Uw schoonheid vereischt PAAS< EITJE slechts enkele minuten verzorging per dag! 20c NOOTJES BUITENLAND GEMfiNGD NIEUWS UIT DRAAD EN LUCHT VEILIGHEID VOOR ALLES De jeugd en de geoaren oan het oerkeer Fa. LENSVELT Naar aanleiding van een oproep van den commandant van het veldleger d.d. 17 De cember 931 hebben de verschillende onder- deelen van het Nederlandsche leger tot en niet 29 Februari 1932 een totaal bedrag van 7673.97 aan het N. C. C. overgemaakt, Met het vliegtuig dat hedenmorgen naar Indië is vertrokken werden 31 zakken lucht post vervoerd met een totaal gewicht van 241 KG. 750 gram bruto en 213 KG. 815 gram netto. De zending bevatte 290 briefkaarten, 80 postwissels, 14.233 stukken tot en met 5 gram, 3426 stukken zwaarder dan 5 gram en 2170 stukken, bestemd voor tusschenliggende landen, In totaal 20.199 stuks. Tal van personen op verscheidene stations der Nederlandsche Spoorwegen, die den pen sioengerechtigden leeftijd hebben bereikt, worden met 1 Mei gepensionneerd. Onder hen zijn ook personen, die nog geen 40 dienst jaren d.i. de diensttijd rechtgevende op vol pensioen hebben. De scheepmaker P. de Cock mocht 14 dezer den dag herdenken, waarop hij vóór 50 jaar als zoodanig op 's Rijkswerf te Willemsoord werd werkzaam gesteld. De N.V. Gulden Vlies sigarenfabrieken te Tilburg zullen worden uitgebreid, waardoor ongeveer 200 sigarenmakers weer werk zullen krijgen. Op 29 Maart hoopt de weduwe Postema *e Groningen haar 103en jaardag te herdenken. Het oude vrouwtje was tot voor kort nog dagelijks in de straten van Groningen te zien. Het verlies door de Belgische spoorwegen op het passagiersvervoer is sedert 1928 meer dan verdubbeld en gestegen van 240 tot 525 millioen francs. De ontvangsten van de groote opera te Parijs zijn de laatste weken met 22 tot 40 pet. gedaald. Eiken dag nemen de verliezen toe en er bestaat groote kans dat de groote opera in de Fransche hoofdstad gesloten zal moeten worden. De bekende Amerikaansche bridgespeler Ely Culbertson en zijn vrouw hebben brieven ontvangen, waarin zij bedreigd worden met ontvoering van hun beide kleine kinderen. V Volgens een bericht uit Rome was het aan tal werkloozen in Italië, dat op 31 Januari 1.051.321 bedroeg, op 29 Februari tot 1.147.945 gestegen. Vrijwillige voldoening van belasting. De minister van financiën maakt bekend, dat ten behoeve van 's rijks schatkist is ont vangen wegens over vorige jaren te weinig betaalde belastingen naar inkomen en/of vermogen (gewetensgeld) bij den ontvanger der directe belastingen te Heinkenszand 14.26, onder letters NN.wegens te weinig betaald bedrijfsvergunningsrecht voor den tabaksaccijns, bij den ontvanger der directe belastingen, enz. te Middelburg 10. Verplaatsing. Met ingang van 1 April a.s. is de rijksveld wachter brigadier-titulair J. Kooman van Anna Jacobapolder (St. Philipsland) ver plaatst naar 's-Gravenpolder. DE PRESIDENTS-VERKIEZING IN DUITSCHLAND. In een verklaring van den officieelen pers dienst van den Stahlhelmbond wordt naar aanleiding van het resultaat van de rijks- presidentsverkiezing o.m. het volgende ver klaard „Rijkspresident von Hindenburg heeft op 13 Maart 18.5 millioen stemmen op zich we ten te vereenigen. Dit is ruim zeven millioen stemmen meer dan Hitier. Aan de absolute meerderheid ontbreken slechts nauwelijks 200.000 stemmen. Wij zijn niet democratisch en formalistisch genoeg om te betwisten, dat Hindenburg hiermede practisch de overwinning in den stembusstrijd behaald heeft. Een tweede stemming zou geen ander resultaat kunnen opleveren. Ze is derhalve, zelfs wanneer zij om formeele redenen moet plaats hebben, in politiek opzicht zonder beteekenis. Bestaat er dus een mogelijkheid, de formaliteit van een tweede stemming te vermijden, dan hebben wij daartegen geen bezwaar, hoewel onze prinicipieele bezwaren tegen samenkoppeling der presidentsverkiezing metj parlementaire beslissingen onverminderd voortbestaan. Ook het besluit, zich niet aan een natio- naal-socialistisehe partij-dictatuur te onder werpen, blijft gehandhaafd." Het bestuur der soc.-dem. partij publiceert een manifest, waarin ojn. wordt gezegd, dat Hitier op 10 April nog grondiger moet wor den verslagen dan reeds op 13 Maart is ge schied, dat de landdagverkiezingen in Prui sen, Beieren, Wurtemberg e.a. landen tot een goed einde moeten worden gevoerd en dat aan de nat-soc. volksvergiftiging definitief een einde moet worden gemaakt. Roept volksvertegenwoordigingen in het le ven, aldus, het manifest, waarin geen kome die wordt gespeeld en geen herrie gemaakt, maar arbeid wordt verricht. Daarnaast noemt het manifest den strijd tegen de „grootkapitalistische geldgevers" der fascisten als laatste en belangrijkste doel In de plaats van de kapitalistische anarchie moet de economische politiek van het socia lisme komen- Onder de vele schoonheidsbehandelingen is er slechts één, die voor elke vrouw be schikbaar is. Dat is de Palmolive methode - zij is gemakkelijk, doeltreffend en vereischt zoo weinig tijd! Maak een overvloedig schuim van Palmolive zeep en warm water. Masseer hiermede twee minuten de gezichtshuid. Spoel af met lauw en dan met koud water. Óp deze wijze behoudt U een gezonde, frissche teint. Millioenen vrouwen weten, dat het succes der Palmolive methode te danken is aan de absolute zuiverheid der bestanddeelen van deze zeep: de cosmetische oliën der olijf- en palmboomen! perstuk Den partijleden wordt dank gezegd voor de eendracht, waarmee zij het parool der S.D.P. „verslaat Hitier, kiest Hindenburg" hebben opgevolgd, welk parool voor de verkiezing op 10 April nogmaals wordt uitgegeven. De communistische partij wordt verweten, door het stellen van een tel-candidaat zonder eenige kans, bewust Hitler in de kaart te hebben gespeeld en de zaak der arbeiders te hebben verraden. LLOYD GEORGE WEER OP HET POLITIEKE TOONEEL. Na zijn ernstige ziekte is Lloyd George thans weer geheel hersteld en is hij weer op het politieke tooneel verschenen. Hij heeft het woord gevoerd in een stampvolle zaal voor de club van jonge liberalen te Londen. Lloyd George zeide dat het ontwapenings program, door de nationale regeering te Genève uiteengezet, zwakker was dan dat, den vorigen zomer door de partijen der con servatieven, liberalen en arbeiders goedge keurd. Het tegenwoordig program ging min der ver dan dat van Duitschland. Rusland ging veel minder verder dan Italië, de Ver. Staten en Frankrijk. De aarzeling, zwakheid en lafhartigheid, den laatsten tijd aan den dag gelegd met betrekking tot de kwestie van het Verre Oosten, dat van Groot-Brittannië van zoo groot levensbelang was, hadden meer gedaan om het gezag van den Volkenbond schade te berokkenen dan wat anders ook. Ziehier, zei Lloyd George, wat de nationale regeering heeft bereikt op het gebied der buitenland- sche zaken. HOE DE VROUWEN IN DUITSCHLAND STEMDEN. Uit de opgaven van een groot aantal ste den blijkt, dat de vrouwen in grooter getale dan de mannen voor Von Hindenburg ge stemd hebben. Zoo blijkt bijv. dat in Wies- baden de vrouwen drie vijfden der op Hin denburg uitgebrachte stemmen uitbrachten, terwijl op Thalmann slechts 2836 vrouwen stemden tegen 3925 mannen. Een dergelijke stemverhouding komt in tal van andere dis tricten voor, zoodat Hindenburg zijn waar schijnlijke verkiezing op 10 April a.s. voor een goed gedeelte aan zijn vrouwelijke landgenoo- ten zal hebben danken. TENTOONSTELLING VAN HET FASCISME IN ITALIË. Den 27en October van het tiende fascis tische jaar zal in Rome een politieke ten toonstelling van het fascisme worden ge opend. Gegeven de beperkte ruimte in het tentoonstellingsgebouw heeft de Duce be paald, dat men zich dit jaar uitsluitend tot de politieke zij le zal beperken, terwijl een tentoonstelling van het reëele werk van het fascisme zal worden uitgesteld en deze zal dan precies een jaar later, den 27en October 1933, aanvangen. De eerste tentoonstelling zal dus een her denking zijn van de vele offers, die voor de fascistische idee zijn gebracht, de verschil lende mijlpalen bij het voortschrijden, de ver- eenigingen, vergaderingen, de bezetting der Italiaansche steden, redevoeringen van den Duce, den strijd >m de overwinning te beha len, de propaganda in de steden en op het land, vaak gepaard met bloedvergieten, den strijd tegen het bolsjewisme en de werksta kingen enz. Een groote plaats wordt ingeno men door de gebeurtenissen bij den opmarsch naar Rome, de bezetting dezer stad en het in handen krijgen Ier macht. De volgende tentoonstelling, die geopend blijft tot de nieuwe Kamerverkiezingen, zal een documentatie zijn van het veelomvatten de werk van het fascisme, zooals de ontgin ningen, havenwei ven, scholen, de verbeterin gen in de steden, stations, de nieuwe spoor-, lucht-, auto- en scheepvaartlijnen, werken die Italië geheel hebben veranderd. Daar naast de verordeningen lie het burgerlijk le- van hebben geregeld, zoowel op politiek ais rechtsgebied, vooral de nieuwe wetboeken waarin de Italiaansche wetgeving zich heeft gevoegd naar de eischen van het moderne sociale leven pp straf-, burgerlijk- en han delsgebied. —•Branden. Gisterenmiddag brak brand uit in het manufacturenmagazijn van den heer Spek in de Nieuwstraat te Maas sluis. De brand, die vermoedelijk ontstaan is door het vlamvatten van goederen, die naast de kachel waren opgesteld, nam direct een grooten omvang aan. Twee voorbijgangers konden een jongen en een meisje, die zich in de kamer achter i'en brandenden winkel be vonden reddeneen elfjarig dochtertje van den heer Spek redde een tweejarig kind, dat in dezelfde kamer in een ledikant je lag. De kinderen kregen geen letsel. De brandweer bestreed het vuur met twee stralen op de motorspuit en slaagde erin den brand tot den winkel, die vrijwel uitbrandde, te beper ken. De oorzaak van den brand moet gezocht worden in het feit, dat het vijfjarig zoontje van den heer Spek met lucifers achter de toonbank heeft gespeeld. Dinsdag brak brand uit in een woonhuis te Gulpen. Het huis met winkel, café en stallen werden een prooi der vlammen. Het vee kon worden ge red. Wegens gebrek aan water kon de brand weer weinig uitrichten. Gisterennacht ls reen manufacturen- en garenmagazijn aan de Heerestraat te Hoogeveen geheel uitgebrand. Drieduizend pond biel in één zegen. Drie visschers te Giethoorn wierpen in het Giethoornsche meer den z.g. zegen een soort vischvang- net uit en haalden deze weer op met on geveer drie duizend pond vette blei, waar- tusschen slechts één snoek van elf pond werd aangetroffen. Merkwaardigerwijze was de vangst vóór dien tijd slechts zeer matig ge weest. Dit buitenkansje op den laatsten dag van den geoorloofden vischtijd kan als een unicum in de visscherijwereld worden be schouwd. Kunstschatten ontvreemd. In verband met ontvreen ding van kunst werken uit den Domschat van Salzburg is de Munchensche kunsthandelaar Brettschneider, die juist in Salzburg vertoefde, gearresteerd en ter beschikking gesteld van de justitie. Ook zijn schoonmoeder, de Munchensche antiquiteitenhanielaarster Hensier is in Munchen gearresteerd en naar Salzburg over gebracht. In haar woning kon de koopsom voor de echaristische duif, een bekend email kunstwerk uit de twaalfde eeuw, en een deel van de provisie voor bemiddeling wor den vastgesteld, He bij wijze van voorschot ts uitbetaald. De domcapitularis Anglberger, die mede plichtig schynt zijn aan 1e ontvreemding der schatten is in een zenuwinrichting opge sloten. Tn zijn in den Dom gelegen woning werden bij een politioneel onderzoek ver scheidene waardevolle kunstwerken gevonden In totaal zijn uit den Domschat 13 voorwer pen ontvreemd, waaronder de 'genoemde eucharistische duif die naar Amsterdam is verkocht een klein huisaltaar uit de 14e eeuw, dat eveneens door Brettschneider gekocht is en verscheidene reliquiën uit de vijftiende eeuw. De Salzburgsche president van politie en een commissaris van politie zijn naar Neder land vertrokken om te pogen de daarheen verkochte kunstvoorwerpen op te sporen. Demonstratie op kunst* U s. Te Londen is het nog nooit geziene schouwspel vertoond van een solo-demon stratie van een minister, een lid van het ka binet nog wel, op kunstijs. Het gebeurde bij een feestavond ten bate van een invalide-ge worden instruc'i'ur eener kunstijsbaan in Grosvener House en de minister was sir Sa muel Hoare, minister voor Tndië. De demon stratie duurde tien minuten. Sir Samuel is a) over de vijftighij heeft pas vijf jaar gele den leeren schaatsenrijden, maar zich altijl onderscheiden op het gebied der athietiek. Hij zou een tennis-ster hebben kunn« n wor den, als hij zich niet aan de politiek had ge wijd, zoo vinden *-e nog vermeld. Maar het was toe niet hcelemaal zeker. Of hij zich daarom aan de .rolitiek heeft gewijd, is weer een andere zaak. SPOEDEISCHENDE VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD. GOES. De gemeenteraad heeft hedenmor gen een spoedeischende vergadering gehou den, waarin besloten werd het besluit van 7 Maart tot het aangaan van een leening, in te trekken. Thans werd goedkeuring verleend aan een voorstel van Burg. en Weth tot het aan gaan van een leening van f 250.000, rentende 6 loopende 30 jaar, doch na 5 jaar aflos baar of converteerbaar, met Julius Oppen- heim's Bank te Groningen. Nog werd medegedeeld dat door mevr. Van Hattum te Beverwijk, ambachtsvrouwe van Ellewoudsdijk 2 zwanen zijn aangebeden voor de vesten, welke dankbaar door de ge meente zijn aanvaard. EERSTE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (O. B.) Aan de orde is de behandeling van het Kortingswetje. De heer Van der Hoeven zal zijn stem er niet aan onthouden, daar het feitelijk niet in strijd is met de Grondwet. De gemeente blijft in wezen vrij in de bepalingen der sa larisverlaging. Strijd met de Grondwet is er dus niet. Spreker betoogt, dat de autonomie niet al te zwaar moet worden genomen. De heer Kranenburg heeft overwegende bezwaren tegen het ontwerp. Het is niet an ders dan aantasting der gemeentelijke auto nomie. Door het kortingswetje wordt de wet op de fmancieele verhouding tusschen rijk en ge meenten gemaakt tot een ramp. Spreker zaï tegen stemmen. De heer Van Citters betoogt dat het wets ontwerp niet in strijd is met goede trouw. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (O. B.) Voortgezet wordt de behandeling van de Indische be grooting. De heer Ketelaar betoogt dat door de stop zetting van den scholenbouw een groote achterstand van het openbaar onderwijs ls ontstaan. De heer K. ter Laan, zich aansluitende bi) den heer Ketelaar, acht In net bijzonder de afschaffing der voorklassen op de Hollandsch -Indische en Hollandsch-Chlneesche scholen verkeerd. Spreker verwacht van de onderno men bezuinigingen bij het onderwijs de groot ste moeilijkheden. BENOEMING LID TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) In verband met het niet aannemen van zijn benoeming tot lid dor Tweede K-mer van den heer A. O. G den Hartog te Rotterdam (vacature Llng- beek), heeft de voorzitter van het centraal stembureau benoemd verklaard tot lid dier Kamer de heer R. Eelderink te, Den Burg (Texel.) DE ZORGEN EN MOEILIJKHEDEN VOOR DEN LANDBOUW. 's-GRAVENHAGE. (O. B.) H. M. de Ko ningin heeft hedenmorgen in audiëntie ont vangen de iieeren Nijsingh, voorzitter van het Kon. Ned. Landbouw-Comité, Verheggen, voorzitter van den Kath. Ned. Boeren- en Tuindersbond en prof. dr. Diepenhorst, voor zitter van den Ohr. Boeren- en Tuindersbond. De heeren hebben de zorgen en moeilijkheden van den landbouw uitvoerig uiteengezet en aan de Koningin verzocht in het bijzon der aandacht te willen wijden aan de ver houding in de gemengde bedreven en daarbij de hoop uitgesproken dat kon het zijn spoe dig van regeeringswege maatregelen zullen worden genomen om aan den daarin neer- schenden nood tegemoet te komen. geen opdracht gekregen handelspolitiek der nie gaarde De Valera berei gunstiging-verdragen m* sluiten. NEDERLAND EN BELGIË. ROTTERDAM. (V.D.) Het bestuur van de afdeeling Rotterdam van het Nationaal Co mité inzake Nederlandsch-Belgir che overeen komst deelt ons mede dat op Woensdag 23 Maart a.s. des avonds 8.15 uur in het gebouw „Odion" een protestvergadering zal worden gehouden ter bespreking van het wederom dreigende gevaar van een pseudo-Moerdijk- kanaal, BRANDEN. ZUTFEN. (V.D.) Hedenmorgen omstreeks half 7 werd een begin van Vand ontdekt in perceel Korte Hofstraat 5 waar een behan- gerij en stoffeerder;) annex winkel is geves tigd van den heer A. De bewoners konden zich slechts in nachtgewaad redden. De brandweer was spoedig ter plaatse en be streed den brand aan de voor-en achterzijde van het huis. Men kon echter niet verhin deren dat het geheele perceel uitbrandde. De oorzaak is onbekend. Daar echter op de plaats waar de hrand uitbrak geen kachel aanwezig was en de 'bewoners den avond te voren in het donker zaten, wordt aan kort sluiting gedacht. Alles was verzekerd. HET JAPANSCH—CHINEESCH CONFLICT SJANGHAI (V.D.) De commissie van on derzoek van den Volkenbond heeft zich be reid verklaard deel te nemen aan de vredes onderhandelingen die na de aanvaarding van de Volkenbondsresolutie spoedig verwacht kunnen worden. Volgens de door de plaatse lijke autoriteiten medegedeelde cijfers, zijn tijdens de gevechten van de afgeloopen we ken te Sjanghai naar schatting 6000 personen gedood en 2000 gewond, terwijl 4000 personen worden vermist. De aan eigendommen en gebouwen toegebrachte schade bedraagt 350 millioen dollar. DE NIEUWE PLANNEN VAN DE VALERA. DUBLIN. (V.D.) De nieuwe Iersche mi nister-president De Valera heeft gisteren een aantal journalisten een onderhoud toege staan over zijn staatkundige plannen. Hij verklaarde, dat de afschaffing van den eed van trouw tegenover ^en Engelschen koning een eerste dingen van de komende par- lementszitting zal zijn. Weliswaar had hij geen volmacht om het verdrag tusschen Ierland en Engeland op te heffen, doch naar zijn meening bevatte 1it geen mkele verbin dende verplichting ten aanzien van den -ed van trouw doch werd er slecht de tekst van den eed in vastgelegd. De Valera verklaarde voorts dat de onheffing van den eed van trouw het voortbestaan T,an het republikeln- sche leger overbodig maakte. De jaarlilksrhe betaling van schadevergoeding aan Engeland zou piet slechts n'et worden voortgezet, maar de ree- is betaalde bedragen tot een totaal van 30 millioen pond sterling zouden van Enge land worden ^ruggeëischt. Tenslotte eischte De Valera opheffing van de onnatuurlijke grens tusschen Noord- en Zuid-Ierland, Ier land moet een vereenigd land zijn. Zijn staatkunde stelde zich ten doel den post van gouverneur-generaal te vereenigen met dien van president der Iersche republiek. Daartoe had de regeering echter bij de verkiezing nog ANWB TOERISTENBOND VOOR NEDERLANO (Verkeerslessen van den A.N.W. B.) 9e Les. Hou als fietser zooveel mogelijk rechts! Op het plaatje geeft een stippellijn het midden van den weg aan en nu blijkt het duidelijk dat de fietsers op de rechtsche tec- kening verkeerd rijden. Ze mogen niet zoo op het midden van den weg komen, want nu versperren zl) den weg voor den auto die hen achterop rijdt. De man met ie handkar doet het goed die blijft zoo dicht moge.Jk bij het trottoir aan zijn rechterhand Op het plaatje »nks rijden de fietsers vei lig, rechts van don weg. dicht langs het voet pad, zoodat de auto hen goad voorbij kan rij den. En bovendien rijden ze behoorlijk ach ter elkaar, hetgeen op een drukken weg vel- liger ls dan naast elkaar Maar al te vaak ziet man op een rijweg een rijtje fietsers naast elkaar ovc. de volle breedte van den weg. Dat ls natuurlijk verkeerd, want de auto's kunnen dan niet ongehinderd voorbij -Uden. Op een breed fietspad mogen fietsers wel twee aan twee naast elkaar rijden, als ze maar zorgen, dat er voldoende ruimte overblijft voor een anderen fletser om te, passeeren Als het "-tspad smal ls, blijft dan steeds achter elkaar rijden, De grondregel van het verkeer is„Houdt rechts 1" Dat werd al in de eerste les geleerd en de menschen hebben dat van de mieren afge keken, die in een mierennest, ook rechts hou den. Blijf dus zooveel mogelijk aan den rech terkant van den weg. Wie een ander wil In halen, moet hem links voorbij gaan. De langzaamste rijder wordt op een weg natuurlijk het meest doe" anderen lngehaalu en een auto, die snel rijdt, zal dus meer men schen moeten inhalen dan een fletser Daar om moet een fletser, die op den rijweg fietst zooveel mogelijk rechts houden, HUISZOEKINGEN B SOCIALIS' BERLIJN (V. D.) In Pruisisch ministerie van ten worden heden in g zoekingen gedaan In de lokalen der nationaal- Aanleiding van deze act dat door de nationaal-s handelingen worden voo: De politie te Osnabr ach in den nacht van 1! 13 Maart gedurende den tal van botsingen hebbe schen politieke tegensta deel tot ernstige vechtpa De politie heeft beslot, voorloopig te sluiten. BERLIJN. (V. D.) Naa maatregelen tegen de nal Pruisen, publiceert de Pri hinnenlandsche zaken, S ,ige verklaring, waarin deeld dat het politie-, Pruisen heeft aangetoonc socialistische beweging, ging, gemobiliseerd was o hoofdafdeellng te Munc evenwel niet gegeven juli gen, doch reeds gerutmei geven den Indruk dat he om eventueele geweldma ken. Voorts wordt gewe Mevrouw RIHL hinderd Vrijdag 18 ontvangen. J. C. VAN Schilder, Behan en Glazenmal heeft voo,radig alle Ure japanlakken, Vernis Ad es winkelPa poor 0.-Souburg. Ziet d BELGIË'—HOL I Bi) deelname loopt Amweipen. Plaaisbesp Viijdag n.nj. 7 uur. persoon. W. bdelweiss Zeepp. 3 pakl Closetrollen 4 tol Vonkvrije Lucifers4 pak Chocolade -Reepen 9 st Ijs-chocolade '/2ponc Zeeuwsche Tarwebloei 3 pond v Bruine Boonen 3 pond Prima Gele Zeep 14 Olieboonen 12 een Vanille Toffee's 25 ct Chocolade Hagel 25 Taleistioop 12 ct Beste Pruimen 26 c Ontbijtspek, zeer mage 35 een Weer nieuwe sootten 16 ct. pi 5 °/0 korting NIEUWENDIIK van Droste zijt bijzonders. In d exquise smaken, GIANDUJA-EI een vulling van vl re Gianduja-cbot Ziet toe, dat j Droste's krij /-ALTIJD WEL! MELK. Niettegenstaande de en Kaasptijzen, zou de den p/ijs van de Melk noogen tot 12 cent p Vereenigde Zuiveibere M.V Z., deelt het geac wede, dat opnieuw i 2iln aanseJeld voor h van Melk A 8 cent Wij vragen steun winkets. M.V.Z. R. s

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 2