TWEEDE BLAD ai Wauciiiiam 2 GEMEENTEBESTUUR FEUILLETON De Twee Machten in het Leven. PROVINCIALE STATEN BINNENLAND RECHTSZAKEN KERK- EN SCHOOLNIEUWS van de Dinsdag 23 Mei 1933. No. 121. BADEXFLOITATIE. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen maken bekend, dat de opening van het badbedrijf met inbegrip van het strandstoe lenterrein is bepaald op Donderdag 25 Mei a.s. Vlissingen, 23 Mei 1933. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. 10.00 6.00 3.50 - 4.00 3.00 0.40 - 3.00 0.25 '3 - o.io 3.00 2.00 - 1.00 BADBEDRIJF. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis dat voor het Badseizoen 1933 de volgende tarieven zullen gelden Tarief voor de Zeebaden Abonnementskaart voor een persoon (geldig voor een bad per dag) Abonnementskaart voor meerdere le den uit een gezin (mits een sei zoen-hoofdkaart genomen is) van 10 jaar en ciaarboven, ieder beneden 10 jaar, ieder Maandkaart voor een persoon (gel dig voor een bad per dag) Maandkaart voor meerdere leden uit één gezin (mits een seizoenkaart genomen is), ieder Badkaart voor 1 bad, Boekje van 10 kaarten, elk voor één bad Badkaart voor een bad voor kinderen beneden 14 jaar Badkaart voor „Volksbad", welke geen recht geeft op badgoed Abonnementskaart voor een persoon geldig voor een Volksbad per dag Abonnementskaart voor kin deren beneden 14 jaar geldig voor een Volksbad per dag Maandkaart voor een persoon geldig voor één Volksbad per dag Huur en bmvaarloon voor Badgoederen Huur voor een zwembroek of bad handdoek - 0.10 Huuf" voor een badcostuum of bad muts - 0.20 Huur voor een badmantel - 0.30 Bewaarloon voor eigen badgoed, per seizoen- 2.00 Bewaarloon voor eigen badgoed, per maand- 1.00 Bewaarloon voor eigen kleeren, per keer 0.10 Tarief voor de Zonnebaden t Deze prijzen zijn geheel gelijkluidend aan die der Zeebaden. Tarief voor het huren en opbergen van Cano's Huur voor een éénpersoons Ca no 0.50 pe: uur of korter. Huur voor een tweepersoons Cano 0.75 per uur of korter. Voor het opbergen van een Cano 10 per seizoen. (In verband met de beschikbare ruimte wordt slechts een beperkt aantal Cano's op geborgen)/ Tarief voor de Strandstoelen en Parasols Voor het gebruik van een strandstoel wordt 10 cent per uur of gedeelte daarvan geheven. Dagkaarten (behalve Zondags) worden af gegeven voor 50 cents. Weekkaart voor een persoon voor een vasten stoel 2.00. Voor het gebruik van een strandparasol wordt 0.20 per uur of korter en 0.75 per dag geheven. Naar het Engelsch. 6) Maar waarom vertoonde zich niet iemand daar in het vertrek en waarom werd zij in do kamer opgesloten, als duchtte men, dat zij ontvluchten zou I-Iet was zeker een avontuur, zooals ze nooit vermoed had, dat haar ééns nog over komen zou, toen ze dien ochtend uit Here ford vertrokken was, vroolijk en onbezorgd. Als ze hier ongedeerd afkwam, dan was ze nu haast geneigd zich voor te x-emen, dat ze zich nooit weer aan een dergelijk gevaar zou blootstellen. Ze had altijd gejuicht in haar onafhankelijkheid en niemand het recht toegekend, om zich te bemoeien met haar komen en gaanmaar nu ineens viel hel haar in, dat ouderwetsche menschen mis schien toch nog niet zoo geheel ongelijk hadden, als zij met verontwaardiging spra ken van die al te groote vrijheid van het moderne jonge meisje. Dan trachtte zij zich ook weer in te pra ten, dat menschen, die in een dergelijk huis woonden, toch zeker geen struikroovers wa ren. Als ze het niet goed met haar voor ge had hadden, dan zouden ze haar geen kies- Abonnementen en badkaarten worden af gegeven onder de volgende voorwaarden 1. dat bij langer gebruik van een badkoets dan 40 minuten voor ieder kwartier of ge deelte daarvan f 0.20 extra zal worden be taald. 2. dat baders die zich naar het oordeel van het badpersoneel te ver in zee wagen en op het sein van dat personeel niet onmid dellijk terugkeeren, de verdere toegang tot het baden wordt ontzegd zonder terugbeta ling van eventueel betaalde bad- of abonne mentsgelden. Kinderen beneden 10 jaar worden zonder geleide niet in het Volksbad toegelaten. De aandacht wordt gevestigd op de volgen, de artikelen der Algemeene Politieverorde ning van Vlissingen Art. 298. Het is verboden losloopende hon den op het badterrein en honden in de bad- of ontkleedkoetsen of cabines of in het zee bad mede te nemen. Art. 299. Het is den baders verboden zich langer in zwembroek of badcostuum op het badterrein te bevinden dan noodig is, om zich uit de bad- of ontkleedkoetsen of cabines naar het water te begeven of omgekeerd. Deze bepaling is iet van toepassing op hen die een zonnebad nemen, op dat gedeelte van het strand, hetwelk uitsluitend voor het nemen van zonnebaden is bestemd Vlissingen, 16 Mei 1933. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. BEKENDMAKING. Aangifte van nieuwe leerlingen voor de Openbare U.L.O. school. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen maken bekend, dat vanaf Maandag 15 Mei tot en met Zaterdag 27 Mei e.k. gelegen heid bestaat tot aangifte van nieuwe leer lingen voor de openbare school voor uitge breid lager onderwijs, ter gemeente-secreta rie, le af deeling (Kamer 7) lederen werkdag van 9 tot 12 >/2 uur en van 2 tot 5% uur ('sZaterdags alleen 9—12% uur). Onderwys wordt gegeven in de vakken voor gewoon lager onderwijs, benevens de drie moderne talen, wiskunde en handelskennis. De school leidt op voor de diploma's A en B der Vereeniging voor M.U.L.O. Zij, die in het bezit zijn van een trouw boekje, worden verzocht dit bij de aangifte mede te brengen. Vlissingen, 23 Mei 1933. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. WIJZIGING ALGEMEENE POLITIE VERORDENING. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis, dat heden is afgekondigd een door den Raad dezer ge meente in zijn vergadering van 5 Mei jl., onder nr. 10, vastgestelde verordening tot wijziging der algemeene politieverordening voor Vlissingen (betreffende het innemen van standplaatsen op den openbaren weg, het venten met vruchten, gerookte visch en kleine eetwaren tijdens de kermis en wijzi ging van Afdeeling V van Hoofdstuk IV „Van 4e markten") Deze verordening treedt in werking op 26 Mei a.s. en wordt gedurende 3 maanden ter gemeentesecretarie voor een iedei ter lezing nedergelegd. Zij is tegen betaling der kosten ter secre tarie (2e Afdeeling) verkrijgbaar. Vlissingen, 23 Mei 1933. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. NARIGHEID. Daar is in huis en maatschappij Veel narigheid te koop Zoolang er leven is en lijm (VELPON) is er nog hoop. Clinge Doorenbos. 't Is een CETA-BEVER product ren en voedsel hebben geboden en haar ln zulk een gezellig verblijf ontvangen hebben. Als zij aan Master Launcelot dacht, dan bloosde zij zelfs over die veronderstelling. Hy was haar immers ter wille geweest ten koste van eigen ongerief en moeilijkheden met de oude gedienstige. Neen, hém kon ze vertrou- wen wat er dan ook verder in zijn huls mocht voorvallen Langzamerhand voelde zij zich gerust ge steld. Rachel hield haar zeker voor een die vegge, dat zij het huis zoozeer had beveiligd vtegen een verder binnendringen. Bij deze gedachte trok er een glimlach over Jocelyns gezichtje en zij besloot naar bed te gaan. Het was al over halt tien. De warmte van het haardvuur had haar moe en slaperig gemaakt. Ze stond op van haar stoel, en, als zij dan toch opgesloten was, zou zij, van héér kant, de wereld buitensluiten. Nu bezorgde het haar weer een nieuwen schok, dat de deur van de zitkamer geen sleutel aan den binnenkant had; maar de grendels van de binnenkamer waren aan héér kant. Die grendels schoof zy er dan cok vóór, met een soort van voldoening. Ze zag, dat zeker dezelfde stille hulp, die haar natte kleeren had meegenomen om te drogen, nu het vertrek had klaar gemaakt voor den nacht. Er stond een groote kan met warm water onder een ouderwetsche cosy op het bed waren uitgestoomde lakens ge legd en aan het voeteinde lag een warme Ged. Staten wijzen er de Frov. Staten op, dat de afwatering van de landen in Ooste lijk Zeeuwsch-Vlaanderen, loozende op de Oostelijke Rijkswaterleiding, geruimen tijd reeds tot ernstige klachten heeft aanleiding gegeven. Het waterbezwaar, dat de streek ondervindt is tweeërlei. Ten eerste het water- bezwaar in den winter, wanneer de water standen in de Othensche-kreek gedurende zeer langen tijd achtereen te hoog zijn en in een betrekkelijk groot deel van het gebied van de 20219 H.A. Nederiandsch poldergebied stonden in November 1930 niet minder dan ongeveer 2200 H.A., onder water en lagen on geveer 1000 H.A. mindei dan 0.30 M. boven water min of meer ernstig waterbezwaar wordt ondervonden, De te hooge waterstand in de Othensche-kreek vond alsdan daarin voor een groot deel zijn oorzaak, dat tenge volge van de door de westenwinden veroor zaakte hooge waterstanden op de Wester- Schelde de loozing geheel onvoldoende is. In de tweede plaats het waterbezwaar ge durende korte perioden, die zoowel in den zomer als in den winter voorkomen, waar bij de waterstand in de Othensche-kreek niet hoog, dikwijls zelfs laag is en toch op ver schillende plaatsen in het gebied ernstig wa terbezwaar wordt ondervonden. In tegenstelling met het eerstbedoelde be zwaar, dat voor een deel zijn oorzaak vindt in de onvoldoende uitwatering naar buiten, is het bezwaar, genoemd in de tweede plaats, meer uitsluitend te wijten aan de onvoldoen de afmetingen van de gezamenlijke water leidingen. In 1920 is opgericht een comité tot verbete ring van de afwatering in O. Zeeuwsch- Vlaanderen, dat aan het ingenieursbureau v.h. J. van Hasselt c de Koning te Nijme gen opdracht verstrekte, nopens de bedoelde afwateringskwesties rapport uit- te brengen. De conclusie van dit rapport, bemaling van de laaggelegen deelen op een vrij loozenden boezem met verbetering der loozing, is te kostbaar geacht, terwijl ook technisch tegen deze oplossing bezwaren zijn ingebracht uit vrees van een te hoogen stand in de Othen sche-kreek. Een op verzoek van het comité in Septem ber 1922 ingediend vereenvoudigd plan, zou niet voldoende zijn geweest. Ook bleek het toen reeds onmogelijk zonder de oprichting van waterschap tot een resultaat te komen. In 1932 kreeg het ingenieursbureau op dracht om rapport uit te brengen over de volgende vragenle. Hoe zal de waterstand op de Othensche-kreek worden by aanname van bemaling te Hulst en te Axel, volgens het plan 1920 en welke stand is in de Othen sche-kreek toelaatbaar 2e. Hoe zijn de kos ten van de bemalingsplannen thans te ra men 2 en 3e. Bestaat er aanleiding het vroe gere plan te herzien en, zoo ja, op welke wijze Het ingenieursbureau komt in zyn rapport over deze vragen tot de conclusie, dat ver betering van de waterloozing uitsluitend door verruiming van de watergangen de voorkeur geniet boven het in 1920 voorgestelde plan van verbetering van de waterloozing met be maling. Werden de kosten van de vroegere plannen nagenoeg uitsluitend door genoemd comité gedragen, de kosten van het laatste plan komen thans hoofdzakelijk voor Rijks rekening, inzonderheid door de bemoiingen van het Rijksbureau voor de Ontwatering. De kosten van uitvoering van de thans voorgestelde verbeteringsplannen worden ge raamd op 480.000, in welk bedrag is begre pen aan loon voor verkloozen een som van ƒ192.000, zoodat ook als object voor werk verschaffing in de betrokken streek aan de totstandkoming van de bedoelde verbete- ringswerken zeer belangrijke voordeelen zijn verbonden. De hoofdingenieur van den Prov. Water staat kan zich met het rapport en de daarin aan het slot vervatte conclusies ten volle ver eenigen. Teneinde alle belanghebbende gron den in de uitvoering aan de bedoelde ver beteringsplannen te betrekken, zal, alvorens echter tot uitvoering er van zal kunnen wor den overgegaan, voor het besturen en onder houden van de verschillende tot de afwate ring behoorende hoofdwaterleidingen en an dere werken, w.o. i.e. begrepen .le werken ter uitvoering van de verbeteringsplannen in kwestie, over de betrekken gronuen een af wateringswaterschap moeten worden opge kruik. Ze ontkleedde zich en was op het punt.de kaars uit te blazen, toen haar oog viel op iets, dat wel een barst leek in het behang Ze ging er naar toe en kwam tot de ontdek king, dat dit een tweede deur was, die waarschjjnlijk naar een kast of een kleerkast leidde. Dit wilde zij nu eerst eens onderzoe ken, want het was toch beter, alle geheimen vén het vertrek te kennen. Heel makkelijk ging die deur open en kwam uit op een zijgangetje van de groote gang naar de hall. De huishoudster had zeker vergeten, dat ze één uitgang niet had afgesloten. Er was geen bel, in geen van beide vertrekkendit had Jocelyn al eerder gemerkt, maar zij nam den kandelaar en lucifers bij haar bed en sloot ook die deur in het behang zorgvuldig met den grendel. Zoo zou zij in ieder geval beveiligd zijn tegen een indringen van bui tenaf. Ze stapte in het hooge bed en blies de kaars uit. Ze was slaperig en moe, daar ze een langen dag achter zich had in regen en wind. Het duurde dan ook niet lang, of ze sliep als een roos, ondanks de kwelling van de laatste uren. Hoe lang zy zoo geslapen had, zou zij onmogelijk gezegd kunnen heb ben het konden minuten het konden ook uren zijn. Ze wist enkel, dat ze vol schrik opvloog uit 'het veeren bed.... Een seconde lang wist zij niet, waar ze was, of wat er richt, hetgeen ook, zal steun van Rijkswege verkregc kunnen worden, noodzakelijk is zonder een behoorlijk afwateringswaterschap van de betrokken landen is er dus geen af doende verbetering te verkrijgen. Ged. Sta ten stellen dan ook voor tot oprichting van zulk eei waterschap le besluiten. Het toekomstige kabinet—Colyn. Naar de „N. R. Ct." verneemt, zal de sa menstelling van het crisiskabinet-Colijn thans spoedig haar beslag Krijgen. In hoofdzaak zal de samenstelling overeenkomen met hetgeen onder ernstig voorbehoud reeds is medege deeld. Intusschen blijft bedoelde opsomming niet ongewijzigdde heer Rutgers, de gou verneur van Suriname, die als minister van koloniën genoemd was, zal van het kabinet geen deel uitmaken. Men meent te weten, dat de bezetting van kolonie voor velen een ver rassing zal zijn. In dit verband dient wellicht waarde toegekend te worden aan een bericht in „de Maasbode", dat de premier misschien zelf deze portefeuille (en dus niet die van binnenlandsche zake i) voor zijn rekening zal nemen. Het anti-revolutionaire Kamerlid De Wilde zal ook deel van het kabinet uitmaken, niet echter als hoofd van het departement van financiën, gelijk aanvankelijk door som mige bladen gemeld as. Noodlijdende middenstanders. De ministers van e conomische z /ken en ar beid en van financiën deelen in hun ant woord op de schriftelijke vragen van dr. I. H. J. Vos, lid van de Tweede Kamer, betreffende het ter beschikking stellen van het Nationaal Crisis-Comité van een bedrag uit 's rijks kas ten behoeve van het verleenen van financiee- len steun aan noodlijdende middenstanders mede Het is ons niet bekend hoe ruim de plaat selijke crisis-comité's de grenzen hunner steunverleening hebben getrokken en even min, dat gebrek aan geldmiddelen dezen co- mit's, alsook het Nationaal Crisis-Comité, be let die grenzen nog ruimer te trekken. In verband met de voorzieningen, welke thans reeds van overheidswege rechtstreeks worden getroffen ter voorziening in de meest ernstige crisisnooden, vinden de ministers geen aanleiding te bevorderen, dat bovendien nog extra bedragen uit de publieke kas wor den beschikbaar gesteld, ten einde de crisis- comité's in staat te stellen in ruimer kring dan thans het geval is, steun te verleenen, mede omdat een dergelijke overheidssteun het eigenlijk karakter der crisis-comité's zou doen verloren gaan en een domper zou zetten op do particuliere liefdadigheid. Naar een oplossing van het K.L.M.-conflict Naar „de Tel." van bevoegde zijde ver neemt, is er een gegronde hoop, dat het con flict tusschen de piloten en de directie der K.L.M. zóó tijdig zal zijn bijgelegd, dat de luchtverbinding met Indië niet in het ge drang zal komen. De Parksluizen te Rotterdam. Gisterenmiddag zijn in tegenwoordigheid van een groot aantal genoodigden de Park sluizen te Rotterdam door den Commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, jhr. mr dr. H. A. van Karnebeek, officieel geopend. Deze opening droeg een sober karakter. De genoodigden verzamelden zich in het gebouw van de roei- en zeilvereeniging „de Maas" waarna men per salonboot naar de Parkslui zen voer. Onder de aanwezigen waren het college van Ged. Staten van Zuid-Holland, de hoofdingenieur van den provincialen wa terstaat ir. J. H. L. van der Wal, de burge meester vm Rotterdam en Schiedam, verte genwoordigers van schippersverenigingen enz. De burgemeester van Rotterdam heeft voor de opening plaats vond, een korte toespraak gehouden, waarin hij erop wees, dat de bouw van deze moderne sluizen noodzakelijk was geworden door d<~ toename van het binnen- scheepvaartverkeer, de grootte van de sche pen en de noodzakelijkheid om sneller te kunnen schutten. Jhr. Van Karnebeek heeft gewezen op hef groote belang van deze sluizen voor de scheepvaart van Rotterdam en het achter met haar gebeurd kon zijn. Toen herinnerde zij het zich ineenszij was in het vreemde, geheimzinnige huis, dat haar een onderdak had geboden. Ze was vn de kamer van de huishoudster, maar het was stikdonker om haar heen. Wat had haar ineens zoo verschrikt Terwijl zij daar zoo angstig zat te luiste ren, kwam er een geluid door den muui achter haar, dat haar een ontzettenden schrik bezorgde. Het was het gejammer van een menschelijke stem, of van iemand, die in groote droefheid of angst verkeerde.Wat zou het zijn?.... Wie kon zich daar nu in gevaar of in doodsangst bevinden Het klamme zweet stond haar op het voorhoofdze hield den adem in, als luiste rend, of ze het geluid soms weer zou hoo- rcn?.... Maar er volgde slechts ononder broken, doodsche stilte. Terwijl zij nu weer liggende acht gaf op ieder geluid, meende zij, dat ze op eenigen afstand buiten het venster een soort ge schuifel vernam.... Kon het soms een kat of een uil wezen Ze stak haar kaars aan en keek angstig net vertrek rond, maar er was toch waarlijk niets schrikwekkends te zien. Ze ging uit bed, trad aan het venstér en sloeg dit open. De regen had opgehoudende wind was veel bedaard en de tuin lag dan ook in doodsche stilte vóór haar. Hier viel evenmin land van Zuid-Holland, waarna hij door het ontplooien van de driekleur de sluizen offi cieel openc'e. Na de opening meldden zich al spoedig de eerste schepen voor het schutten aan. Winkelsluiting. De Hooge Raad heeft arrest gewezen in de zaak van den banketbakker in Den Haag, die in cassatie was gekomen van een vonnis der rechtbank te Den Haag, bevestigende een vonnis van den kantonrechter, waarbij hij wegens overtreding van art. 3 der verorde ning op de winkelsluiting (het op Zondag na 2 uur open houden van een banketwinkei), is veroordeeld tot 3 boete.. De Hooge Raad heeft overwogen, dat het hier een bepaling betreft, waarbij de gemeen teraad heeft gebruik gemaakt van de be voegdheid tot het vaststellen van afwijkingen van de bepaling der winkelsluitingswet op grond van „bijzondere omstandigheden". Wil nu de rechter aan de afwijkingsbepalingen verbindende kracht toekennen dan moet hij de omstandigheden kennen, die tot de vast stelling van die bepalingen hebben geleid, ten einde die te kunnen beoordeelen. Uit art. 3 noch elders in de verordening blijkt, welke redenen den gemeenteraad hebben be wogen tot afwijking van de wettelijke bepa lingen. Aangezien artikel 3 dus verbindende kracht mist, is de banketbakker van rechtsvervol ging ontslagen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Arnemuiden cand. Th. G. Vollebregt te Delft. Afscheid. Ds. I. J. Vasseur nam Zondag, wegens ver trek naar Den Haag, afscheid van de Vrije Evang. Gem. te Ierseke. Hij sprak over Hand. 20 32. Er volgden tal van toespraken. Een Zendingsfeest. De classicale Zendingsvereeniging „Wal cheren" hoopt ook dit jaar weer, als naar gewoonte, haar jaarlijksch Zendingsfeest te houden op den zgn. „derden Pinksterdag", en wel te Valkenisse, aan den voet van Walcheren's hoogste duinen. (Bij ongunstig weer in de Herv. kerk te Biggekerke). Sprekers zijnDs. R. ten Kate te Kou- dekerke, zendeling Lasschuit van West- Java, ds. D. J. Vossers te Vlissingen, zende ling Wetstein van Nieuw-Guinea en ds. C. van der Waa te Biggekerke. Nadere bijzonderheden worden later nog per advertentie in dit blad bekend gemaakt, Naar Pinksteren. Het Zendingsbureau giro 6074 vraagt ons plaats voor het volgende Wij moeten jaren teruggaan om een voor beeld te vinden van de zorgvolle spanning, waarmee wij dit jaar Pinksteren tegemoet gaan. De inkomsten zijn dit jaar buitenge woon ver achtergebleven, niet alleen bij wat er noodig was, maar ook bij wat wij vorige jaren hebben ontvangen. Er is nog één mo gelijkheid, niet naar wy vreezen om dezen achterstand in te halen, maar wel om hem althans eenigszins te verkleinen. Die mogelijkheid is Pinksteren. Dat feest is ten allen tijde het feest der Christelijke kerk, dat haar uitbreiding onder de volken van verschillend ras en verschillende taal en daarmee dus het zendingswerk in het mid delpunt der aandacht stelt en waarop dus cok aan de Christelijke gemeente gelegen heid wordt geschonken haar offervaardig heid voor dit werk te bewijzen. Wij hebben, om aan deze offervaardigheid een stevigen grondslag en tevens een bijzon deren prikkel te geven, boekjes ter versprei ding beschikbaar gesteld, waarin op bevat telijke en toch zooveel mogelijk omvattende CA IV E -DELFTS /in potjes w" iets schrikwekkends waar te nemen. Dan was het toch zeker het schreeuwen van een arme, verdwaalde kat, dat haar zoo ver schrikt had. Kil stroomde de nachtlucht naar binnen, zoodat ze huiverde en op het punt was, het venster te sluiten, toen andermaal een schuifelend geluid tot haar doordrong. Het kwam ergens van verre.Ja, nu herkende zij heter moest iemand aan het graven zyn.... Ze hoorde eerst het scherpe geknars van een houweel, dan het geschoffel van een spade en daarop het zware vallen van aar de.... Er was dus iemand in den tuin aan het werk, in het holle van den nacht..,. Hoe vreemd hoe griezelig 1 Er viel haar nu ineens een geschiedenis in, die zij lang geleden had gelezen van een jong meisje, dat in haar gevangenschap steeds had moeten luisteren naar het graven van haar graf. Jocelyn sloot het venster en stapte recht streeks in bed. Ze nam haar horloge van onder haar kussen, maar ze had vergeten het op te winden. Het was blijven stilstaan op twee uur. Maar nu moest het wel later wezen.... Wat beduidde toch dat graven in den tuin, ln stikdonkeren nacht? {Wordt vervolgd.).

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 5