Vlissingsche Courant PLOUVIER levert ROBINSONS aan fabrieksprijzen {CHTa TWEEDE BLAD GEMEENTEBESTUUR FEUILLETON DE BEKER VAN KONINGIN ELIZABETH. Cen klein bedrag een groot succes BINNENLAND SPORT van dé van Maandag 24 April 1933. No. 96. STEMML.,»-,. De Burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat op Woensdag 26 Aprii 1933, van des morgens acht uur tot des na middags vijf uur, zal geschieden de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Herinnerd wordt aan de verplichting, op gelegd bij artikel 72, tweede lid, der kieswet, dat ieder, die volgens de kiezerslijst bevoegd is tot de keuze mede te werken, zich binnen den voor de stemming bepaalden tijd ter uit oefening van zijn kiesrecht moet aanmelden bij het stembureau van het voor hem op de kiezerslijst aangewezen stemdistrict. De kiezer, die aan deze verplichting niet voldoet wordt, tenzij van eene geldige reden van verhindering blijkt, gestraft mét geldboete van ten hoogste drie gulden. Indien tijdens het plegen van de overtre ding nog geen twee jaren zijn verloopen se dert een vroegere veroordeeling van den schuldige wegens gelijke overtreding onher roepelijk is geworden, wordt geldboete van ten hoogste tien gulden opgelegd. Tevens wordt de aandacht gevestigd op Artikel 128 van het Wetboek van Straf recht, luidende Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan eene krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenis straf van ten hoogste een jaar. Artikel 150a der kieswet, luidende Hij die bij een verkiezing als gemachtigde stemt voor een persoon, wetende dat deze overleden is, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand, of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Vlissingen, 24 April 1933. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. UITOEFENING KIESRECHT door personen, die in dienstbetrekking zijn. De Burgemeester van Vlissingen herinnert personen bij wie, en bestuurders van bijzon dere ondernemingen en instellingen, waarbij personen, die den leeftijd van vijf en twintig jaren hebben bereikt, in dienstbetrekking zijn dat zij, volgens art. 55 der kieswet, ver plicht zijn te zorgen, voor zoover niet bij al- gemeenen maatregel van bestuur vrijstelling is verleend, dat ieder van dezen, die bevoegd is tot een te houden stemming mede te wer ken, gedurende ten minste twee achtereenvol gende uren, tusschen acht uren des voormid dags en vijf uren des namiddags, daartoe ge legenheid vindt dat zij, volgens art. 56 van genoemde wet, voor zoover arbeid wordt verricht in fabrie ken of werkplaatsen, verplicht zijn te zorgen, dat in het arbeidslokaal en, zoo er meerdere arbeidslokalen zijn, in het grootste of wel in meer dan één arbeidslokaal, gedurende twee werkdagen vóór en op den tot stemming bepaalden tijd op een zichtbare wijze is op gehangen een door hen of van hunnentwege onderteekende lijst, de twee achtereenvolgende uren, bovenbedoeld, vermeldende, voor elk af zonderlijk of groepsgewijze of voor allen ge zamenlijk dat, volgens art. 151 der kieswet, overtre ding van bovenstaande voorschriften wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van ten hoogste vijf en zeventig gulden. Bij Koninklijk besluit van 27 Mei 1929 (Staatsblad no. 265), gewijzigd bij Koninklijk besluit van 13 Augustus 1930 (Staatsblad no. 363), is in verband met het vorenstaande be paald, dat vrijstelling wordt verleend aan de in artikel 55 der kieswet bedoelde personen Naar bet Engelscb van FERGUS HUME. 44) „Laten we eens rondkijken", verbrak Lio nel het stilzwijgen en hij maakte een rond gang- door het gebouw, overal spiedend naar een uitweg waarlangs de dief van den beker had kunnen ontkomen, terwijl de hoofddeur gesloten was. Op den beganen grond was niets van dien aard. te vinden, maar toen de jonker in het koor kwam, viel, na eenig zoeken, zijn oog op een klein, laag deurtje, dat zich min of meer verborgen aan den anderen kant van het orgel bevond. „Ik moet deze deur natuurlijk als eens eerder gezien hebben", zei hij. langs de or- gelbank loopend, „want van mijn prilste jeugd kom ik hier in de kerk. Maar ik schijn van het bestaan ervan nooit veel notitie te hebben genomenik kon me er tenminste niets van herinneren. Dat is overigens niet zoo onbegrijpelijk, want als leek heb je in dit gedeelte niets te maken. „Dat deurtje diende oorspronkelijk als ïn- en uitgang voor den geestelijke, wanneer de groote deur gesloten was", wist Anita mede te deelen. Hoewel ze pas kort in Hurton woonde,, bleek ze beter op de hoogte dan de en bestuurders van bijzondere instellingen en ondernemingen ten aanzien van bij hen in dienstbetrekking rijnde personen, welke uit hoofde van die dienstbetrekking op den dag der stemming tusschen de in vermeld artikel genoemde tijdstippen niet gedurende twee achtereenvolgende uren vertoeven in de ge meente, waar zij bevoegd zijn aan de stem ming deel te nemen, of in een aangrenzende gemeente. Lijsten, op te hangen in fabrieken en werk plaatsen, als in art. 56 der kieswet bedoeld, zijn ter gemeentesecretarie verkrijgbaar. Vlissingen, 24 April 1933, De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. besteed aan een „Kleine Advertentie" geeft meestal Demonstratief congres van N.V.V. en S.D.A.P. In de groote zaal van den Dierentuin te 's-Gravenhage is Zaterdag door het N.V.V. en de S.D.A.P. een demonstratief congres ge houden, als protest tegen het optreden van den minister van defensie terzake het verbod van lidmaatschap van bepaalde organisaties, het verbod tegen de bladen .an de Arbei derspers en als protest tvgen de plannen der regeering tot wijziging van het Rijksambte naren-reglement. Nadat verschillende sprekers het woord hadden gevoerd, werd bij acclamatie de vol gende resolutie aangenomen Het congres., enz., gehoord de inleidingen acht het verbod aan gezinsleden van mili tairen, om lid van bepaalde organisaties te zijn, een ergerlijke aantasting van de rechten van Nederlandsche staatsburg s protesteert ten sterkste te^en het optreden van den minister van defensie terzake het verbod /an lidmaatschap en inmenging in de bestuursvorming van bepaalde organisaties, waardoor de vrijheid van veree hging ernstig is aangetast niet slechts voor hen, die onder militair dienstverband staan, doch ook dreigt voor burgerpersoneel, hetwelk in dienst van het departement van defensie protesteert voorts tegen het verbod van de bladen /an de Arbeiderspers neemt met verontwaardiging kennis van de voornemens der tegenwoordige regeering tot wijziging van het Algemeen Rijk ambtenaren reglement, waardoor de rechtspositie van het overheidspersoneel in gevaar wordt gebracht wijst het overheidspersoneel op zijn plicht, om pal te staan voor zijn rechten en de zelf standige vakorganisatie te versterken wekt alle ambtenaren, beambten, hoofd- en handarbeiders op, zich bij de aanstaande verkiezingen op de meest besliste wijze tegen de politiek van deze regeering uit te spreken roept de géheele arbeidersklasse op, de po ging, om de moderne organisatie t verzwak ken en het vereenigingsrecht aan te tasten, te beantwoorden met een ongekend krachtige en intensieve actie ter versterking van alle organisaties der moderne arbeidersbeweging en vergrooting van het aantal abonné's op de bladen der Arbeiderspers. Tegen het middenstandscontantzegel. De 's-Gravenliaagsche Winkeliersvereeni- ging heeft aan den raad van beheer van de Middenstandscontantzegel-organisatie mede gedeeld, dat, gezien de stemming onder haar leden en onder de Haagsche winkeliers in het algemeen ten opzichte van het middenstands contantzegel, het bestuur zich gewend heeft tot den Kon. Ned. Middenstandsbond met het verzoek, op krachtige wijze te willen bevor deren, dat dit zegelsysteem hier te lande niet wordt ingevoerd. Bovendien is aan de Middenstandscontant- zegelorganisatie medegedeeld, dat de leden der 's-Gravenhaagsche Winkeliersvereeniging zullen worden aangespoord geen gebruik van middenstandscontantzegels te maken, indien de invoering daar ter stede toch zou worden doorgezet. In zijn brief geeft het bestuur van de 's-Gravenhaagsche winkeliersvereeniging den raad van beheer van de Middenstands- contantzegel-organisatie kennis, dat het on mogelijk geacht wordt, een korting van 5 van den geheelen omzet te geven, zonder de prijzen daarnaar te berekenen. Het bestuur legt er den nadruk op, dat iedere maatregel, die prijsverhoogend werkt en die kan worden voorkomen, z.i. dient te worden veroordeeld. Verkeersveïligheidspropaganda. Het Verbond van vereenigingen voor veilig verkeer, in het leven geroepen door de groote verkeersbonden in Nederland en in welks be stuur zitting hebben vertegenwoordigers van de ministers van justitie, waterstaat en on derwijs, teneinde alle bemoeienissen op het gebied der verkeersveiligheid in één lichaam te concentreeren, heeft thans een centraal bureau gevestigd te Utrecht, Nachtegaal straat 20b, onder leiding van mr. G. Kramer. Van dit centrale punt uit zal alle propaganda op het gebied van de veiligheid van het ver keer worden georganiseerd via de plaatselijke vereenigingen, welke voor dit doel reeds in verschillende steden zijn opgericht. De veiligheid op den openbaren weg neemt in het moderne verkeersvraagstuk een dus danige voorname plaats in, dat de verkeers bonden de behartiging van deze belangen mede gelegd hebben in handen van een spe ciaal voor dit doel in het leven geroepen or ganisatie, wier arbeidsveld zich zeker over heel ons land uitstrekt en door bemiddeling der plaatselijke vereenigingen zich geheel op de hoogte kan stellen van de telkens ver anderde eischen, welke in verschillende dee len van ons land aan de verkeersveiligheid worden gesteld, terwijl tevens ernaar ge streefd kan worden om voor de diverse moei lijkheden zooveel mogelijk uniforme oplos singen te vinden. De oprichting van het cen traal bureau van het Verbond van vereeni gingen voor veilig verkeer te Utrecht zal in hooge mate medewerken tot bereiking van het beoogde doelbevordering van de veilig heid van den weg. Nederlandsch Fabrikaat. In de April-aflevering van het maandblad van de vereeniging „Nederlandsch Fabri kaat", treffen wij allereerst aan een uitvoe rige opgave van hetgeen de vereeniging de laatste maand deed. Vervolgens wordt de aandacht gevestigd op de bij het bestuur der vereeniging in voorbe reiding zijnde reizende tentoonstelling der' Nederlandsche industrie, waarbij achtereen volgens 40 verschillende gemeenten zullen worden bezocht. Uitvoerig wordt daarna verslag uitgebracht van het gezamenlijk bezoek aan de Utrecht- sche voorjaarsbeurs op 17 Maart jl. Onder het hoofd „Het leed der werkloos heid" wordt een door cijfers uitvoerig toege licht betoog gegeven, waaruit op zeer spre kende wijze blijkt, dat de bevordering van het Nederlandsche fabrikaat een dringend algemeen landsbelang is. Daarna treffen wij aan de afbeelding van een kaart, die ten behoeve van de deelne ming aan Nederlandscht Fabrikaat-winkel- weken, door het bestuur der vereeniging „Ne derlandsch Fabrikaat" ter beschikking wordt gesteld. ,De Etalage Revue". Wij ontvingen het eerste nummer van den nieuwen jaargang van „de Etalage Revue". De redactie zegt in haar voorwoord dat den Nederlandschen winkelier een tijd wacht, waarin de zon helaas maar al te zeer over- NU OOK IN COCKTAIL. LIKEUR.VERMOUTH. SHERRY OF COGNAC. CATZ&ZfLVAN PEKELA-GRONINGEN schaduwd is. Slechts met inspanning van alle krachten, met benutting van alle mogelijk heden en door onbegrensde activiteit zal hij er dóór weten te komen. De Etalage Revue wil hem in dezen strijd een steun en een gids zijn. Met de etalage als kern zal de redactie haar licht laten schijnen op het voor velen nog zoo duistere, doch veelomvattende gebied van de reclame en verkoop. Wie met het tijdschrift kennis wil maken kan losse nummers aanvragen voor 75 cent bij Junia Ruijrok Co., Gedempte Oude Gracht 138, Haarlem. VOETBAL. Om liet landskampioenschap. Feijenoord—P.S.V. 2—1 VelocitasGo Ahead 14 Internationaal. Zuidelijk ElftalAdmira 14 De wedstrijd tusschen het Zuidelijk elftal waarin voor den A.F.C.er Lungen een plaatsje was ingeruimd en de Oostenrijk- profclub Admira heeft gisteren in Tilburg groote belangstelling getrokken. Er waren ruim 7000 toeschouwers aanwezig. Reeds direct na den aanvang nam Admira het spel in handen. Even bracht een aanval, door De Gier geleid, eenige opluchting, doch even later gaf Schall aan Admira de leiding. (0—1). In het derde kwartier was het Hah'ne. man die met een hard schot den voorsprong vergrootte. (0—2). De tweede helft begon sensationeel. De Zuiderlingen ondernamen direct een aanval waarbij Paffen het de Weensche verdediging zoo moeilijk maakte dat Janda genoodzaakt was terug te spelen. Dit deed bij echter zoo hard dat de bal in het net vloog (12). Hierna volgde tal van goede aanvallen der Zuiderlingen, maar succes bleef achterwege. Langzamermand kwam Admira weer aan het woord en spoedig was het 14. Pelikaan speelde een schitterende partij. Van Lungen heeft slechts ten deele aan de verwachtingen voldaan. Af deeling IV. Promotie 2e klasse. Hero—V.V.V. 0—3 2e klasse A. Vlissingen—Alliance 4—2. Onder leiding van scheidsrechter Van Hoek wordt om half drie afgetrapt. Vlissingen komt uit met een proefopstelling, waarin di verse vaste eerste elftalspelers vervangen zijn door spelers uit de lagere elftallen. Zoo stond Harting m het doelbacks waren Izeboud en Aartsens, in de middenline speelden van links naar rechts Kodde, Butz en van Poelje. De vcorlinie van links naar rechts bestond uit Van Peenen, Vader, Keersemaker, Quellery, Van der Want. Alliance was volledig. Het bleek in deze ontmoeting duidelijk, dat verschillende an dere krachten bij Vlissingen beduidend beter zijn dan verschillende plaatsvervangers, die we dezen middag aan het werk zagen. Zoo was bijvoorbeeld de rechtsbuitenplaats al zeer zwak bezet, terwijl ook doelman en links back nog lang geen eerste elftalspelers zijn. Van Peenen op de linksbuitenplaats voldeed landheer zelf. „Meneer Gretton heeft mij er van verteldhet is vreeselijk dom van me, dat ik er straks niet aan heb gedacht. Maar het wordt nooit meer gebruiktmeneer Gretton gaat altijd door de hoofddeuraan den anderen kant is een groote rozenstruik, zoodat je daar niet kunt passeeren. De deur is ook altijd op slot, dat zei hij er nog bij." „Op slot is hij", stemde Lionel toe, „maar de sleutel steekt er in. Roestig, dat het ding is.,., je kunt duidelijk zien, dat hij een heelen tijd niet gebruikt is. Eventjes pro- beerenl" Met eenige moeite slaagde de jonker er in, den sleutel, die knarste in het ouderwetsche slot, om te draaien. De deur ging gemakke lijk open en er zwiepten een paar rozentak- ken naar binnen. Het leek onmogelijk, zoo als Anita opmerkte, dat iemand zich door dit dichte, doornige gewas een weg had kunnen banen. „Maar -er is iemand langs dezen weg naar buiten gegaan", verklaarde Lionel. „Een slank-gebouwd persoon is er door geloopen. Kijk maarHij wees naar een paar gebro ken takken. „Hier, Anita, hierlangs is hij ontsnapt. Hij vond den sleutel in het slot en bij het openen van de deur stond hij voor den rozenstruik. Maar met wat handigheid en ten koste van een paar schrammen siaagde hij erin .er doorheen te komen. Daarna plaatste hij de takken weer in hun ouden stand. Hij brak er wel een paar, maar daaraan heeft natuurlijk niemand aandacht geschonken." „Maar", wierp Anita tegen, „de vluchteling kan de deur niet gesloten hebben, toen hij buiten was en nu was zij op slot." „O, dat is gemakkelijk genoeg te verkla ren", vond de jonker. „De persoon in kwestie kan later, toen de kerk openstond en er niemand anders in was, met een doodon schuldig gezicht naar binnen zijn gegaan en de deur weer gesloten hebben. Hij heeft bij zijn vertrek de deur natuurlijk dichtgeduwd en omdat niemand dezen uitgang ooit ge bruikt, is het ook niet opgemerkt, dat hij eenige uren, of zeg desnoods eenige dagen niet op slot was." „Ik denk ook, dat het zoo gegaan is", zei Anita, toen Lionel de deur weer gesloten had en ze door het schip naar den hoofd ingang terug liepen. „Laten we het deurtje eens van buiten bekijken, Lionel, dan zul je zien, dat de rozenstruik het zoo grondig ver bergt, dat iemand, die het bestaan ervan niet kent, het niet opmerkt als hij er niet vlakbij komt, of zijn aandacht er niet spe ciaal op gevestigd wordt." Toen ze op het pad buiten stonden en naar de massieve, grijze muren van het oude ge bouw keken, bleek heè den jonker, dat Anita gelijk had. Het kleine, nooit-gebruikte en vergeten deurtje, verveloos door den in vloed van wind, zon en regen en daardoor haast even grauw als het omringende met selwerk, diep inspringend in den muur met de dichte takken van den grooten rozen struik ervoor, viel nauwelijks op, zelfs nu het winter was en een weelde van bloemen en bladeren de deur niet gehéél aan het oog onttrok. „Nu", concludeerde Lionel, toen hij de si tuatie een poosje met aandacht had opge nomen, „nu kun je je er een voorstelling van maken, hoe degeen, die den beker ge stolen heeft, is weggekomen. Hij is natuur lijk door de groote deur naar binnen geslo pen, terwijl jij bij het altaar was." „Maar ik heb absoluut geen geluid ge hoord Lionel lachte. „De persoon, die je be spiedde, zal ook wel zalig opgepast hebben om géén geluid te maken. Dan had hij zijn kans om den beker in handen te krijgen meteen bedorven." Ze waren al pratend op „de Olmen" terug gekomen en zetten daar het gesprek voort. „Hoe kon iemand weten dat ik den beker had vroeg Anita. „Ik droeg hem onder mijn mantel en bovendien was mijn bezoek aan het huisje van den ouden Tollhurst het resultaat van een plotselinge ingeving en was het aanvankelijk niet eens mijn plan den beker mee te nemen. En bij het inquest is komen vast te staan, dat niemand op dat uur buiten was." „We weten nu, dat Ricky dien avond het huis nog verlaten heeft", herinnerde Lionel haar, „en het zou me ook niets verbazen, als je vader nog aan den wandel is geweest. Ik ben nog altijd niet overtuigd, dat hij niet een poging heeft gewaagd zich van den vurig- bgeerden beker meester te maken, misschien wel in samenwerking met Gould, met wien hij bijna den heelen avond samen was." „Maar juffrouw Maynard houdt vol, dat hy niet uit de herberg geweest is." goed en zal daar bij verdere training zijn weg wel vinden. De overige spelers der voorlinie, met uitzondering van den rechtsbuiten, die hier geheel uit den toon viel, schonken wel voldoening, al was het dén speler Vader aan te zien, dat hij zich op den linksbinnenplaats niet geheel thuis gevoelde. In de middenlinie zou van dezen speler honderd procent meer kracht uitgaan. De middenlinie speelde heel aardig. Kodde was zijn plaats ten volle waard, terwijl ook Izeboud een goede en ste vige backpartij ten beste gaf. Harting maakte enkele fouten uit één waarvan een doelpunt ✓Voor Alliance ontstond. Zijn uittrappen en optreden bij hoekschoppen verried echter den speler met aanleg. Alliance speelde zeer zwak, vooral wat de voorlinie betreft. Had hier een volledig Vlis singen in het veld gestaan, het zou op een débacle voor de Roosendalers zijn uitgeloo- pen. De scheidsrechter bleek niet in staat zelf het spel behoorlijk te volgen en floot meestal op appelleeren van één der partijen. Zijn lei ding was bepaald slecht en om beurten wer den beide partijen door zijn averechtsche be slissingen benadeeld. Over het spelverloop het volgende Vlissingen'kwam het eerst in den aanval en bleef eenigen tijd druk op het AUiance-doel uitoefenen. Na 10 minuten spelens zet Van Peenen voor en Vader doelpunt van korten afstand. (10). Dan kwam Alliance aan het woord. Het meeste gevaar dreigde van den rechter vleugel, welke door Aartsen niet in bedwang gehouden kon worden. Daar de Roosendalers voor doel echter totaal het hoofd kw?'1- waren, liep het nog goed af, hoe wel er enkele gevaarlijke momenten voor het Vlissingen-doel ontstonden. Met 10 ging de rust in. Vijf minuten na de hervatting maakte Al liance door den rechtsbinnen gelijk, als Har ting geheel onnoodig vér uitloopt en de bal in het verlaten doel werd geschoten. (1—1). Kort erop heeft Vlissingen weer de leiding als Van der Want goed voorzet en Vader in eens mkogelt. (2X). Bij een algemeenen aanval op het Allian- ce-doel ontstond een scrimmage, waaruit Keersemakers het leder inkopte. (31). Quellery had hierbij het leder handig voor Keersemakers vrijgemaakt. Bij een schot van verren afstand liet Harting den bal uit zijn handen vallen en werd door één der Alliance spelers unfair besprongen. Bij het incident, dat hieruit ontstond greep de referee in en maande de beide aanvoerders hun spelers tof een kalmere speelwijze aan te sporen. Door geluk ontsnapte het Vlissingen-doel uit deze situatie aan een zekere doorboring. Tegen het einde wist Quellery, na goed doorloopen. nogmaals voor Vlissingen te doelpunten. (^-1). Als Aartsen gepasseerd wordt, komt de Al- liance-rechtsbinnen voor open doel en gaf Harting geen kans. (4—2). Daarmede kwam het einde van deze weinig aantrekkelijk partij voetbal. INSIDER. Dongen—Mevo Ter Neuzen—T.S.C. 5—0 2—1 Promotie 3e klasse. Zeelandia—Axel 1—2 3e klasse B. Zierikzee—Goes 8—2 Zeeuwsche Voetbalbond. Eiland Boys I—Veere 5—2 KORFBAL. Zaterdagmiddag hield de Zeeuwsche Korf- balbond een bijeenkomst in hotel „de Land bouw' te Goes. Aanwezig waren afgevaardig den van de korfbalvereenigingén Volharding te Ierseke, Zeelandia te Hansweert, De Zee vaartschool en Madjoe. Definitieve besluiten werden nog niet ge nomen. Men besloot een algemeens vergade ring bijeen te roepen op 26 April a.s. te Mid delburg om 8 uur in hotel „het Nederl. Kof fiehuis". „O, hij is handig genoeg om haar een rad voor de oogen te draaien. Het is mij geble ken, dat je vader een kamer op de beneden verdieping had. Het was een klem kunstje voor hem om net als Ricky door het raam naar buiten te kruipen en langs denzelfden weg weer naar binnen te komen, terwijl juf frouw Maynard in den waan verkeerde, dat hij rustig in zijn bed lag. Op die manier kon hij zich, zooals mijn neef het ook heeft ge daan, een alibi verschaffen." Anita stond op het punt met kracht tegen Lionel's redeneering op te komen, omdat ze zoo zielsgraag wilde bewijzen, dat haar va der onschuldig was. Maar ze werd daarin verhinderd door het onverwachte verschijnen van Almer, het factotum van den huize Dawson, die een groezelige, beduimelde en veloppe van goedkoope kwaliteit in de hand had. Uit zijn ietwat verwarde uiteenzetting begrepen Lionel en Anita, dat hy deze in de portiek van de achterdeur gevonden had, waar zij door een onbekende op de voor boenders en borstels bestemde plek moest zijn gedeponeerd. Daar Anita's naam op het couvert stond, was hy haar het document dadelijk komen brengen. Ze bedankte den jongen voor, zijn moeite en stuurde hem weg. Daarop scheurde ze haastig de enve loppe open. „Van wie zou het zijn", zei ze voor zich heen, naar de onbeholpen hanepoot'en zien de, waarmee haar naam geschreven was, „en het voelt zoo dun aan {Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 5