1080 500 300 25 MAANDAG 30 MAART EERSTE BLAD No.75 69e Jaargang 1931 lliiliii: Fiima f. til SE HUK li. ïilstnit 58-EO, llissinp.ltlil. III. FoslreEcBing S6281 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen Stads- en Provincienieu ws SPORT NEDERLAND-BELGIE 3-2. rdt een iso- niet moge- bananen- en. ij worden ijccu accu- le accuklem ansluitingen atief) zwart, iluiting van tker, worden ,neel, daar elijk maakt, ntageplaatje ndplank te ;agestrooken -tel met een in verschei- is niet goed. steker, die bovendien is e verbindin- jparaat en toestel ge- t ingebouwd ETI OVER 5N. nwoordig op ,e hooren is, >nie-concert, lharmonisch I van Georg e ook in ons Szigéti het één der be- n der viool- B-dur van RTEN VAN uitmuntend oncerten en ook aan te iddags naar sn voorafge- g, te luiste- iende-eeuw- :amermuziek rmuziekver- terwül Piet zal worden A. Casella. VLISSINGSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVoor Vlissingenende gemeenten op Walcheren ƒ2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschiand en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct ADVERTENTIEPRIJS: Van 1—5 regels ƒ1.25; iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel.Kleine advertenties betreffende Huur en Verhuur,Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingen en-Aanvragen van I—f repels 75 ct, iedere rep el meei 15 ct De abonrié's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger AANGESLOTEN BIJ HET BUREAU VOOR PUBLICITEITSWAARDE, INGESTELD DOOR DE VEREENIGINü „DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS" Dit nummer bestaat uit 2 bladen VLÏSSINGEN, 30 MAART. De opening van de haven. Z.K.H. de Prins zal ook bij de opening van de haven op 17 April a.s. tegenwoordig zijn. Een wydïngsavond. Gelijk eenige jaren geleden organiseert de Vereeniging voor Inwendige Zending heden avond een wijdingsure voor de stille week in de Nieuwe Kerk. De samenkomst wordt geleid door ds. de Voogd, terwijl mevr. W. Belger den Boer en de heer M. W. Haaijman met een schoolkinderklasse deze met zang zullen illustreeren. Het orgel wordt bespeeld door den heer W. Schmidt. De vereeniging liet een serie nieuwe lichtbeelden voor dezen avond vervaardigen. Sluisdeuren voor de groote sluis te Veere. De rijkswaterstaat heeft het leveren en inbrengen van zes ijzeren sluisdeuren in de groote sluis van het kanaal door Walcheren te Veere gegund aan de N.V. Kon. Maatsch. „de Schelde" voor 91.170. Scheepvaartberichten. De Lettische viermast-motorschoener „Eurasia" is, na in het droogdok alhier enkele voorzieningen te hebben ondergaan, naar Methii vertrokken. Izaak Boasson Zonen's Bank. In de Zaterdag gehouden vergadering van de N.V. Izaak Boasson Zonen's Bank te Middelburg, werden de balans en de winst en verliesrekening over 1930 goedgekeurd en het dividend bepaald op 5|/2 De landbouwcrisis duurde in onverminder de mate voort In zeeland noodzaakte dit de banken rekening te houden met de moge lijkheid, dat de landbouw op hun middelen beroep zou doen. Vanzelfsprekend hebben de ze omstandigheden de provisie- en interest rekeningen ongunstig beïnvloed. De assurantie-portefeuille der bank breidt zich regelmatig uit. De vertegenwoordiging van de stoomvaart-maatsch. „Nederland" le vert de voordeelen op, die de directie ervan verwacht heeft. Het jaar 1931 toonde tot heden reeds onmiskenbare teekenen van te rugkeer tot normale verhoudingen. De winst- en verliesrekening geeft aan de creditzijde de volgende postenprovisie 29.129, rente 44.179, onverdeelde winst 1929 264. De debet-posten zijn onkosten 40.368 en saldo winst 33.205, waarvan reserve voor belasting, gratificatiën enz. 4000, 51/2 dividend over 500.000 is 27.500, reservefonds 1600, onverdeeld 105. Een uitslaande brand te Middelburg. Hedenmorgen omstreeks half twaalf is brand ontstaan in de bovenwoning van den groentehandelaar W. Verstraaten op de Ha ringplaats te Middelburg. De vlammen gre pen zeer snel om zich heen en sloegen door het dak naar buiten. De brandweer werd dadelijk gealarmeerd. Deze verscheen spoe dig ter plaatse en de motorspuiten vingen onmiddellijk het blusschingswerk aan en behaalden zeer spoedig de overwining op de vlammenzee. Het gevaar voor uitbreiding van den brand was dan ook weldra geweken. Het woonhuis is zoo goed als geheel uitgebrand. De winkel en ook enkele aangrenzende pan den, o.a. de achterzijde van den winkel van den heer Sparrentak, bekwamen veel water schade. De brand trok groote belangstelling, doch de nieuwsgierigen werden door de politie op behoorlijken afstand gehouden. Algemeene vergadering der V.V.V. te Goes. Zaterdagmiddag hield bovengenoemde ver eeniging haar jaarvergadering in het Schut tershof te Goes onder voorzitterschap van den heer J. M. van Bommel van Vloten, die in zijn openingswoord gelegenheid vond te memoreeren, dat de secretaris dit jaar 10 jaar z'n functie had waargenomen en voor Zeeland in 'fc algemeen en voor Goes en om geving in 't bijzonder zeer veel had gedaan. Hij sprak den wensch uit, dat dit nog vele jaien mag duren. De secretaris, de heer G. Houtekamer, bracht daarna het jaarverslag uit, waaraan het volgende is ontleend Het aantal leden bedroeg op 3'. December 1929 293 en op gelijken datum van 1910 288. In liet afgeloopen jaar zijn onze propagan distische werkzaamheden geleidelijk uitge breid. Dit verheugend verschijnsel wordt door ons op de juiste waarde geschat en onzer zijds wordt dan ook gaarne alles gedaan, wat tot het vormen van een sterker front op het gebied der propaganda kan strekken. Naar het ontwerp van den heer Abeleven lieten we 500 recdameplaten vervaardigen, waarvan ongeveer de helft is verzonden naar diverse reisbureaux, informatiebureaux, enz. Bovendien zag een nieuwe folder het licht, welke 4-talig verscheen in een oplaag van 5000 exemplaren. Hiervan werden uitgegeven 3000, zoodat nog 2000 ex. disponibel zijn voor het komende seizoen. Op oordeelkundige wijze is de verspreiding ter hand genomen. Vele zijn gevraagd voor den stand van1 de A.N.V.V. op de tentoonstellingen te Antwer pen en Luik. Zelfs uit Indie kwam verzoek om toezending. Het bestuur verleende z'n bemiddeling voor het optreden van een Zeeuwsch koor op de tentoonstelling te Antwerpen, terwijl het ook nadere gegevens verzocht naar aanleiding eener uitnoodiging een Zeeuwsch koor te doen optreden in Amerika. Daarbij bleek, dat het beter was daarop niet in te gaan. Een Belgisch journalist en een directeur van het Reisbureau A.C.T.O. te Rotterdam namen onder geleide van een onzer bestuurs leden nader kennis van onze omgeving, terwijl ook Ie directeur der A.N.V.V. hierheen kwam. Adhaesie werd betuigd aan het adres der V.V.V. Breskens aan de Prov. Staten, om verlaging der boottarieven te verkrijgen, als mede aan het adres der verkeerscommissie van de Middenstandsvereenigingen te Goes inzake het vervoer van reizigers van Goes naar WolpharHsdjjksche Veer. Verscheidene keeren werden voor groepen van leden van den Vlaamschen Toeristenbond uitstapjes door ZuidrBeveland in elkaar gezet. De vertegenwoordiger der Ned. Spoorwe gen te New-York, de heer Ravelli, schreef een propagandistisch artikel in verschillende Amerikaansche bladen over Zuid-Beveland, waarvoor we hem de gegevens verschaften. De rekening voor 1930 sloot met een batig saldo van ƒ78.08, terwijl de begrooting voor 1931 werd vastgesteld. De aftredende bestuursleden Feberg de Jonge, Van Heel, v. d. Plassche en Gunning werden bij acclamatie herkozen. Werkloosheidsbesluit 1917. De gemeente Renesse op Schouwen is toe getreden tot de regeling, vervat in het werk loosheidsbesluit 1917. Handelsregister Kamer van KoophandeL In de week van 1623 Maart werd bij het Bureau der Kamer opgaaf gedaan van de volgende Wijzigingen: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg).. N.V. Bank voor Schouwen en Duiveland, Zierikzee, Appelmarkt B 9. Uitgetr. comm J. J. Romeijn, Zierikzee. Nieuwe comm.M. J. W. Boogerd, Nieuwerkerk. Coöp. Melkinrichting en Stoomzuivelfabriek „Walcheren", Koudekerke, Poelendalesingel E 65b. Uitgetr. als voorzitter A. de Visser, O.- en W.-Souburgals best.J. Maas, Middel burg en A. Poppe, Grijpskerke, J. Lampert is van secretaris bestuurslid geworden. A. Goed- bloed is van bestuurslid 2e secretaris gewor den. C. Jasperse is van bestuurslid secretaris geworden. S. Simonse is van bestuurslid voor zitter geworden. Nieuwe vice-voorzitterA. Geschiere J.Hz., Grijpskerke. Nieuw be stuurslid P. Melis Wzn., Serooskerke (W.). Nieuw lid R. van T.A. Huijsmans, Melis- kerke. Firma A. S. J. Dekker, Goes, Turfkade 9, orgelbouw. Voor een onderdeel van het be drijf, nl. voor de fabricatie van school- en kerkmeubelen, wordt ook gebruik gemaakt van den handelsnaamSchool- en Kerk- meubelfabriekDe ScheldeGoes. Het uit geoefend bedrijf is aangevuld metde fa bricatie van school- en kerkmeubelen. L. de Hamer, Arnemuiden, Noordstraat B 69, timmermans-, metselaars- en aannemers bedrijf. Overleden eigenaarL. de Hamer. Zaak omgezet in een vennootschap onder fir ma. De handelsnaam luidt thansFirma L. de Hamer. Venn.J. en A. de Hamer. Zeeuwsch-Vlaanderen (Ter Neuzen). N.V. Prima Coal Company, Schuttershof- weg 9, import en export van steenkolen. Overl. pres.-comm.T. L. L. Nolson. Uitgetr. comm.E. Mary en E. J. L. Nolson. Handels naam gewijzigd in Naamlooze Vennootschap „Scheldeveem". Soort van bedrijfcarga doors, stuwadoors, expediteurs, reeders- en veembedrijf, handel in steenkolen, verdere brandstoffen en bijproducten en handél in steen. Ged. comm.L. J. Hermansplaats- verv. ged. comm R. A. P. R. Hermans, bei den te Antwerpen. Comm. Mr. P. Dieleman, MiddelburgH. R J. van der Veen en J. B. Galle, beiden te Ter Neuzen. Dir. W. Hase- kamp, Rotterdam en A. E. Fégueux, Ant werpen. Proc. J. B. Galle, Ter Neuzen. Maat schappelijk kapitaal 250.000, geheel geplaatst en volgestort. Algemeen Nederlandsch Verbond. Na een inleiding van den heer ir. H. G. C. Cohen Stuart is in een te Ter Neuzen gehou den vergadering besloten tot oprichting eener afdeeling Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen van het algemeen Nsderlandsch Verbond. Met hem maken deel vit van een voorloopig be stuur mevr. Ko^leDekker, en de heeren Broeg en P. de Putter te Ter Neuzen en L. Lockefeer te St. ."ansteen. De jaarwedden van burgemeesters, secretarissen en ontvangers. Burg. en Weth. van Zaamslag hebben zich in opdracht van den raad dier gemeente, tot Ged. Staten van Zeeland gewend, met het verzoek, wel te villen besluiten tot een al geheels herziening van de jaarwedden van burgemeesters, secretarissen, ontvangers en wethouders der gemeenten in Zeeland, spe ciaal van die van de hoogstbezoldigden. Aan de overige gemeentebesturen in de provincie is tevens verzocht, hieraan adhaesie te be tuigen. Gedeputeerde Staten hebben thans aan het gemeentebestuur \an Zaamslag medegedeeld, dat zij geen termen kunnen vinden het ver zoek in te willigen en aldus terug te komen op de eerst kort geleden door hen vastge stelde en door de Kroon goedgekeurde rege ling, bovenbedoelde bezoldigingen betreffende. RITTHEM. De heer J. Lijnse, Chr. Hist, lid van den gemeenteraad, wenscht voor een nieuwe can- didaatstelling niet meer in aanmerking te komen. Het fort Rammekens. Het oude fort Rammekens bü Ritthem, dat ons herinnert aan vroegere tijden, toen het de oude haven van Middelburg moest bescher men, ligt al jaren stil en verlaten. Door zijn eenzaamheid is het. een geschikte broedplaats geworden van vele watervogels, die in 't hooge gras boven op 't fort en in het riet der binnengracht daarvoor een ge schikte plaats vinden. Om de vogels te beschermen is daarom van rijkswege bepaald, dat het fort vanaf 1 April tot 30 Juni niét mag worden bezocht. Deze maatregel is zeker toe te juichen, daar door het afnemen van de nabijgelegen schor aan het Sloe de gelegenheid tot broeden veel is verminderd. KOUDEKERKE. Het gemèentebestuur heeft van de P.Z.E.M. bericht ontvangen, dat de prijs van den elec- trischen stroom voor deze'gemeente 39 cent per K.W.U. bedraagt, gerekend vanaf 1 Ja nuari 1931. Het aantal aansluitingen aan het electrisch net, neemt gestadig toe. WESTKAPELLE. Zaterdagavond gaf de Eerste Vlissingsche Accordeönvereeniging „Crescendo", onder lei ding van den heer M. P. Ventevogel, haar tweede openbare uitvoering te Westkapelle in de zaal van den heer Westerbeke, welke voor dien avond een zeer gezellig aanzien had. Er werden vóór de pauze een 5-tal num mers uitgevoerd en daarna nog een 6-tal, welke bij de flink bezette zaal zeer in den smaak vielen. De avond werd met een gezellig bal besloten. VOETBAL. Ontrent den interlandenwedstrijd Holland- België, gisteren in het Stadion te Amsterdam gespeeld, ontleenen wij aan het „Utrechtsch Dagblad" het volgende verslag De groote dag op voetbalgebied is voor de Hollanders nog steeds de Nederland—-België wedstrijd. Wanneer er tweemaal 30.000 konden ge borgen worden, dan nog zou men misschien het zelfde aantal te kort komen. Wanneer de vele fotografen hun werk heb ben gedaan, roept de Italiaansche scheids rechter C&rraro de beide aanvoerders Van der Meulen en Hooydonkx naar zich toe voor den opgooi. Van der Meulen is de gelukkige en kiest den wind mee. Afgesproken is, dat gedurende den geheelen wedstrijd invallers worden toegestaan. Als de Belgische aanvoerder onzen nationalen doel man een bloemstuk heeft overhandigd, vangt om 8 minuten over half drie de wedstrijd aan. Even een verkenning en dan zet Adam den eersten serieuzen aanval op, waaruit Tap rakelings overschiet. De scheidsrechter heeft echter reed voor buitenpel gefloten. Een vrije schop, wegens hands van een der Belgen, wordt door Van Heel voor doel geplaatst, maar Formenoy doet door treuzelen de kans verkijken. Dadelijk daarop krijgt de Feyenoorder weer een kans, maar zijn schot gaat over. De Oranje-hemden domineer en het meest en de Belgen hebben nog niet veel bizonders kun nen laten zien. Als er tien minuten gespeeld is, laten Andriessen, Tap en Lagendaal fraai samenspel zien, het leder belandt tenslotte bij onzen midvoor, die fraai doorgeeft aan Adam. Deze onderneemt een snelle rush en schiet scherp voor doel, waar Badjou zich voor den bal werpt om den aanstormenden Lagendaal het scoren te beletten. De Belgen komen er langzamerhand in en krijgen een corner te nemen, die door onze achterhoede kan worden weggewerkt. Aan den anderen kant forceert Van Nellen even eens een hoekschop, die achter gaat. Nog steeds zijn de Hollanders over het algemeen in de meerderheid, eenmaal kopt Formenoy uit een mooien voorzet van zijn buitenman net in Badjou' handen. Van Heel speelt schit terend en laat eenige fijne staaltjes voetbal zien. Goed combineerend komen de Belgische voorhoede-spelers op Van der Meulen's hei ligdom af, doch deze staat op zijn post en stopt een schot van Voorhoof goed. Holland boft, als de snelle Belgische rechtsbuiten Versijp plotseling keihard inschiet, doch een Belg, die is meegeloopen, verspert hem den weg, waardoor het keiharde schot weer in het veld terugspringt. Het leder komt bij Van Nellen, die onmiddellijk over geeft aan La gendaal. Even omdraaien en van grooten af stand lost de Xerxesman een kogel op het Belgische doel. Badjou stopt, doch schijnt het leder niet in zijn handen te kunnen hou den, waardoor de bal in het doel rolt (10). Verwoed vallen de Belgen aan en reeds denken we den gelijkmaker te zien gescoord, als Versijp een hard laag schot, alleen voor Van der Meulen staande, inzendt, maar de paal brengt redding. Nog is het gevaar niet geweken, weer krijgt Versijp een kans, onge veer twee meter voor doel staande, maar snel werpt Van der Meulen zich op het leder en voorkomt een bijna zeker doelpunt. Adam brengt opluchting, alweer een corner, maar de Belgische achterhoede zuivert haar ter rein. Dan is Lagendaal er door, een fraai schot in den linkerhoek, dat Badjou er nog juist uit kan tippen. Weer komen de Hollanders terug. Adam probeert het alleen, doch Hooydonkx geeft hem geen kans. Als even later Formenoy den bal krijgt toegespeeld, maakt de Rotterdam mer het leder uit een kluwen van spelers vrij, een hard hoog schot en buiten bereik van Badjou vliegt het leder in de tf uwen. (20). Ir. de resteerende minuten is Holland het meest in den aanval. Als scheidsrechter Car- raro aankondigt, dat de eerste helft verstre ken is, gaat er een oorverdoovend gejuich op. Holland heeft een volkomen verdienden 2—0 voorsprong. Na de rust krijgt Brigië direct een kans om den achterstand te verkleinen. Van Run en Van Kol zijn gepasseerd, maar Van der Meu len is er ook nog en slaat het schot van een der Belgen nog uit zijn doel. Adam neemt weer eens een corner, maar ferm werken Hooydonkxs en Nouwens den bal naar voren. Van Heel heeft zijn man los gelaten, waarvan Versijp onmiddellijk pro fiteert als Capelle vlak voor doel aan hem overgeeft en hij met een hoog schot, onhoud baar voor Van der Meulen, voor België het eerste doelpunt maakt. (21). Alweer moet Adam een corner nemen, doch zij zijn evenals in de eerste helft, niet goed afgemeten, waardoor het Belgische doel niet direct gevaar ondervindt. Aan den anderen kant doet Versijp niet veel beter en plaatst een hoekschot achter. Holland blijft snel, open spel te zien geven en hierdoor ontstaan nog al eens verrassende situaties. Eenmaal rent Lagendaal op een vèr naar voren ge speelden bal toe, doch Hooydonkxs is er nog even eerder bij en redt corner trappend. Snel golft het spel van doel tot doel, nu de ach terstand is verkleind, zit de spanning er in. Om beurten verkeeren beide doelen in gevaar en moeten de respectieve backs handelend optreden om doelpunten te voorkomen. In de Belgische voorhoede is Versijp, die met Voor hof een uitstekenden vleugel vormt, er al weer door, zijn hard scherp schot komt juist in de veilige handen van den Haarlemmer terecht. Als Adam voor onnoodig hard spel met een vrijen schop bestraft wordt, blijkt dat even tevoren Formenoy gevallen is. Het schijnt nog al raak te zijn aangekomen. Na onder zoek blijkt, dat hij een been gebroken heeft en moet hij van het veld worden gedragen De Wageninger Van der Heijden neemt zijn plaats in. Na dit ongeval, dat de stem ming eenigszins drukt wordt verder gespeeld. Van Run voorkomt den gelijkmaker door op de doellijn staande corner te werken. Van der Heijden is direct goed in en goed combi neerend met Van Nellen en Lagendaal trekt hü ten aanval. Uit een dier aanvallen krijgt Lagendaal een kans. Goed maakt hij den bal vrij, een schot en het leder suist in het Belgische doel. (3—1). Van Heel laat Versijp te veel vrij. Van Kol aarzelt nog al eens om in te grijpen, waar door de Belgische rechtsbuiten bepaald ge vaarlijk voor het Hollandsche doel is. Van der Meulen is echter een struikelblok. De wedstrijd schijnt voor België verloren te zijn, hun achterhoede heeft de grootste moeite de snelle aanvallen van het oranje-quintet te stuiten. Van der Heijden toont zich een tac tisch en technisch goede speler en vormt een uitnemenden schakel tusschen Lagendaal en Van Nellen. Lagendaal krijgt weer eens een kans en doet met een kopbal achterwaarts het net trillen. Er zijn dan nog vijftien minuten te spelen en even onverwachts als fraai verkleint Bel gië den achterstand. Voorhoof loopt op een. trough-pass snel in, een schot en laag in den rechterhoek verdwijnt het leder langs Van der Meulen. Van Kol en V""1 Run hadden zich te veel op doel teruggetrokken, zoodat zij niet bijtijds den Belg konden aanvallen. Onder groote spanning verstrijkt het laat-., ste kwartier. Capelle krijgt een prachtkans voor den gelijkmaker, maar Van Run redt. De Belgen spelen nu als duivels, onze achter-, hoede, vooral Van Ko, treuzelt met ingrijpen, en Secretin krijgt wederom een haast niet te missen kans om te scoren, doch drie meter vóór doel schiet hij nog hoog over. Oranje beperkt zich nu tot uitvallen, die niet van gevaar ontbloot zijn. Lagendaal krijgt het leder vlak voor doel laag van Van Nellen aangegeven, doch onbegrijpelijkerwijze mist de midvoor de kans. Zijn schot gaat naast,. De laatste minuten zijn verdeeld. België krijgt twee corners te nemen. Uit den laatste ontstaat een doelworsteling, het leder gaat van hoofd tot hoofd, van been tot been. Het danst voor Van der Meulen's doel, tot zelfs op de lat, maar een opluchting is het ten slotte, als een Oranjebeen het leder weer( naar den anderen kant doet verhuizen. Bij een aanval der Hollanders wordt Hooy-, donkxs geblesseerd, hij wordt het veld afge dragen en Heremans van Daring neemt zijn plaats in. In de laatste minuten schiet Hel- lenmans na een corner meters naast, terwijl Holland nog een vrijen trap ziet toegewezen wegens hands van een der Belgen, juist bui ten het strafschopgebied. Tap neemt den schop en een seconde later fluit scheidsrech ter Carraro einde. Holland B-elftalSparta (Praag) 10. In het Van Heek-park te Enschedé vond gisterenmiddag een voetbalwedstrijd plaats tusschen het Nederlandsch B-elftal en Sparta uit Praag. Nadat de rust met blanken stand was inge gaan, wist Elfrink in de tweede helft het doel der Tsjechen met een onhoudbaar schot, te doorboren. De Hollandsche doelverdediger Odijk, was bijzonder op dreef en het is aan hem te dan ken, dat Holland ook te Enschedé de over winning behaalde. Het Zuiden. Ie klasse. 's-Bosch WilhelminaEindhoven 14 Valkenswaard De Valk—B.V.V. 7—3 2e klasse A. Breda De Baronie—Dosko 7—2 Breda Breda—R.B.C, 5—2 3e klasse A. Middelburg De Zeeuwen-Middelburg II2a Zierikzee Zierikzee—Hulst 42 Ter Neuzen Ter Neuzen—Axel 2—0 3e klasse B. VlissingenGoes 22. Voor een buitengewoon groot aantal bezoe kers werd gisterenmiddag aan den Koude- kerkschen weg de laatste thuiswedstrijd in dit' seizoen voor Vlissingen gespeeld, met een gelijk spel als resultaat. Vlissingen is nu uit gespeeld en heeft een gelijk aantal verlies- punten met Alliance, zoodat het nu verder afhangt van deze club of er een beslissings wedstrijd noodig zal zijn of niet. Wint Allian ce beide nog te spelen wedstrijden, dan moe ten beide clubs elkaar nog eens ontmoeten. Goes dat niets te winnen of te verliezen had, speelde alsof voor haar alles op het spel stond en Vlissingen had waarschijnlijk ook wel niet op zoo'n tegenstand gerekend. Vlis singen heeft over het geheel geen gelukkigen middag gehad. De achterhoede van Vlissin gen was dezen middag minder dan anders, alleen Burgers maakte hierop een uitzonde ring en na de rust herstelde Kats zich ook geheel. Van Poelje had een absoluten off-day, wij hebben dezen speler het geheele seizoen nog niet zoo, voor zijn kunnen zien spelen,

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 1