1000 500 300 150 25 WOENSDAG 3 FEBRUARI 68e Jaargang firma F. VAH BF VEIDE !r„ Walstraat 58-60, Vlissingen. Tslef. 10. Postrekening 86281 Verschijnt dagelijks, uitgezonderd op Zondag en algemeen erkende Christelijke Feestdagen EERSTE BLAD GEMEENTEBESTUUR BINNENLAND STER-TABAK Stads- en Provinciemeuws m. 7.20 Fransche avond Parijs. Daarna berichten sick. het „Zigeuner Radio, lion". dat gewoonlijk zeer Nederland ontvangen ;nder Boedapest, die op station in de avond- Hongaarsche muziek bekend is onder den staat het bij vele den naam „Zigeu. -tin er velen, die Boedapest preferee- opeerde dansrythme, dat Engelsche zenders kan No. 30 1930= dit hte ns ek' nder ijfeld ils de studio's te Boeda- lerne wijze ingericht. De igeveer twee jaar, zoodat eeds van een ruime er- d gebruik kon maken, studio-inrichting heeft rg besteed. Aanvankelijk ,an met een geluiddem- g, doch het bleek, dat t, dat hiermede bereikt st' om de ware ^eest- leggen. Men bracht de ten, die voor den mar- t de microfoon, zijn op- ,nige wijze aan, dat ze er opengeschoven kun nen de acoustiek in de iderheid van de groote gent zich in een apart door middel van een e orkestruimte is afge- de muziek door middel zoodat hij steeds weet, muziek van het orkest and daarmede nuancee- ng kan maken. Boven- ie studio achter de mi- arop verschillende aan- :est kunnen worden aan irigent op een bepaald een van die aanwijzin- htbaar, zoodat zij daar- De groote studio is 20 d en 7 M. hoog. zoodat ;n groot symphonie-or- haar recht kan komen, penbare leeszaal. saai te Sheffield, Enge- >estel geïnstalleerd voor ïgen van de taallnssen kers van deze leeszaal „discussion groupge- jt het verkeer. ittgart zullen in de toe- week mededeelingea ntrent de veiligheid op et Zwartewoud, in ver- i in het verkeer, welke e "weersomstandigheden elefonische /erbmding an en China. illende Japansche ban- om in de naaste toe- de Chineesche koop- Kamer van Koopian- lfs het voornemen om verbinding m te rich- Shanghai. welke ppe- roor gebruik door koop- Auto's, Fietsen rtuige- 'h*ri uur 5 5.21 6 5.23 7 5.25 |TE VLISSINGEN 5.09 17.35 K. 5.51 18.22 6.39 19.17 ND A makeRjkheden, gen, enz. Dagelijks voorstelling, igeljjks voorstelling, 8 een voorstelling). 5 Februari. Revue „Mysticifa", concert- Filmavond Cen- ansportarbeiders, Al- mr. iet Cherniavsky Trio, )uw, 8.15 uur. Feestvergadering, bewerkersbond, Con- Gezelschap Nap de la Oponthoud", Con- BURG. 5 Februari. Gene- eert. Vereeniging voor .ek, Concert- en Ge- JRG. Uitvoering Ritthem- Zaal Versluijs, 8 uur. VLISSINGSCHE COURANT (ABONNEMENTSPRIJS Voor Vlissingen en de gemeenten op Walcheren 12.20 per 3 maanden. IFranco door het geheele rijk 2.50. Voor België, Duitschland en Frankrijk 3.80. Voor de ove- Irige landen bij wekelijksche verzending 3.80, met Zondagsblad 4.75. Afzonderlijke nrs. 5 ct. ADVERTENTIEPRIJS Van 1—5 regels r 1.25 iedere regel meer 25 cent. Bij abonnement speciale prijzen. Reclames 50 ct. p. regel. Kleine advertenties betreflende Huui enVerhuui.Koop en Verkoop, Dienstaanbiedingen en -Aanvragen van 1 5 repels 75 ct., iedere regel meer 15 c't De abonné's in 't bezit eenei polis, zij" "GRATIS verze kerd tegen ongelukken voor gulden bij levens lange ongeschikt heid tot werken. gulden bij door een ongeluk. dood gulden bij verlies van een hand, voet of oog. gulden bij verlies van een duim gulden bij verlies van een wijsvniger gulden bij verlies van eiken anderen vinger Dit nummer bestaat uit 2 bladen den helder, schietoefeningen. De Burgemeester van Vlissingen maakt aan zeevarenden bekend, dat op 11 en zoonoodig op 12, 13 en 14 Februari en op 18 en zoonoo- dig 19, 20 en 21 Februari 193C, zal worden geschoten met geschut van het fort Erfprins. De schietoefeningen vangen aan te 9 uur. Op het werk waar wordt geschoten, zal van één uur voor den aanvang tot het einde der schietoefening een roode vlag geheschen zijn. Zeevarenden wordt verzocht zich niet on- noodig lang op te houden in het onveilige edeelte tusschen de peilingen fort Erf- s van 50° tot 120° tot op een afstand van 8,5 K.M uit de kust. Vlissingen, 5 Februari 1930. De Burgemeester voornoemd, VAN WOELDEREN De anti-danscommissie. De door de ministers jhr. mr. Ruys de Bee- renbrouck en mr. Donner ingestelde commis sie tot onderzoek van de vraag, in hoeverre yan overheidswege met betrekking tot het dansen maatregelen dienen te worden getrof fen, zal door eerstgenoemden minister Don derdag 13 Februari in een der zalen van het raartement ^ar binnenlandsche zaken en Mhouw worden geïnstalleerd. Voorloopjg nog geen acht-daagschc abonnementen. In October van het vorig jaar stelde de di- Irectie der Nederlandsche Spoorwegen aan I den minister van waterstaat voor, de prijzen [van abonnementskaarten terug te brengen tot de prijseÜ van groepskaarten, waardoor tevens de abonnementskaarten zouden wor- I den afgeschaft. Daarbij zou de geldigheidsduur van een al- I gemeene abonnementskaart eiken dag kun- I nen ingaan en c lange aanvangtennijn ver- vallen. De Spoonvegi'aad, om advies gevraagd, heeft over deze voorstellen langdurig beraad- ;d en een conferentie met de directie had I tot resultaat, dat deze aan den minister me- dedeelde, haar voorstellen in te trekken. Indien de minister in dezen van zijn be- voegdheid tariefverlaging te bevelen, niet ge- I bruik maakt, zal er van de in breeden kring I zoozeer verlangde wijzigingen voorloopig wel niets komen. Nieuwe spoorboekjes. Naar „Spoor- en Tramwegen" melde, zullen de Nederlandsche Spoorwegen ingaande 15 Mei 1930 inplaats van één, twee reisgidsen uitgeven, teneinde tegemoet te komen aan de door het publiek geuite wenschen om in den thans bestaanden reisgids enkele buitenland- I sche aansluitingen en de voornaamste bui- I tenlandsche verbindingen op te nemen. Het eerste boekje wordt een beknopte bin- I nenlandsche reisgids met een beperkt aantal aansluitingen. Het formaat wordt kleiner en I belangrijk dunner dan het thans bestaande. Het tweede boekje wordt voor het binnen- I land gelijk aan het tegenwoordige, doch on der de aansluitingen worden enkele buiten- landsche stations opgenomen, terwijl daarin bovendien wordt opgenomen het thans be staande boekje „Voornaamste buitenlandsche verbindingen". Het formaat bl'jft gelijk aan h©t oude spoorboekje, doch het wordt belang rijk dikker. Geen alastrim-gevalien meer. In de week van 26 Januari tot en met 1 Februari zijn in .Nederland geen gevallen van variola minor (llastrim) waargenomen. Aan gezien sedert een maand geen gevallen van deze ziekte meer zijn voorgekomen worden deze wekelijksche mededeelingen gestaakt, tenzij zich onverhoopt nog gevallen mochten voordoen. !n de week van 26 Januari tot en met 1 februari werden geen gevallen van ence phalitis na inenting ter kennis van het Staatstoezicht op de Volksgezondheid ge bracht. In de week van 26 Januari tot en met 1 februari 1930 werd afgeleverd door de ent stofinrichting te Amsterdam koepokstof voor 1004 personen door de entstofinrichting te Rotterdam koepokstof voor 118 personen door de enstofinrichting te Groningen koe pokstof voor 7 personen; totaal voor 1129 personen. In de maanden Januari 1929 en 1930 wer den de volgende hoeveelheden koepokstof door de drie inrichtingen verstrektJanuari 1929 Amsterdam 3350 personen, Rotterdam 835 personen, Groningen 63 personen, totaal voor 4248 personen Januari 1930 Amster dam 6852 personen, Rotterdam 663 perso nen, Groningen 58 personen, totaal voor 7573 personen. Actie bü de Scheepsbouw Maatschappij- De samenwerkende organisaties van meu belmakers en houtbewerkers hebben bij de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. te Amster dam een actie ingezet tot verhooging van een beter uurloon. Weliswaar is het gemiddelde uurinkomen in vele gevallen hooger dan de uurloonen welke worden betaald bij de parti culiere werkgevers, en wel tengevolge van extra-betaling voor tariefwerk, maar de organisaties willen, dat ook bij de N.S.M. dezelfde uurloonen zullen worden betaald als in het particuliere bedrijf. Aan de directie der Ned. Scheepsbouw Mij. is een schrijven gezonden, waarin haar be richt wordt, dat het in den timmerwinkel werkzame personeel Maandag a.s. in staking zal gaan, indien niet in den loop dezer week de gestelde eischen zullen zijn ingewilligd. Voor nerveuze personen, die zich moeilijk bij hun ■werk kunnen bepalen, be staat geen betere medicijn, dan juist Het weldadige genot, dat de rooker van Ster-tabak ondervindt, kalmeert zijn zenuwen, waardoor hij zijn gedachten gemakkelijk kan concentreeren. vlissingen, 5 februari. Verpachting: van standplaatsen voor de kermis. Door Burg. en Weth. zijn de hieronder te noemen standplaatsen voor de kermis 1930 gegund aan Gaterpiller aan gebr. A. en N. Hommer- son voor 600 schiettent aan P. M. D. Mer- gan voor 75 champignon paleis aan A. Wegkamp voor 50 Lunapark aan P. Jan vier voor 562 stoomcaroussel aan P. J. Roels voor 550 gebakkraam aan A. Leem horstHarms voor 408 idem wed. C. J. Evertsen voor 250 idem Corn. Janvier voor 79.50 idem A. de Brave voor 90 idem C. Janvier voor 78 suiker-nougatkraam aan R. Vinke voor 95 idem G. C. van der Leeuw voor 80 idem F G. van der Leeuw voor 72 idem J. C. Goris voor ^40 oefen- spel aan J. de Witt voor 120 idem C. van de Wijngaard voor 70idem C. van de Wijngaard 90 idem F. Desmet 50 Flying Dutchman aan C. F. J. GalleJan vier voor 125 palingkraam aan mej. H. Warner voor 35 idem J. W. Bottenberg voor ƒ24 idem mej. C. Reijntjes voor 43 luchtschommel aan Adr. Huijgens voor 100; kjjkttent aan J. Groenteman voor 150 zuur kraam aan J. Visser, idem aan H. Visser, b-'den voor ƒ120; somnabule aan mej. A. Bartling voor 50.10 wafelkraam aan wed. M. Visser voor 30 dierentent aan K. Appel voor 35 wafel—poffertjeskraam aan C de Haan voor 130 draaimolen aan wed. Joh. Appel voor 60 zweefmolen aan H. M. Vale voor ƒ85; een slagmachine aan F. «Cozijn voor 10. Voor de niet gegunde perceelen zal een herverpachting worden gehouden. Openbare muziekuitvoeringen. Regeling voor muziékuitvoeringen in de muziektent aan den Boulevard Evertsen, die in het Bellamypark en die op de achterplaats der voorm. Kazerne Koning Willem III al hier, gedurende het jaar 1930. B Woensdag 30 April St. Caecilia. S Vrijdag 23 Mei Ons Genoegen S Zondag 8 Juni Po'stfanfare. S Zondag 15 Juni St. Caecilia. S Zondag 22 Juni Ons Genoegen. A Zondag 22 Juni Ons Genoegen. S Vrijdag 4 Juli Ons Genoegen. S Zondag 6 Juli St. Caecilia. S Zondag 13 Juli Postfanfare. S Zondag 20 Juli Ons Genoegen. S Zondag 27 Juli Postfanfare. B Zaterdag 2 Augustus Ons Genoegen. S Vrijdag 8 Augustus St. Caecilia. S Zondag 17 Augustus Ons Genoegen. A Zondag 17 Augustus Ons Genoegen. S Vrijdag 22 Augustus St. Caecilia S 'Maandag 1 September St. Caecilia. B Maandag 1 September Ons Genoegen. S Vrijdag 5 September Ons Genoegen. S. Zondag 7 September Postfanfare. N.B. S Boulevard Evertsen (Strand). B Bellamypark. AAchterplaats vm. Kazerne Koning Willem III (ochtendconcerten). Het Belgisch loodswezen. In het verslag der commissie die de Belgi sche begrooting van spoorwegen, zeewezen enz. heeft onderzocht, wordt over het loods wezen het volgende medegedeeld De zaak der loodsdiensten te Vlissingen wordt eveneens onderzocht. Terwijl leden pleiten ten voordeel? van den ganschen dienst op Belgisch grondgebied, wordt er ook gevraagd dat zoolang de huidige toestand behouden blijft een betere verzorging zoude gegeven worden aan het loodspersoneel en hoofdzakelijk wat betreft de nachtzaal. Thans moeten de loodsen, na somtijds dag en nacht dienst te hebben gedaan op de brug van een schip, door regen en storm een slaaprust zoeken in een gemeene zaal, waar iedereen binnendringthet ware wenschelijk ter beschikking van die bedienden een ge bouw te stellen met voor een ieder een af zonderlijke kamer waar zij de noodige uit rusting en het noodzakelijke comfort kunnen vinden. Leden wenschen ook te weten of de ver plaatsing van het grootste gedeelte der loodsen naar Oostende een werkelijke verbe tering heeft bijgebracht en gebeurlijk, onder welk opzicht. Het loodswezen zal worden aangevuld met een tiental nieuwe motorbooten. Hiervoor zal gespecialiseerd personeel worden opgeleid. De eerste twee booten zullen waarschijnlijk be gin April van stapel loopen. Voor den aflossingsdienst te Vlissingen zul len drie nieuwe motorbooten in dienst wor den N tsspaarbank. In de Nutsspaarbank aan de Coosje Bus- kenstraat alhier werden in de maand 1897 inlagen gedaan tot een bedrag van 122.300.87 en 535 terugbetalingen tot een bedrag van 101.164.30. Er werden in die maand 126 nieuwe boekjes uitgegeven, waardoor het aan tal spaarders steeg tot 6077 en hun tegoed tot f 1.953.549.30. Ter lediging werden 151 spaarbusjes aan geboden inhoudende f 1513.42 en met 6951 spaarzegels werd bespaard 346.65, welke be dragen op de spaarboekjes werden bijgs bre ven. Overheidspersoneel. Gisterenavond is alhier onder leiding van den Christ. Besturenbond opgericht een af- deeling van den Ned. Chr. Bond van Perso neel in Publieken dienst, na een rede van den heer W. van der Have, bondssecretaris. Op deze oprichtingsvergadering traden 12 leden toe. Tot bestuursleden werden gekozen de hee- ren A. Arendse, voorzitter, A. Lefèbre, secre- aris en P. Brasser, penningmeester. Schecpvaartberichten. Heden is van hier naar Londen vertrokken het Engelsche stoomschip ,3ritish Lantern", na een lading petroleum gelost te hebben. Heden is alhier binnengekomen het Engel sche stoomschip „Professor" van Demarara met een lading hout voor Middelburg. De Belgische trawler O. 60 („Ivonne") "'s bij Schouwenbank door ketelontploffing ge zonken. Zeven leden van de bemannin? zijn door het lichtschip „Schouwenbank" gered. Wegens verstrekte zekerheidstelling is het beslag op het stoomschip „Talvaldis" opge heven. De „Talvaldis" vertrek# na voltooiing der reparaties naar Shoreham. Overboord geslagen en ^verdronken. De tweede stuurman van het stoomschip „Barendrecht", die in de haven van Antwer pen overboord is geslagen en verdronken, was onze vroegere stadgenoot, de heer E. R. C Brackx. Het lijk is nog niet gevonden. Warmemend notaris. Ter burgerlijke zitting van de rechtbank te Middelburg, werd heden beëedigd de heer J. Fanoy, candidaat-notaris te Sluis, als waar nemend notaris voor den heer Van Mazyk notaris te Sluis. De Provinciale Brandweerorganisatie in Zeeland. Kon tot nu tce gemeld worden, dat alle Zeeuwsche gemeenten, die beslisten over de al of niet aansluiting bij den op te richten Provincialen Brandweerbond, zich vóór aan sluiting uitspraken, thans blijkt er een, na melijk 's Gravenpolder, te zijn, die het doel niet begrijpt, en besloot om zich niet aan te sluiten, doch te trachten met aangrenzende gemeenten een motor- of auto-brandspuit aan te schaffen. Het doel van den bond is leiding te geven en samenwerking te verzekeren en sluit o.i. geenszins het plan van 's-Gravenpolder uit. Hier geldt het „eendracht maakt macht" meer dan ooit. Registratie en domeinen. Bij Kon. besluit is de ontvanger der regi stratie en domeinen J. A. Pieterse te Oost burg, met ingang van 1 Maart 1(30, benoemd tot inspecteur der registratie en domeinen te 's-Gravenhage. Export van aardappelen. In den loop der maand December van het vorige jaar werd op de Belgische spoorwegen een speciaal tarief ingevoerd voor uitvoer van aardappelen naar het buitenland. Te zelfder tijd verlaagde de Belgische regeering den prijs der certificaten voer uitvoer naar Frankrijk met fr. 30 tot fr. 15 (in Nederland kosten die certificaten 3.60). Door dezen maatregel werd, bij de steeds zoo gedrukte prijzen, de concurrentie vcor de Nederland sche exporteurs, met name die in Zeeuwsch- Vlaanderen, welke veel aardappelen naar Frankrijk, uitvoerden bijzonder zwaar, aan gezien de Belgische exporteeurs nu een nog grooteren voorsprong verkregen dan ze reeds hadden. Krachtens besluit der laatste vergadering wendde de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Z-suwsch-Vlaanderen te Ter Neuzen zich naar aanleiding daarvan tot ae directie der spoorweg-maatschappij Meche- len—Ter Neuzen, met het verzoek pogingen aan te wenden tot het verkrijgen van een dergelijk tarief vcor „doorvoer" van aard appelen naar Frankrijk en Duitschland. De directie der spoorweg-maatschappij, die zich deswege met die der Belgische spoorwe gen in verbinding stelde, ontving bericht, dat bovenbedoelde maatregel is genomen op dringend verzoek van het Belgisch gouverne ment, ten einde de landbouwers in de gele genheid te stellen een goed deel van den overtolligen oogst naar het buitenland uit te voeren, in het bijzonder naar Frankrijk en Duitschland. Het uitbreiden van het speciaal tarief tot de Nederlandsche aardappelen zou de con currentie tegen de Belgische aardappelen ver zwaren en onder die voorwaarden kan daar toe niet worden overgegaan. Rekening gezondheidscommissie te Hulst. Bti Kon. besluit is ongegrond verklaard het beroep ingesteld door de gezondheidscommis sie te Hulst tegen de beslissing van Ged. Sta ten dezer provincie, waarbij evenals door de gemeenteraden van Hulst en St. Jansteen is geschied, goedkeuring is onthouden aan de rekening der commissie over 1927. De Kroon is ook van meening, dat f 1 per vergadering voor den heer L. J. Colsen vol doende is, omdat deze slechts 5 K.M. per auto moet afleggen voor het bezoeken der vergadering. Inzake de vergoeding aan het lid, den heer P. F. Voet voor de door hem verrichte onder zoekingen ten aanzien van nieuwgebouwde woningen, is de Kroon ook van meening. dat deze vergoedingen niet in de rekening mogen voorkomen, omdat een beroep op art. 14 der Woningwet niet opgaat, aangezien dit artikel het oog heeft op woningen, welke óf reeds ongeschikt ter bewoning zijn óf dringend verbetering behoeven, ofwel een te talrtike bevolking hu :svesten en dergelijke woningen uiteraard eer elders dan onder den nieuw bouw gezocht moeten worden en ook, al moet bij uitzondering zulk een woning bezocht wor den, dit nog geen recht op belooning geeft. Dit is ook in andere gevallen niet gerecht vaardigd. aardenburg. De verdeeling der roerende en onroerende goederen van de beide in deze gemeente reeds meerdere eeuwen bestaande instellin gen, met name het Burger-Gasthuis en het Burger-Weeshuis, is bijna afgeloopen. Over verdeeling van de meeste der bezittingen is door de deelende partijen reeds overeen stemming bereikt. De goederen waarvoor geen belangstelling bestond, of wel men niet tot overeenstemming kon komen, nl. de dokterswoning en de gebouwen van het Gast- en Oude mannen- en vrouwenhuis met den geheelen inventaris komen 3-10-17 en 18 dezer in openbare veiling. De bezittingen worden verdeeld onder de 5 verschillende armbesturen, waarvan hefc Ned. Herv., het Doopsgez. en het R. Kath. met de besturen van de gemeente en de bei de instellingen tot de opheffing en verdee ling besloot. Met goedkeuring van Ged. Staten heeft de verdeeling volgens een door mr. Blaupot ten Cate te Kootwijk samengesteld reglement plaats gehad en hoopt men nog voor 24 de zer de slotacte voor den notaris te passeeren. Voor zijn bemoeiingen diende mr. Blaupot ten Cate een nota in van 12.000 waarvan 10.800 voor eigen honorarium. Over dit hoog bedrag is bli'kbaar gereclameerd, want in een schrijven aan een der corporaties komt o.a. voor, dat slechts 1 '5 deel is gere kend van het honorarium dat voor dergelijke zaken, waaraan weinig arbeid te verrichten is, had mogen berekend worden. Verder heet het in dat schrijven, dat de armbesturen te vreden kunnen wezen, dat ze het geld gekre gen hebben, daar ze absoluut geen recht op de bezittingen konden doen gelden. De on- en minvermogenden, voor wie de gelden uisluitend mogen besteed worden, kunnen dus dankbaar wezen dat ze voor zoo'n koopje behandeld zijn. Als men zoo'n antwoord hoort, most men zich niet verwonderen dat die verdceling in de grootste geheimzinnigheid is geschied en. dat de publieke opinie' gevreesd werd. Een eerlijke zaak behoeft het licht niet te schu wen, en nu is het te begrijpen, dat de arm besturen als één man vóór die verdeeliug waren, en alles even geheimzinnig uitvoer den. Overigens, nu 't kapitaal van 5 ton zoo versnipperd is, zullen laat ons hepen, de on- en minvermogenden er misschien financieel iets op verbeteren, doch de zieken, die in een inrichting verpleegd moeten worden, gaan er zeer zeker niet op vooruit. Afgezien nog van het transport naar een andere gemeente in een niet voor zieken- vervoer ingerichten auto. wat voor operatie patiënten vooral ernstige gevolgen kan heb ben, moeten we dan rekenen op een tijdroo- vend en voor de meesten kostbaar ziekenbe zoek, dat uit den aard der zaak niet zoo veelvuldig zal wezen als wanneer de patiënt in de eigen gemeente verpleegd wordt. In menige gemeente zou men een eigen ziekenhuis op prijs stellen, al is het niet naar de allerlaatste eischen des tüjds ingericht. Hier is dat anders. Om der wille van den vrede ('t geld wordt hier iets bestaands opgeheven. Buiten de armbesturen zijn echte voorstanders van de verdeeling met een lan taarntje, zelfs al is die van vuurtorenlicht- sterkte, niet gemakkelijk te vin;'en. („Bresk. Ct.") GEMEENTERAAD VAN ZOUTELANDE. Dinsdagmiddag vergaderde de gemeente raad alhier voltallig. De voorzitter hield de gebruikelijke toespraak, daar dit de eerste vergadering was in 1930, en werd door den heer Stroo beantwoord. De heeren wensch- ten elkander het beste toe en hoopten op een zegenrijk jaar vcor de gemeente. Burg. en Weth. deelden mede a. begroo ting 1930 is goedgekeurd b. wijziging be grooting 1929 is roedgekeurd; c. goedkeuring wijziging der verordening op keuring der waren d. goedkeuring der verordening op uitbetaling van loon bij ziekte en vaststel ling der rekening 1928 f. procesverbaal van kasopneming. Deze mededeelingen werden voor kennisgeving aangenomen. Naar aanleiding van de vraag door den heer Koppeian in de vorige vergadering ge daan inzake de stopzetting van den autobus dienst, zeggen Burg. en Weth. dat ze op der gelijke vragen geen antwoord behoeven te geven waarom zij het ook niet doen. De heer Koppejan is het hier niet mee eens en zegt niet alleen over den autobus dienst te hebben gesproken, maar ook over den slechten toestand van den weg en heeft verbetering gevraagd.

Vlissingse Courant | 1930 | | pagina 1