AMSTEL-BIER GEDRONKEN? fim Agent L. J. M. QUASTERS, Boulevard de Ruyter 62, Telefoon 34 Ifemeene Sen „DE KAPLAA a HEEFT U REEDS HET NIEUWE in de BROUWERIJ GEBOTTELDE WERELDBEROEMDE NOOTJES GEMENGD NIEUWS LAND- EN TUINBOUW UIT DRAAD EN LUCHT IV. Stoomv. Mij. DryginenCocI HARMSvh.Bos.Spuistr. zijn wei Het houdbare bier is thans ook bij uw kruidenier te bekomen en indien niet in voorraad, wendt U dan rechtstreeks tot den en het zal U spoedig worden bezorgd. PILSENER, MUNCHENER, STOUT en LAGER BIER. Van 29 Juni tot 8 Juli komt in de haven te Amsterdam de Engelsche pantserkruiser „York". Hij komt te liggen aan den steiger van de Holland-Amerika-lyn. De „York"* is 575 voet lang, 57 breed en heeft 17 voet diepgang. De bewapening be staat o.a. uit 8 inch- en vier 4-inch-kanon- nen. Bij de verkiezingen voor den gemeenteraad te Veenendaal hebben de anti-revolutionnai- ren 3 zetels verloren, welke zijn gewonnen door de ehrist.-historischen, die nog geen zitting hadden in den raad. De anti-revolu- tionnairen hebben hun meerderheid (7 van de 13 zetels) daardoor verloren. Op het vliegveld te Angers kwam gisteren een vliegtuig van de Fransche Aero-club op ongeveer 5 M. hoogte boven den grond in botsing met het instructietoestel van een leerling-vlieger. Een der leerlingen werd ge dood, terwijl de andere ongedeerd bleef. Bei de vliegtuigen werden totaal vernield. Het noordelijk deel van Adelaide is giste renavond door een cycloon geteisterd. Vele huizen en openbare gebouwen zijn verwoest. De cycloon was mijlen in den omtrek hoor baar. De rechtbank te Goerlitz heeft den 23-ja rigen bakker Ponowitz, die op 1 April jl. de weduwe Anna Bachfahl den hals heeft afge sneden, omdat zij zijn omgang met haar dochter niet wilde dulden, ter dood veroor deeld. Te Aerschot heeft een ontsnapte krankzin nige twee mannen, die op een café-terras zaten, doodgeschoten. De dader kon door de politie overmand worden. Drie Europeanen zijn te Calcutta tenge volge van een buitengewone hittegolf bezwe ken. Verschillende andere Europeanen zouden eveneens tengevolge van de hitte zijn over leden. landspolitiek nog eens terdege uiteengezet. Zyn rede vond een aandachtig gehoor, maar geen onverdeelde instemming, hetgeen viel op te maken uit een slechts matig applaus. EEN DIRECTORIUM IN DUITSCHLAND Volgens een bericht van den sociaal-demo- cratischen persdienst uit Keulen moeten de laatste weken in het Rijnsch-Westfaalsche industriegebied onderhandelingen zijn ge voerd tusschen vertegenwoordigers der Duitsche volkspartij, der Duitsch-nationalen en Hitler met vertegenwoordigers der indus trie ter voorbereiding van een eventueel di rectorium. Over de voornaamste punten moet reeds overeenstemming zijn verkregen. Naar verluidt, zou Hitier tegenover de verte genwoordigers der industrie zich bereid heb ben verklaard voorloopig buiten het directo rium te blijven, dóch zich paraat te blijven houden. Voor zijn medewerking heeft hij de voorwaarde gesteld, dat dr. Wirth als minis ter van binnenlandsche zaken zal aftreden. Ook zou hij het ontslag van Gröner als rijksweerminister hebben gevorderd, doch ten slotte van dezen eisch hebben afgezien. DE NIEUWE VOORZITTER VAN DEN FRANSCHEN SENAAT. Lebrun (republikeinsche unie) is tot voor zitter van den Senaat benoemd in de plaats van Doumer, met 147 tegen 139 stemmen die uitgebracht werden op Jeanneneg (democra tische linkerzijde). Albert Lebrun is 29 Augustus 1871 te Merc- le-Haut bij Metz geboren, waar zijn vader landbouwer was. Nadat hij in 1892 met een eervolle vermelding de polytechnische school verlaten had en daarna in 1896 het inge nieursdiploma van de hoogeschool voor mijn wijzen had behaald, kreeg, hij reeds spoedig een prijs van de academie van wetenschap pen en maakte hij naam met de publicaties over mijn- en spoorwegvraagstukken. In 1900 kwam hij in d eKamer, waarvan hij in 1904 en 1905 griffier was. In 1913 werd hij vice-president. In het ministerie-Caillaux van 1911 werd hij minister van koloniën, welke functie hij behield in het kabinetPoincaré van 1912 en het kabinetDoumergue van 1913'14. In het kabinetClemenceau werd hem in 1917 het blokkade-ministerie toevertrouwd en na den oorlog, van 1918—'19 het ministerie voor de bevrijde gebieden. In 1920 werd Lebrun in den Senaat geko zen, waar hij rapporteur van leger- en kolo niale zaken werd. Hij is lid van de republikeinsche unie en een speciale vriend van Poincaré. Bekend is zijn standpunt, dat alleen het leger Frank rijk de zekerheid van den vrede kan geven. REVOLUTIONNAIRE SAMENZWERING ONTDEKT IN PERU. De regeering van Peru heeft, daar zij een nieuwe revolutionnaire beweging voorziet, over het geheele land den staat van beleg afgekondigd. Winketen op een Verlaagde prijzen - Stokvis fabrikaat Nader meldt Reuter, dat de regeering zegt. plannen van een nieuwe revolutie te hebben achterhaald. De burgers en militairen, beschuldigd van rebellie en opstand, zullen summier worden veroordeeld. Zij, die inderdaad schuldig be vonden worden, zullen ter dood worden ver oordeeld en onmiddellijk terechtgesteld. Officieel wordt bekend gemaakt, dat vijf en vijftig personen zijn gearresteerd, waar van 22 in Callao, de overigen in Lima. Angstige oogenbiikken. Tengevolge van den vrij hevigen wind was het gisterochtend op de rivier te Rotterdam nog al woelig. Een motorboot van de firma Calvé uit Delft die, beladen met een zware lading spoorrails te ongeveer kwart voor zeven van de Lloydkade in de richting van de Parkkade voer, maakte door den zwaren golfslag op een gegeven moment zooveel slag zij, dat de twee opvarenden, de kapitein en zijn dekknecht, vreesden dat de boot zou kantelen en daarom ijlings overboord spron gen. Dat deze vrees niet denkbeeldig was zoo meldt de „Msb." blijkt wel uit het feit, dat kort na hun sprong in het water een ge deelte van de lading overboord schoof en in de diepte verdween. Het schip richtte zich daarna weer op en voer stuurloos verder. Toevallig waren, op het oogenblik dat de twee opvarenden overboord sprongen, twee schepen dicht in de nabijheid, de politieboot 3 en de sleepboot „Appolonia". De bemanning van deze booten slaagde er al spoedig in de beide drenkelingen aan boord te brengen. De kapitein, de 40-jarige A. C. v. G., wonende aan de Voorhaven, had geen letsel bekomen, doch de dekknecht, de 19-jarige W. M. v. d. M. uit de Huismanstraat, die in het water een houten trapleer had weten te bemachtigen, had, drijvende op dit voorwerp een klap van den schroef van de motorboot gekregen. Hij klaagde over pijn in den rug en de linkerzijde en is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd, waarhij is opgenomen. De verlaten motorboot is door personeel van de P 3 naar het bureau van de rivier politie in de Schiehaven gebracht. Bij het verschuiven van de lading is de mast afgebroken. Zorg voor dakloozen in Engeland. Engelsche steden, in het bijzonder Londen, zijn berucht om de slechte woningtoestanden, welke er in de arme buur ten heerschen. Maar Engeland zou Engeland niet zijn, indien het ook op dit gebied niet als op zooveel gebied de absurde tegen stelling kon aanwijzen. Die wordt in dit geval geleverd door de weelde (want voor de be trokkenen moet het wel weelde zijn) waar mede men zwervers en dakloozen omringt. Het Home Office, dat op de belangen der zwervers let, heeft juist een circulaire ge richt tot plaatselijke autoriteiten, waaruit men kan opmaken, dat de zwervers, die nach telijks de gastvrijheid zoeken van de tehuizen, welke de practijk van de armenwet verschaft, naar het oordeel van het ministerie aan com fort tekortschieten. Er zijn tehuizen, waar geen stortbaden zijn of waar de waschkom- men geen koud en heet stroomend water heb ben of waar de centrale verwarming niet lang genoeg aan blijft of waar de matrassen niet voldoende veeren of waar voor een gast niet iederen avond een schoon nachthemd beschikbaar is. Dat alles moet uit zijn, heeft de Home Secretary via zijn ambtenaren ge decreteerd. Maar nu het merkwaardigste. Waarom wenscht men van officieele zijde deze dakloozen en bedelaars met de luxe der zindelijkheid en van het gerief te omringen Het antwoord is, dat volgens officieele rede neering het tehuis voor dakloozen minder aantrekkelijk is naarmate het meer verfijnin gen heeft. De logische conclusie van deze redeneering is, dat de zwerver geen gebruik meer zal maken van het tehuis, wanneer het de luxe zal hebben gekregen van een hotel de luxe. Maar is da'.rmede de zwerver ge diend en wordt daarmede de maatschappij bevrijd van het verschijnsel, een betreurens waardig verschijnsel der zwerverij 1 Een vogelparadijs. In het dal van de Loisach in Beieren heeft een ze kere baron Wacquant na jarenlangen ar beid een vogelreservaat aangelegd, dat zeker eenig in zijn soort is. Veertig jaar van zijn leven wijdde deze natuuronderzoeker aan de studie der ornithologie. In zijn reservaat bevindt zich in iederen boom en in iederen struik tenminste één nest. Van de „bevolking" van het reservaat maken ook bepaalde soorten van niet al te verniel zuchtige roofvogels deel uit. Deze vervullen eenigszins de rol van „politie". In de stallen van den baron vormen vlie gen een zeldzaamheid, aangezien zich daar ongeveer.... tienduizend zwaluwnesten be vinden. In den tuin behoeft geen vruchtboom meer een lijmring en insectenverdelging met behulp van vergiftige gassen en vloeistoffen is bepaald overbodig, omdat in 't reservaat, waartoe ook de tuin behoort, meer dan 80.000 vogels nestelen, die dagelijks plm. 8000 kilo gram insecten verorberen. Voor iedere vogelsoort zijn speciale broei- kastjes aanwezigook vleermuizen worden gehouden uit hoofd van hun insecten-verdel gende eigenschappen. Volgens het inzicht van den baron leeft de menschheid in het tijdperk van de insec ten. De natuur heeft de vogels bestemd tot bestrijders van de insectenplaag, nu hun an dere voedingsmogelijkheden door de toene mende cultiveering gaandeweg verloren gaan. Cultuurland kan veel meer vogels voeden dan oerwoud, althans bij juiste beschermings methoden. De geheimen van het oerwoud. Het voornaamste onbekende gebied ligt in de tropische oerwouden van Zuid-Amerika. Zoo heeft men nog altijd niet de bronrivieren van den Orinico gevonden en geheel onbekende volksstammen leven in dat gebied ten Oosten van de Andes. Aan die grenzen dezer onbekende gebieden heeft men merkwaardige planten en dieren gevonden. De moeilijkheden worden voornamelijk ver oorzaakt door de vijandige houding der be volking, die. van de eerste blanken, de met geweren gewapende Spanjaarden, geen aan gename herinneringen heeft bewaard en nu op haar beurt alle vreemdelingen tracht te verdrijven door vergiftige pijlen. Het is ook niet zoo gemakkelijk, het binnenland te be reiken, want men moet reizen langs de groote rivieren, die dikwijls watervallen en stroom versnellingen hebben, of langs de veelal on bekende passen van den Andes. In het binnenland van Brazilië bevindt zich ook nog een uitgestrekt gebied, dat nog niet geëxploiteerd is, verder het land, waar de zijrivieren van de Amazone doorstroomen en dat zich ten Oosten van de Braziliaan- sche hooglanden bevindt. Het gebied van de groote bronrivieren der Amazone in Bolivia, Peru, Brazilië, Esuador, Columbia en Vene zuela ten Zuiden van den Orinico is ook on bekend, evenals het gedeelte van Ecuador ten Oosten van de Andes, de weinig bekende Pampa de Sacramento in Oost-Peru en de Gran Chaco tusschen Bolivia en Peru. Deze Zuid-Amerikaansche gebieden zijn vooral van belang, omdat men bij de daar wonende volksstammen gegevens hoopt te verzamelen voor het vaststellen van de afkomst der In dianen. Er bevinden zich misschien overblijf selen van een oude beschaving, zooals in zoovele andere deelen van Zuid-Amerika. New-York in pyama's. Een paar jaar geleden werd als zeer buitnis- sige bizonderheid over de wereld rondgeseind, dat in een der steden van de Vereenigde Staten op een smoorheeten dag een man in pyama op straat was gesignaleerd. Thans komt in een Engelsch blad een tele gram van bijkans een halve kolom lengte voor, waarin New-York wordt beschreven als een stad, waar nu vrijwel iedereen overdag in pyama's rondloopt. De vrouw van den rijk aard gaat er in uit wandelen, fabrieksmeisjes dragen ze bij het werk, 's avonds verschijnen man en vrouw in pyama's in den ontvang- salon. Iedereen draagt ze in de kleuren die het meest flatteeren. Zij worden in alle mo gelijke stoffen gedragen, alleen niet in wol. Zij worden versierd met fraai handwerk of met voorstellingen zooals landschappen, schepen, jachttafereelen, sprookjesachtige voorstellingen. Er zijn zelfs al gekleede pyama's, streng van snit, waarbij men den boord en den hoogen hoed noode mist. De dame van standing heeft pyama's met coup wanneer zij sport doet. De vrouwen staan de pyama's pikant, de mannen zouden er in uitzien als slechte caricaturen van kleine jongens. De pyama's worden toegejuicht als een groote vooruitgang. Zij brengen echter de natuurlijke vraagwanneer men pyama's draagt by het ontbijt, het diner en aan de thee, bij het tennissen en op muzikale soi- rées, wat moet men dan tenslotte in bed aandoen De correspondent van de „News Chronicle" maakt hierbij de geestige opmerking dat de groote vrees bestaat dat wanneer de kleeding overdag zoo volkomen vrij van conventioneele normen wordt, de nachfckleeding zeker ge weldig ceremonieel wordt. Hoe kan de beweiding verbeterd worden Het is velen misschien bekend, dat ons land voor het grootste gedeelte uit grasland bestaat. Drie vijfde van allen in Nederland voor landbouw gebruikten grond staat nl. ten dienste van den veestapel, die het gras en het hooi tot melk, boter, kaas en vleesch ver werkt. De toename der opbrengsten van het weiland en het hooiland in de laatste 70 jaar is echter verre achtergebleven bij de stijging der opbrengsten van het bouwland bij dit laatste heeft de wetenschap de praktijk sterk vooruit geholpen en staat Nederland te dien opzichte wel aan de spits. De opbrengst van het grasland kan echter door goede verzor ging, door een beter gebruik en een juister bemesting nog belangrijk worden verhoogd. Ook de manier waarop tot heden de bewei ding plaats vond, zal men veel kunnen ver beteren. Het oude beweidingssysteem, waarbij het weiland in een paar groote perceelen ligt, die weinig of geen stikstof ontvangen, wordt nog maar al te veel aangetroffen. Het weinig verweiden, wat ook in onze omgeving nog veel te veel plaats vindt heeft mede gevolg, dat door bossenvo^ming en het onvoldoende onderhoud der te groote perceelen te weinig profijt van het grasland wordt getrokken. Hoe langer hoe meer dient de landbouw- praktijk zich naar nieuwere banen te richten bij de bemesting en beweiding van het gras land. Beziet men de nieuwe werkwijze, waarmee men het weiland in meer kleinere perceelen verdeelt, dan spreekt het vanzelf, dat men veel vaker kan verweiden, vooral wanneer de perceelen oordeelkundig worden bemest met 80120 K.G. stikstof per HA. en met de roodige hoeveelheden fosforzuur en kali. Men is dan tevens in staat het vee in twee groepen te weiden, waarbij het melkvee voor op kan weiden en droogvee, jongvee, paarden als tweede groep kunnen volgen. Dit maakt een voedering naar productie mogelijk, zoo als deze ook op stal wordt toegepast, want iedere landbouwer zal wel weten, dat het jongste gras, het gezondste en goedkoopste zomervoeder is, en moet daarom voor de melkkoeien bestemd worden. Dat hierbij de bemesting een groote rol speelt zal ieder begrijpen. Dit is bewezen, dat door volledige bemesting het gras meer voe dingswaarde krijgt, wat door gehalte-onder zoek altijd wordt aangetoond. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) De voorzitter deelde mede dat de centrale afdeeling heeft besloten het wetsontwerp tot wijziging van de Schepenwet naar een bijzondere commis sie te zenden. In deze commissie worden be noemd de leden Schokking, Beumer, Brauti- gam, Knottenbelt en Goseling. Aan de agenda wordt toegevoegd het wets ontwerp tot wijziging der landarbeiderswet. Hierna wordt voortgegaan met de behan deling der stuwadoorswet. Het amendementBrautigam tot het ver plicht stellen van een veiligheidscommissie werd verworpen met 42 tegen 18 stemmen. Aan de orde is de interpellatie van den heer Wijnkoop over de verwijdering van de „Tribune" uit de openbare leeszalen. De heer Wijnkoop betoogt dat de inspec teur der leeszalen zijn besluit niet genomen zou hebben als hij niet wist dat de minister achter hem stond en dat de openbare lees zalen neutraal moeten zijn, anders vervalt het principieel verschil met de bijzondere leeszalen. Spreker betoogt verder dat wat de communisten in de „Tribune" zeggen zij dit moeten zeggen tot de arbeiders. Het commu nisme meent dat God beteekent slavernij, wat een ander meent kan spreker niet sche len. Indien men eenmaal den godsdienst be strijdt, moet men mannentaal spreken, om dat de „Tribune" is bestemd voor de massa. DE MATTEOTTI-UITZENDING. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) De afdeeling Den Haag van den fascistenbond „De Be zem" verzoekt mede te deelen dat zij schrif telijk aan de radio-controle-commissie hulde heeft gebracht voor haar maatregel om aan de Vara de uitzending der Mattioti-herden- ding te verbieden. De betreurenswaardige moord (op Mattioti), die in fascistische kringen zeker is veroordeeld, mag de goede verstandhouding tusschen Italië en ons land niet vertroebelen en het verbod van uitzen ding bewijst, aldus het schrijven, het ernstig besef van den plicht der commissie jegens ons vaderland en haar vredelivendheid. EEN STAKING? HELMOND. (V. D.) By de N.V. van Vlis- singen's Katoenfabrieken te Helmond dreigt het tot een arbeidsconflict te komen. Voor gesteld is een loonsverlaging van 5 in gaande over IQ dagen, terwijl over eenige maanden wederom een verlaging van 5 zal plaats hebben. Met 20090 stemmen werd in een vergadering besloten, om, indien deze besluiten gehandhaafd blijven, in sta king te gaan. Nog onlangs heeft de directie aan de pers verklaard, dat op de fabriek 800 man werkzaam is. Deze zouden dan by het conflict betrokken worden. In verband met de malaise werkt de fabriek 2 -3 dagen per week. EEN SERIE INBRAKEN. ABCOUDE. (V. D.) In den nacht is alhier een serie inbraken De ongenoode gasten verschaften zich eerst toegang tot de villa „Cincinnati", om vervol gens een bezoek te brengen aan de gemeen te-secretarie, waar tevens de gemeente-se cretaris woonachtig ,is. Daarna werd een be zoek gebracht aan het huis van den notaris. Hier werden de dieven, het was half vier, in hun werk gestoord doordat de vrouw van den notaris ontwaakte. Hoeveel er gestolen is kon nog niet worden medegedeeld. De re cherche uit Amsterdam stelt een onder zoek in. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 12 Juni 1931. 5e Klasse 17e Lyst. 1000 No. 15662 (met premie van 30.000), 16453, 17438 (met premie van 3000). 100 No. 5008 15921 OFFICIEEL ENGELSCH BEZOEK AAN DE KOLONIALE TENTOONSTELLING. LONDEN. (V.D.) Gisteren is officieel be kend gemaakt dat de Engelsche regeering besloten heeft de uitnoodiging van maar schalk Lyauty, den commissaris-generaal van de koloniale tentoonstelling om een vertegen woordiger naar de tentoonstelling te zenden heeft aanvaard. De regeering heeft den mi nister van buitenlandsche zaken, Henderson, opgedragen haar gedurende de in den loop van Juli te houden Engelsche week op de tentoonstelling te willen vertegenwoordigen. COMMUNISTENRELLETJES TE HAMBURG. HAMBURG. (V.D.) Gisterenavond beleg den de communisten te Hamburg 'n demon stratie tegen den noodverordening waaraan 5000 personen deelnamen. Terwijl de ver gadering rustig verliep, kwam het tegen half 3 in den nacht op de Zollhausmarkt tot een ernstige botsing tusschen politie en een na de vergadering gevormden optocht van plm. 300 man. De politie maakte tenslotte van de vuurwapens gebruik6 personen werden ge wond, waarvan 2 in het ziekenhuis moesten worden opgenomen. BEURS VAN AMSTERDAM Amterdam, 12 Juni, 3 uur. De onaangename internationale politieke situatie beheerscht op het oogenblik de Beurs meer dan de economische vooruitzichten. De onzekere toestand in Duitschland met als uitvloeisel daarvan een zeer zwakke houding der Berlijnsche Beurs, oefenden een zwaren druk uit op het koerspeil van onze markt en is oorzaak dat de betere stemming die de New-Yorksche Beurs de laatste dagen ten toon spreidt, hier niet in de koersen tot uit drukking kan komen. Duitsche waarden als I. G. Farben, Winters Hall enz. enz. waren zwak en incasseerden belangrijke verliezen. Young- en Dawesleening waren sterk aange boden. De eerstgenoemde daalde tot 58 De handel was van uiterst beperkte afmetingen op de loco-markt. In Industrieelen ging vrij wel niets om. Philips-kwamen beneden 110. Unie Levers moesten enkele procenten af staan. Aku's reageerden tot 55 Acoustiek's daalden beneden 50. De overige soorten gol den eveneens lager. In Koninklijken ging ook maar weinig om op een lichtelijk geredu ceerd niveau. Ook buitenlandsche soorten verkeerden in reactie. Op de Mynafdeeling ontstond een hoekje in Boutons, die op bet vorig slotniveau geopend, tot 41 opliepen, tot 32 terugvielen om vervolgens weer een op- waartsche richting in te slaan. Van de Sui kerwaarden kwamen H.V.A.'s op 285, maar wisten vervolgens weer een vorig slotniveau te bereiken. Rubberaandeelen waren kalm, maar prijshoudend. Tabakken golden eerder wat lager, maar de verschillen waren be perkt. Van de Cultuurbanken was de Kolo niale Bank flauw gestemd. De Amerikaan- sche fondsen hadden een stil verloop en be wogen zich overeenkomstig New-York. Prolongatie 1 WEERBERICHT Hoogste Barometerstand 766.8 te Zurich. Laagste Barometerstand 752.3 te Andanes. Verwachting tot den avond van 13 Juni.' Matige tot zwakke Westeiyke tot Zuidelijke wind, half tot zwaar bewolkt, weinig of geen regen, iets warmer. (oninklijke Nederl. gevestigd te Vliss Aan Vennoolen wor jegeven, dat de Ja zal plaats vinder Zaterdag 27 Jui iles namiddags ten 2' liet Grand Hotel „Bri Vlisstngen, terwijl ten 1 te dier plaatse Buitengewone Alg Vergadering zal worden gehor De punten van behan deze beide vergaderinj van heden af ten k; Vennootschap ter Vennooten. Op de Buiiengewone Vergadering zal aan «orden gesteld een v< wijziging van de Sta Vennootschap, waarvar schrift van heden af te der Vennootschap ter i rennoolen is nedergelej Overeenkomstig Art. der Statuten, zijn V iie deze vergadering ij te wonen om aldaar lit te oefenen, gehout landeelen uiterlijk to ;2 Juni e.k. te deponee issociatie Cassa te A de Rotlerdamsche eniging te 's-Gravenh: igentschap van het Min ïnanciën te Amsterd; antore der Vennoot! aarbij uitdrukkelijk aar oor welke vergaderinj eide, de deponeering pi N.V. STOOMVAAR' SCHAPPIJ „ZEE V.V. Wm. H. MULLER ZELFS FOKKER Bij den bouw van de Fo wordt VELPA geb is die waarborg U r noeg Bussen vanaf Overat verkrjjgb STEUNS poor een nieuwe vind '"gebouwd, waardoor Het is de eenige scho Zij voorkomen en ge Hing van platvoet H.S, Laat bij ons ooi zeer billijke prij

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 2