PI Etmtwm UIT DRAAD EN LUCHT Hij Is een buitenechtelijk kind. Als begin be stal hij een slager, bij wien hij in de leer was. Daarna volgde het eene misdrijf na het an dere. Hij maakte zich schuldig aan desertie en aan een geheele reeks diefstallen. In het jaar 1910 trad hij in het huwelijk, maar na 5 jaar werd echtscheiding uitgesproken op eisch van de vrouw. Uit dat huwelijk waren drie kinderen geboren. Gedurende het ver hoor verklaarde Leitgoeb, dat hij een boven natuurlijken aanleg heeft. Hij herhaalde, dat hij geen roof in den zin had, maar gedreven werd door een donkeren drang. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) Voortgezet wordt de behandeling van het wetsontwerp tot tijdelijke opcenten-heffing op sommige invoerrechten en accijnzen, op bier en sui ker, alsmede herziening van het tarief. De heer 't Zandt ontvouwt een aantal be zwaren tegen belastingverhooging voor thee. waardoor ook de Indische belangen zullen worden geschaad, evenals die betreffende die van benzine, zuidvruchten en vooral suiker. De heer Kortenhorst acht het gewijzigde wetsvoorstel nog slechter dan het vorige. Voor een jaar zal spreker medegaan, mits de minister in het loopende jaar een technische herziening van het tarief aan de orde stelt De heer Oud heeft eveneens bezwaren van technischen en internationalen aard. Spre ker is tegen de verhoogde belasting op thee en benzine, als ook op suiker, welke hooger wordt opgevoerd dan ze ooit is geweest. De heer Bierema zet uiteen dat het nieuwe ontwerp zoo niet met de letter dan toch met den geest van het verdrag van Ouchy in strijd is. Er worden nieuwe lasten gelegd op de voedingsmiddelen, de handel en de Indi sche belangen worden geschaad. Spreker voelt niet veel voor het ontwerp. De heer Colijn kan niet toestemmen dat dit nieuwe ontwerp zooveel slechter is dan het vorige. Het is niet meer in strijd met het verdrag van Ouchy en spreker kon er thans zijn stem aan geven. NIEUWE AARDSCHOKKEN IN ONS LAND. MEDEDEELING VAN HET KON. NED. METEOR. INSTITUUT TE DE BILDT. Het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt publiceert het volgende Heden ontving het Meteorologisch Instituut berichten uit Uden, Oss en Venray over daar in den afgeloopen nacht om half 4 en 4.40 uur gevoelde aardschokken. Beide schokken zijn geregistreerd te De Bildt om 3.08 en 4.20 uur Greenwich tijd (of 3.28 en 4.40 uur Amster- damsche tijd), dus geheel in overeenstemming met de waarnemingen. De aardschokken zijn ook te Heerlem geregistreerd, de eerste ster ker dan de tweede. Het zijn blijkbaar nabe- vingen van Zondagavond. Zij bevestigen de juistheid van de uit Te waarnemingen te De Bildt afgeleide plaats van den oorsprong N.O. Noord-Brabant. Een hedenmorgen uit Uccle bij Brussel ont vangen schrijven is geheel in overgeenstem- ming met deze plaatsbepaling, nl. richting van Uccle uit gerekend N.O. afstand onge veer 120 K.M. Als begintijd der registratie geeft Uccle op 22 u. 37 m. 13.8 sec. De begin tijd te De Bildt in het voorloopig bericht van Zondagavond opgegeven als 23 u. 37 m. 5 sec. bleek bij nauwkeurige uitmeting der diagram men 23 u. 37 m. 4 sec., dus ongeveer 10 secon den vroeger dan Uccle, overeenkomende met een afstand verschil van ongeveer 60 K.M. Het persbureau V. D. meldt uit Helmond c'afc hedennacht omstreeks half 4 een ge deelte van Noord-Brabant opnieuw werd op geschrikt door een aardschok. Verscheidene personen in Helmond en alle plaatsen in de omgeving hebben den aardschok waargeno men. Velen werden uit hun slaap opgeschrikt, anderen hebben in 't geheel niets bemerkt. Do trilling was veel korter van duur dan Zondagavond. Zij duurde slechts een 4-tal seconden. Uit het feit echter dat de schok zoo kort duurde en desniettemin vele per sonen dezen hebben waargenomen, maakt men op dat de sterkte vrij groot was. Ook thans werden de gewone verschijnselen, zoo als het rinkelen van ruiten en het trillen van voorwerpen waargenomen. Ook in Venray en Venlo zijn korte aard schokken gevoeld, die echter veel lichter wa ren dan Zondagnacht en zij waren ook meer van plaatselijken aard. Hedenmorgen omstreeks half 4 zijn in Roermond, Weert en omstreken, Gratheim en Herten wederom aardschokken waargeno men. Het waren twee schokken, welke veel lichter waren dan die van Zondagnacht. HEERLEN. (V.D.) Nedennacht werden op het seismografisch geologisch bureau van het Nederlandsche mijngebied twee aardbevingen geregistreerd, de eerste omstreeks 4.30 uur en de tweede omstreeks 5.40 uur. De haard van deze beving kan niet ver verwijderd liggen. De eerste stoot was, volgens het diagram, sterker dan de tweede. DE „JOHAN DE WITT" NAAR INDIE. AMSTERDAM. (V.D.) Het mailschip „Jo- han de Witt" van de stoomvaartmaatschappij „Nederland", dat in verband met den brand, die de „P. C. Hooft" heeft verwoest, in re. cordtijd is gereed gemaakt om voor het ver brande schip in te vallen, heeft hedenmiddag om 1 uur de reis naar Indië aanvaard. Het vertrek had een uur vertraging door het te laat aankomen van een deel der lading. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 23 November 1932. Ie Klasse 3e Lijst. 2000 No. 5847 1000 No. 6748 9343 20407 400 No. 2562 8403 7680 200 No. 13121 17442 100 No. 9031 9840 16925 17746 18256 KABINETS-CRISIS IN DUITSCHLAND. BERLIJN. (V.D.) In den politieken toe stand was hedenmorgen nog geen verande ring gekomen. De onderhandelingen worden onder geheimhouding gevoerd en aangezien van niemand definitieve mededeelingen zijn los te krijgen, put de pers in het onzekere, waardoor een zekere onrust en nervositeit ontstaat, die er niet toe bijdraagt de taak te vergemakkelijken. In welingelichte kringen gelooft men, dat de onderhandelingen tus- schen Hitier en den rijkspresident nog steeds geen kans van slagen hebben. Men kan ech ter niet gissen of er resultaat behaald kan worden. BERLIJN. (V.D.) De Duitsche volkspartij spreekt officieel een in een der bladen ge publiceerd bericht, dat deze partij in geen ge val met een kabinet-Hitier zou willen samen werken, tegen. De Duitsche volkspartij heeft nooit verandering gebracht in haar bereid heid om een kabinet \an nationale concen tratie te steunen. Over de voorbereidingen, voorwaarden en politieke mogelijkheden is met haar nog niet onderhandeld, aangezien men van nationaal-socialistische zijde tot nog toe geen pogingen daartoe heeft gedaan. AARDSCHOK. Uit een heele reeks van plaatsen Op het drassig stukje grond, Waarop eens, zoo vast en rustig, Ons bescheiden wiegje stond Uit een heele reeks van plaatsen Komt het onverwacht bericht, Dat de aarde er gebeefd heeft. Ook al is het dan maar licht. In Japan zou men 't nauw merken, Als zoo'n beving het beving, Maar in onze lage landen Is het een zeer zeldzaam ding. Onze rust is altijd grondig, Daar de grond zoo rustig is, Doch door zulke aardigheden, Loopt de rust ook aardig mis. Holland is wel niet van gister, Maar toch jeugdig, in den grond, Vergeleken bij de wereld, Die veel vroeger reeds bestond. En de schok, dien wij nu kregen, Moet dus, dunkt mij, -oo verklaard Eind'lyk worden w'ook wat ouder, En wat beverig van aard. („Utr. Dagbl.") P. GASUS. BERLIJN. (VD.) Het antwoord van Adolf Hitler aan staatssecretaris Meissner zal he denmiddag tegen 3 uur aan de kanselarij var. den rijkspresident worden afgegeven. Hitier zal er op wijzen, dat naar zijn meening de vormig van een parlementaire regeering on mogelijk is en dat het bovendien niet ge- wenscht is den bodem van het partij-politieke parlementarisme te betreden, nadat men hem gelukkigerwijze eenmaal had verlaten. Dit antwoord beteekent dus een feitelijke afwij zing van Von Hindenburg's opdracht aan Hitier om een parlementaire regeering te vormen. In een begeleidenden brief verklaart Hitier zich bereid tot medewerking aan de presidenteele opdracht tot oplossing beschik baar te stellen. Door deze redeneering blijkt verder onderhandelen, niet onmogelijk. Nu de vorming van een parlementair kabi net onmogelijk blijkt, zal wel spoedig met de onderhandelingen voor een presidenteel ka binet worden begonnen. EEN GOUDMIJN ONTDEKT. HAMBURG. (V.D.) Het Venezolaansche consulaat-generaal te Hamburg deelt mede, dat in Venezuela in het oerwoud een zeer goudhoudende goudmijn is ontdekt. De Vene zolaansche regeering heeft terstond een com missie ingesteld, die toezicht zal houden op de systematische exploitatie van de mijn. De ontdekker heeft in korten tijd een reusachtige hoeveelheid gevonden, volgens den Venezo- laanschen culsul-generaal meer dan 800.000 gram. De plaats der ontdekking ligt in het gebied van Alto-Cuyuni. DE GEZONDHEISTOESTAND VAN MAC DONALD. LONDEN. (V. D.) De g-neesheer van Mac Donald verklaarde dat de gezondheidstoe stand van den minister-president uitstekend was. Wel was hij dikwijls vermoeid en over spannen, doch geestelijk zoowel als lichame lijk liet zijn toestand niets te wenschen over. Alle andersluidende beweringen moeten worden beschouwd als politieke handgrepen. VTSSCHERSSCHEPEN VERGAAN? REYKJAVIK. (V. D.) Zaterdag zyn uit Reykjavik 5 motorvisschersschepen uitgeva ren, te samen met een bemanning van on geveer 30 koppen. Men vreest dat deze sche pen in den storm, die Zondag langs de kust heeft gewoed, zijn vergaan. Motorbooten en andere schepen, die naar de verdwenen boo- to hebben gezocht, zijn zonder resultaat naar Reykjavik terug gekeerd. DE AANSLAG OP HERRIOT. Nieuwe bewijzen van deelneming naar aan leiding van den aanslag op Herriot gewerden den minister van buitenlandsche zaken van de ambassadeurs van Spanje en Sovjet-Rus- land, den gezantschapsraad van Duitschland namens den gezant, de gezanten van Roeme- nieë, Hongarije, Bulgarije, Venezuela, Egypte, Letland en de zaakgelastigden van Roemenië en Oostenrijk. Telegrammen werden aan Herriot gericht door sir John Simon, den Duitschen minister van buitenlandsche zaken, de regeeringen van Noorwegen, Spanje en Oostenrijk, den minis ter-president en minister van buitenlandsche zaken van Turkije en de ministers van bui tenlandsche zaken van Roemenië en België. Herdiot ontving een deputatie van de Cötes du Nord en Finisterre, die de trouw en aan hankelijkheid der Bretons aan Frankrijk be tuigde en de dwaze intriges der zgn. autono- misten, waarvan er velen niet eens tot het Bretonsche ras behooren, afkeurde. MARKTBERICHTEN GROENTE- EN FRUITVEILING VLISSINGEN. 22 November 1932. Late blauwe 44 ct. per 35 K.G.kleiperen 712 ct.Gieser Wildeman 15 ct.ponds peren 14 ct.Winterlouwtje 11 ct.bergemot- ten 10—17 ct.framboosappelen 14 ct. goudreinetten 916 ct.ermgaard 16—17 ct.; campagnezoet 16 ct.zure bellefleur 14 ct. glasappelen 11 ct.peperappelen 9 ct.prin sessen 55 ct.tomaten 6—14 ct.uien 34 ct.spinazie 15 ct.spruiten 817 ct.kro ten l'/2 ct.kleine peen l/22 ct.mispels 3—8 ct., alles per K.G.boerekool 1 /22 ct. roode kool V/24 ct.witte kool 3 ct.sa- voye kool 34 ct.bloemkool 322 ct.sla '41 ct., alles per stuk; selderie 1/sIV2 ct.prei 47 ct.ramenas 2i/2—3 ct.peen V/2 ct.rapen V/22/2 ct.kroten 2 y23 ct., alles per bospeterselie 511 ct. per chip andijvie 418 ct. per kist. VEEM1RKT AMSTERDAM. 23 November 1932. Aanvoer262 vette kalveren le kwaliteit 6065 ct., 2e kwaliteit 5458 ct., 3e kwali teit 3550 ct. per KG. levend gewicht20 nuchtere kalveren per stuk 4—9 510 var kens vleeschvarkens van 90—110 KG. 34— 36 ct., zware varkens 3335 ct., vette var kens 32—33 ct. per KG. slachigewicht. Aangevoerd uit Denemarken 3 wagons ge slachte runderen. Vette kalveren minder aanvoer dan vorige week, handel sleepend, afloop slecht, prijzen gedruktenkele beste kalveren 2 a 4 cent boven noteering. Nuchtere kalveren geringe aanvoer, handel gedrukt. Varkens weinig aanvoer, handel zeer lui. Vraag voor vleesch varkens. Prijzen gelijk aan Maandag. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 23 November, 3 uur. Hoewel nauwelijks kon worden gesproken van een opheldering in den internationalen politieken toestand, was er toch eenig gevoel van opluchting, in verband met de berichten uit New-York, dat Engeland, indien het zijn schulden aan de Ver. Staten moet betalen, door Amerikaansche bankiers crediet zal worden verleend. Hierdoor toch is de angst voor een onmiddellijke catastrophe verme den. Ook de berichten dat de nieuwe Ame rikaansche president na 15 December een bespreking der schuldenkwestie gewenscht acht, vinden een goed onthaal. Daarbij kwam dat Parijs voor Koninklijken als kooper op trad, waardoor dit fonds een avance van 2 behaalde, dat echter in het verdere ver loop slechts gedeeltelijk behouden bleef. De Amerikaansche soorten waren nauwelijks prijshoudend. In Aku's ontstond eenige af faire, die vast waren in verband met mede deelingen dat de kans op overeenstemming tusschen de Fransche en Belgische produ centen en het Duitsche verkoopbureau groo- ter is geworden. Philips en Unilevers waren iets vaster. Suikerwaarden bleven goed prijs houdend. Tabakken en Rubberaandeelen waren eenigszins onregelmatig. Scheep- vaartaandeelen en Mijnwaarden waren stil. Amerikaansche fondsen stil. Duitsche Obli gaties goed prijshoudend. Nederl. Obligaties weinig veranderd. WISSELKOERSEN Noteering van heden, 23 November 1932, des nam. 3 uur (officieel) New-York 2.49 Londen 8.151^ Ber- f 47.881/2 Parijs 9.74. lijn 5947 Brussel S4.47"/2 Zwitserland Samengesteld door het Kon. Metereologisch instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766.2 te La Co- runa. Laagste barometerstand 721.8 te Thors- havn. Verwachting tot den avond van 24 No vember Meest matige tot krachtige Zuid westelijke tot Westelijke wind. Zwaar be wolkt met regenbuien en tijdelijke opklarin gen. Iets kouder. Stormwaarschuwingsdienst. Geseind van De Bilt hedenmorgen 9.05 ,.Stormsein neerhalen, blijft op uw hoede". Buitenlandsch Weerbericht. Hedenmorgen uit offtcieele gegevens samengesteld door het Kon. Meteor. Instituut. De diepe depressie in het Noord-Westen heeft zich Oost- en Zuid-Oostwaarts uitge breid op IJsland stijgt de barometer bij stormachtige Noordenwinden, sneeuw en lichte tot matige vorst. Bijna het geheele waarnemingsgebied is nu onder invloed van deze depressie, waarvan de kern by de Faroër-eilanden ligt. Het stormt over de Britsche eilanden uit het Westen. In Skan- dinavië valt in het Noorden op vele plaatsen sneeuw. Op het vasteland valt veel regen. Alleen in Oostenrijk is nog kalm weer met mist. Vorst komt verder alleen in Noord- Skandinavië voor, in de omgeving der Noord zee werd het veel zachter. De vooruitzichten blyven ongunstig. Korte opklaringen zullen worden afgewisseld door regenbuien en wanneer de afkoeling verder doordringt, kunnen ook hagelbuien of natte sneeuw voorkomen. LILIAN HARVEY BIJ FOX. De bekooriyke, blonde Duitsche, met haar internationalen roem en talent, Lilian Har vey, zal als eerste film by Fox de hoofdrol vervullen in His Majesty's car. De mannelijke hoofdrol wordt gespeeld door John Boles, terwyi de bekende komiek Ei Brendel een groote plaats in de bezetting heeft. De regie is van Alfred Santel, de regisseur van Vadertje Langbeen. His Majesty's Car, is een Hongaarsch Mu sical Comedy, geschreven door Atilla van Or- bok. Hans Kraly maakt het filmscenario. FOX PRODUCEERT IN HET FRANSCH. Bariole is de naam van de Fransche film, die ondc regie van Benno Vigny vervaardigd is en waarvan Firmin Gemier de artistieke opperleiding is toevertrouwd. De tweede Fransche film in productie draagt den naam Les Bleus de 1'Amour. MANFRED VON BRAUSCHITSCH ALS* FILMSTER. Een auto-race op zichzelf is al niet zoo eenvoudig, maar een auto-race, die getoon- filmd moet worden, is nog duizendmaal ge compliceerder. De instelling van de camera, die door het manuscript met onwederlegbare juistheid is bepaald, levert de moeiiykste problemen op. Nu eens moet alleen het voort razende, in stof gehulde achterwiel gefilmd worden, dan weer de dampende koeler, het ingespannen gezicht van den bestuurder, en alles precies van boven af, pal aan den on derkant, van links en van rechts, van boven en van achter. Het meest geliefd zijn de beel den, waarop de wagen in razende snelheid recht op den toeschouwer toerydt. Zulke beelden doen de bioscoopbezoekers in het beschaafde Eurcpa aangenaam rillen en ja gen de toeschouwers van de Amerikaansche Wild-West van hun stoelen weg op de vlucht. Zulke sensationeele opnamen kan men na- tuuriyk niet krijgen cp de rendagen. Het zou onmogelyk zyn, de auto's aan alle kanten met automatische camera's te behangen, zoodat zy eruit zien als een Betuwschen kerseboom in den herfst. Iedere beroemde autorenner zou er voor bedanken, als men hem by het rennen een camera-man op den carburator meegaf, die zyn gelaatsuitdrukkingen gedu rende de race fotografeerde. Daarom worden de trainingsdagen voor de groote auto-race benut om de groote opna men te maken van de renners en hun wa gens. Doch ook hierby *on zich vaak onvermoede complicaties voor. Zoo was het ook hij do buitenopnamen voor de Majesticfilm „Kampf", die werd gedraaid op de Nürburgring en het Freiburger Berg- rekord. Men had alles voorbeeldig geregeld. Maar het kwam toch vaak anders uit. Voor de hoofdrol van deze film had men eens niet een filmacteur genomen, die voor de afwisse ling speelt voor auto-racer, doch een echte auto-renner Manfred von Brauschitsch. Een echte racer heeft natuurlyk den lust voor het rennen in zijn bloed. De automati sche camera's, die op zyn wagen werden ge zet, liet hy zich nog welgevallen. Hy deed ook nog vroollyk mee, toen de camera-man vóór op den carburator ging zitten en hem onder het ryden fotografeerde. Dit experiment zal voor den renner wel niet zoo opwindend geweest zyn als voor den operateur. Doch één ding was hem heelemaal niet naar den zin. De opna me-wagen reed voor hem uit en fotografeerde hem over een langen afstand van voren. En hy mocht den opname-wagen niet inha len. Hy leed ware Tantalus-kwellingen. Steeds weer kwam hij in verzoeking, om op het gaspedaal van zyn reusachtigen com pressor te drukken nn de alte Klamotte voor hem, in te halen. Zoo kwam hy gedurende deze race tot de bittere erkenning, dat een filmster soms plichten heeft, welke lynrecht tegen die van een auto-racer indruischen. De benzinewolken, die de „alte Klamotte" hem op regelmatige fstanden in het gezicht blies, maakte deze ervaring niet aangenamer. Hy besloot bloedige wraak te nemen. Er kwam namelyk een opname, waarin hy van achteren werd gefotografeerd. Hy bestelde olie, die een ontzettende walm verspreidde. Als hy zyn voornemen tot uitvoering had ge bracht, dan zou de opnamestaf van de film het hard te verantwoorden hebben gehad. Doch op het laatste oogenblik gaf hy zyn duistere plannen op. De olie had namely k geen gunstige uitwerking op zyn motor en de liefde voor zyn machine zegevierde over zyn wraakgevoelens. MADGE EVANS. Twee filmcarrières. Op 20-jarigen leef tyd een tweede film carrière begonnen te zijn, komt niet veel voor. Toch wordt Madge Evans, die eenigen tyd geleden voor de tweede maal ontdekt werd, niet graag aan haar eerste filmloopbaan herinnerd. Haar eigenlyke filmcarrière begon, toen zij zes jaar was en, zooals zoo dikwyls, door een toeval. „Deze carrière wil ik liever vergeten", zegt zy. „Alles is veranderd, dat het voor my iets geheel nieuws is. Men maakt andere films en het is in de nieuwe studio's, dat ik thuis hoor. Ik wil niet graag een overblijfsel van de vroegere filmgeneratie zyn". Zy heeft gelijk, want het is slechts weinig filmkinderen gelukt, later echte actrices te worden, omdat zy zich aan de veranderde toestanden niet konden of wilden aanpassen. Niemand van de familie Evans had er ooit aan gedacht, dat de kleine Madge actrice zou worden. Men had :en relaties bij het tooneel. Op school speelde zy af en toe mee in sprook jes, maar onderscheidde zich niet van de an dere kinderen. Op een dag zag de regisseur Emil Chau» tard, die de familie Evans kende, de kleine Madge, Hy had juist voor een film een meisje noodig en verzocht haar ouders om toestem ming, die rol door haar te laten spelen. Men vond het een aardige afwisseling voor het kind en stond het toe. Maar by deze film bleef het niet. De maatschappy wilde Madge nog voor een tweede film engageeren en daarna nog voor een en dan nog voor een volgende, want zy was populair geworden. Er waren weinig goede kindactrices te vinden en Madge speelde teel aardig. „Het was heel pleizierig", vertelt zy,.„k had heèlemaal niet het invoel, dat ik voor de film werkte. Het was slechts een nieuw spel voor my. De eenige last, dien men met my had, was, om my gedurende de rustpoozen in een schoonen toestand te houden, want ik had maar weinig tyd noodig om myn handen en myn gezicht roetzwart te maken. Gelukkig werd ik niet geschminkt, zoodat men alleen maar moest zorgen, water en zeep by de hand te hebben. Vyf jaar lang, tot zy elf jaar was, speelde Madge voor de film. In de studio's en thuis kreeg zy lessen, maar toch vonden haar ouders dit niet voldoende en er werd besloten, dat zy haar filmloopbaan moest opgeven en een werkzaam leven tusschen boeken moest beginnen. Toch kon men haar niet naar een gewone school sturen, want haar opleiding kwam heel weinig overeen met de gewone van andere schoolmeisjes, daarom kreeg zy nog een tyd lang privaatlessen, om haar vol doende kennis by te brengen, dat zy aan de universiteit zou kunnen worden toegelaten. Maar daar veelde Madge niet veel voor. Voor haar bestond slechts één toekomst, terug naar de film of het tooneel, o.y interesseerde zich bijzonder voor Engelsche literatuur, want als haar tooneelplannen zouden mislukken, wilde zij schryfster worden. Na een Europeesche reis met haar moeder ging zy by het tooneel, in Broadway trad zy op in een tooneelstuk. Vier jaar lang speelde zy daar, soms in groote, soms in kleine rol len, en zoo kreeg zy de tooneelroutine, die zy noodig had en die zij voor zichzelf verlangde. In dien tijd maakte zy verschillende proef- opnamen voor de film. Door de M.G.M. werd haar een contract aangeboden, en weldra vertrok zy naar Hollywood. Zy had de stille film gekend en het tooneel, maar nu kwam het nieuwe, waarvan zy zich nog geen voorstelling kon maken. Weldra vervulde zy de vrouweiyke hoofdrol in Tom my Boy met Clark Gable. Weldra zal zy de hoofdrol vervulden in de nieuwe M.G.M.'s film Let's Go met William Haines en Cliff Ed wards. ONDERZEEËR VOOR DE FILM. Metro Goldwyn Mayer heeft een eigen on derzeeër. Voor de nieuwe film Pig Boats is een complete bruikbare marine onderzeeër gebouwd, onder toezicht van marine-officie ren en ingenieurs. De hoofdrollen in deze film worden vervuld door Robert Montgom- mery, Walter Huston en Jimmy Durante.

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 3