1000 500 300 150 100 25 VRIJDAG No.203 68e Jaargang— 1Q3Q t lave: Firma F. VAN DE VELDE Jr.. Walstraal 58-60, Vlissingen. Telef. 10. Postrekening 66287 en EERSTE BLAD Stads- en Provincienieuws ■SS BROWN VAN X.Y.0. de vereeniginü „de nederlandsche dagbladpers" zilver •- GEKOCHtr fLd, Koestraat 69 ry_ i touwtje by Wage- 10 damesportemon. l Belle, Narcissenlaan Fader, Singelweg 12 Emmastraat 28 eii (los) by Adrlaanse, |E VLISSINGEN 5,44 18.00 6.30 18.45 7.20 19.36 Vuto's, Fietsen tuigen. uur 8.25 8.23 8.21 IDA nakelijkheden, en. enz. Dagelijks voorstelling, Zondags Matinée 6.30 Concert 8.30 Iandag- Dinsdag, en e-dansante Woens- (geen dans) Don- dansante (avond- Ia terdagavond Diner- |iet na. lederen avond hvangende aall acht lante van 3—6 uur lageüjks matinée van lieert van 8—12.30 dagavond soirée dan- |dag thé dansante. VLISSINGSCHE COURANT 1.55 Berichten. 7.00 ƒ.20—17.40 Lezing. 7.59 |ert, sopraan, piano, 100 Nieuwsberichten. Itberichten. 10.40 Or- ■Dansmuziek. 11725 M. 12.50—2.20 prkestconcert en soli. 6.05 „De dochter van Jan Offenbach, orkest 7.25—7.50 Gramo- Irkestconcert. 10.35— 12.30 Gramofoonpla- 50 Orkestconcert. 7.20 on Giovanni", opera Mozart. Daarna' tot 12.202.20 Orkest- Ikestconcert en voor- ieruurtje. 8.20—9.20 le m 1 acte van E, •recital. 10.36—11.20 artet, zang. 11.20— I 3.20 Concert uit de jest, José Iturbi, pia- J35 Gramofoonplaten. (338.2 M.) Concert. -7.20 Lezingen. 7.2D 19.20—12.20 Lezingen, aten. 1.15—2.20 Le- foonplaten. 3.204.50 .eert. 5.50—8.20 Le- 50 Declamatie. 9.40 erichten en tot 12.50 ciale uitvoering, een een verloop-lamp- eindlamp en de be- i wat men te doen het toestel te vinden iformator, de nieuwe s te plaatsen en de in, zooals in de ge- lelijke wijze is aan- indingen in het toe- fabrikaat dit is, of ehoeft niets te wor- et het feit, dat er toestel-typen in ge verschillende om- >aar gesteld. ;vgarnituren" maken e kosten elk radio- en, zooals uit de o-experts blijkt, met esultaten. igONNEMENTSPRIJSVoorVlissingenende gemeenten op Walcheren ƒ2.20 per 3 maanden, franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove- ilge landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct Ijeabonné's in 't bezit eener Polis, zijn GRATIS verze- j tegen ongelukken voor ADVERTENTIEPRIJS: Van i—5 regels ƒ1.25; iedere regel meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel. Kleine advertenties betreffendeHuur enVerhuur.Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingen en-Aanvragen van 1 5 regels 75 ct., iedere regel meer 15 ct. OP gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet of oog. IaNGESLOTEN bl[ het BUREAU voor publiciteitswaarde, ingesteld door gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger hit nummer bestaat uit 2 bladen VLISSINGEN, 29 AUGUSTUS. De jaardag van H M. de Koningin. De kerkeraad der Ned. Herv. gemeente al- r besloot in verband met den verjaardag Ian H. M. de Koningin aan de godsdienst- Lening van Zondagmorgen in de St. Jacobs- jerk een eenigszins feestelijk karakter te ge en, door het koor „Op Hoop van Zegen" te trzoeken enkele liederen te willen zingen, .artoe dit koor zich bereid heeft verklaard. Concert Bellamypark. De harmonie „Ons Genoegen", directeur e heer C. G. Govaarts, geeft Maandag 1 September, des avonds 8 uur, een concert in li kiosk in het Bellamypark. Programma: fcolkslied. (voorwaarts", marsch militair, A. v. Leeuwen a Princesse Enchantée" ouverture, L. Langlois und Liebe", walzer, Tr. v. Blon fctaisie sur l'Opera „Faust" de Gounod, arr.M.J.H.Kessels Pauze, iverture zur Opera „Si j'étais Roi", C.A.Adam 1-Hollandsche Boerendansen, W. P. Siep luiaire dattsc"' (kotaisie sur l'Opera „Carmen" de Bizet, arr. M. J. H. Kessels taaie. De eerste steenlegging van Bethesda. I De eerste steenlegging voor het ziekenhuis IBethesda", door mevr. Blumde Niet, is per bepaald op Zaterdag 6 September, des 3 uur. Hoofdingenieur rijkswaterstaat. De heer ir. W. H. Brinkhorst, sedert 1 September 1923 hoofdingenieur van den jjkswaterstaat alhier, is tegen 1 October a.s. overgeplaatst naar Utrecht. De heer Brink horst heeft de laatste jaren een groot aan- ieel gehad aan de werken tot verbetering en vergrooting van de buitenhaven alhier en voor den bouw van de a.s. Donderdag te ope- pn nieuwe keersluis. Leger des Heiis. In het Leger des Heils alhier heeft Zondag 31 Augustus 'n gewichtige gebeurtenis plaats. Zuster S. Jacobs zal dien dag afscheid ne men om te vertrekken naar de Leger des -kweekschool te Amsterdam. Zij zal daar .-.v. vijf-en-vijftlg andere jongemenschen, die tezamen komen uit alle deelen van Ne derland, opgeleid worden tot officier van het des Heils. FEUILLETON door E. PHILLIPS OPPENHEIM. 2) Wat echter den man, die haar bestudeerde tat meeste gerust scheen te stellen was het feit, dat haar blauwe oogen hem zoo eerlijk aankeken •.Ik moet een en ander van u weten, voor gaan werken", zei hij onverwacht «Bedoelt u dat u referenties verlangt U kunt de school opbellen waar ik typen ge- leerd heb of mijn werkgevers maar ik zie, at u dat niet zult kunnen doen", voegde zij bil» naar het doorgesneden snoer kijkend. «Ik bedoel niet dat soort van referenties", antwoordde hij ,.,Ik begrijp niet goed, hoe u hter komt op mijn stoep" »Dat is juist zoo gegaan als ik u verteld heb", verzekerde zy. „Ik probeerde den weg huis te vinden en het plein scheen zoo en vredig, dat ik even ging zitten" •Had u er geen idee van waar u was hy. Zijn oogen eischten de waarheid. «Niet het minst." Hij scheen eenigszins voldaan te zijn. Hij richtte zich nog wat hooger op. „U moet één öing goed begrijpen", ging hij voort. „Ik heb Een reclame-locomotief. De Paramount bereist momenteel de hoofd steden van Europa met een reclame-auto, die zonder twijfel tot het modernste op het ge bied der internationale reclame behoort. Amerikaansch in opvatting en uitvoering, wekt deze locomotief-zonder-rails den indruk van een geweldige express-locomotief, zooals wij dien tiit de Vereenigde Staten kennen slechts de afmetingen zijn bescheidener, en bij elkaar gezien zou de Paramount-machine ongetwijfeld een klein, doch vernuftig stuk speelgoed gelijk zijn. Evenals de echte Amerikaansche locomo tieven bezit de wagen een „cow catcher", die by de groote broers dienst doet om hinder nissen van de rails te schuiven. Verder is er een echte schoorsteen op aangebracht, die op commando dikke rookwolken uitblaast. Een bizonder imposanten indruk maakt de ma chine by nacht, wanneer zij met haar gewel dige schynwerpers een effect te weeg brengt als had zich een kolossale locomotief in den weg vergist, nu plotseling den openbaren weg bereed. De wagen is voor reclame-doeleinden inge richt met een completen geluidsversterker, die muziek en gesproken woord door middel van krachtige luidsprekers hoorbaar maakt. Di verse melodieën uit Paramount films worden op deze installatie .ten gehoore gebracht, welke gedurende de reeds meer dan drie dui zend myien lange reis door de Vereenigde Staten en Europa dag en nacht zonder een enkele storing voor de klankfilm reclame maakt. Aan het achtereinde van den wagen be vindt zich een groot balcon, zooals men dat aan het einde van iederen Pullman-trein aantreft, en waarop bij rondritten de gasten kunnen plaats nemen. De carosserie is op een 8 cyl. Graham Paige de luxe chassis van de allernieuwste constructie gemonteerd, dat een snelheid van 70 K.M. toelaat. De wagen heeft reeds, behalve de Amerikaansche sta- Wand in de eerste plaats Polen, Roemenië, Joego-Slavië. Hongarue, Oostenrijk en Tsjecho-Slowaldje bezoeken, welke reis ongeveer drie maanden duurt. In December komt de wagen in Duitschland, waar hij ongeveer twee maan den blijft. Daarna gaat de reis verder naar Italië, Spanje en Scandinavië. De auto's worden in ons land geïmpor teerd door de N.V. Gebr. Nefkens' Automo- biel-maatschappü te UtrechtAmsterdam. Dat deze nieuwe auto hier heden veel be- kyks had spreekt vanzelf. Het is in elk op zicht het nieuwste op automobielgebied. Heden wordt de tocht met den auto voort gezet en wordt eerst naar Bergen-op-Zoom gereden en de voornaamste plaatsen in Noord-Brabant bezocht. Italiaansche onderzeeërs gepasseerd. Gisteren zijn hier gepasseerd de Italiaan sche onderzeebooten „Balillia" en „Antonio Ciejo", komende van Spezzia en bestemd naar Antwerpen. Scheepvaartberichten. Heden is by Westkapelle aan den grond gevaren het Duitsche stoomschip „Cuba" van de Hapag-lyn, van Hamburg naar Antwer pen bestemd. Sleepbooten zyn ter assistentie vertrokken. zeer gewichtige dingen te dicteeren vannacht voor het geval het met me misloopt. U ziet wel, dat ik ziek ben. De persoon, aan wie ik dat dicteer, moet niet alleen betrouwbaar zyn, maar moet ook goed begrijpen, dat het feit, dat ze myn aanteekeningen in haar bezit heeft, haar in gevaar kan brengen. Wat voor scort meisje is u Ze bleef heel geduldig en volkomen meester van zichzelf, maar toch klopte haar hart sneller, ondanks haar rustige manieren. Ze voelde een eigenaardige emotie door haar heengaan. Er was iets achter dat scherm het leeren scherm dat aan het verste eind van de kamer stond het been van een man, de schoen vol modder, het ondereind van de broekspyp omgeslagen. Ze wendde huiverend het hoofd af. Later vond ze het zelf vreemd dat ze geen vraag gedaan had. „Myn naam is Ifirown", vertelde ze. „Ik ben een wees en heb in Shepherds Market een zit-slaapkamer, samen met een ander meisje, dat gewoonlijk niet in de stad is. Ik heb heel goede referenties. Ik ben goed opgevoed, ik weet dat ik eerlijk en betrouwbaar ben. Ik heb wel eens meer belangryk werk gedaan". „Ziet u er tegen op gevaar te loopen vroeg hy. „Als u dit werk voor me doet, is het mogelyk dat heel veel dingen in uw leven zullen veranderen. U zult goed betaald wor den, maar u zult misschien ah het andere voor een poos moeten opgeven. U zult u mis schien zelfs moeten verbergen." „Is het eerlyk werk vroeg ze. Een ambtsjubileum. Heden vierde de heer J. C. Bus, opzichter machinist bij de Nederlandsche Spoorwegen alhier zijn vijf-en-twintig jarig ambtsjubi leum. Onder zeer waardeerende woorden van den heer J. M. Folkers, ingenieur der tractie te Breda, werd hem het gebruikelyk cadeau der maatschappij overhanddigd, t er vrij 1 ook het personeel van zijn waardeering door een cadeau blijk gaf. De Koninginnefeesten te Middelburg. Gisteren zyn weder op verschillende plaat sen in de stad de verlichtingen beproefd en deze voldeden allen uitstekend. De schijn werpers hebben den Langejan, het stadhuis en het militair hospitaal in een fantastischen gloed gezet. De zuilen by de Koningsbrug, de Loskade, op het Molenwater, het Hofplein en meer andere plaatsen in de stad, zijn schitterend verlicht. Bijzonder prachtig geïllumineerd is de vergaderzaal van de Prov. Staten op de Groenmarkt. Hedenavond zal de verlichting overal wor den ontstoken. Een historische tentoonstelling te Middelburg Het Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen te Middelburg heeft inNeen zyner zalen een tentoonstelling georganiseerd van verschillende zaken betrekking hebbend op het Huis van Oranje en inzonderheid op Wil lem V en zyn gemalin Prinses Wilhelmina van Pruisen, de beide hoofdfiguren uit den Maandag a.s. te houden historischen op tocht. Er zyn vele oude platen, voorstellen de o.a. de aankomst van de Prinselijke vloot bij Weizingen en de nu ook weer te geven aankomst te Middelburg, verder portretten van de verschillende Oranjes en hun strijd voor Nederland. Ook de aan de Oranje's aan twee kasten met porselein, alles met de beeltenis en opschriften betreffende het ge noemde stadhouderlyk paar, terwyl een groo te collectie uit particuliere bezittingen af komstige voorwerpen getuigen van de liefde, die in dien moeilijken tyd toch ook by velen voor Oranje leefde. De ringrijdery in de Abdij te Middelburg. Het was gisterenmiddag in de Abdy minder druk dan de vorige jaren met de ringrijdery, uitgeschreven door de Vereeniging tot bevor dering van het Vreemdelingenverkeer, doch zy, die er waren en dat waren dan toch nog ruim 1600 betalende bezoekers, hebben er zien van kunnen overtuigen, dat de 75 deelnemers, zich niet aantrokken van de warmte, waar onder ook hun paarden gebukt gingen en met evenveel animo als andere jaren op de drie banen voortstreden van des t morgens 8 tot des middags 6 uur toe. De wedstrijd om de gewone pry zen werd voortgezet tot 3 uur en tydens den stryd voor de beste rijders om de wisselbekers en daarna werd door hen, die gelyke punten hadden gekampt. Het resultaat van dit alles was, dat de 40 prijzen als volgt waren behaald 1. P. Bras ser, Vrouwepolder met 21 ringen2. W. de Kam, Grypskerke met 19 ringen 3. L. de Voogd Wzn., Domburg, 4. C. Koole Jz., Kou- dekerke, beiden met 18 ringen 5. P. Rey- nierse Jz., Koudekerke, 6. L. Koole Wz., Rit- „Ik ben geen dief of misdadiger, als u dat bedoelt", verzekerde hij. „U zult niet in con flict komen met de wet door voor me te wer ken. U zult juist bang moeten zijn voor hen die de wet breken. Myn naam is Dessiter kolonel Dessiter." „De onderzoeker riep ze. „Ja." Ze maakte haar regenmantel los, hing dien netjes over de leuning van haar stoel en haalde haar stenogramblok te voorschyn. El ke aarzeling was verdwenen. „Ik wil graag voor u werken", zei ze. „Ik ben klaar om te beginnen." „Vindt u het niet erg als het u misschien in moeiiykheden brengtmogelyk zelfs dat moet u goed begrijpen in gevaar drong hy aan. Ze had alles al gereed gelegd en haar stoel dichter naar hem toe getrokken. Hy zag dat ze onder haar regenmantel keurig gekleed was in een eenvoudig, blauw serge japonnetje uit één stuk, en dat haar hals blank en haar figuurtje slanker en eleganter was dan het in den ruimen mantel geschenen had. „Ik ben voor niets bang", verzekerde ze, voor het eerst glimlachend. „Of neen, dat is eigenlyk niet waar. Ik ben soms, wanneer iedere dag precies gelijk is aan den anderen, bang, dat ik ontevreden zal worden. Ik be- gryp natuurlyk niet wat u bedoelt en of u soms probeert me bang te maken of niet. Ik kan niet begrijpen hoe het feit, dat ik voor u stenografisch zal opnemen wat u me dicteert, OVERAIL GEZOCHT EN TOCH WELUJÉR-2IUVER 6HOW ROKIN IOSJ-IU them, 7. J. Koole Dz., Middelburg, 8. L. Huys- man, Serooskerke, alle met 17 ringen 9. p. Lampert, Middelburg, 10. P. Dingemanse, Ritthem, 11. J, Reünierse Pz., Koudekerke, 12. J. de Pagter, Ritthem, 13. J, Mesu Jzn., Veere, alle 16 ringen 14. J. Koole Jz,, Kou dekerke, 15. P. D. Nijpjes, Middelburg, 16. P. de Pagter, Ritthem, aUe 15 ringen 17. C. A. Polderman, Nieuwland, 18. L. de Voogd Jzn., Nieuwland, 19. P. Castel Jzn., West-Souburg, 20. J. H. Janse, Kleverskerke, 21. Jan Mal- jaars, Oostkapelle, alle 14 ringen 22. p. Pleyte, Nieuwland, 23. A. de Visser, Oostka pelle, 24. J. Brasser, Vrouwepolder, 25. A. Rooze, Oostkapelle, 26 C. de Witte Jz., Kou dekerke, 27. Ai H, Hoogehuze, Vrouwepolder, 28. A, Leeman, Veere, 29. Joh. de Visser, Rit them, allen 13 ringen 30 D. van Leerdam, Nieuwland, 31. N. E. Janse, Middelburg, 32. Jan Castel, Souburg, allen 12 ringen 33. P. Maljers, Veere, 34. L. Dorleyn, Domburg. 3b. L. Vos, Grijpskerke, 36. A. de Kam, Oostka pelle, allen 11 ringen 37. P. Brasser, Koude kerke, 38. J. Castej Jr., Souburg, 39. H. Bos- schaert. Souburg, 40. J. Rooze, St. Laurens, allen 10 ringen. Adr. Vreeke te Serooskerke, die ook 10 rin gen had, viel by het kampen af. er een met 7 en vier, die 6 ringen maakten en dus moesten kampen, een hunner viel spoedig af, terwijl de bekers als volgt werden behaald. Die van H. M. de Koningin, thans in het bezit van J. Koole Dzn., te St. Lau rens door L. de Voogd Wz., te Domburg die van dr. H. W. van Loon, thans in het bezit van L. de Voogd Wzn. te Domburg door J. Mesu Jzn. te Veer die van de gemeente Middelburg, thans in het bezit van C. A. Pol- derdyk te Nieuwland, door L. Koole Wzn. te Ritthem en die van de burgery van Middel burg, thans in het bezit van P. Brasser Pz. te Koudekerke door P. Reijnierse Jz., aldaar. Direct na dit belangrijkste deel van den wedstrijd heeft de Commissaris der Koningin, jhr. mr. Quarles van Ufford, d~n beker van de Koningin aan De Voogd uitgereikt en er op gewezen, dat deze beker na roemrijken stryd is verworven. Daar de beker drie maal achtereen moet worden gewonnen, hoopt spr., dat De Voogd hem volgend jaar zal komen verdedigen. Spreker brengt hulde aan het be stuur van de Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer, die jaar in, jaar uit dit prettige feest organiseert. Waar men aan den vooravond staat van het feest voor de viering van den jaardag van onze geëer biedigde Koningin, verzoekt spreker allen een driewerf hoerah uit te brengen op H. M Hieraan werd door allen spontaan voldaan. Het yverig strykje van den heer A. Calatz, me in moeiiykheden zou kunnen brengen hier in Londen. Maar al zou dat zoo zijn, dan ben ik toch even goed bereid om het te doen." De man op den divan slaakte een zucht van verlichting. Zyn oogen bleven een oogen- blik goedkeurend op haar rusten. Met haar vulpenhouder tusschen de vingers, haar ste nogramblok met de witte bladzyden voor zich, haar lippen een weinig-ingetrokken, haar oogen vol verwachting ophem geves tigd, zag ze er flink en handig uit, een vrouw, die zoowel bekwaam als evenwichtig was. „Ik heb het getroffen, dat u toevallig juist op myn stoep is gaan uitrusten", zei hij. „Of u van geluk zult spreken in de toekomst weet ik niet. Maar in ieder geval zult u zich niet vervelen. Wilt u nu als 't u blieft opnemen." Terwyl haar pen voortvloog, voelde miss Brown onvermoede diepten in haar ant woorden op dit nieuwe 0en toenemende gevoel van opwinding. Ze realiseerde voor het eerst volkomen, terwijl ze bladzyde na bladzyde vol schreef, wat ze te kort was gekomen in haar ongecompliceerde leventje Ze had ge hunkerd naar romantiek, naar het leven zelf, het leven met een ander doel dan met succes werken of dan politiek van het huiseiyke soort. Ze voelde zich nu omgeven door den gloed van de wereld waarvan ze soms, in haar gelukkigste oogenblikken, vage, scha duwachtige droomen had gehad, die weer even snel verdwenen als lentewolken. Het dat zich heel den middag dapper weerde, zette het Wilhelmus in. De gelukkige b-kerwinner dankte met wel gekozen woorden den Commissaris voor hes uitreiken van den voor hem zoo belangryken beker en stelde een krachtig ondersteund driewerf hoerah op den Commissaris in. De heer Hartman, voorzitter van V.V., reikte daarop eerst den beker van mevrouw en dr. Van Iy>on uit, daar mevrouw Van Loon verhinderd was en noemde het aangenaam, dat die beker thans voor een jaar te Veere zal vertoeven. De winnaar, Mesu, bracht een driewerf hoerah uit op dr. Van Loon en op den heer Hartman. Dr. Van Loon had wel een deel van de ringrijderij bijgewoond in gezelschap van Kingsford Smith. Ook de bekers van de gemeente Middelburg en van de burgerij van Middelburg overhan digde de heer Hartman aan de respectieve lijke winnaars, di ook dank brachten voor deze op hoogen prijs gestelde wisselpryztn. Na het kampen om de volgorde der gewone prijzen, restte nog de strijd om den potlepel. Op drie banen word door allen een omme gang gemaakt, en waren er vier, die twee rin- Jiu nner en was dus 'innaar. Het was ongeveer 6 uur, toen de heer Hart man alle prijswinnaars in de gelegenheid stelde hun keuze uit de tentoongestelde prijzen te doen, en ook aan den jongsten. deelnemer, L. P. Brasser te Vrouwepolder den bestuursprijs uitreikte, evenals aan Koole den potlepel. Met de hoop dat allen een volgend jaar weer zullen terugkeer en, sloot de heer Hart man het jaar lijksch feest. Evenals vorige jaren reden enkele vrien dinnen van deelnemers met of zonder deze de Abdij rond en toonden zich koene paard- rijdsters. P. T. en T. Onder intrekking van zyne aanwyzing als adjunct-inspecteur ten bureele van den in specteur der posfceryen, telegrafie en telefo nie te Haarlem is de referendaris T. van Hou- welingen, verbonden als adjunct-inspecteur aan het bureel te Middelburg, met ingang van 8 September a.s. aangewezen voor de functie van sous-chef van de 4e afdeeling van het hoofdbestuur der posteryen, telegra fie en telefonie te 's-Gravenhage. Met ingang van 1 September a.s. is be noemd tot telefoniste bij den interlocalen dienst de leerling-telefoniste A. C. Crucq van het post- en telegraafkantoor te Goes. bloed begon in haar aderen te tintelen Geen seconde hokte haar pen Nu en dan stelde hy haar op de proef. „Wilt u dit als 't u blieft even herhalen Altijd herhaalde ze den zin zonder één foutje. In haar eigen oor en klonk haar stem geheel normaal, zonder emotie, maar de man op den divan wist beter. Hy voelde in haar het antwoord op het drama van die vreemde wereld, waarin zij op zijn verzoek was binnen getreden. Eens haperde zyn stem en overtoog een grysbleek zyn gezicht. Hy strekte zyn hand uit naar het glas dat naast hem stond en ledigde het. „Zal ik even bellen vroeg ze meehjdend, maar zonder ontsteltenis. Hy schudde het hoofd. Zyn beweging had iets geopenbaard dat een oogenblik haar hand had doen be ven. Er was een ruw verband onder zyn jas en een vlek aan den linkerkant. Ze sloot de oogen.. Toen ze ze weer opende, was het vergeten. „Het is in orde", verklaarde hy. „Ik zal het tenminste zyn als ik klaar ben met u te dic teeren. U wordt toch niet nerveus Ze glimlachte hem geruststellend toe. „Ik kan alles opnemen wat u me dicteert", verzekerde ze, de pen op het papier, haar vingers vast er omheen geklemd „Zonder vragen te doen „Zonder vragen te doen." Hy ging voort. - (Wordt vervolgd.)

Vlissingse Courant | 1930 | | pagina 1