Wees Slim EEN NIEUW OVERHEMD Fa. T. MANSE-DAMAVE LEER en REPETEER met de pinksterdagen UIT DRAAD EN LUCHT BURGERLIJKE STAND ADVERTENTIEN ENGELSCHE HANDELSTAAL M. F. VAN HIJFTE PRIJSÏ2.50 MET BIJPASSENDE DAS. Voor jongens schitterende Sportkousen, Schillerhemden en Dasjes oord. De „Voorw* ehuwde 17-jarige dochter M. te Alblasserdam vaa ;ht wordt. Op vermoeden eid zijn de grootmoeder nd en de 16-jarige zus gearresteerd. De Joi bedlegerig. ssen ontvreemd.' tanken aan den Potgieter, id zich een vrouw neerge. s in haar nabijheid ziende igen, haalde ze een tweetal schijn, om deze te ledigen, deed alsof hij niets had rschuwde, toen hij de ge. xeeg een politieagent, aatse kwam was de vrouw het gelukte vrij spoedig onderzoek bleek de vrouw, omstig, de offerbussen ge. de Chr. Geref. Kerk. oi als kind aan- bewoner van een villa aan Bilthoven, schrijft aan het ,wee angorakatten, moeder 1 jaar oud), der twee jongen, welke oi worden door de moeder e loemd. al iets bijzonders denk ik, I .dagmorgen thuis je, heeft dat bij zijn moe- .u ziet men hoe de jonge ge haasje gezamenlijk aan Loederkat verzorgd worden. danskampioen- de groote danszaal Magic- I dezer dagen de wedstrijden I kampioenschap gehouden, het blad „Comoedia" an het ministerie van on- I kunsten. Tevens had het van de Fédération Inter en van het Syndicat Na- iurs de Danse, onder voor- mille de Rhyval. idagzitting heeft de Haag- \ntoine C. Kroes met zi rien een nieuwen dans g Néerlandaise. Den he iploma van verdienste met toegekend. den namen dansers uit 10 ampioenschap voor profes- :aan verbonden Grand Prix I rd gewonnen door den heer mej. Norma Cave. rwegongeluk bij 1 het gare de Lyon te Parijs jongeluk plaats gehad. ïotief is tegen een vollen I eden. De locomotief drukte zijwand in. Een half c moesten naar een zieken eden. Twee van hen ver vaar. Twintig licht gewon- leggen van noodverbanden I het ongeluk is waarschijn* I ïinist van de rangeerend* I ïveilig signaal niet gezien dlottige brand, in een woonhuis te Huil, ge morgenuren uitbrak en ele huis in de vlammen op* .en om het leven gekomen, 3 kinderen uit één gezin, lie in het benedengedeelte den, zijn met zware brand* ziekenhuis gebracht. rd vrij gespro» eersten keer sedert twin* door een Engelsche recht* rd ter dood veroordeeld, in gesproken. Het betreft hier Wallace, den 52-jarigen te Liverpool, die onlangs rklaard aan moord op zijn or den rechter alle schuld Wallace was zijn vrouw ie twintig minuten, dat hij rde telefonische boodschap s gelokt. Er was geen enkel vaarom Wallace den moord gd en de politie wist niets Wallace. Van de zijde van sterie was aangevoerd, dat geerde telefonische bood* •zonnen. Er waren nl. md zich met geweld toe* ng had verschaft en geen ■baar waren behalve in de oord had plaats gehad, vonnis werd geveld na een ïhters in raadkamer gedu* ifcen. w vermoord?- aan den uitloop van een ven te Kopenhagen een af* mderbeen, hetwelk bleek te van ongeveer 35—40 jaar M. lang. Men heeft nog lekken welke ongelukkige hebben toebehoord. Wel vrouwen als vermist op* t deze zijn de afmetingen mming. Thans is men be* le riool af te sluiten o» mpen in de hoop op de« i het lijk te vinden om ai* nnen stellen wie de ver* huls. Sinds 1 dJJ c het Europa-Hochhaus WJ ïhof te Berlijn in explolta- ïl wat voeten in de aard iet Mendelssohn het zoov ïinder dan een kleine terlijnsch-Münchensche n* ie het gebouw exploiteer* rijve, 25 autoriteiten, cieele bureaux en instanties moeten worste len en telkens moest de bouw worden stopge- jjet, omdat al die instanties onderling of met de groep overhoop lagen. De bovenste der tien verdiepingen de elfde is de daktuin heeft het Stikstofsyndicaat der I.G. Farben in huur genomen, dat er zün 7C0 man per soneel over 20.000 vierk. meter in verdeelt, pe telefooncentrale voor deze verdiepingen heeft 640 leidingen, waarvan 200 eigen kabels naar Frankrijk, Luxemburg en alle deelen van Duitschland. Hieronder zal een daghotel worden ge opend, het eerste in Duitschland. De vreem deling, die 's morgens in Berlijn aankomt en 's avonds vertrekt behoeft voor verkleeden, ^asschen en rusten geen dure kamer voor 24 uur te nemen, maar heeft voor een paar mark gelegenheid om al zijn wenschen in dit op zicht te bevredigen. Elke der duizend kamers heeft een badkamer, er zijn een zwembad, een gymnastiekzaal, post, een bank, kleerma ker, reisbureau en typistenkamer. De hoofd- hal rez de chaussée onder den glazen koepel zal een eenheidsprijs-warenhuis herbergen. Op volle bezetting zullen niet minder dan 30.000 menschen in het Europa-Hochhaus ■wonen, werken, inkoopen. Dan is het een stad op zichzelf. De liften zullen er 3000 per uur kunnen vervoeren. Het Europa-Hochhaus heeft elf millioen mark gekost, waarvan 4 aan arbeidsloon. De aardbeving in Armenië. Uit Moskou wordt gemeld, dat, terwijl de hulpactie voor het door de aardbeving ge troffen gebied reeds in vollen gang is, zich nog meerdere malen lichte aardschokken hebben voorgedaan, welke weliswaar geen ernstige schade aanrichtten maar onder de bevolking toch een paniek verwekten. In de omgeving van het oude Takew kloos ter, welks architectuur beroemd is, heeft zich een aardkloof gevormd, welke een kilometer lang en 10 c.M. breed is. De woonhuizen, die bij het klooster behooren, zijn alle verwoest. Schandelijk optreden van jeugdige belhamels. Zondag arriveerden in Lanke bij Bernau met een vrachtauto dertig leden van de Berlijnsche vereeniging „Blickstern". Tegen tien uur ver lieten zij het plaatsje en hielden verschillen de auto's aan, die echter aanstonds hun weg ongehinderd konden vervolgen. Een postauto werd door de jongens met steenen gebom bardeerd, waarop de chauffeur vol gas gaf en zich zoodoende in veiligheid kon brengen. Hij waarschuwde de politie, die onmiddellijk met auto's op zoek ging naar de heihamels. Intusschen was een volle autobus van een Berlijnsche reisvereeniging tusschen Lade burg en Lanke door de jongens, die zelfs een ketting over den weg gehangen hadden, aan gehouden. De vlegels bekogelden ook dezen auto met steenen, waardoor de meeste ruiten vernield en verscheidene passagiers gewond werden. De chauffeur en eenige inzittenden trachtten de jeugdige bandieten tot rede te brengen, doch dezen vielen hen aan, wierpen hen op den grond en trapten den chauffeur, zoödat hij uit verschillende wonden bloedend en met zware inwendige kneuzingen en eenige gebroken ribben liggen bleef. Zijn toestand is zorgwekkend. Toen de politie eindelijk ter plaatse kwam namen de „helden" de vlucht. X8 een vette huid ziek? Deze vraag kan slechts onder bepaalde omstandigheden bevestigend beantwoord wor den. Wanneer de huid vet en glimmend wordt na inspannend werk of hij hooge tempera turen, is dat een zeer normaal verschijnsel, al is het voor den betrokkene onaangenaam. Wanneer de huid echter vet is zonder be paalde aanleiding en wanneer zich bovendien nog andere afwijkingen voordoen, zooals het afschilferen der huid of een roode verkleu ring, dan heeft men vermoedelijk met een huidziekte te doen. De vetlaag ziet er dan ook olieachtig en gewoonlijk gelig uit. Ge woonlijk breidt de ziekte zich na korten tijd ook uit tot de hoofdhuid, waarom het raad zaam is, zoo spoedig mogelijk een arts te raadplegen. Er worden vele middeltjes ver kocht om zelf te gebruiken, doch gewoonlijk bereikt men er niet mee, wat beloofd wordt, en de raad van een arts blijft altijd de beste waarborg tegen verkeerde behandeling en nuttelooze uitgaven. De eerste rooker In Euro pa. Het blijkt dat de eerste tabaksrooker, in Europa, zekere Rodrigo de Jerez is ge weest, een gezel van Christoffel Columbus. Hij had, omstreeks 1492, een voorraad ta baksbladeren uit Amerika medegebracht. Toen zijn vrouw hem zag rook uitblazen, uit mond en neus, meende zij dat haar man van den duivel was bezeten en klaagde hem aan bij Torquemada, die hem deed opsluiten. De arme man bleef tien jaren lang in de gevan genis. Dat belette niet dat het gebruik van tabak doordrong in Europa. De geboortestad van Rodrigo, Ayamonte, gaf den naam van den martelaar aan een straat. Nu heeft de Spaan- sche tabakscommissie besloten een gedenk plaat te hechten aan de woning van den eer sten Europeesche rooker. „Wij zijn intellectueele tegenstellingen 1" „Hoe meen je dat „Wel, ik ben intellectueel en jijjij bent het niet TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. (C.B.) Voortgezet wordt de behandeling der drankwet. Het amende ment Suring (percentage alcohol te vermel den op de flesschen met zwak alcoholischen drank verkocht in winkels zonder verlof), wordt aangenomen met 46 tegen 20 stemmen. Het amendement Van Hellenberg Hubar (vergunning kan worden overgeschreven op een der kinderen) wordt aangenomen met 35 tegen 34 stemmen. De heer Boon licht een amendement toe, dat beoogt het werk van den Volksbond tegen drankmisbruik niet te belemmeren. De heer Oud verdedigt een amendement om meer waarborgen te scheppen bij de ver laging van het maximum voor de verloven. DE DRANKWET. 's-GRAVENHAGE. (CH.) Ingediend is een acte-nota van wijziging op het wetsontwerp, houdende bepalingen tot regeling van den kleinhandel in alcoholhoudenden drank. Deze wijziging strekt om te voorkomen dat overtre ders van de geldende wet met een schoone lei onder de nieuwe wet beginnen. Aanvankelijk werd daarin geen bezwaar gezien, maar nader verkregen inlichtingen toonen aan dat dit den strijd tegen sommige hardnekkige wetsontduikers te veel zou be moeilijken. UIT EEN KRANKZINNIGENGESTICHT ONTVLUCHT. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) In een buiten gewoon Politieblad verzoekt de officier van justitie te Alkmaar opsporing, aanhouding en overbrenging naar het R. Kath. krankzinni gengesticht „St. Willibrordus" te Heilo van C. Erkelens, die daaruit is ontvlucht. Signa lement lengte 1.64 M., donker bruin haar met scheiding gekamd, heeft een dun snor retje, droeg bij ontvluchting een donkerbruin Manchester werkpak en lage riemschoenen, heeft familie in Nijmegen, Wageningen en Rotterdam. Het is niet onmogelijk, dat hij zich daar in de buurt bevindt. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. (Onder voorbehoud). Trekking van 21 Mei 1931. 5e Klasse 4e Lijst. 1000 No. 1763 400 No. 902 7508 17822 200 No. 1415 1903 6872 100 No.7570 7884 15727 20431 BRIAND ZAL ONTSLAG NEMEN ALb MINISTER. PARIJS. (V. D.) Briand had gisteren een langdurig telefonisch onderhoud met minis ter-president Laval. In welingelichte kringen neemt men aan dat Briand reeds morgen avond te Parijs zal arriveeren. Dinsdag a.s. wordt een ministerraad gehouden, waarin de minister van buitenlandsche zaken vermoe delijk opnieuw een ontslagaanvrage zal in dienen. Alsdan staat vast dat Laval tot 14 Juni ad interim het ministerie van buiten landsche zaken zal waarnemen en dan bij de aanvaarding van het minister-president schap het ontslag indienen. Doumer zal ech ter Laval opnieuw met de kabinetsformatie belasten en algemeen neemt men aan dat het kabinet dan hetzelfde zal zijn. Wie dan echter de portefeuille van Briand zal krijgen, staat nog niet vast. Men noemt echter in den laatsten tijd Tardieu. Ook de naam van Paul Boncour wordt genoemd. Deze geruchten schijnen echter zeer voorbarig. Tardieu wil zijn eigen portefeuille behouden, zoodat men thans meer en meer aanneemt, dat de on derstaatssecretaris op het Quai d'Orsay Bri and zal opvolgen. Men hoopt echter nog steeds dat Briand van zijn plan afgebracht zal worden en men gelooft hierin nog wel te kunnen slagen. VERGADERING VAN DEN VOLKENBOND GENEVE. (V. D.) Na de mededeeling van Henderson dat hij het voorzitterschap van de internationale ontwapeningsconferentie zal aanvaarden, kwam aan de orde het pro bleem van de ratificatie der conventies, die onder de auspiciën van den Volkenbond zijn tot stand gekomen. Algemeen werd uitdruk king gegeven aan den wensch dat de ratifi caties voortaan minder lang op zich zouden laten wachten. Henderson deelde mede, dat Engeland, Australië en Nieuw-Zeeland had den besloten toe te treden tot de generale acte inzake de vreedzame bijlegging door arbitrage van alle internationale conflicten, die zich zouden kunnen voordoen. Hij noem de deze bepaling een der voornaamste hoek- steenen in den muur, die tegen het oorlogs gevaar kan worden opgeworpen. Namens de Fransche regeering deelde Bri and in een korte verklaring mede dat de Ka mer en Senaat eveneens tot ratificatie had den besloten en dat de ratificatie-oorkonde den secretaris-generaal van den Volkenbond, sir Eric Drummond, ter hand zou worden gesteld. De Italiaansche minister van buitenland sche zaken, Grandi, wees er op dat de Itali aansche Kamer haar goedkeuring aan de generale acte reeds had verleend, terwijl de ratificatie in den Senaat reeds was aanhan gig gemaakt. De generale acte had direct de instemming van deze parlementaire leden en de Italiaansche minister hoopte de oorkonde spoedig te kunnen overhandigen. Op de komende ontwapeningsconferentie zullen de regeeringen den ernstigen wil tot vrede van de volkeren, die zij vertegenwoor digen, tot uiting moeten brengen. DIAMANTDIEFSTAL. LONDEN. (V. D.) Uit Springbok in de Kaapprovincie wordt gemeld dat in de dia mantwereld van Zuid-Afrika groote sensatie is gewekt door een diefstal uit het postkan toor van Bitterfontein, waar een pakket met diamanten ter waarde van 50 60.000 pond sterling werd gestolen. INTERNATIONALE ONTWAPENINGS CONFERENTIE. GENEVE. (V.D.) Bij den aanvang van de vergadering van hedenmorgen van den Vol kenbondsraad deelde Henderson mede dat de Britsche minister-president, Mac Donald, hem telegrafisch had gema.chtigd het voor zitterschap van de in Februari 1931 te Ge- nève te houden Internationale Ontwape- nings-Conferentie te aanvaarden. DE VLOOTBESPREKINGEN. PARIJS. (V.D.) In politieke kringen te Parijs hecht men algemeen groote waarde aan het onderhoud tusschen Briand en Grandi, dat gisteren in Genève plaats vond. Naar verluidt zou de Vlootkwestie slechts kort en in het kader der geheele Fransch Italiaansche politiek ter sprake zijn gekomen, doch niettemin zal er hoop bestaan op spoedige hervatting der onderhandelingen. DE STAKING IN NOORD-FRANKRIJK. PARIJS. (V.D.) Het aantal stakers in het textielgebied van Noord-Frankrijk is in den loop van gisteren tot over de 113.000 geste gen. Op verscheidene plaatsen kwam het tot botsingen bij het naar de fabriek brengen en naar huis gaan van werkwilligen. Nergens deden zich echter ernstige incidenten voor. De socialistische vakbonden hebben minis ter-president Laval verzocht als bemiddelaar te willen optreden tusschen arbeiders en werkgevers. OVERVAL OP EEN MISSIESTATION IN CHINA. LONDEN. (V.D.) Uit Peking wordt gemeld dat Chineesche bandieten een katholiek missiestation in de provincie Hoepel hebben overvallen en den bisschop en 4 Italiaansche priesters hebben ontvoerd. Bij den overval werden 3 Chineesche katholieke priesters ge dood. BRAND IN EEN BENZINE- EN OLIE OPSLAGPLAATS. KATTOWITZ(V.D.) Hedenmorgen tegen 3 uur ontstond, waarschijnlijk tengevolge van zelfontbranding, brand in de groote benzine en olieopslagplaats van de firma Schwie- lewski te Kattowitz. Hoewel de brandweer met bijna al haar materiaal uitrukte, was de olieopslagplaats niet meer te redden. Bij het ontploffen van 2 vaten benzine werden twee brandweerlieden van een dak geslingerd en zwaar gewond. Bovendien liepen 40 personen voor het grootste deel brandweerlieden, ern stige brandwonden op, tengevolge van het wegspuiten van brandende benzine. De scha de bedraagt meer dan 100.000 zloty en wordt gedeeltelijk door verzekering gedekt. BLOEDIGE BOTSINGEN. KATTOWITZ. (V.D.) Omtrent bloedige botsingen tijdens de staking in het Krakauer kolendisfcrict te Jaworzno wordt nog bekend, dat gisteren een groote protestdemonstratie tegen de gebeurtenissen van Dinsdag is ge houden. Aan deze demonstratie namen ook deel de Wojwode van Krakau en de land raad van Chornow. De Wojwode deelde mede dat de bekendmaking van de mijndirectie, die de directe aanleiding tot de bloedige on lusten was, werd ingetrokken en dat de mijn- inspecteur, die de mededeeling over de nieu we arbeidsvoorwaarden liet publiceeren, uit zijn ambt was ontheven. De teraardebestelling der slachtoffers vindt heden plaats. Alle mijnwerkers in de mijnen uit de omgeving zullen er bij tegenwoordig zijn. Morgen zal het werk weer in vollen gang hervat worden. RUSSISCHE PETROLEUM. MADRID. (V. D.) Het dagblad „El Sol" bevat het bericht dat de Spaansche regeering een overeenkomst heeft getroffen met de sovjet-regeering, waarbij de Spaansche regee ring groote hoeveelheden petroleum van de sovjet-regeering betrekt, tegen een prijs, die 28 lager is dan de prijzen waartegen de andere petroleum-maatschappljen offerte hebben gemaakt. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam, 21 Mei, 3 uur. De onzekere stemming in Wallstreet, die lijdt tot een verdere afbrokkeling van het koerspeil aldaar, is weinig geschikt om het Nederlandsch publiek in de markt te halen, zoodat voor de heden plaats gehad hebbende liquidaties slechts op lager peil koopers wa ren te vinden, vooral ook omdat uit Berlijn berichten waren binnen gekomen, melding makende van een zwakke tendenz en boven dien de hernieuwde daling van Philips een slechten indruk maakten. De uitvoer van radio-artikelen en gloeilampen is in April belangrijk lager geweest dan in Maart, hoe wel het moeilijk te beoordeelen is hoe dit voor Philips in nadeeligen zin moet worden uitgelegd, reageerde de Beurs hierop en daal de het fonds beneden 140. Aku's werden eenige punten beneden gisteren afgedaan. Unie Levers openden prijshoudend, maar lie pen later een 6-tal punten achteruit. De overige soorten golden lager. In Oliewaarden vonden eenige omzetten plaats in Koninklij ken, die een kleinigheid beneden de vorige pryzen begonnen en in het verder verloop nog eenige punten moesten afstaan. De bui tenlandsche soorten verkeerden in reactie. Rubberaandeelen waren prijshoudend. Waar schijnlijk was er nog materiaal beschikbaar uit.de gisteren gememoreerde verkooporders. Suikerwaarden golden lager in verband met de verdere reactie der suikerprijzen. Tabak ken waren prijshoudend. Minwaarden had den een kalm verloop. Alg. Exploraties waren vast, Amerikaansche fondsen waren onregel matig en stil. Prolongatie V/4 MARKTBERICHTEN Vlissingen, 21 Mei 1931. Nieuwe aardappelen 35—36 ct.poters 26— 30 ct.uien 2 ct.spinazie 3—13 ct.poste lein 12—23 ct.moskrul 1617 ct.bruine boonen 3—10 ct.asperges I 56—62 ct.as perges II 41 ct.asperges m 26 ct., alles per K.G.bloemkool 8—26 ct.sla 1—4J/2 ct., beiden per stukradijs y21 ct.selderie 8—9 ct.prei 5 ct.peen 13—18 ct.rabarber 2/231/2 ct.seringen 36/2 ct.tulpen 19 21 ct.vioolplanten 2—3'/2 ct., alles per bos kervel 12—15 ct.peterselie 4—9 ct.zuring 68 ct., alles per mandjeaardbeien 19—37 ct. per doosje. Middelburg, 21 Mei 1931. Op de graanmarkt werd wegens geringen aanvoer geen noteering opgemaakt. Boter 0.72 »/2 per 5 ons. Kipeieren 3.80 per 100 stuks. Eendeieren 4 per 100 stuks. Ganzeneieren 11 per 100 stuks. Kalkoeneieren 7 per 100 stuks.1 Aangevoerd door de handelaren Boter 0.671/2 Per 5 ons. Kipeieren 3.30 per 100 stuks. Eendeieren 3.50 per 100 stuks. Ganzeneieren 8 per 100 stuks. Kalkoeneieren 6 per 100 stuks, particuliere prijs Boter 0.80 per 5 ons. Kipeieren 4.50 per 100 stuks. Poelje-eieren 3.50 per 100 stuks. Eendeieren 4.50 per 100 stuks. Amsterdam, 21 Mei 1931. Aardappelmarkt. Prijzen Malto's Prins 26—27 ct. per K.G. Overige prijzen onveranderd. Aanvoer 2 la dingen, 940 H.L. VLISSINGEN van 13—21 Mei 1931. ondertrouwd: J. Spuü, 26 j. en C. van Schijndel, 19 J. H. Bok, 21 j. en M. Verhulst, 21 j. H. Jas- perse, 29 j. en D. Foppe, 26 j. getrouwd: K. I. van der Meulen, 28 j. en M. P. Bou- cherie, 24 j. J. P. C. Bakker, 27 J. en J. van Boven, 22 J. L. Cal jouw, 23 J. en W. P. de Wijze, 18 j. BEVALLEN: E. L. A. M. Braat, geb. Muijten, z. H. C. Bakker, geb. Louwerse, z. J. Hendriks, geb. Bakker, z. A. M. van Bruggen, geb. Sloot- mans, d. K. L. van Oostveen, geb. Murk, d. A. F. Janssen, geb. Peters, d. M. V. E. Peters, geb. Vercammen, z. G. Zeljle- maker, geb. Buis, d. G. Bomer, geb. Mes- ker, z. L. B. M. van der Linden, geb. As- peslagh, z. OVERLEDEN: I. A. Venema, 48 j., man van M. de Doel- der. H. C. Louwerse, 24 j., vrouw van A. W. Bakker. J. Goetheer, 69 j., man van M. A. E. Rekkers. J. van Eenennaam, z. 3 j. MIDDELBURG. ONDERTROUWD: J. A. Dourlein, 27 j. en F. A. de Pagter, 27 j. BEVALLEN; J. C. WalthuisAndriesse, d. GOES ondertrouwd; W. de Bruijn, 31 j. en J. C. M. Dletvorst, 25 j. M. Bruggeman, 29 j. en e. Bliek, 23 j. e. Maas, 27 j. en e. van der Weele, 23 j. J. de Leeuw, 27 j. en P. Bliek, 26 J. getrouwd: P. J. M. Verbeeke, 19 j. en M. e. van der Loo, 20 j. bevallen: M. van Hese, geb. van Bremen, z. J. J. Ceene, geb. de Nooijer, d. M. J. de Jonge, geb. Hengstmangers, z. C. van der Bliek, geb. Does, d. g. Koelewijn, g«?b. Koele- wijn, d. overleden: P. a. H. Pieterman, 61 j. Getrouwd t J. P. HOUTERMAN. Luitenant ter Zee 2e Klasse en E. S. T. KAAN. De Heer en Mevr. HOUTER MAN—Kaan zeggen, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, vóór en bij hun huwelijk ondervonden. Middelburg, 21 Mei 1931. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder MARIA SUZANNA VAN DE SANDE, Weduwe van P. I™ VAN OVERBEEKE, 'n den ouderdom van ruim 73 jaren. Uit aller naam, A. I. P. VAN OVERBEEKE. Vlissingen, 20 Mei 1931. Glacisstraat 117. Hiermede berichten wij het overlijden van onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mevrouw JACOBA FREDER1KA JOHANNA VON STEIN, Wed. van den Heer L. Ch. h. Worrell, in den ouderdom van 65 jaar. Uit aller naam, E. K. VON STEIN. Vlissingen, 20 Mei 1931. Walstraat 82. Verzoeke van rouwbezoek verschoond te blijven. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blij ken van belangstelling, ontvangen tijdens de ziekteen het overlijden, van onzen lieven Man en Vader I. A. VENEMA In het bijzonder een woord van dank aan Doktoren, Directrice en verplegend personeel van het Gasthuis. Wed. A. VENEMA. J. P. C. ZI]TA-Venema C. L. ZIJTA. ABONNEERT U OP DIT BLAD en bestudeer voor uw examen nog Uitgebreide vocabulaire en idiomatische bijzonderheden der door niiiiiiiiniiniiuiiniiiiiiiiiiiiiiiniiiiiininiimtiiiiuiiiiHt Verkrijgbaar bij de Ultgeefeter FIRMA F, VAN DE VELDE Jr. Walstraat 58-00 Vlissingen DRAAGT IEDER HEER MF" Een paar nieuwe zijden of fll d'écosse SokkenI n Welnu dit alles vindt U nergens II in zoo'n groote keuze als bij ons Vraagt de onverschletbare das van1.40 De onkreukbare das van2.10 Verder schitterende zuiver Zijden dassen van 1.39, 1.75 Al onze Overhemden zijn gegarandeerd kleurecht en hebben een prima pasvorm. Bij aankoop van 2 Overhemden ontvangtU een extra korting van 5% ZIE ETALAGEI ZIE ETALAGE!

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 3