PI h De jaiste manier om mooie witte tanden te krijgen GEMENGD NIEUWS Onze Kleintjes UIT DRAAD EN LUCHT fEABfUKMT Advertentiën h. en Drogisten. 4olenweg B 120, Icten, kunstmest, ite artikelen en üitgetr. Comm.: na Timemrman, It 8, groothandel ak in liquidatie pijn. Efabriek, Molen- Smmissaris Mr. LNIEUWS p de kerkelijke acht op het be- in Zeeland te n heer mr. J. H. van het Pro- in het algemeen >r vervulling der t overlijden van d van het Pro- r. van Gorsel te benoeming be tris. Ned. Herv. pre- rdeeld door het f wegens de relke reeds drie geweest, deelt in :de" mede, dat is te Amsterdam t hy onschuldig k hier. Heerlijk g, het zou erger igmgen en von- ïtshof en men- d staande. De srtijd afgelegd, heiligen, recht- rechtvaardig, ?seld vonnissen kracht blijven, I my*n sterven, God weet, dat ng. gens de statis- tot eind 1932 000 in 1932 ge- mmedanen tel- ans 750.000, de ïans 174.000, de n, thans 91.000. 'oners tot thans ziet vormen de ijn er thans in personen, die essias zijn. De ij is een zekere :osten der zen- or arts) en een ide. Hij trekt or de straten, en roept de 3 Christelijk) tot Vrijdags be- s staat hy aan :erkt hij in de aad. s en vergadering t IX van den n optreden ds. 5. W. C. Vun- Utrecht is ge- amen wis- en ^cie, de heer E. hst, diploma B ijk te Middel- 4GER lister van de- marinestoom •uyn, dienende te Amsterdam, ing gesteld., derde majoor 3. Pabst biyit oleur by dat lizoen. newegen, van Harderwijk, willigen land- Middelburg. inderofficieren ij er van Mar.- ikkerman van iienst. i Kaz, o.zee- Ff-".|-rïrM/fTh' v11» I li I tan daan- slag kwijt te raken is dezeDruk een weinig Chloro. dont-tandpasta op den drogen Chlorodont-tan. denborstel (een speciale borstel met gekartelde insnijdingen) en borstel in alle richtingen krach tig de tanden, zoowél aan buiten, en binnenzijde als op het kauwvlak en tusschen de tanden. Doop daarna den borstel in het water en poets de tan den grondig na. Spoel dan eerst den mond met Ohlorodont-mondwater is het beste - en gorgel flink na! D zult verrast zijn over het resultaat van deze mechanische reiniging. Alle etensresten en de onooglijke tandaanslag verdwijnen en U hebt een zuiveren frisschen mond. Verlangt alléén Chlorodont-tandpasta. In tubes van 35 cent. Groote tubes 60 cent. Overal verkrijgbaar. Serg.-macht. A. j. Buijze van „Van Speyk" naar Wachtschip Vlissingen. Serg.-torpedom. W. W. Brouwer van Kaz. O.zeediensfc, serg.-monteur J. Klaasseas van id., serg.-macht. A. de Boon van id., deta cheering te Rotterdam bij de proeftochten van de „K XV" ingetrokken. Ongelukken. In de Hudson- straat te Amsterdam is gisteren een auto op het trottoir gereden, tengevolge waarvan een 2-jarig meisje werd doodgedrukt en een 6- jarig meisje aangereden. Gisterenavond is een tot nog toe onbekend gebleven zwerver in beschonken toestand in de Leuvehaven te Rotterdam geloopen. Men is er in geslaagd hem uit het waten te halen en naar een zie kenhuis over te brengen. Daar is hij echter kort na aankomst overleden. Gisteren avond is een 59-jarige vrouw te Haarlem aan gereden door een 54-jarigen fietsrijder. De vrouw viel en kreeg een kleine wonde aan het achterhoofd. Kort nadat zi" in het gast huis was opgenomen, is zij overleden. Op den Westvlietweg onder Voorburg heeft een aanrijding plaats gehad tusschen een vracht auto, bestuurd door den heer H. uit Bleis- wïjk, waarin twee kinderen zaten, en een auto van den heer K. uit den Haag met twee passagiers. Laatstgenoemde auto sloeg over den kop, de vrachtauto met passagiers kwam in On Vliet terecht. Allen konden gered worden. Een 35-jarige motorrijder uit Zun- dert is te Breda op den hoek Tramsingel— Haagpoort tegen een auto gebotst. Hij werd tegen den weg gesmakt. In ernstigen toestand is de man, die een hersenschudding en won den aan hoofd en armen had opgeloopen, naar een ziekenhuis gebracht. Op den Bodegraafschen straatweg te Reeuwük is de heer K. door twee elkaar passeerende auto's aangereden. In zorgwekkenden toestand is hij tnaar een ziekenhuis te Gouda vervoerd. Gevechten met smokke laars.— Gisterenmorgen omstreeks half- vier heeft midden in de gemeente Goirle een treffen plaats gehad tusschen belastingamb tenaren en smokkelaars, die met twee auto's van de grens kwamen. Er ontstond een hevige schietpartij, die de omwonenden met doode- lijken schrik vervulde, omdat zy de kogels langs de huizen hoorden fluiten. Een dei- auto's ontsnapte. De tweede, een vrachtwa gen, werd grondig uitgeladen, maar bevatte als smokkelwaar niet anders dan een maatje cognac. Er werd niemand gewond. In de ge meente heerscht groote verontwaardiging, omdat het nu reeds voor de derde maal is in enkele maanden tüds, dat de bewoonde kom der gemeente wordt gebruikt om gevechten met smokkelaars te leveren. Eenmaal dron gen daarby de kogels zelfs in een huis. Men is nu voornemens het geval ter kennis van den betrokken minister te brengen. Valsche 20 francs-stuk- k e n. Hoewel de nieuwe zilveren 20- l'iancs-stukken in Frankrijk slecnts eenige weken in omloop zijn, heeft men reeds val sche exemplaren van deze munten in beslag genomen. Deze nagemaakte munten zijn lich ter van kleur dan de echte en zoo zacht, dat men er met den nagel een kras op kan ma ken. De politie, die terstond een uitgebreid onderzoek naar deze valsche muntery heeft ingesteld, vreest dat een groot aantal nage maakte 20 francs-stukken reeds in omloop zijn gebracht. verduistering. Bij de politie te Amsterdam hebben twee compag nons, directeuren van een zegelmaatschappij, aangifte gedaan van een vermoedeiyke ver duistering van 5000, gepleegd door een derden compagnon en mede-directeur van de firma. Het onderzoek van de politie strekt zich uit tot een aantal winkeliers in en bui ten Amsterdam. Nader wordt gemeld, dat het hier drie compagnons betreft, die onderling oneenig- heid hebben gekregen. Een van hen wordt thans door de beide anderen ervan beschul digd veel minder voor de firma uitgegeven te hebben, dan hy heeft doen voorkomen; volgens hen zou deze fraude ongeveer een bedrag van 5000 benaderen. De beschuldigde ontkent echter alles hard nekkig. De politie acht geen termen aanwe zig den man aan te houden en stelt een on derzoek in. Gestrafte overmoed. In een dorp nabij Cadiz had een 28-jarige jongeman met een vriend een weddenschap gesloten, om zonder tusschenpoos veertig glazen wijn op te drinken. Ofschoon zün vrienden hem, nadat hy zes .glazen gedronken had, aanraadden er mede uit te scheiden, ging hij door met drinken en stortte, nadat hy zijn veertigste glas had uit gedronken, bewusteloos neer. Na eenige mi nuten bleek hy overleden te zijn. Een buitenkansje. Twee kleine jongetjes, zoontjes van een- glazen- lyasscher to Barrjr in Zuid-Wales zijn ruim schoots bedacht in het testament van He mingway, een rijken Noor. De vader van de jongens is een van de beste cricketers van zijn stad. Een paar jaar geleden bevond zyn vrouw, een gewezen dienstmeisje uit Lon den, zich met haar zoontjes op het cricket- veld, toen Hemingway daar ook een kykje kwam nemen. De Noor had pleizier in een van de beide kereltjes. Zoo kwam hy in kennis met de ouders en hy toonde zich dadelijk een goed vriend. Hoewel hij gekleed was als een werkman en niet den indruk maakte erg rijk te zyn, bleek hij toch in staat zijn nieuwe vrienden te helpen, wan neer zy door werkloosheid in moeilijkheden verkeerden. Toen hij hen goed kende, ver telde hij zendeling te zyn geweest, 'doch la ter veel geld geërfd te hebben en ook ver scheidene aandeelen in een petroleumbron. Verder wisten zij van hem alleen, dat hy heel weel reisde. Hemingway is onlangs overleden en heeft in zyn testament bepaald, dat het oudste jongetje tot zijn meerderjarigheid een jaar geld zal ontvangen van 500 pond. Het jong ste krijgt een jaargeld van 250 pond, doch komt by zyn meerderjarigheid bovendien in het genot van 60.000 pond. Voorwaarden van het legaat zijn, dat de kinderen geen open bare school en geen universiteit zullen be zoeken en dat zij zullen worden opgevoed naar him nieuwen levensstaat. De vader van de kinderen zei een voorge voel gehad te hebben, dat hem een buiten kansje stond te wachten. Met Kertsmis was vrijwel zijn heele inboedel verbrand en „branden brengen altyd geluk." Een fietsendief gepakt. Te Breda en in de naaste omgeving wer den in den laatsten tijd herhaaldelijk 's mor gens vroeg talryke bij de R.-Kath. kerken staande rijwielen ontvreemd. De Bredasche recherche, in samenwerking met de Tilburg- sche, heeft nu de hand gelegd op zekeren V. uit Tilburg, die reeds meerdere malen met de justitie in aanraking kwam. Hoewel V. blijft ontkennen, is hij toch in arrest gesteld. Het is wel bijna zeker, dat de politie hier den dief der fietsen heeft gepakt. Br in d in een bioscoop. In een bioscoop in de nabyheid van Toulouse is Woensdagavond tijdens de voorstelling brand uitgebroken, doordat de film vlam vatte. Het vuur greep met ontzaglijke snel heid om zich heen en sloeg snel over naar de toeschouwersruimte. Onder de bezoekers ontstond een paniek. 50 personen, die er niet in geslaagd waren tydig in veiligheid te ko men, bekwamen, deels zware brandwonden aan gelaat en handen. Een kostbaar horloge. Een kostbaar horloge, dat, naar men gelooft, het persoonlijk eigendom geweest is van wijlen tsaar Nicolaas van Rusland, wordt te Delhi te koop aangeboden voor-den prijs van 25.000 xupijen. Het horloge beyat beeltenis sen van zeven generaties der Engelsche ko- ninklyke familie en van zeven generaties van Russische keizers. Naar gemeld .wordt, is het horloge na de Russische revolutie overgebracht naar Ka boel, waar het in een museum werd be waard. Tydens de plundering van het mu seum werd het horloge gestolen. Het kwam daarna terecht in de handen van een op- kooper. NUTTIGE WENKEN. Schimmel- en vochtvlekken op leder kan men met vaseline verwijderen. Thee- en koffievlekken kan men verwy- deren door ze te bevochtigen met melk, daarna met borax te bedekken en ze ver volgens in heet zeepsop te wasschen. Inktvlekken in zijden en andere dunne stoffen kunnen verwyderd worden indien ze niet al te oud zyn door het gevlekte gedeelte in kokende melk te wasschen. Vuile matten kloppe men eerst uit, daarna schrobbe men ze, met een harden boender, met lauw zeepsop of lauwe pekel. Daarna spoele men ze in schoon water na en hange ze buiten te drogen tegen een schutting of muur. Aangeslagen voorwerpen reinigt men door ze eerst te wrijven met een schyf je ui en het vocht daarvan met een zacht doekje weg te nemen. Men kan ze nog nawrijven met los geklopt eiwit en water. Dit alles moet zeer voorzichtig gedaan worden. Roestvlekken in wit katoen en linnen kan men verwijde-en door er wat zuringzout en water op be wrijven en het weefsel in de zon of tegen een warmen ketel te houden. Ook kan men er zuringzout op strooien en de vlekken dan boven den wasem houden. Wit mandewerk reinigt men met lauw zeepsop of met lauw pekelwater en spoelt het met water na. Tevoren moet alle stof zorg vuldig verwyderd zijn. Zeer vuil mandewerk kan men reinigen met bleekwater, verdund met azijn, Zeemleeren lappen 2noeten telkens na ge bruik in schoon water worden nagespoeld, daarna goed uitgewrongen en uitgeklopt. Vuil geworden zeemleeren lappen weekt men in lauw water met ammonia. Daarna wascht men ze in lauw zeepsop schoon en spoelt ze na in frisch water, waaraan eenige druppels sla-olie zyn toegevoegd. Rek t leer tydens het drogen wat op. Schimmel- en vochtvlekken op leder kan men met vaseline verwijderen. Thee en koffievlekken kan men verwijde ren door ze te bevochtigen mei melk. daarna met borax te bedekktn en ze vei'volg ens in heet zeepsop te wasschem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliitii Reclame is een eisch des tijds. waarvan de resultaten niet pre cies ,o der cyfers zyn uit te drukken. Een winkelier die met zijn 'tijd nleegaat begrypt, dat hij voortdurend op de trom moet slaa;L i£j hoydtrekening met het seizoen, doch hij zorgt dat zijn naam voortdurend onder de oogen van het publiek komt. Op deze wijze gaat zijn naam over de lippen en het verdere volgt dan vanzelf wel. Aanzien doet gedenken. Zoo moet iedere win kelier die den geest des tyds verstaat denken en handelen. De Franschman drukt het zoo kernachtig uit in enkele woor den „Frappez, frappez tou- jours". wat vry vertaald aldus g-lezen moet worden Breng uw zaak en uw artikelen steeds on der de algt neene aandacht De „Kleintjes" geven O ge legenheid dit voor een luttel be drag te doen. EVENTJES LACHEN „Maar kerel, wat ziet jouw gezicht er uit Heb je een ongeluk met je auto gehad „Niets van dat alles. Ik werd door de vrou welijke bediende van myn kapper geschoren, toen er plotseling een muis door de salon liep". Hij„Het eten, wat je klaar maakt, smaakt me heelemaal niet." Zij „Zie je nu wel. Ik heb het toch dade lijk wel gezegd. Je had ook dat duurste kook boek voor me moeten koopen, inplaats van het goedkoopste". Dat meisje heeft zeker veel teleurstel lingen in haar leven ondervonden. Ik heb haar nog nooit zien lachen. Ja, ze heeft laatst een ernstig verlies geledenhaar beide voortanden. DE MOORD IN DE NAALDWIJKSCHE STRAAT. 's-GRAVENHAGE. (C.D.) Men herinnert zich dat in den nacht van 12 op 13 December 1932 in de Naaidwijksche straat te 's-Gra- venhage, pand 103, de bewoonster mej. T. K. door een revolverschot gedood werd. Zekere P., een buurman, die in den nacht thuis kwam, gaf later aan de politie het signale ment op van. den vennoedelyken dader, het welk zooveel geleek op zyn eigen signalement dat hy vootrloopig vastgehouden weird. P. slaagde er in zyn alibi te bewyzen, zoodat hy spoedig weder cp vrjje voeten kwam. Onlangs nu werd de aandacht der politie gevestigd op een bewoner van de Vian Boetzelaerlaan, die zich na het voorgevallene' zoo zonderling ge droeg, dat hij den indruk wekte, dat zijn ge weten in hooge mate bezwaard was. De aan wijzingen waren zoodanig, dat de politie gis teren overging tot zyn arrestatie. Hy ont kende aanvankelijk halsstarrig, doch heeft na een zeer langdurig verhoer vannacht een bekentenis afgelegd. Hij heeft verteld, dat hij met de vrouw ruzie had en hem de deur uit werkte. De man werd zoo woedend, dat hij zyn revolver op de vrouw afschoot. Hij ver klaarde niet de bedoeling te hebben gehad haar te dooden. De 31-jarige A. C. v. B., van beroep caféhouder en petroleumventer, zal ter beschikking van de justitie worden ge steld. DE WINTRSWIJKSCHE PREDIKANT. AMSTERDAM. (VJD.) Naar wij vernemen heeft de Winterswyksohe predikant ds. R., zich by de justitie aangemeld om zijn strai te ondergaan. Hy is ingesloten in de straf gevangenis te Amsterdam. Op 27 Maart jl werd hy door het Hof wegens het schrijven van beleedigende brieven en briefkaarten tot 1 maand, gevangenisstraf veroordeeld. Ook de rechtbank te Utrecht had hem tot 1 maand gevangenisstraf veroordeeld. De pre dikant heeft dus afgezien van cassatie. EEN ERNSTIG AUTO-ONGELUK. ENKHUIZEN. (V. D.) Alhier is bericht ontvangen dat de 18-jarige chauffeur uit Enkhuizen L. R., van een expeditie-onder neming alhier, gisterenmorgen te 5 uur nabij Dorsten in Westfalen 2 personen heeft dood gereden, terwijl zyn wagen ernstig werd be schadigd. R. had met een Chevrolet-truck met laadwagen een vracht haring van Wie- ringen naar Dortmund gebracht en was weer op den terugweg. Dicht by Dorsten liepen twee jongens voor hem aan den rechterkant van den weg. Toen de auto dicht by hen was genaderd, staken zy plotseling den weg over. R. probeerde hen nog te ontwyken met het gevolg dat do auto vyf steenen palen uit den grond rukte en ernstig werd beschadigd. Beide jongens werden door den auto gegrepen en gedood. R, deed terstond aangifte ^>ij de politie te Dorsten, die hem arresteerde en den wagen in beslag nam. Bij navraag by de politie-autoriteiten te Dorsten bleek dat deze voornemens zyn R. voorloopig vast te houden. LEGATEN. De heer G. J. Willink, in loven grootindus trieel, te Winterswijk, heeft de volgende le gaten besproken, alle vry van rechten en kosten personeel dier fabriek f 300.000, van welk bedrag de rente moet worden aange wend. voor nuttige instellingen ten bate van het personeelhet algemeen ziekenhuis te Winterswijk 50.000 de Doopsgezinde ge meente te Winterswijk 25.000 de vereeni- ging tot behoud van natuurmonumenten in Nederland 5000 de Vereeniging voor vo gelbescherming f 4000 de ambachtsschool te Winterswijk f 4500 het Alg. Ned. Verbond 2000 de Nederl. Zuid-Afrikaansche ver eeniging te Amsterdam 10.000 de gemeen te Winterswijk beide weiden aan den Singel- weg te Winterswijk, voor het huis van den heer Willink ter weerszijden van de beek, onder voorwaarde dat de gemeente zich ver bindt, hiervan plantsoenen en wandelparken te maken en dit niet te bebouwen. Verder schenkingen aan personen, die in dienstbe trekking by hem zijn geweest. ENGELSCHE GODSLASTERINGS WETGEVING. In het Engelsche Lagerhuis werd gisteren in tweede lezing een initiatiefwetsontwerp ingediend tot strafbaarstelling van opruiende en godslasterlijke leeringen. Het wetsontwerp heeft in het bijzonder de bedoeling te waken tegen dergebjke leeringen op school. Van de regeeringsitafel werd opgemerkt, dat naar de meening der regeering een dergelijk wets ontwerp overbodig was, daar de bestaande wet reeds voldoende waarborgen biedt. De regeering zou echter zich niet tegen de be handeling van het wetsontwerp verzetten. DE VIERMOGENDHEDEN-CONFERENTIE LONDEN. (V.D.) Pertinax weet in de „Daily Telegraph" mede te deelen, dat de Engelsche wijzigingsvoorstellen op het plan van Mussolini den volgenden inhoud heb ben lo. de vier groote mogendheden zullen sa menwerken om onde- alle omstandigheden den vrede te handhaven. 2o. by een behandeling van het revisie art. 9 van het Volkenbondstatuut zullen de an dere mogendheden met de vier groote mo gendheden samenwerken om tot overeen stemming te komen. 3o. het Engelsche wijzigingsontwerp moet door alle mogendheden die de overeenkomst onderteekenen worden goedgekeurd. Oosten rijk, Hongarije en Bulgarije moeten de ge lijkgerechtigdheid onder dezelfde voorwaar den verkrijgen. Samengesteld door tiet Kon Meteorologisch Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 770.1 te La Co- runa. Laagste barometerstand 752.1 te Ingö. Verwachting tot den avond van 9 April Meest zwakke wind uit Westelijke richtin gen. Nevelig tot half bewolkt. Weinig of geen regen. Iets zachter overdag. Buitenlandsch Weerbericht. Hedenmorgen uit oIHcieece gegevens samengesteld .'.oor het Kon Meteor instituut Aan zijn Noordsyde nam het hooge druk- gebied aanzieniyk in beteekenis af, terwijl het zich in het Zuiden versterkte. De de pressie, die naby Janmayen was gelegen, verplaatste zich Oostwaarts, terwyl de nieuwe Oceaandepressie zich naar IJsland uitbreidde. Een kleine secundaire heeft zich in den loop van den nacht over ons land bewogen en in het Noorden een weinig re gen gebracht. Behalve aan de Noordkust en in Zuid-IJsland waar het krachtig waait, ie het overal rustig weer. In een groot deel van het gebied is de ochtendtemperatuur geste gen, ook in ons land, waar de nacht minder i-oud was. Er viel weer weinig neerslag. Het is te verwachten dat het karakter van het weer ten onzent weinig zal veranderen, waarschijnlijk zal de temperatuur overdag een weinig sty gen. WISSELKOERSEN Noteering van heden, 8 April 1933, des nam. 12 uur (officieel) Londen 8.47'4 Berlijn 57.75; Parijs f 9.75 Brussel 34,58Zwitserland 47.87; New-York 2.47%. MARKTBERICHTEN GROENTE- EN FRUITVISIEÏNG. Vlissingen, 8 ApriL Op de gisteren alhier gehouden veiling werden de volgende prijzen besteed üien 35 et.spinazie 4—9 ot.koolraap !A ot.spruiten 13—14 et.kroten 1 ct witlof 4—9 et.schorseneeren 4 ct.sla- dimsel 21—25 ot., alles per K.G.kipeieren 22—23 ct.eendeieren 19—21 ct. per 10 stuks; kippen 55 ct. per stuk; sla 5% ct, per stuk; radijs 4'/2- 5 ct.selderie 2—2% ct.; prei 4—5,% ct.; rabarber l%-4 ct.; peeën 10% ct.tulpen 20—22 ct.Phoenix 4 ct.Narcissen 1—2 ct.. alles per bos f Curasao 1%—2 ct„ f lieren 1—2 ct.koren bloemen 1% ct.bakkruid 33% ct., alles per plantvetplanten 8 ct.Hortensia 21— 52 ct.Ceneraria 24-27 ct.Plumona 9 ct.f Carvalaria 20 et., alles per potzuring 11 29 ct.peterselie 511 ct. per chipje bloemkool 36—197 ct. per kist. Dinsdag 11 April a.s. hopen onze geliefde Ouders, Be- huwd- en Grootouders, CORNELIS DE RIJK en MARIA DE BRUIJNE, hunne 45-jarige Echtvereenl- ging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hun dankbare Kinderen, i| Behuwd- en Kleinkinderen. Vlissingen, 8 April 1933. Bankertstraat 37. j| Heden overleed zacht en kalm, na een korte ongesteld heid, onze lieve Vrouw, Moe der, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Mej. HENDRIKA HEKHUIS, geboren ESHUIS, in den ouderdom van 75 jaar. Haar diepbedroefde Echtge noot, Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achterkleinkin deren. J. HEKHUIS. Duitschland Wed. G. D. ELFERS— HEKHUIS en Kinderen, Vlissingen JOH. HEKHUIS. P. J. HEKHUIS— VERHEUL en Kinderen. IJmuiden G. J. HEKHUIS. M. HEKHUIS—VIÊNNE en Kinderen. Vlissingen J. HEKHUIS. P. S. HEKHUIS— DE BAARE en Kind. W. HEKHUIS. M. S. HEKHUIS—BLAAS en Kinderen. G. DE NOOIJER— HEKHUIS. J. DE NOOIJER en Kinderen. Goes MAX HEKHUIS. En Achterkleinkinderen. Vlissingen, 7 April 1933. Meidoornlaan 17. Teraardebestelling a.s. Maandag, 2 uur n.m. Geen bloemen. Heden overleed onver wachts, onze geliefde Echt genoot, zorgzame Vader en Behuwdvader, de Heer ANTHONIE VERHEULE, in den ouderdom van 59 jaar. Vlissingen Wed. A. VERHEULE— RE1JNHOUT. Nijmegen E. J. VERHEULE, Amersfoort J. P. VERHEULE. J. VERHEULE— SCHOUTEN. 's-Gravenhage J. E. VAN DE KREEKE- VERHEULE. A. VAN DE KREEKE. Vlissingen, 7 April 1933. Verkuijl Quakkelaarstr. 29. Heden overleed ons geliefd Dochtertje en Zusje, CORNELIA ROELSE, in den leeftijd van 14 jaar. Hare diepbedroefde Ouders, Broertjes en Zusjes. Uit aller naam, A. ROELSE. Vlissingen, 7 April 1933. Branderijstraat 10. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde Echtgenoote, Dochter, Schoon dochter, Schoonzuster, Tante en Nicht, NEELTJE DE PAGTER— üESUIJEN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Inzonderheid aan den WelEd. Zeergeleerden Heer Dr. HU1JSMAN voor de lief derijke behandeling aan haar be wezen, Uit aller naam, S. DE PAGTER. Souburg, 8 April 1933,

Vlissingse Courant | 1933 | | pagina 3