Ad NOOTJES LUCHTVAART MARINE EN LEGER BUITENLAND UIT DRAAD EN LUCHT BEURS VAN AMSTERDAM WISSELKOERSEN MARKTBERICHTEN CORRESPONDENTIE HOOGWATER TE VLISSINGEN LICHT OP V00L AUTO'S, FIETSEN EN VOERTUIGEN. AGENDA STOOMVAARTLIJNEN iUIIÏWMA'M Per Au Maakt At In Brat 8EBRS. I De derde groote crisis-collecte te Rotter dam gehouden heeft 17.650 opgebracht, wat ruim 15.000 minder is dan by de vorige collecten. Een Fransch verkeersvliegtuig van den dienst CasablancaToulouse is tengevolge van den mist tegen een huis gevlogen van het 1700 meter hoog gelegen Spaansche dorp Villagran. Het vliegtuig geraakte in brand en de 6 inzittenden kwamen allen om het leven. Het ministerie van openbaar onderwijs deelde aan den voorzitter van de Italiaansche Esperanto Federatie mede, dat esperanto- cursussen f acultatief in alle scholen worden toegestaan. Op 5 en 6 Augustus a.s. vindt in Aussiga/E het socialistisch feest plaats. Hieraan zal wor den deelgenomen door de vakvereenigingen, de natuurvrienden, de vrijdenkers, e.a. De arbeiders Esperantisten bond zal tijdens dit feest een Esperanto tentoonstelling organi- seeren. De bekende bokser Jacob Holland, die in een wedstrijd tegen MaruDo Maandagavond jl. te New-Orleans werd gewond is gisteren in een ziekenhuis aldaar aan de gevolgen van een in dezen wedstrijd opgeloopen bloeduit storting in de hersens overleden. sloeg de bliksem in een schuurtje van den koopman J. Vertriest. Het paard, dat reeds eenige brandwonden had opgeloopen, kon nog uit het vuur gered worden. Het schuurtje brandde gedeeltelijk uit. Een en ander was verzekerd. Rijkspostsspaarbank. Opgave over de maand April 1933. Vlissingen: ingelegd 32.247.90 terugbetaald - 32.634.21 minder ingelegd 386.31 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 24. Middelburg: ingelegd 68.372.10 terugbetaald - 55.523.31 meer ingelegd 12.848.79 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 32. Oost-Souburg: ingelegd 3402.13 terugbetaald - 5045.78 minder ingelegd 1643.65 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 4. Koudekerke: ingelegd f 4714.75 terugbetaald - 426.50 meer ingelegd 4288.25 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 2. Bresken s: ingelegd 10474.54 terugbetaald - 7417.61 meer ingelegd 3056.93 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 4. Oroedei ingelegd 5372.— terugbetaald - 3680.28 meer ingelegd 1691.72 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 1. Schoondijke; ingelegd 2056.87 terugbetaald - 1397.73 meer ingelegd 659.14 Oostburg: ingelegd 6864.17 terugbetaald - 8266.37 minder ingelegd 1402.20 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 9. IJ z e n d ij k eingelegd 12952.58 terugbetaald - 7467.08 meer ingelegd 5485.50 Het aantal nieuw uitgegeven boekjes be droeg 4. Militair vliegtuig gevallen. Het watervliegtuig W 69 met als vlieger den korporaal-leerlingvlieger Lienaerts gleed gisterenmiddag boven de Mok af en kwam nabij de helling van de Mok te vallen. De vlieger bekwam eenige schrammen. Het vliegtuig is ernstig beschadigd. Luitenant tsr zee 2e klasse M. A. Monta- nus, tijdelijk werkzaam gesteld bij het de partement van defensie, wordt 17 dezer ge plaatst aan boord van Hr. Ms. politiekruiser „Vulcanus" te Nieuwediep. t De 2e ploeg der lichting 1933, aangewezen voor de opleiding tot onderofficier-admini strateur by de infanterie, de wielrijders, de motor-, kust- en luchtdoelartillerie, de genie en de pontonniers en torpedisten, wordt 3 Augustus ingelijfd en. dadelijk daarna ge zonden naar de school voor dienstplichtige onderofficieren - administrateur te Middel burg. Bij Kon. besluit zijn benoemd bij het res. personeel der landmachtbij het wapen der infanterie, tot reserve le luitenant bij hun tegenwoordig korps, te rekenen van 17 De cember 1930, de reserve 2e luitenant E. W. Clason, van het 3e reg. inf. en, te rekenen van 1 Januari 1933, de reserve 2e luitenant V. Lepoutre, van de schoolcompagnie van den motordienst. COMMISSARISSEN VOOR SPECIALE DIENSTEN IN DUITSCHLAND. De Pruisische minister-president heeft een verordening uitgevaardigd, waarin o.a. ge zegd wordtDe overwinning der nationale revolutie is voltooid. Haar succes op alle ge bieden van het openbare leven is verzekerd. Daarmede heeft de aanstelling van commis sarissen, die steeds slechts een overgangs maatregel kon zijn, in het algemeen haar rechtvaardiging verloren. In de toekomst zal de aanstelling van commissarissen tot be paalde bijzonder belangrijke gevallen beperkt worden, waarover de opperste landsautori- teiten moeten beslissen. Afgezien van den commissaris der opperste S.A.-leiding zullen dus alleen nog commissarissen door het ge- heele staatsministerie of door mij als minis ter-president, of ministerieele commissaris sen, die door de afzonderlijke ressortminis ters worden noodig geacht, aangesteld wor den. Alle commissarissen, die na deze ver ordening niet meer bevoegd zijn moeten hun werkzaamheden dadelijk staken. In zeer bij zondere gevallen kunnen de opperpresidenten met nauwkeurige aanwijzing van de taak, commissarissen aanstellen waarvoor dadelijk mijn goedkeuring gevraagd moet worden. De commissarissen, die dooi' de gemeentelijke controle-autoriteiten voor ambtenaren met verlof of ter handhaving van een ordelijk bestuur zijn aangesteld, vallen niet onder deze verordening. Zooals reeds in de veror dening van 28 April is vastgesteld, mogen beperkingen der persoonlijke vrijheid, in het bijzonder in hechtenisneming, slechts door de bevoegde districtspolitie-autoriteiten bevolen worden. Ook voor huiszoekingen geldt het zelfde. DE ONTWAPENINGSBESPREKINGEN. Men meldde ons gisteren uit Genève Het werk van de algemeene commissie der Ontwapeningsconferentie ligt nog altijd stil. De particuliere besprekingen, die heden den geheelen dag zijn gevoerd, hebben nog geen resultaat opgeleverd, zoodat in de korte ver gadering van het Bureau Henderson de al gemeene commissie nog voor eenige dagen heeft uitgesteld. Henderson liet niet na een dringend beroep op de gedelegeerden te doen, om zich te haasten, want voor de bijeen komst van de Economische Wereldconferen tie wenscht hij met de eerste lezing van het Britsche ontwerp-conventie gereed te zijn, zelfs al moet hierover dag en nacht worden vergaderd. Het gaat er thans om, of Nadolny zich in den loop van de volgende particuliere be sprekingen bereid zal verklaren, ten minste voorloopig, de uniformiseering der legertypes te aanvaarden, al zou hij dan ook een reser ve mogen maken. Eden schijnt voet bij stuk te willen houden en niet te willen doorgaan, totdat de Duitsche amendementen op dit punt zijn teruggetrokken of ten minste voorloopig het werk niet hinderen. De verklaring, die de Duitsche minister van de Rijksweer, von Blomberg, hedenmorgen aan den vertegen woordiger van het Wolffbureau in Genève heeft afgelegd, doet duidelijk uitkomen, dat Duitschland, zij het niet onmiddellijk, op het punt der effectieven bereid is concessies te doen en heeft in sommige kringen eenige ontspanning gewekt. Het plan van Henderson, om drie lezingen te houden en thans eerst een algemeene dis cussie te houden over het hoofdstuk van het oorlogsmateriaal, is door niemand aangeno men. DE FRANSCHE VLOOTPOLITIEK. Bij de tewaterlating van den nieuwen kruiser „Emile Bertin", verklaarde de minis ter van marine Leygues, dat het gebruik der vrije zee noodzakelijk is voor elke natie, die haar economische welvaart ontwikkelen en haar veiligheid waarborgen wil. Een volk, dat een wereldwijde actie voert, dat uitgebreide koloniën bezit, wier ruilhandel met het bui tenland een der voornaamste bronnen van zijn rijkdom vormt, moet zijn maritiem ge bied met evenveel vastberadenheid bescher men als zijn grondgebied. De oorlogsmarine heeft tijdens den vrede een groote rol van verzoening en toenadering te vervullen. De minister kondigde aan, dat er binnen kort twee nieuwe kruisers op stapel zullen worden gezet, bestemd om het prestige en het gezag van Frankrijk te handhaven. ALGEMEENE STAKING IN SPANJE. De algemeene staking die in Spanje is uitgeroepen heeft een normaal verloop, met uitzondering van enkele staten. In Barcelona draaide de staking op een complete mislukking uit, in Saragossa werd zij gedeeltelijk doorgevoerd. In Jativa, in de provincie Valencia, hadden botsingen plaats tusschen de stakers en de politietwee agenten werden gewond, drie stakers gedood, meerdere personen gewond. Te Alicante werd sabotage gepleegd op den spoorweg van Ma drid naar Alicante, maar de schade is niet belangrijk en het verkeer is weer hersteld Dit veroorzaakte weer een botsing tusschen stakers en politie, waarbij een agent gewone een staker gedood en verscheidene anderen werden gewind. Te Madrid ontploften bom men in de Alcalastraat, waarbij een agent en twee syndicalisten gedood en zeven personen gewond werden. In een voorstad van Madrid vond een botsing plaats tusschen agenten en extremisten; door een explosie te Gra nada werden drie personen gewond. Een V.D.-berlcht meldt nog dat volgens mededeelingen van het ministerie van bin- nenlandsche zaken gisterenochtend in een der drukke straten van Madrid een auto van de crimineel© politie door een groep syndi calisten werd aangevallen. Bij dezen aanslag was een vrouw betrokken, die in een mand verscheidene bommen had verborgen, welke op den politiewagen werden geworpen, waar zy ontploften en den auto vernielden. Van de zes inzittenden werden een gedood en vijf ernstig gewond. In het vuurgevecht dat volgde, werd een man gedood en tal van personen gewond. Er zijn 40 personen gear resteerd. Overigens is het in Madrid rustig geweest. DE IERSCHE „SWIEP". De laatste dagen vóór den verkoop van lo ten van de lersche Sweepstake werden te Dublin zooals gewoonlijk gekenmerkt door een stroom van koopers, die zich op het -laat ste oogenblik nog van een lot wilden voorzien. Duizenden kwamen uit Engeland en Schot land naar Dublin, en de rijen voor de loket ten waren zoo lang, dat de menschen tot zelfs buiten het gebouw queue maakten Op Zaterdag werd door de Sweepstake- kassiers 400.000 pond sterling ontvangen. Het totaal bedrag zal eerst op 29 dezer worden bekend gemaakt. De counterfoils zullen den 25en, 26en en 27en Mei worden dooreen geschud en de trek king heeft plaats op den 29en, 30en en 31en Mei. STUDENTENRELLETJES TE WEENEN. In het Anatomisch Instituut der Univer siteit hebben gisteren vechtpartijen plaats gehad tusschen nationaal-socialistische en Jtoodsche, zoomede socialistische studenten. De socialistische en Joodsche studenten wer den in een zaal bijeengedreven. Zij probeer den van hier uit met ladders van juist pas- seerende brandweerauto's, welke hulp boden, op straat te komen. Twaalf personen zijn ge arresteerd, o.w. twee Joodsche studenten. Twintig personen hebben zich moeten laten verbinden. Tot hen behooren ook Amerika nen, Hongaren en Polen. VOORZITTER COLLEGE REGENTEN OVER DE GEVANGENIS. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Bij Kon. besluit is benoemd tot voorzitter van het college van regenten over de gevangenis te Middelburg mr. G. F. baron thoe Schwartzenberg en Ho- helandsberg, thans lid van dat college. HOFBERICHT. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) H.M. de Konin gin in hedenmiddag van Het Loo op den Ruijgenhoek teruggekeerd. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (C.D.) Ingekomen zijn de geloofsbrieven van 97 Kamerleden. Tot hun toelating wordt besloten. De aanwezige Kamerleden leggen de voorgeschreven eeden of beloften af. Het blijkt, dat niet zijn ingekomen de ge loofsbrieven van de heeren Sardjono en Ali- min. Bij het afleggen der eeden of beloften blijkt dat afwezig zijn de leden Van Voorst tot Voorst en Van der Bilt (R.K.), Krijger en Bakker (Christ. Hist.) en Kupers. De voorzitter de heer Van Schalk werd reeds door de Koningin beëedigd. Bij het opmaken van de nominatie voor het voorzitterschap werd gekozen tot eerste can- didaat mr. Van Schaik met 84 van de 92 stemmen, 8 blanco. Tweede candidaat is de heer Schaper met 62 van de 89 uitgebrachte stemmen. Slotema- ker de Bruine verkreeg 19 stemmen, Van Dij* 1 stem, De Geer 1 stem, Coiyn 1 stem en 5 blanco. j DE KABINETSCRISIS. AMSTERDAM. (V.D.) De besturen van de samenwerkende boerenbonden in Nederland hebben H.M. de Koningin per schrijven ver zocht in het thans te fooneeren kabinet een afzonderlijk ministerie van landbouw te wil len opnemen met daaronder een bekwaam en alleszins deskundig directeur-generaal. Het waagstuk van den landbouw moet h.i. zoo belangrijk worden geacht dat uitgaven voor een dergelijk ministerie alleszins zijn gewet tigd. DRUKWERK IN BESLAG GENOMEN. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) In een perceel in de Trompstraat te 's-Gravenhage, waarin is gevestigd een brochure-depot van de Vrije socialisten huiszoeking verricht. Een zeer groote hoeveelheid opruiend en godslasteren i drukwerk werd aangetroffen en in besb nomen. MISDAAD OF ONGELUK MIDDBLBERS. (V. D.) In den afgelooperj nacht is in een sloot het lük gevonden van den 53 jarigen landbouwer Th. Dicker uit Middelbeers. Toen de heer D. gisterenavond om 10 uur nog niet thuis was gekomen, gin gen zyn familie en politie er met lantaarns op uit om hem in de donkere bosschen te zoeken. Te ongeveer 2 uur in den nacht vond men het lyk van den heer D m met een schotwond in den hals. terw-jl d de) =en kleinere wonde vertoonde. Het er van den heer Dicke hing hem nog den rug Het wordt niet onmogeiyk geacht dat het slachtoffer is getroffen door een schot van een persoon, die hem op de jacht vergezeld zou hebben. D., die in het bezit is van een jachtacte, was gisterenavond per rywiel op de konünenjacht gegaan, Het rijwiel is nog niet teruggevonden. De marechaussee heeft een uitgebreid onderzoek ingesteld. Het ter rein van het ongeval is in wyden omtrek afgezet. Hedenmiddag zal het parket arri- veeren. De omstandigheden wijzen er op, dat Dicker niet door een schot uit zijn eigen geweer kan zyn getroffen. DE DIENSTWEIGERING IN INDIË. SOERABAJA. (Aneta). De zeekrijgsraad heeft wegens dienstweigering tot zes maan den gevangenisstraf onder aftrek van den tyd doorgebracht in preventieve hechtenis, veroordeeld de matrozenBeun, Zwakman, Schorsy, Van Tricht, Hoekmeüer, Oele, Dirk. sen, Schutte en Edcius. Tot zes maanden ge vangenisstraf onder aftrek van den tijd door gebracht in preventieve hechtenis, benevens verwijdering uit den militairen dienst werden veroordeeld de matrozen Peppinck, De Rid der, Van Waaxdenburg, Blikman en Willem- se. Tot acht maanden gevangenisstraf onder aftrek van den tijd doorgebracht in preven tieve hechtenis, benevens verwüdering uit den militairen dienst werden veroordeeld de ma trozen Salverda en Kamp. Tot tien maanden gevangenisstraf onder aftrek van den tijd doorgebracht in preventieve hechtenis bene vens verwijdering uit den militairen dienst werd veroordeeld de matroos Cornelis. De matroos Belgraven werd vrijgesproken. VERMOGENS IN BESLAG GENOMEN. BERLIJN. (V.D.) Behalve van de S.P.D. is ook het vermogen van alle met de S.D.P. in nauwe verbinding staande organisaties in be slag genomen, o.a. van de reichbanner Schwarz—RothGold. DE WAPENSTILSTANDS ONDERHANDELINGEN. LONDEN. (V.D.) De mededeeling van Mac Donald in het Lagerhuis, dat binnenkort overeenstemming te wachten stond tusschen Engeland en Amerika over de voorwaarden waarop een tarieven-wapenstilstand kan wor den gesloten, houdt verband met een door den Amerikaanschen gevolmachtigde Nor man Davis tijdens zijn onderhandelingen met den Britschen minister van handel' voorge stelde formuleering, die tegemoet komt aan de Engelsche bezwaren. Amsterdam, 10 Mei, 3 uur. In de ochtenduren heerschte ter Beurze van Amsterdam een overwegend zwakkere tendenz, De weekstaat van de Nederlandsche Bank heeft wel duideiyk aangetoond, dat de jongste aanval op den Nederlandschen gul den de positie van onze centrale crediet- instelling in geenen deele heeft aangetast. Degenen, die vrees voor het betalingsmiddeel hadden gekoesterd, waren gerustgesteld en gingen tot realisatie over. Voorts werd de stemming in ongunstigen zin beïnvloed door de slechte uitvoercyfers van radio-artikelen en de verdere verlaging van de ruwolieprij- zen in de Ver. Staten. Even voor de opening van de officieele Beurs kreeg de vraag de overhand. De berichten, dat Roosevelt bereid zou zyn een moratorium te verleenen voor de op 15 Juni vervallende oorlogsschulden, maakten een goeden indruk, terwijl de me dedeeling dat dr. Colijn nog niet is geslaagd in de vorming van een parlementair kabinet, een flauwe tendenz voor Staatsobligaties tot gevolg had, waarvan de aandeelenmarkt den terugslag ondervond in den vorm van een groote vraag. De noteeringen liepen dan ook algemeen op. Koninkiyken avanceerden 1% Industrieele fondsen waren vast, speciaal Philips, die 5 aantrokken. Cul tuurwaarden gaven eveneens een avance te aanschouwen. H.V.A.'s stelden zich per saldo weer boven 20D. Ned. Scheepvaart Unies waren vast, na iets lagere opening. De Ame- rikaansche fondsen waren maar weinig ver anderd. De Ned. Obligatiemarkt was ver deeld, doch flauw voor Nieuwe Schuld. De Duitsche Obligaties bleven op peil. Noteering van heden, 10 Mei 1933, des nam. 3 uur (officieel) Londen 8.39% Beriyn 58.35 Parijs 9.70% Brussel f 34.65 Zwitserland f 48.03; New-York 2.12%. GROENTE- EN FRUITVEILING. 10 Mei 1933. Op de gisteren gehouden veiling werden de volgende pryzen besteed Uien 5 ct.spinazie 13 ct.witlof 16 ct.postelein 18 ct.asperges 36—41 ct. blauwe asperges 26—28 ot.nieuwe aardap pelen 29—30 ct.poters 20 ct.moskrul ct., alles per KG.bloemkool 2—20 ct.sla —2 ct., beiden per stukkipeieren 17—2; ct. per 10 stuksradüs 1 ct.selderie 3 —4% ct.ramanas 3% ct. peeën 13—14 ct. seringen 2—3% ct.tulpen 511 ct.nar cissen 1 ct. ;lelies van dalen 14 ct., pioenen 21 ct., alles per bos zuring 111 ct. per chip. VEEMARKT AMSTERDAM. 10 Mei 1931. Aanvoer 337 vette kalveren le kwaliteit 64 ct., 2e kwaliteit 44—54 ct.. 3e kwali teit 3240 ct, per KG. levend gewicht; 8(J nuchtere kalveren per stuk 3ƒ4.50318 varkens vleeschvarkens van 90110 KG. 38 —39 ct., zware varkens 36—38 ct., vette var kens 33—35 ct. per KG. slachtgewicht. Aangevoerd uit Denemarken 4 wagons ge slachte runderen. Vette kalveren groote aanvoer, le kwaliteit williger, prijshoudend, de andere soorten traag en pryzen lager. Varkens weinigi aan voer, geen handel, meest voor grossiers be stemd. Wegens plaatsgebrek moeten verschillende stukken tot een der volgende nummers wor den uitgesteld. Red. Mei Donderdag 11 1.46 14.12 Vrijdag 12 2.33 14.59 Zaterdag 13 3.26 15.53 Zondag 14 4.22 16.48 Maandag 15 6.23 18.48 Dinsdag 16 L.K. 7.28 19.53 Woensdag 17 8.44 20.11 Mei uur Donderdag 11 8.10 s Vry'dag 12 8.12 19 Zaterdag 13 8.13 M Zondag 14 8.15 M Maandag 15 9.16 Dinsdag 16 9.18 Woensdag 17 9.19 van publieke vermakelijkheden, vergaderingen, enz. Alhambra-theater. Van Vrijdag 5 tot en met Donderdag 11 Mei. „Menschen in 't Hotel." Luxor-theater. Van Vrijdag 5 tot en met Donderdag 11 Mei. „Spoorweghelden" en „Strafzaak van Geldern". Vrijdag 12 Mei. Concert Gemengde Zang- vereeniging, Concertgebouw, 8.15 uur. Zaterdag 13 Mei. Opvoering revue ,,'t Is „Knal", „de Oude Vriendschap", 8 uur. „Blitar" 9 Mei te Batavia van Rofcfc. „Colombia" (thuisr.) p. 8 Mei de Azoren „Dempo" (uitr.) 9 Mei van Port Said „Flandria" (uitr.) 8 Mei van Lissabon „Gaasterkerk" (thuisr.) 9 Mei te Fremantla „Kota Tjandi" (thuisr.) p. 8 Mei Perim „Kota Agoeng" (uitr.) p. 8 Mei Finisterre „Kota Gede" (thuisr.) 8 Mei van Padang „Meerkerk" (uitr.) 8 Mei van Manila „Nijkerk" (thuisr.) p. 8 Mei Dakar „Nieuwkerk" (uitr.) 9 Mei van Durban „Oldekerk" (uitr.) 9 Mei te Genua „Radja" (uitr.) 8 Mei van Suez „Zuiderkerk" (thuisr.) 8 Mei van Penang Buitenlandsch Weerbericht Hedenmorgen uit officieele gegevens samengesteld door liet Kon. Meteor, instituut Samengesteld door het Kon. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 770.6 te Janmayen Laagste barometerstand 752.8 te Blaa- vandshuk. Verwachting tot den avond van 11 Mei Meest matige Westeiyke tot Noord-Weste lijke wind, zwaar bewolkt met tijdeiyke op klaringen. Waarschijnlijk nog regen en ha gelbuien. Weinig verandering in tempera tuur. De rug van hooge drukking heeft zich veel verder Noordwaarts achter de Britscho eilanden uitgebreid dan werd verwacht en vereenigde zich inet de Noordeiyke hooge drukking, terwijl een nieuwe depressie zich hoofdzakelijk Noordwaarts verplaatste. Hier door ligt thans een afzonderiy'ke depressie op de Noordzee, die het buiige weer hier te lande doet aanhouden. Ook in Noord- en midden-Frankrijk valt veel regen, minder op de Britsche eilanden, waar in weerwil van den Noordenwind de temperatuur niet daal de, terwijl die in Zuid-Scandinavië zelfs steeg. Ofschoon dus de Noordenwinden nog guur weer zullen blijven veroorzaken, zal waar- schyniyk de buiigheid afnemen. Met bli nis van Zoon, 's Heer Hq 10 ZaterJ onze g huwd- corn] suza! I hunne 3.1 ging te Dat z| mogen van hun ren, Beh ren en VlissirJ SfeM, ■JP -J? ïfr "X* J 45- Vrijdal onze gef huwd- A. MEI hun 40-j ging te Hun Behuv Vlissinge! Kastee Hiermede hartelijken I wijzen van! gen bij he] geliefde .huwdmoedi] ELIZA A.s. Zont wedstil Raaybi Zoom Dinsdag terdan Paul Kruge door de 1 Speciaal i met AdvocJ pakje Vani preparaat geheim voofl en tijden Ook aant van Boere Abrikozen Deze ook als dronken Vertrek Betje 6.45 10.20 5.— Zom le 6.4! 3.1!

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 2