1000 500 300 25 VRIJDAG 4 APRIL EERSTE BLAD OORWERPEN RTLIJNEN No. SO ©Se Jaargang 1930 RICHT E VLISSINGEN Uitgave: Firma F. VAN OE VELDE Ir.. Walstraat 58-60. Vlissingen. Telel. 10. Postrekening 66287 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke feestdagen Stads- en Provincienieuws ilSlIHHIllllIHHIlHIHHIIIIIIIIIIIllllllHIIHIIU N.V. Sioomwasscherij „Volharding" per Kilo en tegen llllllllllllllllllllllllllllllllllüllllllllllllllllllll %tj Rebben U noobtg SS uigende wijze in de d werd, was bij de ;orschip „Aba", waar- ij storm geheel defect ipitein van de „Aba" ceurig zijn positie in pen. Het in de nabij- ia" beschikte echter en wist daarmee de |de sleepboot „Zwarte een richtingzoeker is en alle personen, die werden, dank zij de es, gered. ROOTE SCHAAL IN UISEN. Ing heeft eeri belang- gesteld voor de aan- I lellen voor de scholen ZENDER TE NICE. K.W. zender te Nice, is opgeheven, wordt deze stad een nieuwe :ericht, die met 25 schijnlijk zal dit sta- aanden gereed zijn. tIKAANSCHE MISSEN. i Columbus (Ohio) Madison (Iowa) be- g van de gevangenen ie. In Columbus zijn :oons in gebruik. Politie te Vlissingen gevonden is gedepo- koperen gewicht ameshandschoen en nlichtingen te beko- steunzooltje bij Van damesportemonnaie ;lle, Noordstraat 20 evelt, Kanaalstraat ve, Kasteelstraat 69 1, Van der Mandere- ichoen bij Driessen, i*en armband bij Van 35 bosje sleutels te, Badhuisstraat 3 oudende o.m. paar loepen, Walstraat 97 bij Jansen, Verkuijl Duden kinderrin- traat 80 jongenspet Van Galenstraat 2 bij Van de Woes- 16 rijwielbelasting- ïjs, Glacisstraat 148 ine bij Bakker, Kas- armband bij Bos- rdoublé lorgnet in emstraat 81duim- traat 80 portemon- Fregeres, Oallenfels- bij Van Beusichem, eisjesmuts bij Boo- 7 muts (baret) by nweg (Oude Station) j Zoutewelle, Noord- nonnaie bij Steketee, ■il v. Kurrachee April Kaap del Armi nos-Ayres v. Amst. avia van Amst. April te Genua .pril van Port Said Rott. n. Batavia >ril van Algiers .pril te Bombay 2 April v. Singapore April Sagres April avn Fiume ril van Aden ipril Suez New-Orleans n. Rott. •il v. Rio de Janeiro .pril van Port Swet- v. Batavia n. Amst. t van Colombo April van Padang Rott. van New-York April v. Madras pril te Suez il van Madras ft te Hongkong d 776.5 te Hernosand d 738.7 te Akureyri. avond van 4 April Oostelijke tot Zuid- tot zwaarbewolkt, geen neerslag, iets 4.20 16.39 5.06 17.26 6.00 18.30 7.16 19.55 uto's, Fietsen uigen. uur 7.06 7.08 7.10 7.12 VUSSINOSCHE COURANT ABONNEMENTSPRIJSVooi Vlissingen en de gemeenten op Walcheren 2.20 per 3 maanden. Franco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove rige landen bij wekelijksche verzending 13.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct ADVERTENTIEPRIJSVan 1—5 regels 11.25iedere regei meer 25 cent Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct p. regel.Kleine advertentiesbetrefiendeHuui enVerhuur.Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingenen -Aanvragen van 1 5 regels 75 ct, iedere regel weer 15 ct De abonné's in 't bezit eenei Polis, zijn GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij dood door een ongeluk. gulden bij verlies van een hand, voet ot oog. gulden bij verlies van een duim gulden bii verlies van een wijsvinger gulden bij verlies van eiken anderen vinger Dit nummer bestaat uit 2 bladen VLISSINGEN, 4 APRIL. De haven te Vlissingen. Gisteren is afgekondigd Staatsblad no. 82 Wet van den 19en Maart 1930, tot wijziging van de wet van 25 Juli 1919 (Staatsblad no. 515) tot verbetering van de haven te Vlissin gen. De Zuid-Nederlandsche Radio Distributie- Maatschappy. •Het „Volk" verneemt, dat aan de abonné's van bovengenoemde maatschappij dezer da gen door middel van een circulaire is mede- gc'eeldat de directeur, de heer P. C. Oorschot, door de algemeene vergadering van aandeelhouders is ontslagen, en bescheiden, welke na 3 April door hem zijn onderteekend niet als geldig zullen worden erkend. Wij hebben bij de Zuid-Nederlandsche Radio-Distribulie-Maatschappij geinformeerd naar dit bericht en werd ons de juistheid er van bevestigd. In plaats van den heer Oorschot is door de vergadering van aandeelhouders tot directeur benoemd de heer A. M. van Beers. Wij hebben ook inlichtingen ingewonnen bij den heer Oorschot, die ons antwoordde, dat op Woensdag jl. door de microfoon de vol gende mededeeling aan de abonné's is ver strekt Naar te onzer kennis kwam, werden dezen dag circulaires verspreid, luidende als volgt 1 Aan aange^otenen bij bovengenoemde Maatschappij wordt bericht, dat in de Al- 'gemeene Vergadering van Aandeelhouders, ^.gehouden op 31 Maart 1930, aan den Direc teur, den heer P. C. Oorschot, ontslag is verleend als zoodanig met ingang van ge noemden datum en in zijne plaats is be noemd tot Directeur, de heer A. M. van 'iBeers, te Vlissingen, tot nu toe Commissa- Iris der Maatschappij, welke die betrekking heeft aangenomen. Betalingen van abonnementsgelden als 1 anderszins aan of op quitantie getee- kend door voornoemden heer Oorschot, worden, te beginnen met den dag na he den, dus met ingang van 3 April 1930, door de Maatschappij niet als geldig erkend. Namens de Maatschappij voornoemd, A. M. VAN BEERS, Directeur. Vlissingen, 2 April 1930. ■Naar aanleiding van deze circulaire wen- schen wij onzen abonné's het navolgende ttiede te deelen BDe vergadering, welke in deze circulaire wordt genoemd een algemeene vergadering van aandeelhouders, was een onderonsje van twee aandeelhouders, waarvan de heer A. M. van Beers er één was. Deze vergadering is geheel onwettig, zoodat de daarin genomen besluiten nietig zijn. De abonné's zul' n hebben opgemerkt, dat de onderteeke-aar A. M. van Beers in deze circulaire mededeelt, dat hij zelve thans di recteur is. Ieder uwer kan morgen hetzelfde doen en desnoods beweren dat hij tot koning Uitgeroepen is. De verspreiding van deze circulaire is een pnrechtmat'ge daad en zal als zoodanig ook gerechtelijke gevolgen hebben. Deze mededeeling wordt thans uitgesproken door den administrateur der N.V.Zuid-Neder- •landsche Radio distributie-maatschappij, L. J. M. Quasters, die u als zoodanig bij deze nededeelt, dat de heer P. O. Oorschot de [rechtmatige directeur is. Alleen kwitanties, brieven, opdrachten, enz. met de ondertee- kening P. C. Oorschot zijn rechtsgeldig. Reeds vroeger is langs dezen weg eens ge- vaarschuwd tegen den heer A. M. van Beers. Wü maken onzen abonné's nadrukkelijk bekend, dat de handteekening van den heer P. C. Oorschot van kracht blijft, totdat u langs dezen zelfden microfonischen weg me dedeeling zult verkregen van het tegendeel. Iet belangrijk aantal abonné's dat ondanks deze circulaire heden prompt hun contributie voldeed, zeggen wij dank voor het gestelde vertrouwen onder nadrukkelijke «mededeeling, dat in ruil daarvoor dezerzijds, evenals tot- Üusver, alles zal worden gedaan om de abon né's tevreden te stellen. Nadere inlichtingen worden zoonoodig, ten kantore verstrekt «Aanvragen voor aansluiting, evenals mede- deelingen over storingen enz. te richten aan het hoofdkantoor, Singel 15, Vlissingen. Bevordering van vreemdelingenverkeer. Ingevolge beschikking van den minister van justitie zullen toeristen, die met de sche pen van de stoomvaartmaatschappij „Zee land", de „Batavierlijn" en de „Huil and Ne therlands Steamship Cy." (Hull) uit Enge land hier te lande aankomen, worden toege laten, ook wanneer zij geen paspoort bezitten, doch een te hunnen name door een der ge noemde maatschappijen afgegeven No-pass- port-tocket verto nen. Gelijke regeling geldt voor toeristen als hiervoren genoemd, die met schepen van de stoomvaart-maatschappij „Zeeland" in België te Antwerpen of Zeebrugge worden aange bracht en de Belgisch-Nederlandsche grens overschrijden te Retranchement (per tram), te Sluis langs het grenskantoor „de Wacht", te Eede langs 'iet grenskantoor op den kunst weg Maldeghem—Aardenburg, te Putte langs het grenskantoor op den kunstweg Capellen- Putte, te Roosendaal per spoor en te Nispen langs het grenskantoor op den kunstweg Es- schen-Roosendaal. Alle bovengenoemde toeristen zijn bevoegd naar België te vertrekken, ten einde aldaar bij terugkeer naar Engeland, desgewenscht scheep te gaan indien hun No-passport-ticket dit veroorlooft. Deze regeling treedt met ingang van 15 April 1930 in werking. De Nutsspaarbank. In de Nutsspaarbank aan de Coosje Bus- kenstraat alhier werden in de maand Maart 1257 inlagen gedaan tot een bedrag van f 99.988.72 en 337 terugbetalingen tot een be drag van 56.915.40. Er werden in die maand 96 nieuwe boekjes uitgegeven waardoor het aantal spaarders steeg tot 6258 en hun tegoed tot 2.061.903.38. Ter lediging werden 58 spaarbusjes aange boden, inhoudende 857.56 en met 5871 spaarzegels werd bespaard 292.87, welke bedragen op de spaarboekjes werden bijge schreven. Bericht aan luchtvarenden. Blijkens een bericht aan luchtvarenden zal: Op 20 en zoo noodig 21, 22 en 23 Mei 1930 worden geschoten met geschut, geplaatst op den Westelijken oever van de Marinehaven te Vlissingen en met geschut, geplaatst ten Zuiden van het licht van Kaapduinen. De schietoefeningen vangen aan te 9 uur. Op of nabij de batterij vanwaar wordt ge schoten, zal van één uur vóór den aanvang af tot het einde der schietoefening een roode vlag geheschen zijn. De sectoren,waarin geschoten wordt, strek ken zich uit a. over een gedeelte van de Westerschelde en van de reede van Vlissingen, tusschen de lijnen getrokken van de batterij aan de Ma rinehaven in de richting Oost, onderschei denlijk Zuid, tot op een afstand van 6500 M. en tot een hoogte van 100 M. en b. over een gedeelte van Galgeput, Oostgat en Deurloo, tusschen de lijnen getrokken van de batterij, geplaatst ten Zuiden van het licht van Kaapduinen in de richting N.W. onderscheidenlijk Zuid, tot op een afstand van 10.800 M. en tot een hoogte van 450 M. Vliegtuigbestuurders wordt verzocht zich niet zonder noodzaak of niet onnoodig lang in bovenbedoelde sectoren op te houden. Feestavond C.K.W.O. Ook gisterenavond was de groote zaal van het Concertgebouw geheel bezet met leden van bovengenoemde vereeniging. Hetzelfde programma van den vorigen avond werd met élan door orkest en mede werkers van „de Familie Kegge" uitgevoerd. Aan mej. De Hondt werd voor haar wel willende medewerking een prachtige bloe menmand aangeboden, een hulde welke het kranige orkest ten volle had verdiend. Brand. Hedenmorgen om 5 uur werd de politie ge alarmeerd voor een uitslaanden brand aan de Buitenhaven, alwaar een loods (opslagplaats) in gebruik bij de stoomvaat-Maatschappij „Zeeland", in brand was geraakt. Het bleek dat in een kist, waar de lampen worden ge borgen van de kolendragers van genoemde maatschappij en waarin ook een hoeveelheid petroleum is opgeslagen, in brand was ge raakt, vermoedelijk doordat een brandende lamp bij vergissing daarin was opgeborgen geworden. De aanwezige petroleum deed de vlammen aog plaaien en aanvankelijk liet de brand zich dan ook ernstig aanzien. Ge lukkig echter was hel personeel van de daar liggende mailboot, onder leiding van den eersten officier, in de gelegenheid onmiddel lijk de vlammen te bestrijden met slangen materiaal van het schip. Toen later de marine ter assistentie verscheen, was men den brand reeds meester. De ter plaatse verschenen vrijwillige brandweer behoefde ook niet meer op te treden. De deuren van de loods, welke eigendom is van de Nederlandsche Spoorwe gen, zoomede het dak bekwamen brandschade. De loods was opslagplaats voor touw, teer en meer dergelijke licht brandbare voorwerpen, zoodat een flinke brand mogelijk was geweest, indien niet zoo spoedig was ingegrepen ge worden. Beschonkene. De politie arresteerde gisterenavond ten huize van zijn vader een 29-jarigen man, die in beschonken toestand het huisraad had stukgeslagen, waarbij hij zich nog al ernstig aan handen en gelaat had verwond. Zijn overbrenging naar het bureau van politie trok heel wat belangstelling. Aan het bureau bleken zijn verwondingen van dien aard, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Nadat deze was ver leend is de man in arrest gesteld. Een nieuwe winkel. Het Bellamypark is weder verrijkt met een nieuw winkelpand, hetwelk morgen wordt geopend. Het electro-technisch bureau van de firma W. B. van den Berg Zonen, Bellamypark no. 52 is in modernen stijl verbouwd en is in alle opzichten netjes afgewerkt. De aanne mer, de heer B. J. N. Schmelzer, heeft hier mede alle eer ingelegd. Ook de schilder, de heer J. Roelse, heeft er zorg voor gedragen dat deze 'nieuwe winkel wel zal opvallen. Voor de verlichting van de etalages is van de nieuwste lampen gebruikt gemaakt en de firma Van den Berg Zonen demonstreert hiermede wat zij op het gebied van electri- sche verlichting presteert. Het electro-technisch bureau is ruim ge sorteerd in alles wat men in een dergelijken modernen winkel mag verwachten. De volgende week wordt een reclame-week gehouden en worden de artikelen tegen gere- 'duceerden prijs verkocht. Kinderzo??. In de te Middelburg gehouden algemeene vergadering van de stichting „Kinderzorg" werden nadat de jaarverslagen en rekeningen en begrooting waren goedgekeurd tot be stuursleden gekozen of herkozen de heeren ds. Maas, Hontenisse ds. De Vries, Wilhel- minapolder Flink, Goes Mantz, Middel burg Moerland, KrabbendijkeJasperse, Middelburgds. Blaauwendraad, Vlissingen en Wandel, Nieuwerkerk. Hierna hield dr. Lammerts van Bueren uit Zetten een inleiding over Onze kinderen en het huwelijksprobleem. Onze kerk, aldus spreker, moet in het hu welijksprobleem, dat voor velen is een levens probleem, leiding geven. Het huwelijk is nog heel iets anders dan een probleem. Het hangt met wereld- en levensbeschouwing samen, welke houding men tegenover het huwelijk inneemtwat wy er van maken, of wat het van ons maakt. Welke beginselen geeft God Bij de ernstige zoekers naar nieuwe moraal komen de oude opvattingen weer terug. Wat is Chr. Prot. huwelijksmoraal Nooit casuïs tiek. Persoonlijk staan we voor de vragen, die het probleem maken tot een strijd om er in te overwinnen. De mensch is geschapen als man en vrouw, die elkaar aanvallen. Het wezen van het huwelijk is het onontbindbare, een zinnelijk geestelijke eenheid, waartoe God hen bestemt. Daarom is Luther uit gehoor zaamheid aan Gods wil, om een voorbeeld te geven, getrouwd. Onder invloed van de pessimisten als Schopenhauer e.a. is men van deze lijn afge raakt. Toen het absolute uit 's menschen ge dachten wegtrok, kwam de groote omwente ling. Theorieën, als van Lindsey vinden veel aanhang, maar worden door spr. scherp ver oordeeld. Het komt aan op gelukkig maken en zijn plicht doen. Liefde is onlosmakelijk verbonden aan trouw en verantwoordelijk heid. Het zich uitleven is logisch voor wie geen vaste wetten hebben. Anders onlogisch, want dan geldt Gods wil. Buigend onder hoo- ge tucht leert men geven. In het huwelijk heeft men het beste te geven voor zijn geiin. Het huwelijk is dan geen probleem maar een levensstrijd in eigen leven. Dan geeft de Heer de mogelijkheid van vernieuwing of kracht om het kruis te dragen. Het huwelijk is moei lijker dan vroeger. De levensomstandigheden en belangen van man en vrouw zijn verschil lend geworden. Tr komen vragen van kinder tal en van weinig zorgen te hebben, waarover men het niet steeds eens is. Dit brengt gevaar voor het huwelijksgeluk. Het huwelijk moet van binnen uit samen bindende kracht heb ben. Heilig land wordt betreden, waar teer moet geleefd worden, daar ruwheid zooveel doet mislukken. Het huwelijk heeft allereerst ten doel de eenheid van man en vrouw, maar de vruchten zijn de kinderen. Het gezin is de kweekplaats voor persoonlijkheidsvorming. In het gezin leeren we het gemakkelijkst de heerlijkheid zien van het gezag, dat middel is tot vrijheid. Gehoorzaamheid geeft de rechter ontplooiing van ons leven. „Kinderzorg" moet bouwen van het welzijn van het gezin Wordt een kind uit zijn omge ving gehaald, dan moet men trachten te be grijpen, dat het mist aan levensvoorwaarden en hem met barmhartigheid omringen. Samenvattend zegt spreker we moeten met interesse letten op de ontwikkeling van de huwelijksgedachte, maar niet verward ra ken. We moeten in wankele tijden vast staan om een wereld te vormen, waarin de zwakken schuilen kunnen. We moeten ons bewust blij ven van de heilige roeping, dat van het hu welijksleven een getuigenis moet uitgaan van Christus voor onze omgeving en onze kinde ren. Afd. Zeeland Ver. tot bescherming van dieren. In de te Middelburg gehouden algemeene vergadering van de afdeeling Zeeland van do Nederlandsche Vereeniging tot bescher ming van dieren, werden het jaarverslag van den secretaris en dat van den penningmees ter over 1929 uitgebracht. Aan dat van den secretaris is het volgende ontleend Het ledental bleef stationnair en bedraagt 164 leden, 35 begunstigers en een contribuant. In het bestuur is verandering gekomen dooi de benoeming van mej. H. C. van Hoek te Middelburg tot lid van het bestuur. De werk zaamheden naar buiten bestonden in net strenge jaargetijde, m het bijzonder in Fe bruari in het verstrekken van brood aan de vogels, voornamelijk aan meeuwen en eenden, die in enkele bijten waren opgehoopt. Verder in het onderzoek instellen naar al of niet aanwezig zijn van drinkwater voor veetransporten aan het station Vlake, bij welke gelegenheid toezegging tot medewer king van het stationspersoneel werd verkre gen. Het asyl blijft nog steeds in een groote be hoefte voorzien, vooral in den vacantietijd voor pensiondieren alsook als toevluchts oord voor zwerfdieren, zoowel honden als katten, waarvoor zoo mogelijk een nieuwe èigenaar wordt gezocht. Mislukken de pogingen daartoe of zijn de- dier en oud of ziekelijk, zoo worden zij op de minst pijnlijke wijze afgemaakt. Het klachtenbureau van den heer J. T. Ver meulen heeft weer aan zijn doel beantwoord, zoowel in de daarvoor aangebrachte bus als aan zijn woning werden vele klachten inge diend en onderzocht en zoo mogelijk getracht verbetering te brengen. Dat het bij het in- of uitladen van vee niet altijd naar wensch gaat, bleek een der be stuursleden, nl. te Vlissingen, waar het vee zoo hardhandig in de wagons geduwd en ge slagen werd, dat er zoo wel van de zijde van het pubiiek als van het genoemde bestuurslid protest tegen werd aangeteekend en laatstge noemde de aandacht der Vlissingsche politie er op gevestigd heeft. Het verschaffen van drinkwater aan het door de Middelburgsche boot naar Rotterdam te vervoeren vee, wordt steeds voortgezet, evenals het verschaffen van water aan de trekhonden langs den weg in op verschillen de plaatsen aangebrachte bakken. Bij ue verkiezing van bestuursleden werden mej. J. W. Ermenns en de heer J. Kraamer herkozen en gekozen de heer A. G. van Mee- rendonk, inspecteur van politie te Middelburg. Mej. H. C. van Hoek te Middelburg werd be noemd tot secretaresse-penningmeesteresse en de heer J. Kramer tot vice-voorzitter. De beschrijvingsbrief voor de in Mei te Bussum te houden algemeene vergadering, kon niet worden afgehandeld en werd het bestuur gemachtigd deze agenda verder te behandelen en daaromtrent het standpunt, der afdeeling te bepalen. Kamer van Koophandel voor de Zeeuwsche Eilanden. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Zeeuwsche Eilanden te Middelburg ontving een schrijven van de afdeeling han del en nijverheid van het departement van arbeid, handel en nijverheid, waarin ver zocht wordt de aandacht van belanghebben den er op te vestigen dat de consulaire amb tenaren voor het verstrekken van inlichtin gen omtrent de credietwaardigheid van per sonen of vennootschappen in hun ressort het bedrag van 3.50 per inlichting in reke ning kunnen brengen. By eventueele meerdere kosten moeten bedoelde ambtenaren belanghebbenden van te voren op de hoogte stellen onder opgave van het vermoedelijk bedrag der extra-kos ten met de vraag of belanghebbenden bereid zijn deze te dragen. Bij de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Zeeuwsche Eilanden te Middel burg kwam het bericht in van het hoofdbe stuur der P.T.T. om de aandacht te vestigen op de mogelykheid van de verzending van brief telegrammen met Luxemburg, Polen, Tsjecho-SIowakye en Duitschland. Nadere byzonderheden over de voordeelen pan- en de voorwaarden waarop deze brief- telegrammen kunnen worden verzonden, lig gen voor belanghebbenden op het Bureau der Kamer, Oost-Indisch Huis te Middel burg, ter inzage. SINGEL I WASCHT Met trouwen alleen zyn zy nog niet klaar. Zij hebben U noodig voor meubels, bedden, brood, kleeren en al het vele an dere, dat met een huwe- lyk gepaard gaat. Als U hun aandacht op uw aan biedingen wilt vestigen, kan dat het snelst, het goedkoopst en het doel treffendst door middel van een advertentie in de VLISSINGSCHE COURANT Verpachting standplaatsen kermis te Goes. Bije de gehouden verpachting van stand plaatsen op de in dit jaar alhier te houden kermis zyn plaatsen gegund voor een zweef molen, vergenoegingspaleis, caterpillar (zgn« rupsbaan), schiettent, luchtschommel, cham- pionpaleis, kinderdraaimolen, kykfcent en verder meerdere gebak-, paling-, nougat en dergelyke kramen en voorts nog enkele klei nere inrichtinge- De totale opbrengst be draagt plm. 24C0. Gezondheidscommissie. Door den Commissaris der Koningin is voor een tydvak van vyf jaren, ingaande 1 April jl. opnieuw benoemd de heer J. Mys, als secretaris der gezondheidscommissie, zetel Oostburg. Ontslag als waterschout. Bij Kon. besluit van 2 April is aan C. Klaassen, op zyn verzoek, met ingang van 1 Juli 1930, eervol ontslag verleend uit het; ambt van waterschout te Terneuzen. Adjunct-inspecteur der P. T. en T. By beschikking van den directeur-generaal der posteryen, telegrafie en telefonie is, met ingang van l Mei 1930, aangewezen als ad junct-inspecteur der posteryen, telgrafie en telefonie te Arnhem de referendaris der pos terijen, telegrafie en telefonie H. A. Pabbru- we, directeur van het post-, telegraaf- en telefoonkantoor te Ter Neuzen. SOUBURG. Lyst van ingekomen of vertrokken perso nen ever de 2e helft der maand Maart 1930. GEVESTIGD: J. A. de Kam en gezin, De Deckerstraat E 37, van Rotterdam. J. J. van der Hoek en gezin, VlissingschQ straat B 314a, van Vlissingen. P. Sturm, Tuindorp D 32, van Middelburg, A. J. de Ruyter, Buteuxstraat B 190, van Middelburg. J. de Groot en gezin, Ritthemsche straat E 377, van Ritthem. C. Vermeulen en gezin, Tuindorp D 62, van Vlissingen. P., E. en A. Boersma, Tuindorp D 15, van Middelburg. C. L. Deurwaarder, Van Turnhoutstraat E? 44, van Vlissingen.

Vlissingse Courant | 1930 | | pagina 1