T. V, Barometer nn u x o L HELDER D.J. NOOTJES KERK- EN SCHQOLNIEUWS BUITENLAND GEMENGD NIEUWS UÏT DRAAD EN LUCHT Advert esitiëii 6ROOL, GROSSIER, [en pracht psM Lage prijzen, ROTTERDAM W. FRANCKE, V CHS. R In de week van 14 tot 19 November wer den in ons land uitgesproken 83 faillisse menten. Het trambedrijf te Groningen heeft in 1931 een verlies opgeleverd van 185.413. Er wer den 94,914 passagiers minder vervoerd dan in 1930. De ontvangsten van de Belgische spoor wegen over de maand October hebben bedra gen 224 millioen francs, de uitgaven 211 mil- lioen tegenover resp, 268 en 249 millioen in dezelfde maand van 1931. Volgens Engelsche onderzoekers zou de we reld bedreigd worden met een vleeschtekort, tengevolge van de prijsdaling en de bescherm de maatregelen, die door verschillende landen zijn genomen. Volgens een bericht uit Dresden is de land heer Müller in Doberzeit vermoord. Het is gebleken dat deze moord is gepleegd door zijn 21-jarigen zoon kurt Müller, die verklaarde zijn vader doodgeslagen te hebben, omdat hy vreesde onterfd te zullen worden. Hedemorgen is nabij Rome een autobus met 52jonge fascisten bij den spoorwegovergang te Tuabaza door den sneltrein Rome—Mil ge grepen en meegesleurd. Alle inzittenden wer den uit de bus geslingerd en gewond. Elf hunner werden gedood. Een Japansch stoomvisschersvaartuig is in een storm vergaan, waarbij 50 opvarenden zijn verdronken. Slechts één matroos kon ge red worden. zet in arrest gesteld en bleef in de cel zoo wild, dat hij zich daar aan vernieling schul dig maakte. OOST- EN WEST-SOUBURG Landbouwvereeniging. Vrijdagavond 18 November jl. hield de Souburgsche Landbouwvereeniging een alge- meene vergadering in café Dorpzicht alhier. De voorzitter, de heer J. Kodde, verwel komde de aanwezigen, inzonderheid den secretaris en assistent-secretaris der Z.L.M. De notulen der vorige vergadering werden goedgekeurd. Medegedeeld werd dat thans verkrijgbaar is een Starings almanak, be werkt voor Zeeland voor den Zeeuwschen landbouwer op verschillend gebied een goede gids. Naar aanleiding van het belang om zoo veel mogelijk aanteekening te houden van hetgeen op het boerenbedrijf voorvalt, werd door den secretaris der Z.L.M, op het groote nut gewezen, dat de boekhouding door de Z.L.M. voor den landbouwer, die zich daar voor aanmeldt, heeft. Vooral is een goede boekhouding noodig om aan de hand daar van zijn belastingformulier in te vullen, en niet te hoog te worden aangeslagen, wat maar al te vaak voorkomt, en de boer zijn 6chuld is, als zijn boeken niet in orde zijn. Hierna werd de heer W. Louwerse, aftre dend bestuurslid, bij acclamatie als zoodanig herkozen. Na eenige discussie werd besloten het col lectief arbeidscontract met de landarbeiders met 1 December op te zeggen. Door den secretaris der Z.L.M. werd ver volgens een duidelijk overzicht gegeven van het werk dat door de Z.L.M. wordt verricht en. wat voor de landbouwers van niet te schatten belang is. Dit grootsche werk werd aan de hand van kaarten in zijn geheelen cm vang aangetoond. Uitvoering gymnastïek-vereenïgïng. Zaterdagavond gaf de gymnastiek-vereeni- ging „Volharding" alhier een zeer goed ge slaagde openbare uitvoering in de zaal van den heer Luwema alhier. De heer Besuijen, directeur der vereeniging, had na de voor stelling der leden, bloemen in ontvangst te nemen, evenals de heeren Klap en Huijs- iman als bewijs van waardeering voor wat zij voor de vereeniging gedaan hebben. Een mooi programma werd hierna afgewerkt. Allen zetten hun beste beentje voor. Zoowel dames als heeren, meisjes en jongens tot zeer jeugdigen toe, gaven blijk van studie in den afgeloopen zomer. Het getal leden is flink vooruitgegaan en (bedraagt thans ruim een honderdtal en als gevolg van het aantal nieuwe leden spreekt het vanzelf dat leen enkele maal wel eens iets haperde., Een aardig tooneelstukje, getiteld „Mijn heer de Inspecteur", dat vlot gespeeld werd, vond veel bijval. Verschillende standen die te zien gegeven werden, werden eveneens luide beapplaudiseerd. Directeur en leden kunnen ongetwijfeld met genoegen op dezen avond terug zien. KOUDEKERKE Crisis-Comité. In de jongste vergadering van het plaat selijk crisis-comité te Koudekerke bleek, dat reeds aan verschillende behoeftigen steun in natura, kleeren enz. is verstrekt. Niettegen staande het comité bestaat uit personen van allerlei richting, is het overtuigd, dat er hiér of daar nog wel personen zijn, die ook hulp noodig hebben en die men na onderzoek wellicht ook zou kunnen helpen. De namen van deze personen kunnen bekend worden gemaakt aan het comité, waarvan het be stuur bestaat uit de heeren A. Bakker, bur gemeester, voorzitter; P. J. Terwoert. ge meente-secretaris en F. de Rijke. BRESKENS Een winkelweek. Van 28 November tot 5 December zal hier een winkelweek worden gehouden. Ruim 60 winkeliers zullen er aan deelnemen.- Afscheid, bevestiging en intrede. Ds. D. Ringnalda Jr., te Middelburg, is voornemens in den avonddienst van Zondag 1 Januari 1933, afscheid te nemen van de Geref. Kerk aldaar en Zondag 15 Januari d.a.v. zijn intrede te doen te Weesp, na be vestigd te zijn door zijn vader, ds. D. Ring nalda Sr., em.-pred. van Den Haag-Oost, woonachtig te Zeist. Ger. Gem. Bedankt voor het beroep naar Leiden door ds. J. D. Barth te Borsele. Examens. De heer H. P. de Looff, onderwijzer aan een openbare school te Bilthoven, vroeger onderwijzer aan de school der Vlissingsche Schoolvereeniging, is te Amsterdam geslaagd voor het examen middelbaar ouderwijs aard rijkskunde. EEN AANSLAG OP HERRIOT. Op den trein, waarmede deFransche pre mier Zaterdagavond uit Parijs was vertrok ken om zich naar Nantes fce begeven, is Zondagmorgen vroeg een dynamietaanslag gepleegd. Onbekende daders hadden op on geveer 50 K.M. ten Noorden van Nantes on der de rails een sterk explosieve dynamiet- patroon gelegd, die zou moeten ontploffen cp het oogenblik dat de trein zou passeeren. De ontploffing heeft evenwel reeds een uur voor aankomst van den trein plaats gehad, zoodat een ongeluk is voorkomen dat onaf zienbare gevolgen zou kunnen hebben gehad. Zondagochtend tegen half zeven werden de bewoners der in de omgeving liggende huizen opgeschrikt door een vreeselijke ont ploffing. Zij constateerden dat de rails over een afstand van eenige meters waren ver meld. Nadat de beambten in het naastbij- gelegen blokhuis waren gewaarschuwd, kon de machinist van den trein, waarin de pre mier had plaats genomen, nog tijdig op de hoogte worden gesteld. Herriot is met een uur vertraging te Nan tes aangekomen. De politie heeft direct een uitgebreid onderzoek ingesteld. Van de da ders ontbreekt tot nu toe ieder spoor. Bij zijn aankomst te Nantes werd Herriot door een aantal persoonlijkheden met de meeste hartelijkheid ontvangen. De president der republiek, Lebrun, heeft aan Herriot een uiterst hartelijk telegram gezonden, dat hij aan den op hem gepleeg- den aanslag is ontsnapt. Herriot presideerde de verschillende plech tigheden ter gelegenheid van het vierde eeuwfeest der vereeniging van Bretagne met Frankrijk, waarin hij verklaarde, dat deze vereeniging^ onloochenbaar en definitief is en geheiligd werd door het droeve offer van vele martelaren ,en door de groote schrij vers, die er in slaagden, het Bretonsche ras te doen beminnen en hoogachten. De „Matin" meent, dat de aanslag op den trein van Herriot gepleegd is door een Bre tonsche geheime secte van communistischen aard en is van oordeel, dat thans wel als vaststaand kan worden aangenomen, dat ook de bomaanslag by Rennes op 7 Augus tus wel degelijk op Herriot was gemunt. „Paris Midi" zegt, dat de plaats van den aa nslag nabij Puygarnier ligt en dat de rails over een lengte van twee meter is opge blazen. Het schijnt, dat deze aanslag veel over eenkomst heeft met dien van 7 Augustus bij Rennes. Men moet echter het resultaat van het verdere onderzoek afwachten. In elk geval zou niet de trein van Herriot zijn ontspoord, maar wel de locaaltrein, welke dien van Herriot voorafging. DE POLITIEKE TOESTAND IN DUITSCHLAND. De rijkspresident ontving Zaterdag voor middag den heer Adolf Hitler voor een onder houd over den politieke» toestand. Het ge sprek duurde meer dan een uur. Er is in overweging -genomen, de besprekingen dezer dagen voort te zetten. Naar het Wolff-bur. van welingelichte züde verneemt, heeft van nationaal-socialistische zijde niemand buiten Hitler aan de conferen tie deelgenomen en verliep aanvankelijk het gesprek tusschen Hindenburg en Hitier onder vier oogen. Eerst later voegde zich ook staatssecretaris Meissner bij hen. In den loop van het onderhoud werden de wederzij dsche opvattingen uiteengezet. Vóór alles zal de rijkspresident thans na gaan, of hy zelf, in het nu volgende stadium, wederom met de partyen zal onderhandelen, dan wel of hij een vertrouwensman zal aan stellen, die in zijn naam de onderhandelingen verder zal voeren. In goedingelichte politieke kringen meent men, dat zoowel het een ais het andere mogelijk is. Hitier zelf is niet van plan initiatief te nemen tot directe onderhandelingen met de andere partijen. Dit schijnt bij zün onderhoud met den rijkspresident wel gebleken te zijn. Het belangrijkste resultaat van dit onder houd is vermoedelyk, dat het contact met Hitier gehandhaafd blijft. Het is bekend, dat de opvattingen van Von Hindenburg en Hit- Ier over de verdere politieke ontwikkeling van elkaar afwijken, maar bet verloop der be sprekingen van heden heeft de mogelijkheid open gelaten voor een voortzetting van het contact.- VERLENGING VAN DEN GODSVREDE. De geldigheidsduur der verordening van den Duitschen rijkspresident tot verzekering van den binnenlandschen vrede d.d. 2 No vember jl., welke den 19en Novemjber zou expireeren, is bij verordening van deal ryte- president van Donderdag verlengd tot en met 2 Januari 1933. Tegelijkertyd is ook de in de aanvullende verordening van 3 November jl. vervatte machtiging verlengd, waarby uitzonderingen worden toegelaten voor zoover deze vergade ringen betreffen voor verkiezingen welke voor 15 Januari plaats vinden. HET BURGEMEESTERSCHAP VAN ANTWERPEN. De correspondent te Brussel van „het Vad." meldt Volgens geruchten, komend uit doorgaans goed ingelichte kringen, zouden naast d© onderhandelingen, die te Antwerpen tus schen liberalen en sociaal-democraten wor den gevoerd voor het samenstellen van e«n liberaal-socialistisch college van Burg. en Weth., ook nog officieuse besprekingen worg den gehouden, die een andere richting aan den loop van zaken kunnen geven- Men zou er over denken de katholieken in de nieuwe combinatie op te nemen en zoodoende tot een college van Bürg. en Weth. te komen, waarin de drie voornaam ste partyen vertegenwoordigd zouden zijn. Mr. Van Cauwelaert zou in dit geval burge meester van Antwerpen blyven. Vóór de parlements- en provincieraadsverkiezingen zal echter, naar men meent, niets definitiefs omtrent het bestuur van de stad Antwerpen worden besloten. Van een andere zijde wordt evenwel het minder waarschijnlyke bericht verspreid, als zou de liberaal-socialistische afspraak nu reeds van definitieven. aard zyn en niet meer kunnen worden gewüzigd. De socialis tische oud-minister Huysmans zou in dit geval burgemeester van de Bcheldestad worden. DE FRANSCHE VLOOTPLANNEN. In marinekringen, die commentaar leve ren op het op stapel zetten van den „Dun- kerque", wijst men met nadruk op het feit dat dit initiatief slechts een antwoord is op het Duitsche initiatief tot het bouwen van den derden „vestzakkruiser". In weerwil van de onzekerheid van den internationalen toe stand zon de Fransclie regeering er de voor keur aan hebben gegeven zich van dit initia tief te onthouden, doch de Duitsche bedrei ging bestaat in werkeiykheid, daar schepen van het type „Deutschland" met een wer kingssfeer van 10.000 myi en een snelheid van 28 knoopen de verbindingen van Frank rijk met zyn koloniën in gevaar brengen. De „Deutschland" is, ofschoon slechts 10.000 ton metende, bestemd niet voor de bescherming van de Duitsche kust, doch voor het spelen van de rol van zeeschuimer met groot po tentieel. Bovendien verkreeg Frankrijk te Washington de bevoegdheid tot het bouwen van slagschepen tot een inhoud van 175.000 ton ter vervanging. Het stemde er daarna te Londen in toe, deze bevoegdheid te beperken tot de vervanging van drie schepen van het type van de „France", en Frankrijk liet na dit te doen en zou het ook niet hebben ge daan, ware het niet dat den laatsten tijd de bedreiging van de machtige snelvarende Duitsche schepen was opgetreden. Aldus heeft Frankryk gehoor gegeven aan overwe gingen van zuiver technischen aard door met den bouw te beginnen van den „Dunker- que", die den in 1922 by de Bretonsche kust verganen kruiser „la France" Vervangt. Of schoon het nieuwe schip van een hoogere klasse is als het type van de „Deutschland", blijft het intusschen toch achter by den Engelschen kruiser „Hood". DE ENGELSCHE ONTWAPENINGS- POLITIEK. In een brief aan den Deken van Worces ter, die een der onderteekenaars is van het memorandum over de ontwapeningskwestie van de Engelsche Volkenbondsvereeniging, schryft Baldwin, dat een der voornaamste punten der Engelsche ontwapeningspolitiek het probleem is, dat de Duitsche eisch van gelijkgerechtigdheid niet zal leiden tot de wederbewapening van Duitschland, doch tot een algemeene .ontwapening der andere mo gendheden. Sedert de publicatie van de voor stellen van president Hoover is de situatie ter ontwapeningsconferentie principieel ge wijzigd. Op het oogenblik is de dringendste vraag niet, of de voorstellen van Hoover, of het Fransche plan, of eenig ander plan in vollen omvang zal worden aangenomen, doch hoe men den Duitschen eisch zoodanig kan bevredigen, dat Duitschland naar Genêve kan terugkeeren en de besprekingen zal voort zetten over de middelen waarmee een werke- lyk algmeene ontwapening tot stand kan worden gebracht. Dit doel houdt de Engel sche regeering by het indienen van haar ontwapeningsvoorstellen in het oog en men moet toegeven, dat de Engelsche voorstellen het best geschikt zijn om tot werkelijke ont wapening te komen. ►-Een roofoverval. In den vroegen morgen van Zaterdag werd in café O. Baks, aan den Nispenschersweg te Roo sendaal een overval gepleegd. Te circa half 6 in den morgen werd vrouw Bate wakker en zag zij in het slaapvertrek een schaduw. Met een „Toon er is vreemd volk" wekte de vrouw haar echtgenoot. De indringer hield hen ech ter dadelijk een revolver voor en dwong de vrouw het bed te verlaten en het geld en de sieraden uit de kastladen af te geven. Alleen het geld een bedrag van ongeveer 4 gul den werd door den onverlaat meegeno- mejL De politie is onmiddellyk met het onder zoek begonnen en was zelfs den dader reeds op het spoor, doch in den mist heeft hy door het struikgewas vermoedelyk de Belgische grens bereikt. Een droevig ongeluk.— Zaterdagmorgen heeft onder groote belang stelling de begrafenis plaats gehad van den heer J. Bosman socialistisch gemeenteraads lid van Venlo. Na afloop van de begrafenis plechtigheden is de zuster van de weduwe, toen zy uit een der volgauto's stapte, door een flauwte bevangen, zy viel met het hoofd op de treeplank, waardoor zij een schedel fractuur en een zware hersenschudding op liep. In zorgwekkenden toestand is de vrouw naar een ziekenhuis gebracht. Men vreest voor haar leven. Verduistering? Te Utrecht is aangehouden de directeur van een kleine financieele instelling, op vermoeden dat hy zich zou hebben schuldig gemaakt aan ver duistering ten bedrage van 8000 aan effec ten en ƒ4000 aan contanten. De verdachte beweert, dat hij tot een transactie gemach- thigd was en hem dus geen verduistering kan worden ten laste gelegd. De politie houdt hem evenwel in voorloopig arrest. Smokkelaars aan de Bel gische grens. De smokkelhandel aan de Belgisch—Nederlandsche grens viert (hoogtij. Voor korten tijd gingen de biggen van hier met 40, 60 en 100 stuks tegeiyk over de grenzen België binnen, waar de jon ge krulstaarten ongeveer het dubbele kosten ■van den prijs hier te lande. Ook vette var kens gingen er bij tientallen over. Nu de varkens en biggen hier te lande ge merkt moeten zijn, is dit overbrengen vrij viel onmogelijk gemaakt, daar hun nationali teit bekend is. Het overbrengen van rundvee bleef echter nog een dankbaar smokkelobject, daar ook de prijzen van rundvee in België aanzienlijk hooger zyn dan hier te lande. Met 2, 4 of 6 stuks en meer gaat het Hollandsche vee naar België. In. de afgeloopen week kon de Belgische douane zes stuks benaderen die 19000 frs. IcvSlO) en drie stuks die 10.500 frs. (ƒ735) opbrachten. Als tegenprestatie krijgen wy van onze .Belgische stamgenooten groote party en goedkoope suiker en goedkoope margarine, die daar ook maar half zooveel kost als hier, maar 'waarmee er ook veel tegen de lamp loopen. DE AABDSCHOKKEN IN ONS LAND. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Naar ons wordt medegedeeld zal Dinsdagavond 22 November van 8—8115 uur de directeur van het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt, dr. G. van Dijk, een beschouwing houden voor de K.R.O.-mittrofoon naar aanleiding van de aardtrillingtm in den afgeloopen acht in ons land. CONTINGENTEERING VAN MET AAILDR A AD GLOEILAMPEN. 's-GRAVENIIAGE. (CD.) De Staatscourant van hedenavond zal een Kon. besluit bevat ten, waarby d« invoer van metaaldaad-gloei lampen wordt gecontingenteerd. De invoer wordt voor 3 mi landen, te rekenen van 1 No vember af, bqperkt tot 100 van den ge middelden invoer per 3 maanden in 1930 en 1931. Het Corresponcfentie-bureau teekent hierby aan, dat, blijken? de nota inzake de gevoerde conttngenteeringspolitiek, welke de minister van economische- zaken en arbeid d.d. 7 No vember aan de Tweede Kamer overlegde, de contingenteering yan gloeilampen reeds eer der was aangevraagd, doch dat op deze aan vraag afwijzend vaas beschikt. Naar ons ter oore komt, is de invoer, vooral van Japan- sche zijde, in de laatste maanden zóó toege nomen, dat een hernieuwd onderzoek nood- zakelyk was. Een en ander heeft tot boven bedoelde beperking g eleid. EEN INVAL IN KEN VERDACHTE GELEGENHEID. 'S-GRAVENHAGE. <C.B.) Vrijdagavond Jl. heeft de politie een inval gedaan in een per ceel aan de Gentscheatraat te Scheveningen op vermoeden, dat aldiaar gelegenheid werd gegeven tot hazardspel. Omstreeks half elf vei-schenen een inspec teur van recherche en een 6-tal rechercheurs voor het pand, dat benetien bestemd is voor de verlofszaak van R. en boven dienst doet als woning van den caféhouder, waar be halve een voorkamer, een kamertje is, dat ge bruikt wordt als vergaderlokaal van het café. Dit zaaltje nu was het deel van het bezoek der recherche. In een oogenblik waren de toegangen en uitgangen beset en voordat de vyf personen, die zich daar bevonden, wisten wat er gebeurde, stond de recherche in de kamer, waar genoemde personen het hazard spel beoefenden. Geld en dófc'belsteenen wer den terstond in beslag genomen, nadat het „handen omhoog" had geklonken. Onmiddel lyk daarop ging met over hot fouilleering. Dat het bevel „handen omhoog" niet over bodig was geweest, bleek wel uit het feit, dat bij twee van de spelers, behalve geld en dob- belsteenen werd gevonden, in den buitenzak van hun overjas, ook twee revolvers werden aangetroffen, ieder geladen met 6 scherpe patronen en dus tot onmiddellyk gebruik ge reed. Bij* onderzoek bleken de rewolverdragers twee Belgen te zijn, nl. de 32-jar?ge S. van G„ wonende te Mussel en de 29-jarJge J. M. C. uit Antwerpen. Beiden gaven op koopman te zyn, doch maakten er hun beroep van als bookmaker bij de rennen in velschillende landen op te treden. Zij logeerden in een welbekend hotel te Rotterdam. Van werd alsnog geïdentificeerd als een benacht inter nationaal zakkenroller. De overige drie aan gehoudenen waren Hollanders, nl. de 42-ja- rige koopman G. N. uit de Lekstraat te 's-Gravenhagè, de 37-jarige koopman W. F. - N. T., wonende 'Houttuinen te Rotterdam en de eveneens 37-jarige koopman J. J. B., ook wonende te Rotterdam, in een perceel aan de Oppert. De twee Rotterdammers en de Hage naar zijn na het verhoor op het politiebureau aan het Geoërs Deijnootplein te Schevenin gen, waarheen alle 5 personen waren overge bracht en nadat tegen hen proces-verbaal was opgemaakt, wederom op vrije voeten ge steld, terwijl de Belgen in het hoofdcommis sariaat van politie zijn ingesloten. Zy zullen ter beschikking van den vreemdelingendienst worden gesteld. Tegen den caféhouder, de 52- jarge R., werd proces-verbaal opgemaakt, wegens het gelegenheid geven tot hazardspel. HET VERKOOPEN VAN SWEEPSTAKE- LOTEN NIET TOEGELATEN. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) De hooge Raad heeft heden verworpen het cassatieberoep van een Amsterdamschen sigarenwinkelier, die wegens het verkoopen van Sweepstake loten door de rechtbank te Amsterdam tot 3 boete was veroordeeld. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 21 November 1932. Ie Klasse le Lijst. 2000 No. 18898 1500 No. 3864 1000 No. 11400 19228 400 No. 12645 200 No. 13907 100 NO. 511 1829 228 15427 16212 DE REGEERINGSVORMING IN DUITSCHLAND. BERLIJN. Adolf Hitler heeft zich heden morgen half 11 naar het paleis van den rykspresident begeven ter voortzetting van zyn besprekingen met den rykspresident over de regeeringsvorming. BERLIJN. (V.D.) Het onderhoud tusschen den rijkspresident en den nationaal-socialis- tischen leider Adolf Hitler was om 10.45 uur beëindigd en had dus juist een kwartier ge duurd. De rijkspresident heeft Hitier ge vraagd of hy in staat was een kabinet te vormen met een parlementaire meerderheid en een vast program. Hitier heeft deh ryks president verzocht zijn antwoord tot heden middag in beraad te houden. Nadat de leider der N.S.DA.P. den ryks president met beslistheid had verklaard, dat zyn partij slechts zou kunnen medewerken aan een onder zijn leiding staande regeering, heeft de rijkspresident den heer Adolf Hitler als leider van de sterkste party in den Ryks- dag verzocht, te willen meedeelen, onder welke voorwaarden een onder zyn leiding staande regeering een zekere tot positief werk 'in staat zijnde meerderheid met ge- meenschappelyk werkprogram in den Ryks- J dag zou kunnen vinden. Hitier verklaarde zyn v antwoord op deze. vraag hedenmiddag schrif telijk te zullen meedeelen. Met een nieuw deel van het winterprogramma wordt thans begonnen. Nieuwe leden en adspiranten, alsmede hoornblazers bij de sig- naalafdeeling moeten zich spoe dig opgeven, waartoe gelegen heid bestaat iederen avond in de gymnastiekzaal der Openbare School in de Bouwen Ewoutstraat. HET BESTUUR. NOORDSTRAAT 70. St. Nicolaas etalage gereed Groote Sorteering Choco lade en Suikerliguren. Winkeliers fabrieksprijzen. BELLAMYFARK is een A.s. Zaterdagnam. 1 uur tot Maandagmiddag 1 uur naar f 3.50 per persoon. Verl. Gravenstraat 8. Het Be Jarige le de Veree verpiegin bijwonin; dering o negen, in Concertgf besluiten Zaal o contributi MIIMlIlfflims Ziet on;l CARP' iiiBiiiiam

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 2