1000 500 300 25 DINSDAG EERSTE BLAD No. ISO 70e Jaargang 1932 rEN Ü3 Uitgave: firma F. VAN DE VELDE Ir., Walstraat 58-60, Vlissinyen. Telef. 10. Postrekening 66287 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen GEMEENTEBESTUUR STADS- EN PROVINCIENIEUWS BUITENLAND nielevers wa ll's avanceer- aren H.V.A.'s trokken aan ïrubbers, die ivaartaandee- konden alge- merikaansche atie-afdeeling ie Obligaties. ID AM, :n; 375 vette nmeren, 2118 15—19 ct.; talveren 25 ct.scliapen zuiglammeren 2 13—13 y2 matig, han- >rt gelijk, die hooger dan kwaliteit was ossen weinig eeringvette ;n handel, de lijn hooger nog 2/2 cent pen en lam- iets williger, idering; var- ndel zeer lui, toten aanvoer lanvoer, luien 14.26 15.05 15.43 16.19 VLISSINCSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJS Voor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren ƒ2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel. Kleine advertenties van 1 5 regels 50 ct. ledereregel meer 10 ct.(max. 10 regels). Bij3-maatplaatsing van 1—5regelsfl.—.alles tegen vooruitbetaling. De abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" Dit nummer bestaat uit 2 bladen VLISSINGEN. SCHIETOEFENINGEN. De Burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis dat op 3 en zoo noodig op 4 en 4 Augustus 1932 zal worden geschoten met geschut geplaatst op den Westelijken oever van de Marinehaven te Vlissingen en met geschut geplaatst beS het licht van Kaap duinen. De schietoefeningen zullen ten 9h aanvangen. Op of nabij de battery vanwaar geschoten wordt, zal van één uur vóór den aanvang tot het einde der schietoefeningen een roode vlag geheschen zijn. Zeevarenden wordt verzocht, zich niet zonder noodzaak op te houden in een gedeelte van de Wester- schelde en van de reede van Vlissingen tus schen de lijnen getrokken uit de batterij aan dc Marinehaven in richtingen E en S tot een afstand van 6500 M. en in een gedeelte van Galgeput, Oostgat en Deurloo tusschen de lijnen getrokken uit de batterij te Kaapdui nen in de richtingen N.W. en S tot een af stand van 10.800 M. Vlissingen, 2 Augustus 1932. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN. Zwemwedstrijd om den Kanaalbeker. Zooals wij reeds eerder hebben gemeld, zal op Zaterdag a.s. de zwemwedsrtijd in het ka naal door Walcheren tusschen Middelburg en Vlissingen, worden gehouden. Voor dezen wedstrijd werd door burgemees ter Van Woelderen een zilveren wisselbeker uitgeloofd. Nu de inschrijvingstermijn gesloten is, kan worden medegedeeld, dat 29 personen aan dezen wedstrijd zullen deelnemen, waaronder 6 dames. Behalve leden van in Zeeland gevestigde zwemvereenigingen, zullen zwemmers aanwe zig zijn uit Groningen, Zuid- en Noord-Hol- land, Noord-Brabant enz. en nemen vele der beste zwemmers uit Nederland deel, w.o, ver schillende prjjswinners uit Schie-, IJsel- en „Leven"-wedstrijden. Speciale prijzen zijn uitgeloofd voor eerst- aankomenden Zeeuw, voor het eerstaanko- mende lid der Vlissingsehe Zwemclub en voor eersta-ankomende dame. Verder bestaan de prijzen uit medailles, terwijl aan alle deelneemsters en deelnemers een herinnering wordt aangeboden. De start zal plaats hebben te Middelburg, ter hoogte van de Winterstraat, des middags om 2 uur. De finish is aan de Zweminrichting te Vlissingen, waar de eerst aankomenden omstreeks half vier worden verwacht. Als voorzitter kamprechter zal optreden de heer A. F. Krul te Antwerpen. De prijsuitreiking heeft plaats in „de Oude Vriendschap", des avonds om 8 uur. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Bij den gemeentelijken dienst der Arbeids bemiddeling alhier staan als werkzoekenden ingeschreven1 drukker, 1 behanger, 1 mas- tieker, 1 betonwerker, 29 grondwerkers, 4 loodgieters, l mandenmaker, 11 metselaars, 11 opperlieden, 5 schilders, 1 stucadoor. 35 timmerlieden, 2 ververs, 2 vlechters, 1 voeger, 3 wagenmaker, 1 waterbouwk. opz., 1 bouw. opz.-teek., 1 mac, houtbewerker, 2 meubel makers. 3 politoerders, 1 coiffeur, 1 kleerma ker, 1 wasscher, 2 schoenmakers, 591 metaal bewerkers (w.o. 273 tijdelijk werkloos), 3 brood/banketbakkers, 2 koks, 1 slager, 1 tuinman, 8 magazijn-bedienden, 1 slooper, 1 besteller, 5 chauffeurs, 2 kellners, 1 sleeper, 24 transportarbeiders, 29 kantoorbedienden 'w.o. 4 vrouwelijke), 1 winkeljuffrouw, 3 tee kenaars, 14 portiers, loopers enz., 34 varens gezellen (w.o. stuurlui, machinisten, messr.- bedienden, stokers, matrozen enz.) en 95 losse arbeiders. Totaal 936 ingeschrevenen, vorige week 901 personen. Alzoo een vermeerdering van 35 werkzoekenden. In de werkverschaffing wa ren 115 personen werkzaam. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK 2e Lijstje Nieuwe Oude boeken Asmussen. Het zwijgen der dooden (van een dronkaard). AuerbachOp de hoogte3 dln. (familie verhaal). AufetosAnanda, prins der Rahdaman- tiërs (verhaal uit den tijd der Egyptenaren). AustenGevoel en verstand (leven van do gegoede Engelsche burgerklasse begin 19e eeuw, met fijnen spot beschreven). Bazin Donatienne (simpel verhaal van een Bretonsche, die naar Parijs trekt). Begbie Gebroken aardewerk ,(Londensch achterbuurt-leven, 1912). BenoitAtlantis. BjörgvinHet Hollandsche huis „Net pas" (familieverhaal uit de 17e eeuw, tijdens ver blijf der Nederlanders in Bergen, Noorwegen) BolhuisHet gevloekte land (boeren roman). Van Booven Sproken (verhalen). Bordeaux Het vogelmeisje. De gebro ken lichtkrans. BorelEen droom (korte droom van geluk in de bergen van Tosari op Java). Ed. Boy De zaaiende hand (leven, lijden en liefde van twee jonge vrouwen). Braddon Een geheimzinnige verdwijning (uit de papiern van een Londensch detec tive). BreevoortIn den kerkstrijd (kerkelijke beweging 160613 te Rotterdam). BrooshooftPlicht (ouderwetsch verhaal van een 19e eeuwsch man, die plicht boven genot stelde). Keis van Bruggen Als ge niet.dan. (een verbeeld oorlogsgebeuren). BrusseDe zonderlinge avonturen van „Zijne excellentie de generaal". Buis In ketenenen van hoogheid, 2 dln. (roman uit den tijd van Frederik Hendrik en zijn vrouw Amalia van Solms). BuysseDe roman van een schaatsenrij der (heel de avontuurlijkheid die men op de schaats beleven kan). BuysseZomerleven. Van CampenBikoerim (Joodsche ver halen). Canter Raketten (verhalen) CarbinDe verliefde passagier (droom en werkelijkheid in een dagboek over een thuis reis van Indië). Carpentier Alting Jedida (verhaal uit de 7e eeuw vóór Chr.) CenaDe waarschuwers (van een proleta riërsjongen in een groote stad). CohenLeven en dood (verhalen over Groninger land en volk). IdemZonnedauw (tragisch levensverhaal van een weeshuismeisje). Cohen de Vries: Kinderen uit mijn klas (verhalen over kinderen). IdemUit de school geklapt (idem). ConscienceHet goudland. CouperusWereldvrede (vervolg op Majesteit). IdemWreede portretten (verhalen van menschen en dingen). CremerAnna Rooze. IdemNovellen en vertellingen, 2 dln. Idem Hanna de freule. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Statistiek over Juli. Leeszaal: Aantal bezoekers434 (1931 gesloten 20 Juli—3 Aug.278) aantal bezoeksters 57 (1931 40) totaal 491 (1931 318); gemiddeld per dag 19 (1931 onbeekend). Uitleenbibliotheek: Aantal lezers 1399 (1931 gesloten 20 Juli—3 Aug. 559) aantal uitgeleende boeken 1677 (1931 1037) aantal nieuwe leden 16 (1931 onbe kend) gemiddel per dag 107 108 lezers 129 boeken uitgeleend 1 nieuw lid (1931 gegevens onbekend), In onze Tijdinghal. Te Egmond aan zee zijn groote zweefvlieg, demonstraties gehouden, waarbij een nieuwe startmethode met succes werd toegepast. Op onze foto ziet men den heer Weber, even na do start, in de lucht. Verder geven wij foto's van de onthulling van een gedenkteeken voor Vincent van Goch te Nuenen van het stoomschip „Lancastria" van de Cunard Line, die met Amerikaansche toeristen te IJmuiden is aangekomen en van de zeilwedstrijden te Hillegersberg gehouden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de zeilvereeniging aldaar. Winkelnieuws. In de Walstraat nr. 82 is geopend „de Gou den Nagel". Dit magazijn is ruim voorzien in alle mogelijke electriciteitsartikelen, gereed schappen, hengelsport-benoodigdheden, rij wielen en onderdeelen, leder en rubberledor en veel meer andere artikelen, waarvan men in de étalage een overzicht krijgt. Een gouden jubileum. Heden herdenkt de heer J. B. Schot, werk zaam in de afdeeling scheepsbouw van de N.V. Koninklijke Maatsch. „de Schelde" zijn 50-jarig dienst jubileum bij die maatschappij. In den loop van den voormiddag op het kantoor ontboden, had hij aldaar de harte lijke gelukwenschen van de directie in ont vangst te nemen, benevens de gebruikelijke enveloppe. Voor de rest van den dag werd hem vrijaf gegeven om dien in den familie kring te kunnen doorbrengen. MIDDELBURG Eervol ontslag burgemeester Dumon Tak. Bij Kon. besluit is aan P. Dumon Tak op zijn verzoek met ingang van 2 Januari 1933 eervol ontslag verleend als burgemeester van Middelburg met dankbetuiging voor de goede diensten door hem in die betrekking bewezen. Mej. C. M. C. die Meester f Te Chur (Zwitserland) is op 40-jarigen leeftijd overleden mej. C. M. C. de Meester, die geruimen tijd godsdienstleerares van de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Middelburg is geweest. Dé vereeniging verliest in haar iemand met groote toewijding voor haer taak. Werkloosheid. Het aantal werklooze arbeiders te Middel burg is steeds stijgende en Zaterdag stonden op de arbeidsbeurs 837 werkloozen ingeschre ven, w.o. 5 vrouwen. By de wei*kverschaffing van den polder Walcheren waren 37 personen werkzaam en bij de rijkswerkverschaffing te Lienden 24 personen. KOUDEKERKE Loop der bevolking. Ingekomen: Mej. H. B. Zawischa, B 278, van VlissingenD. W. Flipse, D 173, van Middelburg. Vertrokken: Mej. wed. J. Joosse, geb. Tange, E 238, naar Middelburg mej. A. Dekker, D 173, naar MiddelburgJ. School meester, D 183, naar Middelburg. BIGGEKERKE. Schietwedstrijden. Op de schietbaan van de schietvereeniging „Nut en Genoegen" alhier is Vrijdag en Za terdag een wedstrijd gehouden' om den be ker, beschikbaar gesteld door den Zeeuw- schen Schietbond „Pro Patria" voor geweer M 95 op 150 meter. De wisselbeker werd ge wonnen door de schietvereehiging „Wilhel- mina" te Koudekerke met 178 punten. De beker is thans in het bezit van de schietver eeniging te Wemeldinge. Een aan den wed strijd verbonden vrije baan bracht de volgen de resultaten1. H. Verschuure te Bigge- kerke 2. S. Daane te Ierseke3. M. Kleine- pier te Biggekerke4. Eckhardt te Ierseke 5. J. Konraad te Biggekerke6. H. Kaljouw te Biggekerke7. A. Wielemaker te Koude kerke 8. D. de Witte te Wemeldinge 9. C. de Zeeuw te Wemeldinge10. P. de Lanijge te Biggekerke. Loop der bevolking. C ir de maand Juli. Ingekomen: W. Simpelaar van Mid delburg J. Boone van Koudekerke G. Stroo van Middelburg. Vertrokken: J. Brasser naar Mid delburg W. van de Woestijne naar Oost- kapelle. ZOUTELANDE. Een geslaagde film-avond. De Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer te Zoutelande organiseerde Zaterdag 30 Juli jl. in het schoolgebouw, ten behoeve van de badgasten, een smalfilm-voorstelling, wel ke een groot succes is geworden door de voortreffelijke films, we'ke de Nederlandsche Smalfilmliga ter beschikking stelde. De filmavond kon georganiseerd worden, dank zij het initiatief van den heer D. Knegt te Eindhoven, secretaris van het hoofdbe stuur der Nederlandsche Smalfilmliga te Am sterdam, die in de vorige maand te Zoutelande vertoefde en een smalfilm maak te van Zoutelande. Deze film bleek een groot succes en een mooi stuk werk van amateur- kinografie, dat verdiend een storm van ap plaus ontlokte aan de volle zaal. Het programma opende met een film, even eens van den heer D. Knegt, getiteld „Kijkjes in Noord-Portugal", welke film een documen taire van het Noord-Portugeesche landschap van hoog artistiek gehalte bleek te zijn. De film geeft prachtige landschapsbeelden en onderstreept het karakteristieke van het Noorden van Portugal met goed-doorvoelde close-up's en groot-beelden. Als tweede film werd vertoond de weten schappelijke film „Van Bol tot Bloem", van den heer J. C. Mol te Haarlem. Deze film is een top-prestatie en laat de groei van bloem bollen in diverse stadia zien. Een speciale apparatuur is noodig geweest, om deze film van den bekenden en verdienstelijken cineast te vervaardigen. Ten slotte de film Zoutelande. De heer Knegt heeft door deze film ongetwijfeld ge toond tot een der beste Nederlandsche ama teur-cineasten te behooren. Het landschap rond Zoutelande is op gevoelvolle wijze ver tolkt. Het duinlandschep, het golvenspel, de hooi-scènes, waren om strijd boeiend, mooi en natuurgetrouw. Deze film verdient in wijderen kring gezien, en naar wij overtuigd zijn, geapprecieerd te worden. De muzikale illustratie der films was voorbeeldig^ dank zij de bekwame leiding van een technicus der N.V. Philips Radio te Eindhoven. Het geluid was gaaf en de keuze van muziek uiterst be schaafd. De heer Arnold van der Heijden uit Eind hoven, verzorgde de projectie met een nieuw ste type Siemens projector, op geslaagde wijze. GROEDE. Het sluitingsuur. In afwijking van de bepalingen genoemd bij art. 9, 3e lid der winkelsluitingswet 1920, zijn voor deze gemeente de navolgende 21 dagen aangewezen, waarop het sluitingsuur niet zal gelden. Den Dinsdag en Woensdag voor Paschen, Goeden Vrijdag, den Zaterdag voor Paschen, den 2en en 3en Paaschdag, Hemelvaartdag, den Woensdag, Donderdag en Vrijdag voor Pinksteren, den 2en Pinksterdag, 15 Augus tus, de najaarskermis, 1 November, den 2en en 3en Kerstmisdag, Oudejaarsdag, de jaar dagen van H.M. de Koningin, Prinses Julia na, Prins Hendrik en H.M. de Koningin- Moeder. IJZENDIJKE. De Hanze in Zeeuwsch-VIaanderen. Te IJzendijke is Zondag een Hanze-land- dag gehouden. Als sprekers traden o.a. op de heeren E. Lockefeer, lid der Tweede Kamer en voorzitter van de Hanze in het bisdom Breda en J. W. Vienings, burgemeester van Clinge. Bij deze gelegenheid vond tevens een autozegening plaats. DE VERKIEZINGEN VOOR DEN DUITSCHEN RIJKSDAG. Rijkskanselier Von Papen heeft Tan een vertegenwoordiger der „Associated Press" een interview toegestaan, waarin Von Papen on omwonden "rerklaarde, dat zijn regeering geenszins voornemens is, pogingen te doen om een coalitie in den Rijksdag te vormen, welke voor het steunen van de rijksregeering enkel aangewezen is op de partijen, waaruit zij is samengesteld. Von Papen verklaarde vervolgens„Als de verkiezingen een bijzondere beteekenis gehad hebben, dan bestaat deze daarin, dat het Duitsche volk het streven der regeering heeft goedgekeurd, het land te bevrijden van de partijcontrole. Wat wij verlangen is, dat onze pogingen, Duitschland van zijn moeilijkheden te bevrijden, getolereerd worden. Mijn col lega's en ik willen met ons program, dat een opbouwend karakter draagt, voor den Rijks dag komen en het parlement voor de beslis sing stellen, of het ons met het oog op de dringende behoefte aan objecten, onpartijdi- gen arbeid, uit den zadel durft werpen." De gedachte aan de mogelijkheid van een motie van wantrouwen scheen den rijkskan selier naar de vertegenwoordiger van de A. P. constateerde, volkomen koud te laten. Hij sprak verder de hoop uit, dat de centrum partij, waartoe hijzelf behoorde voor hij rijks kanselier werd en die hem gedurende de ver kiezingscampagne zoo fel heeft bestreden, niet het odium op zich zou laden, een nieuwe kabinetscrisis teweeg te brengen. Met betrekking tot Adolf Hitler was von Papen de overtuiging toegedaan, dat het oogenblik is gekomen, waarop de nationaal- socialistische beweging actief moet medewer ken aan den opbouw van het vaderland. Adolf Hitler heeft den volgenden oproep gepubliceerd Nationaal-soeialistenEer groote overwin ning is behaald De nat.soc, Duitsche arbei dersparty is nu de sterkste party in Duitsch land geworden. Die ontwikkeling, die in de geschiedenis van ons volk eenig is, is het resultaat van een geweldigen arbeid, van een steeds even groote standvastigheid. Gezien dit groote succes van onze beweging, is er voor ons allen slechts één plichtden strijd met vernieuwde krach ten voort te zetten. Aan de S. A. en S. S. troepen heeft Hitier nog een bijzondere proclamatie gericht, waar van de inhoud aldus luidt S. A. en S. S. mannen I Een geweldige overwinning is behaald Dit is mogelijk ge weest-door de zware offers van vele kamera den. De dooden zijn voor <-»ns een verplichting en aanmaning om thans eerst recht den strijd voor Duitschlands vrijheid verder te strijden. De „Berl. Morgehpost" merkt op, dat het Duitsche volk de alleenheerschappij van êév Inderdaad, er bestaat geeD beter en meer afdoend middel tegen slechte spijs vertering en verstopping, en de daaruit voortkomende kwalen. Alom verkrijgbaar f 0.65 per flacon. politieke richting van de hand heeft gewezen en dat derhalve alleen een samenwerking tusschen meer partijen den grondslag voor den politieken arbeid kan geven. Het zal de regeering niet gemakkelijk vallen deze samen werking tot stand te brengen. De Duitsch-nationale „Montag" zegtHet geheele „midden", waarop de evenwichts- politiek van het centrum was gebouwd, is verdwenen. Daaruit volgt, dat het centrum geen sleutelstelling meer inneemt". Het blad vermoedt, dat getracht zal wor den een meerderheid te vinden voor een machtigingswet, waardoor de regeering in staat wordt gesteld gedurende eenige maan den haar taak te vervullen. Met voldoening constateert de „Montag- morgen", dat het derde rijk nog niet is aan gebroken. Het blad onderzoekt of deze ver kiezingen eigenlijk niet overbodig waren. Met den nieuwen Ryksdag zal de regeering Schleicher-von Papen het niet beter hebben dan met de vorige. Niemand zal het wagen er aan te twijfelen, dat de regeerders van heden hun eed van trouw aan de grondwet stipt zullen houden.... Bewezen is thans, dat het gemakkelijker is een Rijksdag te ontbinden dan ir tijden van vreeselijken economischen nood een Rijksdag op te bou wen, die ln staat is arbeid te verrichten. De „Welt am Montag" schrijft, dat het meest verheugende van de resultaten van de verkiezingen van gisteren is, dat het front der marxisten even sterk is als dat der na tionaal-soeialisten. Het blad ziet in de winst der communisten een sterke moreele neder laag voor het kabinet von Papen. De communistische „Neue Montagszeitung" schrijftDe regeering von Papen is versla gen, Hitler is verslagen, de sociaal-democra tie is verslagen. De eenige overwinnaar is de communistische partij. De „Deutsche Allgemeine Zeitung" is van meening, dat ie verkiezingsuitslag stellig niet alle hoop heeft vervuld, doch dat een grond slag gelegd is voor een regeeringspolitiek, die Duitschland voorloopig zal bewaren voor re- volutionnaire woelingen en radicale experi menten, doch die tegelijkertijd de gedachte van het nationale recht op het gebied der binnenlandsche, buitenlandsche en economi sche politiek tot uitdrukking zal brengen. De „Frankf. Ztg." constateert dat Hitier, Hugenberg en Dingeldey geen meerderheid hebben gekregen en dat het centrum onont beerlijk is voor iedere coalitie, die een meer derheid achter zich zal hebben. In elk geval is dus de aanspraak van de nationaal-soeialis ten op alleenheerschappij vervallen. Het „Hamb. Fremdenblatt" legt den nadruk op de vernietiging van de burgerlijke midden- partyen en acht den toestand ernstig. De „Hamb. Nachrichten" zegt, dat de om standigheden het voor Von Papen noodzake lijk maken te blijven regeeren op de wijze waarop hij het tot dusver heeft gedaan. De „Angriff" meent in een artikel, dat ge titeld is „de N.S.D.A.P. beheerscht de situa tie", dat in het bizonder het resultaat voor Berlijn imponeert. Hst oude spreekwoord „Berlijn blijft rood" is metterdaad te niet ge daan. De N.S.D.A.P. is thans de sterkste partij geworden. De „Lokal Anzeiger" schrijft, dat de verkie zingsuitslag, behalve dan de sterke aanwas van het aantal communistische stemmen, geen verrassing biedt. Slechts fantasten heb ben gedroomd van een absolute meerderheid der nationaal-soeialisten. De Duitsch-natio- nalen vormen thans nog de eenige burgerlijke nationale partij. De „Vossische Zeitung" meent, dat regee ring en partijen op de gegeven parlementaire basis tot overeenstemming moeten komen. De „Abend" schrijft, dat in den Rijksdag direct voorstellen zullen worden ingediend-om het wantrouwen uit te spreken in de regee ring van von Papen en de door hem uitge vaardigde noodverordeningen in te trekken. Wat zal evenwel het lot dezer voorstellen zijn Verworpen kunnen zij slechts worden, indien zij zich geplaatst zien tegenover een meerderheid van het midden. De z.g. „Pre- sidialregierung" is de eenige mogelijkheid tegenover een Rijksdag, welke in zijn taak tekort schiet. De sociaal democraten en de geheele massa der socialistisch gezinde ar beiders zijn met versterkt zelfbewustzijn uit ipze verkiezing gekomen. Ook de versterking

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 1