 3.754, alles per H.L. Westlandsche schoolmeesters, zand 5 ct. per KG.' VLASMARKT ROTTERDAM. 18 December 1933. Aanvoer 10.790 KG. blauw 4575 ct. 3000 KG. wit 49%—52% ct. 500 KG. Groningsch 4600 KG. Holl. geel 5060 ct., alles per KG. Aanvoer tamelijk, vlotte handel. VEEMARKT ROTTERDAM. 18 December 1933. Overzicht 482 vette runderen, 165 vette kalveren, 767 schapen of lammeren, 895 varkens. Prijzen per Kilo Koeien 5661, 50- 54, 3641 ct. ossen 53—57, 4149, 35— 39 ct. kalveren 80—90, 65 —75, 45—55 ct.; schapen 38, 34, 30 ct., per stuk 14, 19, 8, lammeren 40, 36, 32 ct., per stuk 16, 12. 8 varkens 89, 37, 35 ct.lichte varkens (exporth.) 32, 30 ct. Overzichti vette koeien en ossen aan voer iets grooter dan vorige week, handel tamelijk, prijzen hooger een prima beest 3 ct. boven noteering. Vette kalveren aan voer zeer ruim, handel flauw, prijzen onge veer als vorige week een best kalf 5 ct. boven noteering. Schapen en lammeren veel minder aanvoer, handel vlug en prijzen hooger. Varkens minder aanvoer, handel vlug en prijzen hooger. De aanvoer was over het algemeen niet groot, behalve van vette kalvren. Met het oog op de a.s. feestdagen is er veel vraag naar goede soorten en de markt is prijshoudend. Door de C.R.C. werden 40 vette kalveren over genomen. VEEMARKT AMSTERDAM. 18 December 1933. Aanvoer600 vette koeien le kwali teit 5760 ct., 2e kwaliteit 5055 ct., Se kwaliteit 4246 ct., mindere soorten 34 40 ct. per K.G. slachtgewicht61 melk- en kalf koeien per stuk 150190 171 vet te kalveren le kwaliteit 4250 ct., enkele beste 4 cent hooger, 2e kwaliteit 3540 ct. per KG. levend gewicht30 nuchtere kal veren per stuk 611 92 schapen per stuk 1319 880 varkens vleeschvar- kens ■"an 90110 KG. 4445 ct., zware varkens 43—44 ct., vette varkens 4243 ct. per KG. slachtgewicht26 paarden per stuk 60—100. Aangevoerd 5 wagons geslachte runderen uit Denemarken. Overzicht: Runderen aanvoer ruimer dan vorige week, handel in begin vlug, nader hand stug, prijzen gelijk vorige week. Vet te kalveren tamelijk ruime aanvoer, handel niet vlot, prijzen iets hooger. Nuchtere kalveren korte aanvoer, handel vlug, prij zen hooger. Schapen korte aanvoer, handel stug, iets hoogere prijzen. Varkens ruime aanvoer, handel vlug, gewone prijzen. Paarden korte aanvoer, handel stil, gewone prijzen. Melkkoeien weinig aanvoer, stugge handel. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 18 December, 3 uur. De stemming op de Amerikaansche fondsenmarkt was flauw. De berichten uit de Ver. Staten omtrent de Amerikaansche monetaire politiek, die melding maken van voortgezette goudaankoopen in het buiten land en de instelling van een vrije goud- markt, oefenden een depressie-invloed uit. Niet alleen op de Amsterdamsche Beurs, maar ook in Wallstreet waren de noteerin gen Zaterdag vrij scherp teruggeloopen. Van de Amerikaansche fondsen hier ter Beurze lagen de koersen dientengevolge lager, hetgeen op de locale markt niet zon der invloed bleef. Intusschen was de han del van zeer weinig beteekeuis. Van de In- dustrieele fondsen verloren Philips 5 waarna een licht herstel intrad. Unilevers stelden zich 2 lager. De Ned. Fords 3 Ook Aku's kwamen op lager peil. Van de Petroleumwaarden verloren Koninklijken aanvankelijk ruim 1 doch later trad eenig herstel in. Suikerwaarden lagen zwak. Behalve de algemeene tendenz ont stemde de prijsdaling op de New-Yorlcsche productenmarkt. Rubberaandeelen konden zich evenmin handhaven en verkeerden in reactie, hetgeen eveneens met Tabakken het geval was. Ook Scheepvaartaandeelen liepen wat terug. De Duitsche obligaties waren zwakker. De Ned. Staatsfondsen- markt was prijshoudend. WISSELKOERSEN Noteering van heden, 18 December, des nam. 3 uur (officieel) Londen 8.11% Berlijn 59.33 Parijs 9.74% Brussel 34.59 Zwitserland 48.11% New-York 1.62. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Echtge- noote, Moeder en Behuwd- moeder, PRINA LOUWERINA KLAASSE, gej. BRAAM, in den ouderdoi.i van 75 jaar. L. KLAASSE. A. DE PAOTER KLAASSE. N. DE PAGTER. Ritthem, 17 December 1933. Voor aardappeltelers en han delaren zijn vanaf heden alle VERVOERBEWIjZEN te Vlissin gen verkrijgbaar bij L. MELSE, Glacisstraat 31. De Kring-Secretaris, C. jONOEPIER. aan Fort Lsnker-Reduct wordt eiken avond verlicht, Het kantoor Van Dishoeckstraat 54 is vanaf Dinsdag 19 December tot en met Vrijdag 22 December des middags gesloten.

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 3