DINSDAG 26 JULI 51 EERSTE BLAD IVO. 174 70e Jaargang; 1932 Uitgave: Firma F. VAH DE VELDE Jr., Walstraat 58-60, Vlissingen. Telef. 10. Postrekening 60287 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen 3 een duim 1UU wijsvinger Uv STADS- EN PROVINCIENIEÜWS VLISSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren 12.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 et ADVERTENTIEPRIJSVan 1—5 regels f 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ctp. regel. Kleine advertenties van 1—5 regels 50 ct Iedereregel meer 10 ct (max. 10 regels). Bij 3-maal plaatsing van 15regels f 1.—alles tegen vooruitbetaling. De abonné's in 't bezit eener Jl ffi tftk jTfe gulden bij levens- Polis, zijn GRATIS verze- IIII III lange ongeschikt- kerd tegen ongelukken voorIUUU heid tot werken. gulden bij dood O iOi (Tl Sulcien bij verlies 4 j m een ongeluk. OUU hand, voet of oog. J 1 gulden bij verlies 4 f"| gulden bij verlies rt 1— van 11111 van een M gulden bij verlies van eiken anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS'" Dit nummer bestaat uit 2 bladen Denkt om de rywielplaatjes. De rijwielbelastingplaatjes zijn op de post kantoren verkrijgbaar gesteld voor het belas tingtijdvak van 1 Aug. 1932 tot 31 Juli 1933. Men houde er rekening mede dat de con trole op het gebruik van geldige belasting plaatjes onmiddellijk wordt ingesteld na den aanvang vari het nieuwe belastingtijdperk. Wie dus op 1 Augustus of later met een on geldig belastingplaatje op zijn fiets wordt aangetroffen loopt onherroepelijk een proces verbaal op. De wielrijders zijn dus gewaarschuwd I De Zeeuwsche luchtlijn. De K. L. M. maakt weer een nieuwe pro paganda voor de Zeeuwsche luchtlijn door het uitgeven van een insluitblaadje, dat spe ciaal is vervaardigd met het oogmerk om hen, die voor hun zaken- of vacantiereizen naar Zeeland reizen, op den luchtdienst Rotterdam—Schouwen/Duiveland Walche ren opmerkzaam te maken. Teneinde een zoo doeltreffend mogelijke verspreiding van deze inlegblaadjes te ver krijgen, zijn deze toegezonden aan de agent schappen der K.L.M. en de Vereenigingen voor Vreemdelingenverkeer enz., die op hun beurt zooveel mogelijk personen hiervan moeten voorzien. De aandacht moet bij voortduring op de Zeeuwsche luchtlijn gevestigd worden, omdat het op deze wijze mogelijk wordt dat een voldoend gebruik van deze lijn gemaakt zal worden en de dienst, die nog slechts als proef geldt, definitief kan worden. Zaterdag werd te Haamstede de 600ste passagier geboekt op de lijn Rotterdam- HaamstedeVlissingen. Mooi Walcheren. Het Juli-nummer van „de Verkeersagent", internationaal maandblad; voor justitie- en politie-ambtenaren, bevat een geïllustreerd artikel over „Mooi Walcheren" van den heer Ad. Mets Jr., secretaris der Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer alhier. De illustraties zijn zeer mooi en geven een kijkje op den gevangentoren, op het strand van een mailboot van. de stoomvaart maatschappij „Zeeland" en de motorveerboot „Koningin Wilhelmina". Aan dit artikel ontleenen wij het volgende Bij Vlissingen wordt niet alleen de poëzie van de zee genoten van het eiland af, vele Nederlandsche en buitenlandsche jachten waardeeren de rustige, veilige ligging der Vlissingsche havens en maken van hieruit tochten over de Zeeuwsche stroomen, zoo welbekend vanwegg hun onvolprezen verge zichten. Fraaie en goedkoope reisjes zijn van Vlis singen uit te maken naar Engeland met de schitterende booten van de stoomvaart maatschappij „Zeeland" die een wereldrepu tatie geniet voor de veiligheid en het comfort, die ze haar reizigers verschaft, welk laatste zoo zeer verhoogd wordt door de exploitatie van het meest moderne en grootste hotel „Britannia" vlak bij het strand. Tal van an dere interessante tochten te water en te land zijn te apprecieeren. De tour-auto's van de uitstekende vereenigde Smits' Hotels zijn im mers ter beschikking voor uitstapjes in de omgeving, terwijl tevens tochten van langeren duur naar binnen- en buitenland georgani seerd worden. Van de korte tochtjes noemen wij slechts die naar 't vruchtbare eiland Zuid-Beveland, een boottocht naar Ter Neuzen met een rit door Zeeuwsch-Vlaanderen en last, but not least, op Donderdag een bezoek aan de fraaie oude hoofdplaats Middelburg, alwaar dan de Walchersche bevolking ter markt komt in hun fleurige, pifcfcoresque kleederdracht, waar bij naar beweerd wordt, zelfs een grootmees ter van het woord als wijlen Jan van Rijs- wijck, de bekende burgemeester van Antwer pen, een oogenblik verlegen stond, toen hij ter gelegenheid van een bedevaart van letter kundigen naar het graf van Marnix van St. Aldegondie te West-Souburg tot de school kinderen het woord zou richten. Ten zeerste was hij ontroerd doe;- den schoonen aanblik der costuums en met vollen nadruk gaf hij den raad „Legt uw costuum niet af, behoudt dit schilderachtig kleed" en terecht, want de grootste aantrekkingskracht van Walcheren ligt mede in dit schilderachtige costuum, dat zooveel kunstenaars van reputatie lokt, en wie de markt te Middelburg bezoekt, kan vol op genieten van een bonte kleurenmengeling op het ruime marktplein aan den voet van het oude, wereldbekende stadhuis, terecht Middelburg's pronkjuweel genaamd. Ook in „Bulletin du Royal Automobile-Club Anversois" wordt in verschillende artikelen op pakkende wijze reclame gemaakt vóór „Mooi Walcheren". Het autoverkeer werkt in belangrijke mate mede tot een toenemend bezoek aan ons mooi eiland. Een duidelijke kaart geeft in het bovenge noemd tijdschrift aan welke wegen voor het autoverkeer geschikt zijn. De vele touristen uit België welke tegen woordig geregeld een bezoek aan Walcheren brengen, vinden op dit kaartje de hoofdwegen aangegeven van Brussel naar Walcheren en langs de Belgische kust en vandaar weer te rug naar de Belgische hoofdstad. Ontslag aan „de Schelde". Het aantal werklooze arbeiders aan de Kon. Maatschappij „de Schelde" alhier neemt steeds grootere afmetingen aan. Ook tegen Zaterdag *.s. is weder aan ruim 100 arbeiders in verschillende afdeelingen tijdelijk ontslag aangezegd. Lezing ds. Bik. Gisterenavond hield voor de af Reeling Vlissingen van het Ned. Werkliedenverbond „Maarten Luther" in de Luth. Kerk ds. B. E. J Bik van Enkhuizen een rede over het on derwerp „Het Boek met de zeven zegelen". Spreker werd ingeleid door den voorzitter, der afdeeling, den heer J. van den Bosch, die zijn blijdschap uitsprak over de groote opkomst. Ds. Bik, zijn rede aanvangende, las voor hoofdstuk 4 en 5 uit de Openbaring van Jo hannes, en wees er op, dat in den regel de Apocalypsis een gesloten boek is en dat is zeer te betreuren. Hoe komt dat vraagt spre ker. Tijdens de reformatie hebben de refor matoren zich weinig met de Openbaring van Johannes kunnen bemoeien, uit te begrijpen oorzaken. De officieele Kerk heeft de Apocalypsis de eeuwen door opzij geschoven, en hebben de verschillende secten het gegrepen en dit is maar gelukkig ook, want hierdoor werd de Kerk gedwongen er zich weer mede bezig te houden. Doch helaas ontstond tevens een groote verwarring, door de verschillende meeningen. Men heeft de Openbaring willen verklaren uit menschelijke fantasie. Spreker legt er den nadruk op, dat de Openbaring geen gesloten boek is, wanneer men het uitlegt naar de letterlijke beteekenis en niet doet aan inlegkunde. Als streng orthodox predikant aanvaardt hij letterlijk de geheele H. Schrift en gelooft spreker in het spreken van de slang, den ezel van Bileam, doch tevens in een werke lijke komst van het Duizendjarig rijk, en is hij het hierin eens met ds. Berkhof, Christ. Geref. predikant. Hij zal echter dezen avond niet spreken over het Duizendjarig rijk, maar over de ge beurtenissen, welke daaraan voorafgaan en waarover de beide voorgelezen hoofdstukken handelen, nl. over de opneming der geloo- vigen, de gemeente. Het zou te veel plaatsruimte vorderen om een duidelijke weergave te geven van het vele dat de jeugdige, begaafde redenaar zijn gehoor op heldere, overtuigende wijze te genieten gaf, maar duidelijk bleek dat de spreker zijn onderwerp volkomen meester was. Dit is reeds de derde lezing, door ds. Bik voor „Maarten Luthcr" alhier gehouden en het stijgend aantal hoorders midden in den zomer een volle kerk bewijst dat deze lezingen groote belangstelling wekken. Wy roepen den spreker gaarne een tot weerziens toe. Kano-wedstry*d. Naar wij van het bestuur der Vlissingsche Roei- en Kano-vereeniging „Luctor et Emer- go" vernemen, hebben zich reeds een "groot aantal deelnemers voor den te houden kano- wedstrijd in het kanaal door Walcheren op Zaterdag 27 Augustus a.s. laten inschrijven en bestaat er volgens achterstaande adver tentie alsnog gelegenheid zich mondeling of schriftelijk vóór 2 Augustus op te geven bij oen heer P. J. Casteleijn, Schuitvaart- gracht 31. Om misverstand te voorkomen, deelen wij nogmaals mede dat bij den wedstrijd in kano's van de vereeniging gevaren wordt en beeft zij zich bereid verklaard de laatste week voor den wedstrijd haar kano's voor training aan de deelnemers beschikbaar te stellen. Het nieuws van den dag ïn beeld. Foto's in onze Tijdinghal. Zaterdag is de Oehoe, het nieuwe Hol land—Indië vliegtuig der K.L.M., van Waal haven voor een propagandatocht naar Enge land vertrokken. Op haar maiden-trip wer den een aantal jongedames meegenomen in nationale kleerdcrdracht. Op onze foto stap pen een Walchersche en een Z.-Bevelandsche schoone in het vliegtuig. Eenige opnamen van de Zaterdag gehouden zeilwedstrijden op de Kagerplassen. Zondagnacht brand de een groote boerderij af in de nabijheid van het Lunapark te Diemèn. Het fantas tisch schouwspel van de brandende boerde rij. Twee opnamen van het groote con cours hippique te Noordwijk. Mooie St. Bernardshonden. Aankomst te 's-Graven- hage van den vorst-grootmeester der souve- reine orde van Malta te Rome, prins Crigi Albani, waar hij door autoriteiten verwel komd wordt. Professor Ovink, hoogleeraar in de theologische wijsbegeerte te Utrecht, vierde Zondag jl. zijn 70sten verjaardag. MIDDELBURG Notariaat. Bij beschikking van den minister van ju stitie is opnieuw benoemd tot lid der Kamer van toezicht over de notarissen en candidaat- notarissen te Middelburg M. A. W. Gesel schap, inspecteur der registratie en domeinen, aldaar. VROUWEPOLDER. Ned. Vereeniging voor Natuurstudie. Onder Vrouwepolder houdt de Nederland sche Vereeniging voor Natuurstudie een kamp, waaraan ongeveer 80 personen uit verschillende deelen van het land deelne men. Bij de opening wees de leider, dr. Joh. II. van Burkom, er op, dat het aantal deel nemers hefc dubbele bedraagt van vorige ja ren en dat dit te begrijpen is, omdat Wal cheren, naast de mooie kleederdrachten, ook een rijkdom aan natuur biedt. De burgemeester van Vrouwepolder, de heer J. Louwerse, heette de kampeerders welkom in zijn gemeente. De burgemeester van Veere, de heer H. Dronkers, wekte op, ook zijn gemeente met de oude gebouwen te komen bezichtigen. Verder voerden nog het woord de heer en dr. C. Orbaan, namens de Natuurkundige Vereeniging te Middelburg, dr. J. Spuijman uit Vlissingen namens de jeugdige afdeeling Walcheren van de kampeerende vereeniging, en H. ten Kate namens de afdeeling Mid delburg van den Jeugdbond voor Natuur studie. Opheffing openbare scholen te Vrouwepolder. De gemeenteraad te Koudekerke heeft met 5 tegen 2 stemmen afwijzend beschikt cp een verzoek van een aantal inwoners, om niet over te gaan tot opheffing der beide openbare scholen en evenmin een overeenkomst aan te gaan met de naburige gemeenten Veere en Oostkapelle inzake het toelaten van kinderen op de openbare scholen in die gemeenten. OOSTBURG. De voorgestelde opheffing van het kantongerecht te Oostburg. In verband met de aangekondigde ophef fing van het kantongerecht te Oostburg heeft het gemeentebestuur aldaar zich met een uit voerig schrijven tot de regeering gericht ten einde deze opheffing alsnog in te trekken wegens de overgroote bezwaren voor de in woners van het vierde district. Opheffing van tollen in Zeeland. De Provinciale Staten van Zeeland hebben in hun zomerzitting besloten tot afkoop van de tollen op de volgende wegen, met ingang van 1 Januari 1933, 1. de weg van Oostburg naar St. Kruis 2. de weg van St. Kruis naar St. Lameyns3. de weg van Hoofdplaat naar Biervliet4. de weg van Philippine naar Driekwart aan den weg van Ter Neuzen naar Sas van Gent5. de toomweg van Overslag Thans wordt, in onze provincie nog op twee wegen tol geheven, t.w. de weg van Goes naar Katsche veer, richting Zierikzee, waarvan de Maatschappij de Wilhelminapolder tolgerech- tigde is, en de weg van Aardenburg naar Middelburg in België, waarvan een particu lier de tolgerechtigde is. Waterschappen. Bij Kon. besluit zijn benoemd met ingang van 16 Augustus tot dijkgraaf van den Koningin-Emmapolder H. Th. Ferket te Clinge met ingang van 1 Augustus tot gezworene van den Adriana-Johannapolder L. van der Linde, te Dreischor met ingang van 1 Augustus tot gezworene van den Dreischorpolder W. A. de Vrieze te Dreischor met ingang van 1 Augustus tot gezworene van het waterschap De breede watering be westen Ierseke C. Zandee Azn. te Kloetinge, P. de Koeyer Lzn. te Ierseke en P. Mol Jzn. te Kapelle met ingang van 1 Augustus tot gezworens van den polder Westeren ban van Schouwen J. M. Dalebóut te Haamstede. KERK- EN SCHOOLNIEUWS Aigemeene Synode der Ned. Herv. Kerk. In de gisteren gehouden vergadering van de Aigemeene Synode der Ned. Herv. Kerk is tot secundus-lid van de Aigemeene Syno dale Commissie benoemd mr. J. H. Bybau, oud-ouderling te Middelburg. Tot lid-afgevaardigde in het Algemeen College van Toezicht op het beheer werd herbenoemd dr. G. J. Weyland, predikant te Veere. Christ. Ger. Kerk. Beroepen te Biezelinge A. M. Franssen, cand. te Rotterdam. Geref. Gem. Beroepen te Tholen ds. J. D. Barth te Borsselete Paterson (Ver. Staten) ds. A. Verhagen te Middelburg. Vijf geestelijken uit één familie. In de Sacramentskerk aan de Sportlaan te 's-Gravenhage heeft Zondagmorgen de Wel- eerw. heer Gregorius Saraber van de Congre gatie van Mill-Hill, benoemd tot missionaris in Madras, in deze kerk zijn eerste Mis op gedragen. Als bijzonderheid kan hierbij worden ver meld, dat de neomist bij deze plechtigheid, waarvoor overgroote belangstelling was en waarbij ook zijn beide ouders, alsmede een zuster-religieuse tegenwoordig waren, werd geassisteerd door drie broers en een neef, ni. door pater G. Wuisman, door kapelaan Sara ber ut Hoorn en Bernard Saraber, leeraar aan het Seminarie te Tilburg, terwijl een jongere broer, Cornelis Saraber, student aan het Missiehuis te Roosendaal, als ceremonia- rius fungeerde. Kapelaan G. Saraber hield de feestpredi katie naar aanleiding van I Cor. IV. Zooals in deze kerk gebruikelijk is, zong de gemeente zelf de Misgezangen. In den namiddag celebreerde de nieuw ge wijde priester de plechtige Vespers van dank zegging, waarvoor eveneens groote belangstel ling bestond. Kerkelijke statistiek uit Amerika. De statistiek van de Amerikaansche Ker ken geeft over het laatste jaar een toene ming van 433.656 leden te zien. Vooral ge durende het laatste halfjaar schijnt onder den druk der economische omstandigheden een nieuwe interesse voor de kerk te ontwaken. Ook het feit, dat groote kerkelijke lichamen een positief geluid laten hooren in de be handeling van de groote vraagstukken van den dag (vredesbeweging, oecumenische be weging, enz.) heeft tot grootere waardeering geleid. De sterkste toeneming is bij de Bap tisten (139.526) dan volgen de Luther- schen (49.126), de Methodisten (46.225), de Presbyterianen (16.676) en de katholieken (15.243). De Zondag in Turkije. Het Turksche blad „Vakit" propageert de verandering van den landrustdag van den Mohammedaanschen Vrijdag op den Christe- lijken Zondag. Het is noodig, aldus het blad, cm den wekelijkschen rustdag uit hoofde van handelsbelangen om te zetten van Vrijdag op Zondag. Alle kooplieden, die wij daarover raadpleegden, zijn van gelijke meening. Wij hebben den Vrijdag, Europa den Zondag en dat geeft verwarring in de zaken. Een tele gram Vrijdags uit Londen verzonden, wordt vanwege den rustdag Zaterdags eerst te Konstantinopel bezorgd en het op Zondag gezonden antwoord, arriveert om dezelfde reden eerst 's Maandags aan zijn adres te Londen. Omdat wjj met Europa handelen, moeten wij de internationale principes, ge lijk die in Europa heerschen, aannemen. Geen enkele fundamenteele reden verplicht ons, om ons aan den Vrijdag als gewijden dag vast te klemmenlaat ons den Zondag nemen. Overgangsexamens. Industrie- en Huishoudschool te Middelburg. Van de voorbereidenden cursus le jaar naar den voorbereidenden cursus 2e jaar werden bevorderd S. Baayens, J. den Boer, J. van Dijke, M. Eiff, M. Groenendijk, N. Huibregtse, B. de Jonge, B. Kooman, L. Onderdijk, A. van Ouwerkerk, A. Rouffaer, J. Scheffer, C. Ser- vaas, K. Theune, N. de Vlieger, F. de Witte, S. van Aartsen, N. Carol, M. Faro, L. Faro, M. Groenenberg, N. Ingelse, G. Key, T. Koo man, J. Lorier, C. van Moolenbroek, A. Suur- mond, M. Verlare, L. Akkenaar, M. Cornelis- se, M. Dieleman, M. Goedbloed, N. Jobse, A. Julianus, T. Klaassen, T. Looise, N. Markusse, R. de Pagter, J. Repko, W. de Rijk, T. Tilroe Niet bevorderd 6 leerlingen. Van den voorbereidenden cursus 2e jaar naar de opleiding voor de gezinstaak werden bevorderd L. Hozee, T. Lems, L. Melio, M. Molhoek, M. Noom, M. van der Rhijt, T. Janse, T. Klerck, J. Maljers, C. de Roos, A. Seys. Van den voorbereidenden cursus 2e jaar tiaar de opleiding tot huisnaaister werden be vorderd M. Cornelisse, J. Davidse, J. Flipse, B. van Schijndel, J. Smaardijk, N. Willemse, L. van de Bunder, S. Hillebrand, T. Looise, T. Marinisse, J. Wagenaar. Niet bevorderd 2 leerlingen. Bevorderd van de le klasse costuumnaaister naar de 2e klasse J. de Hooge. Het diploma costuumnaaister werd uitge reikt aan J. van de Berge, M. Grashuis, L. Ilmer, M. Crucq, T. Janse, J. Karelse, G. Kleijn, D. de Koning, J. van Loo, J. van. Ouwerkerk, Q. Sanderse, N. Looise. Eén leer ling ontving geen diploma. Bevorderd van de le klasse ateliers naar de 2e klasse J. van Helleman, J. Valkier, G. Verheul, M. Visch. Het diploma A(telier) werd uitgereikt aan N. Cornelisse, T. Cornelisse, L. Dingemanse, L. Eiff, F. Gillissen, B. Landman, A. Mol. Het diploma hulp in de huishouding (vol gens oud program) werd uitgereikt aanB. de Kam, T. Klaassen, J. Monté, N. Mulder, A. Struyck, T. de Breed. Het diploma huishoudster (volgens oud program) werd uitgereikt aanA. Daniëlse, J. de Hamer, C. van Kasteel, W. Niermans, T. van Nieuwenhuijzen, T. van Sluijs. Opleiding tot hulp in de huishouding (vol gens nieuw program) Bevorderd van de la naar de 2e klasse R. van Beveren, J. Faber, S. Stroo. Niet bevorderd 1 leerling. Het diploma werd uitgereikt aan T. van de Berg, R Hartog. Opleiding tot huishoudkundige A. Bevor derd van de le naar de 2e klasseM. ten Kate, T. Vermeulen. Het diploma werd uitgereikt aanJ. Ba- rentsen, A. Beukema, L. van der Lely. RECHTSZAKEN Poging tot moord. Op 4 Mei veroordeelde de rechtbank te Haarlem den los-werkman P. K. te IJmuiden wegens poging tot moord tot een gevange nisstraf van drie jaar. De man ging van dit vonnis in hooger beroep, en gisteren diende de zaak voor de vacantiekamer van het ge rechtshof te Amsterdam. Het bleek, dat een kostganger, die eenigen tijd in verdachte's huis had vertoefd, naai: de meening van verdachte in een te intieme relatie stond met zijn vrouw. Verdachte had den kostganger de deur gewezende ge schiedenis was hiermede echter niet ten einde, de vrouw verbrak haar relatie tot den man niet, zij ging zelfs zoover, dat zij haar man ronduit zei, dat zij den kostganger de voorkeur gaf. Het bleek verdachte, dat zij den man nog regelmatig ontmoette en fay nam het besluit hieraan krachtdadig een einde te maken. Op 9 Januari in den morgen stelde ver- öachte zich op achter een schutting, waar langs de ex-kostganger iederen morgen pas seerde. Toen hij dien ochtend voorbijging, bracht verdachte hem over de schutting heen met een houweel twee slagen toe. Hefc slachtoffer kreeg een klap op het hoofd, zonder dat dit ernstige gevolgen had, door den eersten slag werd het bovenste lid van een pink verpletterd. Toen op het gegil hulp kwam opdagen had verdachte geroepen „het kon niet anders, een van ons beiden was te veel." De vrouw van verdachte, als getuige ge hoord, verklaarde, dat zij zich weer met haar man had verzoend en dat zij aan echtschei ding niet meer dacht. Het slachtoffer van den aanslag zeide thans geen nadeelige gevolgen meer te on dervinden van de verwondingen. Hierop was het woord aan den procureur- generaal, die de poging tot moord bewezen achtte. Het verleden van den man is zeer gunstig, hij handelde in een hevig affect en de verhouding tusschen de beide echtgenoo- ten is nu weer goed. Hiermede rekeninghou dende eischte spreker een gevangenisstraf van twee jaar wegens poging tot moord. Na eerst te zyn vrijgesproken tot 4 jaren veroordeeld. Een sigarenmaker te Zeelst die wegens be- rooving van een koopmir door de rechtbank te 's-Bosch werd vrijgesproken, is gisteren door het gerechtshof te 's-Bosch in hooger beroep tot 4 jaren gevangenisstraf veroor deeld. MARINE EN LEGER Zee- en landmacht. De Kon. Nederl. Bond van oud-onderoffi cieren heeft te Venlo zijn 44e aigemeene jaar vergadering gehouden. Als voorzitter werd benoemd in de plaats

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 1