Onze Kleintjes zijn een succes 3 advertenties slechts 1 gulden NOOTJES Waarom verder sukkelen UIT DRAAD EN LUCHT Geeft ons een „seintje" Wij plaalsen'n,,kleintje" GESTOOMl HARDE EN ENGELS C. WOLTER Te Amsterdam Is een comité opgericht dat zich ten doel stelt meer vertier in de stad te brengen. Men is van meening dat Amster dam met zijn 750.000 inwoners, op dit gebied verre ten achter staat bij andere wereld steden van dezelfde grootte. Te Doetinchem wordt in verschillende win kels spek verkrijgbaar gesteld voor één gul den per 12 pond. Het aantal werkloczen in Duitschland daal de in de eerste helft van April met ca. 100.000 tot 5.934.000. He Casino te Monte Carlo lijdt ook onder de malaise. Voor de eerste maal in de ge schiedenis zal het jaarlijksche dividend over 1931 niet worden uitgekeerd. Het Casino heeft meermalen dividenden betaald van 100 tot 200 pet. Tengevolge van de overstroomingen in het stroomgebied van de Cave staan aan den middenloop der rivier thans ca. 6000 huizen onder water, waarvan 600 als totaal en 2000 als grootendeels vernield worden beschouwd. Het water is gisteren nog verder gewassen. Te Huatusco in Mexico zyn gisteren Leyva, een bendeleider en 21 bandieten, die den 6en Maart de stad Paso del Macho hadden over vallen en na feilen strijd met de regeerings- troepen werden gevangen genomen, gefusil leerd. rookafzuiginstallatie werd geplaatst. De brandweer was, omdat zij dadelijk kon ingrij pen, het vuur spoedig meester. Toen de rook in den kelder van „Trianon" was afgezogen, bleek, dat hoofdzakelijk pakstroo en kisten hadden gebrand. Een tasschenroover aan gehouden. Gisterenmiddag stond op het Damrak te Amsterdam een dame bij de tramhalte te wachten toen een 24-jarige sla gersknecht, die met zijn fiets passeerde, pro beerde haar handtaschje uit de hand te ruk ken. De dame hield het echter steviger vast dan de man vermoed had en bovendien riep z\j om hulp, zoodat de omstanders toeschoten en den man arresteerden. Hij is naar het po litiebureau in de Warmoesstraat gebracht. De verduistering van f 80.000. In aansluiting op hetgeen reeds werd gemeld betreffende de verduistering van ongeveer 80.000, volgens diens eigen aan gifte gepleegd in een tijdsverloop van vijf jaren door een procuratiehouder ten nadeel e van de houthandelsfirma Dekker aan den Zuid-Buitensingel te 's-Gravenhage, meldt men ons nog het volgende De man genoot een salaris van vijf a zes mille per jaar plus tantièmes. Hij leefde met zijn gezin (vrouw en vijf kinderen) oogen- schijnlijk niet boven zijn stand, in een mid- densbandswoning aan de Sportlaan. Welis waar had hij een tijdlang met ziektegevallen in den huiselijken kring te kampen, doch bij verre niet van dien aard, dat daaraan tot 80 millie in vijf jaren tijds ten koste kunnen zyn gelegd. Aan speculaties deed hij niet. Intusschen is de man bij zijn voorloopige verhooren zeer spaarzaam in het geven van inlichtingen die zouden kunnen doen blijken, waar hij de toch wel zeer belangrijke bedra gen, welke hij volgens zyn aangifte verduis terd moet hebben, heeft zoekgebracht. Wel staat vast, dat hij op geraffineerde wijze in de boeken der firma moet hebben geknoeid. Als beheerder van de hoofdkas had hij die boeken steeds onder zich en daar hij het volle vertrouwen genoot, kwamen de verduisterin gen al dien tijd niet aan het licht. De om zetten der firma zijn groot en het bleek mo gelijk, belangrijke ontvangst-posten af te schrijven zonder dat de directie bemerkte, waar het geld bleef. Eerst in den allerlaatsten tijd zou hij de vrees hebben gekoesterd dat de malversaties ontdekt zouden worden. Daarom zou hij maar hebben besloten zichzelf bij de politie aan te geven. Een gewetenskwestie dus. De directie moest echter van de politie vernemen, dat de verduisteringen waren gepleegd. Ten kantore der firma is thans op last van de directie een accountantsonderzoek aange vangen, waaromtrent echter nog geen verders mededeelingen kunnen worden gedaan, te minder, daar, zooals wij reeds deden uitko men, de onregelmatigheden op geraffineerde wijze zyn geschied en een belangrijk deel van het verduisterde loopt over reeds lang afge sloten boekjaren. Ongelukken. Gisteren is een 55-jarige schipper, wonende aan boord van een in de Waalhaven te Rotterdam liggend schip bij het vastmaken van twee Rijnsleep- schepen tusschen deze schepen bekneld ge raakt. Met zware kneuzingen is de man in een ziekenhuis opgenomen, waar hy kort na aankomst is overleden. Onder Harkema- Opeinde is een vierjarig meisje, toen het plotseling den weg overstak, door een auto overreden. Het kind werd zwaar gewond naar het academisch ziekenhuis te Groningen ver voerd, waar het bij aankomst bleek te zijn overleden. Een 17-jarige motorrijder uit Kostverloren is gisterenavond, toen hij over een particulieren weg aan den Prieschen straatweg reed, in een kuil terechtgekomen, tengevolge waarvan zyn motorrijtuig over den kop sloeg en de jongeman een hersen schudding kreeg. Hij is naar het academisch ziekenhuis te Groningen vervoerd. Zijn toe stand baart zorg. Door het op hol slaan van een paard raakte een bakker te Goor onder de kar, waardoor hij zeer ernstige ver wondingen bekwam. De man is aan de be komen verwondingen overleden. Een 6- jarig meisje is op den rijksstraatweg te Haren nabij Groningen spelenderwijs onder een vrachtauto geraakt en gedood. Bij het uit wijken voor een hond die onverwachts den weg overstak, ls een motorrijder op den Schipholdijk te Nieuwer-Amstel gevallen. Hy kwam onder zijn motorfiets terecht. Met zware inwendige kneuzingen is hij naar zijn woning vervoerd. Te Beverwijk heeft een man, die in een der volkslogementen verblijf hield, in den slaap zijn kunstgebit ingeslikt. De ijlings ontboden geneesheer kon er niet in slagen het voorwerp uit den slokdarm te ver wijderen. Aangezien operatief ingrijpen nood zakelijk was, werd de patiënt, die het hevig benauwd had, naar een der Haarlemsche zie kenhuizen overgebracht. Naar een zieken huis te 's-Gravenhage is vervoerd een 15- jarige jongen, die in het gebouw van de Witte Sociëteit aan het Plein door een lift koker ter hoogte van 4 meter was gevallen, tengevolge waarvan hij een hersenschudding had bekomen. Een smokkelauto aange houden. In den nacht van Dinsdag, op Woensdag hebben Duitsche grensbeamb ten uit Herzogenrath jacht gemaakt in het grensgebied by Kerkrade op een smokkelauto uit Kerkrade, waarop de beambten al langen ty'd hadden geloerd. Herhaaldelijk was de smokkelauto in het grensgebied gesignaleerd, doch het gelukte maar niet den smokkelaar te pakken te krijgen. De aanhouding van den auto geschiedde na een langdurige en opwin dende achtervolging. Verschillende schoten waren op den wagen, die onklaar was gewor den, afgevuurd. De smokkelaar bleek te zijn W. W. uit Spekholzerheide, gem. Kerkrade Hij is gearresteerd en naar Aken gebracht De auto bevatte meer dan 600 K.G. koffie, 50 pond cacao en 5 pond tabak. De smokkel waar is in beslag genomen. De werkloosheid in de haven van Antwerpen. Vol gens de jongste mededeelingen zouden er op het oogenblik in de haven van Antwerpen bij de 9000 werkloozen zijn, d.i. ongeveer de helft van het aantal havenarbeiders uit de goede jaren. Naar aanleiding van dit cijfer wordt erop gewezen, dat het goederenvervoer in het af- geloopen jaar slechts met 15 achteruitging. Althans volgens de officieele statistieken. De conclusie wordt getrokken, dat ofwel deze statistieken niet juist zijn, ofwel dat er iets mangelt in de werkloosheidsvoorziening, ofwel dat de werkloosheid gedurende de laatste 2 maanden zeer moet zijn toegenomen. Het kind van Lindbergh. De Londensche „Star" publiceerde giste renavond in sensationeelen vorm een bericht over een aanbod van Al Capone, den beken den bandietenleider, aan president Hoover, om het kind van Lindbergh in ruil voor zijn eigen invrijheidstelling aan de ouders terug te geven. Al Capone zit zooals men weet een gevan genisstraf van li jaar uit wegens belasting ontduiking. Volgens de „Star" bewijst dit bericht dat Lindbergh's kind in leven is en dat Al Capone zijn lot in handen heeft. Misdadigers vrijgelaten. In de Engelsche bladen wordt gemeld, dat honderden gevangenen, die wegens mis drijven zijn veroordeeld, uit de gevangenissen van het gewest Bombay worden ontslagen vóór hun straftijd om is teneinde plaats te maken voor politieke gevangenen. Het aantal dezer laatsten zal, naar verwacht wordt, nog toenemen in verband met het feit, dat leden van het congres zich niet storen aan het ver bod om Zondag te Delhi in vergadering by een te komen. Aan de waarn.mende voorzitster van het congres, Sarojini Naidoe, is verboden deel te nemen aan de burgerlijke ongehoorzaam heidsbeweging of Bombay te verlaten zonder toestemming der politie. Zy heeft echter al te kennen gegeven dat zy toch naar Delhi zal gaan om de verboden congreszitting bij te wonen. Ernstige instorting te B a s t i a. Tijdens een gerechtelijke be handeling stortte het plafond van de rechts zaal te Bastia op Corsica in. De rechters, ad vocaten en vele aanwezigen werden onder het puin bedolven. Bij het opruimingswerk zyn tot dusver vijf dooden geborgen. Het aantal gewonden moet zeer hoog zijn. Mannel ij ke mannequins. Ja, als in zoo menig vak de vrouw den man komt verdringen, dan wrijft ten laatste „mijnheer" zijn slaperige oogen uit en be geeft zich op het tot dusver monopolie-pad der vrouw. Te Londen heeft op de tentoonstelling van voorjaarskleeding de mannelijke mannequin zijn intrede gedaan. Naast de vrouw Nu kon men tevens het verschil opmerken. De man nelijke mannequins werden ingeschoven tus schen de evenwichtige en verfijnde verschij ningen der vrouwen, die op de maat der mu ziek trippelden als waren zij daarmee gebo ren. Een mannelijke mannequin, tiptop als een heer gekleed, verscheen op het tooneel, arm in arm met een charmant persoontje, dat hem blijkbaar vergezelde naar een denk beeldige avondpartij. De experts waren van oordeel, dat de man nen de kunst van vlug verkleeden en het zich aanpassen daaraan niet zoo goed verstonden als de vrouwen, doch het zijn dan ook nog beginners. Er werd opgemerkt, dat terwijl de vrouwe lijke professionals haar gewone voorkomen van nederbuigende gereserveerdheid bewaar den, de mannen hun taak een weinig meer joviaal opvatten. Een, die pyjama's lanceerde, kwam op, alsof hij juist wakker was gewor den, zijn oogen nog uitwrijvende en gapende. Een ander, die den nieuwen fantasiehoed met ronden bol en iets fijns onder de voorjaars- costumes pousseerde, liet als het soort uitge storven dandy zijn wandelstok cirkels be schrijven. Waaruit blijkt, dat ook als manne quin de man meer op actieve, de vrouw meer op passieve wijze de aandacht, tracht te trek ken, en dat de man zich in dit opzicht meer kan veroorloven, want welke vrouw wil zich geeuwende aan het publiek vei loohen Voelt gij u terneergeslagen, vermoeid en afgemat hebt gij last van pijn in de len denen, ledematen of spieren? Lijdt gij aan urmestoornissen, aanvallen van duizeligheid, hoofdpijn of rheumatische pijnen? Zoo ja, hebt gij er dan over nagedacht wat de oor zaak van uw noodeloos lijden is Als uw bloed niet op de juiste wijze ge filtreerd wordt, doordat uw organen verzwakt zijn, blijven urinezuur en andere schadelijke onzuiverheden in het gestel achter. Zij zetten zich af en veroorzaken verschijnselen als de bovenstaande. Iedere dag uitstel maakt de zaak erger en dient gij onmiddellijk aan te vangen met het gebruik van Foster's Rugpijn Pillen. Reeds jaren bleek de afdoende wer king van dit speciale middel tegen spit, rug pijn, ischias, rheumatische pijnen, waterzucht, urinekwalen en blaaszwakte. Foster's Pillen werken niet op de ingewan den en passen mannen en vrouwen van eiken leeftijd, 1.75 per flacon bij alle drogisten enz. TWEEDE KAMER. 's-GRAVEïtfHAGE. (C.B.) Verschillende kleinere wetsontwerpen en conclusies worden zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Voortgezet werd daarna de behandeling van het wetsontwerp betreffende de dekking van het verlies der Nederlandsche Bank van 1 April 1931 tot 31 Maart 1932. De heer Wijnkoop betoogt dat de Kamer niet voldoende over het gebeurde met de Ne derlandsche Bank kan oordeelen. Directie en regeerings-commissarissen hadden de gebeur tenissen in Engeland toch eerder moeten zien aankomen. Tenslotte rust de schuld van alles op de regeering. Spreker betoogt dat alleen de aandeelhou ders de verliezen der Nederlandsche Bank hebben te dragen. Minister De Geer verklaart dat niets met zekerheid is te zeggen over de resultaten der Nederlandsche Bank in de naaste toekomst. KONINKLIJK BEZOEK AAN EEN VEILING. 's-GRAVENHAGE. (C.B. Hedenochtend verschenen de Koningin en de Prinses ge heel onverwachts in het veilingsgebouw te Roelofs-Arendsveen, woonden daar een ge deelte van de veiling bij en onderhielden zich met de koopers en kooplieden. Vervol gens gingen zij naar de veiling te Ter Aar en bezichtigden zij een groot en klein-bedrijf. BELASTINGBETALINGEN OP POSTKANTOREN. 's-GRAVENHAGE. (C3.) Met ingang van den 2en Mei worden alle postinrichtingen, welke nog niet voor den belastingdienst zijn geopend belast met de aanneming van stor tingen van grond- en personèele belasting, inkomsten- en vermogensbelasting en divi dend- en tantième-belasting. Hiervan zijn uitgezonderd de bijkantoren Veemarkt, Dia mantbeurs, magazijnen Gerzon en Bijenkorf te Amsterdam, alsmede de magazijnen Bijen korf te 's-Gravenhage en Rotterdam. De be stellers belast met de bestelling in de buiten wijken, alsmede in de kom van plaatsen waar een poststation is gevestigd, worden mede belast met de aanneming van belastingbeta lingen. DE RUN OP DE NUTS SPAARBANK HEEFT OPGEHOUDEN. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Het aantal per sonen dat bij de Nutsspaarbank te 's-Gra- venhage gelden komt terughalen is belang rijk verminderd. Het uitbetaalde bedrag van gisteren bedroeg een millioen acht ton. Ver wacht wordt dat de volgende week de toe stand weder normaal zal zijn. HET BEKENDE BOSSCHE GEVAL. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Het Hoog mili taire gerechtshof te Den Haag behandelde heden in hooger beroep de zaak tegen den len luitenant der jagers, P. G., die door den krijgsraad te 's-Hertogenbosch in eerste in stantie overeenkomstig de vordering van den auditeur-militair is vrijgesproken van de hem ten laste gelegde mishandeling en we- derspannigheid. Het betreft hier het geval dat luitenant G. na een corpsdiner in de „Witte" te 's-Gravenhage in een dansinrich- ting in een roes een agent van politie, die ter assistentie was geroepen om hem te ver wijderen, een slag op het linkeroor heeft ge geven, waarvan de agent, volgens diens ver klaring, nog ongeveer 1 week last heeft ge had, zonder zich daarvan buiten dienst te hebben behoeven te stellen. Verschillende getuigen werden gehoord die verklaarden dat de luitenant dien avond niet dronken was, doch wel in een overspan nen toestand verkeerde. Hedenmiddag zal de advocaat-fiscaal, mr. J. A. de Visser, requisitoir nemen. EEN ROOFOVERVAL. AMSTERDAM. (V.D.) Hedenmorgen is een ongeveer 60-jarige looper van een der scheep vaartmaatschappijen alhier aangevallen door 2 mannen. Zij sloegen hem tegen den grond en trachtten hem zyn tasch te ontrukken. Toen die poging mislukte, zijn de beide man nen in een auto gesprongen en verdwenen. In de tasch zat geen geld, alleen enkele ad ministratieve stukken. De centrale recherche heeft de zaak in handen. INBRAAK, NIJMEGEN. (V.D.) Hedennacht is te Nij megen ingebroken in de villa van den heer S aan den Groe§beekscheweg, De dieven dit is nu reeds bewezen door hun aantal en de groote hoeveelheid ingekomen brieven. Wijtwijtelen niet of deze rubriek wordt van A tot Z gelezen. Een ieder is nu in de gele genheid om goedkoop te adverteeren drongen *e villa binnen door de keuken en hebben beneden alles doorzocht. Uit een jas wordt een portefeuille met 650 vermist De bewoner van het huis, de 79-jarige S., werd op zyn kamer door een der dieven aange vallen en gewond. De dochter des huizes, die haar vader wilde helpen, werd eveneens aan gevallen en gepoogd werd haar te wurgen. Bij haar hulpgeroep vluchtten de dieven. De in middels gewaarschuwde politie kon 2 ver dachte individuen arresteeren, zekere H en F., 2 Duitschers, die bij het verhoor ontken den. Aangezien zy hun alibi niet kunnen be wijzen blijven zij in arrest. Zy worden ver dacht van nog andere inbraken, daar in hun woning gestolen voorwerpen zijn gevonden. EEN MASSA-ONTSLAG. EINDHOVEN. (V.D.) Het personeel van de Picus Houtindustrie heeft van de directie een circulaire ontvangen, waarin wordt medege deeld dat het geheele personeel, ongeveer 400 personen, tegen 29 April is opgezegd. De di rectie motiveert dit massa-ontslag in ver band met het feit dat de Nederlandsche re geering den invoer van triplexhout uit het buitenland nog steeds toelaat. De hoop wordt uitgesproken dat het bedrijf met enkele per sonen spoedig weer kan worden heropend. DE ONTWAPENINGSCONFERENTIE. GENEVE. (V.D.) In de zitting der hoofd commissie van de ontwapeningsconferentie van hedenmorgen waren zoowel de Fransche als de Engelsche minister president aanwezig. De Duitsche rijkskanselier ontbrak. Reeds kort voor den aanvang der zitting werd het nieuws bekend, dat er een compromis gevon den was tusschen de gisteren nog scherp te genover elkaar staande opvattingen van Frankrijk en Engeland over de afschaffing der zware aanvalswapenen. Bij de opening deelde de Engelsche minister-president mede. dat het Engelsche voorstel werd gesteund door 16 staten, het Roemeensche tegenvoor stel door 13 staten. Hierna kreeg sir John Simon het woord, die mededeelde, dat hij de commissie een nieuwe formuleering van zijn voorstel wenschte voor te leggen. Deze formuleering is een compromis, waardoor veel van de fi- nancieele beteekenis van het oorspronkelijke Engelsch voorstel verloren gaat. Het aanvan kelijke onbeperkte verbod van alle aanvals wapenen vervalt en de door Frankrijk ge- eischte internationaliseering van deze bewa peningscategorie wordt als gelijkberechtigd aanvaard. Het nieuwe Engelsche voorstel houdt in, dat de ontwapeningsconferentie het principe der kwalitatieve ontwapening aan vaardt, d.w.z. het bezit of gebruik van bepaal de bewapenings-categorieën óf voor alle sta ten wordt verboden óf dat deze wapenen door een internationale overeenkomst worden ge- internationailseerd. De nieuwe Engelsche compromis-formulee ring laat beide mogelijkheden open. Nadat het Engelsch-Fransche compromis voorstel in de hoofdcommissie der ontwape- nings-conferentiê was aangenomen, ontspon zich een uitgebreide discussie over de vraag op welke wyze thans het besluit tot verbod of internationaliseering der aanvalswapenen uitgevoerd moet worden. De Brltsche minis ter van buitenlandsche zaken wees op het Amerikaansche voorstel hetwelk de techni sche commissie der conferentie terstond een plan voor de afschaffing der aanvalswape nen zal aanwijzen, doch hy wenschte dat de commissie in de eerste plaats de richtlijnen zal aangeven voor datgene wat onder de aan valswapenen moet worden verstaan. De technische commissies zullen byeenkomen op a.s. Maandagmorgen. EEN SPOORWEG-ONGELUK. PARIJS. (V.D.) Gisterenavond vond in een station in de Banlieu van Parys een spoor wegongeval plaats, waarby 23 personen min of meer ernstig werden gewond5 hunner verkeeren in levensgevaar. Een electrische trein moest aan het station stoppen en de machinist van den volgenden trein merkte te laat dat de baan niet vry was. Met vry groote snelheid reed hy op den stilstaar.den trein. De eerste wagon van den binnenko menden trein schoof tot byna op het dak van den stils taanden trein en werd ernstig be schadigd. Ook de volgwagons kregen ernstige schade. PROTESTBETOOGINGEN VAN WERKLOOZEN. NEW-YORK. (V.D.) Nadat de werkloos. heidscommissie eenige dagen geleden c New-Yorkschen burgemeester, Walker, lyst van radicale eischen had overhandigd,! hielden de werkloozen gisteren een protest-I betooging, waaraan ongeveer 5000 personen! deelnamen. Roode vaandels en borden werdeiX meegevoerd. Toen de woordvoerders de?| werkloozen met Walker wenschten te f ken en dat verzoek werd afgewezen, trachtenI de betoogers het raadshuis binnen te dringen I en ontstond een botsing met de politie: 2ó| personen werden gewond. De politie arres-1 teerde verschillende betoogers. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 22 April 1932, 3 uur. Onder den invloed van New-Yorksche ver- koopen was de noteering van Koninklijken gisteren na het lot van de officieele notee- ring gedaald tot 95. Dit is 11 beneden het slotniveau. Dit verlies loon heden weer wor den goedgemaakt als rsvolg van de verklaring van sir Deterding, dat de daling uitsluitend het gevolg was van een Russische baisseaan. val en dat de balansen der verschillende tof het concern behoorer.de maatschappijen goeden indruk zouden maken. De verkoopt! hielden zoowel hier als in het buitenland op en het Nederlandsche publiek trad als koo< per op. De noteering steld zich omstreeks d< laagste pry zen van de officieele koersen van gisteren. De overige af deelingen waren over het geheel genomen pryshoudend. Philips waren nauwelyks veranderd. Rubberaandee» len iets hooger. Suikerwaarden iets verbeterd, Tabakken pryshoudend. Scheepvaartaandee. len aangeboden. Mynwaarden verwaarloosd, Amerikaansche fondsen konden lïchtelyk aantrekken. De Nederlandsche Obligatie- markt bleef op peil. Prolongatie 1 WISSELKOERSEN Noteering van heden, 22 April, des nam. 3 uur, officieel. New York 2.47Londen 9.25i/2 Ber lijn f 58.65 Brussel 34.60 Weenen 35.25 Parys 9.73'/£ Zwitserland 4 LICHT OP VOOR AUTO'S, FIETSEN EN VOERTUIGEN Zaterdag Zondag April 23 24 7.41 7.42 HOOGWATER TE VLISSINGEN Zaterdag Zondag April 23 24 2.31 3.18 15.00 15.50 AGENDA van publieke vermakelijkheden, vergader'ng°n, enz. Zaterdag 23 April. Populaire avond, vue- en cabaret-club „Kuffit naar Kracht", „de Oude VriendscueP' 3 r. Zondag 24 April. Openbare vergaderi»! van de O.S.P., „de Oude Vriendschap" 10 uur. Dinsdag 26 April. Voordracht met Hoht- beelden, Ned. Reisvereeniging, Britshhh. 8 uur. Woensdag 2? en Donderdag 28 April Feestavond C.K.W.O., Concertgebouw, uur. Maandag 2 Mei. Tooneeluitvoering MM' delburgsche kunstclub. concertgebouw 8 uur. Dinsdag 3 Mei. Concert Vereeniglng Instrumentale Muziek, Britannia, 8.1511 einsdag 10 Mei. Concert Orkestvereeni6'°8 „Vlissingen", Concertgebouw, 8 uur Heden ove onze geliefde en Zwager, K. in leven G VAN N1EVEI Co's SI schappij. P. I M. Vlissingen, 2: Badhuisstr Heden ov, kalm, onze Vader, Behu vader, de Hei G. J. in den ouder Vlissingen S. S. ST Koudekerk (Z. C. STRC J. H. STI Vlissingen J. J- KO J. KOST J. STRC Arnhem, G. J. ST Vlissingen, Vrouwestr Gee, Hartelijk va< ziens aan vrie bij mijn vertre a.b. m.s. „Balo Onzen welgei de ondervonde: ons 25-jarig h F. I N. V Vlissingen, 22 Heden weer V/ Bellamypark 1 De Notaris HARST te Mi nemens om op VRIJDAG dei 's namiddags o café Tramhalti PUBLIEK Tl 1. Een HUIS Ritthemsch te Oost-S< Aren. Verhuurd v aan den hei 2—3. 1.26.40 BOUW- singen aa Voetpad. Deels verp; jaar aan de MAN en c G. DE BRE jaar. 38.20 Aren LAND te Hoogeweg. Verpacht v aan M. NA 1.08.90 H.j BOUWLAÏS Souburg, a 77.40 Arer WEILAND en West-! Puipesweg, Verpacht v aan den hs 19.80 Aren LAND te C burg, aan Perc. 5 en JACOBSE per jaar. 7.35 Aren te Oost- en den Kaste> 9—10. 1.75.40 r.) WEILA den Loodw Verpacht a VAAL en 190 per j 11. 46.50 Are! BOUWLAt den Noord Verpacht voor 55- Bezichtiginf Verdere inlich schreven bij bi ten kantore v taris, Lange b 7. 8.

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 2