500 300 150 100 25 I Plaatselijk Crisis-Comité tal f. Ill MIMI It.. Wilslini 51-1, Vlissingen. Mil. ID. PiilrilniiDi (till EERSTE BLAD BIJEENKOMST KRUISVAARDERS GISSINGEN 70e Jaargang; 1932 AUTO'S, ERTUIGEN KlLHT WOENSDAG j ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren /2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove- I j-jge landen bij wekelijksche verzending 13.80, met Zondagsblad 14.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct 3 FEBRUARI Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke feestdagen I De abonné's in 't bezit eenei IPolis, zijn GRATIS" verze- I kerd tegen ongelukken voor STADS- EN PROVINCIENIEUWS KERK- EN SCHOOLNIEUWS RECHTSZAKEN |che gramofoon- i noodig, d.w.z. |nodestroom kail wisselspannin- ■ht worden om te lader vervorming, pet hooge anode- Volt. De anode- groot. Met de de normale Volt verkregen t gebruikt wordt Jog lager. Groote J zonder meer in Irden en geven l verhoogd wordt Qve. Men trachte 1 te krijgen door |Watt eindlamp iiiingappax-aat te RIJ ZOO KORT pral op het plat- J daar hoort men |te kwaliteit van Deze klacht is rïet is inderdaad tere lampen lan- fed als thans met lis niet de schuld j lampen, die veel ioe meer stroom iiger de batterij element van de xing, doch de wordt bepaald |ronde elementen de kleine, die erij zitten. Als om 5 m.Amp. Arnp. afgenomen, fcrspronkelijke le- [gstens 1/8. Wordt afgenomen als |weer veel langer het schel-ele- bruikbaar blijft, (door het gebruik om (anode) ge- I hooge negatieve T^o. 28' .00 23.31 A jelükheden, enz, |voering „Droom- or Arbeidersonfi- |w, 8 uur. bijeenkomst Vre- febouw, 8.15 uur. |G. Februari. - Ge ering Mattheus- lig „Tot Oefening rt- en Gehoorzaal, I Voordi'achtavond loth, 7.30 uur. n. Meteorologisch Bilt. 82.3 te Blacksod 756.8 te Ingö. nd van 3 Febru- isfcelyke tot Noor bewolkt tot be- inkele regenbuien, .peratuur. erbericht. 'eele gegevens Meteor. Instituut. bewegingen van ijk Europa volgen. rometer sterk ge- n de vorst in het n, terwijl ook in Duitschland lich- ï-ukking over Ier land is weer een irigens is in den d en belangrijke in het zicht. Op erslag van weinig veral het sombere VLISSINGSCHE COURANT ADVERTENTIEPRIJS Van 1—5 regels 1.25iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel.Kleine advertentiesbetreffendeHuur enVerhuur.Koop enVerkcop, Dienstaanbiedingen en-Aanvragen van 1— F repels 75 ct., iedere repel meer 15 ct gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" Dit nummer bestaat uit 2 bladen Heden werden door ons de I volgende giften ontvangen Bijdrage personeel Gasthuis (afdeeling ouden van dagen (over de maand Ja nuari 21.22 Leerlingen Chr, Ulo school - 2.50 Firma Baars-Sijbrants - 0.50 Vorige opgave - 1984.37 Totaal ƒ2008.59 Plaatselijk Crisis-Comité. Door den penningmeester van het Plaat- I Lelijk Comité van het Nationaal Crisis- i Comité werden ontvangen van M. M. 1.50, R. 10, N. N. f 1. N. N. Kasteelstraat 5, van 2 Zusters 2, totaal 19.50. Nutsspaarbank. In de Nutsspaarbank aan de Coosje Bus- tefraat alhier werden in de maand Janu ari 1301 inlagen gedaan tot een bedrag van 140.628.84 en 863 terugbetalingen tot een bedrag van 152.535.69. Er werden in die maand 62 nieuwe boekjes uitgegeven, waar door het aantal spaarders werd gebracht op 6939 en hun tegoed op 1.994.556.88. Er werden 147 spaarbusjes ter lediging aangeboden inhoudende 1529.81 en met 3324 spaarzegels werd bespaard 166.20, wel ke bedragen op de spaarbankboekjes werden bijgeschrever Droomkoninkje. Concertgebouw. Gisterenavond ging voor een stampvolle zaal bovengenoemd tooneelstuk, dat voor het tooneel bewerkt is naar den gelijknamigen roman van Herman Heijermans. De bewer ker, die tegelijkertijd de regie voert, heeft een 7-tal tafereelen in elkaar gezet, die in groote lijnen een indruk geven van den in houd van dit boek; waar het ongeluk schijnt te moeten domineeren. Maar hij heeft ook verschillende typeerende dingen uit den ro man overgenomen, waarbij we in de eerste plaats denken aan het gesprek van den va der met Koertje over de bij ieder mensch brandende electrische lampjes, welke meer of minder sterk zijn naarmate de geaardheid en het karakter. Siska Kremer heeft ons gisterenavond weer doen genieten van haar spel, dat ons vanaf het eerste tafereel be koorde. Hoe koddig stak haar ingehouden spel af tegen het drukke, geaffecteerde van juffrouw Kerkhof, die een heel aardige ver tolkster vond in Riek Berkhout. Het tweede tafereel gaf mooi tegenspel te zien van Ketty Beek en Jan Lemaire, vooral in het iooneelfcje van den brief uit Heerlen, die redding brengt in den nood ontstaan door het werkloos worden van den vader. Wat voelen we het wachten van moeder en zoon ia het derde tafereel, als vader niet uit Heer len thuiskomt op den bepaalden tijd, wat tvordt de spanning verhoogd bij het bezoek der rechercheurs, aan wie de moeder niet ronduit de waarheid durft te zeggen, wat kostelijk tooneeltje speelt zich af, als tante Toos de moeder dringt om met het „re$utje" van den postwissel naar het politiebureau te gaan om de vrijheid van den vader te gaan eischen. Was de plaats van handeling voor de pau ze het groote Amsterdam, waar we verplaatst berden op de zooveelste verdieping en de vliering of zolder, daarna was het Heerlen, de mijnwerkersplaats, waar we in het vrome gezin van tante Toos werden gevoerd. Daar toonde Gerrit, de zoon van tante, zich in zijn gedaante van femelaar, van voor-godsdienst- leeraar-willende-spelen, die er nochtans geen been in ziet om den vader door sèhijnbaar gewone uitdrukkingen te sarren. En naast hem leeft die andere oom van Koertje, Co- bus, die eigenlijk niet goed weet, hoe zich te houden tusschen deze twee. Wat gaf Jan Sever den eersten goed weer en wat kostelijk spel gaf Herman Bouber te zien in zijn typee- vmg van Cobus. In die tafereeien na de pau- ZQ voelden we de ontknooping naderen, we kiegen er een aanwijzing van in dat too neeltje van de eerste buurvrouw, die de toe komst uit het koffiedik las. Welk aandoenlijk spel werd daar in dat volgende tafereel ge geven, als de moeder, door de aanwezigheid van Cobus-alleen, raadt, dat haar man een ongeluk is overkomen en hoe innig, hoe aan doenlijk door het niet uitgesproken maar slechts aangeduide doel van dat laatste ta fereel zijn die tooneeltjes, als eerst oom Co- bus door sprookjes en later tante Toos op een andere, grovere manier Koertje de waar heid, de droeve werkelijkheid omtrent vader en moeder tracht bij te brengen. Het was dan ook geen wonder, dat de aan wezigen aan de spelers en speelsters, na elk tafereel, maar vooral na het laatste tooneel, door warm, geestdriftig applaus dank brach ten voor hetgeen hun door allen was gebo den. Want wat gisterenavond door het en semble—Bouber is geleverd, heeft in hooge mate geboeid door de natuurlijkheid der spe lenden, door den gloed, waarmede het ver toonde gespeeld werd in een omgeving, welke zich en dat komt in zijn geheel op het tegoed van den regisseur totaal aan paste aan die, waarin we ons voorstellen, dat het huisgezin van kleinen en grooten Koert leefde. P. T. en T. Aan het te Js-Gravenhage gehouden vak examen in den telegraafdienst heeft met goed gevolg voldaan de kantoorbediende le klasse A. L. C. Haaze van het post- en tele graafkantoor te Vlissingen. Met ingang van l April a.s. wordt de tele foniste bij den interlocalen dienst J. E. Eijke. verplaatst van Middelburg naar het post- en telegraafkantoor te Goes. MIDDELBURG. Overlijden mr. D. J. Wolfson herdacht. Ter openbare terechtzitting der arrondis- sements-rechtbank te Middelburg, kamer voor burgerlijke zaken, van heden, is het overlijden van den heer mr. D. J. Wolfson, officier van justitie bij genoemde rechtbank, herdacht. De president dier rechtbank, de heer mr. G. F. Baron thoe Schwartzenberg en Hohen- lansberg, wijdde woorden van nagedachtenis aan den overledene. Spreker memoreerde, dat mr. Wolfson te Middelburg als ambtenaar van het Openbaar Ministerie bij de kanton gerechten Oostburg, Ter Neuzen en Hulst is gekomen en na achtereenvolgens als ambte naar van het Openbaar Ministerie bij de kantongerechten in het arrondissement Haarlem, substituut-officier van justitie te Zwolle, substituut-officier van justitie te Rotterdam en officier van justitie te Win schoten, werkzaam te zijn geweest, in zijn eerste standplaats is teruggekomen als offi cier van justitie bij deze rechtbank. Mr, Wolfson was, aldus spreker, een be kend, gezien en bekwaam ambtenaar, die tot het laatste getracht heeft te blijven werken en zijn ambt heeft hoog gehouden. De over ledene was een groot voorstander van het behoud der conclusies van het O. M. op de terechtzittingen. Het doen vervallen dier conclusies achtte de overledene groote scha de, waardoor het ambt van officier van justi tie er een zoude worden als van een hoo- geren commissaris van politie. De overledene is nooit anders bekend geweest dan vriende lijk, welwillend, ook tegenover de justiciabe- len. Steeds dacht hij het goede van de men- schen. Zijn nagedachtenis zal bij de recht bank in eere blijven. Ook voor zijn achter gebleven weduwe en zijn gezin is zijn ver scheiden een onherstelbaar verlies. Op verzoek van den president verhieven de leden Tan het college zich van hun zetels en wijdden eenige oogenblikken van eerbiedige stilte aan de nagedachtenis van den ont slapene. Vervolgens wijdde de substituut-officier van justitie bij de rechtbank, de heer mr. W. F. E. baron van der Feltz, woorden van nage dachtenis aan den overleden officier van justitie. Spr. denkt met weemoed terug aan de elf Jaren, die het hem vergund was met den overledene samen te werken, een samen werking, waarin nooit eenig verschil zich heeft voorgedaan, een samenwerking in de beste vriendschap, mede door de goedheid des harten van den overledene, die nimmer zich zelf zocht. Spr. weet, dat mr. Wolfson immer vermeed, iemand pijn te doen en die voorts met de meeste nauwgezetheid zijn plicht heeft gedaan. Het civiele recht had zijn groote belangstelling en hoe verheugd kon de officier van Justitie niet zijn, wan neer een door de rechtbank gewezen vonnis in een burgerrechtelijke zaak conform zijn conclusie was. Mr. Wolfson was immer ge reed om te helpen, wijdde uren aan bespre kingen, onderzoekingen of het schrijven van brieven, ook al vielen die nu niet direct in het kader van het parket. Op mr. Wolfson was te bouwen, hij was een goed en voor iiiiiiiiiiiiiiilili'iiiiiiiiiiillliiliiiiiliilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ DENK AAN CONCERTGEBOUW. AANVANG 8.15 UUR. TOEGANG VRIJ iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin treffelijk man, die door zijn verscheiden een ledige plaats achterlaat. De meest mogelijke welwillendheid en vriendschap, die de over ledene immer betoonde, zal steeds in onze herinnering blijven. Tenslotte werd het woord gevoerd door den oudste aanwezige der advocaten, den heer mr. J. F. van Deinse. Spr. zegt, dat het, hoe. wel verwacht, nu vreemd aandoet, dat mr. Wolfson niet meer het woord zal richten op de hem eigene plechtige en hoffelijke wijze tot het college der rechtbank. Ook de eenvoudigste ambtsvervulling was voor den overledene een daad van ceremo nieel, waarin hij uitdrukking gaf van den hoogen ernst, waarmede hij zijn ambt op vatte. Hoewel van de magistratuur de officier van justitie de figuur is, waarmede de advocaten het minst in persoonlijke aanraking komen, wisten zij steeds achter die zware deur niet den strengen persecuteur, maar een vriende lijk goedmoedig man te vinden, die- immer bereid was tot hulp en wien niets mensche- lijks vreemd was. Bij de waarneming van de strafzitting, als zijn substituut met vacantie was, veront schuldigde de overledene zich als het ware voor de bestraffing, die hij verplicht was te eischen. De balie zal de nagedachtenis van den heengeganen officier van justitie in eere houden en hem in vriendschap blijven geden ken. Lezing onderofficiers-vereenïgïng „Ons Belang". Voor de leden van de afdeelingen Vlissin gen en Middelburg van de onderofficiers- vereenlging „Ons Belang" sprak in een ont- ivikkelingsvergadering in de bovenzaal van „de Eendracht" te Middelburg gisterenavond de heer dr. P. H. Ritter Jr. uit Utrecht over „De weg terug" van Erich Maria Remarque. Na een welkomstwoord en inleiding van den vooratter van de afdeeling Middelburg, den heer J. c. A. de Keijzer, kreeg dr. Ritter het woord. Spreker begon met er op te wijzen, dat men de huidige moeilijkheden soms tracht'te vergeten door het zoeken naar ver maak, dus door het niet willen zien wat er om gaat, en sprekers onderwerp had juist tot strekking dit wel te willen zien. Een der oor zaken der crisis is zeker de oorlog en men mag dan ook de oorlogsliteratuur wel dege lijk trachten te begrijpen. Spreker wees er in zijn zeer onderhoudende uiteenzetting op, hoe de na-oorlogsche literatuur veel verschilt met de voor-oorlogsche. Laatstgenoemde was dik wijls langdradig, de huidige mist het lang uitwijden over een onderdeel en gaat veel meer op de zuivere waarheid, op het doel in. Dit komt zeker ook tot uiting in de beide oorlogsboeken van Remarque, die in zijn „Aan het Westelijk front geen nieuws", de vxeeselijke toestanden op het slagveld uit eenzet, de kameraden rond zich ziet vallen en die nu in zijn tweede werk aantoont niet alleen hoe de Duitsche legers terugtrokken, maar hoe de terugkeerenden zich vreemd vonden in de vredesmaatschappij, waar men hen veelal niet begreep. Spreker wees duide lijk op de schrille tegenstellingen, die Re marque schetst, en ziet in diens werk vooral naar voren komen de ontgoocheling, de ka meraadschap en de opstandigheid. Met ver schillende pakkende deelen uit het boek toonde spreker dit nader aan, om na het lezen van de laatste bladzijden te zeggen, dat Remarque daarin ten slotte den weg aan geeft, dien hij koos om terug te keeren tot het gewone leven. De spreker vond o.a. ook gelegenheid er op te wijzen, dat het wellicht wat vreemd lijkt, dat hij als vredesapostel zou optreden voor deze vereeniging, maar hij meende dit te kunnen doen, omdat er geen sprake van kan zijn, dat Nederland oorlog zal verklaren en het vast staat, dat wel ieder Nederlander, van generaal Snijders tot den grootsten communist toe wars is van oorlogsgeweld, zoodat de onderofficieren alleen moeten be schouwd worden als degenen, die bij een aan val zullen medewerken aan verdediging, maar tevens als degenen, die het voorbeeld geven van orde en plicht. Een warm applaus had reeds aangetoond, dat de aanwezigen het volkomen met spreker eens waren en de voorzitter was zeker alley tolk, toen hij woorden van groot en dank tot dr. Ritter richtte en er aan toe voegde, dat deze bijeenkomst zeker wel de meest leerza me en boeiende was, tot nu toe door de af- T i'ng belegd. GOES. Een auto-ongeluk. Gisterenavond te ongeveer 8 uur reed een auto uit Vlissingen, doordat de auto slipte, op den 's-Heer Hendrikskinderendijk, even buiten Goes, tegen een boom. De auto was voor een deel vernield en ts weggesleept door een auto van de garage- Snoodijk. TERNEUZEN. Scheepvaartberichten. Gisterenavond is by het binnenkomen in de nieuwe buitenhaven te Ter Neuzen het geladen Engelsche tankschip „British Lan tern" in aanvaring gekomen met een der meerstoelen. Deze werd geheel tot onder wa ter weggevaren. De schade wordt op I2.0C0 geraamd. Heden wordt te Ter Neuzen verwacht het Duitsche stoonlschip „Jacobus Trinzen" met circa 7000 ton Poolsche kolen van Gdynia. De lading is gedeeltelijk bestemd voor Ne derland en België. De locaalspoorwegen op Zuid-Beveland. Gisteren is te Goes op initiatief van bur gemeester Hajenius een vergadering gehou den van gemeentebesturen en besturen van polders en waterschappen op Zuid- en Noord-Beveland, naar aanleiding van de ge ruchten over een stopzetting van het perso nenvervoer op de locaalspoorwegen op Zuid- Beveland. Na uitvoerige besprekingen werd besloten om plannen te maken tot stopzetting van den dienst, met uitzondering van den dienst GoesHoedekenskerke. Met algemeene stemmen werd de volgende motie aangenomen De vergadering van gemeentebesturen en besturen van polders en waterschappen van Zuid- en Noord-Beveland, bijeen ter bespre king van hun financieele en cultureele be langen, betrokken bij een inkrimping van de exploitatie der Spoorwegmij. Zuid-Beveland, spreekt als haar meening uit, dat, waar het indertijd toegezegde subsidie gebaseerd was op een volledige exploitatie zoowel van per sonen- als goederenvervoer, bij doorvoering van de voorgenomen inkrimping ook een ge lijkmatige inkrimping van het subsidie zal moeten plaats hebben, en dat gemeenten, die uitsluitend op het personenvervoer zijn aan gewezen, bij intrekking van die mogelijkheid van het geven van subsidie tenvolle moeten worden ontslagen, voor zoover die gemeenten op Noord-Beveland gelegen zijn. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen het beroep naar 's-Gravenhage door ds. Jac. Poort te Beverwijk. Afscheid en intrede. Ds. O. J. van Rootselaar, predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Poortvliet, die het beroep naar Linschoten heeft aangenomen, is voornemens Zondag 21 Februari afscheid van zijn tegenwoordige gemeente te nemen. Op Zondag 28 Februari zal hij zijn intrede doen te Linschoten, na bevestigd te zijn door zijn vader, ds. J. van Rootselaar te Hagenstein. Geref. Kerken in Hersteld Verband. De jongste vergadering van de classis der Geref. Kerken in Hersteld Verband, in welke kerken bij herhaling voor de gemeente op treden in de godsdienstoefeningen predikan ten van andere kerkformatie, heeft zich met dat optreden uitvoerig bezig gehouden. De classis besloot na uitvoerige discussie aan haar deputaten ad hoe op té dragen, zich, wanneer dienaren van een andere kerkge meenschap zich in den dienst van deze ker ken stellen, er van te overtuigen, dat deze in stemmen met de verklaring, die in haar ver gadering van 3 Maart 1931 door deze kerken werd afgelegd. Voorgangers van andere kerk gemeenschap moeten eer zij voorgaan in H.V. eerst aan deze verklaring adhaesie betuigen. Hebben de kerken geen zekerheid, dat niet in strijd met deze verklaring zal worden gehan deld, dan mogen de kerken geen predikanten of candidaten van andere kerkformatie tot voorgaan in de gemeente uitnoodigen. KechiSaifk te Middelburg. Door den politierechter te Middelburg werden gisteren de navolgende zaken behan deld J. M. W., 20 jaar, varensgezel te Vlissin gen, verdacht van het inwerpen van een ruit in den gevangentoren aldaar op 15 December jl„ ƒ10 boete subs. 10 dagen hechtenis. nergeni voor; v3, Met lbon. W. J. K., 19 jaar, timmermansknecht te Middelburg, verdacht van diefstal van een tweetal bankbiljetten van tien gulden te Middelburg op 7 en 17 December jl., ten na- deeie van J. Krijger, 1 maand gevangenis straf vooi*waardelijk. V. P. v. H., 23 jaar, dienstbode te Goes» verdacht van diefstal van eenig geld te Goes, ten nadeele van J. de Coniiik. aldaar op 13 December jl., 15 boete subs. 5 dagen hech tenis. A. v. G., 19 jaa~, werkman te St. Jansteen, verdacht van mishandeling van M. Boude- ringheen te Sint Jansteen op 27 December jl., 10 boete subs. 5 dagen hechtenis. J. R., 19 jaar, werkman te Brouwers haven, verdacht van mishandeling van K. Natte te Brouv" shaven op 28 November jl., f 10 boete srbs. 5 dagen hechtenis. M. T. de P. 22 jaar, werkman te Hoede kenskerke, verdacht van verzet tegen de poli tie te Hoedekenskerke op 27 December jl., f 15 boete subs. 5 dagen hechtenis. J. C. K., 24 jaar, schippersknecht te Mid delburg, verdacht van verzet tegen de politie te Colijnsplaat op 1 Januari jl., 15 boete subs. 5 dagen hechtenis. P. v. B„ 20 jaar, rijwielhersteller te Wol- phaartsdijk, verdacht van mishandeling vau H. de Fouw te Wolphaartsdijk op 1 Januari jl., 10 boete subs. 5 dagen hechtenis. B. H., 24 jaar, ai beider te Axel, verdacht van mishandeling van C. la Heine te Axel cp 1 Januari jl., 15 boete subs. 5 dagen hechtenis. J. B„ 42 jaar, werkman te Schoondijke, verdacht van beleediging van B. Perduin te Schoondijke op 29 December jl., vrijgespro ken. L. B., 18 jaar, landbouwersknecht te Kort- gene, verdacht van mishandeling van veld wachters te Colijnsplaat op 2 Januari jl., 13 boete subs. 5 dagen hechtenis. J. W. d. D.,.18 jaar, werkman te Axel, ver dacht van mishan.' ling van A. Zegers te Axel op 1 Januari jl., 20 boete subs. 10 da gen hechtenis. E. M. W., 24 jaar, te Axel, verdacht van mishandeling van M. Wieland te Axel op X Januari jl., 10 boete subs. 5 dagen hech tenis. Verduistering van effecten. Voor de rechtbank te Arnhem werd giste ren behandeld de zaak tegen een firmant uiti Arnhem, in staat van faillissement. Aan ver dachte werd ten laste gelegd verduistering van effecten in den loop van de jaren 1928/ 1931 tot een bedrag van 36.000. Uit het verhoor van verdachte bleek o.a., dat hij in 1928 een balans had opgemaakt, waarin verschillende effecten te hoog waren gewaardeerd en waarin verschillende schul den niet waren opgenomen. Het batig saldo van die balans was 24.000. In 1928 had ver dachte voor particuliere uitgaven gebruikt 56.000. In 1929 maakte verdachte een der gelijke balans, welke een batig saldo aanwees van 16.000. Toen was voor particuliere uit gaven 58.000 gebruikt. Om gaten te stop pen, had verdachte ten kantore gedeponeerde effecten gebruikt. Uit het verhoor van den curator bleek, dat de boekhouding zeer primitief was en geba seerd op goed vertrouwen. Bij het getuigenverhoor bleek, dat het te kort op het eind van 1930 ongeveer 270.000 bedroeg. De subst.-officier van justitie achtte het ten laste gelegde bewezen. Het kantoor van verdachte bestond reeds zeer lang. De vader van verdachte, die eerst aan het hoofd stond, was eerlijk en absoluut betrouwbaar en van die reputatie heeft verdachte misbruik ge maakt, De eisch luidde drie jaar gevangenis straf.

Vlissingse Courant | 1932 | | pagina 1