20 «JUNI DINSDAG EERSTE BLAD f— No. 14371e Jaargang 1933^ Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke feestdagen Uitgave: firma f. VAH DE VELDE Ir., Walstraat 58-60, Vlissingen. Telel. 10. Postrekening 66287 STADS- EN PR0V1CIENIEUWS Een GOED BOEK is Uw beste vriend BOEKHANDEL D'HUIJ VLISSINGSCHE COURANT ADVERTENTIEPRIJSVan 1—5 regels 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel. Kleine advertenties van 1—5 regels 50 ct. Iedere regel meerlOct(max. lOregels). Bij 3-maal plaatsing vanl—öregels fl. - .alles tegen vooruitbetaling. De abonné's in 't bezit eener gulden bij levens- gulden bij dood A ft ft gulden bij verlies IpA gulden bij verlies 4 ft ft gulden bij verlies ft r» gulden b« verlies Polis, zijn GRATIS verze- |||||B| lange ongeschikt- *%||1R door H||l|| van een van 19111 van een ff van ell<.en kerd tegen ongelukken voorIUUU heid tot werken. een ongeluk. fj U U hand, voet of oog. JLCyU» een duimX O O wijsvingerIJHf anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren ƒ2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct Dit nummer bestaat uit 2 bladen Geen spreekuur. De wethouder van onderwijs is verhinderd morgenmiddag het gewone spreekuur te hou den, in verband met de vergadering van den gemeenteraad. Algemeen Afdeelings Ziekenfonds Walcheren. Bovengenoemd Ziekenfonds hield gisteren avond onder voorzitterschap van dr. A. Sta- verman zijn jaarvergadering in café Ver- meesch, Aan het jaarverslag van den secretaris, den heer A. J. van Ockenburg, ontleenenwij het volgende Boor de reorganisatie der ziekenhuisver- pleging is het jaar 1932 een der belangrijkste jaren geworden gedurende het nu bijna 20- jarig bestaan van ons fonds. De betaling der aan onze leden verleende specialistische hulp werd geheel herzien, de regeling is nu zoo dat voor onze leden te Vlissingen, welke verpleegd worden in een ziekenhuis, genees kundige verzorging in den verpleegprijs is verdisconteerd. Mede is in dezen prijs begre pen het gebruik van medicijnen en verband- Btoffen. Hiertegenover staat dat het fonds volledig vergoeden moet de Röntgenologische behandeling in den ruimsten zin des woords. Koewei deze betaling van ons een zeer be langrijk financieel offer vraagt, kan toch gezegd worden dat onze verplichtingen, ge zien over de geheele lijn, niet zijn verzwaard. By deze herziening der geneeskundige ver zorging werd tevens onder 't oog gezien de verzekering der vaste bedeelden van „Maat schappelijk Hulpbetoon". Besloten werd deze öïider te brengen bij ons fonds, waardoor voor deze groep de vrije artsenkeuze werd verkregen, een jarenlang gekoesterde wensch. Het jaar 1932 is voor velen onzer le den een nog moeilijker jaar geweest dan 1631, de werkloosheid nam nog steeds toe en dooi* zijn langen duur is in vele gezinnen achterstand en armoede ingetreden. Toch werden de contributies vrij regelmatig be taald en was de achterstand aan het einde van 't jaar niet zoo heel veel grooter dan aan 't begin. Royementen kwamen iets meer voor dan in normale omstandigheden, vooral by die groep der leden, die vóór het begin van de crisis ook niet tot de trouwste betalers behoorden. De algemeene toestand van het fonds is goed te noemen. 1932 bracht ons op 't gebied c'er ziekenverzorging geen extra moeilykhe- den, zoodat wy niet alleen aan al onze ver plichtingen hebben kunnen voldoen, doch nog een klein overschot kweekten. Nu, in deze moeilijke dagen, blijkt ten dui- deiykste hoe gewenscht het is dat op zieken- fondsgebied geen verdeeldheid bestaat en slechts één groot fonds zijn werkkring uit strekt over geheel Vlissingen en een belang rijk aantal dorpen. In de samenstelling van het bestuur kwam dit jaar» geen veranderingbestuursvergade ringen werden gehouden zoo dikwijls zulks noodig bleek. Onze voorzitter dr. A. Staverman werd benoemd in de door het gemeentebestuur in gestelde commissie tot reorganisatie van het ziekenhuiswezen en verrichtte daar voor ons fonds zeer belangrijk werk, waarvoor wy hem gaarne dank zeggen. Ook in de samenstelling van het personeel kwam geen verandering, het werk werd met opgewektheid verricht en al moesten onze boden zich nogal inspannen om op tyd de contributie binnen te kry'gen, gaf dit toch geen reden tot klachten. Al was de groei van ons ledental minder groot dan in 1931, in welk jaar een zeer groote styging was waar te nemen, ook nu weer was de toename in alle onderafdeelingen belangrijk, vooral het onderdeel Arnemuiden nam in dezen vooruitgang een groote plaats in. Op 31 December 1931 bedroeg het aantal volwassen leden in alle onderafdeelingen 12.819, op 31 December 1932 was dit gestegen tot 13.212, derhalve een stijging dus met 393. Het aantal betalende kinderen bedroeg op 31 December 1931 5131, op 31 December 1932 5183, een vermeerdering dus met 52. Het verloop van het ledental in de ver schillende onderdeelen was als volgt Arnemuiden volwassenen 1931 984, 1932 1068, meer 84kinderen 1931 487, 1932 519, meer 32. Serooskerke volwassenen 1931 353, 1932 369. meer 16 kinderen 1931 231, 1932 236, meer 5. Souburg volwassenen 1931 1991, 1932 2091, meer 100; kindeven 1931 924, 1932 91? meer 19. Veere volwassenen 1931 209, 1932 218, meer 9 kinderen 193 1 95, 1932 109, meer 14. Vlissingen volwassenen 1931 9282, 1932 9466, meer 184kinderen 1931 3394, 1932 3376, minder 18. Totaal volwassenen 1931 12.819, 1932 13.212, meer 393 kinderen 1931 5131, 1932 5183, meer 52. Het totaal aantal zielen wat lid is van ons fonds bedroeg op 31 December 1932 volwas senen 13.212, betalende kinderen 5183, niet- betalende kinderen 1000, totaal 19.395, verspreid over de volgende plaatsen Arne muiden, Gapinge, Ritthem, Serooskerke, Sou burg, Veere, Vlissingen en Vrouwepolder. Terwyl we dit verslag schrijven is aan ons Ziekenfonds toegevoegd het onderdeel Nieuw en St. Joosland met 160 volwassen leden, zoodat 't niet ondenkbaar is dat dit jaar het aantal zielen de 20.000 overschrijdt. In 1932 werd voor onze rekening verlos kundige hulp 217 maal verleend te Vlissin gen, 76 maal te Souburg en Ritthem en 1 maal te Veere, zoodat deze hulp te Vlissin gen 4 maal minder werd verleend dan in 1931, te Souburg en Ritthem eveneens 4 maal minder en te Veere l maal. Te Vlissingen werd voor buitengewone verlossingen 28 maal de hulp ingeroepen van een arts, in 1931 had dit 24 maal plaats of 4 maal minder. Werd dit jaar, evenals vorige jaren, tand heelkundige hulp te Vlissingen, Souburg en Ritthem op regelmatige wijze verleend, voor zoover wy hebben kunnen constateeren is door de leden, die recht op deze hulp heb ben, druk gebruik gemaakt van den tand arts. Nu langzamerhand meer dorpen op Walcheren zijn overgegaan tot de oprichting van een onderdeel van ons fonds, is het wel jammer dat het tot nu toe niet mogelijk is gebleken ook voor deze plaatsen tandheel kundige hulp in te voeren. Wij vreezen ech ter dat overwegende financieele bezwaren een beletsel zullen blijken deze uitbreiding van onze hulp tot stand te brengen. Geneesmiddelen en verbandstoffen. De mededeeling aan het begin van ons verslag, dat de algemeene gezondheidstoestand in 1932 goed was te noemen, demonstreert zich niet geheel en al in het aantal voorgeschre ven recepten. Werden in 1931 verbruikt 84.048 recepten, in 1932 bedroeg dit aantal £6.949 of ruim 2900 meer. Het aantal recepten per ziel steeg van 6.37 op 6.43, weliswaar geen groote stijging, doch waar wy vorige jaren reeds wat te hoog wa ren, had nu eerder een daling kunnen wor den verwacht. Blyft 1933 doorgaan als tot heden, dan laat het zich aanzien dat we dit jaar een meer normaal cyfer te zien zullen Ia-ij gen. Bestraling en Röntgenfoto's. Nu wij dit jaar, door de overeenkomst met de gemeente, deze voorziening niet onbelangrijk hebben uitgebreid en als gevolg hiervan voor dit doel een grooter financieel offer moeten bren gen, doet het ons genoegen te kunnen me- dedeelen, dat vorig jaar eenige besparing op deze hulp is verkregen kunnen worden. Waar onze berekening dezer overeenkomst was gebaseerd op de uitkomsten van 1931, n-eenen wy nu al te kunnen zeggen, dat voor de ziekenhuizen onze nieuwe wyze van beta ling aan den veiligen kant zal blijken te zijn. Brillen, banden enz. Over deze verstrek king kan vrywel 't zelfde gezegd worden als vorig jaar, nl. dithet aantal brillen ver toont neiging tot dalen, het aantal voorge schreven el. kousen en buikbanden neemt toe. Tccli is het percentage van de uitgaven voor dit doel niet gestegen, zoodat ook deze artikelen, hoewel in ruime mate verstrekt, ons financieel evenwicht niet hebben ver stoord. Het verstrekken van reisgeld naar andere plaatsen blyft vrywel constant en veroor zaakt door zijn gcringen financieelen omvang geen zorgen. Met deze omschryving hebben wy, zy het niet volledig, de gebeurtenissen, welke in 1832 in ons fonds hebben plaats gehad, om schreven. Alles bycengenomen zijn wy tevre den en gaan met vertrouwen de toekomst tegemoet. De penningmeester, dr. J. P. Vermaas, deelde mede dat het reservefonds steeg van 12.971.95 op 14.153.50 en het pensioenfonds van 12.923.34 op 14.153.50. De premie-ontvangst in alle onderafdee lingen bedroeg 183.143.01 of 9785 meer dan in 1931. Gezegd kan worden, aldus eindigt de pen ningmeester zijn verslag, dat de algemeene financieele toestand goed is te noemen, Vereeniging voor Zïekenhuisverpleging. Op verzoek vestigen wy er de aandacht van de leden op, dat de algemeene vergadering van de Vereeniging voor Ziekenhuisverple- girig alhier, morgen (Woensdag) te half ne gen wordt gehouden in „de Oude Vriend schap", Vernieling plantsoenen. Wy vestigen de byzondere aandacht op de bekendmaking van Burg. en Weth. betref fende de vernieling van plantsoenen. Deze ergerlyke baldadigheid dient met kracht te worden tegengegaan en daarom roepen Burg. en Weth. daartoe de medewer king in van het publiek. Dit verzoek ondersteunen wy zoo krachtig mogelijk en wij hopen dat ieder die derge lijke vernieling constateert, de daders op hun euveldaad zal wijzen en hen, zoo mogelyk, aan de politie zal overleveren of bekend maken. Alleen op die wyze zal het mogelijk zijn deze laakbare handelingen afdoende te be strijden. Vlissingsche Burgerwacht. Door den heer M. van der Beke -Callenfels, die 5 jaar commandant is geweest van de Vlissingsche Burgerwacht, is deze functie neergelegd. In zijn plaats is tot commandant benoemd de heer C. Rtihl, gepensionneerd kapitein ter zee. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Bij den gemeentelijke dienst der arbeids bemiddeling alhier staan als werkzoekenden ingeschreven2 drukkers, i behanger, 1 mas- tieker, 1 betonwerker, 1 uitvoerder, 27 grond werkers, 3 loodgieters, 2 mandenmakers, 8 metselaars, 16 opperlieden, 6 schilders, 2 stu- cadoors, 1 tegelvormer, 20 timmeilieden, 2 ververs, 2 vlechters, 1 wagenmaker, 4 water bouwkundig opzichters, 1 teekenaar bekend met werktuig- en bouwkunde, l machinaal houtbewerker, 2 meubelmakers, 4 politierders, 2 stoffeerders, 1 wasscher, 3 schoenmakers, 627 metaalbewerkers* 2 bierbottelaars, 6 brood-banketbakkers, 1 kok, 1 aide, 3 slagers, 1 tuinman, 8 magazijnbedienden, 1 slooper, 1 winkelbediende, 1 besteller, 7 chauffeurs, 8 kellners, 1 loopjongen, 6 sleepers, 34 trans portarbeiders, 36 kantoorbedienden (w.o. 3 vrouweiyke) 4 teekenaars, I musicus, 1 assis tent-tandarts, 2 werksters, 10 portiers, loo- pers enz., 54 varensgezellen («w.o. stuurlui, matrozen, machinisten, stokers enz.) en 104 losse arbeiders. Totaal 1034 ingeschrevenen, waarvan 114 in de werkverschaffing. Vorige week 1009 per sonen. Alzoo een vermeerdering van 25 werk zoekenden. P. T. en T. Met ingang van 1 Juli a.s. is de adjunct- commies by den post-, telegraaf- en tele foondienst P. W. Suurmond van het post-, telegraaf- en telefoonkantoor te Vlissingen verplaatst naar het post-, telegraaf- en te lefoonkantoor te Harlingen. Collectrice Staatsloterij. Nadat kort geleden het kantoor derNeder- landsche Staatsloterij te Ter Neuzen was opgeheven, is thans ook datzelfde kantoor te Zierikzee gesloten. In plaats daarvan is met ingang van he den hier ter stede een kantoor geopend en tot collectrice aangesteld mevr. A. Laernoes, kantoor houdende Hendrikstraat 42, hoek Steenenbeer. Een cursus aan een vakschool. De heer P. Sanderse alhier heeft naar ons uit Frankfurt a.M. wordt gemeld, met goed gevolg aan de Supinator-Schule aldaar een cursus gevolgd in voet-anatomie, haar pa thologische veranderingen, voetspiegel-on- derzoek, pedicure en massage en voetgym- nastiek. In vrijheid gesteld. Door de rechtbank te Middelburg is in vryheid gesteld zekere M. de C., huishoud ster, te Vlissingen, die onlangs door de poli tie ter beschikking van de justitie werd ge steld als verdacht van diefstal. Een openlucht-samenkomst. Op het plein van de Or an j es ch ooi in de Eloemenlaan wordt Donderdag a.s., des avonds 8.15 uur een openlucht-samenkomst gehouden. Als sprekers zullen optreden ds. J. S. Hartjes en ds. A. T. W. de Kluis, predi kanten bij de Ned. Herv. gemeente. Het zangkoor der Jong-Hervormden zal zyn me dewerking verleenen. Het nieuws van den dag in beeld. Foto's in onze Tijdinghal. Zaterdag werd te Soest het Natuurbad of ficieel geopend. De Commissaris der Konin gin wordt ontvangen door een eerewacht der Soester brandweer. Een drietal opnamen van het Sacramentsspel „Anno Sancto" in het Stadion te Amsterdam, waaraan 3500 menschen medewerkten. Wy zien o.m. mgr. Aengenent op de officieele tribune. Proe ven met een nieuwe vlieg-giyboot in de Sche- veningsche haven. De leerlingen der lagere scholen ontvangen, les in het droogzwemmen in het Zuiderpark-bassin. De filmspelers •Rod la Rogne en Vilma Baufry op weg naar; Badhuisstraat, Vlissingen, biedt U het beste op elk gebied. Amerika na hun tournée door Europa. Beide sterren bij den kok in de keuken op de „Damsterdijk". De wieler-wegwedstryden te Arnhem om het kampioenschap van Ne derland. Een serie opnamen van het con cours voor koetswerken te Zandvoort. Af scheid van prof. Went als hoogleeraar in de plantkunde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht. Het 12 /2-jarig bestaan van het muzieklyceum te Amsterdam Het open luchtspel „Salomé" te Zandvoort. MIDDELBURG. Begrafenis mr. J. A. Heyse. Een groot aantal personen uit verschillen de kringen had zich gisteren tegen half vier vereenigd op de algemeene begraafplaats te Middelburg om aanwezig te zijn by de ter aarde bestelling van het stoffelijk overschot van wijlen mi*. J. A. Heyse, in leven lid der firma J. A. Tak en Co. Met den Commissaris der Koningin merk ten wy op verschillende personen uit de fi nancieele wereld en bestuursleden van ver- eenigingen, waaraan de overledene zijn krachten heeft gegeven. Nadat de kist onder een ontzettende re genvlaag in het graf was neergelaten, heeft de oudste zoon, de heer mr. J. H. C. Heyse, met enkele woorden allen bedankt voor de laatste eer zyn vader bewezen. Vele bloemstukken dekten de lykkist. Nehalennïa. In de gisteren te Middelburg gehouden ver gadering van Nehalennïa, wees de voorzitter, de heer L. J. van Voorthuysen in zijn ope ningswoord-op streven en doel der vereeni ging en bracht hy dank aan den heer P. Dumon Tak, die door zyn vertrek naar el ders zyn functie als lid van het bestuur heeft neergelegd, voor zyn arbeid in het be lang der vereeniging, met den wensch, dat het hem in zyn nieuwe woonplaats wel moge gaan. Vervolgens richtte de voorzitter zich tot den secretaris, den heer C. Barentsen, om hem dank te brengen voor zyn velen arbeid aan het kortgeleden in druk verschenen jaarver slag, dat uitmunt boven vroegere jaarversla gen door opname van de mooie afbeeldingen van gobelins uit de Abdijgebouwen, waardoor het verslag groote belangrijkheid heeft ver kregen. De leden gaven blyken van instem ming met deze woorden. De secretaris bracht hierna het jaarverslag uit, waarin o.a. voorkomt, dat alle stukken voor het boekwerk over de molens op Wal cheren aan het nieuwe lid, den heer Van Doorninck, ter hand zyn gesteld met ver zoek het spoedig voor' de pers gereed te maken. In de rubriek personalia memoreert de secretaris het verlies, dat de vereeniging heeft geleden door het overlyden van den Middel burgsehen kunstschilder, den heer W. J. Schütz, die van de oprichting af lid was en in wien de vereeniging een trouw vriend ver loos, dien zy in dankbaarheid zal gedenken. Naar aanleiding van een schryven van den heer B. von Brücken Fock over de beplanting van den weg BiggekerkeWestkapelle, be sloot de raad op de inlichtingen, verstrekt door ir. van Leeuwen, in te gaan. Afwyzend beschikte de vergadering op het verzoek van de wed. Andriessen om subsidie voor herstel van een trapgevel aan de Wijn gaardstraat te Middelburg, omdat de aan vrage eerst gedaan is, nadat het werk tot stand is gekomen en het verkregen resultaat niet onverdeeld gunstig is te noemen. Naar aanleiding van een verzoek van den heer Bouwense, eigenaar van den Wandel bazaar in de Kortedelft te Middelburg, be sloot de vergadering hem te adviseeren aan gemeentewerken te vragen of volstaan kan worden met een afdoende verandering van den topgevel van zyn gebouw. De vergadering herkoos met algemeene stemmen tot bestuursleden de heeren dr. J. H. Vernhout en dr. W. S. Unger, die zich be reid verklaarden de herbenoeming aan te nemen. Op een vraag van den heer dr. Unger, hoe men denkt over de buitenboomen van het plantsoentje op de Balans, achtten de leden deze boomen nog geen bezwaar vóór het uit zicht op de omringende gebouwen. De heer Unger vestigde de aandacht op den slechten toestand van de beplanting van den Ouden Vlissingschen weg. De heer Meerkamp van Embden stelde voor steun te verleenen aan het bestuur van de sociëteit „St. Joris" voor de instandhouding van het gebouw. Na uityoerige bespreking verwierp de ver gadering het voorstel bij hoofdelijke stem ming. Nog hadden besprekingen plaats over deel name aan de tentoonstelling van den Bond Heemschut en over een attentie voor den A,N.W.B. op het a.s. jubileum. Zwemvereeniging „Luctor et Emergo". Maandag vergaderde bovengenoemde ver eeniging in hotel „de Nieuwe Doelen" onder voorzitterschap van den heer W. de Graaf. Zooals te begrypen, betreurde men het vertrek van den het.- Geervliet uit Middel burg, hoe men hem ook zijn promotie van harte gunt. De secretaris, de heer Zandee, bracht het jaarverslag uit, waaruit bleek, dat het aantal gewone leden bedraagt 103, tegen vorig jaar 107, gezinsleden 9 en 6, adspiranten 17 en 16. De secretaris zou het logisch achten, dab waar de zwemsport steeds meer beoefend wordt, ook het ledental zou stijgen, maar dit schynt echter niet samen te kunnen gaan. De secretaris herinnert verder aan dert jaarlykschen zwemwedstryd, aan den kanaal- wedstrijd en aan dien voor het Zeeuwschei kampioenschap. Hij wijst aan het slot van zyn verslag ook op het vertrek van den heer Geervliet en hoopt, dat het gelukken zal het ledental der vereeniging op te voeren. Volgens het vervolgens uitgebracht ver-» slag van den heer Geervliet, als technisch! leider der reddingsbrigade, hebben na te korte oefening 8 leden aan het examen deelgeno men, doch met succes. Na den wedstrijd op 9 Juli had de betoo ging voor het reddend zwememn plaats. Leden van de brigade maakten de tochten der Middelburgsche vacantieschool van da Geref. Knapenvereeniging mede en waren present by de gondelvaart en bij den kano wedstrijd, gelukkig moest niet handelend worden opgetreden. Dit was wel het geval toen op 21 Augustus twee Vlissingsche red sters een drenkeling uit zee hadden opgehaald en de leden van de brigade hulp verleenden by het opwekken der levensgeesten. De wintercursus was niet druk bezocht, maar toch slaagden op 1 Maart alle 8 can- didatcn voor het medisch gedeelte van het diploma. De penningmeester, de heer Minderhout, wyst er in zijn verslag op, dat het saldo in kas steeg van 108.84 tot 125.96, dank zij een klein goed slot van den wedstryd als ge volg va nde vele belanglooze hulp. Ook de propaganda-avond leverde een overschot voor de kas op. Besloten werd dit jaar in afwyking met) andere jaren een onderlingen wedstrijd te or- ganiseeren en wel op Zaterdag 15 Juli, en na verkregen toestemming bij de gcmeentelyke zweminrichting, Volgende jaren .hoopt men dan weer een gewonen wedstrijd te houden, nu wil men eens eigen krachten meten. Bij de verdere besprekingen kwam o.a. naar voren de wenschelykheid, dat meer leden der vereeniging mede doen aan den Scheldebeker- wedstrijd en kwam het idee naar voren om dit aan te moedigen door een afzonderlijken pry's beschikbaar te stellen voer de leden, dia deelnemen. Middelburgsch muziekkorps. Het Middelburgsch muziekkorps geeft Vrijdag weder een uitvoering op het Molen water, terwijl de muziekuitvoering in de Ab dij, die Zondag door het slechte weer niet kon door gaan, thans op Zondag a.s. is be paald. RITTHEM Benoeming gemeente-secretaris. In de gisterenmiddag gehouden gemeente-, raadszitting werd met 5 stemmen benoemd tot gemeente-secretaris, gemeente-ontvanger en ambtenaar van den burgerlyken stand de heer P. Daniëlse te Middelburg, ambtenaar ter secretarie to Veere. De heer A. J. Bruijn- ooge te Oost- en West-Souburg, no. 2 der voordracht, verkreeg 2 stemmen. Christ, vereeniging tot verzorging van krankzinnigen. De afdeeling Ritthem van de vereeniging tot Christelyke verzorging van krankzinnigen iti Zeeland hield gisterenavond haar alge meene vergadering onder leiding van den voorzitter ds. G. de Ru. Na de gebruikelijke opening volgden no tulen en jaarverslag. Uit de rekening en ver antwoording van den penningmeester bleek, c'at het batig saldo bedroeg 1.28. De heer C. Wisse deed verslag van de al gemeene vergadering op de stichting ge houden. De aftredende bestuursleden Jn. Meliefste jen C. Wïjsq werdeij herkozen,

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 1