Vlissingsche Courant tweede blad Indrukken van de Parijsche Koloniale Wereldtentoonstelling. flETS GEMEENTEBESTUUR FEUILLETON de droomer KAMEROVERZICHT BINNENLAND Naar Sportterrein Verlaagde prijzen Stokvis fabrikaat van do van Vrijdag 22 Mei 1931. No. 119, TER-inzage-legging van lijsten van candidaten. De Voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van den pad der gemeente Vlissingen maakt bekend, dat de lijsten van candidaten voor een ieder op de secretaris der gemeente ter inzage zijn nedergelegd, met vermelding van de nummers de; lijsten. Vlissingen, 22 Mei 1931. De Voorzitter voornoemd, M. LAERNOES, l.b. sluiting bureaux der gemeente op den 3den pinksterdag. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen brengen ter algemeene kennis, dat, inge volge het Ambtenarenreglement, op den 3eu pinksterdag, Dinsdag 26 Mei a.s„ de bureaux Tan alle openbare instellingen der gemeente voor het publiek gesloten zullerf zijn, zulks met uitzondering van het kantoor van den Burgerlijken Stand, welk kantoor voor het idoen van aangiften van geboorten of over laden zoo noodig op dien dag zal zijn ge opend, indien de noodzakelijkheid daartoe door de belanghebbenden des daags te voren aan den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand wordt aangetoond. Het kantoor van den Vee_ en Vleeschkeu- ringsdienst is op dien dag geopend van 9 tot 10 uur v.m., terwijl de keuring tot 1 uur n.m. van dien dag kan plaats hebben. Vlissingen, 22 Mei 1931. Burg. en Weth. voornoemd, M. LAERNOES, L.B. De Secretaris, F. BISSCHOP. badexploitatie. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen maken bekend, dat de opening van het Zeebad, het Volksbad en het Strandstoelen terrein is bepaald op Zaterdag 23 Mei a.s. Vlissingen, 22 Mei 1931. Burg. en Weth. voornoemd, M. LAERNOES, L.B. De Secretaris, F. BISSCHOP. bad-bedrijf. Burgemeester en Wethouders van Vlissin- pi; brengen ter openbare kennis dat voor het Jadseizoen 1931 de volgende tarieven zullen jelden Tarief voor de Zeebaden Abonnementskaart voor een persoon (geldig voor een bad per dag) 10.00 Abonnementskaart voor meerdere le den uit een gezin (mits eene sei zoenhoofdkaart genomen zij) van 10 jaar of daarboven ieder - 6.00 beneden 10 jaar ieder - 3.5C Maandkaart voor een persoon (geldig voor een bad per dag) - 4.00 Maandkaart voor meerdere leden uit een gezin (mits eene seizoenkaart genomen zij) f ieder - 3.0G Badkaart voor een Bad- 0.40 Eftkje van 10 kaarten, elk voor een bad3.00 Badkaart voor een bad voor kinde ren beneden 14 jaar0.2-5 Badkaart voor „Volksbad" welke geen recht geeft op Badgoed - 0.10 Abonnementskaart voor een persoon geldig voor een Volksbad per dag - 3.00 Maandkaart voor een persoon geldig voor een Volksbad per dag - 1.50 naar het Engelsch. 21) Waarschijnlijk had hij haar met zijn saaie ïwaarwichtigheid te zeer verveeld, dachten öe anderen. Maar hij zelve zocht haar stroef- beid tegenover hem in dat geval met het halssnoerwant ofschoon ze hem hier nooit baar ondervraagd had, toen ze het dien vol genden. dag om twaalf uur weer op z'n plaats vond. was ze sinds dien tijd koud en terug lokken voor hem geweest. »A propos, nicht Annette", begon Ronald, badat hij zijn kopje had aangenomen van ï^cy, die aan het theeblad zat. „Maandag ik een vriend te logeeren. Mag ik hem Meebrengen .1 Zeker. Het zal mij een genoegen zijn met m kennis te maken. Is het ook een offi cier?' heen. Hij voert in het geheel niets uit. JU reist veel en is maar zelden in Engeland. °evaliig ontmoette ik hem in mijn club, den aatsten keer toen ik in Londen was en ik eb hem hier gevraagd. U zult hem wel amu- £ant vinden, want hij kan heel onderhoudend ^tellen en weet alles van iedereenHij eeft neef Philip goed gekend al van kind af." ,|iïoe heet hij vroeg mrs. Hastings. Huur en bewaarloon voor Badgoederen Huur voor een Zwembroek of bad handdoek 0.10 Huur voor een Badcostuum of Bad muts - 0.20 Huur voor een Badmantel - 0.30 Bewaarloon voor eigen Badgoed, per seizoen - 2.00 Bewaarloon voor eigen Badgoed, per maand - 1.00 Bewaarloon voor eigen kleeren, per keer - 0.10 Tarief voor de Zonnebaden Deze prijzen zijn geheel gelijkluidend aan die der Zeebaden. Tarief voor Cano's Huur voor een éénpersoons f 0.50 Huur voor een tweepersoons t -.0.75 per uur of gedeelte. Tarief voor de Strandstoelen Voor het gebruik van een Strandstoel wordt 10 cent per uur of gedeelte daarvan geheven. Dagkaarten (behalve Zondags) worden af gegeven voor 50 cents. Weekkaart voor een persoon voor een vasten Stoel ƒ2.00. Abonnementen en Badkaarten worden af gegeven onder de volgende voorwaarden 1. dat bij langer gebruik van een badkoets dan 40 minuten voor ieder kwartier of ge deelte daarvan 0.20 extra zal worden be taald. 2. dat baders die zich naar het oordeel van het badpersoneel te ver in zee wagen en op het sein van dat personeel niet on middellijk terugkeeren, de verdere toegang tot het baden wordt ontzegd zonder terug betaling van eventueel betaalde bad- of abonnementsgelden. Kinderen beneden 10 jaar worden zonder geleide niet in het Volksbad toegelaten. De aandacht wordt gevestigd op de volgende artikelen der Algemeene Politieverordening van Vlissingen Art. 298. Het is verboden losloopende hon den op het badterrein en honden in de bad- of ontkleedkoetsen of cabines of in het zeebad mede te nemen. Art. 299. Het is den baders verboden zich langer in zwembroek of badcostuum op het badterrein te bevinden dan noodig is, om zich uit de bad- of ontkleedkoetsen of cabines naar het water te begeven of omgekeerd. Deze bepaling is niet van toepassing op hen die een zonnebad nemen op dat gedeelte van het strand, hetwelk uitsluitend voor het nemen van zonnebaden is bestemd. Vlissingen, 22 Mei 1931. Burg. en Weth. voornoemd, M. LAERNOES, L.B. De Secretaris, F. BISSCHOP. herkeuring voor den dienstplicht. De Burgemeester van Vlissingen brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de herkeu ring van de voor de lichting 1932 dezer ge meente ingeschreven personen, door of om trent wie een nieuw geneeskundig onderzoek is aangevraagd, zal plaats hebben op Vrijdag 5 Juni 1931, des voormiddags ll/2 uur, te Middelburg in het Militair Hospitaal aan de Houttuinen. Vorenbedoelde ingeschrevenen, die mochten wenschen het onderzoek elders te ondergaan, kunnen zich daartoe schriftelijk wenden tot den Voorzitter van den Herkeuringsraad, Plein 5, 's-Gravenhage. Het verzoekschrift kan ongezegeld zijn, doch moet gefrankeerd verzonden worden. Verschijnt de ingeschrevene niet voor den herkeuringsraad, dan wordt de aanvraag om een nieuw geneeskundig onderzoek, indien zij is gedaan door den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, of door zijn wettigen ver tegenwoordiger, als vervallen beschouwd, be houdens uitzonderingen. Indien het vanwege den herkeuringsraad te houden onderzoek niet mocht plaats hebben, wordt de ingeschrevene voor geschikt ge houden. De uitspraken van den herkeuringsraad worden in het openbaar medegedeeld. Vlissingen, 22 Mei 1931. De Burgemeester, M. LAERNOES, L.B. sa „Percy Chatterfcon. Htf moet in Caïro zijn geweest, omtrent den tijd van uw huwelijk. Heeft u hem daar niet gezien Er werd een gerinkel vernomen aan de theetafel en aller oogen richtten zich op Nancy, die ontsteld de scherven van een kopje en schoteltje bij elkaar raapte. ,,'t Is niet erg hoor, kindje", stelde mrs. Hastings haar gerust. „Neen, ik geloof niet, dat ik mr. Chatterton ooit ontmoet heb, Ro nald, maar ik heb den generaal wel van hem hooren spreken daarom spijt het mij dub bel dat ik hem niet zal aantreffen." „Niet aantreffen herhaalde Ronald. „Ja, miss West en ik gaan Maandag een veertien dagen weg. Maar misschien dat wij hem dan nog we] zien, als wij terug zijn." „O, zoo lang blijft hij nooit op eenzelfde plaatseen paar dagen is al mooi." „Veertien dagen is nu ook wel wat ruim gezegd Ik denk eerder dat het een week zal zijn, want jullie moet niet denken, dat ik vergeten ben, hoe we al over drie weken den gedenkwaardigen datum van vijftien Novem ber zullen hebben." Toen het gezelschapje weg was, keken de dames elkaar eens aan. „We hoeven ons niet ongerust te maken", zei mrs. Hastings, „want al zou die mr. Chatterton ons nu ook van gezicht herken nen, onze namen heeft hij niet geweten, al heeft hij dan ook misschien vermoed dat wij actrices waren. In de week van mijn huwelijk was hij niet in Caïro, dus zal hij waarschijn lijk geenerlei verband brengen tusschen miss TWEEDE KAMER. Vergadering van Donderdag. Drankwet, Weer, eenige stappen vooruit en een paar amendementen zijn aangenomen. Hoewel de Minister er zich tegen verzette is toch aangenomen dat een vergunning op een kind kan worden overgeschreven als de vader sterft. In de tweede plaats is aangenomen de be paling door den heer Suring voorgesteld dat op iedere flesch het alcoholpercentage moet worden vermeld. Verder werden nog eenige aanvullingen aangenomen, waardoor de overgang naar de maximum-verloven gemakkelijker wordt ge maakt. De heer Boon stelde voor te bepalen, dat de Kroon op voorstel van den gemeent- teraad slechts om de vijf jaar, zooals dit ook voor de vergunningen geldt, het maximum aantal verloven zal kunnen regelen. .Dezelfde afgevaardigde stelde verder voor het moge lijk te maken, dat aan vereenigingen tot be strijding van drankmisbruik vaste verloven worden verleend, die niet meetellen bij het maximum. Tenslotte stelde hij voor te bepa len dat het aantal op 1 Mei 1927 bestaande verloven niet te beschouwen zal zijn als het maximum voor het vervolg als dit getal klei ner was dan het wettelijk maximum. Nog stelde de heer Van Poll voor te bepalen, dat het maximum aantal verloven gedurende de eerste tien jaar niet mag worden verlaagd waar het aantal kleiner is dan het miximum en met niet meer dan met 10 mag vermin derd worden, waar het aantal gelijk is aan het maximum. Al deze amendementen werden met goed vinden van den Minister, aangenomen. Wij hebben nu het einde der behandeling in het zicht. De Koningin naar Parijs. De correspondent van de „N. R. Ct." te Parijs meldt Het bezoek tegen 15 Juni door Koningin Wilhelmina aan Parijs te brengen, ter gele genheid van de koloniale tentoonstelling, zal allerwegen met wanne instemming worden vernomen. Het laatste officieele bezoek door de Koningin en den Prins aan Parijs ge bracht, dateert van vóór den oorlog. Later is de Prins hier nog geweest. De Koningin zal het eerste staatshoofd zijn dat door president Doumer in zijn nieuwe waardigheid wordt ontvangen. Hij wil ter eere van de Koningin een intiem noenmaal aanbieden. Allen, die hebben medegewerkt om de Ne- derlandsche afdeeling op de tentoonstelling te maken tot een belangrijke en belangwek kende manifestatie, waarover uitvoerig is ge schreven, zullen in dit hooge blijk van be langstelling de verdiende nationale belooning van hun werk vinden. Een nieuwe politieke partij, die niet aan politiek doet. Het aantal personen, die zich van de be staande politieke partijen afwenden, neemt voortdurend toe. Het zijn zoekers, die, „niet aan politiek doen," doch maar al te dikwijls vergeten, dat dit ook politiek is. Uit Amersfoort komt thans het bericht, dat er zich een nieuwe partij heeft gevormd, die door middel van de Kamerverkiezingen in vloed op de regeering wil verkrijgen. Een po litieke partij alzoo. Zij wil zich vooral keeren tegen excessen in het openbare leven, waar bij duidelijk particulier, politiek of partijbe lang bevoorrechting geniet boven algemeen belang. Reeds zijn een groot aantal indus- trieelen en intellectueelen toegetreden. Tot de belangrijke punten, waarvoor de actie zal gevoerd worden, behooreneerlijke toeken ning van zendtijd aan de neutrale algemeene omroepvereeniging, goede scheepvaartverbin ding Amsterdam-Rijn door de Geldersche Vallei, productief maken van woeste gronden op groote schaal, billijke regeling van in- en uitvoerrechten. Men wil in alle kieskringen Annette East, die zijn vriend den generaal trouwde, met een van de actrices in het Nieuwe Hotel. Maar daar hij ons soms her kennen mocht en dan tot minder gewenschte conclusies kon komen, acht ik het toch maar beter, een tijdje weg te gaan van hier." „Zeker. Ik vond het verbazend handig in eens van u gezegd 1" „Maar waar zullen wij nu heen gaan „Wel, naar Londen. Dan kunnen wij daar beiden op ons gemak onze garderobe aan vullen." „Wat zal ik blij zijn, als die „groote gebeur tenis" eindelijk achter den rug is en wij kun nen uitkomen voor onze ware verhouding Mr. Percy Chatterton kwam 's Maandags op Hazelwood aan en maakte zich daar zeer populair door zijn onderhoudende wijze van converseeren en zijn talent van amateur fotograaf, waarin hij Maud nog overtrof. Den laatsten avond, dat hij op Hazelwood was, keek hij haar fotografie-album door en zoo viel zijn oog toevallig op een onopgeplakt portretje. „Wie is dat vroeg hij. „Miss West, de gezelschapsdame van mrs. Hastings op the Abbey." Maud kreeg een kleur, want dit portret van Nancy had zij genomen op een keer, dat die er zelve niets van wist. Miss West had im mers nooit anders dan op groepjes willen gekiekt worden eh daar dit Maud «enigszins verdacht was voorgekomen, had zij dit juist in alle stilte genomen. van ons land dezelfde candidatenlijst inleve ren, waarop slechts vijf namen worden ge plaatst. Met geen enkele politieke partij of groep wordt contact of samenwerking gezocht of gewenscht. Het heet, dat de combinatie, welke tot het oprichten van deze nieuwe partij het initia tief nam, door de toezeggingen van een te Amersfoort wonenden Amerikaan over enorme fondsen moet beschikken. Examentijd. De Haagsche Courant" bevat den volgenden driestar De examentijd breekt weer aan. De jaarlijksche massa-koorts zenuwach tige jonge menschen, slapelooze nachten, slecht gespeelde onverschilligheid, gebrekkig verborgen angst, piekeren, blokken, spanning overspanning vaak. Tot het leed geleden is en men uit de bus komtmet een prijs óf met een nietEn de spanning breekt in blij gejuich of bitter geween. Een tijd van beproeving voor de arme slachtoffers van de examen-epidemie èn voor hun omgeving ouders, gezin, familie, trouwe vrienden Enkele jaren geleden is het geschied, dat de spanning en de angst tot ongekende hoog te werden opgevoerd door een achteraf foutief gebleken examen-opgaaf. Over het leed, dat daardoor over velen werd gebracht, moet men niet gering denken Zooiets mag niet vóórkomen. Het mag niet kunnen vóór komen. De examen-opgaven dienen met de uiterste zorg te worden opgemaakt, gecon troleerd en één en andermaal getoetst en on derzocht opdat de juistheid boven eiken twij fel verheven zij. Wij vertrouwen, dat de ver- antwoordelijke personen hiervan ten volle doordrongen zijn en de mogelijkheid van een herhaling van de vroegere fout uitgesloten is. Als de Zuiderzee afgesloten zal zijn. In den loop van het volgend jaar hoopt men de afsluiting van de Zuiderzee tot een feit te maken. Wat dan is de vraag en hier over is men het nog verre van eens. Maar wat is er tegen, vraagt de „Haagsche Post", wanneer straks het groote, riskante dijkwerk goed en wel zal zijn voltooid, er eens rustig bij te gaan zitten en eens aan te kij ken, hoe het IJselmeer vermoedelijk snel ler dan wij denken tot een zoetwaterbin nenmeer wordt Aan den Wieringermeerpolder, den klein sten van het geprojecteerde viertal, hebben wij voorloopig de handen vol. Het volledig in cultuur brengen van dit nieuw gewonnen terrein, de daarin aan te leggen wegen en kanalen, de te stichten bouwwerken, dit alles vereischt nog veel arbeid. En tenslotte moet het uit een practisch oogpunt veel waard zijn, eerst eens af te wachten hoe zich dit nieuw verworven grondgebied bij het econo misch bestel van ons land aanpast, zich daar, om zoo te zeggen, tusschen in vlijt. Niet het minst ook, of en op welke voorwaarden de nieuwe ronden die gezeten boerenbevolking met aanhang vermogen aan te trekken, wel ke men zich als toekomstige bewoners heeft gedacht. Alle ondervinding, die men daarbij zal opdoen, kan en zal van onberekenbare waarde zijn bij de eventueele verdere inpol deringen. Met het opleveren van den gereed gekomen afsluitdijk zal naar de meening van de H.P. bet oogenblik zijn aangebroken, waarop de M. U. Z. dient te worden geliquideerd, af gezien van het feit, of onmiddellijk daarna tot drooglegging van den Noord-Oost Polder zal worden overgegaan of niet. Bedriegen wij ons echter niet, zegt het blad, dan wordt ons met zachten drang sedert eenigen tijd te ver staan gegeven, dat het toch zoo gewenscht zou zijn, de M. U. Z. maar dadelijk te laten doorwerken aan den polder langs Friesland's Zuidkust. In het daarbij naar voren gebrachte argu Eigenaardig 1" zei mr. Chatterton, het portretje nauwkeurig bekijkend. Maud spitste de ooren, maar vroeg, zonder bijzondere belangstelling te toonen „Kent u haar Heeft u haar meer gezien „Ik ken haar niet, maar ik heb haar wel gezien. O ja, dat is waar ook Uw nicht is in Caïro getrouwd, niet waar Dan heeft zij daar zeker al dezelfde gezelschapsdame ge had, want dóAr heb ik dit gezichtje gezien." „Neen, daar moet u zich toch in vergissen. Mrs. Hastings heeft die gezelschapsdame eerst nè, haar huwelijk aangenomen en in Engeland", zei Maud. „Och, neen. Hoe kan ik nu zoo dom zijn. Zij was ook geen gezelschapsdame, maar actriceNu herinner ik het mij weer 1 Zij kan ook niet dezelfde zijn, maar wèl is het een treffende gelijkenisEn andermaal bestudeerde hij de foto. „Goudblond haar, violet-blauwe oogen en heel rustig van uiterlijk." „Ja, dat is miss West precies." „Het kan maar niet zoo'n toevallige gelij kenis zijn, want met dit jonge meisje heb ik in denzelfden trein greisd en ik vergeet niet zoo gauw een gezicht." „Heette zij West „Daar ben ik niet achter kunnen komen. Op dat oogenblik trad zij niet op en ik her inner mij, hoe ik gehoord heb, dat zij het tooneel verlaten had wegens ziekte. Zij was verbonden geweest aan een derderangs too- heelgezelschap„The Stamyon", dat juist omtrent dien tijd failliet gegaan was.ï ment, dat de bestaande combinatie nu een maal geheel daarvoor is toegerust en een loopende organisatie heeft, moge iets waars gelegen zijn deze voordeelen vallen bij een millioenenwerk, als waar het hier cm gaat, geheel in het niet. Boverdien, mochten dó overige Nederland- sche aannemers niet voldoende voorzien zijn van bagger- en ander materiaal, dan zal heb Rijk niets liever doen dan zijn beschikbaar komenden inventaris tegen behoorlijke ver goeding verhuren aan hem, wien het werk wordt gegund. In aannemerskringen is dit altijd een zeer gebruikelijke wijze van doen. Hoofdzaak is, dat het Rijk verlost wordt uit de onvermijdelijke min of meer knellen de banden, waarmede het is verbonden aan de thans bevoorrechte aannemers-combina tie en dat voor de na de afsluiting even tueele nog volgende, geheel normale wa terstaatswerken worde teruggekeerd tot den proefondervindelijk gebleken besten weg, dien van openbare aanbesteding. Buitengewone omstandigheden en onevenredig groot risico mogen een tijdelijke afwijking daarvan heb ben noodig gemaakt, voor de rest der Zui- derzee-drooglegging liggen deze ook vol gens de verwachtingen der kranige bouwers van den afsluitdijk zelf voor goed achter ons. Gaan Holland Sien. De gunstige ontvangst, die het boekje „Waarom Holland Besoek ten deel viel, is oorzaak dat de Ned. Zuid-Afrikaansche ver- eeniging, toen de voorraad van dit boekje bleek te zijn uitgeput, besloot een nieuw boekje over Holland uit te geven. Het is thans gereed gekomen. Dit boekje „Gaan Holland Sien" (Holland in die hede en verlede) bedoelt in de eerste plaats den Afrikaner aan te sporen om, wan neer hij op reis gaat, niet te verzuimen Ne derland te bezoeken. Het boekje is mooi geillustreerd, doch onze provincie is weer stiefmoederlijk behandeld. Als men Holland wil zien mag toch ook wel eenige aandacht aan onze provincie gewijd worden. Het boekje wijst voorts op de ontwikkeling van Nederland vroeger en op den groei en bloei van Holland in den laatsten tijd. Het ir, daarom een boekje, dat er toe kan bijdra gen om de algemeene kennis omtrent Neder land te vergrooten en belangstelling voor het moderne Nederland te wekken. m. Afrika is het land van de groote rivieren, en is het in het Oosten de Nijl, die tot de allergrootste ter wereld behoort, in het Wes ten zijn het de Senegal en de Niger, en iet wat Zuidelijker de Kongo, die het gebied be- heerschen. Er is een zekere overeenstemming niet te ontkennen in het gebied, althans een gedeelte, van Fransch Soedan en dat van den Kongo. Ook in zooverre, dat het voor het grootste deel de negers zijn, die het bevolken. De negers met al hun goede en kwade eigen schappen. Zij zijn levendig, vlug, spoedig te vermaken zij houden van dans en muziek en hebben die eigenaardige kinderlijke vroolijk- heid, die ook door niets kan worden opge wekt. Maar toegerust met sterke zenuwen en weinig toegankelijk voor het lijden van an deren, zijn ze, wellicht zonder het zelf te we ten, wreed en tiranniek. De Fransche over- heersching in den Soedan heeft, ondanks meer dan een halve eeuw intensiteit, weinig verandering kunnen brengen in de kleeding, gewoonten en voedsel van de negers. Maar reeds in den Soedaneeschen neger heeft het Maud genoot in stilte van wat zij daar zoo op ongezochte wijze van het gezelschapsda metje hoorde. Want, dat die actrive en miss West één en dezelfde persoon waren, daar twijfelde zij niet aan. Zij herinnerde zich nu ook weer, hoe Nan cy zeker in haar zenuwachtigheid over het hooren van den naam van Chatterton een kopje had gebroken maar dat mrs. Hastings eenig vermoeden had, wie zij in werkelijkheid was, dit leek Maud niet waarschijnlijk. Haar theorie luidde, dat miss West nog in Caïro zijnde, natuurlijk van het romantische hu welijk en van den plotselingen dood van den generaal had gehoord, maar, daar zij zeker ook wel had geweten van den afkeer van mrs. Hastings voor het tooneel, had zij dan wel gezorgd de kennismaking uit te stellen tot zij beiden in Engeland waren. D&&r had zij zich toen voorgi-daan als een eenvoudig, onschuldig buitenmeisje en had zoo de be trekking van gezelschapsdame weten te ver krijgen. Toch begreep Maud heel goed, dat het nog niet zoo makkelijk zou zijn, om nicht Annette to overtuigen van het bedrog van het jonge meisje, dat zich dan wel zoo zeer in haar gunst mocht verheugen. Mrs. Hasting bleef langer weg dan dit haar plan was geweestpas in de eerste week kwamen zij op the Abbey terug. (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 5