PAASCH- ESTJES UIWS UIT DRAAD EN LUCHT ADVERTENTIEN LIE ZING IN DE 'ATEN. door de leiders ioneele republj- te presidentscam» aan, van de opposan- deze berichten, hij zich tegen Hoover zal ver- >r Cordell Hull irking tusschen republikeinen le Nonis de can- anklin Roosevelt steunen. k by m. o«- Zondagmorgen, veg tusschen den. terweg in de ge- ernstig onge- loor motorrijders nwedstrijden, ge- toen dxie motor- teid over den weg ichting Schiphol, doordat iemand langs den weg zijn stuur kwijt, ernstig gewond, over hem heen een motorrijder stilstond. Ook ond, evenals de langs den weg de duo zat. De tijdig genoeg zyn zijn beurt te motorrijwielen •ijder werd ern- ïg Lel 1 op naar het Tessel- ■gebracht, de 24- Ipen te zijn, naar A. Philips is ter chade-ziekenhuis de die naar het tracht is, de 26- ;st worden opge- onflict. is Vr«dag een Charlie Chap- strie. Toen heeft ures Corporation had City Lights ,n haar theaters, wordt verbannen in Landen zijn der zich de voor* pen bevinden en n ie dat hieruit voor geschat op onge- begin beteekent op de prijzen van l verwacht er een uur in het alge- e r 1 ?j n ont- Chaplin schijnt >uitschland weder wat al te geest- Hij vindt geen •stormd met uit- voet op straat loor de menigte, Loor fotografen, heeft Ihj thans »t verzoek laten als een particu- ht, dan dat men rbiedigt. van binnenland- Zaterdagmiddag he at, vergift dat het meest jeheeten, ontdekt .ge aan het labo- Zuid-Afrika)Het lit een grassoort, isch is. Het laat de organen der [en verklaart, dat het vergift vol- te dooden. Het dan strychnine. .1 ons voed- penbaart ons veel it anders bij ons haring veel meer een ei Aanne- schaal een ons gram eiwit in en water is. In een jit 19 gram eiwit gaat het al iets Ik, d.i. dus onge- 4 gram eiwit, 3 draten. Het rijkst n één ons stok- gram vet en 20 ns versche visch gram vet zitten, een 85 gram vet jjkste stof, n.l. 75 r verder 10 gram voedzaam is ook 57 gram eiwit en jndvleesch zitten deelen vet en 74 Aardappelen zijn 21 gr. kool- 2 gr. eiwit die over het nuttiger dan zit in 1 ons gr. lechts nten, r en TOB NOOIT-HOEKJE ONS EIGEN LEVEN. Wat baat het den mensch, zoo hij de geheele wereld wint en toch schade lijdt aan zijn ziel Matth. 1626. Er kunnen ons soms betrekkingen, posities, worden aangeboden, waarmee we een heelè- boel geld zullen verdienen, waardoor we be kend en geacht, misschien wel beroemd zullen worden. Soms moeten we die positie wel aannemen, ook al lijkt ze ons niet. We zijn het verplicht jegens hen, voor wie wij moeten zorgen. Maar dan licht dat doel ons ook voor, we zien in de toekomst het geluk en den voorspoed van anderen, het geluk, dat ook óns gelukkig zal maken. Maar als ge geen verplichtingen hebt, neem 'dan nooit werk aan, dat U feitelijk tegenstaat. Ge moet er uw éigen werkuw eigen ambities voor opgeven en het werk, dat U onverschillig laat, tot uw levensarbeid maken. We winnen dan aan geld, we verliezen zooveel andere, belangrijker dingen Ondanks de ivelvaart, die ons ten deel valt, zullen we ons leven als mislukt aanvoelen. Elke vooruitgang, élke winst in een onver schillige zaak laat U koud, 't is wel pret tig om veel geld te verdienen, maar de mees ten van ons zijn toch gelukkig nog niet zóó afgestompt, dat 't hen onverschillig is op welke manier dat gebeurt. Alleen in een werkkring, die uw liefde heeft, zult ge de vreugde kennen van het slagen, van den voor- En ook in ons particuliere leven zullen we de stem van ons hart moeten volgen, willen we in waarheid léven. Vraag eerst„Kan ik dat doen Is het iets voor mij, zal het mij vreugde brengen En ons geweten antwoordt dan wel en duide lijk ook, als wij maar willen luisteren. Aan onze onrust, aan onze onevenwichtigheid, on tevredenheid en slecht humeur merken we ook heusch wel als we op den verkeerden weg zijn gekomen, af zijn gedwaald van wat wij als onze bestemming voélden. Volg uw abtities, uw roeping zooveel mogelijk. Doe geen dingen die buiten U lig gen. Wat komt het uiterlijk bezit er tenslotte op aan, als we innerlijk arm blijven, zélfs verliezen, wat we eens gewonnen hébben? Leef naar eigen inzicht, volg de lijn van uw leven. En doe nooit dingen, die „eigen lijk" buiten U liggen. In de kleeren van een ander zult ge U altijd onbehaaglijk voélen. En de levensvreugde gaat U voorbij. Dr. JOS. DE COCK. aardappelen beschouwd worden, zyn evenwel bij eenzelfde hoeveelheid eiwit 6gr. kool hydraten aanwezig verder nog gr. vet, terwyi de rest water is. Chocolade in poeder- vorm vormt een uitstekend voedingsmiddel,- omdat op een ons slechts 13 gr. water aan wezig is, naast 20 gr. eiwit, 31 gr. vet en 35 gr. koolhydraten. -Handel in gestolen auto's. Sedert eenigen tijd bevinden zich in het huis van bewaring te Maastricht twee auto dieven uit Keulen. Een hunner heeft reeds enkele jaren in het tuchthuis doorgebracht. Deze dief drong met een kameraad midden Februari in een garage en opende, daar hij van beroep smid is, zonder eenige moeite een drietal kunstsloten. De garage werd weer nauwkeurig gesloten, zoodat de eigenaar van den gestolen auto zich niet kon ver'daren, hoe men zijn duren wagen had kunnen stelen. Al vorens de auto uit de garage werd gereden, voorzagen de dieven den wagen van Neder- landsche herkenningsteekenen, die waren meegebracht door den te Maastricht wonen den héler, die verder ook nog voor valsche papieren had zorg gedragen, om den auto ge- makkeiyker over de Duitsche grens naar ons land te brengen. Dit is inderaad gelukt. Noch de Duitsche, noch de Nederlandsche douane hebben zich de moeite getroost te controlee ren of het motornummer wel met de papieren klopte. De autodieven hebben met de hulp van den Maastrichtschen heler in de laatste weken vier in Keulen gestolen auto's over de grens naar Holland kunnen brengen. Deze auto's zyn nu alle opgespoord. Een Hollander, wien men den laatst - k Keulen g'stolen auto voor 1200 te koop aanbood, kreeg verden king en verwittigde de politie te Maastricht. Een gestolen Opel-wagen werd voor 700 verkocht. De Maastrichtsche heler stak 310 in den zak. De dieven, die zich in de Maas trichtsche gevangenis bevinden, moeten eerst hun straf in ons land uitboeten, alvorens ze aan de justitie in Duitschland zullen worden overgegeven. Een commissaris van politie uit Keulen heeft verschillende dagen in ons land een onderzoek ingesteld.Aanvankelijk zwegen de dieven als het graf en lieten alleen los, wat ze met den besten wil der wereld niet konden loochenen. De hoofddader verklaarde nog, dat de gestolen wagens niet in Frankryk of in België konden worden verkocht. De gestolen wagens vonden alle koopers in ons land, dank zij de hulp van helers. Het New-orksche myste rie.—. Men herinnert zich, dat het lyk van de vermoorde Vivian Gordon in een New- Yorksch park was gevonden. Daar moet zy Jn een auto zyn heengebracht. Vermoedelyk is zy in dien auto vermoord. Thans heeft de politie, dank zy mededeelingen, verstrekt door chauffeurs, de hand kunnen leggen op een auto en zyn bestuurder, die in het treurspel een rol hebben gespeeld. De auto was op knappe wijze onherkenbaar gemaakt. De chauffeur is tien uur aan één stuk onder vraagd. Hy schijnt belangryke mededeelingen te hebben gedaan. Een tweede feit in verband met deze zaak, is de aankomst te New-York van een zuster van Vivian. Deze was te Cincinnati wegens al het geschryf in de couranten over het slachtoffer haar baantje als typiste kwytge- raakt. zy heeft zich nu te New-York aan gemeld als erfgename van de doode, van wie beweerd wordt, dat zv een fortuin van 50.000 dollar had nagelaten. Vermoedelijk is dit een zeer overdreven verwachting. Jack Diamond, wiens naam genoemd werd in verband met de moordzaak, is verdwenen zonder adres achter te laten. Zy „Jan, ik hoop niet dat ik je zag lachen tegen dat meisje Hij„Ik hoop ook, dat je het niet zag, lieve". Gast (op een trouwpartij) De vader van de bruid heeft dezen wijn in den kelder gelegd, toen ze geboren werd en ik moet er kennen, het is een lekker oud wijntje. BENOEMING NOTARIS. 's-GRAVENHAGE. (C. B.) Bij Kon. besluit is benoemd tot notaris te Middelburg J. Terpstra, candidaat-notaris te Hoogeveen. DE STILLE OMGANG TE AMSTERDAM. AMSTERDAM (V. D.) De jaarlijksche Stille Omgang, welke in den nacht van Zaterdag op Zondag 15 Maart gehouden is, droeg in verband met de herdenking van het gouden jubileum een by zonder karakter. Deze nacht kwamen de pelgrims uit de verste dorpen en steden van ons land, en een groot aantal extra treinen kwamen in het nachtelijk uur de hoofdstad binnen. Het aantal deelnemers bedroeg naar schatting ruim dertig duizend. Alles' verliep vlot, dank zy de goede orde maatregelen van het bestuur. De deelnemers van buiten begaven zich eerst naar de ver schillende kerken, waarna men de omgang begon. Zeer veel geestelijken liepen in den stoet mede. Na den omgang gemaakt te heb ben verdeelden de pelgrims zich over de ver schillende parochiekerken en na afloop hier van heerschte er in het vroege morgenuur een buitengewone drukte in de binnenstad. Café's en inrichtingen voor consumptie had den het al spoedig zeer druk. De meeste be devaartgangers vertrokken tegen zeven uur met de extra-treinen naar hun woonplaatsen. Om tien uur droeg mgr. J. D. J. Aenge nent, bisschop vin Haarlem, in de Catha- rinakerk aan den Singel een Pontificale Hoogmis op, waarby assisteerden dr. G. C. van Noort, deken der stad, presbyter-as- sistens, troondiakens waren pastoor L. Stolk en J. Th. Lagersj^y. Het hoogaltaar was prachtig versierd. Na het Evangelie hield Haarlem's bisschop een rede. Het zangkoor voerde onder leiding van zijn directeur, de heer P. van der Velde, de vierstemmige mis Pohtificalis van L. Perosi uit. In het Concertgebouw vond 's middags te twee uur een groote herdenkingsvergadering plaats. De groote zaal was geheel -lit* erkochfc. Medewerking verleenden een 700-tal Amster- damsche kerkzangers onder leiding van An ton ter Steeg, aan het orgel Jan Nieland. Het podium was ryk versierd en achter de bestuurstafel hadden mgr. J. D. J. Aengenent, bisschop van Haarlem, deken G. C. van Noort, pastoor L. Stolk en het bestuur van de Stille Omgang plaatsgenuomen. Na het openingswoord van deken van Noort, hield pater P. X. Duynstee, OE.S.A., pastoor te Utrecht, een feestrede, waarin hij een uitvoerig overzicht gaf van de vele by- zonderheden, welke in den loop der jaren waren voorgekomen, in verband met den Stillen Omgang. Spr. bracht hulde i.an den nog in leven zynden oprichter, de 80-jarige heer Carl Elsenburg, die trots zyn hoogen leeftyd aan wezig was en gezeten in de solistenloge de groote bijeenkomst medemaakte. De vergade ring bracht den heer Elsenburg een storm achtig applaus. De geestdriftige rede van pater Duynstee werd herhaaldelyk door handgeklap onder broken. Na de pauze werd het woord gevoerd door mgr. Aengenent, die eveneens hulde bracht aan den oprichter en het huidige be stuur. De heeren Fr. Kristen, J. B. Takes en A. Elsenburg werden voor hun groote ver diensten door Z. H. den Paus begiftigd met het gouden eere-kruis pro ecclesia et Pon- tifice. Eveneens deelde Baarlemsch bisschop mede, dat pastoor L. Stolk was benoemd tot kanunnik van het Haarlemsch kapittel. De vergadering werd bygewoond door den mi nister van arbeid, handel en nyverheid, Ver schuur. Er waren tal van bekende katholieke personen uit Amsterdam en omgeving aan wezig, een deputatie van Volendammers en besturen van af deelingen buiten de stad. Aan het einde der byeenkomst werd de bisschoppelyke zegen gegeven en het mi rakellied gezongen, ONGELUKKEN. BERGEN OP ZOOM. (V. D.) Hedenmor gen is uit een waterloop het lyk opgehaald van de 17-jarige mej. A. van T., van wie ver moed wordt dat zij zelfmoord heeft ge pleegd. In verband hiermede heeft de politie gehoord zekeren van S. Deze Is gisterenavond met het meisje uitgeweest. BERGEN OP ZOOM. (V. DA Zondag avond omstreeks half acht liepen op den weg naar Steenbergen de 63-jarige M. K. en de 65-jarige N., toen een autobus van de firma B. uit Nieuw-Vosmeer, die uit Bergen op Zoom kwam, hen aanreed, met het noodlot tig gevolg dat eerstgenoemde een diepe hoofdwonde bekwam aan den rechterslaap en hem de borstkas werd ingedrukt. De onge lukkige overleed spoedig daarna. De andere persoon bekwam een beenfractuur en werd na voorloopig te zijn verbonden naar het-zie kenhuis te Bergen op Zoom overgebracht. De chauffeur van den auto verklaarde dat hy tengevolge van den zwaren mist de 2 perso nen niet heeft gezien. Het parket uit Breda kwam heden ter plaatse. De autobus is in beslag genomen. AMSTERDAM. (V. D.) Hedenmorgen is op den Sloterstraatweg in de nabyheid van Slo ten een tankwagen van de Shell Cy. omge kanteld. Op het oogenblik dat de chauffeur een stilstaanden auto willde passeeren, zag hy uit tegenovergestelde richting een vracht wagen aankomen, waardoor hij uit alle macht fnoest remmen. Het zware vehikel, dat met benzine was geladen, kwam op een kant te liggen, waardoor een gedeelte van het wegdek wegzakte. De chauffeur viel van den auto af en liep zoodanige kwetsuren op dat hij in een der ziekenhuizen 'moest worden opgenomen. ,<yr branden. SOMEREN. (VD.) Gisteravond omstreeks 7 uur brak alhier brand uit in de woning van den landbouwer A. Het huis met stal en schuren brandde geheel af. Een gedeelte van het huisraad kon worden gered, terwyl een kindje met veel moeite uit het brandende huis kon worden gehaald. Van het vee ver brandden 2 varkens. Verzekering dekt de schade. De oorzaak van den brand is onbe kend. poging tot omkooping. SOERABAJA. (Aneta-Vaz Dias). Het ,.Soe- rabayaasch Handelsblad" meldt dat een aan nemer trachtte den directeur van gemeente werken en den burgemeester van Soekaboemi om te koopen voor een bedrag van 40.000 ter verkrijging van de opdracht van den bouw van woningen voor de volkshuisvesting ■voor een bedrag van 400.000. De officier van justitie te Batavia stelde een onderzoek in. De verdachte aannemer gaf toe dat hy den burgemeester geld had aangeboden. Hy zal terzake voor dén officier van justitie moeten terechtstaan. een kolenmijn overstroomd. BOCHUM. (V. D.) In den toestand van de myn „Engelsburg" te Bochum van de Verei- nigte Stahlwerke, die door een overstrooming tengevolge van het springen van een onder- grondschen waterader geheel dreigde verlo ren te gaan, is in den afgeloopen nacht een gunstige wending gekomen. De toevloed van steeds weer nieuwe watermassa's, die de mijn geheel vol dreigde te doen loopen, is opge houden. De pompen werken op volle kracht en de directie hoopt, wanneer zich geen com plicaties voordoen, de myn te kunnen red den al zal de restauratie ook belangryke moeilijkheden en kosten met zich mee zal brengen. Het personeel, bestaande uit 1900 man, is toen de mijn ontruimd moest worden en van werken geen sprake was, opgezegd. Den menschen is echter aangezegd dat zy bij hervatting van het werk weer terug kunnen komen, al zal aanvankelijk slechts een ge deelte van het personeel aan den arbeid kunnen gaan. de aardverschuivingen. PARIJS. (VD.) De aardverschuiving duurt nog steeds voort, hoewei de. snelheid iets is verminderd, zoodat de reddings-brigades meer nauwkeurig te werk kunnen gaan. Men is er echter ondanks alle pogingen nog niet in geslaagd den loop te veranderen. Zondag moesten weer twee nieuwe dorpen worden ontruimd, daar zy door de ardmassa's wer den bedreigd. Bovendien moest in andere deelen van Frankryk door den hevigen re genval van de laatste dagen op verschillende verkeerswegen het verkeer worden stopgezet, daar ze soms diepe scheuren vertoonden. strijd tegen de alcohol smokkelaars. NEW-YORK. (V.D.) De kustwacht heet gisteren succes gehad bij haar stryd tegen de alcoholsmokkelaars en heeft 2 schepen van de rumvloot prijs gemaakt. Voorbij Long Island wei-den de schepen gezien en met een waarschuwingsschot gesommeerd om by te draaien. De smokkelaars dachten, hieraan echter niet, zoodat na nog eenige waarschu wingsschoten de schepen van de kustwacht er ernst van gingen maken en met scherp op de rumschepen gingen schieten. Bij een poging om te ontvluchten liep de motor schoener 650 H. in ondiep water en raakte vast, zoodat de kustwacht het schip makke- lyk kon pry's maken. Het andere schip had voor 10.000 aan rum aan boord. De andere schoener had voor 80.000 drank aan boord. Cok dit schip heeft ten slotte den stryd op gegeven. De bemanning van beide schepen werd gearresteerd. CORRESPONDENTIE E. Er bestaat hoegenaamd geen twijfel in het door U bedoelde geval. U heeft recht op 500 punten voor klein slem en op 100 pun ten voor het behalen van groot slem. Het is alleen onbegrypelyk dat daarover nog ver schil van meening kan bestaan, omdat de regels van het spel daaromtrent toch zoo duideiyk mogelyk zyn. BRIDGE-EEDACTEUR. MARKTBERICHTEN Rotterdam, 16 Maart 1931. Binnenlandsche granen. Tarwe 5.25 a 6, uitgezochte kwaliteit 7 a 9, Chevaliergerst 5.50 a 6.75, Ha ver 4 a 5. blanke kwaliteit daarboven betaald, Erwten (kleine groene) 6 a 10, Schokkers 9 a 13, prima kwaliteit 14 a 17.50, Bruineboonen 7 a 11. Vlasmarkt. 7900 K.G. Blauw 45—70 7000 K.H. Holl. Geel 45-65 2500 K.G, D.R. 40—45. Aardappelmarkt. Brielsche eigenheimers 6—6.30Zeeuw - sche blauwe 6—6.50Zeeuwsche eigen heimers 5—5.40 Zeeuwsche bonten 6— 6.50 bravo's 5.756.25 eigenheimers drielingen 3.504industrie-aardappels 3.50—43.0Friesche eigenheimers 5.20 5.50red star 55.50 Malta's 1114 ct. per KG. Veemarkt. Aanvoer 1444 varkens, 384 vette runderen, 244 vette kalveren, 224 schapen of lammeren. Prijzen per Kilo Koeien 4749, 40 43, 28—33 ct.kalveren 80—85, 67%—72%, 521/2—57i/2 ct.schapen 55, 40 ct.lammeren 2838 per stukvarken* 22, 21% ct. OverzichtKoeien en ossen wüligen han del, prijzen hooger vette kalveren redelijken handel, prijzen onveranderd schapen en lammeren stuggen handel, pryzen niet zoo hoog als vorige week varkens tamelijken handel, pryzen styverzouters tamelijken handel, zelfde pryzen. Amsterdam, 16 Maart 1931. Veemarkt. Aanvoer480 vette koeien le kwaliteit 96104 ct., 2e kwaliteit 8494 ct., 3e kwali teit 6282 ct., mindere soorten 6070 ct. per K.G. slachtgewicht120 melk- en kalf- kceien per stuk 270380 118 vette kal veren le kwaliteit 9095 ct., 2e kwaliteit 84 —90 ct., 3e kwaliteit 7682 ct. per K.G. le vend gewicht195 nuchtere kalveren per stuk 612 38 schapen per stuk 34 40 840 varkensvleeschvaTkens, wegende van 90—110 K.G. 51—62 ct., zware varkens 5051 ct., vette varkens 4849 ct. per K.G. slachtgewicht166 paarden per stuk 80 200. Aan het abattoir zijn heden aangevoerd 8 wagons geslachte runderen- uit Denemarken. Aardappelmarkt. Zeeuwsche bonten 6.507.00 Zeeuw sche blauwen 66.75; eigenheimers 5.57 6.50 red star 5.255.50 borgers 5.25—5.50 poters 2.80—3.— Beve landers 5.505.75 industrie 3.754 Malta's 12—12% ct. per K.G. Aanvoer 1 lading, 760 H.L. BEURS VAN AMSTERDAM Amsterdam. 16 Maart, 3 uur. Van een opfleuring van den handel op de Amsterdamsche Beurs was heden niet veel te bemerken en zelfs de hoeken, die verleden week voor eenige afwijking zorg droegen, iiadden een veel kalmer voorkomen. In Unie Levers ging veel minder om, doch door de vaste stemming werden enkele punten avan ce geboekt. Philips begonnen kalm en enkele procenten boven het slot van Zaterdag. Later werd de belangstelling wat grooter, hetgeen gepaard ging. met koersverhooging tot 240 De Ned. Fordaandeelen waren vast, doch ■verkeerden in reactie. Aku's en Acoustiek- aandeelen moesten zich kleine opofferingen getroosten. De handel in Suikerwaarden is volkomen tot stilstand gekomen en de koer sen ondergingen geen wijziging. Rubberaan- cieelen waren onveranderd en Tabakken la ger. Oliewaarden werden op kleine schaal cmgezet en konden zich op de prijzen van oen vorigen beursdag handhaven. Scheep- vaartaandeelen waren verwaarloosd. Aan Amerikaansche fondsen werd by na geen aandacht geschonken, doch de koersen liepen wat op. Anaconda's vast. Prolongatie 1 Hierdoor geven wij met blijd schap kennis van de geboorte van CORNELIS. Zoon van J. VAN DER BURGHT. L. VAN DER BURGHT- Kalle. Vlissingen, 14 Maart 1931. Heden overleed, na een smartelijk lijden, onze innig geliefde Echtgenoot en zorg zame Vader, de WelEd. Heer JACOBUS MARINUS SOMMEL1NG, in leven Mach. Prov. Stoombootdienst in den ouderdom van 49 jaar. Zijn diepbedroefde Echt- genoote en Kinderen, Mevr. Wed. J. M. SOMMELING LAMEIJN. ANNIE en Verloofde. CASPER. JEANNETJE. Vlissingen, 15 Maart 1931. Nicuwendijk 2. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een smartelijk lijden, onze innig geliefde Broeder, Zwager en Oom, de WelEd. Heer JACOBUS MARINUS SOMMEL1NG, in den ouderdom van 49 jaar. Namens wederzijdsche Families SOMMEL1NG—LAMEIJN. Vlissingen. 15 Maart 1931. Heden overleed, na een langdurig, doch geduldig lij den, zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, ELISABETH STOUTHAMER, Weduwe van H. DE JONGE, in den ouderdom van 85 jaar. Middelburg G. C. DE JONGE. P. DE JONGE—POPPE en Kinderen. Vlissingen N. DE BRUSJNE— DE JONGE. A. A. DE BRUIJNE en Kinderen. Rotterdam A. PAPE—DE JONGE. M. PAPE en Kinderen. Vlissingen J. DE JONGE. M. DE JONGE— WONDERGEM en Kind. Ja. DE JONGE. Vlissingen, 15 Maart 1931. Kolvenierstraat 3. Geen bloemen. Teraardebestelling Woensdag 18 Maart a.s., des v.m. 11.30 uur van het sterfhuis. Heden overleed zacht en kalm, onze lieve Man, Broe der, Behuwdbroeder en Oom, JACOB HARENT, in den ouderdom van 78 jaar. Uit aüer naam, Wed. A. W. G. HARENT— GUDDE. Vlissingen, 15 Maart 1931. Noordstraat 33. De teraardebestelling zal pi cat' hebben Woensdag a.s., 's namid dags 1 uur. Heden overleed, na een langdurig en smartelijk lijden, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Groot vader, Broeder en Behuwd broeder, BARTEL JURJEN PLES, in den ouderdom van ruim 54 jaar. Uit aller naam, Wed. B. J. PLES— DE KOK: Opst-Souburg, 15 Maart 1931. Vlissingsche straat B 292. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze geliefde Moe der, Behuwd- en Grootmoeder, GEERTJE JACOBa vam S1GHEM, Wed. van J. van ROOIJEN, be tuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, W. VAN ROOIJEN. Nieuwstraat 58. P.S. De zaak wordt op denzelf den voet voortgezet. DANKBETUIGING. Ondergeteekenden betuigen hun hartelijken dank aan Ambtenaren, Baas, Onderbazen en Personeel der Afd. Machinefabriek van de Kon. Mij. „de Schelde" voor de belangstelling en stoffelijke blij ken van vriendschap op 14 Maart 11. ontvangen. C. MOS. C. J. M. VAN AKKEREN. van Droste zijn iets bijzonders. In diverse exquise smaken, o.a.: AMANDEL-EITJES gevuld met twee hèele gebrande amandelen, zeldzaam fijn en pittig van smaak. Ziet toe, dat ge Droste's krijgt. „ALTIJD WELKOM»

Vlissingse Courant | 1931 | | pagina 3