1000 500 300 25 ff. de Helt DINSDAG 28 APRIL, EERSTE BLAD No.99 Jaargang 1931 ililgiri: Firm F. OUDE VELDE Ir., Ifilslriii 58-6D, Tliniqu. Iilil. ID. Piilritiniq 66287 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen GEMEENTEBESTUUR Stads- en Pro vincienieu ws ©IMt ©t» He Jen nieuwe I ëlalage! Fa. HOLLAERS-ÏERBERKT SPORT BUITENLAND n E.P. S.P. E.S. ïsformatoren P.O. S.l. S.2. ruik van schake- jk worden verme- iuurste constructie l slecht of los con- geluiden of onsta- verscheidenheid in men daarvan reeds druktrekschake- harnierschakelaars, l. aanscli verzinsel len lijst geschrapt gebruikt. De klink dat door het in- deelen bestaande ten gesloten en ge- uitsluitend gebruikt nemen in den waarbij dan de of afgezet werd. vonken deden de contacten spoedig het contact twtffel- charnier-schakelaar wegens het veel ikelaar is de druk- el is zeer goedkoop Hier worden twee hij dus slechts te kortsluitschakelaar ig. Hetzelfde geldt aarvan de construe- omschakeling is de eld. Deze zijn in den en zelfs nog meer an dezen schakelaar eten óf met de lin- ircontacten worden noet men liefst zoo lars gebruiken. Voor e druk-trek- of kip- Voor regeling eidraden worden va- bruikt. De bedoeling Liet regelen van de idiolamp, om te voor- 1 een te hooge span- raden der moderne op de volle 4-Volts- gpunt bezien is dus de et meer noodzakelijk, dat juist die radio- ensduur hebben, wel- anning te verduren in volgeladen toestand ïen ontladen toestand gloeidraad-weerstand spanning, die in vol- e lamp iets te hoog is, •RICHT And 767.0 te La Coruna. id 748.2 te Den Helder, avond van 28 April Toord-Westelijke wind, waarschijnlijk nog aanvankelijk iets kou- \RTLIJNEN 15 April te Antw. r.) 24 April v. Algiers April Gibraltar ril te Havana. April van Las Palmas pril te Batavia v. Amst. p. 25 April Kaap del p. 25 April Dover •il v. Batavia n. Rott. nde" (uitr.) p. 25 April Batavia van Rott. April van Port Soedan 3 April van oHngkong 25 April te Mombassa 25 April van Antw. ipril te Genua April v. Boulogne April van Genua van New-York n. Rott. 5 April te Walvischbaai iNDA ermakelükheden, ingen, enz. - Concert, Vereeniging ,1e muziek, Grand Hotel TE VLISSNGEN ril 10.20 22.43 11.14 23.28 12.01 r Auto's, Fletsert lertulgen. April uur 28 7.48 w 29 7.49 n 30 7.51 VLISSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoorVIissingen en de gemeenten op Walcheren ƒ2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels 1.25; iedere regel meer 25 cent.Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel.Kleine advertenties betreffende Huur enVerhuu'r.Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingen en-Aanvragen van 1—5 regels 75 ct., iedere regel meer 15 ct. De abonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van e'en duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGING „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" Dit nummer bestaat uit 2 bladen kostelooze inenting tegen pokken. Burgemeester en Wethouders van Vlissin gen, brengen ter openbare kennis dat op Donderdag 30 April a.s. des namid dags van 2 tot 3 uur in het Gasthuis gele genheid bestaat tot kostelooze inenting en berinenting tegen de pokken. Men wordt verzocht alsdan het trouwboekje mede te brengen. Vlissingen, 28 April 1931. Burg. en Weth. voornoemd, VAN WOELDEREN. De Secretaris, F. BISSCHOP. vlissingen, 28 april. Centraal Genootschap voor Kinder herstel lings- en Vacantiekolonies. De afdeeling Vlissingen van bovengenoem de vereeniging hield gisterenavond haar jaar vergadering in het Concertgebouw. Nadat de voorzitter, de heer P. F. Auer, de aanwezigen welkom had geheeten, werden de notulen der vorige jaarvergadering gelezen, Ien bracht de secretaris, de heer H. B. J. Knoop het jaarverslag uit, waaraan wij het I volgende ontleenen In den loop van het jaar 1930 werden door I de afdeeling Vlissingen ter verpleging uitge zonden 36 kinderen, waarvan 20 in langdu rige verpleging in het Boschhuis te Nun speet met in totaal 1379 verpleegdagen en 16 in het Rivierhuis te Steeg, voor winterver- pieging, met in totaal 972 verpleegdagen. In het geheel bedroeg het aantal verpleegdagen dier 36 kinderen dus 2351, waarvan het ge wicht bij sommigen toenam met 5 KG., doch i doorsnede 1.8 KG. In het laatst van 1930 was er nog een groep kinderen, die voor uitzending in aan merking waren gekomen en waarvoor plaats het Boschhuis reeds was gereserveerd, doch door de heerschende diphterie in het Bosch huis te Nunspeet, waarom het eenigen tijd werd, moest de uitzending van de kinderen worden uitgesteld tot het begin van 1931. Door de gemeente werd in 1930 weder een subsidie verleend van 3000. Het aantal le den, dat op 1 Januari 1930 154 bedroeg, ver minderde met 11 door bedanken en vertrek uit de gemeente, terwijl 2 nieuwe leden wer- Ingeschreven, zoodat op 81 December het aantal leden 145 bedroeg, waarvan aan contributie werd ontvangen 172.75 of 12.50 minder dan in 1929. Het verslag werd goedgekeurd. Blijkens het verslag van de penningmeeste- êsse. mej. C. Lagaaij, over 1930, bedroegen de ontvangsten in dat jaar in totaal 3910.86, om. subsidie der gemeente 3000, contributie 172.75, bijdrage van ouders 498.48, extra ?Üt van een der ouders 5, bijdrage „Vil- landry" te Utrecht 217. De uitgaven beliepen in totaal 3395.08, w.o. aan verpleeggelden 2982.50, reis- en verblijfkosten voor de kinderen en geleidster haar en van Nunspeet en de Steeg 364.32, vergoeding aan de ouders voor het aanschaf ten van kleeren voor één kind dat ter ver- Pleging moest worden uitgezonden 10.93, 'hZ'j alzoo minder uitgegeven als ontvan- en 515.78. Het groot batig saldo is een gevolg van het hiet uitzenden van de groep kinderen, waar voor de gelden waren gereserveerd, zooals bo- Vengezegd, omdat het Boschhuis te Nunspeet bloten was. Door een der aanwezigen werd medege ld, dat de boeken van de penningmeeste- in de beste orde waren bevonden, waar_ na de voorzitter mej. Lagaaij dank bracht voor haar gehouden financieel beheer. 06 begrooting voor 1931 werd vastgesteld ontvang en uitgaaf op een bedrag van in 1 *170, waaronder een post voor onvoorzien van 132.50. Be5loten werd nog een bijdrage uit de kas Seven voor de huldiging van den heer Th. J1, Ketelaar, die dezer dagen het feit her- enkt dat hij 25 jaar lid van het hoofdbe- *uur der vereeniging is. werd de vergadering gesloten. De Belgische loodsdiensten op de Schelde. De Belgische stoom- of motorloodsbooten zullen in het vervolg volgens de Antwerp- sche „Nieuwe Gazet" de hierna vermelde posten bezetten om loodsen te verschaffen aan de schepen die de Schelde opvaren ter bestemming van een Belgische haven (Ant werpen, Gent en nabijgelegen Belgische ha vens) a. voor de schepen die langs het vaarwater van de Wielingen binnenvaren 1. een vliegende post tusschen het lichtschip „Wandelaar" en het Engelsch Kanaal2. een vaste post nabij het lichtschip „West Hin der" 3. een post tusschen de „West Hinder" en de „Wandelaar" 4. een post nabij de „Wandelaar" b. voor schepen die langs de vaarwaters van het Oostgat en den Deurlo binnenvaren 5. een post nabij of buiten de Middensteenbankboei. De post sub. 3 kan ook loodsen aanschaffen voor de haven Oostende en de post sub. 4, loodsen voor de haven Zee- brugge. Het afhalen der loodsen van de buitenva- rende schepen wordt verzekerd a. in het vaarwater der Wielingen door de boot krui sende nabij de „Wandelaar" b. in het vaar water van het Oostgat door een boot liggen de tusschen de uiterton van het Oostgat en die van Middensteenbank. N.B. De aan hun gele schouw met zwar ten rand herkenbare Belgische loodsbooten, voeren als kenteeken de natievlag aan den vlaggestok en, wanneer ze loodsdienst uitoefe nen, in top van den voormast, een roede vlag met, in het wit, het nummer van de boot. Deze vlag zal. vanaf 1 Juni 1931, door een roode vlag met witte letter P vervangen wor den. Des nachts zijn zij te herkennen aan de bijzondere lichten onder een toplicht en een of meer tijdelijke „flare up" lichten met tus- schenpoozen. GOES. Zondagmiddag even na 12 uur ontdekten voorbijgangers brand in de 'étage boven den kruidenierswinkel van den heer P. Tilroe in de Ganzepoortstraat te Goes. Deze etage wordt hoofdzakelijk als magazijn gebruikt. Het vuur vond gretig voedsel in de opgesta pelde voorraden, in kisten, zakken enz. De brandweer bestreed het vuur aan de vóór- en achterzijde van het perceel en wist den brand tot de eerste etage te beperken. Beneden in den winkel is echter alles door het water waardeloos geworden. Ook een aangrenzend pand, een garage met bovenwoning liep brand- en waterschade op. De oorzaak is on bekend. Verzekering dekt de schade. BRESKENS. Naar wij vernemen heeft wethouder Woit- tiez wegens familieomstandigheden zijn func tie van waarnemend .burgemeester neerge legd. Gisterenmiddag maakte een Engelsch sportvliegtuig, komende van Croydon met bestemming naar Vlissingen een tusschen- landing in deze gemeente. KERK- EN SCHO0LNIEUWS Ger. Kerkenv Bedankt voor het beroep naar Goes door ds. H. Knoop te RotterdamDelfs- haven. Afscheid en intrede. Zondagmiddag nam ds. Van Kooten af scheid van de Ned. Herv. gemeente te Hein- kenszand, met een predikatie over Psalm 71 12. Na de predikatie werden verschillende RECHTSZAKEN Kantongerecht te Middelburg. In de zitting van 22 April zijn veroordeeld wegens met een rijwiel buiten noodzaak de linker zijde van den weg houden C. H. te Middel burg, 3 b. s. 3 d. h.J. A. C. te Koudekerke ('t Zand) 1 b. s. 1 d. h.met een motor rijtuig rijden zonder platen waarop zijn aan gegeven fabriek, fabrieksnummer enz.L. M. te Borssele en P. D. te 's-Heerenhoek, ieder 1 b. s. 1 d. h. met een motorrijtuig rijden zonder rood achterlicht en zonder behoorlijk zichtbaar nummer met letter A. v. d. B. te Vlissingen 3 b. s. 3 d. h.openbare dron kenschap Fe. A. H„ huisvrouw J. G. A. K., Vlissingen 15 b. s. 15 d. h.idem bij herha ling W. D„ O.- en W-Souburg 20 b. s. 10 d. h.een dier noodeloos arbeid doen ver richten op pijnlijke wijze (na gedaan ver zet) J. G. te Oostkapelle, niet ontvankelijk verklaard in zijn verzetals bestuurder van een motorrijtuig niet op eerste vordering het nummerbewijs vertoonen C. D. te Goes f 5 b. s. 5 d. h.overtreding jachtwetC. V. te Vrouwepolder 25 b. s. 10 d. h.. verbeurd verklaring van het niet in beslag genomen geweer of 25 b. s. 10 d-h.W. D. te Vrou wepolder en S. D. te Serooskerke, ieder 10 b. s. 10 d. h., verbeurdverklaring der niet in beslag genomen geweren of 50 b. s. 10 d. h. voor ieder W. D. te Vrouwepolder 100 b. s. 25 d.h., verbeurdverklaring of 50 b. s. 12 d. h.S. D. te Serooskerke, vrijspraak J. P. te Oost- en West-Souburg 5 b. s. 5 d.h., verbeurdverklaring of 0.50 b. s. 1 d. h. overtreding IJkwetJ. M. te Arnemuiden f 3 b. s. 3 d. h„ verbeurdverklaring van het gewichtin de gemeente Middelburg zonder 1-Meifeest SJJ.A.P. Evenals vorige jaren zal de afdeeling Vlis singen der S.D.A.P. in samenwerking met den Vlissingschen Bestuurdersbond op 1 Mei het feest van den arbeid, vieren. Zooals de in dit nummer voorkomende advertentie reeds ver kondigt wordt des morgens een wandeltocht naar Souburg georganiseerd, waartoe men om 9 uur verzamelt op het Betje Wolffplein. Ook de leden te Middelburg organiseeren een tocht naar Souburg, zoodat beide groepen zich op West-Souburg zullen combineeren. Te halfvijf vindt een kinderfeest plaats in de groote zaal van „de Oude Vriendschap", waarin o.a. medewerking zal worden ver leend door een goochelaar en de zangklasse van „de Volksstem". Alle schoolgaande kin deren der leden van bovengenoemde corpo raties hebben hier vrijen toegang. Er zullen eenige versnaperingen aan de kleine feest gangers worden uitgedeeld. Des avonds vindt de groote feestvergade- ring in het Concertgebouw plaats, waarin het woord gevoerd zal worden door den heer W. H. Vliegen, een zoon van het bekende soc.-dem. Tweede Kamerlid. De avond zal verder worden opgeluisterd door zang van „de Volksstem", dansen der A.J.C., terwijl de afdeeling van den Arbeiders Sportbond voor het eerst in het openbaar eenige oefeningen ten beste zal geven. De S.D.A.P. Vrouwen club zal een tableau verzorgen. Het goed verzorgde programma belooft wel eenige nuttige en aangename uurtjes te brengen. Waterschappen. Bij Kon. besluit is benoemd in de provin cie Zeeland tot plaatsvervanger van den dijkgraaf van den Tweeden Bathpolder P. Nieuwenhuyse te Krabbendijke. SOUBURG. Door de anti-rev. kiesvereeniging alhier werden de volgende candidaten voor den ge meenteraad gesteld J. Suurmond Pz.(aftr.), 2. M. Lorier (aftr.), 3. Jan Bezuijen, 4. A. J. Arendse, 5. M. A. van de Putte, 6. J. Suur mond Jacz., 7. J. Janse Jz. Van den heer A. Melis, wethouder, was be richt ingekomen, dat hij niet meer voor een candidatuur in aanmerking wilde komen. BIGGEKERKE. De Chr. Besturenbond te Middelburg heeft wederom een adres gericht tot den raad van Biggekerke, met verzoek, de gemeente te doen toetreden tot de regeling, vervat in het Werkloosheidsbesluit 1917. KOUDEKERKE. Burg. en Weth. van Koudekerke hebben de stemming van de verkiezing van leden van den gemeenteraad, die aanvankelijk bepaald was op 22 Juni, nader vastgesteld op Woens dag 17 Juni. toespraken gehouden. De scheidende leer aar werd toegesproken door ouderling Almekin- ders namens de gemeente en door ds. Van Oeveren van Nisse, terwijl hem werd toege zongen Palm 1214. Zondagmorgen werd bij de Ned. Herv. ge meente te Ierseke ds. K. Engelsma door ds. Peetersen van De Meern in zijn dienstwerk ingeleid met een predikatie over 2 Cor. 5 :20. Des middags deed ds. Engelsma zijn intre de met een predikatie over Hebreeën 3 15. Woorden van welkom werden gesproken namens de gemeente door ^ouderling Hon- ders, namens den ring door dr. J. D. Schmidt van Kapelle en namens Burg. en Weth. door burgemeester Gunning. Zondagmiddag nam ds. P. van Strien af scheid van de Geref. Kerk te Veere met een predikatie over Handelingen 20 32. Na de gebruikelijke toespraken werd de scheidende leeraar toegesproken door ouder ling W. de Wolf namens kerkeraad en ge meente en door ds. Koning, namens de clas sis Middelburg en werd hem toegezongen Psalm 121 4. Ds. J. B. Netelenbos. Ds. J. B. Netelenbos, laatstelijk Herv. pre dikant te Roermond, is Zondag te Groenlo bevestigd als predikant door ds. E. Reeser uit Winterswijk, met een predicatie over 1 Cor. 4 vers 1. Zondagmiddag heeft ds. Netelen bos zijn intrede gedaan, sprekende over Joh. 17 vers. 3. Er was veel belangstelling. Oudste dienstdoende predikant. Wegens het emeritaat der beide oudste dienstdiende predikanten in ons land, ds. J. Barbas te Schaarsbergen en ds. P. C. van Oosterzee te Ooy c.a., wordt nu de oudste dienstdoende predikant dr. P. G. Datema, Ned. Herv. predikant te Delfshaven, die 11 Juli 1875 predikant werd en twee dienstjaren minder heeft dan beide eerstgenoemden. Ger. Gem. Bedankt voor Grand Rapids (Ver. Staten) ds. W. C. Lamain te Leiden. Schoolraad voor scholen met den Bijbel district Zeeland. Vrijdag 8 Mei zal te Goes in het Schutters hof de jaarvergadering gehouden worden van de besturen en het onderwijzend perso neel van de bij den Schoolraad aangesloten scholen met den Bijbel in Zeeland, welke vergadering ook toegankelijk is voor alle be langstellenden in het christelijk onderwijs. In de voormiddagvergadering zal na af doening der huishoudelijke zaken mr. P. A. Schwartz te Rilland-Bath spreken over „Het rapport Rutgers". In de middagvergadering houdt de heer G. Meima, directeur van de kweekschool met den Bijbel te Groningen een rede <jver „Tact". vergunning venten J. Th. de J., Schevenin- gen en F. W. P., gedom. te Gouda, ieder f 3 b. s. 3 d. h.in de gemeente Vlissingen, zon der vergunning van Burg. en Weth. venten I. A. F., gedom. te Breskens 3 b. s. 3 d. h. te Vlissingen met een rijwiel op openbaar terrein rijden op een verhard wandelpad A. W. L. te Vlissingen 5 b. s. 5 d. h. Ontduiking van suiker-accijns. Het Gerechtshof te 's-Gravenhage heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen drie schippers, een expediteur, een koopman en een chocoladefabrikant, die betrokken zijn geweest bij de suikerfraudezaak, welke reeds voor dit Hof heeft gediend. Het betreft hier het ongedekt vervoer en den opslag van een groote hoeveelheid balen witgemaakte, ruwe Belgische beetwortelsuiker, welke door de schippers met de schepen „Neerlandia II, „Julia" en „Adma" werden vervoerd. Het Hof veroordeelde de schippers resp. tot betaling van vier geldboeten elk van hon derd gulden, van 28 geldboeten elk van 25, en van 37 geldboeten elk van 100, met de bepaling, dat deze boeten kunnen worden vervangen door hechtenis resp. van vier da gen en van een dag. De expediteur werd veroordeeld tot beta ling van tien geldboeten a 300 negen geldboeten a 3000 en negen geldboeten tot een gezamenlijk bedrag van 311.850 en voorts tot negen geldboeten a 300 resp. 10 X 2 dagen, 9 X 10 dagen en 9 X 25 dagen hechtenis. Voorts wees het Hof de civiele vordering toe, resp. bedragende 21.122.91, 117.450 en 102.600, alles met 5 interest. Ten slotte verklaarde het Hof het aan den verdachten koopman en den chocoladefabri kant ten laste gelegde niet bewezen en sprak beiden vrij. MARINE EN LEGER Brievenmalen voor de „Heemskerck". Tijdens het verblijf van Hr. Ms. pantser schip „Heemskerck" te Greenock in Schot land zullen aan de opvarenden van 9 t/m 13 Mei a.s. dagelijks brievenmalen worden ver zonden met de boot van Vlissingen naar Har wich. Correspondentie, welke nog wordt ontvan gen na de verzending op 13 Mei a.s., zal naar Den Helder worden doorgezonden. Hr. Ms. mijnlegger „Van Meerlant" wordt van primo Mei tot ultimo Juni te Willems oord in dienst gesteld tot het houden van oefeningen met adelborsten en tot het ma ken van een vaartocht in het Engelsche Ka naal, waarbij Portland en Rouaan worden be zocht. Hr. Ms. politiekruiser „Vulcanus" wordt, onder bevel van luitenant ter zee le klasse der marine-reserve J. M. Moerdijk, 11 Mei te WALSTRAAT 78 Willemsoord in dienst gesteld tot het uitoefe nen van het toezicht op de visscherij in de Noordzee. VOETBAL. BelgiëNederland. De technische commissie van den K.N.V.B. heeft besloten, het Nederlandsch elftal, zoo als dat Zondag uitkwam tegen Duitschland, voor den wedstrijd tegen België op Zondag a.s. ongewijzigd te laten. De samenstelling luidt dus DoelVan der Meulen (H.F.C.) achter Van Run (P.S.V.), Van Kol (Ajax) midden Van Heel (Feijenoord)Andriessen (Ajax), Paauwe Sr. (Feijenoord) voor: Adam (R.V. V.), Tap (A.D.O.), Lagendaal (Xerxës), Van der Heijden (Wageningen, Van Nellen (D. H.C.) Reserves Odijk (De Hollandiaan)Van Zijl (P.S.V.), Diepenbeek (Ajax), Breitner (A.D.O.), Wels (Unitas), Steens (Z.F.C.) Zwemmen. De Amerikaansche kampioene mej. Eleanor Holm, heeft het we reldrecord 300 M. schoolslag verbeterd. Zij zwom dezen afstand in 4 min. 33 sec., het geen 11.2 sec. beneden haar eigen in Augus tus van het vorige jaar gevestigde record is. de belgische verdedigings plannen. Omtrent de jongste zitting van den opper sten raad van oorlog onder voorzitterschap van den koning, schrijft de „Soir" in staat te zijn om mede te deelen, dat men besloten heeft den toegang van het hart van het lanc* aan den vijand te betwisten, daar dit een kwestie van leven of dood is. De raad heeft zich aangesloten bij de besluiten der zgn. vestingcommissie, d. i. het stelsel van gene raal Gallet aangevuld en uitgebreid. De eer ste verdedigingslinie zal op een vrij grooten afstand loopen ten Oosten van het brugge- hoofd van Luik. Wat de provincie Luxem burg aangaat, zegt het blad, meenen wij te weten, dat de verdediging zal worden inge richt door rekening te houden met de won derbaarlijke eigenschappen van het terrein. Verkenningen van officieren van den staf zouden in den laatsten tijd uitgemaakt heb ben, waar het mogelijk is de invalstroepen tot staan te brengen. de engelsche begrooting. Snowden heeft gisteren zijn begrooting in gediend, die met groote belanegstelling werd tegemoet gezien. Het Lagerhuis was dicht bezet en ook op de publieke, tribune bestond groote belang stelling. Bijna alle afgevaardigden waren aanwezig, zelfs op de trappen zaten de leden. Snowden hield slechts een korte rede, die echter in politieke kringen als bijzonder goed wordt beschouwd. Hij gaf eerst een overzicht over het afgeloopen jaar en stelde vervolgens vast, dat voor het nieuwe begrootingsjaar een bedrag van 37i/2 millioen aan nieuwe uit gaven moet worden gedekt. Een bedrag van 20 millioen zal gevonden worden uit het reservefonds voor de schuldbetalingen aan Amerika, wat volgens Snowden zonder ge vaar kan geschieden. Voorts zal 10 mil lioen gevonden worden door de inkomsten belasting niet na afloop, doch bij het begin van het kwartaal te doen betalen. Het overige bedrag zal gevonden worden uit een verhoo ging van de belasting op benzine. Voorts kondigde Snowden een wetsontwerp aan tot herziening van de taxatie der waar de van het grondbezit. Volgens deze herziene taxatie zal dan de grondbelasting worden geheven. Snowden verklaarde van de heffing van in-

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 1